Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
47 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 47 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 41]

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμεις απο την αρχη και θηλαζαμε και ξενο του εδινα γιατι δεν επαιρνε βαρος.Το καλο ειναι οτι οταν θα σταματησω τον θηλασμο θα του ερθει πιο ευκολα γιατι εχει επαφη και με ξενο γαλα.Ετσι πιστευω τουλαχιστον.Παντως βλεπω οτι τα μικρα σας βγαλαν δοντακια και εμεις που γεννηθηκαμε στις 25 Φεβρουαριου ακομα τιποτα.Και εγω Νικολετα απο 5μηνων του δινω στερεες τροφες.Εμενα ο δικος μου απο της 10 το βραδυ θα ξυπνησει στης7 η 8 θα θηλασει και μετα θα ξαναξυπνησει τελειως στης 9.30.

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλη μας νύχτα κορίτσια και καλη ξεκούραση!!εμεις στον πεμπτο ξεκινήσαμε κρέμα και φρουτα και τωρα μεσημεριανο!!εχουμε δυο δόντια κάτω και ετοιμάζονται τα πάνω...
Μαρίνα ήθελα να βγάλω φωτο τα μικρά αλλα μας τα χάλασε ο κανακαρης μου την επόμενη φορα...χιχι

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpempakos7 έγραψε:Καλη μας νύχτα κορίτσια και καλη ξεκούραση!!εμεις στον πεμπτο ξεκινήσαμε κρέμα και φρουτα και τωρα μεσημεριανο!!εχουμε δυο δόντια κάτω και ετοιμάζονται τα πάνω...
Μαρίνα ήθελα να βγάλω φωτο τα μικρά αλλα μας τα χάλασε ο κανακαρης μου την επόμενη φορα...χιχι
ρε συ κ εγω το σκευτικαααα αλλα ειχα ενα αγχοσ ετσι λιγο σαν πρωτη συναντηση κ δνε τολμησα να σου πω ωραια θα ηταν να τα βαζαμε κ εδω χαχα

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια πως ειστε?Εμεις φαγαμε πριν την φρουτοκρεμα φαγαμε και λιγο ζιζι και τωρα του εστρωσα κατω στο πατωμα ενα παπλωμα και παιζει.Νικολετα εμενα με λενε Κατερινα.Παλευω να τον μαθω να καθεται στο ποπουδακι του και δεν θελει.Ολο μου γκρινιαζει.Μονο ορθιος θελει να καθεται.Εσεις τα νεα σας?

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας, μανούλες!! Κατερτίνα, τόσες πολλές ώρες κοιμάται? Τυχερή είσαι. Καθ'όλη τη διάρκεια της μέρας πόσο κοιμάται? Μην αγχώνεσαι για το πότε θα καθίσει στον ποπο, ούτε για τα δοντάκια. Ξέρω μωράκια που χρόνισαν κ δεν είχαν ούτε ένα δοντάκι. Λένε ότι όσο πιο αργά βγουν τα δοντάκια τόσο πιο γερά θα είναι. Πόσο ζυγίζει το μωράκι σου?

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε??εμεις έχουμε απογευματινή γκρίνια κοιμάται και εκει που κοιμάται κλαει....
Νικολετα ουτε εμενα κάθεται αλλα ειναι νωρίς ακομα,εμενα την ημέρα κοιμάται 4 με 4 μιση ώρες.
Κατα τις 11.30 μετα την φρουτοκρεμα μέχρι τις 13.30 περίπου και μετα κατα τις 4.30 μέχρι περιπου6.30 και αν τύχει κοιμάται και κανένα μισάωρο στη βόλτα!!

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσια.Εμενα ο δικος μου κοιμαται ενα μισαωρακι μετα την φρουτοκρεμα στης 11.30-12.00 και μετα ξυπναει και ξανακοιμαται στης 14.30-17.00.Απλα μου τρωει την χορτοσουπα το απογευμα γιατι δεν πειναει στης 14.00.Και θελω να δω πως θα του αλλαξω αυτο να την τρωει πιο νωρις.Εμενα ο μικρος μου ζυγηζε 6 μηνων 7330 και ειχε παρει σε ενα μηνα μονο 220γρ.Και μου ειπε ο γιατρος οτι ειναι λιγα γιαυτο και βαλαμε και αλλα φαγητα.Εσας τα δικα σας ποσο ζυγιζουν?Πωπω μου την δινει που αρχισε και νυχτωνει απο τοσο νωρις.

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμενα Κατερίνα έξι μηνών ειναι και 7100 απο 6700 μου είπε μια χαρα οτι τωρα δεν θα παίρνει οπως στην αρχη βάρος και το επιθυμητό ειναι τουλαχιστον 300 με 400 γρ.
Πριν κοιμηθει δεν πειναει να φάει το μεσημεριανο?ειναι αργά στις 5.... Γιατι δεν δίνεις και τν φρουτοκρεμα πιο νωρίς??

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Όλες αγοράκια έχετε, βρε κορίτσια? Ωραία, θα έχει πολλούς υποψήφιους γαμπρούς η κόρη μου!!! Εμένα 6 μηνών ζύγιζε 6840. Βέβαια, τώρα έχει πάρει μπρος με τα φαγητά, γιατί τόσο καιρό παιδευόμασταν, κάναμε 45 λεπτά να φάμε την κρέμα μας!!! Ποια κρεμούλα δίνετε το απόγευμα?

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mpempakos7 έγραψε:Εμενα Κατερίνα έξι μηνών ειναι και 7100 απο 6700 μου είπε μια χαρα οτι τωρα δεν θα παίρνει οπως στην αρχη βάρος και το επιθυμητό ειναι τουλαχιστον 300 με 400 γρ.
Πριν κοιμηθει δεν πειναει να φάει το μεσημεριανο?ειναι αργά στις 5.... Γιατι δεν δίνεις και τν φρουτοκρεμα πιο νωρίς??
Καλημερα κοριτσια.Και εμενα ο γιατρος μου ειπε οτι θα παιρνει το λιγοτερο 300 μεχρι 500γρ.Εμενα ειχε παρει μονο 220 και μου τον βρηκε αδυνατο.Του δοκιμασα πριν κοιμηθει για το μεσημεριανο και δεν πειναει.Μαλλον πρεπει να ξεκιναω την φρουτοκρεμα πιο νωρις η να μην του δινω το μπουκαλι γαλα που του δινω στης 2 πριν τον υπνο.Απλα βολευτηκα και εγω που κοιμαται ως της 10.Θα δω πως θα το κανω γιατι θα αρχισω και δουλεια και θελω να τον ταιζω εγω πριν πιασω πριν της 15.00 δηλαδη.Εγω νικολετα του δινω της Νεστλε και νομιζω οτι εχει την λιγοτερη ζαχαρη απο τις αλλες κρεμες και ειμαι ευχαριστημενη.Τι μουντος καιρος ειναι αυτος παλι?

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα και απο εμενα ειχα κανα 2 μερες να μπω γιατι τι να σας πω πολυ τρεξιμο με 2 παιδια.τι παλιοκαιρος ειναι αυτος χτες το βραδυ ειχαμεβγει με τον αντρα μου και κρυωνα καλα που ειχα παρει εσαρπα μαζι.
Απο κρεμουλα εγω του δινω συνηθως την nutricia δεν ειναι γλυκεια οπως οι περρισοτερες απο δοντακια τιποτα κλεισαμε στις 9 του μηνα τον 8ο μπουσουλαει πιο γρηγορα και τον σηκωνω ορθιο και στηριζεται τα ποδια του ο φαφουτακος μου τον βαζω ανασκελα και δεν θελει σηκωνεται και καθεται.
Ο νικολας μου εκανε την πρωτη του εργασια στο σπιτι την παρασκευη του εδωσε η δασκαλα ενα φυλλαδιο με γραμμουλες ασκηση στο σπιτι προχτες μου ελεγε να τον γραψω ολοημερο μεχρι τις 4 γιατι του αρεσει πολυ το σχολειο αλλα του ειπα οχι ειδη σε λιγο καιρο θα κουραζεται και μεχρι τις 2 που θα πηγαινει αχ αφηστε που σε καθε διαλλειμα μου λεει να βγαινω στο μπαλκονι να τον βλεπω αχ κοριτσια δεν μπορειτε να φανταστειτε πως αισθανομαι που παει δημοτικο ο μεγαλος ο γιος μου μου εχει και του εχω αδυναμια ειναι ο δεσμος αυτος που λενε της μανας και του γιου

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γειά σας και από μένα.

Νικολέτα καλώς ήρθες στην παρέα μας. Εμένα με λένε Μαρία και έχω μια μπουμπού γεννημένη στις 5 Μαρτίου. Δεν είσαι η μόνη κοριτσομάνα, μην στεναχωριέσαι Very Happy Να τις χαίρεσαι και τις δύο.
Εμείς θηλάζουμε αλλά από τον 4ο μήνα της δίνω και συμπλήρωμα γιατί δεν έπαιρνε βάρος και δεν έκανε κακά της. Είμαστε περίπου 6,5 μηνών (8,880γρ.) και τρώμε φρουτόκρεμα το πρωί και κρέμα βανίλια το απόγευμα. Της κάνω χαρμάνι από τη nutricia και τη nestle. Έχουμε 2 δοντάκια και το βράδυ πέφτει για ύπνο κατά τις 9,30-10,00 και ξυπνάει κατά τις 7,00 συνήθως. Το καλό είναι ότι δεν γκρινιάζει μόλις ξυπνήσει, κάθεται και παίζει στην κούνια οπότε μπορεί να σηκωθώ και κατά τις 8,30 Very Happy

Γεωργία και Μαρίνα ωραίο το καφεδάκι ε; Εμείς όταν είχαμε συναντηθεί με την Γεωργία είχε τόσο κόσμο στις καφετέριες που κάναμε μόνο βόλτα πάνω κάτω στην παραλία. Ωραία ήταν!!!

Σούζαν δε λες που το δημοτικό είναι δίπλα στο σπίτι σου και τον χαζεύεις στα διαλείμματα τώρα που είναι η αρχή. Πως μεγαλώνουν τόσο γρήγορα;

Κατερίνα εμένα ενώ στην αρχή δεν έπαιρνε βάρος τα πήρε τα κιλά (και συνεχίζει) τους τελευταίους μήνες Σταματημό δεν έχει. Θέλουμε 5 μέρες για να κλείσουμε μήνα από την τελευταία μέτρηση και έχει πάρει ήδη 750γρ. Και να πω ότι παχαίνει από το ξένο. Μεσημέρι και βράδυ τρώει από 90ml και μετά το δικό μου. Φρουτόκρεμα και βανίλια από 150ml και πρωί μόνο ζιζί μαμάς που είναι γεμάτο-γεμάτο Very Happy

http://www.something-special.gr

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κορίτσια αντε και καλο φθινόπωρο...
Νικολετα δεν εισαι η μονη βρε εκτός απο την Μαρία εναι και η τατιανα η ποπη και τωρα δεν θυμάμαι καλε ποιες άλλες!!
Σουζαν τι γλυκος ο μεγάλος σου....δεν λες που μπορείς να τον βλέπεις και λίγο!καλε εμενα φετος πήγε ο βαφτηστηρας μου πρώτη και τη χαρα κάνω του αρέσει πολυ το σχολείο και θέλει όλο να του βάζουν εργασίες!καλη πρόοδο να έχουν ολα τα παιδάκια....
Κατερίνα σιγα σιγα θα του το αλλάξεις το προγράμμα αφου θες να τον ταιζεις εσυ,ΑΣΕ που μπορει να το αλλάξει και μόνος του ίσως να μειώσεις το μεσημεριανο γάλα για να πειναει πιο γρήγορα.
Ναι Μαρία ωραία ήταν αλλα πάλι γκρινιάζε όχι οπως τότε παντως...χαχα

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kοιμήθηκε η μπεμπουλίνα μου!!
Μαρία, καλώς σας βρήκα! Να σου ζήσει η μικρούλα σου! Κι εμείς είχαμε ένα θεματάκι με το βάρος αλλά ο παιδίατρος επιμένει στο θηλασμό. Η καμπύλη της είναι μια χαρα. Τρώμε κ μεσημεριανό κοτόπουλο κ μοσχάρι. Ωραία η Σαλαμίνα. Έμενα ένα χρόνο στο Αιάντειο.
Εμείς απόγευμα τρώμε της milupa φαρίν λακτέ.
θα πάτε την Τετάρτη στα Αηδονάκια?

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω νικολεταθα ήθελα πολυ να πάω αλλα δεν εχω αυτοκίνητο και ακομα ο μικρός δεν ειναι για πολλές ώρες έξω και ειναι μακριά ρε γμτ εσύ θα πας?

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας!!!!!Βρε θηρια ποτε κανονισατε συναντηση και δεν ειπατε τιποτα ????????? Sad Sad Sad Την επομενη φορα θελω και εγω!!!!! Καλως ηρθες νικολετα !!!!!Να σου ζησουν τα παιδακια σου την μικρη την γεννησες την ημερα της γιορτης μου!Μαρινακη περιμενε να πας στο γιατρο και θα σου πει φυσιολογικα τωρα θα ξεκινησετε χορτοσουπα !!!!!!!
Αχ το καμαρι μου με πεθανε σημερα !!!!Ολοι την ωρα μαζι πουθενα δεν καθοτανε ουτε με τον μπαμπα του !! Αλλα δεν πειραζει τον χαρηκα σημερα !!!!!!

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι ευη αντε εμεις καθόμαστε εσυ δουλεύεις οποτε εσυ θα μας πεις ποτε μπορείς...και φυσικα και όσες μένουν Αθήνα και θέλουν να κανονισουμε!!
Ε δεν πειράζει τον χαρηκες κιόλας!!!εμενα ακομα κοιμάται απο τις 5περίπου ...

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσια.Γεωργια προσπαθησα σημερα να του δωσω την χορτοσουπα στης 14.00 πριν τον μεσημεριανο υπνο και εφαγε λιγο μετα του εδωσα γαλα και μετα κοιμηθηκε ως της 5.30.Το υπολοιπο του το εδωσα οταν ξυπνησε.Πηγαμε μια βολτουλα και μολις τωρα του εδωσα τα ζιζια μου για να αδειασουν γιατι ως την αλλη μερα το πρωι πονανε.Τωρα παμε για το γιαουρτακι μας.Τελικα εσεις τι γιαουρτακια δινετε στα μικρα σας?Εγω παντος Νικολετα που του πηρα μια φορα της milupa και την δοκιμασα ειχε παρα πολυ ζαχαρη.Σουζαν να τον χαιρεσαι και τον μεγαλο σου τον γιο.Οντως πολυ καλο που ειναι διπλα το σχολειο του.

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια

Τι ωραίος καιρός! Μ´αρεσει το κρύο δεν την θέλω την ζέστη!!
Βλέπω υπνοσυζητηση, εμένα κοιμάται κάθε 2 ώρες αλλα μονο μαζι μου κοιμάται 2ωρα κ 3ωρα αν την βάλω στην κούνια μπορει να κοιμηθεί 1 ωριτσα!το βράδυ συνήθως 10-10:30 κοιμάται.

Έχει καμία βδομάδα που δεν μου τρώει καλα ούτε φρουτοκρεμα ούτε χορτοσουπα, τρώει την μισή ποσότητα αλλα θηλαζει πολυ.ίσως σε λίγο με το κρεατακι να της αρέσει πιο πολυ. Λέτε να βαρέθηκε της γεύσεις;

Νικολέτα καλώς ήρθες στην παρέα να χαιρεσε τα κορίτσια σου! Κ εγω κοριτσάκι έχω, τρώνε φρούτα κ χορτοσουπα κ θηλαζουμε πρέπει να έχει φτάσει τα 8 κιλακια η αφρατουλα μου.

Αα ούτε εμένα κάθεται στον πωπο θέλει όρθια όμως, η Παιδιατρος είπε δεν κάνει ακομα μέχρι να στηρίζει την πλάτη της

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κατερινα εγω δεν δίνω ακόμα ξέρω απο τον 8ο δίνουμε γιαούρτι, εγω θα δώσω προβειο κ κατσικίσιο. Τα παιδικά είναι επιδορπια κ όχι γιαουρτι

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpempakos7 έγραψε:Εγω νικολεταθα ήθελα πολυ να πάω αλλα δεν εχω αυτοκίνητο και ακομα ο μικρός δεν ειναι για πολλές ώρες έξω και ειναι μακριά ρε γμτ εσύ θα πας?
γεωργια που πευτουν τα αιδονιακια κ εγω θελω αλλα δνε μπορω μονη μου,,,μαρια ναι ωραια ηταν αλλα ξεχασαμε να βγαλουμε κ φωτο με τα μωρα ηταν ωραια,ο δικος μου ηταν υσηχως κ μου φανηκε περιεργο συνηθος κανει γκρινια οχι πολυ αλλα κανει,κιχ δνε εβγαλε κοιτουσε της γεωργια τον μικρο απορω κ εγω πως δνε εκλαιγε κ μενα χθες που βγηκα με μια παρεα εκανε φασαριααα τι να πω

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμεις Κατερίνα δεν τρωμε ακομα γιαούρτι.αλλα και εγω μάλλον δεν θα δώσω παιδικά.
Εμενα κοιμάται δυο διωρα μέσα στην ημέρα.
Και εμες τατιανα παρότι τρώει και φαγητο ζητάει πολλές φορές το στήθος,εγω πριν πάμε στο γιατρο έλεγα πολυ έχει βαρύνει και τελικα είχε πάρει 400 γρ....
Μπορει να έχει βαρεθεί λίγο βαλε της και ένα άλλο υλικό να αλλάξει γεύση,εγω βάζω και λίγο αρακα το μεσημέρι.

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ειναι στο Μαρούσι μαρίνα .
Τυχαίνει μωρε και εμενα άλλες φορές δεν κλαίει στη βόλτα και απορησα προχτές.
Εμενα παντως κοριτσια ευτυχώς προς το παρόν δεν θέλει συνέχεια αγκαλια,κάθεται πολυ στο καρέκλακι φαγητου μολις βαρεθεί εκει τον βάζω κάτω και παίζει και έτσι περνάει το δίωρο συν την ώρα που τρώει μια χαρα.μονο στον ύπνο θέλει σιγουα αγκαλια.αλλα την πιο πολυ ώρα θέλει κάποιον να έχει κοντα του,αν όμως κάνω καμια δουλεια και έχει να με δει πολυ ώρα με ψάχνει

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα, κορίτσια!
Εμείς θα προσπαθήσουμε να πάμε στα αηδονάκια-αν βέβαια έχει καλό καιρό- για να παίξει η μεγάλη μου!
Ο παιδίατρος μού είπε ότι οι κρέμες της milupa έχουν μέλι κι όχι ζάχαρη. Στη μεγάλη, πάντως, έδινα της nutricia.
Τι να πω? Κάθε παιδίατρος λέει τα δικά του.
Γιαουρτάκια δίνω τα advance. Πρόβειο θα είναι νόστιμο για τα μικρά? Σιγουρα πάντως είναι πιο υγιεινό.

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια μία συμβουλή ! Προσπαθήστε να μάθετε τα μωρά σας να κοιμούνται μόνα τους! Εγώ στη μεγάλη δεν ήξερα κ δεινοπάθησα. Ήθελε αγκαλιά για να κοιμηθεί και βόλτες πέρα δώθε μέσα στο σπίτι. Μέχρι που χρόνισε αυτά τραβούσαμε.
Τώρα στη μικρή καμία σχέση! Την αφήνω στο κρεβάτι κ κοιμάται μόνο του το μικρούλι...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις