Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
79 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 79 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 42]

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τα έβαλα μάλλον!!!Αει σηχτήρ μια ώρα με τη κωλοτεχνολογία!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα στις ομορφες κοιλιτσες της παρεας!!

Κωνσταντινα μου με το καλο να ερθει το μωρακι σου και να μη μου φοβασαι τιποτα, ολα καλα θα πανε!

Γιωτακι μεγαλουτσικο ειναι το μωρακι σου αλλα αυτο ειναι ευχαριστο σημαινει θρεφεται καλα απο σενα! δεν ειναι απαραιτητο οτι θα κανεις καισαρικη. ξερω παρααα πολλες κοπελες γεννησαν μωρα πανω απο 4 κιλα και γεννησαν φυσιολογικα!

Κατερινα και Τινη μου υπομονη με τα σκουντηγματα των μωρων μας. και μενα παρομοια θεση πηρε με τα ποδαρακια του και μου πιεζει το διαφραγμα κ το στομαχι.. εκτες δεν κοιμηθηκα καθολου και σημερα εκτος τοις αλλοις με ποναν τα κοκαλα μ.. θα περασουμε Very Happy

Ινακι , Σοφια και Εμη καλημερα πως ειστε; Very Happy Very Happy

Συμπεθερουλι περιμενουμε τη φωτο σου! ειμαι σιγουρη θα σκιζει το δωματιο! τελικα δεν αφησες το Μακη σου να κανει τα πειραματα του; *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 40 215994



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Kristinaki στις Πεμ Αυγ 30, 2012 12:54 am, 1 φορά

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερουδια κοριτσακια μου *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 40 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 40 215994 κοιμηθηκα αργα χθες κ σηκωθηκα ξανααπλωσα φυσικα πλυντηριο κ εβαλα ακομα ενα Shocked Shocked Shocked με ποναει κ η μεση μου σημερα!!

Κωνσταντινακο μου σου ευχομαι να πανε ολα καλα κ να παρεις την μπεμπουλα σου αγκαλια!!περιμενουμε νεα σου!!

Γιωτακι μια χαρουλα ο μπομπιρας ενταξει θα βγει ετοιμος!!

αντε Τινη μου φτιαξτες να μην το εχω στο μυαλο μου οτι σε ξεσηκωσα Very Happy Very Happy

σε ολες τις υπολοιπες κοιλιτσες πολλα πολλα φιλιααα

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vgog65 έγραψε:Τα έβαλα μάλλον!!!Αει σηχτήρ μια ώρα με τη κωλοτεχνολογία!!!

μια χαρά τα έβαλες Βικάκι!! καλέ τί ωραίο που το κάνατε!! σούπερ κούνια, σούπερ ο Μακουηνάρας!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βικακιιιιιιιιι τελειο καταπληκτικο υπεροχο!!!
Ημουν σιγουρη οτι κατι τετοιο θα σκεφτοσασταν- θα γινει ενας ραλιστας το μωρο! ειναι πραγματικα ομορφο πολυ!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συμπεθεράκο!!!Τον άφησα δεν άσχολήθηκα καθόλου....λέω κάνε΄οτι νομίζεις(ε κότσαρε και κανα 2 μηχανάκια στην όλη φάση αλλά τουλάχιστον έχουν σχέση μεταξύ τους)Βγήκε πραγματικά πολύ ωραίο ....οι φώτο είναι κάπως αλλά ...δεν χώραγε το κινητό να της βγάλω αλλιώς!!!
Τινάκο σε ευχαριστώ πολύ!!!Κ εμένα μου άρεσε κάθομαι και το χαζεύω από χθές το βράδυ!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε ευχαριστώ Χριστινάκι μου...την πίστα με τα μηχανάκια δεν τη γλυτώνω τελικά μακάρι να του αρέσει και ας κάνει οτι θέλει το παιδάκι μου!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:Σε ευχαριστώ Χριστινάκι μου...την πίστα με τα μηχανάκια δεν τη γλυτώνω τελικά μακάρι να του αρέσει και ας κάνει οτι θέλει το παιδάκι μου!!!

χεχε ειμαι σιγουρη θα του αρεσει! θα λεει οτι απο μωρο ειχε το πιο κουλ δωματιο. σε ολα τα αγορακια αρεσουν οι μηχανες. καλα εκανες και αφησες και το Μακη να συμβαλει τελικα Very Happy Very Happy Very Happy

δουλεια δεν πας τωρα ετσι; ειστε κλειστοι ακομη;

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Χριστίνα, Χαρά και Βίκυ...
Πολύ ωραίο έγινε το δωμάτιο Βικάκο πολύ μάρεσαν τα αυτοκόλλητα μακουϊν είναι ψαγμένα ρε συ, έκανε καλή δουλειά ο φίλος! Και οι μηχανές μια χαρά κολλάνε ρε και η πινελιά του Μακη οπότε αξίζει συγχαρητήρια! Μπράβο ρε σεις αντε με το καλό!!!!

Θα ανεβάω κι εγώ όταν ξαναστρώσω τις προικες να φαινεται ολοκληρωμένο, αν και οι τοίχοι είναι άδειοι ακόμη...

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vgog65 έγραψε:[p[/

Καλημέραααα!!Πολυ ομορφα τα αυτοκόλλητα!!Εκανε καλη δουλεια ο φιλος σας!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βικακο σουπερ το δωματιακι του μπεμπη απο μικρος στα κολπα εε???με το καλο να ερθει κ να το χαρει!!

καλημερουδια κ στα υπολοιπα κοριτσακια

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.....
ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΕΛΙΚΑ...
ΠΗΓΑ ΧΤΕΣ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΥΠΕΡΥΧΟ ΚΑΙ ΗΤΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ
Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΙΝΑΙ 3100 ΠΕΡΙΠΟΥ Very Happy Very Happy Very Happy ΕΒΑΛΕ 300 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΚΡΙΒΩΣ Very Happy Very Happy Very Happy ΑΡΑ ΓΙΟΤΑΚΙ ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΕ ΜΑΖΙ ΠΑΝΕ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΜΑΣ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ ΓΙΑ ΤΖΑΜΠΟ Very Happy Very Happy Very Happy .
ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΘΛΑΣΟΥΛΑ Η ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΝΤΩΜΑ ΤΗΣ ΚΟΙΛΙΑΣ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙ....
ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Η ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΠΕΡΙΕΤΥΛΙΞΗ ΚΑΙ ΧΤΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΥΠΕΡΥΧΟ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΣΠΟΝΔΥΛΙΚΗ ΣΤΥΛΗ (ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ)ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΡΑΓΙΚΟ ΑΡΑ ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΕ...
ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ.....
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΠΗΡΕ ΘΕΣΗ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΛΥΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΙΩΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 40 215994

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημερα Νικολετα μου! μεγαλο και σενα το μπεμπε σου!! τι καλο!! στην εβδομαδα που ειμαι εγω θυμασαι ποσο ηταν; και εγω ανησυχω για το βαρος του μωρου μ αλλα οπως την Τινη, οτι ειναι μικρουλα!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σας ευχαριστώ πολύ!!!!
Χριστινάκι τέλος η δουλειά...για μένα ...είμαστε σε επιφυλάκή!!!
Νικολέτα τέλεια τσα νέα μια χαρα το μπεμπάκι!!!Σας αφήνω διότι μόλις έφερε μια ραφιέρα για το δωμάτιο ο Μάκης να την βάλουμε!!!Φιλιά!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
letitsa έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.....
ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΕΛΙΚΑ...
ΠΗΓΑ ΧΤΕΣ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΥΠΕΡΥΧΟ ΚΑΙ ΗΤΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ
Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΙΝΑΙ 3100 ΠΕΡΙΠΟΥ Very Happy Very Happy Very Happy ΕΒΑΛΕ 300 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΚΡΙΒΩΣ Very Happy Very Happy Very Happy ΑΡΑ ΓΙΟΤΑΚΙ ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΕ ΜΑΖΙ ΠΑΝΕ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΜΑΣ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ ΓΙΑ ΤΖΑΜΠΟ Very Happy Very Happy Very Happy .
Τουλάχιστον θα έχει ένα παιδάκι να κάνει παρέα όταν όλα τα υπόλοιπα θα το κοροϊδεύουνε που θα΄ναι χοντρο χαχαχαχαχαχαχχα Razz
Καλημέρα βρε Νικολέτα μια χαρά τα νέα σας λοιπόν, μια χαρά και ο μπεμπούλης μπορείς να ηρεμήσεις!

Ξαναπεράσαμε από τα Λητώ να πάρω μία βάση για την κουνουπιέρα και του πήρα κάτι κόκκινα παπουτσάκια chicco 6€ τι τέλεια που είναι ρε συ δε τα είχα δει, και ένα σορτσάκι μπλέ με ασορτί μπλουζάκι κόκκινο με 4€ ξεφτίλα και είναι πολύ όμορφα!!!! Very Happy
Με αυτά θα το βγάλω από το μαιετήριο αν βέβαια το χωράνε το σούμο μου.... χαχαχαχα

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου παω μια βολτιτσα ΙΚΕΑ κ τα λεμε το μεσημερακι!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 40 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 40 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 40 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 40 417472

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
giotaki2 έγραψε:
letitsa έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.....
ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΕΛΙΚΑ...
ΠΗΓΑ ΧΤΕΣ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΥΠΕΡΥΧΟ ΚΑΙ ΗΤΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ
Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΙΝΑΙ 3100 ΠΕΡΙΠΟΥ Very Happy Very Happy Very Happy ΕΒΑΛΕ 300 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΚΡΙΒΩΣ Very Happy Very Happy Very Happy ΑΡΑ ΓΙΟΤΑΚΙ ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΕ ΜΑΖΙ ΠΑΝΕ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΜΑΣ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ ΓΙΑ ΤΖΑΜΠΟ Very Happy Very Happy Very Happy .
Τουλάχιστον θα έχει ένα παιδάκι να κάνει παρέα όταν όλα τα υπόλοιπα θα το κοροϊδεύουνε που θα΄ναι χοντρο χαχαχαχαχαχαχχα Razz
Καλημέρα βρε Νικολέτα μια χαρά τα νέα σας λοιπόν, μια χαρά και ο μπεμπούλης μπορείς να ηρεμήσεις!

Ξαναπεράσαμε από τα Λητώ να πάρω μία βάση για την κουνουπιέρα και του πήρα κάτι κόκκινα παπουτσάκια chicco 6€ τι τέλεια που είναι ρε συ δε τα είχα δει, και ένα σορτσάκι μπλέ με ασορτί μπλουζάκι κόκκινο με 4€ ξεφτίλα και είναι πολύ όμορφα!!!! Very Happy
Με αυτά θα το βγάλω από το μαιετήριο αν βέβαια το χωράνε το σούμο μου.... χαχαχαχα

ΤΑ ΧΟΝΤΡΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΘΑ ΕΧΟΥΝΕ ΙΔΙΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΚΑΙ ΙΔΙΑ ΡΟΥΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΤΑ ΠΕΙΡΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΧΑΧΑΧΑ

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
letitsa έγραψε:
ΤΑ ΧΟΝΤΡΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΘΑ ΕΧΟΥΝΕ ΙΔΙΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΚΑΙ ΙΔΙΑ ΡΟΥΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΤΑ ΠΕΙΡΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΧΑΧΑΧΑ
Σοβαρά???? χαχαχαχα ε πρέπει να συναντηθούνε τότε οπωσδήποτε!!!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 40 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 40 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 40 215994

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα ξανα απο μενα!!!

Γιωτακι και Νικολετα βαλτε κ το δικο μου το παιδακι στην παρεα!! Γιωτακι ειμαι μια εβδομαδα πισω απο εσενα κ ειναι 2700+, οποτε κ εμενα χοντρουλικο ειναι!!!

Βικακι παρα πολυ ωραιο σας εγινε το δωματιο... πατερας και γιος θα το ευχαρηστηθουν ιδιαιτερα!! και η μαμα φυσικα που εκανε τοσο καλη δουλεια!!

καλημερα και στα υπολοιπα κοριτσια *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 40 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 40 215994

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kristinaki έγραψε:Kαλημερα Νικολετα μου! μεγαλο και σενα το μπεμπε σου!! τι καλο!! στην εβδομαδα που ειμαι εγω θυμασαι ποσο ηταν; και εγω ανησυχω για το βαρος του μωρου μ αλλα οπως την Τινη, οτι ειναι μικρουλα!

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΙΟΛΑΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΤΟ ΜΩΡΟ Η ΑΠΛΑ ΛΕΣ ΕΣΥ????
ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΒΡΩ ΠΟΣΟ ΗΤΑΝΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΜΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΑΚΡΗ ΚΟΙΤΑ ΕΣΥ..
ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 6 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ (ΑΡΑ ΚΟΙΤΑ ΕΚΕΙ ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΗΜΟΥΝΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΝΟΜΙΖΩ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 2500)ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΗΓΑ ΣΤΗΣ
22 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΚΟΙΤΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΤΗΝ ΝΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝΑ ΓΙΑΤΙ ΝΕΓΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΙΚΑ ΣΤΙΣ 22 ΗΜΑΣΤΑ 2800 ΣΙΓΟΥΡΗ ΣΕ ΑΥΤΟ

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
emilou έγραψε:καλημερα ξανα απο μενα!!!

Γιωτακι και Νικολετα βαλτε κ το δικο μου το παιδακι στην παρεα!! Γιωτακι ειμαι μια εβδομαδα πισω απο εσενα κ ειναι 2700+, οποτε κ εμενα χοντρουλικο ειναι!!!

Βικακι παρα πολυ ωραιο σας εγινε το δωματιο... πατερας και γιος θα το ευχαρηστηθουν ιδιαιτερα!! και η μαμα φυσικα που εκανε τοσο καλη δουλεια!!

καλημερα και στα υπολοιπα κοριτσια *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 40 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 40 215994

Very Happy Very Happy Very Happy ΕΙΝΑΙ ΤΡΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΧΟΝΤΡΟΥΛΙΚΑ Very Happy Very Happy Very Happy ΕΜΗ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΤΑ ΛΥΤΩ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΙΔΙΑ ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΧΑΧΑΧΑ

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!

ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ!!! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 40 328109 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 40 328109

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
letitsa έγραψε:
emilou έγραψε:καλημερα ξανα απο μενα!!!

Γιωτακι και Νικολετα βαλτε κ το δικο μου το παιδακι στην παρεα!! Γιωτακι ειμαι μια εβδομαδα πισω απο εσενα κ ειναι 2700+, οποτε κ εμενα χοντρουλικο ειναι!!!

Βικακι παρα πολυ ωραιο σας εγινε το δωματιο... πατερας και γιος θα το ευχαρηστηθουν ιδιαιτερα!! και η μαμα φυσικα που εκανε τοσο καλη δουλεια!!

καλημερα και στα υπολοιπα κοριτσια *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 40 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 40 215994

Very Happy Very Happy Very Happy ΕΙΝΑΙ ΤΡΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΧΟΝΤΡΟΥΛΙΚΑ Very Happy Very Happy Very Happy ΕΜΗ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΤΑ ΛΥΤΩ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΙΔΙΑ ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΧΑΧΑΧΑ


Νικολετα θα χρειαστει!!! Razz Razz γιατι αυτα που του πηρα ειναι για το πολυ 3500g!! δεν το βλεπω να του κανουν!!!!!! Razz Razz

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γιωτακι εισαι εδω???????????λοιπον μιλησα με μια συμμαθητρια μου τωρα.αυριο μπαινει στο μηνα της!θελεις να μαθεις ποσο ειναι το μικρο?????
3800!!!!!τη τριτη θα παει με προκληση να το γεννησει με φτ!ηρεμησες τωρα????

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sofouli έγραψε:γιωτακι εισαι εδω???????????λοιπον μιλησα με μια συμμαθητρια μου τωρα.αυριο μπαινει στο μηνα της!θελεις να μαθεις ποσο ειναι το μικρο?????
3800!!!!!τη τριτη θα παει με προκληση να το γεννησει με φτ!ηρεμησες τωρα????

ΣΟΦΑΚΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ....
ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΧΗΓΟΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις