Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
121 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 121 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 42]

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Geia sou Deb ! egw eimai etsi k alliws nyxtopouli,syxnoouria den kserw pia an einai apo to mwro h apo to toso nero p pinw..olh thn wra me mia mpoukala sto xeri eimai!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pepelitsa έγραψε:Geia sou Deb ! egw eimai etsi k alliws nyxtopouli,syxnoouria den kserw pia an einai apo to mwro h apo to toso nero p pinw..olh thn wra me mia mpoukala sto xeri eimai!

Μια από τα ίδια είμαι κι εγώ!!!Αισθάνομαι ότι θα πάθω αφυδάτωση και πίνω πάρα πολύ νερό!!!Σήμερα είχα και κάτι ενοχλήσεις...Σαν πολύ δυνατά τσιμπήματα από κάτω στον κόλπο,το έχω ξανά πάθει απλά σήμερα δυνάμωσε και το ένιωσα 4 φορές αντί για 1 με 2 την μέρα!Το έχει πάθει καμία;;;

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Egw proswpika oxi,exw akousei omws kopeles edw pou anaferoun enoxlhseis ston kolpo,alla oute kan mporw na fadastw pws einai..mipws katevike to mikro sou kai se piezei ligo parapanw,mono ayto mporw na fadastw!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα στις ομορφοτερες εγκυουλες !!!

*Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 33 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 33 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 33 215994

kate καλως ορισες στην παρεα , με το καλο να ερθει το μωρακι σου !!!

Μαριανθη μου καλως επανηλθες και εσυ για να μππουμε ομαδικα στην τελικη ευθεια ...

Στελλα μου επειδη εκανα και εγω σε ταχυρρυθμα το cambridge σε σχολη ... ηταν καθημερινα μαθηματα 3ωρα ...εσενα ???? scratch

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!!!!!
Είμαι χαρούμενη σήμερα γιατί έχουμε γιατρούλι κι εμεις και θα μάθουμε νέα για το μπεμπάκο!! Very Happy

Μα καλά δεν ξύπνησε καμία? Ευτυχώς προλαβα διάβασα τα πάντα!!!!
Ας ξεκινήσω με το αλκοόλ, εγώ όταν βγαίναμε έπινα από μία μπυρίτσα και έχω πιει και κανα δυο φορές κρασάκι, (και 2-3 λίγο τσιπουράκι Embarassed ) δε πιστεύω ως πειράζει το ένα ποτήρι ας μην είμαστε υπερβολικές!

Εσώρουχα μιας χρήσης εγώ πήρα δύο κουτάκια, το ένα σλιπάκι το άλλο μποξεράκι(το σλιπ φαινεται καλύτερο, το μποξερ είναι κάπως ανατριχιαστηκο σαν δύχτι) είναι ένα μέγεθος και μπορείς να τα βρεις και σε φαρμακεια, εγώ το ένα το πήρα Λητω και το άλλο φαρμακειο, είναι της chicco, πήρα και από τα δύο για δοκιμή Razz
Τη σιφονιέρα κι εγώ με detol την καθάρισα χτες, την άφησα λίγη ωρίτσα να αεριστει κι επειτα εστρωσα μικρα σεντονάκια κι εβαλα τα σιδερωμένα μέσα, μην ακούω υπερβολές και πάλι... έλεος τι ενα μήνα? τι είχε μέσα πετρέλαιο?????
Εδώ το detol ψεκάζεις και δεν προλαβαίνεις να το σκουπίσεις και έχει στεγνώσει!

Εγώ τα πέρασα χτες όλα από την αρχή λογο σκόνης! Ευτυχώς τέλειωσα με το παιδικό το κλείδωσα και έχω απλά να ξαναπλύνω και να σιδερώσω τις προίκες κρίμα τόσος κόπος που χα κανει..

Ελενα ωραίο το δωματιάκι με το καλό να γεμίσει γέλια και παιδικές φωνούλες... Smile

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα και καλα αποτελεσματα Γιωτουλι μου !!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Ινάκο!!!! Ευχαριστώ πολύ, το απόγευμα θα πάμε! Smile

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κ απο μενα!!!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 33 215994
γιωτακι καλα αποτελεσματα!!!
πωπω ινακι μονο που το διαβασα το link σου,με επιασε το αγχος..πως θα το κανω του χρονου??? scratch

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα Ϊνα, Γιώτα και Άννα!
Γιωτάκι καλά αποτελέσματα και από το γιατρό!!!
Σήμερα παραδόξως πρωινή και γω......πρέπει να καθαρίσω από την αρχή το δωμάτιο της μπέμπας γιατί ξέχασα ανοιχτά με τον αέρα και έχει γεμίσει χώμα.... *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 33 654655
Το απογευματάκι λέμε να πάμε να δούμε και τη μία από τις δύο κλινικές που συνεργάζεται η γιατρός μου....

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κορίτσια σας ευχαριστω..
Δέσποινα αστα κι εγώ ετσι την πάτησα για μια ώρα έλειψα κι εγινε μέσα χαμός με έπιασε απελπισία, τα είχα πλυμένα σιδερωμένα προσεγμένα να μη τα αγγιξει τιποτα... Crying or Very sad αλλά τι να κάνουμε πάλι από την αρχή! Εγώ μάρέσει που τα χα στρώσει κιολας μεχρι μέσα το κατωσέντονο είχε σκονη, θα τα πλύνω πάλι..

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
giotaki2 έγραψε:Καλημερα κορίτσια σας ευχαριστω..
Δέσποινα αστα κι εγώ ετσι την πάτησα για μια ώρα έλειψα κι εγινε μέσα χαμός με έπιασε απελπισία, τα είχα πλυμένα σιδερωμένα προσεγμένα να μη τα αγγιξει τιποτα... Crying or Very sad αλλά τι να κάνουμε πάλι από την αρχή! Εγώ μάρέσει που τα χα στρώσει κιολας μεχρι μέσα το κατωσέντονο είχε σκονη, θα τα πλύνω πάλι..
ευτυχώς δεν είχα στρώσει....χαρά στο κουράγιο σου πάντως εγώ από τη δύσπνοια θέλω πόση ώρα να κάνω μια δουλειά...αφού τώρα σκέφτομαι να τα αφήσω για όταν έρθει ο άντρας μου..θα δω τι θα κάνω....προς το παρών θα πιω καφέ!!! Very Happy Very Happy

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα αγάπες!
Ινάκι χίλια ευχαριστώ για το λίνκ με έχει πιάσει ένα τρελό άγχος για τη προσαρμογή του..

Τα μαθήματα θα έιναι μέρα παρα μέρα 4ωρα
Εύχομαι να γεννήσω όχι πριν τη ΠΗΤ άρα να χάσω μόνο μια μέρα μάθημα δηλ 4 ώρες.
Οι εξετάσεις θα είναι την επόμενη εβδομάδα επομένως θα έχω βγεί απο το μαιευτήριο.
Αφορά το ecdl και αν το βγάλω απο έξω κοστίζει 1000 ευρώ.
Ααα σερβιέτες τενα έχουν τα καρφούρ

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια εδω παντως δεν φυσαγε κ τοσο πολυ.μακαρι δηλαδη..

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 33 438696 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 33 438696 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 33 438696
εγω θα τα πλύνω ολα και αλλαξιερα και ριλαξ και κάθισμα και θερμούς με ξύδι τα κανει τέλεια βρεγμένο πανί με ξυδονερο. τι να μαγειρέψουμε σημερα?

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maroulo έγραψε:καλημερα *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 33 438696 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 33 438696 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 33 438696
εγω θα τα πλύνω ολα και αλλαξιερα και ριλαξ και κάθισμα και θερμούς με ξύδι τα κανει τέλεια βρεγμένο πανί με ξυδονερο. τι να μαγειρέψουμε σημερα?
τωρα που το ειπες,μαλλον σιγα σιγα πρεπει να το κανω κ εγω..
καλημερα!!!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δεν ξερω τι να μαγειρέψω τι θα κάνετε εσεις? λεμε να παμε για μπανιο αλλα με αυτο το καιρο δεν ξέρω λέτε να κρυώσουμε?

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maroulo έγραψε:δεν ξερω τι να μαγειρέψω τι θα κάνετε εσεις? λεμε να παμε για μπανιο αλλα με αυτο το καιρο δεν ξέρω λέτε να κρυώσουμε?
εμεις εχουμε φακες..(το μονο όσπριο που τρωει το παιδι μου)..
για θαλασσα δεν ξερω αν θα ξαναπαω,συνηθως μετα τις διακοπες σταματαμε.δεν υπαρχει ιδια ορεξη.ασε που φοβαμαι μην με πιασει τιποτα στο νερο κ τρεχουμε Razz

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καθε μερα μου λεει η μικρη να παμε για μπανιο της εχει λείψει απο οταν γυρίσαμε απο της διακοπές δεν έχουμε ξανα παει

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοιλουμπάκια!!!!Ελπίζω να είστε όλες καλά!!

Έλενα τέλειο το δωματιάκι άντε να αξιωθούμε να τελιώσουμε και το δικό μας και να σας βάλω φώτο!!!

Άλλαξα και φώτο είναι χθεσινή ....!!!Κάνει απίστευτη δροσιά και το ευχαριστιέμαι σαν τρελή!!!!Μπαλκόνι την βγάζω.....!Σας αφήνω να πάω να σαπίσω στο μπλακόνι την καλημέρα μου και τα φιλιά μου!!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημέρες και στις υπόλοιπες....
Despoina83 έγραψε:προς το παρών θα πιω καφέ!!! Very Happy Very Happy
Καλά θα εξηγηθεις!!!! Very Happy κι εγώ το ίδιο τι απόλαυση!!!!!

Εγώ τη λίτωσα σήμερα δε μαγειρεύω ήρθα Λάρισα το βράδυ με τον αδερφό μου, έστειλα τη μικρή και μου πήρε εσπρέσο διότι δεν υπάρχει αυτή η πολυτέλεια εδώ κι εχω και απαιτήσεις η έγκυα... και τον απολαμβάνω στο μπαλκόνι κι εχει και μία δροσούλα....

Βικάκο την είδα πριν τη φώτο τέλεια!!!!!!!!!! ξέχασα να σχολιάσω...

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσουδια μου *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 33 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 33 215994
ευτυχως κοιμηθηκαμε καλα το βραδακι!!

Kate εγω μενω Πειραια κ θα γεννησω ή στο Ιασω ή στο Ρέα πιο πολλες πιθανοτητες στο Ιασω Mad Mad

Πηνελοπη αντε να βρεθουμε κ καμια φορα αφου ερχεσαι στα μερη μου!θα σου στειλω πμ το τηλ μου να το εχεις!!

Βικαρα τελεια κοιλιτσα!!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 33 990599

σε ολα τα υπολοιπα κοριτσακια *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 33 315810 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 33 315810

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βικυ μου,τελεια η φωτο,αλλα θα μας λειψει η προηγουμενη με το ανεπαναληπτο υφος σου!!
χαζευα τωρα ενα σαιτ φωτογραφειου..κ με πιασαν τα ζουμια με τις βαπτισεις..αυτον θα τον κλεισει η αδερφη μου για τον γαμο της,κ μπηκα κ εγω να χαζεψω να το εχουμε υποψιν..

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κ απο μενα!!!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 33 215994

τωρα ξυπνησα μετα απο μια δυσκολη νυχτα... το παιδακι μου με εκπαιδευε χτες το βραδυ για αυτα που προκειται να μου κανει συντομα!!
Εχει γινει αγριμι... μου παταγε κατι κλωτσιες στα πλευρα που δεν μπορουσα να παρω ανασα!! σημερα με πονανε τα κοκαλα!! απο την αριστερη πλευρα της κοιλιας μου πεταγε ενα τεραστιο εξογνωμα το οποιο με ποναγε κ αυτο!!! κ απο την πολυ υπερκινητικοτητα μου εφερνε και ταχυπαλμιες!!
Μονο ορθια ημουν καλα... και εκοβα βολτες πανω κατω στο σπιτι μπας και κοιμηθει!! κατα τις 3 επεσε για υπνο... κατα τις 5 παλι τα ιδια!! απο τις 6 κ μετα ηρεμησε!!

Καλημερα σε ολες

Kate καλωσηρθες, με το καλο το μωρακι σου

Δεσποινα νομιζω εσυ ρωταγες για τις σουβλιες στον κολπο? εγω το νιωθω συχνα και μαλλον ειναι απο τον τραχηλο, προετοιμαζομαστε σιγα σιγα!!

Γιωτακι καλες δουλιτσες κριμα που σου βγηκαν παλι ολα απο την αρχη! εγω την προικα χτες την επλυνα και σκεφτομουν να μην την στρωσω για να μην παθω αυτο που επαθες κ εσυ!! σκαω βεβαια να την βαλω γιατι δεν μ αρεσει να το εχω το κρεβατακι γυμνο!!

Βικακι σ αυτη την φωτο φαινεται μικρη η κοιλιτσα σου!!! πραγματικα στην προηγουμενη το υφος σου δεν παιζοτανε!!!!!

πολλα ειπα φτανει... *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 33 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 33 417472

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πω πω σε λιγοτερο απο 5 μερες φτασαμε 42η σελιδα!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις