Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
232 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 232 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 42]

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Panik11 έγραψε:Ναι ρε Εμη τοσο γκρινιαρα πια.Μας δουλευεις???Σημερα σκεφτομουν οτι τελικα αυτη η ομαδα ειναι η ψυχοθεραπεια μου.Αν δεν σας ειχα δεν ξερω πως θα περναγε ολος αυτος ο καιρος.

Αχ Νικη παντως ουτε εγω δεν με αντεχω να με ακουω ετσι... ευτυχως εχετε κατανοηση... και ευτυχως εχει κ ο αντρας μου!!!
Αρκετα εκατσα... το παιδακι μου αγριεψε παλι... παω να συνεχισω δουλειες!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Όντως Νίκη! Ψυχοθεραπεία κανονικά!

Άσχετο! Χθες πήρε η μαμα μου κατι φορμάκια μακρυμάνικα νουμερο 0 - 2 μηνων και όταν τα είδα τρελάθηκα! είναι τόσο μικροσκοπικά! για κούκλα! Είναι μεχρι 56 εκατοστα... εμενα ο μεγαλος γεννηθηκε 52..
πάει αναλογα με την εταιρία λοιπον... να κοιταμε τι υψος λεει...
Αποφάσισα να μην αγοράσω τιποτα μεχρι να δω το υψος του! Εχω πολλα κορμακια απο το πρωτο και αυτα τα μακρυμανικα και όταν γεννηθει με το καλό θα μου φέρουνε... μια κουβερτουλα θέλω μόνο να πάρω... θυμάμαι είχα παρει τοτε μία απο το Λητώ απο γερμανική οικολογική εταιρία μια πλεκτή τελεια... την είχε μέχρι που μας έπεσε απο το καρότσι γυρω στο χρόνο... ήταν το νανι μας... σίγουρα θα πάω να ψάξω μία παρόμοια...

http://www.creativebeez.gr

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tini13 έγραψε:
kat3r1na έγραψε:
Ρε Τινάκο,εγώ με το ματιζάκι το παλιο (προ σεβρολετ),έχω κάνει το γύρο της Πελοποννήσου,πιάνω τέρμα γκάζι κάτι λιγότερο από 140 και είναι σκυλί μαύρο.φαντάσου οτι το πήρα μεταχειρισμένο,έμαθε σε αυτό να οδηγεί μέχρι και η μάνα μου στα 45 της,και δν του έχουμε αλλάξει ποτέ ούτε δίσκο.Σκυλί μαύρο το καημένο...!


Κατερίνα μου, το δικό μου είναι μοντέλο 2005, το πήρα με 110 χιλ. χιλιόμετρα από ενοικιαζόμενα, μόνο 2,5 χιλ. ευρώ, ίσα ίσα να πηγαίνω στη δουλειά και ποτέ δεν βγήκα εκτός Ηρακλείου..και σκέψου του κάνω κάθε χρόνο σέρβις τα βασικά, δηλ περίπου 150 ευρώ το χρόνο + λάδια. Και είμαι και ο πράσινος σίφουνας που με λέει και ο Μάνος επειδή γενικώς τρέχω! Άντε να το πήγα 120, δεν θυμάμαι παραπάνω..μήπως το έχω υποτιμήσει τελικά;

Μωρε δωστου να καταλάβει!!το πολυ πολυ να γινει βιδες,αλλα δε νομιζω!οκ μονο μη το προσπαθησεις με αιρ κοντισιον ανοιχτο,δεν τραβαει μία!!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ειναι καμία εδω? μονη μου μιλάω...

http://www.creativebeez.gr

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τελικά δεν άντεξα πηγα για μπανακι στην θαλασσα πριν λιγο γυρισα και φτιαχνω ψαροσουπα. πηνελοπη το σμαρτ δεν θα σε βολεψει με το μωρο, εγω εχω το πικαντο δεν καιει τιποτα και σερβις σχεδον τσαμπα απο χώρους λεει πολλα.οσο για την ανδρο πολυ ωραια ειναι εχω να παω 10 χρονια αλλα εχει πολυ καλες παραλιες

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κοριτσάρες!!!Τι φτιάνετε??¨Επιασε η ζέστη πάλι....τη τύχη μου.....ιδρώνω τρελά!!!

Περιμένω τους αρκουντισιονάδες και τον αυτοκολητά...μπάς και το τελιώσουμε το δωμάτιο ακι το βγάλω καμιά φώτο και σας το δείξωωωωωωωωωω!!!

Πόνους έχω και εγώ κάτω σαν σουβλιές και πετρώματα έχω το είπα στη γιατρό και μου είπε οτι είναι φυσιολογικό στο μήνα μου που είμαι...και να μην ανησυχώ....!!!!Σας αφήνω μπήκα για λίγο πάω να κάνω παρέα στο Μάκη που βάφει ένα τραπεζάκι σαλονιού ακόμης!!!Φιλούνια

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας!

Μαρία καλα ξηγήθηκες και πήγες μπανάκι! Και ψαρόσουπα! σούπερ!

εγω φακες....

Βίκυ περιμενουμε φωτοοοοοος

http://www.creativebeez.gr

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΝΕΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΡΧΟΜΟΥΝΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ...... ΚΑΘΟΜΟΥΝΑ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ...
ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΤΑ ΠΕΤΑΧΤΑ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΛΕΣ ΠΟΝΑΤΕ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ...ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΠΟΝΑΩ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΝΟΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΠΟΝΟΣ ΣΑΝ ΝΕΥΡΟΠΟΝΟΣ ΑΜΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΕΤΣΙ....
ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ....
ΑΑΑΑ ΚΑΙ Η ΔΥΣΠΝΟΙΑ ΚΑΛΑ ΚΡΑΤΑΕΙ.....
*Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 36 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 36 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 36 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 36 215994 ΚΑΙ Η ΠΛΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΦΑΓΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΤΟΥΜΠΑ ΣΗΜΕΡΑ.....ΕΣΚΑΣΑ ΚΑΤΩ ΣΑΝ ΚΑΡΠΟΥΖΙ......ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ...ΕΠΕΣΑ ΣΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΣΤΡΑΒΟΠΑΤΗΣΑ.... ΑΛΛΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΔΕΝ ΧΤΥΠΗΣΑ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΓΟΝΑΤΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝΕ ΟΛΟ...ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΑ *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 36 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 36 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 36 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 36 215994

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Λετίτσα! Μα τι έπαθες καλε? Σε ματιάσανε?? ευτυχως που έπεσες με τα γόνατα! Προσεχεεεεεε Very Happy

http://www.creativebeez.gr

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marianthi_m έγραψε:Γεια σου Λετίτσα! Μα τι έπαθες καλε? Σε ματιάσανε?? ευτυχως που έπεσες με τα γόνατα! Προσεχεεεεεε Very Happy


αστα να πανε μαριανθη μου.... μιλαμε για πολυ γελιο τα ποδια μου ειναι σαν ενος αγοριου 5 χρονων .....για γελια ητανε......

Λίλα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Kαλησπερα κοριτσαρες μου!Τι κανετε?Βλεπω λετε οτι καποιες εχετε πονακια χαμηλα!Ειναι φυσιολογικο,δεν ειναι κατι που πρεπει να σας ανησυχει!Εμεις μαμα κ κορη προπαθουμε να αναρρωσουμε!Εχασε κι αλλο βαρος η μικρη αλλα απο χθες εποιασε θηλη,αν και προωρακι,και θηλαζει η καρδουλα μου.Μετα ειναι τοσο κουρασμενη που κοιμαται επι 3 ωρες!Ελπιζω να παρει το βαρος που εχασε.Πολλη ζεστη ρε κοριτσια,εχω σκασει!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λίλα μου μέσα απο την καρδιά μου εύχομαι να αρχίσει να παίρνει βάρος η μικρή! Μια χαρά θα πάνε όλα!

http://www.creativebeez.gr

Λίλα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μακαρι Μαριανθη μου!Σε ευχαριστω...

lizaG

lizaG
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας κορίτσια απο ότι βλέπω όλες είστε καλα. Λίλα σου εύχομαι όλα καλα καλη επιστροφή στο ΣΠΙΤΙ. Όλες απο ότι κατάλαβα όλες έχουμε πονακια και εγω το ίδιο. Περιμένω και εγω όπως όλες να γέννησω για να δω το μπουμπουκακι μου ΦΙΛΑΚΙΑ σε όλες και καλη μας συνέχεια.

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λιζακι όλα καλα ε? μπράβο! τώρα είμαστε όλες σε ανναμένα κάρβουνα!! Περιμένουμε να τα δουμε!!! Very Happy

http://www.creativebeez.gr

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρααααααα!!!!

Μαριανθάκο τίιιι κανεις??

Λίλα υπομονή και επιμονή,και όλα θα πάνε καλά με την μπεμπίτσα σου!!

Μαράκι την καλύτερη δουλειά έκανες με τη θάλασσα..Ζηλεύω μωρέεεε!
Βουνο μου φαινονται αυτές οι τελευταίες βδομάδες αναμονής.Κάθε μέρα λες και έχει από 150 ώρες διάρκεια!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Κατερινάκι! Καλα είμαι.. αισθανομαι πολυ βαρια τα πόδια μου .. σταματησα τα μπανακια και άρχισε το πρηξιμο!
Τωρα πάω γιατρό... το πρωι είχα πάει για υπέρηχο doppler! Όλα καλα! Φτάσαμε και εμεις τα 2 κιλα!

http://www.creativebeez.gr

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nικολέτα μου δεν ξέρω αν το δικό σου ήταν στραβοπάτημα, εγώ πάντως όλη την ώρα σκοντάφτω, απορώ πώς δεν έχω φάει καμιά σαβούρντα ακόμη..παίζει το ότι έχει αλλάξει και το κέντρο βάρος μας και δεν μπορούμε να το υπολογίσουμε όπως πριν νομίζω..το μητρικό ένστικτο κοριτσάκι μου είδες τί είναι, έφαγε η μαμά τα γόνατάκια της, το μπεμπάκι ευτυχώς μια χαρά, τα δικά σου θα περάσουν γρήγορα..

Λιλάκι, άντε να μπείτε σε πρόγραμμα σιγά σιγά με φαγητό και ύπνο, με το γαλατάκι σου θα πάρει βάρος, κι εγώ μικρούλα μπέμπα θα κάνω μου είπε ο γιατρός..σχεδόν 35 εβδ. και είναι 2 κιλάκια μόνο.

Μαριάνθη και Λιζάκι την καλησπέρα μου..Λίζα εγώ δεν σε ξέρω καλή μου, είμαι η Τίνη με ΠΗΤ 06/10 και περιμένω κοριτσάκι όπως έγραψα και παραπάνω..κι εγώ από Θεσσαλονίκη είμαι!! αλλά μετακόμισα πριν 4 χρόνια στο Ηράκλειο της Κρήτης και μου λείπει πάααρα πολύ το επάνω..το μυαλό μου έμεινε εκεί..σε ποιά περιοχή είσαι εσύ;

Λίλα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
γιατι μικρουλα βρε Τινι μου?Μπορει να παρει ακομα ενα κιλακι μεχρι την ΠΗΤ σου και να βγει 3 κιλακια!

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΩ.....
ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΠΛΕΥΡΑ....ΤΩΡΑ Η ΘΑ ΠΑΩ ΣΠΙΤΙ Η ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ...ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΘΑ ΚΑΝΩ.....
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΣΟΒΑΡΟ.... *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 36 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 36 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 36 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 36 215994

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
letitsa έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΩ.....
ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΠΛΕΥΡΑ....ΤΩΡΑ Η ΘΑ ΠΑΩ ΣΠΙΤΙ Η ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ...ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΘΑ ΚΑΝΩ.....
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΣΟΒΑΡΟ.... *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 36 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 36 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 36 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 36 215994

πιστεύω το τράνταγμα είναι που πονάει η κοιλίτσα, τίποτα δεν θα ναι, θα το δεις..καλή ξεκούραση όπως και να χει Νικολέτα μου, περαστικούλια..

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λίλα έγραψε:γιατι μικρουλα βρε Τινι μου?Μπορει να παρει ακομα ενα κιλακι μεχρι την ΠΗΤ σου και να βγει 3 κιλακια!

Το τσιγάρο Λίλα μου, στάνταρ...ευτυχώς ο πλακούντας την έβγαλε καθαρή ως τώρα..λες να φτάσω την ΠΗΤ και να πάρει κανένα κιλάκι;; γιατί εγώ κουράστηκα Λίλα μου και εύχομαι έστω και μια βδομάδα νωρίτερα να γεννήσω, κυριολεκτικά να ελευθερωθώ..έπεσα πολύ απότομα ψυχολογικά..

θα μπω πιο αργά κορίτσια μου, πάω μια βόλτα με το αυτοκινητάκι να ξελαμπικάρω λίγο...

Λίλα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κανονικα θα γεννησεις μην ανησυχεις κ καλυτερα να παρεις ολο τον μηνα Τινι μου.Εκτος αν σου βρηκε ωριμανση στον πλακουντα.Letitsa δεν νομιζω να ειναι κατι αυτος ο πονος ετσι που τον περιγραφεις αλλα παρε ενα τηλ κ τον γιατρο σου να ηρεμησεις.Καληνυχτα κοριτσακια μου,παω να ξαπλωσω κι εγω λιγο γιατι η μπουμπου θηλαζει πλεον ανα 2ωρο κ δεν θα αντεξω το βραδυ.Φιλακια πολλα!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσακια μου..τι μου κανετε??
εγω αλλη μια μερα ψωφια με το σιδερο κ εχω ακομασααααα!!το λιγοτερο 4-5 πλυντηρια!!! Shocked Shocked
αυριο μαλλον γυριζει ο αντρουλης μου κ απο σ/κ θα ξεκινησουμε τη μονωση!!αχ θεε μου τι εχω να τραβηξω παλι με τι σκονη κ τη βρωμια που θα κανουν!!τουλαχιστον μετα θα βαψω,θα βαλω κ την ταπετσαρια κ θα αρχισω να στεινω τα επιπλακια σιγα-σιγα!!

Νικολετα μου προσεχε κοπελα μου μην εχουμε ατυχηματα τετοιες ωρες!!σιγουρα εχει αλλαξει το κεντρο βαρους μας κ θελει πολυ προσοχη εγω επειδη εχω εσωτερικη σκαλα στο σπιτι παω σαν την παπια οταν ανεβοκατεβαινω! Razz Razz Razz

Μαριανθακο περιμενουμε νεα απο ντοκτορ αν κ το ντοπλερ μια χαρα εδειξε!!

Νικη μου το εχω πει κ θα το λεω 1000 φορες πραγματικα ειναι ψυχωθεραπεια το παρεακι απο τοτε που μπηκα εχει αλλαξει ολη μου η ψυχολογια! Very Happy Very Happy

Λιλακι καλη μου θα παρει τα πανω της σε λιγο η μπεμπα κ θα πανε ολα καλα,εσυ να μην στεναχωριεσαι κ να εισαι δυνατη!!

Μαρακι τυχερουλα πηγες για μπανακι κ εγω θελωωωω...αν κ περισσοτερο απ΄ολα θελω την ψαροσουπα!! tongue

φιλια σε ολα τα υπολοιπα κοιλομπακια!

lizaG

lizaG
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Tini δηλαδή είσαι μια βορειοελλαδιτησα στην Κρήτη τι να πω το αγαπημένο μου νησί. Εγω μένω στην τούμπα. Ε είναι λογικό να σου λείπει το μέρος σου αλλα πρέπει να σε παρηγορεί το γεγονός ότι είσαι σε πολυ ωραίο νησί. Σου εύχομαι όλα με το καλο και γέφυρα να κρατάς το μωρακι σου αγκαλια

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις