Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
171 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 171 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 38 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 42]

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:λεμονακι μου,να εισαι παντα χαμογελαστη και ολα θα πανε καλα!!!! sunny
τινη μου,πρωτογνωρα θα ειναι αλλα νιωθω λιγο ξεκρεμαστη μ'αυτον το γιατρο.... pale
σοφακι,καλυτερα ξεκρεμαστη,παρα σφαγμενη απο τον ιδιο για δικο του συμφερον..

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:λεμονακι μου,να εισαι παντα χαμογελαστη και ολα θα πανε καλα!!!! sunny
τινη μου,πρωτογνωρα θα ειναι αλλα νιωθω λιγο ξεκρεμαστη μ'αυτον το γιατρο.... pale

Εγώ έχω ακούσει πρόσφατα 2 περιπτώσεις από φίλες μου που ενώ τους παρακολουθούσε συγκεκριμένος γιατρός από τους καλούς στο νοσοκομείο του Ηρακλείου, δεν εμφανίστηκε καν όταν ήρθε η ώρα και ξεγέννησαν με ειδικευόμενους, που ήταν πολύ πιο προσεκτικοί και όλα πήγαν καλά..όπως λέει και η μαμά μου από τη στιγμή που μπήκε στην κοιλίτσα, θα βγει, πού θα πάει; θα το χωνέψεις; μην σκας σου λέω!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αννούλα μου σε λίγο πηγαίνετε σπίτι, και το απόγευμα κλειστά, έτσι; άντε να σε δει το κορίτσι σου σήμερα καλά καλά!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tini13 στις Τετ Αυγ 29, 2012 2:40 am, 1 φορά

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ax koritsia mou to skeftomoun para poly gia to amaksi,den eimai kai mathimenh se toso liga kybika alla h alhtheia 80 xiliom thn mera + 5,40 attikh odos thn hmera tha m evgainan polla ta lefta,skefteitai kai oti ta service me tosa xiliom tha feygoun to ena meta to allo..pairnw kalo mistho alla oxi k etsi.Edwmetaksy to thelw na phgainw mono sthn douleia ante k gia kanena pswnio,genika den eimai poly ths odhghshs,variemai,Protimw thn thesh tou synodhgou ! Smile
Apo thn allh gia to mwro exei o mpamphs megalo amaksi mas xwraei olous k kanei gia ola..se periptwsh pou xreiastei apla tha antalazoume amaksia.

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tini13 έγραψε:Σε λίγο πηγαίνετε σπίτι, και το απόγευμα κλειστά, έτσι; άντε να σε δει το κορίτσι σου σήμερα καλά καλά!
ναι τινη μου..ασε γιατι μεχρι να προσαρμοστουμε θα μας παρει καιρο..καλα ηταν 10 μερες μερα νυχτα με τους γονεις..τωρα..

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ξερω πολλες περιπτωσεις που δε πηγανε καν με το γιατρο τους!η παναγιτσα ας βοηθησει εκεινη την ωρα και να πανε ολα καλα!!!!δε χωνευεται το μωρακι...ηπια και κοκα κολα!μπαααααα!!!!
η καημενουλα με τα τεραστια μαγουλακια!!!!!!!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 35 328109
εδω θα ειμαστε και θα τα συζηταμε παλι και θα μας φαινονται τοοοοσο μακρυνα ολα!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pepelitsa έγραψε:Ax koritsia mou to skeftomoun para poly gia to amaksi,den eimai kai mathimenh se toso liga kybika alla h alhtheia 80 xiliom thn mera + 5,40 attikh odos thn hmera tha m evgainan polla ta lefta,skefteitai kai oti ta service me tosa xiliom tha feygoun to ena meta to allo..pairnw kalo mistho alla oxi k etsi.Edwmetaksy to thelw na phgainw mono sthn douleia ante k gia kanena pswnio,genika den eimai poly ths odhghshs,variemai,Protimw thn thesh tou synodhgou ! Smile
Apo thn allh gia to mwro exei o mpamphs megalo amaksi mas xwraei olous k kanei gia ola..se periptwsh pou xreiastei apla tha antalazoume amaksia.
ο προαστικος δεν σε βολευει?γλυτωνεις κ βενζινη κ διοδια.. αν και εγω δεν ειμαι κ πολυ των μμμ..

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:ξερω πολλες περιπτωσεις που δε πηγανε καν με το γιατρο τους!η παναγιτσα ας βοηθησει εκεινη την ωρα και να πανε ολα καλα!!!!δε χωνευεται το μωρακι...ηπια και κοκα κολα!μπαααααα!!!!
η καημενουλα με τα τεραστια μαγουλακια!!!!!!!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 35 328109
εδω θα ειμαστε και θα τα συζηταμε παλι και θα μας φαινονται τοοοοσο μακρυνα ολα!

έτσι μπράβο, να είσαι πιο χαλαρή να σε βρει ο τοκετός ψύχραιμη! κι εγώ από χθες έχω φοβηθεί με τις σουβλιές, λέω κάθε φορά ήρθε η ώρα, βγαίνει πρόωρα και τρελαίνομαι αλλά τελικά όλα περνάνε και μόνο η φρίκη μου μένει..



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tini13 στις Τετ Αυγ 29, 2012 2:45 am, 1 φορά

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σιγουρα θα σε βολεψει κ στο parking.ειναι μικρουλη κ χωραει παντου..
που γυρναγες χθες κ σε εψαχνα?? Very Happy

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοριτσάκια!!

Κοιμήθηκα 11 - 1 το πρωι γιατι ξυπνησα στις 7... Υπνηλία με επιασε? πριν λίγο ξύπνησα και νιώθω ζαβλακωμένη!

Το πρωι πήγα για το doppler στο ιατρικό κέντρο που πηγαίνω για αυτα και είδα τον μικρούλη!
Όλα καλα! Είναι 2100 ! Μια χαρούλα! Βγάλαμε και ωραίες φωτογραφίες! Νομίζω έχει τη μύτη μου! Very Happy

Το βραδυ θα πάω στο γυναικολόγο να δω τι θα μου πει... Είναι στο Αρεταίειο ο δικός μου και θα πάμε εκει για τη γέννα...

Τίνη καλως σε βρήκα και στο fb!

Στελλα καλή αρχή με τα μαθήματα! Χαρας το κουράγιο σου!

Έλενα πολύ ωραίο το δωματιάκι σας! Με το καλό και η μπουμπού να το απολαύσει!

Πηνελόπη τέλειο το σμαρτακι! Cool

Σοφία μαλλον δε σε θέλει το περπάτημα!

Κατε καλωσήρθες! Με το καλό και εσύ το μπεμπάκι!

Φιλια σε όλες !! Άννα, Βικυ, Νικη... σορρυ αν ξεχνάω καμία... *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 35 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 35 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 35 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 35 417472


http://www.creativebeez.gr

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Den sas eipa! apekthsa kainouria filh! Thn lene kshrodermia kai nomizw pws syntoma tha tsakwthoume!

Annouli mou metro exei edw kai nai tha me voleye kai opote mporw tha xrhsimopoiw,alla mia mera mporei na petaw 5 to prwi ara na eimai ekei apo tis 3 ta kshmerwmata..kai allh mera na petaw 10 vrady kai na teleiwnw 3 to prwi. s aytes tis periptwseis katholou den voleyei,an petaw normal wres me voleyei omws mias k h karta kostizei mono 35 eyrw gia olous tous ypallhl. aerodrom.
Oso gia xtes eixame vgei eksw me parea gia faghto kai eixe drosia kai vlepame kai ta koterakia kai den ksekounousame,mas kanan kai protash na pame soukou Andro..exei paei kanena koritsi,einai kala gia thn fash mas?

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω ειχα παει ανδρο,κατι χρονια πριν μ'αρεσε πολυ.ειδικα το μπατσι..

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ Πηνελόπη είναι πολύ ωραια η Άνδρος για αυτη την εποχη!

Δε ξέρω πως θα σου φανεί στο πλοίο... ενοοω αν θα αντέξεις... αλλα είναι μονο 2 ωρίτσες...
Η χώρα δεν έχει πολλα σκαλοπάτια ... παραλίες έχει μια πολύ καλή με καλή πρόσβαση για εσενα... δλδ να μη πας απο κατσιοκόβραχα.. Χρυση άμμος.. Χρυσή ακτή ... καπως έτσι... Είναι στο δρόμο απο το λιμάνι για Μπατσί...
Επίσης η παραλία στο Μπατσί ειναι αμέσως στο δρόμο και δεν εχει σκαλια...

εσυ κοιτα αν μπορείς.. εγω στη θέση σου πάντως δε ξέρω αν θα το ρίσκαρα γιατι ειναι νησί ...

http://www.creativebeez.gr

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
A poly wraia mou akougetai! Mwre gia 2 meres an pame tha pame les na me piasei na gennhsw ekei? Tha vgei to antraki mou nhsiwths? xexex!!
Den kserw an tha pame,protash mas kanan k to skeftomaste mias k exw k thn giortoula mou k etsi k alliws psaxname ti tha kanoume.

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tini13 έγραψε:
ANNAST έγραψε:μαλλον ειναι μερα οσπριων..κ εγω φακες εχω απο χθες.γιατι τωρα τελευταια το ειχαμε παρακανει..
πηνελοπη μου ωραιο το smartακι,αλλα σκεψου αν χρειαστει να παρεις καμια φορα το μωρακι,πως θα το βαλεις.κ δεν εχει χωρο πισω για καροτσι... τινη δροσισε καλα ε?ωραια!!

Γειά σου Αννούλα μου! κι εμείς φασολάκια με πατατούλες στη χύτρα σήμερα, με μισό κιλό φέτα μέσα Razz

Μας πήρε και μας σήκωσε ο αέρας χθες, το βράδυ ειδικά, δυστυχώς το σ/κ πάλι ανεβαίνει η θερμοκρασία είπαν..Αθήνα δρόσισε καθόλου; είδατε διαφορά;

Ρε Τινάκο,εγώ με το ματιζάκι το παλιο (προ σεβρολετ),έχω κάνει το γύρο της Πελοποννήσου,πιάνω τέρμα γκάζι κάτι λιγότερο από 140 και είναι σκυλί μαύρο.φαντάσου οτι το πήρα μεταχειρισμένο,έμαθε σε αυτό να οδηγεί μέχρι και η μάνα μου στα 45 της,και δν του έχουμε αλλάξει ποτέ ούτε δίσκο.Σκυλί μαύρο το καημένο...!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πηνελοπη οπως προειπαν και τα κοριτσια ειναι πολυ ομορφα.Το Μπατσι ειναι πολυ ομορφο και εχει ωραιες παραλιες.Η χωρα ειναι λιγο μακρυα και δεν θα την προτεινα για ενα σ/κ.Τωρα οσο για το ταξιδι επειδη δουλευα σε πρακτορειο με αυτον το καιρο θα σου προτεινω 2 καραβια που μπορεις να ταξιδεψεις χωρις πολυ κουνημα.Το Superferry που φευγει 07,40 και το Bluestar Ithaki που φευγει 08,15.Το B.S.Ithaki κανει και λιγοτερη ωρα 1 ωρα και 45 λεπτα!!!Και για τιμες μπορω να σε ενημερωσω εαν θες.Αν και τωρα που το σκεφτομαι ειπαν το σ/κ ανοδο της θερμοκρασιας και μαλλον δεν θα εχει μποφορ!!!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιουβετσάκι εμείς.
Το βραδάκι είμαστε καλεσμένοι σε παιδικό πάρτυ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Πάω τώρα να βάλω τον Ταρζάν για ύπνο και τα λέμε αργότερα.

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πηνελόπη σε κατατόπισε και η Νίκη που είναι ειδική!!!

Καλο μεσημέρι Στέλλα...! Τελειο το γιουβετσάκι!!

http://www.creativebeez.gr

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
pepelitsa έγραψε:Den sas eipa! apekthsa kainouria filh! Thn lene kshrodermia kai nomizw pws syntoma tha tsakwthoume!

Annouli mou metro exei edw kai nai tha me voleye kai opote mporw tha xrhsimopoiw,alla mia mera mporei na petaw 5 to prwi ara na eimai ekei apo tis 3 ta kshmerwmata..kai allh mera na petaw 10 vrady kai na teleiwnw 3 to prwi. s aytes tis periptwseis katholou den voleyei,an petaw normal wres me voleyei omws mias k h karta kostizei mono 35 eyrw gia olous tous ypallhl. aerodrom.
Oso gia xtes eixame vgei eksw me parea gia faghto kai eixe drosia kai vlepame kai ta koterakia kai den ksekounousame,mas kanan kai protash na pame soukou Andro..exei paei kanena koritsi,einai kala gia thn fash mas?

Κοριτσάκι μου εμεις έχουμε σπίτι στην Ανδρο,οπότε ότι θες ρωτάς.Το βασικό που θα σου πω,ειναι οτι χρειάζεσαι μεταφορικό μέσο,γιατί το νησί είναι μεγάλο,και αν θες να βολτάρεις το κτελ δε θα σε βολεψει καθολου.Κατα τα άλλα παραλίες φοβερές,τσέκαρε μόνο τον αέρα αυτο το σκ γιατί απο οσο ξερω,σημερα λεχει 8 μποφόρ,πραγμα που σημαινει οτι σε παιρνει και σε σηκωνει στο νησι..

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nikako mou eyxaristw gia tis plhrofories!!An to apofasisouem tha sou pw na m enhmerwseis gia times klp,einai kai ta merh sou apo kei esena!

Katerinaki turbo to matiz e?? gelasa etis opws periegrapses gia thn mama sou!

Koritsia sas afhnw gia ligaki,na fame,na pesei o mpamphs gia upno,na kanw k to sfougarismataki mkou kai epistrefw. Smouatssss se oles!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι κανετε κοριτσακια? εγω δουλιτσες... μονο ορθια ειμαι καλα... καθιστη και ξαπλωτη πονανε τα παντα μου και εχω και δυσπνοια!!
εκατσα λιγο για 5 λεπτακια γιατι τα ποδαρακια γινανε βατραχοπεδιλα... και μετα ξανα ορθια!!!
μαλλον ετσι θα την βγαλω μεχρι τελους!!
ουτε να φαω δεν μπορω... τρωω ελαχιστα τις τελευταιες μερες! ενω εχω τρελη ορεξη και πεινα... με την πρωτη μπουκια δυσφορω
(μωρε μες στην θετικη ενεργεια ειμαι!!! εχω καταντησει απο εκεινες τις ανυποφορες εγκυμονουσες που ολο γκρινιαζουν *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 35 667478 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 35 667478 )

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kat3r1na έγραψε:
Ρε Τινάκο,εγώ με το ματιζάκι το παλιο (προ σεβρολετ),έχω κάνει το γύρο της Πελοποννήσου,πιάνω τέρμα γκάζι κάτι λιγότερο από 140 και είναι σκυλί μαύρο.φαντάσου οτι το πήρα μεταχειρισμένο,έμαθε σε αυτό να οδηγεί μέχρι και η μάνα μου στα 45 της,και δν του έχουμε αλλάξει ποτέ ούτε δίσκο.Σκυλί μαύρο το καημένο...!


Κατερίνα μου, το δικό μου είναι μοντέλο 2005, το πήρα με 110 χιλ. χιλιόμετρα από ενοικιαζόμενα, μόνο 2,5 χιλ. ευρώ, ίσα ίσα να πηγαίνω στη δουλειά και ποτέ δεν βγήκα εκτός Ηρακλείου..και σκέψου του κάνω κάθε χρόνο σέρβις τα βασικά, δηλ περίπου 150 ευρώ το χρόνο + λάδια. Και είμαι και ο πράσινος σίφουνας που με λέει και ο Μάνος επειδή γενικώς τρέχω! Άντε να το πήγα 120, δεν θυμάμαι παραπάνω..μήπως το έχω υποτιμήσει τελικά;

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Έμη!

Γεια σου Τίνη γκαζιάρα!! Very Happy

Εμη μας πέθανες με τη γκρίνια σου! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Ελα βρε αν δεν γκρινιάξεις τώρα πότε θα γκρινιάξεις???

Και εμενα με πιάνει δύσπνοια... σαν να ανεβαίνει ολο το μωρό πάνω! Ο γιατρός μου ειπε να κοιμάμαι στο πλαι αριστερα... βοηθάει για τετοιες περιπτώσεις...

http://www.creativebeez.gr

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι ρε Εμη τοσο γκρινιαρα πια.Μας δουλευεις???Σημερα σκεφτομουν οτι τελικα αυτη η ομαδα ειναι η ψυχοθεραπεια μου.Αν δεν σας ειχα δεν ξερω πως θα περναγε ολος αυτος ο καιρος.

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marianthi_m έγραψε:Γεια σου Έμη!

Γεια σου Τίνη γκαζιάρα!! Very Happy

Εμη μας πέθανες με τη γκρίνια σου! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Ελα βρε αν δεν γκρινιάξεις τώρα πότε θα γκρινιάξεις???

Και εμενα με πιάνει δύσπνοια... σαν να ανεβαίνει ολο το μωρό πάνω! Ο γιατρός μου ειπε να κοιμάμαι στο πλαι αριστερα... βοηθάει για τετοιες περιπτώσεις...

καλησπερα Μαριανθη!!

ναι θεωρητικα η αριστερη σταση ειναι η καλυτερη... εμενα για καποιο λογο με πιανει ταχυπαλμια οταν ειμαι απο τα αριστερα!! αστα να πανε... σου λεω μες την γκρινια ειμαι!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 38 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις