Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
178 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 178 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 42]

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσακια!!

εμεις μολις γυρισαμε απο το πρωτο μας περπατημα!! μονο μιση ωρα αντεξα... βεβαια ειμαι κ απο το πρωι στο ποδι!!
για πρωτη μερα καλα ειναι...

Μαριανθη καλα αποτελεσματα...

Νικολετα κ εγω νομιζω απο το τρανταγμα θα ειναι τα πονακια.. ταρακουνηθηκαν οι συνδεσμοι! ειναι επικινδυνη εποχη για πεσιματα... ουτε που βλεπουμε που παταμε, εχουμε χασει κα εντελως το κεντρο βαρους!!

Λιλα καλη ξεκουραση... μαζεψε δυναμεις για την μπεμπουλα σου!!

φιλακια και στα υπολοιπα κοριτσια...

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lizaG έγραψε:Tini δηλαδή είσαι μια βορειοελλαδιτησα στην Κρήτη τι να πω το αγαπημένο μου νησί. Εγω μένω στην τούμπα. Ε είναι λογικό να σου λείπει το μέρος σου αλλα πρέπει να σε παρηγορεί το γεγονός ότι είσαι σε πολυ ωραίο νησί. Σου εύχομαι όλα με το καλο και γέφυρα να κρατάς το μωρακι σου αγκαλια


Κανονικά λένε Λίζα μου ότι όταν φεύγεις από ένα μέρος για ένα άλλο πρέπει να μιλάς για το μέρος που πας και όχι για αυτό που αφήνεις..εγώ δυστυχώς ακόμη να προσαρμοστώ κάτω..ζω με την ελπίδα ότι θα γυρίσουμε κάποια στιγμή, αλλά ο Μάνος μου λέει ότι η ελπίδα πεθαίνει τελευταία..δεν φεύγουν παιδί μου οι Κρητικοί εύκολα από το μέρος τους, ειδικά οι άντρες..δεν είναι ότι δεν μου αρέσει εδώ, αλλά δεν περίμενα να μου λείπουν τόσο όσα άφησα..

Πες μου ότι είσαι και ΠΑΟΚ! Εγώ κολλημένη ΗΡΑΚΛΗΣ! Smile

Άντε με το καλό να έρθουν τα μωρά μας, και μετά να δεις πώς ψήνω τον Κρητικό να ανέβουμε επάνω!!!


Χαρά μου, Έμη μου καλησπέρα!!!!! Έμη μου σιγά σιγά θα αυξηθούν οι αντοχές σου, απο βδομάδα κι εγώ ξεκινάω, μόλις μπω στο μήνα μου, ελπίζοντας ότι δεν θα με ξαναβρεί η ζέστη..

Χαρά μου είδες που αγχωνόσουν ότι δεν θα προλάβεις τις ετοιμασίες πρίν πας διακοπές; όλα μπαίνουν σε μια τάξη σιγά σιγά!

lizaG

lizaG
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Το ξέρω δύσκολα φεύγουν απο το μέρος τους αλλα και ΕΣΥ μπορείς να ανεβαινεις συχνά άλλωστε πιστεύω ότι η ιδιοσυγκρασιες μας είναι παρόμοιες αλλα σίγουρα είναι πολυ δύσκολο να ζεις μακριά απο τους δικούς σου άντε μακάρι να τον ζήσεις και να έρθετε. Απο ομάδες δεν ασχολούμαι καθόλου αν και μένω κοντά στο γήπεδο ΧΙ ΧΙ ΧΙ

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λιζα δεν θυμαμαι να εχουμε γνωριστει, ειμαι η Εμη και περιμενω κ εγω αγορακι στις 26/9!!! με το καλο το μωρακι σου...

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalhspera Koritsakia m ,eimai san touvlo..atonia klp.
Edwmetaksy psila sto diafragma aisthanomai pono san melania na exw eswterika,to xe kamia afto?
Emh me tis douleeis kai to perpathma se vlepw san thn Despoina stis 38 na eisai etoimh kai na mhn exeis parei xampari!
Tinh olh m h zwh mia metakomish..apo athina agglia..meta apo 2 xronia pali athina meta pali agglia gia alla 2 xronia..meta 1,5 xrono kalamata meta gyrw-gyrw sthn attikh..kai na sou pw kai kati?Den tha ta allaza me tipota..etsi k esy an gyriseis Sallonica tha thes na pas herakleio pali..einai wraies oi allages k as mas dyskoleyoun.
Xara 1 mono sou lew..erxetai h mama mou me fanouropita! Smile

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα γλυκες! χαιρομαι που ειστε ολες καλα και κανατε και τα μπανακια σας τυχερουλες, περα απο τα νορμαλ προβληματα εγκυμοσυνης με τα πονακια χαμηλα..
εμεις απο εκτες ειμαστε στις βολτες αλλα μη φανταστειτε τιποτα μεγαλο, μικρες βολτιτσες ισα με το να ξεσκασουμε.. σημερα ειπα να κατσω σπιτακι και ο καλος μ πηγε να πιει καφε στο χωριο. του τονισα οτι με το που ερχεται το μωρο στο κοσμο δε λειπει ποτε απο σπιτι!!

Τι μου κανετε εσεις;

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kala kanete Xristinaki na kseskate kiolas,allazei k h diathesh me to eksw!
Edwmetaksy egw twra pou eipes ayto giati nomizw oti me to p tha erthei to mwro den tha me noiazei ama tha leipei apo to spiti..oxi synexeia,alla ayta ta gymnasthria,ta kafedakia klp exw thn edypwsh pws tha me anakoufizei kapws ama tha phgainei,enw twra mou thn dinei!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Πηνελοπη μ καλη!!
αληθεια;; δεν το εχω σκεφτει ποτε αυτο drunken drunken
λες να μας γυριζει αμα ειναι συνεχεια μαζι μας; παντως δε ξερω αλλα τωρα νιωθω πως τον θελω συνεχεια μαζι μου και νευριαζω αμα φευγει. το νιωθεις και συ;;

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας! Γυρισα απο τον γιατρό.. καλα με βρήκε... ειπαμε οτι επειδη στον υπερηχο εδειξε οτι εχω περιτύλιξη θα παω παλι για doppler στις 17/9 για να δούμε αν εχει καποια δυσφορία... ελπίζω να είναι ολα καλα...

Μα γιατί τυλιγονται τα παιδιά μου? και ο πρώτος τυλιγμενος ήταν γι αυτο και δε κατεβηκε ποτε και καναμε καισαρική...

Κατα τα αλλα ολα καλα! σπιτακι μου τωρα.. καναπες και ταινία χαλαραααα

http://www.creativebeez.gr

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nai 100% kai neyriazw ama mou leei kai gia 1 wra tha argisei..omws kserw meta tha thelw kai thn hsyxia mou opws prin.

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχχχ κοριτσι μου νομιζω μεσα στην πιεση με το μωρο και ολα εχεις δικαιο, θα θελουμε και λιγο το χωρο και το χρονο μας!!
Μαριανθη μου ελπιζω να πανε ολα καλα με την περιτυλιξη.. ισως ξετυλιχθει ομως το μωρο πριν το τοκετο; εννοω δεν ειναι απαραιτητο οτι θα κανεις καισαρικη ετσι;

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Marianthi egw mama den exw ginei twra tha ginw alla mwre nomizw ligo-poly ola tyligontai,nomizw einai pio spanio na mhn exei katholou tyliksh,to xoun gia paixnidi ekeimesa ..ligo apo dw ligo apo kei kai mia strofoula k meta ante na ksetilixteis!
Padws sto ekswteriko an den deixnei to mwro na asfyktia me palmous,kakakia klp h tyliksh ston loro den thewreite logos gia kaisarikh.

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστω Χριστινούλα μου... τι να σου πω... θα δείξει... ιδεα δεν εχω αν μπορει να ξετυλιχτει... μακαρι! Αλλα και καισαρική να κάνω δε με πειράζει... το έχω δει το έργο! Για να κανεις φτ μετα απο καισαρική πρεπει να ειναι τέλειες οι συνθήκες... αλλιως κανεις πάλι καισαρική.

http://www.creativebeez.gr

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εκανα μπανακι,εφτιαξα κ κατι αυγοφετες κ ηρθα παλι!!

αχ Τινακι μου κ εγω εχω κολλημα με τη Θεσ/νικη ειμαι 7 χρονια Αθηνα κ δε λεω να συνηθησω!! Crying or Very sad Crying or Very sad

Λιζα δεν νομιζω να εχουμε γνωριστει ειμαι η Χαρα κ περιμενω κοριτσακι με ΠΗΤ 24/10 ειμασταν κ κοντα εγω εμενα Μαρτιου με Κ.Καραμανλη αλλα τωρα Αθηνα!

Μαριανθακο ολα καλα θα πανε με το μπεμπε!!

Χριστινακι ετσι κοριτσακι μου να βγαινεις να ξεσκας λιγακι να αλλαξει λιγο κ η διαθεση σου!! Very Happy Very Happy
εγω πιο πολυ απο φοβο θα τον θελω σπιτι τον αντρουλι μου γιατι να πω την αληθεια δεν ειμαι καθολου ψυχραιμη κ θα ειμαι μεσα στον πανικο μην παθει τπτ το μωρο κ τετοια Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Πηνελοπη τι να πω εσυ θα την φας την φανουροπιτα εγω που πρεπει να φτιαξω γιουβετσι κ περιμενω να ερθει ο Γιαννης γιατι μονη μου με βλεπω να αδειαζω κανενα ταψι αχαχααχ
ααα σου εστειλα κ πμ

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πηνελόπη εσυ καλα τα λες απλα εχω ήδη μια καισαρική στην πλάτη και δύσκολα θα προχωρήσει ο γιατρός σε φτ... βλεποντας και κάνοντας! Το καλο ειναι οτι θα ξαναδω το μωρό σχετικά γρήγορα...

http://www.creativebeez.gr

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαρα σου εστειλα πμ με πληροφορίες για το βιοκαθαρισμο!

Χριστινα εγω πολλες φορες καταχαιρομαι που φευγει ο δικος μου και με αφηνει στην ησυχία μου!
Αλλες παλι γκρινιάζω... Very Happy .. αλλα συνήθως δε με πειράζει.. ειναι που ειστε φρέσκοι ακομα! μετα δεν θα τον θες όλη την ωρα στα ποδια σου! Very Happy Very Happy Very Happy

http://www.creativebeez.gr

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι το εχω ακουσει αυτο Μαριανθη μου, οτι στις αρχες ειναι διαφορετικα μετα θελεις να εισαι και λιγο μονη Very Happy
καλα οπως και ναχει, το μωρο τουλαχιστο δε θα το αποχωριζομαι ποτε και με επιασε ηδη ενα συνδρομο του στυλ δε θελω να μου το κρατανε πολλη ωρα οι αλλοι κτλ..
Κοριτσια εδω μενω με τα πεθερικα δεν ειμαστε μονοι μας με τον καλο μας.. και νιωθω οτι δε θα εχω αποκλειστικοτητα με το μωρο.. ηδη η πεθερα μ το αποκαλει ''κουκλα μου'' και λεει το μωρο μου το θελω ετσι και ετσι (δεν ειναι δικο μ εντωμεταξυ ;; ).. οποτε το ακουω ταραζομαι.. δε θελω να μπερδευτει το μικρο μου με πολλα χερια επανω του.. τι να κανω; με ταλαιπωρει αυτο το θεμα και εχω την εντυπωση πως δε θα ξεμπλεξω ευκολα..θα το θελει να μεγαλωσει οπως θελει...
αχ κοριτσακια μ πεστε μ τη γνωμη σας!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χριστινακι ποτε θα μεινετε οι 2 σας με το μωρό? Θα είναι και τα πεθερικά στο σπιτι? σορρυ δε κατάλαβα...

http://www.creativebeez.gr

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mαριανθη μου μενω εδω μαζι τους καλη μου ωσπου να κτιστει το σπιτι μας,... υπολογιζω του χρονου το καλοκαιρι να παμε στο δικο μας σπιτι.. δεν εχω παραπονο απο αυτους ειναι πολυ πολυ καλοι ανθρωποι αλλα εξισου υπερπροστατευτικοι και με ανησυχει..

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ααα καταλαβα... κοιτα εχεις απολυτο δικιο... το μωρό ειναι δικό σου και βάλε απο την αρχή όρια!!! Ξεκαθαρισε τη θέση σου απο την αρχη γιατι μετα θα χάσεις τη μπάλα... εγω πολλές φορες τον αφηνω στη μαμα μου και μου τα αλλαζει όλα! οχι οτι φταιει ή το κάνει απο κακή πρόθεση.. ισα ισα να με βοηθήσει θέλει αλλα ο καθένας εχει άλλο τρόπο...

Ειναι πολυ δύσκολο να το εξηγήσεις χωρίς να παρεξηγηθούν.. το καταλαβαίνω.. αλλα πρέπει...

http://www.creativebeez.gr

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαριανθη μου ευχαριστω κ παλι!εχεις ξανακανει βιοκαθαρισμο?ξερεις αν εχει ωραια μυρωδια μετα ή δεν μυριζει καθολου??

Χριστινακι μου δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα νομιζω οτι θα πρεπει να κανεις υπομονη μεχρι τις γιορτες που θα ειναι ετοιμο το σπιτακι σας γιατι διαφορτετικα θα εισαι μεσα στα νευρα συνεχεια κ μπορει να μαλωσεις κιολας κ θα ερθεις σε δυσκολη θεση γιατι θα ζεις σπιτι της!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι Μαριανθη μου καλη.. ετσι πρεπει..
αλλα αυτο που λες με τα ορια.. πως το κανω; τα πραγματα που θελω να κανει το μωρο η το προγραμμα που ακολουθει;
ελα ομως που ειμαι απειρη και βοηθεια θα θελω σιγουρα.. δε θελω ομως να παρεξηγηθει αυτο στο σημειο που να δινω δικαιωματα...

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαρα μου εχεις δικαιο.. τωρα εξαλλου δεν εχω αλλη λυση...

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xara64 έγραψε:εκανα μπανακι,εφτιαξα κ κατι αυγοφετες κ ηρθα παλι!!

αχ Τινακι μου κ εγω εχω κολλημα με τη Θεσ/νικη ειμαι 7 χρονια Αθηνα κ δε λεω να συνηθησω!! Crying or Very sad Crying or Very sad



Αχ Χαρά μου!! τί μου έκανες τώρα με τις αυγόφετες! και δεν έχω ούτε μπαγιάτικο ψωμί, τέλειωσαν και τα αυγά!! αύριο θα ζητήσω από την πεθερούλα να μου κάνει!! είναι κολασμένες!!!!!

Χαρά μου εγώ όταν γεννήσω θα χτυπήσω μια Θεσσαλονίκη κανένα μήνα - δίμηνο τώρα που κάθομαι χαλάρά από τη δουλειά, κανόνισε να πάρουμε τα μωρά και να βρεθούμε τα Χριστούγεννα επάνω!!! θα πάτε καθόλου για τις γιορτές, πώς το σκέφτεστε;

Μαριάνθη μου, μην στενοχωριέσαι, στο επόμενο ραντεβού που είναι και πιο κοντά στην ΠΗΤ σου θα ξεκαθαρίσουν όλα..άλλωστε το έχεις ξαναδεί το έργο! αν έλεγαν σε μια πρωτότοκη και ψαρωμένη σαν εμένα κάτι τέτοιο θα είχα φρικάρει!

Χριστινάκι μου!! Καλά είσαι βρε ζουζούνα μου; έκανες αναλύσεις αίματος τελικά; ο θυρεοειδής πώς πάει; όσον αφορά στα πεθερικά κι εγώ που δεν μένουμε μαζί έτσι με κόβω να την πατάω..από την καλή τους διάθεση να βοηθήσουν θα είναι όλη μέρα στα πόδια μου με παρατηρήσεις του τύπου ότι ξέρουν αυτοί που έκαναν παιδιά..εγώ ετοιμάζομαι από τώρα να γίνω νευρασθενική, bitch και κακή νύφη αν τεθούν τέτοια θέματα..από την αρχή ορίζονται κάποια πράγματα, μετά παίρνουν αέρα και χάθηκε το παιχνίδι..και ευτυχώς ή δυστυχώς εγώ δεν είμαι από αυτές που βάζουν τον άντρα τους μπροστά να γίνει εκείνος ο κακός της υπόθεσης, εγώ δεν κρατιέμαι..τέλος πάντων, θα δείξει, πρόσεχε όμως! και αν χρειαστεί ας μπει το αγόρι σου μπροστά..στο κάτω κάτω δεν είναι μόνιμη η κατάσταση, του χρόνου θα είστε σπίτι σας με την μπέμπα, οι τρεις σας μόνο..

Καλησπέρα και σε όποια κοπελίτσα είναι μέσα και την ξέχασα..

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μοντελακι μου καλησπερα!!
ειμαι καλα γλυκεια μου εσυ;
ασε με τις αναλυσεις ειμαι λιγο ψιλοχαλια γιατι μου βρηκαν ψηλο ζαχαρο στην καμπυλη εχω 144 μετα την γλυκοζη και με ανησυχησε.. αλλα ειπα να προσεχω λιγο και ο Θεοσ βοηθος..
ο θυροειδης εκει ψηλα περνω τη θυροξινη καθημερινα ομως και ας μου προκαλει ταχυκαρδια..
μπραβο αυτο ακριβως ηθελα να τονισω και εγω. απο την καλη τους διαθεση να μας υπαγορευουν τι να κανουμε επειδη μεγαλωσαν παιδια και ξερουν.. ελπιζω να μπορεσουν και οι ιδιοι να σεβαστουν τα ορια αυτα που λες και εσυ καλη μου.. θα δειξει οπως ειπες.. βοηθεια σιγουρα ειναι εκτιμητεα αλλα οχι αμα μας κανει να νιωθουμε αβολα.. αχ ναι ανυπομονω να μπουμε στο σπιτακι μας!!! ασε που μετα που θα παω δουλεια, μου ειπανε οτι θελουν να περνει ο φιλος μου το μωρο στο χωριο που ειναι και 45 λεπτα μακρια απο την πρωτευουσα που θα κτιζουμε για να προσεχουν το μωρο και να μου το φερνει τη νυκτα. αυτο δεν το δεχομαι με τιποτε ομως!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις