Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
40 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 40 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 41]

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα, κορίτσια! Τι κάνετε?
Η μπέμπα χτες βράδυ ήπιε 20 μλ ξένο γαλα μαζί με μια κουταλιά ρυζάλευρο και κοιμήθηκε όλο το βράδυ!!!Απίστευτο??? Το πρωί της το έδωσα ενώ ήταν κοιμισμένη και ήπιε 60 μλ. Πιστεύω να το συνηθίσει.
Εσύ, Κατερίνα, δεν θα έχεις πρόβλημα με το μικρό σου γιατί του έδινες και από πριν ξένο γάλα.
¨οσο για τη συνάντηση εγώ σκοπεύω να έρθω. Αν οι μικρές δεν είναι πολύ ευδιάθετες θα τις αφήσω με τον άντρα μου κ θα έρθω για λίγο.

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα!
Νικολετα αν έρθεις και ειναι καλα φέρε τις μπουμπουκες σου.αφου λέτε να πάτε θα έρθω κι εγω.μπραβο που κοιμήθηκε όλη νύχτα και μαζι και εσυ!εγω νομίζω οτι ο δικός μου δεν ξυπνάει πάντως απο πείνα γτ και με ξένο που του έδινα μια περίοδο πριν κοιμηθει παλι ξυπναγε,ελπιζω να συνηθίσει ,θα σταματήσεις τελείως τον θηλασμο?δεν ζητάει εμένα το ζητάει ο δικός ανοίγει το στόμα οταν θελει χαχα

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σασ κοριτσια τι κανετε!!!!ετσι λεμε βρηκαμε ενα ποιο καλο σπιτι αλλα κ παλι το σκευτομαστε ειανι λιγο απομερα !!!αλλα πηραμε το ακυρωσαμε κ μασ ξαναπηρε τηλφ η ιδια κ μας ειπε αν ειναι για το ενοικιο να το κανονισουμε,εμενα απλα δνε μ αρεσει εχει μικρη κουζινα,αλλα οκ καπωσ βολευομαστε απλα φοβαμαιαα καπωσ εχω μαθει σε ποιο πολυ κινησει....τελοσ παντων!!!Κ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙ ελα γεωργια κ εσυ.....κοριτσιαα τα παιδακια σασ η τσουτσουλα τους σηκωνεται εμενα χθες του μικρου την ειχε ορθια μιλαμε κ το ευχαριστιοταν κ ολας αλλα σαν να ποναγε κ ολασ...γεωργια φαγατε ψαριιι

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fasolis έγραψε:Γεια σας κοριτσια.Τι μουντος καιρος ειναι αυτος.Ειναι για ξαπλες.Εγω ειπα οτι θα ερθω αν πατε κ αλλες.Για να οργανωθουμε να πουμε ποιες θα πανε για να γνωριστουμε?Κοριτσια νομιζω οτι σιγα σιγα μου ελλατωνεται το γαλα απο το στηθος.Πλεον και μετα απο 10ωρες δεν το νιωθω πρησμενο.Τι να κανω.Μηπως ηρθε η ωρα να αποθηλασω σιγα σιγα.Δεν ξερω.Και μενα εκει που κρατιεται απο το παρκο ξαφνικα αφηνει τα χερια του κ πεφτει κ φοβαμαι μην χτυπησει ο καλος μου.Γεωργια πως του φανηκε το ψαρι?Πρεπει κ εμεις να παμε στην καινουργια παιδιατρο να δουμε πως θα τον βρει κ τι αλλο να του δωσω να φαει.
κ εγω θα παωωωωω ελατεεεεεε να γνωριστουλεεεεεεεε κατερινακη μου κ εσυ νικολετα μου

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ωραια κοριτσια την Κυριακη στης 11εξω απο το Ζαππειο.   ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012  -3 <3<3 - Σελίδα 39 893968 Ανυπομονω να τα πουμε κ απο κοντα   ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012  -3 <3<3 - Σελίδα 39 536304 .Μαρινα κ εγω εχω κολλημα με την κουζινα.Δεν μπορω να ειναι μικρη.Καλο κουραγιο αν μετακομισετε παντως.Κοριτσια σας καληνυχτω.   ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012  -3 <3<3 - Σελίδα 39 417472

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΠΟΙΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕΤΡΑΜΕ Τ ΑΤΟΜΑ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ((ΕΓΩ)) ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙ Η ΕΔΩ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ ΕΓΩ.....

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
http://forum.eimaimama.gr/t15915-topic#587982

κοριτσια απο σποντα μπαινω στην ομαδα σας! μιλησα με τη μαρινα και μου ζητησε να ανοιξει εδω το θεμα γτ αν μαζευτουμε απο πειραια-καλλιθεα φαληρο κλπ μου ειπε οτι σας βολευει η μαρινα φλοισβου οποτε μπειτε δω για να δουμε τι θα κανουμε αυριο! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

http://stardustwork.blogspot.com

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμενα παντως με βολευει καλυτερα για αυριο ζαππειο.τελικα ομως πουθ θα γινει να πουμε να ξερουμε... Razz

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpempakos7 έγραψε:εμενα παντως με βολευει καλυτερα για αυριο ζαππειο.τελικα ομως πουθ θα γινει να πουμε να ξερουμε... Razz
γεωργια μου αυτο κοιταμε που βολευει την καθε μια ,κ επιδη μερικες τελικα δνε θα ερθουν γτ ειναι με πυρετο μετραμε να δουμε ποσες θα ειμαστε αν ειμαστε λιγες απλα να παμε καπου κοντα εμεις......γραψτε στο θεμα που ανοιξε που θελετε η φλοισβο η ζαπειο αποψε ομωσ μν παει καποια μαμα κ γινει μπρδεμα

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mpempakos7 έγραψε:εμενα παντως με βολευει καλυτερα για αυριο ζαππειο.τελικα ομως πουθ θα γινει να πουμε να ξερουμε... Razz
Και εμενα το Ζαππειο με βολευει το εγραψα κ στην ομαδα την αλλη.

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια εκλισε για ζαπειο τελικα οποτε τα λεμε εκει αυριο στης 11 καλο βραυ κ ελπιζω να ρθειτε

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ωραια κοριτσια τα λεμε αυριο απο κοντα στο Ζαππειο στης 11 απεξω.Καλο βραδυ σε εσας κ στα μπουμπουκια σας.Νικολ που εισαι εσυ?Θα ερθεις αυριο?

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κατερινακι χρονια πολλα οτι επιθυμεις χιλιοχρονη!!να σε χαιροντε η αντρεσ σου φιλια τα λεμε αυριο

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα, κορίτσια. Απο το πρωι έχω τη μπέμπα με πυρετό. Αν είναι καλύτερα αύριο, θα έρθω. Αλλιώς, κανονίζουμε άλλη φορά εμείς.
Κατερινάκι, πολύχρονη, να σε χαίρονται!!

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σας ευχαριστω πολυ κοριτσια μου.Ειστε οι πρωτες που μου το λετε. Very Happy Ο αντρας μου δουλευει κ ο μικρουλης μου κοιμαται.Νικολετα περαστικα στην μικρη σου.Μακαρι να καλυτερεψει να ερθεις αυριο.Φιλακια πολλα.   ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012  -3 <3<3 - Σελίδα 39 417472

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κορίτσια
Κατερίνα χρονια πολλα πρώτα απο εδω. Και θα στα πούμε και αυριο απο κοντά.καληνυχτα και ελπιζω να ειναι καλα η μικρή και να έρθεις και εσυ νικολετα??

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα, κορίτσια! Γεωργία, θα πας στη συνάντηση?

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα flower που ειστε μανουλες!!!χθες ειχα την μεγαλη χαρα να γνωρισω την κατερινα flower την νικολετααα κ ειδα για 2 φορα την γεωργιααα κ χαρηκα πολυ ο μπεμπης τησ κατερινας ειναι πανεμορφοςςςςς,ο ιακωβος μεγαλωσεεε εγινε αντρααας μεγαλος flower νικολετα μου πωσ ειναι ο η μπουμπουκες σου flower

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα, κορίτσια! Κι εγώ χάρηκα πολύ που σας γνώρισα! Την επόμενη φορά που θα συναντηθούμε θα έχω μαζί μου και τις κορούλες μου!
Σε λίγο θα πάμε παιδίατρο.Συνεχίζεται ο πυρετός στη μικρή(μαλλόν χρειάζεται αντιβίωση) και η διάρροια στη μεγάλη.
Ελπίζω τα δικά σας παιδάκια να είναι καλύτερα.

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κορίτσια.τι κάνετε?χαρηκα πολυ κι εγω που σας γνώρισα!!!κριμα που οι μικρές σου νικολετα ειναι αρρώστιες περαστικα,ελπιζω να τα ξαναπούμε σύντομα.
Εγω έβγαλα το δέντρο έβαλα τα φώτα και κ τωρα κοιμιζω το μπεμπη και θα κάτσω να το στολισω,τα πρώτα μας Χριστούγεννα ....να αλλάξει λίγο η διάθεση!!
Κορίτσια απο την μέρα που αδιαθετγσα νομίζω ξεφουσκωσουν αρκετα,ζυγιστηκα και ειμαι 59,5 απο 57 κ κατι πριν μείνω έγκυος!μπηκα στα στενά μου τζην επιτέλους!!

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καληπερα κοριτσια κ εγω χαρηκα πολυ για την γνωριμια μας.Μαρινακι σευχαριστω πολυ κ ο δικος γλυκας ειναι.Αντε με το καλο να το ξανακανουμε.Νικολετα περαστικα στις κορουλες σου.Ευχομαι να γινουν γρηγορα καλα.Γεωργια κ εγω λεω το βραδυ να στολισω.Σημερα εκανα μια γενικη κ μετα κοιμισα τον μικρο μου κ το βραδυ βουρ για στολισμα.Φιλακια στα μπουμπουκια σας.Τι κανετε οι αλλες μανουλες.Τα παιδακια σας καλα?

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα, κορίτσια! Ο παιδίατρος δεν μας έδωσε αντιβίωση για τη μικρή, μου είπε το πολύ μία μέρα να κρατήσει ακόμα ο πυρετός. Από το πρωί που μου έκανε , πάντως, δεν έχει ξανακάνει.
Η μεγάλη θέλει δύο μέρες αυστηρή δίαιτα για τη διάρροια. Κόλλησε και ο άντρας μου από τη μεγάλη. Ερχεται και η σειρά μου, φαντάζομαι...
Στολίσατε , βλέπω, τα χριστουγεννιάτικά! Μπράβο, κορίτσια, και του χρόνου με υγεία.
Κατερίνα, έφτιαξες τα μάφινς?
Γεωργία, μπράβο που έχασες τα κιλά. Εγώ όλο γλυκά τρώω η γουρούνα!

twinsmom


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Χρόνια πολλά πολλά και ευτυχισμένα Κατερίνα μου έστω και καθυστερημένα

agapi31aa

agapi31aa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ποσο σας ζηλευωωωωωωωω!Θα ηθελα και εγω να σας συναντουσα!!!! Αν και εχω καιρο να γραψω ,σας παρακολουθω καθε μερα! δε γραφω γιατι η ρουτινα τις καθημερινοτητας επεσε και με πλακωσε!!   ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012  -3 <3<3 - Σελίδα 39 93981 Τη μικρη μου τη βαζω καθημερινα στο πατωμα και την αφηνω μπας και μαθει να μπουσουλαει, δεν τα καταφερνει ακομα αλλα νομιζω οτι ειναι θεμα χρονου! Σημερα στολισα και εγω , ετσι για να αλλαξει η διαθεση μας! santa Κατερινα χρονια πολλα!! Οτι επιθυμεις! περαστικα σε ολα τα αρρωστα παιδακια! Γεωργια ....εμενα ποτε θα δειξει 59 Crying or Very sad !

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια κ παλι!τελικα μονο το δέντρο πρόλαβα και παλι καλα!αυριο τα υπόλοιπα μπαλκόνι και τα τραπέζια του σαλονιού...έβαλα του μικρού ενα άη Βασίλη που λέει τα κάλαντα και τον πήραμε κακο μάτι,και συνήθως δεν φοβάται ποιος ξέρει ισως τα πολλα γενιά χαχα
Εγ τον βάζω στο χαλί και απασχολείται παιζει και μετα σηκώνεται στο καναπε κρατιέται και κάθεται ετσι πολυ ωρα και γελάει...
Πάντως τρώω κανονικά δεν εχω περιορίσει κατι και βραδινό και απο ολα,απο την περίοδο και μετα είδα διάφορα.
Νικολετα περαστικα σας ευχομαι να μην κολλήσει σ΅ και εσυ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις