Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
509 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 509 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κοιλουμπόνια!!!

Χριστινάκι μου μπλέξατεαλαιπωρ με τις φωτιές ε ρε ταλαιπωρία.....ελπίζω να την σβήσουνε και να ηρεμήσετε!!!

Κάποιες γενάνε???Με το καλό τους εύχομαι....

Στα υπόλοιπα κοιλουμπόνια πολλά φιλάκια!!

Εμείς βγήκαμε βόλτα με το Μάκη και πήραμε πλάκες για το γκαζόν να πατάμε...φωτιστικά(Ικεα) για σαλόνι και χώλ και πήγα να δώ για κουρτίνα...στον ΑΛηζιώτη για το παιδικό και μου πέσανε τα τσαούλια ...μια με ζούγκλα που είδα απλή....180 ευρώ....αει σηχτήρ θα πάω Λαική Τρίτη να πάρω οτι θέλω....δεν παίζονται τα μαγαζιά κρίση κρίση αλλά φαρμακείο οι τιμές!!!Σας αφήνω γιατί μόλις φάγαμε ναρκώθηκα σα το φίδι και με ζητάει το κρεβάτι μου φιλούνιααααααααααααααααααααα!!!!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειναι καμια εδωωωωωωωωωωω????????? Shocked

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα και απο μενα!!!Πως ειστε κοριτσακια μου???

Γεωργια μου χαιρομαι που εισαι τοσο ευδιαθετη.Μπραβο κοριτσι μου!!!

Ελπιδα μου αντε με το καλο....Με ενα πονο κοριτσακι μου..

Βλεπω αρχισαμε σιγα σιγα τις γεννες!!!Αντε ανυπομονω να διαβαζω ιστοριες!!!

Εγω ειμαι μια χαρα.Τελικα η δουλεια πιο πολυ αγχος μου δημιουργουσε παρα ηρεμια!!!2 μερες ειμαι μια χαρα και εχθες κοιμηθηκαμε πολυ καλα εκτος απο τα διαλλειματα για πιπι!!!Σηκωθηκα 12,00 το μεσημερι...Τα χερια μουδιαζουν πολυ ακομα αλλα ας ειναι μονο αυτο!!!!

Πολλα φιλια κοριτσακια μου

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πολυ ησυχια σημερα!!!!!!

ακομα κ ο μπεμπης μου ειναι ησυχος!!!!!!

Elpida Aksiwti

Elpida Aksiwti
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ευχαριστω κοριτσια..η αληθεια ειναι οτι δεν το εχω χωνεψει οτι μπορει να γεννησω σε μια βδομαδα. Νομιζα οτι δε θα ερθει η στιγμη κ θα ειμαι μια ζωη εγκυος! Τόσο απιστευτο μου φαίνεται.. Θα δούμε λοιπον τι θαγίνει..

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elpida μια χαρα! 6/9 δεν ειχες πητ; Τοτε 2 βδομάδες πιο νωρις ειναι νορμαλ! Smile το μωρακι θα ειναι τελειοποιημένο!! Και εγω θα ηθελα να γεννησω νωριτερα... Απο δευτερα θα καθιερωσω περπατημα τα απογευματα γιατι δε βλεπω να κατεβαινει το μωρο....

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ολοι ειμαστε σε κατασταση νιρβανα σημερα......

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γειά σας κι από μένα!

σας διάβασα και είμαστε όλες καλά, άντε αρχίζουν και για την ομαδούλα μας τα γεννητούρια όπου να'ναι, απίστευτο ότι μετά τον Αύγουστο θα μαθαίνουμε για τα μωρά!!

Εγώ σήμερα πάω να σκάσω με τα κιλά μου που αυξάνονται απότομα..νερό πίσω και το βάζω κιλό, είναι δυνατόν σε 3 μέρες από 63 να φτάσω σχεδόν 66? Σίγουρα κάνω κατακρατήσεις, δεν εξηγείται αλλιώς..Από κινητικότητα η δικιά μου είναι νορμάλ, εγώ συσπάσεις δεν ξέρω τί είναι, εκτός από ώρες ώρες που νιώθω να έχει μουδιάσει όλη η κοιλιά μου ως κάτω, μούδιασμα όμως, να είναι αυτό συσπάσεις;

Τί καλά θα ήταν να είμαι ένα μήνα μετά και να περιμένω κι εγώ από μέρα σε μέρα να γεννήσω..με έχει πιάσει μια ανυπομονησία..

Φιλιά κορίτσια μου!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Koilitses ti kanete? emeis gyrisame apo mpanaki,fagame k twra xalarwnw.Hsyxia epikratei,shemra k xtes,kalo ayto deixnei pti pername kala:P Emi ti wraia foto!! lete gia gennes..pwpw plhsiazei h wra ti kala! Tinh sigoura katakrathseis 3 mere 3 kila apla den ginete oso k na etrwges. Mhn anxwnesai,ftasame sto telos,mia shnthrhsh na kanoume se oti exoume parei k se ligo kairo tha ksekinisei to ksefouskwma tou swmatos..mono tha ksefouskwnoume meta! Elpizw se Xristougenna eytyxismena k adynatismena Smile Koritsia shmera tha pame na koitaksoume jumbo gia pragmata gia to mwro,opws exw ksanapei den exoume tipota..ti na MHN parw apo ta jumbo??

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pepelitsa έγραψε:Kti na MHN parw apo ta jumbo??

Πηνελόπη μου, γειά σου κορίτσι μου.. Που λες, όλα από το τζάμπο τα πήραμε εμείς, σκέψου μια 300άρα ευρώ δώσαμε..απλά να ΜΗΝ πάρεις σεντονάκια για την κούνια γιατί είναι 80% Polyester ενώ στα μπεμπάκια είναι προτιμότερο να στρώνουμε βαμβακερά..εγώ πουθενά αλλού δεν βρήκα ότι υστερούν, αντιθέτως γλίτωσα πολύ χρήμα..αν σκεφτείς ότι μια προίκα μωρού έχει μίνιμουμ 150 ευρω, εγώ πήρα από το τζάμπο χωριστά την πάντα (τα μαξιλαράκια που μπαίνουν γύρω γύρω από τα κάγκελα της κούνιας) και από το Mothercare χωριστά σεντονάκια και μου κόστισαν 60 ευρώ όλα μαζί..όλα τα άλλα από ρουχαλάκια μέχρι ψαλιδάκι για τα πρώτα νυχάκια, από το jumbo..

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εγω εχω αρκετα απο το τζαμπο και γενικως οσα ειχε παρει και η νυφη μου για τον ανηψιο ειναι μια χαρα απ'οσο μου ειπε!ακομα δε πηρα μπανακι αλλα απο'κει θα το παρω....εχει ποικιλια και εχει και μαρκες...

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Wraia! eyxaristw gia tis plhrofories..tha to shkwsoume diladi to Jumbo shmera ! paw na etoimastw na fygoume loipon,tha mpw to vradaki p tha gyrisoume,filiaaaaa Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΓΩ ΤΑ ΠΗΡΑ ΟΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΛΗΤΩ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΠΑΝΙΕΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΑ JUMBO....A KAI FYSIKA ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ ΟΠΩΣ ΠΡΟΕΙΠΑΝ ΓΙΑΤΙ ΟΛΕΣ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑΜΕ ΜΕ ΑΥΤΑ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γειά σας κοιλίτσες όμορφες!!!τί κάνετε;
Εγώ μόλις έκατσα και είμαι κομμάτια!Το πρωί στην δουλειά,το απόγευμα στο σπίτι δουλειές και μαγείρεμα,ήρθα και τα έφτυσα!Μία εβδομάδα έμεινε άντε να περάσει γιατί νιώθω ότι δεν αντέχω άλλο.έχω παρατηρήσει ότι αυτό το τρίμηνο νιώθω πιο κουρασμένη απο ποτέ!Τουλάχιστον στο πρώτο μόνο κοιμόμουν!Μέχρι και στην δουλειά με είχε πάρει ο ύπνος!!!!


Κοριτσάκια κι εγώ πήρα πολλά απο το jumbo ,σελτεδάκια,πανάκια ,αποστειρωτή και πολλά άλλα!!!Το μόνο που δεν πήρα ήταν κουβερτάκια και σεντονάκια απο εκεί !Να κάνω ερώτηση;Από που να πάρω ωραία και οικονομικά σεντονάκια και τέτοια;;;;

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Στο λητω εχει καλές τιμες για σεντονακια. Δες στο site! Prenatal k mothercare είναι ακριβα γενικα.. Πηρα ενα σετ σεντόνια απο mothercare 36 ευρω! Ηταν σετ με παντα παπλωμα κ κουβερλι γιαυτο! Αλλα δεν αξιζει να δινεις τοσα λεφτα!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σε ευχαριστώ Ιοκάστη μου!Τώρα θα μπω να τα δω!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας και παλι.Και εμεις πηγαμε jumbo σημερα.Πηραμε 3 πανακια και 2 για τους ωμους,ψαλιδακι νυχοκοπτη και λιμα,μια πιπιλα με πιαστρακι,prenaten για συγκαμα,αφρολουτρο prenaten που μυριζε χαμομηλι,τζονσον λαδακι,chicco μωρομαντηλα και ηθελα να παρω θηλες για 2 μπιμπερο που εχω αλλα δεν ηξερα πια να παρω.ΑΑΑΑ πηρεμα και το πρωτο του βιβλιο.Αυτο που βαζεις μεσα υπερηχους και σημειωνεις τα παντα.Δεν ξερω τι αλλο πρεπει να παρω....Για την βαλιτσα δηλαδη τι να βαλω!!!!Γενικως ειμαι πολυ αστοιχειωτη και επειδη θα παρω αρκετα πραγματα απο τον αδερφο μου φοβαμαι μην κανω τσαμπα εξοδα!!!!Δεν εχουμε δει ακομα τι εχει και τι δεν εχει!!!Κοιταξαμε και για αυτοκολλητα για το δωματιο και το μονο που μου αρεσαν ηταν του μικυ!!!Οποτε μαλλον για γαλαζιο το κοβω να βαψουμε το δωματιο και να βαλουμε τον μικυ γυρω γυρω!!!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νικη αυτα βρήκα για τη βαλιτσα. Θα ισχυει για ολα τα μαιευτήρια φανταζομαι:

Η τσάντα για το μαιευτήριο
Σας προτείνουμε η τσάντα που θα πάρετε μαζί σας στο μαιευτήριο να περιλαμβάνει:

Για εσάς

Νυχτικά που ανοίγουν μπροστά, ώστε να μπορείτε να θηλάζετε το μωρό σας άνετα.
Στηθόδεσμους θηλασμού.
Μια ρόμπα
Εσώρουχα
Παντόφλες
Πετσέτες
Επιθέματα στήθους.
Σερβιέτες.
Λαστέξ ή ζώνη για μετά το τοκετό (αφού συμβουλευτείτε τη μαία).
Ρούχα και παπούτσια για να βγείτε από το μαιευτήριο.
Για την φροντίδα σας

Νεσεσέρ με καλλυντικά (και για ελαφρύ μακιγιάζ)
Σαμπουάν
Αφρόλουτρο
Σαπούνι
Οδοντόκρεμα
Οδοντόβουρτσα
Σφουγγάρι
Σεσουάρ για τα μαλλιά
Για το μωρό σας

Φανελάκι
Καλτσάκια
Φορμάκι εξόδου
Ζακετούλα
Κουβερτούλα
Σκουφάκι
Πάνες
Port – BeBe
Βιβλία
Μπορείτε επίσης να φέρετε φωτογραφική μηχανή ή κάμερα και οτιδήποτε άλλο νομίζετε ότι θα σας χρειαστεί.

Σας συμβουλεύουμε να έχετε προετοιμάσει το παιδικό δωμάτιο, έτσι ώστε όταν επιστρέψετε από το μαιευτήριο να είναι έτοιμο.´

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευχαριστω Ελενα!!!!Αρα απο αυτα που πηρα τιποτα δεν ειναι χρησιμο για το μαιευτηριο χαχαχαχα!!θα την γραψω να την εχω μαζι μου την αλλη φορα!!!Πρεπει να παμε και για μενα!!!Ζακετουλα κουβερτουλα και σκουφακι για την εποχη που θα γεννησουμε δεν ειναι υπερβολικο??

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μμ μπορει να βρεχει εκεινη μερα , να εχει υγρασια..ζακετουλα ψιλη σιγουρα θα παρω . Δε νομιζω να χρειαστει το σκουφακι αλλα θα βαλω στη βαλιτσα για καλο κ για κακο!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πωπω αρκετα να σκεφτεις!!!Τεσπα παω να ξαπλωσω λιγο να μου κανει κανενα μασαζακι ο Πανουλης στα ποδια γιατι ειναι τουμπανο παλι!!!ΤΑ λεμε αυριο!!!Καληνυχτα!!!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κ εγω παω να κοιμηθω! Καληνυχτα!!!Smile

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Epitelous pswnisa!!E meta katsame k se ena wraio magazi gia poto k froutosalata gia na giortasoume tis prwtes mas agores! Phrame tosa polla,mpimpero,pipiles,aposthrwth,panta,psalidaki,bourtsa&xtena thermometro mpaniou,mpaniera k katisma mpanieras,sfougkaraki,krema sud. thiki gia pipiles maksilaraki asfaleias,saliares,panakia,skoufaki k papoutsakia kai mia kalathouna k kati alla p den thymamai.A! pira k kati boxerakia gia mena gia to nosokomeio,To vivlio ayto p les nikh den to vrika(k to ithela!!),tha ksanapame omws gia relax eida ena teleio tis fisher price..ligo akrivo 119 eyrw alla einai toso wraio pou dn peirazei. Sas petyxa thn wra p pate gia ypno koritsia mou?

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλα ε, είμαι κ πολυ hacker..επιτέλους βρήκα τον τροπο να γράψω απο το Κιν.. Διάβασα όλα τα μην σας αλλα δεν τα θυμάμαι να σχολιάσω.να ευχηθώ καταρχήν σε όλες όσες γιόρταζαν χθες.. Δεσποινουλες, μαριες, παναγιωτες!!! Ότι επιθυμείτε κορίτσια!! Κ γενικά να ευχηθώ σε όλους χρόνια πολλα!!!
Επίσης στα κορίτσια που περιμένουν όπου να ναι τα μωρακια τους με έναν πόνο κ γερά μωρακια!!!
Εγω είμαι Κρητη κ λιωνω απο την ζέστη.. Τόσο νερό που έχω πιει κ τόσο ιδρώτα που έχω ρίξει εδω αυτές τις ημέρες είναι απεριγραπτο..κατα τα αλλα σαπιζω στην ξεκούραση, γιατί μόλις περπατησω λιγο, αρχίζει κ με τραβάει κάτω..πήρα κ την Μαια μου κ όταν της είπα για τον τραχηλο ότι είναι μόλις 19mm μου είπε να προσέχω πολυ για να μην γέννησω πριν τις 36 εβδ. Άρα έχω 3 εβδ ακόμα υπομονή κ προσοχή.. Το σάββατο έχουμε ραντεβού με τα κορίτσια απο δω!!! Να δω που θα χωρεσουμε 4 κοιλιές!!!!πολυ γέλιο θα πέσει.. Να στείλω πολλα φιλία σε όλες!! Σας διαβάζω κ μαθαίνω τα νεα σας!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις