Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
71 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 71 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια κι από μένα, κοριτσάκια! Εμείς κοιμηθήκαμε γύρω στις 11. Το απόγευμα πήγαμε πάλι στο πάρκο να παίξει η μεγάλη και η μπέμπα όλο γελούσε!! Σήμερα η μικρή κοιμήθηκε μόνο το μεσημέρι 3 ώρες και καθόλου ενδιάμεσα! Καλύτερα έτσι, πάντως! Μακάρι να το διατηρήσει αυτό το πρόγραμμα.
Μαρίνα, χωρίς να ξέρω το θέμα του Βαγγελάκη με την καρδούλα του κ χωρίς να γίνομαι αδιάκριτη έχετε καλό γιατρό? Εύχομαι περάστικούλια σας!
Κορίτσια, πάω να κάνω ένα μπανάκι και να ξαπλώσω! Εύχομαι μια ήρεμη νυχτα σε όλες σας! Πολλά φιλιά

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ βρε μαρίνα υπομονη θέλει τουλαχιστον δεν χειροτερεύει έτσι δεν ειναι καλα δεν είμαι και γιατρός!!αλλα δεν ειναι καλύτερα απο το να σου έλεγε οτι πρέπει τωρα να γίνει ένας χρόνος ειναι μεγάλο διάστημα ,γι αυτο κορίτσια πάνω απο ολα η υγεία τουςκαλη δικη μας φυσικα για να τα μεγαλώσουμε.δυστυχως πολλα παιδάκια ταλαιπωρούνται μακαρι να γίνουν ολα καλα!!
Εμενα πιστευω οτι εκτός απο τα δόντια πρέπει να περνάει και φαση αποχωρισμού γιατι ξυπναει και με το που τον ακουμπαγε στην αγκαλια τεζα πάλι,τι να πω.
Το δόντι το ένα απο τα τρία το είδα και πιστευω μέχρι αυριο να βγει έχει γίνει σαν διαφανείς απο κάτω τα αλλα δυο όλο και κατεβαίνουν

Petrini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Kalispera koritsia mou....

Vlepw oloi kala kai poly xairomai!

marinaki, mhn apogohtevesai kalh mou, skepsou oti o mikroulhs mas den prepei na ypostei epemvash twra... kai o theos einai megalos... opws sas voh8hse mexri twra, tha synexisei na sas prostatevei!

Tatiana, poly salio omws.... egw ton exw monima pleon me mia saliara... kai kamia fora thn allazw dyo fores thn hmera... giati einai mouskema... arxisame ta salia apo 4 mhnwn, alla exw parathrhsei oti tis meres pou ponaei poly, exei kai perissotera salia, alla kai mykses...

Oso gia to zwhros koritsia... na deite ti mou kanei... opote anoigei h porta ( kai anoigei syxna mia kai h theia mou menei apo panw kai erxetai na mas dei 20 fores thn mera, kai alles toses h geitonissa) o mikros prospathei mpousoulwntas na drapetefsei.... shmera ton afhsa gia na dw ti tha kanei, kai fysika hmoun apo pisw tou.... kai.. anevike mpousoulwntas tria skalia.... kai meta piastike apo ta kagkela, shkwthike kai kamarwne me ena xamogelo apo to ena afti ws to allo.... wx panagia mou!

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa kai shmera akousa epitelous to polypothito mama!!!!!!!!!!!!!!! Ekatsa katw kai eklaiga apo thn xara mou!!! Egw pou merikous mhnes prin den pisteva oti tha akousw pote afth thn leksh... thn akousa!

katerina, apo nazi allo tipote..katalavainoun poly nwris pws mporoun na kataferoun thn mama kai na ths apospasoun ena xamogelo...

emena mou kanei koupepe otan ton malwnw... shmera phgaine na valei to daxtylo sthn priza... kai egw ton malwsa kai tou elega oxi poly entona kai kounousa kai to kefali gia na katalavei... Katalave to paidi mou! W nai... thn epomenh fora pou evale to daxtylo kounouse to kefali tou kai gelouse.... ante twra esy na ton malwseis!

Pantws,oso kai na xairomai pou exw ena zwhro paidaki me poly kalh ekseliksh, toso kourazomai re koritsia... eimai monh mou edw kai mhnes, me ton antra mou na erxetai kai na fevgei san komhths... vevaia den to dialekse aftos kai fysika ton ponaei pou xanei polytimes stigmes me to mwro...

Alla egw den thn palevw pleon... doulevw apo to spiti, exw thn efthynh tou paidiou kai tou spitiou, kai ena mwraki pou apo ton 8o tou mhna egine ksafnika tarzan kai thelei osh wra einai ksypnio kapoion na trexei apo pisw tou giati o theos kserei ti tha kanei alliws... den kserw poso tha anteksw akomh...

Afta... molis teleiwsa thn douleia mou kai paw na kserathw... Ta leme avrio... Makia makia makia

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα. Κορίτσια τι κάνετε??εμεις ευτυχως είχαμε καλη νύχτα ξύπνησε τρεις φορές αλλα τις δυο δεν ήθελε να θηλασει τον πήρα αγκαλια και τεζα και μια θηλασε !αφου σηκώθηκα με πιο όρεξη και όχι καζάνι κεφάλι...
Πέτρινη είδες ηζωη ειναι σκληρή αλλα έχει και ανεπανάληπτες στιγμές!!εκειπου δεν πιστεύουμε κατι....ολα έρχονται τούμπα.
Και εμενα έχει ζωήρεψει θέλει παντου να σηκώνεται το σκατο και αν δεν τον αφήνω νευριαζει πολυ χαχα
Δεν πειράζει μωρε θα τα κυνηγάμε τι να κάνουμε ας ειναι και λίγο ζωηρά καλύτερα!

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια.
Εμένα η μικρή πριν λίγο έπεσε για ύπνο, κλασικά μετά την φρουτόκρεμα Very Happy

Μαρινάκη μην στεναχωριέσαι. Καλύτερα να μένει στάσιμος παρά να χειροτερέψει. Όλες ευχόμαστε να πάνε όλα καλύτερα και να γίνει ο Βαγγελάκης σου μια χαρά!!!

Γεωργία κουράγιο! Πως αντέχεις χωρίς να κοιμάσαι ήρεμα τα βράδια; Μακάρι να βγούνε γρήγορα αυτά τα δόντια γιατί...

Τατιάνα, εγώ δεν έχω αδιαθετήσει ακόμα (θηλάζω) και ελπίζω να αργήσω ακόμα λίγο γιατί στις 10/10 έχω ραντεβού με την γυναικολόγο μου Very Happy

Πετρινή δεν ήταν καταπληκτικό το συναίσθημα που ένιωσες όταν άκουσες το "Μαμά"; Ιδίως εσύ που το είχες ξεγραμμένο. Άντε το αντράκι σου, το κυνηγάς κιόλας. Πρόσεχε γιατί είναι πανέξυπνα τα άτιμα.

Και μένα η μπέμπα έχει αρχίσει να κάθεται στα τέσσερα(στάση μπουσουλήματος), να βάζει το ένα χέρι στα κάγκελα της κούνιας και να προσπαθεί να κοιτάξει από πάνω. Μάλλον πρέπει άμεσα να κατεβάσουμε το στρώμα της κούνιας στο κάτω επίπεδο Rolling Eyes Επίσης, εκτός από την κλασική τετράδα φρούτων (μήλο-αχλάδι-μπανάνα-πορτοκάλι) πλέον τρώμε και δαμάσκηνο-σταφύλι-νεκταρίνι. Προσθέσαμε και κολοκυθάκι στο μεσημεριανό. Φιλιά!!!

http://www.something-special.gr

Naselen

Naselen
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα μανούλες, εμένα είναι 8 μηνών και κάτι ημερών, βρε κορίτσια εγώ δεν έκανα κορίτσι...αγόρι έκανα σε συσκευασία κοριστιού!!! Laughing είναι πολύ ζωηρή, όλα θέλει να τα κάνει γρήγορα, δεν κάθεται λεπτό, δόξα το θεό, αλλά είμαι όλη μέρα μόνη μου και μέχρι να κοιμηθεί πέφτω μετά σαν το ζόμπι και δεν ξέρω τι να πρωτομαζέψω, πιάτα? παιχνίδια? να βάλω κάνα πλυντήριο? να κάτσω λίγο να ηπεμήσει το κεφάλι μου?? τι θα γίνει άμα μεγαλώσει κιάλλο???? ευτυχώς δεν είναι γκρινιάρα και έχει περάσει πολλά άλλα όπως λέει και ο άντρας μου αυτή έμοιασε σε εσένα παλικάρι όπως και εσύ δεν καταλαβαίνει τίποτα..να δω τι θα κάνει που τέλος του μήνα θα πάω για δουλειά και αν όλα πανε καλά θα την κρατάει εκείνος το πρωί... θα τον βγάλει μπιελά   ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012  -3 <3<3 - Σελίδα 21 328109

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και τι κάνω μαρακι??ελπιζω να στρώσει λίγο ...δεν ζητάω πολλα να κοιμηθω σερι έστω 5-6 ώρες !!εμεις πήγαμε μάρκετ κοιμήθηκε στο καρότσι καμια ώρα εφαγε στις δυο 2 και νυσταζε πολυ γτ πάντα το πρωι μετα την κρέμα κοιμάται 2 ώρες σιγουρα.θα ξαπλώσα και εγω λίγο γτ δεν μπορω!!
Naselen να χαίρεσαι το παιδάκι σου,τα περισσότερα τωρα πια ειναι ζωηρά και πολυ έξυπνα και σε σχέση με πιο παλιά τα κάνουν τα περισσότερα πιο γρήγορα!!σε λίγα χρόνια θα γεννιούνται και θα μιλάνε χαχα
Και εγω δεν εχω αδιαθετησει ακομα και ουτε θέλω μια χαρα είμαι και έτσι προς το παρών αυτο μου έλειπε τωρα!!

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kαλησπερα μανουλες μπεμπουλες και μπεμπακια.Να χαιρεσαι το παιδακι σου Naselen.Τουλαχιστον δεν εχεις γκρινια κατι ειναι και αυτο.Καλα Πετρινη με εκανες και γελασα εχεις πολυ παραστατικο τροπο που περιγραφεις τι κανει το ταρζανακι σου.Κουραγιο και καλη δυναμη σου ευχομαι.Μαρινακη τι εχει ακριβως ο Βαγγελακης σου?Και εμας παντος μας βρηκαν απο την αρχη ενα φυσημα και τον ειδε και καρδιολογος και μας ειπε να το ξαναδει αργοτερα.Μας ειπαν να περιμενουμε ωσπου να χρονισει να δουμε αν θα του περασει γιατι πολλα παιδακια γεννιουνται με φυσημα και τους φευγει στην πορεια.Παντος τωρα δεν θα αγχωθω και θα ελπιζω να του φυγει και να μην εχουμε αλλα.Τελικα οντως κοριτσια η υγεια πανω απο ολα σε ολους.Και τα αλλα τα καταφερνεις αμα υπαρχει θεληση.Σημερα εχουμε λιγο γκρινιτσα εμεις.Τωρα κοιμηθηκε απο της 14.30 για μεσημερι.Του μαγειρεψα και μοσχαρακι με καροτο κολοκυθι ντοματα και τραχανα.Αληθεια εγω δεν δοκιμασα ποτε τραχανα.Πιστευω θα ειναι ωραιο.Το σημαντικοτερο αρχισα και βλεπω στα κατω 2δοντακια το ασπρο αρα αρχιζουν και σκανε.Αντε επιτελους να δω και εγω δοντακια.

agapi31aa

agapi31aa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπερα κοριτσια! σας εχασα! εμεις ψαχνουμε για σπιτι και τρεχουμε ολη μερα, σερνω και το μωρο με συναχακι ,αλλα τι να κανω εδω ειμαστε μονοι μας και δεν εχω που να την αφησω, οποτε μαζι με εμας και αυτή!! ειμαι ομως απογοητευμενη γιατι δεν βρισκουμε τιποτα και οπως βλεπω θα μας παρει χειμωνας! δυσκολα τα σπιτια στα νησια και .......ακριβαααααα! εχουν ξεφυγει να νοικιασουμε και οχι να αγορασουμε θελουμε! προβλεπω να ξεχειμονιαζω στα 40 τετραγωνικα! εμενα κοριτσια κατα τη διαρκεια της ημερας δεν κοιμαται σχεδον καθολου το μεγαλυτερο διαστημα ηταν 45 λεπτά!! το μεσημερι δε ουτε 20 λεπτα δε ξερω γιατι δε κοιμαται , δεν γκρινιαζει ομως παλι καλα! εκει που λες κοιμηθηκε να κανω καμια δουλεια τσουπ ξυπναει!σας φιλω να εχετε ενα ησυχο βραδυ φιλακια!!

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια εμενα με ξεκανε εδω και 3 μερες μετα το εμβολιο!θυμαστε το ωραιο προγραμμα που εκανε που κοιμοταν κανα 5ωρο στην μερα...παειιιι

κοιμηθηκε το πολυ κανα 2ωρο δεν θελει να φαει τιποτα μονο θηλαζει..ειδικα σημερα τιποταααα μονο λιγο μηλο εγλυψε!
λετε να ειναι τα δοντια?αλλα ουτε σαλια ουτε πρησμενα ουλα βλεπω..
λετε τα εμβολια??

παντως τρελη γκρινια δεν εχει, παιζει κ λιγο μονη της αλλα δεν τρωει και δεν κοιμαται..το μεσημερι αποκοιμηθηκε και με σε μιση ωρα ξυπνησε βλεπω κατι την ενοχλει γιατι εκει που κοιμαται γαληνια αρχισει και κουνιεται σαν σπαστικο!

Σημερα σηκωθηκε και στα 4 και κουνιοταν περα δωθε..χεχε πολυ γελιο!θυμαμαι Γεωργια που ελεγες οτι το εκανε αυτο ο δικος σου!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια τι κανετε σας ευχαριστω πολυ!!το ξερω οτι καλυτερα στασιμο κ παρα να χειροτερευε..λοιπον δειτε τι επαθα πριν λιγο να γελασετε ενω πηγαιναμε βολτα σημερα ο μπεμπης μου ειχε την πιπιλα στο στομα του κ ηταν σε φαση που ηθελε να κοιμηθη ήσυχος πολυ!!κ τον βλεπει ενα κοριτσακι περπατουσε αυτο 1-2 χρωνον κ ερχεται κατα εκει σιγα σιγα να τον δει απο πλαγια στο καροτσι ,κ εγω της μιλησα,κ βγαζει το κεφαλακη της στο καροτσι ο δικος μουυυ κατατρομαξεεε ειναι 6 μηνων εμενε εβγαλε ενα ηχο απο τον φοβο του αφου τρομαξα εγω που δνε τον εχω ξανακουσει ετσι μιλαμε ουρλιαχτο ο μικρος κ κλαματα με δακρυα να τρεχουν νερο τον περνω αγκαλια ψιλοηρεμησε λιγο,μετα μολλις γυρισε το κεφαλη του απο εκει την ξαναβλεπει δωστου παλι!!......φευγουμε στο ενα χερι το μπεμπη στο αλλο καροτσι κατω απο το σπιτι αλλα ενα κοριτσακι γνωστη μας του πιανει το ποδι την κοιταει κ αρχιζει!!!!τα συμπερασματα δικα σας!!!!!!!!!!!!!!!!Α ο ΜΠΕΜΠΗς μεχρι το πρωη απο τοτε που γεννηθηκε ολο χαμογελαει παντα μιλαμε οποιος του μιλαει κ οποιος τον περνει αγκαλια σημερα δνε ξερω τι επαθε,κ οταν τσιριξε ενα παιδακι ποιο μετα 9 μηνων δωστου παλι κλαμαα τι ειναι αυτο!!!!!!!

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε??εμεις πριν λίγο γυρίσαμε απο την βόλτα τι ωραία που ειναι έξω σε λίγο θα χειμωνιασει.....
Εμενα κοιμήθηκε δυο ώρες για μεσημέρι ξύπνησε στις 4.30 και στη βόλτα νυσταζε πολυ αλλα σήμερα δεν μπόρεσε να κοιμηθει μονο κανένα 10 λεπτο...τωρα παίζει !!
Τατιανα μηπως ειναι και κανένα άλμα??αλλιως μπορει να ξεκινάει να την τρώει κανένα δόντακι μην νομίζεις οτι θα φανεί αμέσως εμενα απο τριων και κατι τοντρωγανε καυτό πρώτο βγήκε πριν τον πεμπτο...
Αγάπη πάλι ξέχασα το όνομα μα είμαι χαζη τελείως....χαχα
Υπομονη κατι μπορει να βρείτε αλλα ειναι οντως δύσκολο σε νησί και μετα λενε οτι ειναι πιο καλα....αν δεν έχεις κατι δικο σου παντως ειναι δύσκολα στην επαρχία!
Μαρίνα θα τρόμαξε καλε το μωρο!!πωπω τόσο κλάμα...ο κακομοίρης ....

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι γεωργια παρα πολυ ασε,εχει απο προχθες που το κανει αυτο,ενας κυριος στην πολυκατικοια τν βλεπει του λεει ποπο μεγαλωσε πολυ φτου φτου ουααααααα ο μπεμπης εμ παραπονω κ ειχε κοκκινησει ,μαλλον αρχιζει να καταλαβενει τους ξενους,κ αλλο τον βαζω να μαθει να κοιματε μονος του τον βαζω στην κουνια την γυρναει ολη τουμπα πριν τραβηξε την κουνουπιερα κ την μασαγε θα τρελαθω με αυτο το παιδι κ το πρωη ξυπναει τον αφηνω λιγο μονο του στην κουνια παιζει κ γυρναει απο κατω πλευρα της κουνιας ποτε τον πιανει ο υπνος ποτε στριφογυρναει εχει το γελιο

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Την κουνουπιερα πρόσεχε μην την κατεδαφίσει και τυλιχτει εγω δεν εχω δεν τον τις πανε τα κουνούπια παλι καλα.εμενα τωρα που σηκώνεται πιάνει το ένα χέρι στο κάγκελο και με το άλλο προσπαθει να πιάσει το περιστρεφομενο προχτές το ακουμπαγε δεν φτάνει τελείως να το αρπάξει!βλεπωνα του έρχεται καπέλο!!οπως επισης όλη η κούνια χαχα όταν ειναι μέσα εκτός οτι πλέον σηκώνεται και φοβάμαι γτ ακομα δεν πιάνεται καλα μην χτυπήσει το στόματακι του ,τραβάει την πάντα προχτές κατεδαφίσει την ενδοεπιμοινωνια α και όταν ειναι στα 4 και χορεύει η κούνια μετακινείται χαχαχα πλάκα έχει φαντάζομαι σε λίγο ακομα καιρο....εμενα προς το παρόν παει στους ξένους αλλα καμια φορα τον πιάνει παράπονο!

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα, κοριτσάκια! Τι κάνουν τα μικρούλια σας? Εμένα κοιμήθηκε στο αυτοκίνητο. Είχαμε πάει να δούμε το μωράκι μιας φίλης(3 μηνών)και η μπέμπα η δικιά μας όλο της γελούσε και της έπιανε το χεράκι!!
Μαρίνα, αυτό που έπαθε ο Βαγγάλης σου το είχε πάθει η δικιά μου το καλοκαίρι στην παραλία! Ήταν μία κυρία συμπαθέστατη, πάει κοντά στη μπέμπα και της μιλάει ΄΄άχου, τι όμορφη που είσαι΄΄ και τέτοια. Η μικρή βάζει κάτι κλάματα που μας άκουσε όλη η παραλία.Η κυρία αισθάνθηκε άσχημα , άρχισε να μου ζητάει συγγνώμη και όσο την έβλεπε η δικιά μου τόσο πιο πολύ έκλαιγε!!
Κι εμένα τώρα όταν είναι ξαπλωμένη στέκεται στα τέσσερα και κουνιέται πέρα δώθε. Μπουσουλάει και λιγάκι, μετά αρχίζει τα μα-μα-μα και μπα-μπα-μπα!!
Προσέξτε τα κουνούπια, κορίτσια! Τη μεγάλη μου την έχουν κατασπαράξει. Είναι κ αλλεργική και της βάζω κορτιζονούχα κρέμα για να της περάσει!
Αυτά τα νέα μας! Καλό Σαβ-κο να έχουμε!!

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα τσουπρες!καλε που γυρνάνε ολες??ευη καλα χαθηκες??
Εμεις πήγαμε το πρωι στην πεθερα μου μια βόλτα!ομικρος έκανε λίγη γκρίνια το μεσημέρι πριν κοιμηθει μάλλον επειδη νυσταζε και έχασε λίγο την ώρα του και είχε υπερένταση !
Το βράδυ μας ευτυχως ήταν και πάλι καλο!κοιμηθηκε στις 11 ξύπνησε στις 1.30 ευτυχως δεν είχα κοιμηθει εφαγε!και μετα ξύπνησε στις 3.30 αλλα μάλλον για αγκαλιτσα γτ έκλαψε λίγο δεν ήθελε να φάει και ξανα κοιμήθηκε μέχρι τις σχεδόν που πεινασε εφαγε και νάνι μέχρι τις 9.30 μακαρι να συνέχισει έτσι,ακομα δεν έσκασε κάποιο δόντι παντως!αυτα τα νέα μας!
Α και επισης δεν ειναι για να τον αφήνω στην κούνια να παίζει θέλει όλο να σηκώνεται και τον βράδυ όταν ξύπνησε όταν γύρισα είχε έτοιμο το ένα χέρι να σηκωθεί θα του σήκωσε τα κάγκελα μου φαίνεται!!

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας, κορίτσια! Τώρα κάναμε το μπανάκι μας και την απασχολώ με παιχνίδια για να μην μου κοιμηθεί τώρα κ έχουμε ολονυχτία απόψε...
Άχ, σήμερα πέθανα στις δουλειές, έβαλα σκούπα, σφουγγάρισα, μπάνια κτλ. Και αφού είχα τελειώσει με όλα αυτά, η μεγάλη μου παίρνει ένα σακουλάκι με χυλοπίτες και τις διασκορπίζει σε όλο το σαλόνι!!! Πανικός...

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλως μας ηρθε κοριτσια ο μικροσ μου εχει λιγο βιχαλακη τι να του κανω να μν του γινει πολυ,σκευτικα ζεστο χαμομιλακη τι αλλο,δνε πρεπει να αρρωστησει ειναι κ πολι λιγο μπουκομενος

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Mαρίνα, ορό στη μυτούλα συνέχεια! Αν δεν είναι η μύτη καθαρή, κατεβαίνουν οι μύξούλες κ προκαλείται ο βήχας! Κάνε του κι ένα ζεστό χαμομηλάκι,καλό θα του κάνει!Περαστικούλια...

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσια.Τι νεα?Εμεις καλα ειμαστε.Κοιμαται τωρα ο καλος μου απο της 10 κ εγω χαζευω λιγο και θα παω να την πεσω.Την αλλη βδομαδα εχουμε και εμβολιο.Μαρινα περαστικα μακαρι να του περασει γρηγορα να μην ταλαιπωρηθει κ αυτος κ εσεις.Γεωργια νομιζω οτι σιγα σιγα μπαινει σε προγραμμα και ο δικος σου αποτι διαβαζω.Γενικα παντος κοριτσια νομιζω οτι ο δικος μου ειναι ο πιο τεμπελακος απο ολα τα μωρακια.Ουτε σηκωνεται ουτε καθεται στον ποπο του γκριναζει ακομα κ στο καροτσι θελει ξαπλα ουτε γραπωνεται απο πουθενα ουτε μπουσουλαει ουτε τιποτα.Αφου τον φωναζω τεμπελακο πια.Ελπιζω στον επομενο μηνα να δω και εγω τιποτα απο ολα αυτα.Σας καληνυχτω ολες.

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι μαρίνα κανε του όρο να καθαρίζει η μυτουλα του και λίγο ζεστό!και ολα καλα θα πανε!!εμεις πήγαμε μια βόλτα κατα τις 9.30 φαγαμε έξω καιατα τις 11.30 ήρθα να κοίμησω τον μπεμπη γτ γκρινιάζε κοιμήθηκε τον εβαλα στην κούνια και ξανα πήγα στην πλατεία μετα απο δέκα λεπτα με παίρνει η μαμα μου ο μπεμπης είχε ξυπνήσει και ήταν όρθιος στην κούνια τον πήρε αγκαλια δεν εκλαιγε λίγο νιαουριζε ..λέω εγω τωρα αντε πάλι μέχρι να ξανα κοιμηθει με το που τον πήρα αγκαλια κορίτσια σε δέκα δευτεραλεπτα είχε κοιμηθει.....το μωρο μου!!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχα καλε γεωργια σηκωνεται πλακα κανεις νωρις δνε ειναι ,εμενα ακομα τπττττ την εβγαλα κ την κουνουπιερα κ μου φενεται οτι κατι λειπει

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας!!!!!!!!! Τι κανετε ?????Αχ ζωηρευουν λετε εμεις δειν υπαρχει τιποτα που να μην το εχουμε εξερευνησει!!!! Σημερα φαγαμε και την κρεμα για το συγκαμα !!!!Επαθα πανικο !!Πηρα την παιδιατρο και μου ειπε να μην ανησυχω να του δωσω γαλατακι και να του πληνω το στομα με χαμομιλι !!!!! Εμεις λεμε μπαμπα μαμα γιαγια αντε!!!!!χερεταμε και κανουμε ελα με το χερακι !!Ξεκινησαμε να κανουμε και τα πρωτα βηματακια χωρις βοηθεια !!!!!!!!!!!!!Συγκινηση τρελλη !!!!!!!!!!!!!!
Πετρινι μου ειδες τη σου επιφυλασει η ζωη ???????? Ειναι νομιζω το πιο ομορφο πραγμα !!!!!!!!! Μαρινακη ολα καλα θα πανε μην αγχωνεσε καλητερα να ειναι στασιμο παρα να χειροτερευε ασε που μεγαλωνοντας μπορει και να το αποφυγει ! Υπομονη κοριτσακι μου!!

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κορίτσια που γυρνάνε ολες καλε??
Εμεις καλα σήμερα ήσυχος ο άντρας απο θέμα γκρίνιας θέλει συνέχεια να σηκώνεται ο ατιμος όπου βρει ακομα και πάνω μυ γατζωνεται..την κούνια σήμερα την σήκωσα ψηλά!βγηκε και το ένα μπροστινό δόντι,αχ αλλα δυο έμειναν τουλαχιστον για τωρα !! Βρε ευη κιόλας κάνει βήματα μονο του??μπραβο βιάζεται,εμεις ακομα δεν έχουμε πει λεξουλα μονο μαααα και ναι η να!αυτα εμεις εσεις ολες καλα??

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοπελιες!

Εμείς ευτυχώς επανηλθαμε στους πολυωρους υπνους μας τελικά απο τα εμβόλια ήταν η αναστάτωση!
Τα νέα απο το μέτωπο φαγητο.. Δεν θέλει καθόλου αλεσμενα ούτε κ να την ταιζω με κουταλι, ίσως φταίω κ εγω που την ζορισα μερικές φορές.τρώει τα πάντα σε κοματακια κ κάνει πως τα μασάει κιόλας, μέχρι στήθος κοτόπουλο κ ρύζι σπυρωτο έφαγε.κ τα φρούτα σε κοματακια όσα είναι μαλακά αλλιώς τα πιπιλαει! Τι να πω ίσως καλύτερα έτσι θα μάθει κ πιο γρήγορα να μασάει απλά δεν τρώει ποσότητες έτσι.

Κ εμένα στο κρεβάτι της πιάνεται κ σηκώνεται αλλα μέχρι τα γόνατα όχι τελείως όρθια κ ανέβασα τα κάγκελα κ εγω.
Κ στο χαλί σε δευτερόλεπτα παει απο την μια άκρη στην άλλη σαν σκουλικακι σηκώνει ποπο κ γλιστράει με τα χέρια!

Ευη περπατησατε καλεί;; Ωχ έχει να πέσει τρέξιμο τώρα.. Βιαστικος ο μπομπιρας!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις