Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!!!!!!!
αφου λιωσαμε στου υπνο μανα και κορη Wink αποφασισαμε να σηκωθουμε!κλασσικα ειμαι μονη γιατι ολοι τρεχουνε για να φτιαξουμε το σπιτι πριν ερθουνε τα πραγματα.εγω ''αφεντης''.ολα ετοιμα τα βρισκω!!!!!
ποσο θα'θελα να ειμαι και εγω στη συναντηση σας,Κρητικοπουλες!!!!!!!!! Very Happy να περασετε πολυ πολυ καλα!!!!!!!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλά είμαι Βικάκο! Απολαμβάνω τις τελευταίες μέρες της εγκυμοσύνης μου χα, χα!
Μόλις τέλειωσα το μαγείρεμα (μη φαντάζεσαι τίποτα φοβερό, μακαρόνια με σάλτσα μελιτζάνα) και έκατσα να φάω πρωινό. Τα ζούνια έχουν αποβλακωθεί μπροστά στη τηλεόραση.
Σας είπα; Αύριο έχω γιατρό. Επιτέλους γύρισε ο γιατρός μου από την άδεια. Εννοώ ο γιατρός που θα με ξεγεννήσει στο νοσοκομείο. Έλειπε σχεδόν ένα μήνα.

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα δεσποινα!και εσενα ο αντρας σου ειναι στρατιωτικος?σου ειχα στειλει και πμ τις προαλλες!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσακια....

καλα να περασετε σημερα στην συναντηση στην κρητη!!! και εγω ζηλευω και κρητη και συναντηση!!! το καλο ειναι οτι κ εδω εχει βαλει σημερα ενα αερακι και ειναι καπως υποφερτα!!!

καλημερα σε ολα τα κοριτσια!!!

Αννα κ εμενα καθε βραδυ τεστ ελαστικοτητας της κοιλιας μου κανει ο μπεμπης... τον ποτιζω χαμομηλακι και μια χαρα, μετα κοιμαται ολη νυχτα (σχεδον!)

Σημερα εχουμε κ εμεις ψωνια!! θα παμε στα mothercare να παρουμε ενα δωρακι για ενα παιδικο παρτυ την δευτερα... να επωφεληθει λιγο και ο δικος μας!!!

Αυτο το βιβλιαρακι για τον πρωτο χρονο το θελω κ εγω!! απο που το πηρατε?

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:καλημερα δεσποινα!και εσενα ο αντρας σου ειναι στρατιωτικος?σου ειχα στειλει και πμ τις προαλλες!
Αχ Σοφούλι, μ' αυτό το δίκτυο που σέρνεται ξέχασα να σου πω ότι δε μου το ανοίγει το μήνυμά σου επειδή δεν έχει τίτλο. Νόμιζα ότι έστειλες μήνυμα κατά λάθος.
Ο άντρας μου δεν είναι στρατιωτικός. Δουλεύει στα ΚΕΠ. Ο αδερφός μου είναι όπως ξέρεις και ο άντρας της κουνιάδας μου. Δηλαδή και οι δύο οι θείοι μας είναι στρατιωτικοί.

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
emilou έγραψε:

Αννα κ εμενα καθε βραδυ τεστ ελαστικοτητας της κοιλιας μου κανει ο μπεμπης... τον ποτιζω χαμομηλακι και μια χαρα, μετα κοιμαται ολη νυχτα (σχεδον!)...
Αυτο το βιβλιαρακι για τον πρωτο χρονο το θελω κ εγω!! απο που το πηρατε?

Εχθές από το μεσημέρι μέχρι το βράδυ με τάραξε κι εμένα η μπουμπού στη κλωτσιά. Πρώτη φορά τόσο πολύ. Και με πιέζει κάτω στα γενν. όργανα τόσο που πονάει και φυσικά στην κύστη έτσι ώστε να πηγαίνω συνέχεια τουαλέτα ακόμα κι όταν δεν θέλω να κατουρήσω.
Ευτυχώς που μου θυμήσατε το αναμνηστικό βιβλιαράκι. Έχω και στα δύο μου παιδιά και δεν έχω πάρει ακόμα στην μπουμπού μας. Θα πάρω σήμερα κιόλας να μη το ξεχάσω.

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
desT έγραψε:
sofouli έγραψε:καλημερα δεσποινα!και εσενα ο αντρας σου ειναι στρατιωτικος?σου ειχα στειλει και πμ τις προαλλες!
Αχ Σοφούλι, μ' αυτό το δίκτυο που σέρνεται ξέχασα να σου πω ότι δε μου το ανοίγει το μήνυμά σου επειδή δεν έχει τίτλο. Νόμιζα ότι έστειλες μήνυμα κατά λάθος.
Ο άντρας μου δεν είναι στρατιωτικός. Δουλεύει στα ΚΕΠ. Ο αδερφός μου είναι όπως ξέρεις και ο άντρας της κουνιάδας μου. Δηλαδή και οι δύο οι θείοι μας είναι στρατιωτικοί.

στο μνμ σε ρωτουσα αν ο αδελφος σου εκανε και μυτιληνη?δε πρεπει να πηγε ακομα πανω ε?γιατι ο αντρας μου τον ξερει...

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημέρα όμορφες....
Έχετε κέφια βλέπω, μου φτιάξατε τη διάθεση πρωϊνιάτικα με τις ατάκες σας.. πολύ χαίρομαι..

Καλά να περάσετε Κρητικοπούλες στη συνάντηση αν και είναι δεδομένο...

Πηνελόπη να χαίρεσε τη μανούλα σου καλή μου...

Δέσποινα ήθελα κι εγώ να σε ρωτήσω γι αυτό το λαστεξ/ζώνη για μετά τον τοκετό αλλά λες δε το χρησιμοποιησες, να κανει τίποτα άραγε? Εριξα μια ματα εγω να ξέρω τι παίζει και θα ρωτήσω και το γιατρό αν είναι.

Εμεις σήμερα σπίτι μάλλον ειναι κουρασμέτο το παλικάρι μου από την υπηρεσία (σκοτώνεται...) και οποτε μπάνιο αύριο, σήμερα προβλέπεται γενική σπιτιού μαγείρεμα κι αντε και κανένα σιδέρωμα τέλεια....

Α είπα δε θα ξανασχολιάσω... το πρωί ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 4 13953 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 4 4872 +15.5 lol Shocked (επίσης είχα πει ότι δε θα ξαναζυγιστώ... αλλά δεν άντεξα το πρωί, να την κοιτώ να με κοιτάει... μου λέει με έχεις ξεχασμένη εδώ μέσα, έχω γεμίσει σκόνη... Razz ε και ανέβηκα..)

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα Γιωτακι!!!

πρεπει να σου δωσω την δικη μου ζυγαρια... δειχνει οσο θες να εισαι!!! ειναι παραγματικα μαγικη (χαλασμενη!!!) και τοσο καιρο δεν εχω αξιωθει να αγορασω μια καινουρια!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα γιωτακι!!!!! ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 4 215994 σημερα σπιτακι ε?
εμεις αργοτερα θα παμε για τα περαιτερω στο σπιτι...και οσο σκεφτομαι οοοοολα αυτα που θα ερθουνε... affraid affraid

καλημερα,Εμη!ισως και η δικια μου η ζυγαρια να ειναι σα τη δικια σου.... που δειχνει τα καλυτερα!!!!!!!!!!! ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 4 328109

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
emilou έγραψε:καλημερα Γιωτακι!!!

πρεπει να σου δωσω την δικη μου ζυγαρια... δειχνει οσο θες να εισαι!!! ειναι παραγματικα μαγικη (χαλασμενη!!!) και τοσο καιρο δεν εχω αξιωθει να αγορασω μια καινουρια!!!
χαχαχα τη θέλω!
Ρυθμίζει δηλαδή?
Νομίζω στο +3 θα είναι καλά, να το αφήσω???? χαχαχα θα θέλω κι ενα μαγικό καθρέφτη όμως να με ξεφουσκώνει λίγο... Ευτυχώς στο σπίτι δεν έχουμε ακόμη ολόσωμο... βολευόμαστε με τις μπαλκονόπορτες χαχαχχα μεχρι να πάρουμε θα έχω γεννήσει οπότε όλα οκ!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giotaki2 έγραψε:
emilou έγραψε:καλημερα Γιωτακι!!!

πρεπει να σου δωσω την δικη μου ζυγαρια... δειχνει οσο θες να εισαι!!! ειναι παραγματικα μαγικη (χαλασμενη!!!) και τοσο καιρο δεν εχω αξιωθει να αγορασω μια καινουρια!!!
χαχαχα τη θέλω!
Ρυθμίζει δηλαδή?
Νομίζω στο +3 θα είναι καλά, να το αφήσω???? χαχαχα θα θέλω κι ενα μαγικό καθρέφτη όμως να με ξεφουσκώνει λίγο... Ευτυχώς στο σπίτι δεν έχουμε ακόμη ολόσωμο... βολευόμαστε με τις μπαλκονόπορτες χαχαχχα μεχρι να πάρουμε θα έχω γεννήσει οπότε όλα οκ!

και εμεις δεν εχουμε ολοσωμο και παω στο ασανσερ!!!χιχι!!!!ενω η μαμα που εχει ενα τεραστιο στο μπανιο ειναι να σε πιανει απελπισια!βαλανε και φως λευκο και εντονο για να μη ξεφευγει τπτ.

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλη σας μερα!!!!Τρελη διαθεση σημερα μετα απο εναν υπεροχο υπνο!!!!

ΝΑ περασετε καλα κρητικοπουλες!!!ΜΑς εχετε βαλει τα γυαλια!!!Αντε να δουμε ποτε θα αξιωθουμε οι μουλαρες οι αθηναιες να βρεθουμε...

Βλεπω η μερα ειναι σημερα για ψωνια!!!Και εμεις φευγουμε σε λιγο να παμε να ψωνισουμε τα της βαλιτσας!!!Και σκεφτομαστε μηπως παμε και εμεις ικεα Βικακυ!!!!!

Εμυ εγω το βιβλιο του παιδιου το πηρα προχθες απο το jumbo 10 ευρω.Ακομα βεβαια δεν το εχω αρχισει αλλα θα το ξεκινησω συντομα!!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλε σου λεω ειναι τελεια!!! τον αντρα μου τον δειχνει κανονικα... εμενα με δειχνει τουλαχιστον 2 κιλα λιγοτερο απο του γιατρου!!!! οποτε μια χαρα βολευει....

εγω εχω ολοσωμο καθρεφτη αλλα το σοκ το παθαινω οταν ειμαι εξω και περναω απο βιτρινες και με βλεπω απο πιο μακρια!!! εκει δεν πιστευω στα ματια μου!!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα Νικακι...

στα τζαμπο ε? αντε να ξαναψησω τον αντρα μου για τζαμπο... καθε φορα μου λεει: τελευταια φορα ε? ναι ναι.. του λεω και οταν παμε σπιτι παντα θυμαμαι και κατι επιπλεον και τον ξανατρεχω!!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:
στο μνμ σε ρωτουσα αν ο αδελφος σου εκανε και μυτιληνη?δε πρεπει να πηγε ακομα πανω ε?γιατι ο αντρας μου τον ξερει...
Ναι, ήταν Μανταμάδος πριν 7 χρόνια όταν γέννησα τη μεγάλη μου. Στείλε μου με μνμ αν θες το όνομα του άντρα σου να ρωτήσω τον αδερφό μου. Αλήθεια εσείς τώρα 2 χρόνια που μένατε στην Πλάτη ή στην Ορεστιάδα; Θα ψάχνει κι ο αδερφός μου σπίτι σε λίγο καιρό. Το αφήνει για αργότερα γιατί δεν ξέρει ακόμα ημερ/νία που παρουσιάζεται.

Για τα λαστέξ Γιωτάκι δεν έχω άποψη. Ή μάλλον έχω... πιστεύω ότι είναι περιττά. Τουλάχιστον στο φυσιολογικό τοκετό. Αν ήταν να μαζεύει έτσι εύκολα η κοιλιά θα τα χρησιμοποιούσαμε και στη καθημερινότητά μας.

Πάω στην αγορά κορίτσια τα λέμε μετά. Τα διαολάκια μου έχουν αρχίσει και θεριεύουν. Ώρα για βόλτα! Very Happy

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ακριβως εκεινη τη περιοδο ητανε μανταμαδο και ο Γιωργος!μεναμε ορεστιαδα γιατι δουλευα τοτε.νομιζω ο αδελφος σου δικαιουτε σπιτι....δεν ειμαι σιγουρη.καλη και η ορεστιαδα αλλα πολυ βενζινη το πανε ελα.σου στελνω πμ το επιθετο.ο αντρας μου τον ξερει λεει...μεχρι και για 5χ5 λεει πηγαινανε.

σου εστειλα πμ

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σας αφηνω κ εγω... παω να ετοιμαστω να φυγουμε!! τα λεμε αργοτερα... φιλακια

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ
ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ???????????? ΕΜΕΙΣ ΧΤΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΑ ΚΛΑΡΙΝΑ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΑΛΑΜΕ ΚΟΛΟ ΚΑΤΩ.....Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΧΟΡΕΥΕ ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ ΚΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ΜΕΧΡΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΦΥΓΑ....ΓΙΑΤΙ ΑΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ ΘΑ ΤΟ ΞΗΜΕΡΩΝΑΜΕ Very Happy Very Happy Very Happy

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΜΕΡΑ.......
Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΗΝ ΚΡΕΒΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ (ΤΗΝ ΔΙΑΚΙΑ ΜΑΣ) ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΣΤΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΕΤΣΙ Η ΚΟΥΝΙΑ ΘΑ ΜΠΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ....
ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΦΟΤΟ Razz Razz Razz

ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ Η ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΑΖΙ....ΑΝΑΛΟΓΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ....ΓΙΑΤΙ ΜΠΑΙΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ....
ΜΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βγήκα κι εγώ ξαφνικά πριν γιατί πήγε η αδερφή να διαλέξει κούνια στα Λητω και ήθελε τις πολύτιμες συμβουλες μου... μπήκα κι εγώ οποτε από το ίντερνετ ακι βοηθούσα! Πήρε μία τέλεια πολύ μου άρεσε, την έκλεισε βασικά αργότερα θα την πάρει.

Νικολέτα άσε κι εγώ περιμένω πως και πως τη δική μου κρεβατοκάμαρα μεστην εβδομάδα θα μου τα φέρει επιτέλους όλα ο αδερφός μου μαζί με τα βρεφικά (κι εκείνος ξυλουργός..) αλλά όπως καλά ξέρεις τα δικά μας οι μαστοροι τα αφήνουμε τελευταία.. ας είναι ανυπομονώ πάντως γιατί είναι πολύ ωραία έχω τα στρωματα να περιμένουν...

Να μας βάλεις φωτο εννοείται θα περιμένουμε να τα δούμε. Γλέντησε ο μπέμπης χτες ε; τέλεια...

Πάω κι εγώ να κάνω καμια δουλίτσα σιγά σιγά, έβαλα και το φαγητό να γίνεται, εδώ γύρω θα είμαι αν μπει καμία ας ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 4 4872 κλέφτηκα!

Λίλα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Kαλησπέρα κοριτσάκια μου!Τι κάνετε?Εγώ είμαι μόνη μου σήμερα γιατί ο άντρας μου έχει υπηρεσία και όλες οι φίλες μου λοίπουν εκτός Αθηνών!Διαβάζω για συνάντηση στην Κρήτη,να περάσετε τέλεια Κρητικοπούλες!Giotaki ασε την ζυγαριά να σκονίζεται!Πραγματικά θα δεις πόσο εύκολα θα τα χάσεις τα παλιοκιλάκια!Στην φωτό πάντως φαίνεσαι μια χαρά!Βρε μπας κ ξεκίνησες πολύ αδύνατη?Οσο για το λαστέξ βρε κορίτσια εγώ ούτε που να το σκεφτόμουνα δεν ήθελα στην πρώτη εγκυμοσύνη...α πα πα πα!Είχα πρόβλημα με τα ράμματα οπότε δεν θα το ανεχόμουνα με τίποτα!Μετά το δίμηνο ξεκίνησα κοιλιακούς και μια χαρά!Καλά δεν έγινα και κορμάρα αλλά η κοιλιά επανήλθε!Α!Sofouli στην σελίδα 2 σου έχω γράψει μήνυμα,το είδες?Και φυσικα να ευχαριστήσω την Dest που με έβαλε στην λίστα!

Λίλα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
πω πω τώρα το είδα!Το "λείπουν εκτος Αθηνών" το έγραψα "λοίπουν" α πα πα!Οτι να ναι!!!

lia1987


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπερα κοριτσακια μου, ειχα μερες να μπω και χαθηκα, εκανα τοση ωρα να τα διαβασω ολα. Απο οτι ειδα ειστε ολες καλα. Θελω να καλωσορισω τα νεα κοριτσια, ειμαι η Λια κι περιμενω το αγορακι μου στις 27/09, αλλα βιαζεται πολυ και μαλλον θα μας την κανει πιο νωρις. Τωρα τα δικα μου τα νεα ειναι τα ιδια, συνεχιζω την ξαπλοθεραπεια γιατι εχω παλι συσπασεις αλλα κανω υπομονη. Δεκα μερες εμειναν να μπω στο μηνα μου και απο οτι μου ειπε ο γιατρος θα τα καταφερουμε αρκει να ειμαι οριζοντιομενη στο κρεβατι. Οσο για τις ετοιμασιες, τωρα βαφουμε το σπιτι μεσα, εξω και γινεται χαμος, εγω επιβλεπω απο τον καναπε. Τα υπολοιπα ρουχα, επιπλα κτλ τα διαλεξαν μαμα, πεθερα, αδερφη και κουνιαδα, δυστυχως εγω δεν μπορεσα να παω να αγορασω τιποτα, μονο κατι λιγα απο το internet. Αντε κοριτσακια μου λιγος καιρος μας εμεινε.....

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
...ευχαριστουμε κοριτσια ... περασαμε οντως πολυ ομορφα ... ΜΕ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ... ειμασταν το επικεντρο των θαμώνων...

ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΑ ΤΙΝΗ -ΣΤΕΛΛΑ - ΑΝΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-ΕΙΡΗΝΗ ... ΤΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΟΜΟΡΦΟ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΧΑΡΙΣΑΝ !!!!

Λίλα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Γειά σου Λια μου!Είμαι η Λίλα και περιμένω κοριτσάκι ως τις 3/10!Είναι ζόρικο να μένεις ξάπλα,σκέψου όμως ότι πολύ σύντομα θα κρατάς το μπεμπάκι σου αγκαλιά και θα ξεκινήσετε μαζί τις βόλτες!Παίρνεις φαρμακα για τις συσπάσεις?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις