Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 11]

201"ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 Empty Απ: "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" Κυρ Ιαν 27, 2013 12:23 pm

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστωωωωωωωωωωωωω!

ευτυχως που ειναι κ το φορουμακι κ βγαζω καμια φωτο για πλακα!!!αλλιως το παιδακι μου θα νομιζε οτι δεν ειναι δικο μας!!!!!!! Razz Razz

202"ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 Empty Απ: "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" Κυρ Ιαν 27, 2013 12:29 pm

elsa1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Razz Razz Razz τωρα που το λες εγω στην εγκυμοσυνη μου δεν εβγαλα φωτο παρα μονο μια στην γιορτη του αντρα μου .....8 μηνων....πω πω πω αυτη ειναι συλεκτικη. Razz

203"ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 Empty Απ: "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" Κυρ Ιαν 27, 2013 1:15 pm

βασω2


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
loukia_84 έγραψε:λογικο Βασω μου..τα σιχαινομαι αυτα τα μυαλα..παλια, κολλημενα, για πολλα χαστουκια..λες κ τα κοριτσακια ειναι παιδια κατωτερου θεου..και ξερεις, οσο τα ακους τοσο περισσοτερο θες κ το επομενο, κ το μεθεπομενο, κ ολα να ναι κοριτσακια..

εμας μας το πε η γιαγια του αντρα μου..βασικα σε εμενα το πε κ δεν εκανα καν αναφορα στον αντρα μου γιατι ειχε ριξει κ νωριτερα την χολη της και δεν θα αργουσε να την βουτηξει..δεν κοιταει που ειναι με το ενα ποδι στον ταφο..η παλιοβαβω..σορρυ για το υφος μου αλλα με βγαζουν απο τα ρουχα σου κατι τετοιες δηλωσεις.. Mad
κατα καιρους εχει μεταξυ κ αλλα μαργαριταρια. οταν ανοιγει το στοματακι του δεν ξερεις απο που θα σου ρθει! οσο για την γιαγια εγω θα το ελεγα παντως στον αντρα μου. δεν θα κρατιομουν!

204"ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 Empty Απ: "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" Κυρ Ιαν 27, 2013 3:35 pm

nikolu


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
loukia_84 έγραψε:ευχαριστωωωωωωωωωωωωω!

ευτυχως που ειναι κ το φορουμακι κ βγαζω καμια φωτο για πλακα!!!αλλιως το παιδακι μου θα νομιζε οτι δεν ειναι δικο μας!!!!!!! Razz Razz



loukia_84 μου την αγαπω την κοιλιτσα σου! τελεια φωτο! αχ με εκανες χαρουμενη βραδιατικα!!

205"ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 Empty Απ: "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" Κυρ Ιαν 27, 2013 10:16 pm

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
nikolu έγραψε:
loukia_84 έγραψε:ευχαριστωωωωωωωωωωωωω!

ευτυχως που ειναι κ το φορουμακι κ βγαζω καμια φωτο για πλακα!!!αλλιως το παιδακι μου θα νομιζε οτι δεν ειναι δικο μας!!!!!!! Razz Razz



loukia_84 μου την αγαπω την κοιλιτσα σου! τελεια φωτο! αχ με εκανες χαρουμενη βραδιατικα!!

Τέλεια κοιλίτσα, τέλεια φωτό!

206"ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 Empty Απ: "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" Κυρ Ιαν 27, 2013 11:02 pm

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mairyz έγραψε:
zoim έγραψε:Καλησπέρα κοριτσομανούλες.Να μας ζήσουν τα κοριτσάκια μας!!!Έχω και εγώ μια κουκλίτσα 5 μηνών με την οποία έχω πάθει πλάκα!!!Ο μπαμπάς της δε έχει ξεφύγει τελείως χιχιχι!!!Μπορείτε όμως να μου πείτε γιατί όποιος με ρωτάει ''τι μωράκι έχετε'' και τους απαντάω κοριτσάκι μου λένε με απογοήτευση ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ...ΓΕΡΟ ΝΑ ΄ΝΑΙ... και εγώ θέλω να τους βρίσω!!!Το κάνουν και σε σας???

Χα!!Καποιοι μου το εχουν πει κι εμενα και φυσικα τους σνομπαρα κι εγω!!!!!Εδω η ιδια μου η πεθερα οταν της ειπαμε οτι τελικα ειναι κοριτσι ειπε δεν παιραζει το επομενο θα ειναι αγορι!!!Εγω που λατρευω τα κοριτσια της απαντησα οτι και το επομενο κοριτσι το θελω,ετσι για σπασιμο!!Η αδερφη του αντρα μου δε,οταν το εμαθε εκανε δηθεν πλακα και τον ειπε αχρηστο που ουτε το αγορι δεν καταφερε να πιασει!!!Την ξεμαλλιαζεις ή οχι????Και καλα για πλακα το ειπε...Αυτες ομως ειναι οι κλασσικες ελληνιδες που θελουν το πρωτο παιδι αγορι!!!!Ειμαι πολυυυυυυ ευτυχισμενη που εκανα κοριτσι,δε νομιζω οτι θα μπορουσα να παρω καλυτερο δωρο!!!!!

ναι,μου εχει τυχει κι εμενα!!! στην εγκυμοσυνη με στεναχωρουσε που το ακουγα,τωρα δε με νοιαζει πλεον!

207"ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 Empty Απ: "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" Δευ Ιαν 28, 2013 4:16 am

panagiota 12

panagiota 12
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kalhmera koritsia exw mono mia bdomada sto forum eimai h panagiota kai h mikrh m einai 5.5 mhnwn

208"ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 Empty Απ: "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" Δευ Ιαν 28, 2013 1:04 pm

elsa1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
panagiota 12 έγραψε:kalhmera koritsia exw mono mia bdomada sto forum eimai h panagiota kai h mikrh m einai 5.5 mhnwn
panagiota καλως ηρθες να χαιρεσαι το ζουζουνι σου!!!! "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 215994

209"ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 Empty Απ: "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" Δευ Ιαν 28, 2013 1:13 pm

mama_neraida

mama_neraida
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ναι ειμαι κι εγω μια κοριτσομαμα και πολυ κουκουβαγια, το ομολογω!!!!Εχω δυο κορουλες 7.5 και 4.5 χρονων!!!
Βεβαια δεν σας κρυβω οτι τωρα θελω κι εναν γιο αλλα δεν το βλεπω να'ρχεται...Οχι ακομα τουλαχιστον!!!!!

210"ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 Empty Απ: "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" Δευ Ιαν 28, 2013 1:59 pm

βασω2


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mama_neraida έγραψε:Ναι ειμαι κι εγω μια κοριτσομαμα και πολυ κουκουβαγια, το ομολογω!!!!Εχω δυο κορουλες 7.5 και 4.5 χρονων!!!
Βεβαια δεν σας κρυβω οτι τωρα θελω κι εναν γιο αλλα δεν το βλεπω να'ρχεται...Οχι ακομα τουλαχιστον!!!!!
28 χρονων κ εχεις παιδακι 7,5???? μπραβο! να σου ζησουν!

211"ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 Empty Απ: "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" Τετ Ιαν 30, 2013 4:38 am

mama_neraida

mama_neraida
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ναι!!!!Τα εκανα γρηγορα τα ζουζουνια μου και να σου πω την αληθεια μεγαλωνω μαζι τους!!!!Μαθαινω πολλα απο τις μικρες μου, οσο περιεργο κι αν ακουγεται!!!!!

212"ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 Empty Απ: "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" Τετ Ιαν 30, 2013 6:34 am

xrisili

xrisili
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!
ΕΙΜΑΙ Η ΧΡΥΣΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟΝ 6ο ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ...
ΕΙΧΑ ΜΠΕΙ ΣΤΙΣ ΑΓΟΡΟΜΑΝΟΥΛΕΣ..ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ, ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΜΑΣ ΤΑ ΓΥΡΙΣΕ!!!!

213"ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 Empty Απ: "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" Τετ Ιαν 30, 2013 7:15 am

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elsa1 έγραψε: Razz Razz Razz τωρα που το λες εγω στην εγκυμοσυνη μου δεν εβγαλα φωτο παρα μονο μια στην γιορτη του αντρα μου .....8 μηνων....πω πω πω αυτη ειναι συλεκτικη. Razz

κι εγω λιγες εχω, μην νομιζεις..αργησε να φανει κ η κοιλουμπιτσα και ειναι λιγα τα αποδεικτικα στοιχεια!!! Razz Razz

μια ε??? Rolling Eyes απ τα ολοτελα.. Laughing Laughing

214"ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 Empty Απ: "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" Τετ Ιαν 30, 2013 7:20 am

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βασω2 έγραψε:
loukia_84 έγραψε:λογικο Βασω μου..τα σιχαινομαι αυτα τα μυαλα..παλια, κολλημενα, για πολλα χαστουκια..λες κ τα κοριτσακια ειναι παιδια κατωτερου θεου..και ξερεις, οσο τα ακους τοσο περισσοτερο θες κ το επομενο, κ το μεθεπομενο, κ ολα να ναι κοριτσακια..

εμας μας το πε η γιαγια του αντρα μου..βασικα σε εμενα το πε κ δεν εκανα καν αναφορα στον αντρα μου γιατι ειχε ριξει κ νωριτερα την χολη της και δεν θα αργουσε να την βουτηξει..δεν κοιταει που ειναι με το ενα ποδι στον ταφο..η παλιοβαβω..σορρυ για το υφος μου αλλα με βγαζουν απο τα ρουχα σου κατι τετοιες δηλωσεις.. Mad
κατα καιρους εχει μεταξυ κ αλλα μαργαριταρια. οταν ανοιγει το στοματακι του δεν ξερεις απο που θα σου ρθει! οσο για την γιαγια εγω θα το ελεγα παντως στον αντρα μου. δεν θα κρατιομουν!

λες ε???μπα, ασε καλυτερα.την πρωτη φορα που εσταξε η βαβω φαρμακι ηταν επεισοδιακη..γυρισε κ μου ειπε "το θεμα ηταν να μην τυχει, αφου ετυχε.." "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 654655 "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 654655 "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 654655 "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 654655 "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 654655 δεν σας περιγραφω καν τι εγινε αφου τα ειπα στον Χρηστο..θεους κ δαιμονες κατεβασε..
απαπα, με γλωσσοφαγε η κακουργα..λες κ θα της διναμε αναφορα τι καναμε στο κρεβατι μας κ ποσο προσπαθησαμε για να ερθει αυτο το μωρο..ΕΛΕΟΣ

κοριτσακι μου απλα δεν πρεπει να ασχολουμαστε..εμεις να ειμαστε καλα κ κυριως τα μωρακια μας..οι αλλοι ας δαγκωσουν την γλωσσα τους να πανε απο δηλητηριαση.. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

215"ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 Empty Απ: "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" Τετ Ιαν 30, 2013 7:21 am

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nikolu έγραψε:
loukia_84 έγραψε:ευχαριστωωωωωωωωωωωωω!

ευτυχως που ειναι κ το φορουμακι κ βγαζω καμια φωτο για πλακα!!!αλλιως το παιδακι μου θα νομιζε οτι δεν ειναι δικο μας!!!!!!! Razz Razz



loukia_84 μου την αγαπω την κοιλιτσα σου! τελεια φωτο! αχ με εκανες χαρουμενη βραδιατικα!!

ευχαριστω αγαπη!!!εγω να δεις ποσο την αγαπω..αφου λεω θα μου λειψει.. Sad αλλα το περιεχομενο το αγαπω ακομα περισοτερο αρα θα μου περασει.. "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 328109 "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 328109

216"ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 Empty Απ: "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" Τετ Ιαν 30, 2013 7:24 am

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toutounaki έγραψε:
nikolu έγραψε:
loukia_84 έγραψε:ευχαριστωωωωωωωωωωωωω!

ευτυχως που ειναι κ το φορουμακι κ βγαζω καμια φωτο για πλακα!!!αλλιως το παιδακι μου θα νομιζε οτι δεν ειναι δικο μας!!!!!!! Razz Razz



loukia_84 μου την αγαπω την κοιλιτσα σου! τελεια φωτο! αχ με εκανες χαρουμενη βραδιατικα!!

Τέλεια κοιλίτσα, τέλεια φωτό!

ευχαριστω toutounaki, να χαιρεσαι τα παιδακια σου..σε εχω παρακολουθησει και σε αλλα ποστ..να ξερεις σε εκτιμω, χωρις παραπανω περιττα λογια.. "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 417472

217"ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 Empty Απ: "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" Τετ Ιαν 30, 2013 8:45 am

βασω2


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
loukia_84 έγραψε:
βασω2 έγραψε:
loukia_84 έγραψε:λογικο Βασω μου..τα σιχαινομαι αυτα τα μυαλα..παλια, κολλημενα, για πολλα χαστουκια..λες κ τα κοριτσακια ειναι παιδια κατωτερου θεου..και ξερεις, οσο τα ακους τοσο περισσοτερο θες κ το επομενο, κ το μεθεπομενο, κ ολα να ναι κοριτσακια..

εμας μας το πε η γιαγια του αντρα μου..βασικα σε εμενα το πε κ δεν εκανα καν αναφορα στον αντρα μου γιατι ειχε ριξει κ νωριτερα την χολη της και δεν θα αργουσε να την βουτηξει..δεν κοιταει που ειναι με το ενα ποδι στον ταφο..η παλιοβαβω..σορρυ για το υφος μου αλλα με βγαζουν απο τα ρουχα σου κατι τετοιες δηλωσεις.. Mad
κατα καιρους εχει μεταξυ κ αλλα μαργαριταρια. οταν ανοιγει το στοματακι του δεν ξερεις απο που θα σου ρθει! οσο για την γιαγια εγω θα το ελεγα παντως στον αντρα μου. δεν θα κρατιομουν!

λες ε???μπα, ασε καλυτερα.την πρωτη φορα που εσταξε η βαβω φαρμακι ηταν επεισοδιακη..γυρισε κ μου ειπε "το θεμα ηταν να μην τυχει, αφου ετυχε.." "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 654655 "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 654655 "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 654655 "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 654655 "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 654655 δεν σας περιγραφω καν τι εγινε αφου τα ειπα στον Χρηστο..θεους κ δαιμονες κατεβασε..
απαπα, με γλωσσοφαγε η κακουργα..λες κ θα της διναμε αναφορα τι καναμε στο κρεβατι μας κ ποσο προσπαθησαμε για να ερθει αυτο το μωρο..ΕΛΕΟΣ

κοριτσακι μου απλα δεν πρεπει να ασχολουμαστε..εμεις να ειμαστε καλα κ κυριως τα μωρακια μας..οι αλλοι ας δαγκωσουν την γλωσσα τους να πανε απο δηλητηριαση.. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
γιατι το ειπε αυτο? για την εγκυμοσυνη ή για το οτι ειναι κοριτσι?

218"ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 Empty Απ: "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" Τετ Ιαν 30, 2013 8:49 am

βασω2


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
χρισιλι ειχες προλαβει να παρεις τιποτα αγοριστικο? μαμα νεραιδα δεν μου φαινεται περιεργο γιατι ο αδερφος μου κ η νυφη μου οταν απεκτησαν το παιδι τους ηταν 18 κ μεγαλωσαν οντως μαζι!

219"ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 Empty Απ: "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" Τετ Ιαν 30, 2013 9:30 am

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια μπηκα απλως στο θεμα σας να σας πω ποσο διαφορετικα μου φαινονται ολα οσα λετε και περιεργα καθως εχω ενα αγορακι και σε λιγο θα κανω κοριτσακι και ηδη αισθανομαι περιεργα

220"ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 Empty Απ: "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" Τετ Ιαν 30, 2013 9:33 am

βασω2


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mariposa έγραψε:κοριτσια μπηκα απλως στο θεμα σας να σας πω ποσο διαφορετικα μου φαινονται ολα οσα λετε και περιεργα καθως εχω ενα αγορακι και σε λιγο θα κανω κοριτσακι και ηδη αισθανομαι περιεργα
περιεργα απο ποια αποψη?

221"ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 Empty Απ: "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" Τετ Ιαν 30, 2013 11:25 am

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
περιεργα απο καθε αποψη!απο την αλλαγη πανας που φοβαμαι μην και δεν την πλενω σωστα και παθει ουρολοιμωξη,μεχρι τα ρουχαλακια που ειναι διαφορετικα τα ροζ που μου εκαναν δωρα(τοσο καιρο συνηθισα στο μπλε) και μην πω για το μετα για οσα διαβαζω σε βιβλια που λενε ποσο διαφορετικα και γρηγοροτερα αναπτυσσονται τα κοριτσια,πως σε αφοπλιζουν με τον λογο τους και τοσα αλλα..καποια που εχει κανει πρωτο γιο θα με καταλαβαινει

222"ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 Empty Απ: "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" Τετ Ιαν 30, 2013 11:39 am

βασω2


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
χαχαχαχα οντως εχεις δικιο. δεν εχω αλλο παιδακι αλλα οι φιλες μου που εχουν αγορια μου ελεγαν οτι τους φαινεται πολυ περιεργο οταν την αλλαζω κ δεν βλεπουν πουλακι Laughing

223"ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 Empty Απ: "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" Πεμ Ιαν 31, 2013 5:22 am

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βασω2 έγραψε:
loukia_84 έγραψε:
βασω2 έγραψε:
loukia_84 έγραψε:λογικο Βασω μου..τα σιχαινομαι αυτα τα μυαλα..παλια, κολλημενα, για πολλα χαστουκια..λες κ τα κοριτσακια ειναι παιδια κατωτερου θεου..και ξερεις, οσο τα ακους τοσο περισσοτερο θες κ το επομενο, κ το μεθεπομενο, κ ολα να ναι κοριτσακια..

εμας μας το πε η γιαγια του αντρα μου..βασικα σε εμενα το πε κ δεν εκανα καν αναφορα στον αντρα μου γιατι ειχε ριξει κ νωριτερα την χολη της και δεν θα αργουσε να την βουτηξει..δεν κοιταει που ειναι με το ενα ποδι στον ταφο..η παλιοβαβω..σορρυ για το υφος μου αλλα με βγαζουν απο τα ρουχα σου κατι τετοιες δηλωσεις.. Mad
κατα καιρους εχει μεταξυ κ αλλα μαργαριταρια. οταν ανοιγει το στοματακι του δεν ξερεις απο που θα σου ρθει! οσο για την γιαγια εγω θα το ελεγα παντως στον αντρα μου. δεν θα κρατιομουν!

λες ε???μπα, ασε καλυτερα.την πρωτη φορα που εσταξε η βαβω φαρμακι ηταν επεισοδιακη..γυρισε κ μου ειπε "το θεμα ηταν να μην τυχει, αφου ετυχε.." "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 654655 "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 654655 "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 654655 "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 654655 "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 654655 δεν σας περιγραφω καν τι εγινε αφου τα ειπα στον Χρηστο..θεους κ δαιμονες κατεβασε..
απαπα, με γλωσσοφαγε η κακουργα..λες κ θα της διναμε αναφορα τι καναμε στο κρεβατι μας κ ποσο προσπαθησαμε για να ερθει αυτο το μωρο..ΕΛΕΟΣ

κοριτσακι μου απλα δεν πρεπει να ασχολουμαστε..εμεις να ειμαστε καλα κ κυριως τα μωρακια μας..οι αλλοι ας δαγκωσουν την γλωσσα τους να πανε απο δηλητηριαση.. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
γιατι το ειπε αυτο? για την εγκυμοσυνη ή για το οτι ειναι κοριτσι?

για την εγκυμοσυνη..η κακουργα..επειδη δεν ημασταν παντρεμενοι..σου λεει η βαβω αυτοι μπορει απλα να περνανε την ωρα τους..ρωτησε λες ποτε ποσα χρονια ημουν εγω με τον εγγονο της..σου λεει μην τον τυλιξε τιποτα... Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

224"ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 Empty Απ: "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" Πεμ Ιαν 31, 2013 5:25 am

βασω2


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
loukia_84 έγραψε:
βασω2 έγραψε:
loukia_84 έγραψε:
βασω2 έγραψε:
loukia_84 έγραψε:λογικο Βασω μου..τα σιχαινομαι αυτα τα μυαλα..παλια, κολλημενα, για πολλα χαστουκια..λες κ τα κοριτσακια ειναι παιδια κατωτερου θεου..και ξερεις, οσο τα ακους τοσο περισσοτερο θες κ το επομενο, κ το μεθεπομενο, κ ολα να ναι κοριτσακια..

εμας μας το πε η γιαγια του αντρα μου..βασικα σε εμενα το πε κ δεν εκανα καν αναφορα στον αντρα μου γιατι ειχε ριξει κ νωριτερα την χολη της και δεν θα αργουσε να την βουτηξει..δεν κοιταει που ειναι με το ενα ποδι στον ταφο..η παλιοβαβω..σορρυ για το υφος μου αλλα με βγαζουν απο τα ρουχα σου κατι τετοιες δηλωσεις.. Mad
κατα καιρους εχει μεταξυ κ αλλα μαργαριταρια. οταν ανοιγει το στοματακι του δεν ξερεις απο που θα σου ρθει! οσο για την γιαγια εγω θα το ελεγα παντως στον αντρα μου. δεν θα κρατιομουν!

λες ε???μπα, ασε καλυτερα.την πρωτη φορα που εσταξε η βαβω φαρμακι ηταν επεισοδιακη..γυρισε κ μου ειπε "το θεμα ηταν να μην τυχει, αφου ετυχε.." "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 654655 "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 654655 "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 654655 "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 654655 "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 654655 δεν σας περιγραφω καν τι εγινε αφου τα ειπα στον Χρηστο..θεους κ δαιμονες κατεβασε..
απαπα, με γλωσσοφαγε η κακουργα..λες κ θα της διναμε αναφορα τι καναμε στο κρεβατι μας κ ποσο προσπαθησαμε για να ερθει αυτο το μωρο..ΕΛΕΟΣ

κοριτσακι μου απλα δεν πρεπει να ασχολουμαστε..εμεις να ειμαστε καλα κ κυριως τα μωρακια μας..οι αλλοι ας δαγκωσουν την γλωσσα τους να πανε απο δηλητηριαση.. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
γιατι το ειπε αυτο? για την εγκυμοσυνη ή για το οτι ειναι κοριτσι?

για την εγκυμοσυνη..η κακουργα..επειδη δεν ημασταν παντρεμενοι..σου λεει η βαβω αυτοι μπορει απλα να περνανε την ωρα τους..ρωτησε λες ποτε ποσα χρονια ημουν εγω με τον εγγονο της..σου λεει μην τον τυλιξε τιποτα... Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad
ελεος!!!!! αυτη η νοοτροπια οτι οι γυναικες πανε να τυλιξουν τους αντρες..... λες κ εμεις ειμαστε για πεταμα κ μας κανουν χαρη που μας παιρνουν. σκουριασμενα μυαλα!

225"ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" - Σελίδα 9 Empty Απ: "ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ" Πεμ Ιαν 31, 2013 5:56 am

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και να πεις..6 χρονια ημασταν μαζι, και 5 μηνες προσπαθουσαμε..δεν ετυχε, με προσπαθεια ηρθε η μικρη..
αλλα κατ αυτη επρεπε πρωτα να παντρευτουμε κ μετα να βαλουμε μπροστα..εν τω μεταξυ η αλλη της η εγγονα εκανε το ιδιο ακριβως... Mad Mad εκει δεν μιλησε ομως..
τεσπα, νευριαζω που τα θυμαμαι..εμεις να ειμαστε καλα κοριτσακι μου..κακεντρεχεις θα υπαρχουν παντα..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 11]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις