Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
45 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 45 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 41]

Naselen

Naselen
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κορίτσια και Καλό Μήνα!!! Να είναι τα παιδάκια μας πάντα με υγεία και χαμόγελο Razz Razz Very Happy

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια καλο μηνα τι κανετε?
ειχα μερες να μπω με το σχολειο του μεγαλου μου γιου ολα ενταξει μιλησα με την δασκαλα και μου ειπε οτι ειχε καταλαβει οτι αυτη ειναι παραξενη γυναικα θα εχει το νου της ετσι ωστε να μην ξαναμαλωσουν τα παιδια παντως εχουμε πεσει σε εξαιρετικη εκπαιδευτικο.
Κατα τα αλλα εχει ζωηρεψει πολυ ο μικρος μου σηκωνεται ορθιος του λεμε γεια γεια και χαιρεταει με το μικρο του χερακι απο δοντακια τιποτα ακομα και σε λιγες μερες θα κλεισουμε τον 9ο το μονο που εχω προσεξει ειναι οτι εχει κανει σαν μια φουσκαλιτσα προς τα εξω το ουλο του στο κατω δοντακι μηπως ετοιμαζεται να σκασει το πρωτο?

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσακια μου καλημερα!!!καλο μηνα να εχουμε!!!!!ας δωσει ο Θεος να καταλαβουμε λιγο οκτωμβρη.....εχουμε σκασει απο τη ζεστη~!!!!
εμεις αρρωστησαμε συναχι πρωτα ο μικρος και τωρα εγω!!!!παλεουμε με τον φυσιολογικο ορο ειναι καλυτερα αλλα τωρα εχει λιγο βηχα και ανυσηχω!α!βγαλαμε και τα πανω δοντακια τελικα...επιτελουυυυς!!!!!

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσακια τι κάνετε??καλο μήνα να έχουμε πολυ ζέστη ουφ!!αλλα απο την άλλη να μην χειμωνιασει και απο τωρα..
Εμεις είμαστε καλα ο μικρός χθες κοιμήθηκε στις 11+ μέχρι τις 9 ξύπνησε μια φορα πριν κοιμηθω όνομα έκανα αγκαλιτσα και άλλη μια για μαμ ευχαριστηθεις τον ύπνο επιτέλους μακαρι να πάμε έτσι...
Και την ημέρα χθες ήταν καλός!
Τατιανα οπως την βολεύει δίνει της τα!χαχα ζωήρευον τα βλαστάρακια μας μωρε!εμενα χτες κοιμήθηκε 4.30 ώρες μέσα στην ημέρα,2 ώρες απο τις 12 σχεδόν μέχρι 2 και απο τις 4.30 μέχρι 7 παρα μια χαρα!!
Αντε σουζαν μπορει να ειναι το πρώτο δόντακι!!μακαρι να ειναι ησυχουλης και να μην τον ταλαιπωρήσει σαν εμάς!
Αναστασία είδες που έλεγες ποτε θα βγουν??περαστικα σας κιόλας!

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια και καλο μηνα.Βλεπω εξελιξεις σε ολα τα μωρακια.Εμεις απο εξελιξη λεμε μαμα μα μαμα καπως ετσι.Απο την ωρα που θα ξυπνησει αρχιζει να μιλαει ετσι.Δεν ειμαι σιγουρη ακομα οτι το κανει συνειδητα νομιζω οτι καταλαβε οτι ειναι μια λεξη και την λεει συνεχεια για να την εμπεδωσει.Παλευει και ο μπαμπας να του μαθει μπα μπα μπα αλλα τιποτα αυτος.Τον πηγαμε και στις κουνιες χτες κ τον βαλαμε να κατσει κ η πρωτη αντιδραση ηταν να βαλει τα κλαμματα οπως επισης χτες που ηρθε επισκεψη ο φιλος μας που θελουμε να γινει νονος τον πηρε αγκαλια και αρχισε ενα κλαμμα με λιγμους.Εκει θυμηθηκα που τον καναν και καποια μπεμπακια απο τα δικα σας.Αντε σε κανα 2μηνο λεμε και εμεις να τον βαφτισουμε.Αναστασια περαστικα σας.Γεωργια ειδες που στρωνει και ο δικος σου με τον υπνο?

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια μου ευχαριστω αυριο θα τον παω στην παιδιατρο να τον δει για καλο και για κακο..
ειναι κ για εμβολιο κανει τωρα που ειναι συναχομενος?

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας!!!!!!!!!!
Τελικα ειμαστε μια χαρα ...δεν παρουσιασε κανενα συμπτωμα για δηλητηριαση ολο το βραδυ ησυχος και εφαγε και το φαγητακι του!!!!!!!!!
Σουζαν μαλλον ετοιμαζεται να κανει την εμφανιση του ....αντε με το καλο !!!!
Εμεις μια περιοδο που ειμασταν αρρωστοι μας το εκανε κανονικα !!!!!!! Οποτε Αναστασια μου δεν νομιζω να το γλιτωνει !!!!!!!

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι μακαρι να στρώσει τον βραδινό ύπνο την ημέρα κοιμάται τωρα κάνει νάνι και εχει ξυπνήσει στις δυο!με το μεσημεριανο τρελενεται ρε κορίτσια χαχα την μια κουτάκια μετα την άλλη!μου φαίνεται κουράζεται τόσο που ταρζανευει και πέφτει ξέρος.ολο θέλει όρθιος να σηκώνεται αχ αρχίσαμε...πιστευω οτι αν του βγουν και τα αλλα δυο δόντια να ηρεμήσει για λίγο καιρο να μην βγάλει άλλο ας κάνει μια παύση απο τεσσάρων μηνω παιδευεται!
Και εμεις την Παρασκευή εμβόλιο...

Petrini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Kalhspera koritsia Smile oloi kala????

Naselen, na xairesai to paidaki sou kalh mou! kai kalo kouragio! Egw exw agori, alla mallon gia diaolaki phgaine kai exase ton dromo... den ekshgeitai alliws... exw kai apodeikseis gia afto pou lew! Evgale prwta ta drakoulisia dontia... symptwsh????? Twisted Evil

Maria, teleio synaisthima.... afou den xortainw na to akouw Smile

Mpempako, egw exw vgalei kai thn kounoupiera apo to krevati, kai to kremasto paixnidi, kai evala diplh panta.... a kai evgala to strwma giati htan poly pshlo, gia na valw to lepto strwma tou parkokrevatou sthn thesh tou, gia na mhn phdhksei kamia mera apo to krevati.... Perastika sou Smile Tarzanaki mou fainetai o mikroulhs...xaxaxaxaxa

Marinaki, perastika sas koukla mou, oro sthn mytoula kai na roufas tis myksoules me to roufixtiri... exw oso ligoteres mykses, ligoterh gkrinia, koimatai kalytera, kai mallon vhxei kai ligotero....

Crazymama, perastika kai se sas Smile
an einai sinaxi mono, tha to kanei to emvolio... an einai iwsh.. den tha to kanei... etsi mou eixe ekshghsei mia fora o dikos mas giatros...

Emeis eimastan xtes se pazari konta sthn kastoria... kala perasame... leipame olh mera apo to spiti, kai eixa mazi ola ta sterea gevmata... frouta alesmena, ton traxana gia to mesimeri kai giaourti gia to apogevma... efage kanonika kai sthn wra tou, koimh8hke sto karotsi, kai otan htan ksypnios to diaskedase...

Opoios tolmouse na ton koitaksei tou xamogelouse kai ton xairetouse, kai an den xairetousan kai aftoi, tous fwnaze,.. eiiiiiiiiiiiii

Ekei pou katsame gia souvlakia, zhthse na faei apo to trapezi, efage pswmaki fysika kai ligo, poly ligo kreataki kai poly to xarhke...

Meta hr8an gyftoi kai pezane mousikh, kai aftos arxise na xorevei sto karotsi kai na kanei palamakia... poly gelasa leme!!

Ton valame kai se ena aftokinhtaki, kserete afta pou exoun sta periptera, kai ton kratousa apo tis masxales, epiase to timoni, shkwthike orthios kai xoreve....

Otan gyrisame spiti omws, kai ton afhsa katw.... ekane san trelo apo thn xara tou.... gyrise olo to spiti, epiase ta panta me ta xerakia tou, shkwthike, epese, ksanasikwthike, valame ta mazoo kai xorepse... kai meta apo mia wra epese xeros kai mazi me afton kai egw....

A kai arxise na kanei vimatakia an ton pianeis me to ena xeri... ligo san methysmeno vevaia, alla paei..

kai ston kanape otan pianetai, pianetai me to ena xeri pleon kai kanei vhmatakia monos tou...

aftaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Kserw mwre... sentoni pali.. alla ti na kanw pou thelw na sas ta lew ooooooooooooooooola ma olaaaaaaaaaaaaaaaaaaa??? Rolling Eyes Rolling Eyes




marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσια τι κανετε!!!!πφφ εχω θεμαααα σημερα με τον μπεμπη εχει ερθει κ ο αδερφος μου με την νυφη μου απο την επαρχεια ,πηγαμε για εμβολιο σημερα κ εχει τρομερο κλαμα συνεχεια κοιματε 5 λεπτα κ πεταγετε απο το κλαμααααα του εδωσα λιγο ντεπον πφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ τι εχει σπαραζει εχει γινει μπλε απο το κλαμαααα....οσο για τηε μυξουλες πετρινη μου δνε καθεται με το ρουφιχτυρι καθολου βαζω ορο μονο κ οσο μπορω της καθαριαζω....μας εβαλε κ λαχανικα,κ μετα κρεας κ γιαουρτακι εναλαξ με κρεμα παω εχει πολυ γκρινια εχω γινει μουσκεμα απο τον ιδρωτα το ιδιο κ αυτος

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα, κοριτσάκια κ μπεμπάκια !Καλό μήνα να έχουμε! Εμείς πήγαμε παιδίατρο σήμερα, πήρε μισό κιλό η μπουμπού!! Μας είπε να προσθέσουμε χυλοπίτες ή άλλο ζυμαρικό το μεσημέρι και ψάρι!Εσείς, δίνετε ψάρι στα μικρά σας?
Αυριο φεύγουμε για το χωριό μας για μία βδομαδούλα περίπου, οπότε θα σας χάσω, κοπελιές!!
Μαρινα, μήπωσ έκανε τίποτα δέκατα απο το εμβόλιο? Για βαλ'τουκανα θερμόμετρο.

Petrini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Marinaki mou, to emvolio einai kalh mou, thymatai ti perase to amoiro... se afth thn hlikia arxizoun kai thymountai kai syndiazoun.... kala ekanes kai tou edwses depon... makari na exete mia hsyxh nyxta!

Oute emena kathetai me to roufixtiri... exoume polemo kathe fora... alla egw ekei... epimenw... giati ton vohthaei... eksallou to idio klama kanei kai ston oro...

nicole, emeis kontevoume na kleisoume kai enato, alla den mas edwse psari akomh, den kserw an mou dwsei thn epomenh fora... antitheta zymarika mas edwse apo ton 7o mhna... ti na pw? kathe giatros leei ta dika tou Smile emeis kanei na tou dinoume twra apo to diko mas faghto, an einai ta laxanika pou kserei hdh, apla analato kai me liga mpaxarika...

Kala na perasete sto xwrio kai na ksekourasteite Smile emeis edw tha sas perimenoume! Makia!

Kalhnyxta koritsia mou! Lew na kserathw nwris shmera.... Smile

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
απο οσο ειδα με την αισθηση νικολετα οχι γτ δεν καθοταν πουθενα ουτε στα χερια να φανταστεις!!!κ εμεις πηγαμε 7400γρ απο 6700γρ

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσια.Εμας Νικολετα δεν μας εδωσε ακομα ψαρι αλλα μας εδωσε ζυμαρικα απο τον 6μηνα.Πιστευω οτι αυτη την φορα που θα παω ισως να μας δωσει τιποτα.Νικολ καλα να περασετε.Μαρινα σιγουρα θα ειναι απο το εμβολιο και ας μην κανει δεκατα.Θα νιωθει καπως γιαυτο εχει γκρινια.Παντως να τον παρακολουθεις συνεχεια εμενα το βραδυ μου ειχε ανεβασει αποτομα κιολας.Μια φορα ειχε ανεβασει πυρετο 39.4.Τα ειχα δει ολα κ μου ειπε ο γιατρος να μην ανυσηχω.Κοριτσια εγω εχω βρει αλλη λυση για τις μυξουλες γιατι το ρουφιχτιρι ηταν πολυ επωδυνο.Του βαζω μπατονετα πολυ προσεκτικα.Την βρεχω απο την μια πλευρα κ αναλογα την μυξουλα κολλαει πανω στην μπατονετα.Και εκει εχουμε λιγη γκρινια αλλα ξεμπερδευουμε πιο γρηγορα.Αν θελετε δοκιμαστε το και θα με θυμηθειτε.Πετρινη ουτε αυγο σας εδωσε ακομα?Εμεις σημερα ξαναπηγαμε στην παιδικη χαρα το απογευμα κ τον ξαναβαλα στις κουνιες και δεν εκλαψε.Κατα τα αλλα ολα καλα.Κοιμαται τωρα.Σας καληνυχτω και θα τα πουμε αυριο.

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
απο την ταραχη μου για τον μπεμπη ξεχασα να σας πω τι μας εβαλε
!!!2 ωρα το μεσιμερη!!!!πατατα----καροτο--------σελινο----κολοκιθακη---κρεμυδη--λιγο λαδι κ λιγο αλατι για νοστιμιααα........μετα απο 2 μερες κοτοπουλο να προσθεσω κ μετα απο μια βδομαδα μοσχαρι αλλα δεν θυμαμαι πως δηλ μια μερα το ενα κ μια το αλλο για βοηθηστε με λιγο!!!!!!!κ το απογευμα που δινω κρεμα μου ειπε ποτε ποτε δωστου κ γιαουρτι νουλακ η εναλαξ.....αυτα

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας μπουμπουκες!τι κάνετε?
Μαρίνα μου απο το εμβόλιο ειναι,δεν ειναι ολα τα εμβόλια ίδια εμενα στο προηγούμενο επειδη είχε παρενέργειες μου είχε πει ντεπον σε αυτο τωρα ξέρω οτι δεν εχει παρενέργειες αλλα πονάει πιο πολυ όταν το κάνει!υπομονη προσπάθησε να τον έχεις αγκαλιτσα μέχρι να απο κοιμηθει κάποια στιγμη καλα έκανες και του έδωσες και αν ηρεμήσει βάλουν και θερμόμετρο!εμενα επεσε ξέρος στις 11 το πουλάκι μου ε ήταν ξυπνιο απο τις έξι!
Εμενα κορίτσια για ψάρι μου είχε πει η 8ο η 9ο δεν θυμάμαι!σιγουρα τωρα θα μας πει κοτόπουλο και δεν ξέρω τι άλλο!εγω παντως στο μεσημεριανο του βάζω μελιτζνα φασολακια αρακα κρεμμύδι και ντοματα διαλέξω απο αυτα κάποια συν τα κλασικά καρότσα πατάτα κολοκυθι!Νικολετα καλα να περάσετε και θα περιμενουμε να γυρίσεις!!

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια τι κανετε εσεις και τα μπεμπακια σας?Εμεις σε λιγο θα πιουμε το γαλατακι μας και νανακια.Αυριο θα φαμε και εμεις το εμβολιο.Θα σας ενημερωσω.Μαρινα ολα καλα με τον Βαγγελακη?Γεωργια πως πατε με το ξυπνημα?Την μελιτζανα την βαλεις με την φλουδα κ την βραζεις?Δεν του εχω βαλει μελιτζανα ακομα.Μαρινα εγω του δινω 2μερες μοσχαρι και 2 μερες κοτοπουλο και μαγειρευω καθε 2 μερες παντα.Χτες τον εκαψα λιγο τον γιο μου στο ποπουδακο του.Τον εβαλα κατω απο την βρυση να τον πλυνω και ενω ειχα κοιταξει το νερο ειχε γινει μετα πιο ζεστο.Ο καημενος εκλαψε αμεσως και ευτυχως δεν καηκε πολυ.Τυχεις εγω μετα να του ζηταω συγνωμη.Του εβαλα κρεμα για συγκαμα και ευτυχως του εφυγε η κοκκινιλα.

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ε αυτα συμβαινουν μωρε μην στεναχώριεσαι!!
Καλησπέρα ξέχασα να πω!!εμενα σήμερα ξύπνησε στις 10 και έτσι τον καθυστέρησα λίγο τον ύπνο ια να φάει κιόλας και κοιμήθηκε στις 2 φαγωμεος! Καλα παει χθες ξύπνησε δυο φορές αλλα κοιμάται αμέσως και τρώει και λίγο!!
Και εμεις την Παρασκευή εμβόλιο...
Εγω ακομα μονο μοσχάρι δίνω την Παρασκευή θα μου πει και για κοτόπουλο ,την καθαρίζω και την βάζω να βράζει!του βάζω και κρεμμύδι και ντοματα για γεύση!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι κανετε κοριτσια μου!!εμεις καλα σημερα χθες μετα το πολυ κλαμα τον επιασε το ντεπον κ κοιμηθηκε καλα μετα ,κ σημερα ξυπνισε με πολυ ορεξη κ χαρα,,,,χορτοσουπα σημερα ΕΠΙΤΥΧΕΙΣ ολη την φαγαμε!!βαζετε καθολου λεμονη μεσα!!!!!

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας!!!!!Εμεις εχουμε μια τρελλη γκρινια 2 μερες τωρα !!!!Τα 2 πανω ειναι ετοιμα να βγουν και εχει πεθανει ο αμοιρος !!!Εμεις ακομα ψαρι και αβγο δεν εχουμε ξεκινησει μαλλον απο αυτο τον μηνα !!Μαρινακη εγω λεμονακι ριχνω σε ολες τις σουπες 2-3 σταγονιτσες οχι παραπανω !!!!!! Φασολις μην αγχωνεσε συμβαινει αυτο !!!!Εφοσον δεν επαθε τιποτα ολα ειναι οκ!!!!!!!!

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ ευη μου υπομονή!!και εμένα έτσι ήταν που του είχαν φουσκώσει τα τέσσερα πάνω αλλά εδώ και δυο μέρες έχει ηρεμήσει λίγο αν και είναι ακόμα να βγουν και τα αλλά δυο,φαίνεται και με τα δυο που βγήκαν ηρεμήσε κάπως!δυο μέρες δεν έχει γκρίνια!ειναι όλο γέλια από χτες ότι και να του κάνουμε!

agapi31aa

agapi31aa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπέρα κοριτσια! τι κανετε? εμεις αυριο ειμαστε για εμβολιο και εχω να ρωτησω τον γιατρο ενα σωρο πραγματα ! θα με διαφωτισει η θα φυγω με ενα σωρο αποριες....θα δειξει! ευτυχως υπαρχετε και εσεις για διασταυρωνω πολλα πραγματα! το προβλημα το δικο μου κοριτσια ειναι το οτι δεν κοιμαται !45 λεπτα μαξιμουμ ,σημερα το μεσημερι κοιμηθηκε και παω και εγω να ξαπλωσω λιγο και μεχρι να αλλαξω πλευρο ...να την! ειναι πολυ κουραστικο παντως δε μπορεις να κανεις τιποτα, το μονο καλο ειναι οτι κοιμαται νωρις το βραδυ 9 η ωρα ειναι τεζα! διαβαζω κατι 2,5 ωρες υπνου το μεσημερι και ζηλευω! τελοςπαντων θελω να πιστευω οτι θα αλλαξει αυτο! αυριο τα νεοτερα απο τον γιατρο σας φιλω καληνυχτα

Petrini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Kalispera koritsia mou Smile

ti kanete??? vlepw oles panw katw ta idia travame e? dontakia, gkrinia, synaxi alla kai polles xares me ta katorthwmata tous!

Panta etsi na ta xairomaste mwre!!!

Kapoia rwthse gia avgo e? Oxi den mas edwse akomh, kai mou eipe meta ton 10o, an thymamai vevaia kala....

Marinaki, nai kai egw vazw lemoni sta faghta pou den exoun ntomata.... a kai vazw siga siga kanena mpaxariko, ligo riganh freskia pou exw se glastra, ligo selini riza, dyosmo apo ton khpo ths giagias, tetoia... alla afta ta ksekinisa ston 7o, xwris na rwthsw ton giatro...

Oso gia tis melitzanes, katharizw tis floudes, giati tis thewrw poly varies akomh gia to stomaxaki tou...
a kai kati pou katalava me tis melitzanes... mhn vazete poly melitzana, giati san na tou kaiei thn glwsitsa... einai to mono laxaniko pou den efage kala, enw einai pamfagos!

Afta ta liga shmera.. den exei sentoni Smile

Filakia se oles sas kai efxomai ena omorfo kai hremo vrady!

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα μανουλεςςςςςς!!!!!!!
εχθες πηγαμε στο γιατρο τελικα ο μπεμπης ειναι μια χαρα απο τα πανω δοντια εχει ολα αυτα...τρεχει η μυτη βηχει και τα σχετικα..σαν να εχει συναχι ..
εμεις μολις μπηκαμε 9 μηνα μας εβαλε και αυγο..
τη ρωτησα για ψαρι και μου ειπε μετα το χρονο!!!!!

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια τι κάνετε??εμεις καλά!ο μικρός τώρα κοιμάται από τις 12 τον άφησα στη μαμά μου και πήγα να πάρω δυο τζην γιατί δεν μπαίνω ακόμα σε κανένα παλιό ήταν και στενά...και δεν είχα τι να φοραω!η ζυγαριά κολλημένη πάλι!
Εφερε και ο φαρμακοποιός το εμβόλιο θα πάρω τον γιατρό να του το πω και παίζει και να πάμε και σήμερα!!
Είχαμε ήσυχη νύχτα μια φορά ξύπνησε στις 2.30 και μετά τις 8 τον ταισα δίπλα μου ξαπλα και κοιμόταν κιόλας και ξύπνησε 9!
Αυτά τα νέα μας,αν πάω και εγω γιατρό θα σας πω τα νεότερα μετά!!φιλια κουκλες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις