Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 41]

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα, κορίτσια! Κι εμένα πριν καμια ώρα κοιμήθηκε η μικρή και πριν 10 λεπτά η μεγάλη.
Αύριο θα ξεκινήσει κανονικά στον παιδικό η Κωνσταντίνα μου, να δούμε πώς θα πάει. Αχ, πότε μεγάλωσε , δεν το πιστεύω βρε κορίτσια, την είχα τόσο δα μωράκι και τώρα πάει και σχολείο!!
Μαρινάκι, τι κούκλος που είναι ο Ακης σου? Καλέ, στη φωτογραφία φαίνεται πολύ μεγάλος! Φτου φτου!! Φανταστική η παιδική χαρά δίπλα από τη Μαρίνα Φλοίσβου, είχαμε πάει τη Δευτέρα. Μάλιστα πρότεινα το μέρος και για την συνάντηση. Εγώ, λέω να τις πάρω και τις δύο στη συνάντηση. Βέβαια, θα αγγαρέψω και τον άντρα μου να έρθει.
Χριστίνα, δικιά μας είσαι? Κάτω από το αυλάκι??
Το ΄΄ζαλωνομαι΄΄ το χρησιμοποιούμε στα μέρη μου!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nicole1981 έγραψε:Καλησπέρα, κορίτσια! Κι εμένα πριν καμια ώρα κοιμήθηκε η μικρή και πριν 10 λεπτά η μεγάλη.
Αύριο θα ξεκινήσει κανονικά στον παιδικό η Κωνσταντίνα μου, να δούμε πώς θα πάει. Αχ, πότε μεγάλωσε , δεν το πιστεύω βρε κορίτσια, την είχα τόσο δα μωράκι και τώρα πάει και σχολείο!!
Μαρινάκι, τι κούκλος που είναι ο Ακης σου? Καλέ, στη φωτογραφία φαίνεται πολύ μεγάλος! Φτου φτου!! Φανταστική η παιδική χαρά δίπλα από τη Μαρίνα Φλοίσβου, είχαμε πάει τη Δευτέρα. Μάλιστα πρότεινα το μέρος και για την συνάντηση. Εγώ, λέω να τις πάρω και τις δύο στη συνάντηση. Βέβαια, θα αγγαρέψω και τον άντρα μου να έρθει.
Χριστίνα, δικιά μας είσαι? Κάτω από το αυλάκι??
Το ΄΄ζαλωνομαι΄΄ το χρησιμοποιούμε στα μέρη μου!
οποτε γτ δνε κανονιζουμε καποια μερα με ωραια μερα να παμε οσες θελετε απο εδω στο γκρουπακι μας στην φλοισβου ειναι πολυ ωραια εμενα μ αρεσε κ ειναι κ κοντα μας ,κ εγω το προτεινα νικολετα μου...ναι ειδεσ πωσ φενεται

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι αμέ, εγώ είμαι μέσα!!

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια!και εμεις κλασικα 10.15 κοιμήθηκαμε...και είχε κοιμηθει και δυο μιση ώρες το μεσημέρι μεχρι τις 6.30.
Μαρίνα πολυ γλυκας ο βαγγελακης μας.και κείμενα τρελενεται για κούνια
Και εγω αν εχει καλο καιρο ειμαι μεσα!
Τελικα ποτε θα γίνει η συνάντηση και που??

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Στο Ζάππειο την Κυριακή 25 Νοεμβρίου

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpempakos7 έγραψε:Γεια σας κορίτσια!και εμεις κλασικα 10.15 κοιμήθηκαμε...και είχε κοιμηθει και δυο μιση ώρες το μεσημέρι μεχρι τις 6.30.
Μαρίνα πολυ γλυκας ο βαγγελακης μας.και κείμενα τρελενεται για κούνια
Και εγω αν εχει καλο καιρο ειμαι μεσα!
Τελικα ποτε θα γίνει η συνάντηση και που??
θα γινει στο ΖΑΠΕΙΟ 25 του μηνα 11 ωρα.κυριακη....λετε οποτε κοριτσια καποια μερα ποτε ομως να κανονισουμε για μαρινα φλοισβου ωραια θα περασουμε κ κοντα ειναι

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σας βολεύει καθημερινή η Σαβ/κο?

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nicole1981 έγραψε:Σας βολεύει καθημερινή η Σαβ/κο?
δνε ξερω θα ελεγα καλυτερα καθημερινη γτ τησ κυριακες γινεται χαμος εκει

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα, κορίτσια! Τι κάνετε? Χθες έκλεισα απότομα , γιατί ξύπνησε η μεγάλη με ξερόβηχα και ξύπνησε και η μικρή. Πανικός μέχρι να ξανακοιμηθούν και οι δύο.
Μαρινάκι, κι εγώ έτσι λέω . Καλύτερα καθημερινή. Να δούμε ποια μέρα θα έχει καλό καιρό και να πάμε για καφεδάκι

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια τι κάνετε?εγω τωρα τελείωσα έστρωσε την κρεβατοκάμαρα ο μπεμπης ξύπνησε 7.30 γτ ήθελε να κανει κακά έκανε αλλα μετα κοιμήθηκε κατα τις 9.30 ξύπνησε στις 11 παρα και πριν λίγο παλι νυσταζε.το βράδυ είχε ανησυχία πάντως και ξυπναγε τον έπαιρνα αγκαλια αλλα ήθελε στήθος πήγαινα να τον ξεγελαω με πιπιλα αλλα δεν την θελει την βγάζει.μπορει κάποιο δόντακι η και η κοιλιτσα του είχε καιρο να ξυπνάει τόσες φορές...
Κορίτσια εγω αν ειναι καλός ο καιρός μπορω οποτενα ναι δεν εχω προβλημα!
Στο Ζάππειο θά πάτε??

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πουχαθηκατε βρε σημερα ολες?εμεις ενω την ημέρα είμασταν μια χαρά παλι σημερα η νύχτα θα ειναι σαν την χθεσινή τα νεύρα μου....
Κοιμήθηκε στις 10 μεχρι τωρα εχει ξυπνήσει 4 φορές δεν θελει ουτε βόλτα ουτε πιπιλα ουτε τιποτα ουτε να φάει μονο στήθος να πιπιλαει όμως ε δεν γινεται χτες καθε μια ωρα ξυπναγε παλι τα ίδια τι ειναι παλι αυτο??τον βάζω στήθος κοιμάται και μετα απο λίγο ξανά ξυπνάει και παλι το ίδιο αυτο το παιδι πια.και διπλα μου να τον βάλω το ίδιο θα κανει μετα απο λίγο παλι θα ξυπνησει.τον σήκωσα και δεν τον έβαλα στήθος απλα τον πήγα βόλτα και κλαει ε λέω άντε ας τον βάλω κοιμήθηκε μετα απο λίγο με το που τον ακουμπήσα στην κούνια κλάμα.τωρα νευριασα και τον πήγα στο σαλόνι με τον πατέρα του.να περνάγε καλυτερα θα ήταν θα έλεγα εντάξει τωρα αυτο γινεται να κάνουμε ολο το βράδυ αυτο?ειμαι παράλογη?πιο παλιά τουλάχιστον δέχονταν την πιπιλα και έστω τον ξεγελαγα και λίγο.

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια.Κρυο εεεε?Εγω εδω κ δυο μερες ετρεχα για δουλειες.Βρηκα κ φορεμα για την βαφτιση,πολυ ωραιο το ερωτευτηκα.Σιγα σιγα ρυθμιζονται ολα για την βαφτιση.Τελικα κοριτσια ποιες θα πατε στο Ζαππειο?Ο δικος μου εχει τρελαθει στους χορους.Του εχουμε παρει κ ενα πιανακι υφασματινο κ εχει ενα τραγουδακι που οποτε το ακουει αρχισει κ χορευει χερια ποδια οτι θες.Πολυ γελιο κ το παει κ με ρυθμο.Εμοιασε στην μανα του σε αυτο.Γεωργια πως παει με τον δικο σου?Κατι θα τον ενοχλει για να σου αρχισε τα ιδια.

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα, κορίτσια! Τι κάνετε? Εγώ είχα πάει να πάρω τη μεγάλη από τον παιδικό, είδαν μια θεατρική παράσταση σήμερα, περασαν πολύ όμορφα.
Γεωργία μου, μήπως χορταίνει ύπνο ο μικρός κατά τη διάρκεια της μέρας και δεν θέλει να κοιμηθεί τη νύχτα? Αν ανοίξεις το φως και παίξετε, συνεχίζει και κλαίει?Για δοκίμασέ το κι αυτό να δεις τι του φταίει τελικά? Αλλιώς είναι από τα δοντάκια.
Κατερίνα, καλορίζικο το φόρεμα και με το καλό η βάφτιση!! Πότε θα γίνει τελικά?
Εγώ σκοπεύω να πάω στη συνάντηση, πρώτα ο Θεός να είμαστε καλά.

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Νικολετα σευχαριστω.Στης 2Δεκεμβριου Κυριακη απογευμα θα την κανουμε.Εμενα ο αντρας μου θα δουλευει την ημερα της συναντησης οποτε θα δω πως θα ειναι ο μικρος απο θεμα γκρινιας κ θα ερθω.

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια!
Με το καλο Κατερίνα άντε πλησιάζει!!
Νικολετα οχι νυσταζει γτ τον σήκωσα αλλα γκρίνιαζει δεν ήθελε να παίξει...μπορει να ειναι τα δοντακια και θελει παρηγοριά μονο στήθος.κατα τις 2 παρα που κοιμήθηκε ξύπνησε στις 7 και ξανά κοιμήθηκε.κοριτσια είδα σημερα λίγο ροζ αλλα ακομα τιποτα παραπάνω η μέση με εχει πεθάνει...κάνω και δουλειές αυτές τις μερες για να στρώσω και δραμα ευτυχώς που ειναι ήσυχος την ημέρα!!
Εγω θελει να πάω αλλα δεν παει καμια απο εμάς δεν θα πάω

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα, κορίτσια! Τι κάνετε? Εμένα κοιμούνατι και οι 2, σε λίγο θα τις ξυπνήσω. δουλειές σήμερα στο σπίτι και σίδερο πολυυυυυυυύ.
Περιμένω τους κουμπάρους μας επίσκεψη σε λίγο να παίξουν και οι μικρές με το αγοράκι τους.
Κορίτσια, η μπέμπα έχει έρωτα με ένα ρολόι τοίχου που έχω στην κουζίνα. Συνέχεια αυτό κοιτάει. Της λέμε ΄΄πού είναι το ρολόι?΄΄ και ψάχνει να το βρει.
Γεωργία, αν θέλεις να κανονίσουμε να πάμε μαζί στην συνάντηση.Ελπίζω να έχει καλο καιρό.
Κατερίνα, με το καλό,καλές ετοιμασίες εύχομαι
Καλό απόγευμα σε όλες. Φιλάκια στα μωράκια

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τι κάνετε που χαθηκατε ολες καλε?εγω τωρα κοίμησα τον μικρο...τελικα σημερα εχω κανονικα περίοδο είχα ξεχάσει τι απαίσια που ήταν χαχαχα με πονάει και η μέση μου πήρα παναντολ και ηρεμησα λίγο...αυριο θα κάνω παράθυρα και κουρτίνες στο σαλόνι κ βαριεμαι...
Εσεις τι κάνετε? τα μπεμπακια μας?

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα, κορίτσια! Πριν λίγο έφυγαν οι επισκέψεις μας. Το αγοράκι των κουμπάρων μας λέει φεύγοντας''Θα πάρω το μωρό στο σπίτι μου και θα το φέρω αύριο, εντάξει?'' και η Κωνσταντίνα απαντάει''όχι, είναι δικό μου το μωρό!!'' Ένα σπίτι κόλαση, πολύ ζωηρό το αγοράκι, αλλά και η δικιά μου η ζουζούνα δεν πάει πίσω...
Γεωργία, γιατί δεν αναβάλλεις τις δουλειές αφού αδιαθέτησες? Εγώ πρώτες μέρες είμαι χάλια.

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Θα δω αναλόγως πως θα ειμαι θα τα κάνω μαζι με την μαμα μου ευτυχώς γτ και ο μπεμπης και ολα αυτα δεν γινεται και φαγητό...εν τω μεταξύ εχει σηκωθει τρεις φορές πιπιλαει στήθος και ξανά κοιμάται,τωρα τον ξανα έβαλα κάτω μακάρι να κοιμηθει συνεχόμενα έστω τρεις τέσσερις ώρες να τεζαρω...
Χαχα πλάκα έχουν τα πιτσιρίκια..

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσια.Τι κανετε?Εμεις μια χαρουλα.Σημερα πηγαμε μια βολτα εγω κ οι αντρες μου κ πηγαμε κ φαγαμε εκει που κλεισαμε για την βαφτιση.Πρωτη εξοδο εξω με τον μπεμπη.Τελικα ολα ηταν τελεια.Το αντρακι μου ηταν μες στην τρελη χαρα οταν του μιλαγανε χαμογελουσε κ οταν βαζαν κανενα τραγουδακι με μπιτ χορευε μες στο καροτσι.Γενικα εχει αρχισει κ του αρεσει πολυ να χορευει.Εδω χτυπαει το ξυπνητηρι κ εχει το ζεμπεκικο της Ευδοκιας κ εκει που θηλαζει αρχιζει κ κουναει χερια ποδια.Εσεις τα νεα σας?

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια.
Τόσες μέρες διάβαζα τα νέα σας αλλά δεν έβρισκα χρόνο να σας γράψω.

Γεωργία αδιαθέτησες και εσύ, ε; Γι' αυτό σε πόναγε η μέση τις τελευταίες μέρες. Και μένα λίγες μέρες πριν αδιαθετήσω με είχε πεθάνει αλλά δεν μου πήγαινε το μυαλό. Μετά από 1,5 χρόνο είχα ξεχάσει πως είναι Rolling Eyes Ο μικρός κούκλος!!! Μόνο εγώ δεν έχω πάει τη μπέμπα στις κούνιες;;;

Κατερίνα πολύ χορό βλέπω να ρίχνει ο μικρός σου. Θα τον μαζεύεται από τα κλαμπ μου φαίνεται Very Happy Με το καλό η βάφτιση και όλα να πάνε καλά!

Διάβασα ότι μπορεί να πάτε στη συνάντηση στις 25. Θα ήθελα και εγώ να έρθω αλλά λίγο δύσκολο από Σαλαμίνα. Πρέπει να πάρω όλες τις συγκοινωνίες που υπάρχουν... Εαν πάτε καλά να περάσετε!!!

Εμείς σήμερα βγάλαμε το τρίτο μας δοντάκι Very Happy Γι' αυτό το καημένο τις τελευταίες μέρες έκανε ανήσυχο ύπνο και ξύπναγε ζητώντας την πιπίλα. Την ανακούφιζε φαίνεται. Ενώ χθες κοιμήθηκε σερί 11 ώρες χωρίς να ξυπνήσει καθόλου και το πρωί είδαμε να εξέχει μια μυτούλα στο επάνω ούλο.
Επίσης χθες ήμασταν καλεσμένοι σε μια βάφτιση και η μικρή ήταν πολύ καλή. Ευτυχώς είναι παιδάκι που πάει παντού. Και αφού θέλανε να την παίρνουνε χαλαρώσαμε και απολαύσαμε το φαγητό μας με τον άντρα μου Very Happy

http://www.something-special.gr

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλησπέρα, κορίτσια!Κι εμείς καλά είμαστε,η μπεμπούλα όσο πάει και δυναμώνει, αλωνίζει σε όλο το σπίτι.
Σήμερα πήγαμε θέατρο με τη μεγάλη στο ΄΄Λάχανα κ χάχανα΄΄. Καταπληκτική παράσταση, η Κωνσταντίνα ξετρελάθηκε. Είχε ανέβει στο κάθισμα, χόρευε και χτυπούσε παλαμάκια συνέχεια.
Κατερίνα, το'χει το όνομα το θέμα με το χορό. Η Κωνσταντίνα μας από πολύ μικρή χόρευε με ρυθμό(τότε υπήρχε το Alter και έβλεπε Mazzoo and the zoo). Εκεί να δεις χορό.
Π΄΄αω για νάνι, είμαι πτώμα. Καλή εβδομάδα

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια καλη εβδομάδα να εχουμε!?,
Ναι Μαρία καλα ήταν τοσο καιρο,αλλα πολυ αίμα ρε παιδι μου εσάς ετσι ήταν η πρωτη φορα?εχω πνίγει...χαχα
Εν τω μεταξύ πρεπει να οπλιστω με υπομονη γτ μαλλον ξεκινάνε καποια δόντια ανήσυχος ύπνος καθεμιά ωρα σχεδόν ξυπνάει και ζητάει στήθος χθες του εβαζα και πιπιλα και την πήρε.και την ημέρα οτι βάζει στο στόμα το δαγκωνει με μανία,αφου βάζει και το χέρι οχι τα δάχτυλα και το δαγκωνει κ αυτο.ξερω θα κάνω και παλι υπομονη μεχρι να βγουν,πανω που στρωναμε αχ άτιμα δόντια...τωρα κοιμάται διπλα μου ξύπνησε 8 παρα δέκα .
Κατερίνα στείλουν στον dancing χαχα ρε τον μικρουλη...

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας τι κανετε ????? Μεγαλωνετε ?Εμεις τρεχουμε πανω κατω ο μπομπιρακος μου ειναι σκετο ζηζανιο !!!! Σημερα εχουμε παιδιατρο να δουμε τι θα μας πει μαλλον ειναι η τελευταια μας επισκεψη .....αχ θα μου λειψει και αυτο !!!!!!! Με την δουλεια πραγματικα δεν προλαβαινω να κατσω μια κυριακη μενει και αυτη με την ψυχη στο στομα να κανεις τα παντα !!!!!!!!!!!!

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια.Τι κανουν τα ζουζουνια σας?Ο δικος μου μια χαρουλα ειχαμε κ επισκεψη ενα φιλικο ζευγαρι κ ο δικος μου τους εκανε επιδειξη χορου πολυ γελιο.Αν συνεχισει ετσι θα το σκεφτω σοβαρα να τον παω πουθενα.Μαρακι σευχαριστω κατι τετοιο βλεπω κ εγω να μην τον μαζευω.Γεωργια κ εγω την πρωτη φορα πολυ αιμα.Κουραγιο κ εμενα ο μικρος μου σημερα μου εριχνε κατι δαγκωματιες στο στηθος τα ειδα ολα.Προβλεπω κ εμας καμια προετοιμασια για αλλα δοντια.Ευη κ εγω αυτο σκεφτομαι οταν θα ξεκινησω την δουλεια τι θα προλαβαινω.Εδω τωρα τρεχω σαν την τρελη που δεν δουλευω.Νικολετα εμεις απο το mazoo and the zoo ειναι το αγαπημενο μας η παπια με το που ξεκιναει κουνιεται ολοκληρος.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις