Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
49 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 49 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 41]

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πωσ ειστε μανουλες!!!εμενα ο δικος μου με εχεις ξεθεωση μιλαμε ολο ξυπναει εκανε κ μια κουτουλια τον ειχα στο πατωμα καθοταν στον ποπο κ ντουπ επεσε με τα μουτρα κ βου κλαμα .
ΜΑΡΙΑ ευχαριστουμε!!
ε οχι εγω ποτε θα αδιαθετησω δνε μπορω αλλο

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια τι κάνετε ο μικρός κοιμήθηκε κατα τις 10+ κ.τι να πω ρε Κατερίνα αυτα τα δόντια εν τω μεταξύ εκει που τα έβγαζε σχετικα πιο γρήγορα μεταξύ τους τωρα εχει ενα μήνα που βγήκε το κάτω πλάινο το αριστερά και το δεξιά τιποτα ακομα και ολο βάζει το δάχτυλα κι του...
Μαρίνα υπομονη σιγα σιγα μπορει να φτάνει η ωρα να αδιαθετησεις.παντως μπαίνω σχεδόν σε ολα τα τζην μου αλλα ακομα λίγο με ενοχλούν δεν νιώθω τελείως άνετα.μπορει τωρα και με την περίοδο να πέσει και άλλο η κοιλουμπα..χαχα
Καλα όντως δύσκολο να έχεις και δουλειά και παιδι εδω τωρα και με το ζόρι ειδικα αν δεν υπάρχει και βοήθεια!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λοιπον μετα την συναντησει αν δνε τα χαλασει ο καιροσ εμεισ να κανονισουμε για φλοισβο ...γεωργια οποτε εχεις χρονο κ θες ελα καμια βολτα πειραια
!!θα ερχομουν κ εγω αλλα δεν μπορει ο αντρασ μου

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι θα έρθω καμια μέρα να κανονισουμε!!τηννκυριακη θα πας μαρίνα??εγω αν παει καποια κοπέλα απο εδω λέω να πάω

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η νικολετα δνε θα ερθει!!αν παω κ εγω ελα μαζη θα ειμαστε

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι φαγητο δινεται στα μωρα βρε κοριτσια!!!!εμεισ τρωμε φρουτα το πρωη προσθετο οτι βρω καλο!!!!μεσιμερη 2 μερες μασχαρι
2 μερες κατοπουλο κ ετσι παμε ολη την βδομαδα
απογευμα
γιαουρτη
μια ποτε βανιλια ποτε φαριν λακτε κ το βραδυ * κ πρωη γαλα

Crazymamy

Crazymamy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εγω κορίτσια του μαγειρέυω για 3 μέρες ,δηλαδή 3 μέρες μοσχαράκι-3 κοτόπουλο

Το πρωϊ κατα τις 8 γάλα
11 με 11:30 φρουτόκρεμα
κατα τις 3 φαγητάκι
18:30 -19:00 κρέμα ή γιαουρτάκι
22:00 6-7 μεζούρες γάλα.

Πως νανουρίζετε τα μωρά σας,εμένα θέλει αγκαλία και γέρνει το κεφάλι του στον ώμο μου ,ή καρότσι και κούνημα .Εχει γέλιο γιατι αυτονανουρίζεται ,κλείνει τα μάτια ,ανοίγει το στόμα και ξεκινάει αααααα ααααααα ααααααα   ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012  -3 <3<3 - Σελίδα 38 40746

.katerinasmurf.

.katerinasmurf.
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Crazymamy έγραψε:Εγω κορίτσια του μαγειρέυω για 3 μέρες ,δηλαδή 3 μέρες μοσχαράκι-3 κοτόπουλο

Το πρωϊ κατα τις 8 γάλα
11 με 11:30 φρουτόκρεμα
κατα τις 3 φαγητάκι
18:30 -19:00 κρέμα ή γιαουρτάκι
22:00 6-7 μεζούρες γάλα.

Πως νανουρίζετε τα μωρά σας,εμένα θέλει αγκαλία και γέρνει το κεφάλι του στον ώμο μου ,ή καρότσι και κούνημα .Εχει γέλιο γιατι αυτονανουρίζεται ,κλείνει τα μάτια ,ανοίγει το στόμα και ξεκινάει αααααα ααααααα ααααααα   ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012  -3 <3<3 - Σελίδα 38 40746
και εμεις το ιδιο προγραμμα εχουμε αλλα σε κρεατακι τρωει και κατσικακι. εγω απο βρεφος που ηταν μονο οταν ποναγε απτους κολικους την κουναγα λιγακι για να ηρεμησει αλλα την εχω μαθει να κοιμαται χωρις κουνημα και αγκαλιες.

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε?
Μαρίνα εγω στα είπα χτες για το φαγητο...
Εγω κορίτσια εχω περάσει απο πολλα στάδια νανουρισματος.νεογεννητο κοιμόταν θηλαζοντας,μετα οταν άρχισα οι κόλικοι τον είχα αγκαλια όρθιο και πέρα δώθε και καποια στιγμη απο την κούραση κοιματαν,μεχρι περίπου πέντε μηνών ήθελε ετσι.μετα ξαπλωναμε στο κρεβάτι θηλαζε και κοιμόταν αυτο το καλοκαίρι στις διακοπές,μολις γυρίσαμε παλι αγκαλια και πέρα δώθε.τωρα ευτυχώς προς το παρόν οταν ειναι να κοιμηθει ερχομαι στο κρεβάτι τον βάζω θηλαζει και κοιμάται μετα απο κανενα δεκάλεπτο...
Κατερίνα είσαι καινούργια?ποσο ειναι η μπεμπα κούκλα να την χαίρεσαι!!

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια.Λοιπον αν πατε στη συναντηση θα ερθω κ εγω οποτε αντε να βρεθουμε ολες να γνωριστουμε να τα πουμε κ απο κοντα.Μαρινα εγω εχω ακριβως το ιδιο προγραμμα φαγητου που εχεις κ εσυ στον μικρο μου.Οσο για την αδιαθεσια δεν χανεις κ τιποτα θα τα θυμηθεις οταν σου ερθουν.Μακαρι να μην αδιαθετουσα ποτε.Οσο για τον τροπο που τον κοιμηζω κοριτσια ως την ηλικια των 5μηνων ετσι κ εγω Γεωργια περα δωθε αγκαλια για να κοιμηθει η πανω στο στηθος.Απο 5μηνων που τον εβαλα στο κρεβατι του του δινω ενα μικρο μαξιλαρακι με το που ξαπλωνει το παιρνει αγκαλια του λεω νανακια τωρα κ γυρναει πλευρο για να κοιμηθει.Παλι καλα ειναι ευκολος.

twinsmom


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοριτσάκια καλησπέρα!Θα ήθελα τα φώτα σας...δεν τρώμε τπτ για μεσημεριανό!κάνω κάτι λάθος?ούτε χορτόκρεμα ούτε κρεατόσουπα.Εσείς τα κάνετε πολτό?Τι βάζετε μέσα?Εγώ βάζω καρότο πατάτα κολοκύθι, ρυζάκι αν έχουμε κοτόπουλο και αστράκι με το μοσχάρι...το αποτέλεσμα είναι ένας πηχτός πολτός, που ούτε να τον δουν!!! σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
twinsmom έγραψε:κοριτσάκια καλησπέρα!Θα ήθελα τα φώτα σας...δεν τρώμε τπτ για μεσημεριανό!κάνω κάτι λάθος?ούτε χορτόκρεμα ούτε κρεατόσουπα.Εσείς τα κάνετε πολτό?Τι βάζετε μέσα?Εγώ βάζω καρότο πατάτα κολοκύθι, ρυζάκι αν έχουμε κοτόπουλο και αστράκι με το μοσχάρι...το αποτέλεσμα είναι ένας πηχτός πολτός, που ούτε να τον δουν!!! σας ευχαριστώ εκ των προτέρων
καληπσερααα!!!ναι να ειναι υφη σαν κρεμαααα γτ αλλιωσ πνιγονται,να βαζει ζουμακη να γινεται θα το καταλαβεις ....

twinsmom


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
για να δοκιμάσω και έτσι! σε ευχαριστώ πολύ!

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλησπέρα, κορίτσια! Τι κάνουν τα μικρούλια σας?
Εμένα η μεγάλη ανέβασε πυρετό το μεσημέρι. Τρίτη μέρα στον παιδικό και αρχίσαν οι αρρώστιες!!Ελπίζω να μην κολλήσει η μικρή.
Όσον αφορά τη μικρή της δίνω 2 μέρες μοσχάρι, 2 κοτόπουλο, 2 ψάρι και 1 χορτόσουπα.
Στη συνάντηση θα προσπαθήσω να έρθουμε-αν είμαστε υγιείς, βέβαια.
Εγώ, κορίτσια, έχω μεγάλο πρόβλημα με τη μικρή 2 μέρες τώρα. Το στήθος μου δεν έχει πολύ γάλα και δοκιμάσαμε ξένο, αλλά με το που πλησιάζει το μπιμπερό , το σπρώχνει με το χέρι της.
Εσείς, ποιο γάλα δίνετε? Εγώ δοκίμασα humana kai guigoz. Moυ είπε ο παιδίατρος να βάλω στο γάλα 1 κουταλιά ρυζάλευρο.
Χριστίνα, βάζεις λεμόνι και λάδι. Θέλει αρκετό ζουμάκι ειδικά αν έχεις βάλει και ζυμαρικό

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Eγω Νικολετα ειχα δοκιμασει στην αρχη το guigoz κ του δημιουργησε προβλημα δυσκοιλιοτητας.Μετα του εδωσα το sanilac κ απο τοτε δεν το ξαναλλαξαμε.Του αρεσει πολυ.Βεβαια εγω του το εχω ξεκινησει απο μικρο κ το συνηθισε.Πιστευω οτι ειναι αρχη αν δεις κ στην πορεια οτι δεν το θελει αλλαξε του γαλα.Περαστικα στην μεγαλη σου.Σας καληνυχτω κοριτσια.Παω να την πεσω. Sleep

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια τι κάνετε?εγω μολις κοίμησα τον μπεμπη!!εμεις εχουμε και την ημέρα λίγο γκρίνια και τη νύχτα ανήσυχο ύπνο ξυπνάει και ηρεμει μονο με στήθος αλλιώς κλαει.το στόματακι του μεσα ειναι πολλα ουλακια φουσκωμένα αλλα απο δόντια τιποτα βάζει εκτός απο ολα τα πράγματα και ολα τα δάχτυλα στο στόμα νυσταζω κοιμάμαι λίγο και αυτο με δόσεις.υπομονη.κατα τα αλλα ειναι ολα γέλια και φωνές!μακραι να μην βρέχει την Κυριακή να γίνει και η κόρη σου καλα νικολετα να παμεστη συνάντηση!

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλησπέρα, κοριτσάκια! Τι κάνετε? Εμένα, ευτυχώς, είναι απύρετη σήμερα όλη μέρα η μεγάλη και η μικρή δεν κόλλησε.
Η μικρή κοιμήθηκε γύρω στις 10 και ξύπνησε στη 1 φτύνοντας την πιπίλα(σημάδι ότι πεινάει).Της έδωσα ξένο γάλα και δεν το ήθελε καθόλου. Καταλήξαμε να τρώει κρέμα με το γάλα αντί για νερό. Πριν λίγο κοιμήθηκε. Τι θα κάνουμε δεν ξέρω. Με τη μεγάλη δεν είχα πρόβλημα. Όταν σταμάτησε το θηλασμό έπινε ό,τι γάλα και να της δίναμε.
Αυτά τα νέα. Πάω για ύπνο...Καλό ξημέρωμα

twinsmom


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημέρα κορίτσια! εμείς δεν κλείσαμε μάτι γιατί είχαμε μυξούλες και βήχα...κομμάτια είμαι...φιλιά πολλά

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια.

Twinsmom (Κατερίνα είπαμε; ) περαστικά στα διδυμάκια σου. Εύχομαι γρήγορα να γίνουν καλά   ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012  -3 <3<3 - Σελίδα 38 417472

Νικολέτα, κάθε μωρό έχει τα δικά του αλλά σιγά σιγά θα συνηθίσει. Που θα πάει; Δοκίμασες να αντλήσεις λίγο δικό σου και να της το δώσεις μαζί με λίγο ξένο; Μερικές κοπέλες έχω ακούσει ότι το κάνανε και κάθε τόσο αυξάνανε τη σκόνη. Βέβαια πρέπει να μπορείς να αντλήσεις κιόλας. Εγώ όσες φορές δοκίμασα με θήλαστρο δε βγήκε σχεδόν τίποτα. Αλλιώς, μπορείς να δοκιμάσεις άλλη μάρκα γάλα. Ποιό της έδωσες; Εγώ σαν συμπλήρωμα της έδινα το frezylac αλλά τώρα που υπήρχε έλλειψη αλλάξαμε σε humana. Ευτυχώς ότι και να της δώσω δεν λέει όχι Smile

Μαρινάκι διάβασα σε άλλο post ότι μετακομίζεις; Καλό κουράγιο!!!

Εμένα η μικρή έχει μια βδομάδα που σηκώνεται όρθια μόνη της στο πάρκο και κόβει βόλτες. Σηκώνεται στα δαχτυλάκια της και κοιτάει επάνω από το πάρκο να μας δει Very Happy Πότε θα σπάσουν αυτά τα δαχτυλάκια από το βάρος Rolling Eyes Σκέφτομαι να αγοράσω προστατευτικές γωνίες για το τραπεζάκι του σαλονιού και ασφάλειες για τα συρτάρια-ντουλάπια, έτσι ώστε να την βγάλω από το πάρκο και να την αφήσω να σουλατσάρει μέσα στο σπίτι. Ε ρε γλέντια όταν θα στολίσουμε το δέντρο!!! Rolling Eyes
Την τρίτη πήγαμε και για εμβόλιο, όλα μια χαρά. Είναι 10.150 και 73 πόντους.

http://www.something-special.gr

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια.τι κάνετε?εμενα ο μικρος κοιμάται τωρα.χτες ήταν κάπως πιο ήσυχος την νύχτα και κοιμήθηκα πιο καλα!
Περαστικα Κατερίνα και τα δυο ειναι αρρωστουλικα??
Νικολετα εμένα επειδη θηλαζει αρκετα εχω γάλα αλλα και εμένα δεν πίνει αλλα και τωρα τελευταία δεν θελει και το δικο μου σε μπιμπερο.υπομονη ακομα ειναι μικρά σιγα σιγα!
Μαρία 10 κιλά ε? εμένα ειναι κάπου 8 αλλα μου είχε πει οτι ειναι και πολυ κινητικος γι αυτο δεν παίρνει και παρα πολυ.γυρω στα 400 το μήνα.και εμένα στις μύτες στέκεται αλλα στο πάρκο δεν κάθεται άντε δεκάλεπτο.το Σάββατο που θα στρώσω και το σαλόνι θα τον βάζω και εγω λίγο κάτω αλλα ακομα καμια φορα αφήνει τα χέρια και χτυπάει.
Μαρίνα μετακομίζει σ΅ καλε?

Crazymamy

Crazymamy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Eμείς σήμερα πήγαμε παιδίατρο!Είναι 8 μηνών και 10 ημερών .ειναι 9.600 ,και 78 πόντους ο μπόμπιρας Shocked
παίρνει 500γρ. το μήνα .
Απο άυριο ξεκινάμε κρόκο αυγού ,και λίγο φακή μέσα στο φαγητό.

Κορίτσια πόσες απο εσάς όταν ταϊζεται τα μπεμπάκια σας ανοίγεται και εσείς το στόμα?   ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012  -3 <3<3 - Σελίδα 38 40746   ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012  -3 <3<3 - Σελίδα 38 40746   ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012  -3 <3<3 - Σελίδα 38 40746

Crazymamy

Crazymamy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
πριν λιγο ξυπνησε   ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012  -3 <3<3 - Σελίδα 38 585182 ,μάλλον λόγω του εμβολίου ,εφαγε 6 μεζούρες και μετα απο μιση ώρα κοιμήθηκε.Η πάνα του ήταν τίγκα στα τσισάκια και δεν φτάνει αυτό όταν τον αλλάζω πλαντάζει στο κλάμα!

Πάω να συνεχίσω το ωραίο όνειρό που έκοψε στη μέση ο μπέμπης
  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012  -3 <3<3 - Σελίδα 38 850933   ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012  -3 <3<3 - Σελίδα 38 850933

  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012  -3 <3<3 - Σελίδα 38 417472

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια τι κάνετε?που χαθηκατε?τελικα θα παει καμια στη συνάντηση την Κυριακή?
Εγω κοίμησα τον μπεμπη πριν λίγο ειναι λίγο ανήσυχος και θα χέρια ολο στο στόμα....και πάω να σιδερωσω λίγο!
Σημερα θα φάει και πρωτη φορα ψαράκια για να δούμε....

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια.Τι μουντος καιρος ειναι αυτος.Ειναι για ξαπλες.Εγω ειπα οτι θα ερθω αν πατε κ αλλες.Για να οργανωθουμε να πουμε ποιες θα πανε για να γνωριστουμε?Κοριτσια νομιζω οτι σιγα σιγα μου ελλατωνεται το γαλα απο το στηθος.Πλεον και μετα απο 10ωρες δεν το νιωθω πρησμενο.Τι να κανω.Μηπως ηρθε η ωρα να αποθηλασω σιγα σιγα.Δεν ξερω.Και μενα εκει που κρατιεται απο το παρκο ξαφνικα αφηνει τα χερια του κ πεφτει κ φοβαμαι μην χτυπησει ο καλος μου.Γεωργια πως του φανηκε το ψαρι?Πρεπει κ εμεις να παμε στην καινουργια παιδιατρο να δουμε πως θα τον βρει κ τι αλλο να του δωσω να φαει.

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κατερίνα εγω εχω πει οτι αν παει καποια απο εδω θα πάω αλλιώς μαλλον οχι.αν δεν βρέχει και πανε και απο εδω κοπέλες εγω ειμαι μεσα να το δουν και οι άλλες και να μας πουν.
Κοιτα ειναι λογικό να μην το νιώθεις πρησμενο αν δεν θες να αποθηλασεις βάζε τον πρωι βράδυ και αν μπορείς και ενδιάμεσα εμένα θηλαζει πρωι βράδυ και ενδιάμεσα γιατι ετσι τον κοιμιζω κιόλας,και όσες φορές ξυπνάει το βράδυ που ειναι πολλές....αλλα να φανταστείς και εμένα δεν πρηζεται οπως παλιά ειναι γενικά πολυ πιο πολυ μαλακό.
Οσο για το ψάρι το έφαγε ολο οτι και να του δώσω το τρώει ο ατιμος....χαχα τελικα τα έφτιαξε σ΅ μονη σου τα της βαφτηση σ΅??με το καλο οταν γίνει να μας βάλεις καμια φωτο!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις