Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
19 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 19 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 41]

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια!!εχω απελπιστη μονο αυτο θα πω!!δνε ξρω τι τον πιανει το βραδυ ενω τον πιανει ο υπνος αντε να κοιμηθη κανενα 2 ωρο στην κουνια αν ξυπνισει την εβαψα αλλες φορες θυλαζε κ κοιμοταν αμεσωσ ενω τωρα τι αγκαλια να κοιματε τι περα δοθε μολλις τον ακουμπησω κατω βαζει ενα κλαμα κοκκινηζει κ δνε σταματαει μεχρι να τον βαλω στο κρεβατι μας κ εκει ανοιγεται διαπλατα κ κοιματε σχεδον ολο το βραδυ...στην μεση ο βαγγελησ κ εμεις στην αλλη ακρη αν συνεχιστη ετσι αυτο θα τρελαθω τι αν κανωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω,ειναι ωραια καταλαβενω θελει να ειναι κοντα μας αλλα αν μεγαλωσει παλι ετσι θα ειναι,λεγαμε προσ την ανοιξη να τον βαλουμε σε δικο του δωματιο αλλα αν κανει ετσι πωσ θα γινει αυτο ,θα τρελαθω δνε το πιστευα οτι θα ειχα τετοι θεμα

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια.Καταρχας σας ευχαριστω για τα χρονια πολλα.Τελικα εγω μαλλον σημερα θα στολισω γιατι χτες παιδευομουν με την ζαχαροπαστα.Νικολετα εφτιαξα κ τα mafins.Πολυ ωραια κ γρηγορα.Την αλλη μερα ομως δεν μου φαινονται το ιδιο φρεσκα.Ειμαι αναμεσα σαυτη τη συνταγη κ αυτην που ειχα επιλεξει απλα η δικια σου γινεται πολυ γρηγορα.Κατα την ζημια την κανουν οι σταγονες σοκολατας.Κολαση.Μαρινακι εγω θα σου προτεινα σιγα σιγα απο τωρα να τον πατε στο δωματιο του κ θα συνηθησει.Η αρχη ειναι δυσκολη.Εγω απο 5μηνων τον κοιμηζω στο δωματιο του κ παρατηρησα οτι κοιμαται πολυ καλυτερα κ χωρις ξυπνηματα.Και εγω παντος τον μικρο μου τον βαζω στο πατωμα αλλα βαριεται δεν κανει τιποτα απλα καθεται.

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια τι κάνετε?εγω κοίμησα το μικρο και ξαπλωσα λίγο να ξεκουραστω.
Μαρίνα και εμένα για δυο βδομάδες με τρεις σου είπα ξυπναγε καθε μια ωρα και βαριά μπουν να σηκώνομαι ν τον βάζω στη κούνια και τον άφηνα διπλα μου αλλα εμένα παλι ξυπναγε,χτες κοιμήθηκε κατα τις 10 και κατι μεχρι τις 12.30 ξύπνησε δυο φορές δεν πεινάνε ήθελε λαέ αγκαλια και στήθος μαλλον μονο στήθος....εκατσα τις 1 παρα δέκα λέω του Κώστα θα τον βάλω στην κούνια και βλέπουμε τον είχα κανενα 15 πανω μου,τον έβαλα και ξύπνησε στις 7 δεν το πίστευα έφαγε και ξανα κοιμήθηκε αλλα τον άφησα διπλα μου αφου θα έφευγε και ο Κώστας για να κοιμηθούμε λίγο παραπάνω.μπορει να έτυχε και σημερα να ξυπνάει θα δείξει.ειναιπεριεργη ηλικία λένε οτι οταν έχουν μεγάλα άλματα ανάπτυξης ειναι πολυ ανησυχα,τι να πω!,
Εγω οταν θα δω οτι δεν ξυπνάει και τοσο θα τον πάω στο παιδικό τωρα ακομα οχι,μην απελπιζεσαι εκει που ειναι αυτα αλλάζουν..

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλημέρα, κορίτσια!
Μαρινάκι, μην απελπίζεσαι! Τα ίδια έκανε εμένα η μεγάλη. Είχε μάθει να κοιμάται στο κρεβάτι μας οπουδήποτε αλλού δεν κοιμόταν και μόλις τη βάζαμε ανάμεσα μας λες και είχε πάρει υπνωτικό. Βασικά, δεν είναι σωστό να κοιμούνται στο κρεβάτι των γονιών, αλλά τι να κάνεις μες στη νύχτα άμα κλαίει γοερά. Φάση είναι και θα περάσει.
Κατερινάκι, είδες πόσο εύκολη συνταγή. Χιλιοδοκιμασμένη. Αντε, κοντεύει η μεγάλη μέρα για τον Κωνσταντίνο μας. Είδα και τα σουπλά σας, πολύ όμορφα και πρωτότυπα. Με το καλό!
Εμένα οι μικρές από τη Δευτέρα το μεσημέρι είναι μια χαρά,επιτελους. Πολύ ταλαιπωρηθηκαν τα κοριτσάκια μου...
Α, δεν σας είπα!!Η μπουμπού ξύπνησε κατά τις 4 τα ξημερώματα, τη θήλασα, αλλά δεν χόρτασε και της έφτιαξα ξένο γάλα! Ηπιε 90 μλ χωρίς να πάρει ανάσα και μετά άλλα 60 μλ.!!Επιτέλους!!
Καλή μέρα να έχουμε!

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια τι κάνετε?εμεις καλα...
Νικολετα σιγα σιγα θα το μάθει το γάλα ειδικα αν πειναει.
Μαρίνα υπομονη εσένα τουλαχιστον κοιμάται αν τον βάλεις διπλα σου εμένα και διπλα μου παλι ξυπνάει....
Ευη χαθηκες ολα καλα??

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χθες περασα την χειροετερη νυχτα τησ ζωη μου μονο αυτο οποτε καταλαβενεται τη καλμα κ ξενυχτη ριξαμε!!τρελαθηκα χθες!!!λοιπον αδιαθετησααα νομιζω εχω λιγο απο το πρωη κ τωρα ποιο πολυ κ ελαφρια πονακια στην κοιλια το ποσο χαιρομε δνε λεγεται   ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012  -3 <3<3 - Σελίδα 40 215994   ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012  -3 <3<3 - Σελίδα 40 215994   ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012  -3 <3<3 - Σελίδα 40 215994

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γιατι μαρίνα μου,κατι θα είχε μωρε...
Εμένα τωρα κοιμήθηκε γτ σημερα ξύπνησε στις 7 για να δούμε πως θα παει η νύχτα....
Α σημερα όλη μέρα λέει μαμα,καλα εχω τρελαθεί!ολη μέρα απο την ωρα που το ανακάλυψε χαχα
Μαρίνα άντε είδες σου ήρθε και εσένα...εγω παρότι έλεγα οτι δεν ήθελα τελικα καλυτερα ξεφουσκωσουν η κοιλιά μου...

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσια.Τι κανετε.Εγω τρεχω κ δεν φτανω πλησιαζουν οι μερες κ εχω πολλα να κανω.Τελικα τα μπισκοτακια θα τα κανω με ζαχαροπαστα οποτε φανταστειτε τι τρεξιμο.Του Κωνσταντινου του λεω θα κανεις μπλουμ στην κολυμπηθρα κ μου γελαει Very Happy .Δεν ξερει τι τον περιμενει γιαυτο Laughing .Κοριτσια ξαφνικα χτες ξυπνησε κ ο μικρος μου με πολυ κλαμα Crying or Very sad κ δεν ξανακοιμοταν.Πρεπει να τον ξαναπιανουν τα δοντια του γιατι του εδωσα ντεπον κ μετα απο καμια ωρα ηρεμησε κ κοιμηθηκε Sleep .Κ σημερα παλι δεν μου κοιμοταν τωρα το βραδυ που αυτος κοιμαται με την μια.Τι να πω επλιζω να μην του μεινει συνηθεια.Αυριο θα τον παω κ στην παιδιατρο να δω τι θα μας πει γενικα.Σας καλυνηχτω παω στην κουζινα μου να πιασω δουλεια.   ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012  -3 <3<3 - Σελίδα 40 417472

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σασ κοριτσια τι κανετε!!!!!
αληθεια γεωργιααααα λεει ΜΑΜΑ μπραβω σασ μεγαλωνετε εσυς...
ΚΑΤΕΡΙΝΑΑ μου υπομονη χαλασε κ ο καιροσ ελπιζω την κυριακη να εχει ωραια μερα μν σας τα χαλασεις ειναι κριμα...
οσο για τα μπισκοτα ωραια θα ειναι ,θα εχετε πολυ κοσμο!!

χθες θα ελεγα κοιμηθηκαμε καλα αργα βεβαια αλλα πολυ καλυτερα κοιμηθηκε 12'30 μεχρι τησ 5-6 το πρωη ξυπνισε 2 φορες ενδιαμεσα αλλα τον χαιδεψα λιγο κ ξανακοιμηθηκες ,κ εγω ξυπνησα κοριτσια το πρωη πολυ χαλια ποναγε η κοιλια μου παρα πολυ κ μεχρι να παω στο πανιο μιλαμε πολυ αιμα ειχα γινει μουσκεμααα κ με κομματιααα γτ τοσο πολυ κ σημερα ολη μερααα πολυ αιμα οποτε αδιαθετησα τελικααα γτ κ αλλες φορες ειχα κατι σταγονες αλλα μεχρι εκει,ποναει η κοιλια μου κ νιοθω συνεχεια οτι εχω τρεχουμενο νερο τοσο πολυ,ειναι φυσιολογικο αυτο ρε μαμαδες μου

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια!
Κατερινακι άντε φτάνουν οι μερες μην αγχωνεσαι ολα θα ειναι τέλεια μακάρι να μην βρέχει κιόλας να το ευχαριστηθειται!!για να εχει τοσο κλάμα κατι θα τον ενοχλει!εμενα χτες ξύπνησε κλασικα στις 1 παρότι κοιμήθηκε 11και και μετα σχεδόν 5 έφαγε και ξύπνησε γύρω στις 8 αλλα νυσταζε και τον έβαλα διπλα μου και σηκώθηκε 9.30 με γελακια...
Μαρίνα εμένα την πρωτη μέρα ηταν ελάχιστο το αίμα σταγόνες απο την δεύτερη μέρα πλημμύρα μιλάμε δεν μπορούσα να σταθώ ένιωθα ποτάμι λογικο μου φαινεται μετα απο τόσους μήνες...και είχα ετσι πολυ αίμα για τρεις μερες μετα απο την τεταρτη ηρεμησα λίγο υπομονη..
Ναι και σημερα παλι ολο μαμα και μαμ και παλι μαμα.τι τέλειο τι ωραία φωνουλα τον ακούω και λίωνω.......

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλε που είστε ολες?περονοσπορος έπεσε??
Καλημέρα και καλο μήνα άντε να έρθουν οι γιορτές μπάς και ξεχάσουμε λίγο...

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κ καλό μήνα σε όλες! Τι κάνετε? Εμείς 2 βράδια έχουμε έντονο κλάμα για 1 ώρα περίπου. Φαντάζομαι ετοιμάζεται να αναδυθεί κπ δοντάκι. Χθες της δώσαμε ντεπόν .
Βρε κορίτσια,- αν δεν έχουν πυρετό- πόσο συχνά μπορούμε να δώσουμε ντεπόν?
Κατερίνα, με το καλό αύριο το μυστήριο!

.katerinasmurf.

.katerinasmurf.
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
nicole1981 έγραψε:Καλησπέρα κ καλό μήνα σε όλες! Τι κάνετε? Εμείς 2 βράδια έχουμε έντονο κλάμα για 1 ώρα περίπου. Φαντάζομαι ετοιμάζεται να αναδυθεί κπ δοντάκι. Χθες της δώσαμε ντεπόν .
Βρε κορίτσια,- αν δεν έχουν πυρετό- πόσο συχνά μπορούμε να δώσουμε ντεπόν?
Κατερίνα, με το καλό αύριο το μυστήριο!
καλησπερα το ντεπονακι ειναι ανα 6 ωριτσες και αν ειναι δοντακι ειναι καλη και μια κρεμουλα η Mundiscal εχει μυρωδια ουζου

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσια μου.Τι κανετε?Ξεκλεψα λιγο χρονο για να σας στειλω.Αυριο ειναι η μεγαλη μερα.Μη σας πω οτι αγχωνομαι πιο πολυ για την βαφτιση παρα για τον γαμο μου.Ελπιζω κ εγω οτι δεν θα βρεχει γιατι τα χει παιξει ο καιρος.Ααααα καλο μηνα κιολας.Γεωργια τι χαρα να σε φωναζει εεε?Ανυπομονω κ εγω να ερθει εκεινη η ωρα.Μαρινα ειδες που ανυπομονουσες να αδιαθετησεις.Δεν εχανες κ τιποτα σπουδαιο.Πονους πλυμμηρα αστα να πανε.Κ εμενα οταν μουρθαν για τα καλα πολυ αιμα μιλαμε.Νικολ κ εμεις εχουμε γκρινια που κ που.Χτες πηγα στην καινουργια παιδιατρο.Δεν μου πολυγεμισε κ εκεινη το ματι αλλα καλυτερη απο τον προηγουμενο.Αυτο μου συστησε το ασπραδι του αυγου στο χρονο πανω οπως επισης κ παντζαρι κ σπανκακι κ μου ειπε οτι μπορω να ξεκινησω το ψαρι.Οτι θελει ο καθενας λεει.Ειμαστε 8350 κ 74ποντους.Αυτα τα νεα μας.

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια.
Με το καλο κατερινακι μου ολα θα ειναι τέλεια,!παντρευεσαι κιόλας??
Ναι ειναι τέλεια σημερα το λέει ακομα πιο καλα οχι συνεχόμενα μάμαμαμαμ
Νικολετα υπομονη εμένα χτες ξυπναγε καθε μια ωρα υπόθεση κάποιο δόντι αλλα το πρωι είδα οτι εχει λίγο συναχακι και φτερνιζεται,δεν μπορω να καταλάβω αν την άρπαξε δεν βγήκαμε εξω,τεσπα πήγα να του βάλω όρο αλλα πλανταξε. Στο κλάμα,του έδωσα λίγο ντεπον να ηρεμήσει,εν τω μεταξύ δεν θελει να του σκουπίζω την μύτη κλαίει μονο με νερό θελει οχι χαρτομάντηλο....

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλημέρα, κορίτσια! Τι κάνετε? Εμένα κοιμήθηκε όλο το βράδυ χωρίς να ξυπνήσει καθόλου! Απίστευτο!! τι να πω πια? Προχθές βράδυ πονούσε το δόντι και χθες όχι? Δεν ξέρω...
Κατερινάκι, γαμοβάφτιση κάνετε? Αντε, να ζήσετε!! Θέλω κι εγώ γαμοβάφτιση, πολύ μου αρέσει η ιδέα!!Λέτε να χωρίσουμε με τον άντρα μου και να ξαναπαντρευτούμε όταν θα βαφτίσουμε τη Μαργαρίτα μας?
Κι εμένα λέει μαμά αλλά πιο πολύ μπαμπα και πα πα πα.
Μαρινάκι, κι εγώ όταν αδιαθέτησα είχα πααααααρα πολύ αίμα. Υπομονή.
Αυριο θα πάμε παιδίατρο κι εμείς.
Καλό μεσημέρι!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερααα κοριτσια!!
να ευχηθω πρωτα στο κατερινακη μας να σου ζησει κ επισημα ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΩΣ ΣΟΥ καλο φωτιστος να ειναι κ γερος κ δυνατος κ ευτηχησμενος..
κοριτσιαααα ο δικος μου εχει 3 μερες ολο φωναζειιιιι κ σημερα παω κ λεω ποιοσ ηρθε κ κανει μααααααααααα κ ολη μερα φωναζει μπαα μααααα μπααμπ κ κατι τετοια προσπαθει αν μιλησει καλε θα τρελαθω δνε ειναι οπωσ αλλες φορεςς που φαναζε αμπουααααα λεεεεεε μπααααααααααα αμπαααα κανει αυτην την στιγμη μπωρει να μασ ακουει κ το αλλο τετραγωνοοο

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια τι κάνετε?εγω τον κοίμησα πριν καμια ωρα κοιμήθηκε για κανενα μισάωρο και μετα ξύπνησε τον ξανα έβαλα στήθος κοιμήθηκε και μολις τον έβαλα στην κούνια ξύπνησε τον εχω αφήσει εκει τωρα νευριασα εκει που κοιμόταν νωρίς ξέφυγε λίγο...ευτυχώς οι μύξουλες ειναι πιο λίγες σημερα,αν και πιο πολυ την νύχτα στον ύπνο τον ενοχλούσαν...την ημέρα οκ.
Εσεις τι αλλα??
Κατερίνα και επίσημα πλέον να σας ζήσει και να ειναι καλοφωτιστο!
Ευη σουζαν Μαρία τατιανα ποπη καλα είστε χαθηκατε??μαρινα είδες τι ωραία!χαχαχα και που σαι ακομα...

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσια μου.Τι κανετε?Αρχισε η ομιλια βλεπω.Ωραια πραγματα.Χτες καναμε την βαφτιση.Ολα τελεια πηγαν.Αγχος λιγο αλλα ξεπεραστηκε στην πορεια.Στην κολυμπηθρα δεν μου εκλαψε καθολου.Ισα ισα που κοιταγε σαν να ελεγε οτι θα κανω μπανιο τωρα?χιχιχχι.Γαμο ειχαμε κανει το 2010.Μαλλον μπερδευτηκατε που σας ειπα ουτε στο γαμο μου δεν ειχα τοσο αγχος.Τα γλυκακια μου τελεια.Ο αντρακος μου λιγο γκρινιαζε απο την ταλαιπωρια αλλα μετα αντεξε εως της 11 στο τραπεζι χωρις να κοιμηθει.Επισης ριξαμε πολυ χορο.Χορευα μαζι με τον Κωνσταντινο μου ζεμπεκικο κ εκανα στροφες κ αυτος ειχε ξεκαρδιστει.Ηταν ολα υπεροχα!!!

Petrini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Katerina na sou zhsei to antraki sou... na einai kalofwtistos kai tyxeros sthn zwh tou!

Koritsakia mou ti kanete??? kserw xathika... alla...
zhleva... den antexa na mpainw giati mou leipei poly o antrakos mou!

Perasan 4 evdomades pleon pou eimai edw, kai gia na ksexastw ekana genikh se olo to spiti, eplyna oti eixe sxesh me yfasma, mazepsa, katharisa, metefera epipla, gia na einai etoimo to spiti na ypodextei tous antres mou...

Kai... avrio einai h megalh mera... o eisaggeleas mas eidopoihse oti avrrio tha paroume ta xartia sta xeria mas.... apo avrio tha kserei kai to kratos oti o aggelos mou einai mono dikos mas.... tha exei kai epishma to onoma mas...!!

Den me vlepw na koimamai shmera.... alla eimai toso ma toso eftyxismenh....

An ola pane kala, se dyo evdomades to poly, tha eimaste pali mazi... sto spitaki mas kai kanenas den tha mas xwrisei!

Sto entwmetaksy to terataki mou, perimene na fygw egw, gia na perpathsei... twra ton vlepw sto skype kai liwnw.... kathe mera perpataei kai pio stathera...... ax kai na mporousa na ton parw agkalitsa...

eseis ti kanete?? ta mwrakia sas?? eida tis foto.. kale megalwsan ola toso poly!!!!!!

Filakia!!!!!!!!!!!!

Petrini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
nicole1981 έγραψε:Καλησπέρα κ καλό μήνα σε όλες! Τι κάνετε? Εμείς 2 βράδια έχουμε έντονο κλάμα για 1 ώρα περίπου. Φαντάζομαι ετοιμάζεται να αναδυθεί κπ δοντάκι. Χθες της δώσαμε ντεπόν .
Βρε κορίτσια,- αν δεν έχουν πυρετό- πόσο συχνά μπορούμε να δώσουμε ντεπόν?
Κατερίνα, με το καλό αύριο το μυστήριο!


ana 6 wres to depon, an dineis mono afto...

an deis omws oti prin perasoun oi 6 wres exete provlhma kai ponous h pyreto, mporeis stis 4 wres na dwseis kati allo, as poume ponstan h kati tetoio....

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα, κορίτσια!
Κατερινάκι, να σας ζήσει ο Κωνσταντίνος σας, να είναι γερος κ τυχερός σε όλη του τη ζωή! Σας ξαναπαντρεψαμε με τον άντρα σου, ε?? Οι παρερμηνείες του γραπτού λόγου...
Πετρίνι, συγχαρητήρια ! Να το χαίρεστε το παιδάκι σας!!!
Εμείς πήγαμε παιδίατρο σήμερα. 8.200 γρ. η μπουμπού. Μια χαρά τη βρήκε ο γιατρός μας.
πάω για ύπνο.Αδιαθέτησα και είμαι χάλια.
Καλό βράδυ...

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια,τι κάνετε?
Πέτρινι μου συγχαρητήρια φανταζομαι την χαρα σου!πολυ χάρηκα που μπήκες και ολα ειναι καλα,υπομονη και θα έρθουν οι άντρες σου!!
Νικολετα μια χαρα η μπουμπου εμεις αυτόν τον μήνα δεν θα πάμε Γενάρη τωρα....έμεινα προσπαθεί να σταθεί μονο του το σκατο,τον βάζω κάτω κρατιέται απο τον καναπέ και κανει βήματα!

twinsmom


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Kορίτσια καλησπέρα και από εμένα! Να ζήσει το μωράκι να είναι γερό, τυχερό και να γίνει καλός άνθρωπος! Εμείς δεν κοιμόμαστε τα βράδυα με τίποτα δε θέλουμε κανένα φαγητό πάθαμε και συγκαματάκι κτλ κτλ...που θα πάει θα περάσει και αυτή η φάση. Ελπίζω!

Petrini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Koritsiaaaaaaaaaaaaaaaaaa to phrame to xarti!

Twra epishma loipon to paidaki mou einai paidi MOU, katadiko mas, tha exei to onoma mas kai aloimono se opoion to amfisvhthsei!!!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις