Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
232 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 232 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41, 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 42]

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα σας κοριτσακια μου *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 39 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 39 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 39 215994

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα στην ποιο γλυκεία και όμορφη παρέα.Σας διάβασα στα γρήγορα αλλα δεν θυμάμαι και πολλά, τόσες σελίδες που να θυμάμαι η γυναίκα.
Κορίτσια μου τελικά αύριο Παρασκευή στις 8 το πρωί θα είμαι στο μαιευτήριο στις 9 και 30 θα κάνω καισαρική εχτές έκανα υπέρηχο η μπέμπα είναι 2500 και δεν τρέφεται καλά απο εμένα χάρη του ερυθηματωδη λύκου, είχαμε και χαμηλή κινητικότητα κι έτσι αύριο θα γεννήσω.
Δεν ξερω αν θα καταφέρω να μπω για να σας πω αν ολα πήγαν καλά ελπίζω οταν γυρίσω να καταφέρω να μπω και να σας ενημερώσω.Σε λίγο πρέπει να φύγω για να κάνω ξανα καρδιοτοκογραφιμα μου κάνει κάθε μέρα και ντόπλερ γιατι φοβάται μην έχουμε πρόβλημα. Ελπίζω να μπει κάποια μέχρι να κλείσω

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
konstantina έγραψε:Καλημέρα στην ποιο γλυκεία και όμορφη παρέα.Σας διάβασα στα γρήγορα αλλα δεν θυμάμαι και πολλά, τόσες σελίδες που να θυμάμαι η γυναίκα.
Κορίτσια μου τελικά αύριο Παρασκευή στις 8 το πρωί θα είμαι στο μαιευτήριο στις 9 και 30 θα κάνω καισαρική εχτές έκανα υπέρηχο η μπέμπα είναι 2500 και δεν τρέφεται καλά απο εμένα χάρη του ερυθηματωδη λύκου, είχαμε και χαμηλή κινητικότητα κι έτσι αύριο θα γεννήσω.
Δεν ξερω αν θα καταφέρω να μπω για να σας πω αν ολα πήγαν καλά ελπίζω οταν γυρίσω να καταφέρω να μπω και να σας ενημερώσω.Σε λίγο πρέπει να φύγω για να κάνω ξανα καρδιοτοκογραφιμα μου κάνει κάθε μέρα και ντόπλερ γιατι φοβάται μην έχουμε πρόβλημα. Ελπίζω να μπει κάποια μέχρι να κλείσω

Kωνσταντινα μου να πανε ολα καλα ... και γρηγορα να εχεις το μωρακι σου αγκαλιτσα και υγιες ...εισαι αγχωμενη ε? ? ?

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πάρα πολύ φοβάμαι μη δεν πάει κατι καλά έχω πάρει τοσα φάρμακα που φοβάμαι τι θα γίνει οταν θα δω το κοριτσάκι μου.
Ο θεος μεγάλος ειναι κι απο οτι είπε κι ο γιατρός απο αυτα που μπορούμε να δουμε φαίνεται καλα, ελπίζω να ειναι ολα καλα.

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ελα ....αγχωνεις και το μωρακι σου ... γεννας γρηγοροτερα επειδη ειναι καλα ... αργοτερα θα ειναι χειροτερα ...πρεπει να εισαι ηρεμη - θετικη οτι ολα θα πανε καλα ... και θα το δεις οτι ολα θα γινουν οπως πρεπει ...

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να σαι καλά Ινα μου.Παω να φτιάξω καφεδάκι γιατι ξύπνησε ο σύζυγος αν καταφέρω θα μπω κι αργότερα.
Εύχομαι για ολα τα κορίτσια τα καλύτερα.Σας στέλνω την αγάπη μου

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ... ΦΙΛΙΑ

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Την καλημέρα μου σε όλα τα κορίτσια....

Αρχικά Κωνσταντινάκο να πάνε όλα καλά σου εύχομαι, όλες οι ευχές μας μαζί σου, να είσαι δυνατή και να χαίρεσε που αύριο θα κρατάς το κοριτσάκι σου αγκαλιά.

Πήγαμε κι εμείς γιατρό χτες, μας έκανε και καρδιοτοκογράφημα, άκουγα την καρδούλα του για κανα 20λεπτο... τι καλά που ήταν..
Τέλειο ήταν είπε ο γιατρός, όπως και το μωρό, όλα τέλεια αλλά είναι μεγάλο παιδάκι μας λέει 3κιλά Shocked
Εγώ το άκουσα και έμεινα με έλουσε κρύος ιδρώτας, ο Αποστολης γελούσε αμήχανα, λέω πόσο θα φτάσει?
Βέβαια ο γιατρός δεν ανχώνεται λέει μα από κάτω μα από πάνω θα βγει, αλλά ήθελα όσο τίποτα να γεννήσω φυσιολ.
Την άλλη Τετ. θα με ξαναδεί και τότε θα με δει και από κάτω, ακόμη είναι νωρίς, και εκτος απροόπτου γεννάω στην ώρα μου, πράγμα που με στεναχώρησε αρκετά... Crying or Very sad
Πόσα κιλά θα φτάσει ως τότε?????

pepelitsa έγραψε:Den sas eipa! apekthsa kainouria filh! Thn lene kshrodermia kai nomizw pws syntoma tha tsakwthoume!
Την έκανα κι εγώ αυτή τη φίλη και δεν άρεσε καθόλου στο γιατρό κ μου γραψε μια κρεμούλα να φύγει γιατί έχω και φαγούρα στην κοιλιά.

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κ απο μενα!!!!
κων/να να ευχηθω να πανε ολα καλα κ αυριο να κρατας μια κουκλιτσα στα χερια σου!!!!
καλημερα κ στα υπολοιπα κοριτσια!
χαρα,πηνελοπη,μαρουλο,δεν σας ξεχασα χθες αλλα με πηρε ο υπνος στον καναπε,ξεραθηκα..

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κι απο μένα!!!
Κωνσταντίνα σου εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!! Είσαι σε πολύ καλή εβδομάδα για να γεννήσεις οπότε μην αγχώνεσαι...αύριο θα έχεις την κουκλίτσα σου αγκαλιά!!!
Γιωτάκι μπουλούκος ο μικρός!!!! Μην στεναχωριέσαι μωρέ παλιά γεννούσαν φυσιολογικά μωρά κοντά 5 κιλά!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα και απο μένα! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 39 215994

Κωνσταντινα μην έχεις καθόλου άγχος! Να κάνεις όμορφες σκέψεις! Πέρασαν τα δύσκολα τώρα! Αυριο θα έχεις αγκαλίτσα το μωράκι σου! Ευχομαι να πάνε όλα τέλεια!

Γιωτακιιιιι θρεφταρακος ο μικρος!!! Τι ανησυχεις βρε! Καλυτερα να βγει μεγαλο να κοιμαται περισσότερες ώρες... μπορει να βγει 3.800 - 4.000 ... μια χαρα! Μακαρι να καταφερεις να γεννησεις φυσιολογικά αλλα και καισαρική να πρεπει να κανεις δε πειράζει... τα μωρακια να ειναι καλα!

Καλημέρα Εμη! Καλημερα Δεσποινα! Καλημερα Ίνα!

Χθες το βραδυ σας μίλαγα και ήρθε ο άντρας μου λύσσαξε να κάτσει στον υπολογιστη και αναγκαστικά εγκατέλειψα τη παρεα ... Ευχαριστω πολύ για τις απαντήσεις σας με την περιτύλιξη... ενιωσα πολυ καλύτερα!

http://www.creativebeez.gr

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ANNAST έγραψε:καλημερα κ απο μενα!!!!
κων/να να ευχηθω να πανε ολα καλα κ αυριο να κρατας μια κουκλιτσα στα χερια σου!!!!
καλημερα κ στα υπολοιπα κοριτσια!
χαρα,πηνελοπη,μαρουλο,δεν σας ξεχασα χθες αλλα με πηρε ο υπνος στον καναπε,ξεραθηκα..

Καλημέρα Άννα!

http://www.creativebeez.gr

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι κορίτσια θρεφταράκι, τον ρώτησα αν είναι χοντρο και είναι τόσο ή αν είναι ψηλο και χοντρό Razz και μου λέει δε μπορούμε να ξέρουμε πάντως είναι μεγάλο μωρό και δε μπορούμε να κάνουμε κάτι να το μικρύνουμε..
Εμένα δε με πείραξε αυτό με προβλημάτισε το γεγονός ότι έχω καιρό ακόμη μέχρι να γεννήσω και μου ξαναείπε ότι έχω στενή λεκάνη κ δεν είναι για πολύ μεγάλο παιδί...
Τέλος πάντων θα δείξει...
Ξεκινάω περπάτημα από σήμερα και τα γιατροσόφια της Στελλας μπας και γίνει τίποτα...

Μαριανθάκο μου διάβασα είχες πάει κι εσύ στο γιατρό χτες, έκανες και ντόπλερ όλα καλά δηλαδή πέρα από την περιτύληξη, ευχομαι να ξετυλιχτει μέχρι τον τοκετό έχει καιρό, διαφορετικά εντάξει δε πειράζει όπως λες κι εσυ να'ναι καλά τα μωράκια μας και τα άλλα όλα γίνονται..

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια μου Ινάκι, Γιωτάκι, Δέσποινα, Μαριάνθη, Κωνσταντίνα, Αννούλα και όποια άλλη ξεχνώ!

Κωνσταντίνα μου, την Αθηνούλα περιμέναμε, προέκυψες εσύ τελικά επόμενη στη σειρά..με το καλό να έρθει η μπέμπα, μην ανησυχείς για τίποτα, μόνο γλυκές αναμνήσεις θα σου μείνουν από τη γέννα..μόλις δεις την κοράκλα όλες οι φοβίες σου θα ξεχαστούν και θα μπεις να μας περιγράψεις την εμπειρία σου!

Εγώ πάλι εκεί που ευχόμουν να γεννήσω νωρίς νωρίς, τώρα ελπίζω να μην έχουμε κανένα απρόοπτο το επόμενο 10ήμερο γιατί με πήραν από τη δουλειά τηλ. ότι παίρνει άδεια μια συνάδελφός μου και θέλουν τις επόμενες μέρες να τους βοηθήσω γράφοντας πορίσματα μαγνητικών και αξονικών από το σπίτι και να τους τα στέλνω με mail μετά, με το αζημίωτο βέβαια..αφού κάθομαι που κάθομαι όλη μέρα, με έπιασε λίγο το φιλότιμο, αγαπάω και τη βρωμοδουλειά μου, άσχετα που μας έχει ξετινάξει ο ΕΟΠΥΥ και μας απογοητεύει με τις πληρωμές, εε δέχτηκα. Οπότε καλά να είμαστε θα έχω δουλίτσα να κάνω..άλλωστε είμαι εργασιομανής φουλ, τραβάτε με κι ας κλαίω..

Πάω τώρα να κάνω τις αυγόφετες που λέγαμε χθες με τη Χαρά να τις τσακίσω!

Φιλάκια προς το παρόν σε όλες!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giotaki2 έγραψε:Ναι κορίτσια θρεφταράκι, τον ρώτησα αν είναι χοντρο και είναι τόσο ή αν είναι ψηλο και χοντρό Razz και μου λέει δε μπορούμε να ξέρουμε πάντως είναι μεγάλο μωρό και δε μπορούμε να κάνουμε κάτι να το μικρύνουμε..
Εμένα δε με πείραξε αυτό με προβλημάτισε το γεγονός ότι έχω καιρό ακόμη μέχρι να γεννήσω και μου ξαναείπε ότι έχω στενή λεκάνη κ δεν είναι για πολύ μεγάλο παιδί...
Τέλος πάντων θα δείξει...
Ξεκινάω περπάτημα από σήμερα και τα γιατροσόφια της Στελλας μπας και γίνει τίποτα...

Μαριανθάκο μου διάβασα είχες πάει κι εσύ στο γιατρό χτες, έκανες και ντόπλερ όλα καλά δηλαδή πέρα από την περιτύληξη, ευχομαι να ξετυλιχτει μέχρι τον τοκετό έχει καιρό, διαφορετικά εντάξει δε πειράζει όπως λες κι εσυ να'ναι καλά τα μωράκια μας και τα άλλα όλα γίνονται..

Γιωτάκο μου, όταν πρωτοέμαθα ότι είμαι έγκυος είχα το ίδιο άγχος με το πόσο μεγάλο θα είναι το μωρό, δεδομένου ότι ο μπαμπάς μας είναι 2.05 μέτρα και 110 κιλά..τελικά μας προέκυψε μικρούλα μπέμπα σε βάρος, 2 κιλάκια που σας έλεγα την περασμένη εβδομάδα, αλλά είναι ψηλή λέει ο γιατρός (τα κορίτσια παίρνουν από τον μπαμπά μάλλον)..και στενοχωρέθηκα η χαζή, μου φαινόταν μικρό το μωράκι..το δικό σου είναι μέσα σε φυσιολογικότατα όρια, δεν υπάρχει λόγος να αγχώνεσαι..ξέρει ο γιατρός να αντιμετωπίσει τα πάντα..ξεκίνα εσύ περπάτημα και σεξάκι να βοηθήσεις την κάθοδο και η λεκανίτσα σου ξέρει τί πρέπει να κάνει εκείνη τη στιγμή στην ώθηση..μακάρι κι η δικιά μου να ήταν λίγο μεγαλύτερη..

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
γιωτακι αν σ'ακουσω παλι ν'ανησυχεις θα σε βγαλω τα μαλλια τριχα τριχα!!!!!!! tongue
κωνσταντινα ολα καλα θα πανε!!!! I love you
το υπολοιπο παρεακι τι κανει? sunny

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημέρα Τινακο και Σοφία!

Παω για *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 39 517142 ουφ!

http://www.creativebeez.gr

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Τινάκο, ευχαριστώ για την ενθάρυνση Smile αν θες σε δανείζουμε καμια 200-300 γραμμάρια Razz
Έτσι θα κάνω θα ξεκινήσω εντατικά από σήμερα, το δικό μου τον προειδοποίησα ότι έχει κάθε μέρα σεξ δε με νοιάζει...

Καλά θα κάνεις και δεχτηκες τη δουλεια από τη στιγμή που τα έχεις έτοιμα και απλά κάθεσε θα σου χρειαστούν τα χρήματα σε αυτή τη φάση αλλά μήπως μπορούσες να κάνεις καμια συμφωνία να σε πληρώσουν ανεξαρτήτως εοππυ κι εσυ εξυπηρετηση θα τους κάνεις.

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλό σιδέρωμα Μαριανθάκο καλή δύναμη...

Σοφούλι καλημέρα, θα μου περάσει μωρέ, απλά θέλω λίγο χρόνο να το χωνέψω...

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κοριτσάκιαααα!!

Κωνσταντίνα,ψυχραιμία και όμορφες σκέψεις,και όλα θα πάνε καλά!Με το καλό το μωρούλι σου εύχομαι!!Μακαρι να μοορεσεις καποια στιγμη να μας πεις νεα σου!

Γιωτάκι μην ανησυχεις μωρε..Όλα καλά θα πάνε,θα τα καταφέρεις μια χαρά με τη βοηθεια του γιατρού σου.Μη σε ανησυχει τπτ!!

Κατα τα άλλα κορίτσια μυ,τπτ..Κοιμάμαι απαίσια,το μωρό κάτι μου πιέζει στη δεξιά μεριά ψηλά (ισως νεφρο) και πονάω πάρα πολύ.Δε βολευομαι κιολας σε καμμια σταση υπνου πια και ολο στριφογυρναω..Χτες πανω που με πηρε ο υπνος κατα τις 5 παρα,χτυπησε το ξυπνητηρι για το Youtopar.Εκει να δειτε καντηλια που έπεσαν..Τέλος πάντων,ελπίζω να μην τραβήξει πολύ το μαρτύριο και από την άλλη βδομαδα να τελειώνουμε σιγά σιγά!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιωτάκι θα καταλήξουμε μου φαίνεται να τα κυνηγάμε εμείς τα αγοράκια μας στο τελος, μην σου πω καλύτερα θα τους χρησιμοποιούμε σαν sex machines, εκμετάλλευση κανονικά! αυτοί παιδί μου φοβούνται περισσότερο!

Μαριάνθη μου καλή ευκολία στο σιδέρωμα, ευτυχώς δεν κάνει τόση ζέστη 3 μέρες τώρα. Τα πραγματάκι του μωρού τα έχεις έτοιμα;

Σοφάκι και Κατερινάκι καλημέρα!! Κατερίνα μου όλο και κάτι πιέζουν τα μωράκια καθώς μεγαλώνουν, εμένα συνήθως με πιέζει ακριβώς στο διάφραγμα, προφανώς, δεδομένου ότι έχει πάρει θέση, έχει βολέψει εκεί τα ποδαράκια της και κάνει ανυπόφορη την αναπνοή μου..εσένα κρατάει αρκετή ώρα, δεν αλλάζει καθόλου θέση;

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="Tini13"]Γιωτάκι θα καταλήξουμε μου φαίνεται να τα κυνηγάμε εμείς τα αγοράκια μας στο τελος, μην σου πω καλύτερα θα τους χρησιμοποιούμε σαν sex machines, εκμετάλλευση κανονικά! αυτοί παιδί μου φοβούνται περισσότερο!

Μαριάνθη μου καλή ευκολία στο σιδέρωμα, ευτυχώς δεν κάνει τόση ζέστη 3 μέρες τώρα. Τα πραγματάκι του μωρού τα έχεις έτοιμα;

Σοφάκι και Κατερινάκι καλημέρα!! Κατερίνα μου όλο και κάτι πιέζουν τα μωράκια καθώς μεγαλώνουν, εμένα συνήθως με πιέζει ακριβώς στο διάφραγμα, προφανώς, δεδομένου ότι έχει πάρει θέση, έχει βολέψει εκεί τα ποδαράκια της και κάνει ανυπόφορη την αναπνοή μου..εσένα κρατάει αρκετή ώρα, δεν αλλάζει καθόλου θέση;[/qu

Κι εμενα εχει παρει θεση,απο τον προηγουμενο μηνα,απλα επειδη η μητρα μου ειχε κληση δεξιά,προφανως απο εκει εχει τον περισσοτερο χώρο και συνηθως μαζευεται δεξιά το μπεμπε.Ε κ μαλλον απλωνει ποδια και βλεπες κατι φοβερα εξογκωματα τοσο δεξιά που νομιζεις οτι θα βγει απο την πλατη!Τελος πάντων,τι να του κάνω..Περιμένω να βγει να του ριξω μαπες!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Άσε Τίνη ναι και το κακό είναι θα νομίσουν ότι το κάνουμε μόνο για να γεννήσουμε, από ανάγκη δηλαδή... χαχαχα καλά εμένα δε παίζει γιατί γενικότερα τον κυνηγούσα στην εγκυμοσύνη απλά τώρα ένας λόγος παραπάνω. Είναι φοβιτσιάρηδες ρε, γιατί άλλο που δε θέλουν κι αυτοί.

Καλημέρα Κατερίνα, ασε οπου βρουν χτυπάνε τώρα δε τα νοιάζει, σκουντιξέτο λίγο να πάει πιο κει Razz πες ενοχλεις ρε παιδάκι μου δε το καταλαβαίνεις?
Όντως ο ύπνος έχει δυσκολέψει, εμείς προσφατα αλλάξαμε και στρώμα, είναι τελείως διαφορετικο, ανατομικό και προσπαθώ να προσαρμοστώ στη νέα κατάσταση πάνω που είχα συνηθίσει να κουμαντάρω την κοιλιά μου..

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαιρετώ τα όμορφα κοιλουμπόνια!!!
ΜΑριανθάκο...εύχομαι να πάνε όλα καλά...αλλά και καισαρική να κάνεις μην αγχώνεσαι....το χεις ξανακάνει...όλα καλά θα είναι!!!
Γιωτάκο τέλειος ο μικρός.....αν και με φόβησες και μένα διότι στα κιλά πάμε παρέα των μπέμπηδων...και βλέπω να βγάζουμε θρεφτάρια...κουράγιο!!!
Κωνσταντίνα εύχομαι τα καλύτερα όλα καλά θα πάνε!!!
Σοφάκοοοοοοοοοο μου πώς είσαι??¨ολα καλά???
Κατερινιώ πακέτο το άγριο ξύπνημα...έλα μπαίνεις στο μήνα σου και όσο πάρεις ακόμα καλύτερα λίγη υπομονή εδώ που έφτασες!!!
Τινάκο Ϊνα και αν ξεχνάω κάποια την Καλημέρα μου και πολλά φιλιά!!
Εγώ μπαλκονάτη αραχτή με καφεδάκι ....και το λαπτοπι αγκαλιά...τελιώσαμε το δωμάτιο και προσπαθώ να το βάλω ναδείτε φώτο καιδεν τα καταφερνω...με τα κωλοκινητα!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41, 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις