Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
251 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 251 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Koritsakia mouuuu Kalispera,den tha katsw mphka na sas grapsw ligo k vgainw pali.
Eixa shmera thn giortoula mou kai phgame gia pswnia meta gia faghto kapou sthn Peiraikh,meta kafedaki meta hrthan spiti filoi kai twra molis parageilame tainia apo to Ote T.v kai tha doume,eimaste akoma me kosmo.Tha sas diavasw argotera an den eimai ptwma alliws ayrio!
Filia se oles sas :********

Xarouli eidika se sena..an se endiaferei ekana mia volta sta prenatal sthn Peiraiws,exoun mia wraia roz(pal oxi fouks) kounia prosfora sta 143 eyrw,thn exei kai se galazio sthn idia timh k egw to skeftomai sovara.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χρονια πολλα Πηνελοπη μου οτι επιθυμεις κ με το καλο το μπεμπε σου!!

ευχαριστω θα παω Δευτερα να τη δω Wink

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ωωωω... Χρόνια σου πολλα καλη μου!!!! Οτι επιθυμείς κ με το Μωρακι σου αγκαλιτσα!!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
*Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 24 875502 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ!!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 24 875502

Δεν το ήξερα, να είσαι πάντα ευτυχισμένη χαρούμενη και υγειής, με το καλό να δεχτεις το μωράκι σου...

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πολύχρονη Πηνελόπη μου! να χαίρεσαι το υπέροχο ονοματάκι σου κουκλάρα μου!!

Έμη μου αν σε πρόλαβα την καληνύχτα μου! καλή διασκέδαη ίσως;; Smile

Αννούλα, 1 χιλιαρικάκι στο νερό θέλει η τσαντουλα, για μια οικονομική σχετικά που κοίταξα εγώ..

Χαρά μου κι εσείς μέσα μείνατε απόψε;

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι Τινη μου μεσα ηρθε λιγο ο κουμπαρος το απογευμα κ μετα κατεβηκαμε στην αδερφη του για καμια ωριτσα κ σπιτι!ειμαι ψωφια κλεινουν τα ματια μου!!
εστειλα τον Γιαννη να ανοιξει αρκουδισιον κ παω να την πεσω κ εγω!!φιλακια πολλα κοριτσακια μου κ καλο βραδυ να εχουμε!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 24 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 24 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 24 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 24 417472

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνύχτα Χαρα!!!
Ναι Τινη μου το ξέρω.. Κ φαντασου αυτη που είχα δει εγω ήταν πάνω απο 3000.. Σκ@τ@.. Πάντως κ για θερμομιξ είμαι στο 50% άλλιως θα δω το kenwood titanium chef κάπως έτσι λέγεται που είναι κάτι παρόμοιο. Ας γέννησω με το καλο κ μετα θα το αποφασίσω..
ΕΣΥ δεν κοιμάσαι;;; Εγω Χαζευω την 10 εντολή

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έχω πονάκια σήμερα από κάτω και δύο ποδαράκια όλη μέρα καρφωμένα κάτω από το διάφραγμά μου Άννα μου..ζορίζομαι ξαπλωμένη, πάω να περπατήσω λίγο στη γειτονιά μήπως και κουραστώ λιγάκι και κοιμηθώ..καληνύχτα Αννούλα μου, καληνύχτα και στη Χαρά! όνειρα γλυκά! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 24 417472


giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καληνύχτα κορίτσια, Τίνη καλό περπάτημα, περαστικά και να προσέχεις δε πιστευω να βγεις μόνη σου...

Σας φιλώ και πάω κι εγώ να ξαπλώσω καλό ξημέρωμα να έχουμε... *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 24 417472

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνύχτα κοριτσακια!!!
Καλη ξεκούραση κ καλη βολτιτσα Τινη μου!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Elena eyxomai perastika kai grhgora spitaki sou!

Eyxaristw gia tis eyxes sas :**
Koimaste oles twra profanws alla den peirazei egw tha ta pw..
Katarxhn eixa grinia shmera dioti o Mpamphs me ksexase..meta isiwsa afou tou to thymisa!

Skeftomoun shmera poso exei alalksei h zwh mou mesa s ena xrono..perysi tetoia mera gia prwth fora tha mename mazi..eixame sxedon teleiwsei thn metakomish twn epiplwn apo thn gkarsoniera pou ws tote zousa monh mou..meiname s ena mikro dyaraki pou to ftiaksame me agaph kai mathame o enas ton allo,ligo meta tis giortes kai afou ksestolisa to spiti kai m epiase katathlipsh malwsame poly asxhma..mazepsa ola mou ta pragmata vrady sto amaksi kai apofasisa na fygw..alhtheia tpt den mou eixe kanei..ekeinos xalia..sto dromo katalava oti den eixa pou na paw..o aderfos mou eleipe,h filh mou htan me ton diko ths kai stous goneis mou tetoia wra ti na pw!Epestrepsa loipon pisw..eixa ponokefalo apo ta neyra mou k o egwismos mou htan sto patwma..koimhthika sto dwmatio monh mou k den zhthsa pote sygnwmh paroti hksera kala pws den mou eixe ftaiksei se tipota ekeinos,to prwi ksypnhsame mazi..kai kapws etsi dhladh ekeino to prwi trypwse to sporaki mesa mou..kai allaksan ola!Twra tha mou peite giati ta grafw ayta..den kserw,ta skeftomai apo to prwi kai twra apla ta grafw!

Synexizw..dwro egw den tou exw zhthsei,kan den hksera oti fernoun dwro oi antres!
Epishs shmera koritsia katafera to ekshs..enw sto spiti oloi efagan vafla me pagwto kai siropi kai trimeno mpiskoto egw den efaga!!!!!!!!Thriamvos dioti sygkrathth8hka..twra an shkwthw pio meta kai faw ..e se sas tha to pw!

Kalhnyxta se oles kai Kalhmera se oses mpoun prwtes! Smouatsssss

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια..καλά καινούριο είναι πάλι αυτό; να με πιάνουν καούρες μέσα στον ύπνο μου και να ξυπνάω από αυτό; ένα τρίωρο πρόλαβα ίσα ίσα να κοιμηθώ, και τώρα που σας γράφω είμαι σαν υπνωτισμένη και νυσταγμένη αλλά φοβάμαι να ξαπλώσω, στο ανάσκελα με πιάνει..πήρα 2-3 μαξιλάρια, αλλά τίποτα..

Πηνελόπη μου, πέρσι τέτοιο καιρό η καθεμιά μας είχε μια λιγότερο ή περισσότερο στρωμένη ζωή με άλλους ρυθμούς, σκεφτόταν διαφορετικά, έκανε όνειρα ίσως για την απόκτηση ενός μωρού (που έγινε πραγματικότητα) ή δεν περνούσε καν από το μυαλό της ότι θα γίνει μανούλα (πχ εγώ), γενικότερο ήμασταν όλες αλλού! και μετά τις γιορτές του δώσαμε και κατάλαβε!!! και τώρα περιμένουμε μωράκια, σκεφτόμαστε πλέον πρώτα αυτά και μετά εμάς (που να γεννηθούν κιόλας τί έχει να γίνει!) και αλλάξαμε τα δεδομένα μας όλα, σπίτι ίσως, σχέση με συντρόφους, προέκυψαν αρραβώνες και γάμοι, σταματήσαμε οι περισσότερες να δουλεύουμε..κι εγώ έγραφα νωρίτερα πόσο τραγικά βαρετά μου φαίνονται τα σ/κ που περιμενα πώς και πώς να έρθουν για να "ξεσαλώσω"..Προχωρήσαμε βήματα παραπέρα, έγινε όμως όλο αυτό για ένα μοναδικό σκοπό κι ας ήρθαν τα πάνω κάτω..

Σας κούρασα..περιμένω να ξυπνήσετε να τα πούμε το πρωί..

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοιλουμπιτσες μου!!
*Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 24 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 24 215994

εγω παλι δεν κοιμηθηκα κ πολυ καλα με τα χερια κ οπως λες κ εσυ Τινη μου κατι καινουργιο μεσα στον υπνο ξυπναω κ εχω αναγουλες κ οχι ακριβως καουρες γυρναω απο δω κ απο κει αλλα τπτ σαν να με πιανει κ ζαλαδα!!αυτο το επαθα χθες κ προχθες ελπιζω να μην γινει συνηθεια!!επισης κλασικα τα χερια!!

Πηνελοπη μου κ εγω ωρες ωρες τα σκεφτομαι αυτα πως ημουν κ ποσο αλλαξαν κ θα αλλαξουν τα πραγματα απο δω κ περα!!νομιζω οτι θα τελειωσει η δικια μου η ζωη κ θα ζω μονο για τη μπεμπα!
τεσπα πιστευω ειναι φυσιολογικα αλλαζει η ζωη μας τα πανω κατω!!
κ μπραβο που κρατηθηκες κοριτσακι με τη βαφλα κ εγω χθες ηθελα κρεπα κ με λεει ο Γιαννης να σου παραγγηλω??το σκεφτηκα το ξανασκεφτηκα κ λεω ασε να φαμε το τοστακι μας!!ηταν κ 10 οποτε φοβηθηκα μηοως μου κατσει κιολας!!

σας ζαλισα πρωινιατικα εεε?? Laughing Laughing

εμεις θα παμε για καφεδακι στη Μαρινα του Λατση με τους κουμπαρους κ τα διδυμακια τους κ μετα για φαγητο στα πεθερικα!!θα τα πουμε παλι το μεσημερακι!!
πολλα φιλια κ καλη Κυριακη να εχουμε!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 24 328109 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 24 328109

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα εγκυούλες και μανούλες!!!
Να έχουμε μία όμορφη Κυριακή! Ότι κι αν κάνει η κάθε μια να περάσετε όμορφα!

Πηνελόπη μου σε έπιασε γλυκιά μελανχολία βλέπω... πολύ συγκινητική και γλυκια η ιστορία σας..

Κι εγώ τα σκεφτόμουν χτες που ξάπλωσα μόνη μου, πριν 8 μήνες εκεί στο ίδιο σημείο που είμουν του είπα ότι περιμένουμε μωράκι το Σεπτέμβριο, φοβισμένη τότε μήπως δεν πάει κάτι καλά είμουν συγκρατημένη και δεν ενθουσιάστηκα.
Τώρα σκεφτόμουν ότι μπήκε ο Σεπτέμβριος και σε λίγες μέρες θα έχουμε μαζί μας το μπεμπούλη και δε θα ειμαστε ποτέ ξανα οι δυο μας αλλά οι τρεις μας...
Κι ο μπεμπούλης ήταν ξύπνιος και όλο γυρνούσε να μου θυμίζει ότι είναι καλά και είναι εκεί μέσα μου, για λίγο ακόμη...

Αααααχ!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα αγάπες!
Κι εγώ λιγουρεύτηκα κρέπα ή βάφλα χθές.. Laughing
Αλλά και εγώ αντιστάθηκα!!!
Την τελευταία εβδομαδα με πιάνουν καούρες με τα πάντα!
Ετσι έφαγα λίγο σταφύλι και κοιμήθηκα.
Αυτο έχει και τα καλά του βέβαια αφού δεν έχω πάρει άλλο βάρος και είμαι σταθερά στα +17 εδώ και πάνω απο 2 μήνες Very Happy
Σήμερα έχει φόρμουλα και ποδόσφαιρα και δεν με βλέπω να πηγαίνουμε καμιά βολτίτσα...

Εσείς τι θα κάνετε?
Τι θα φάτε?
Παστίτσιο θα κάνω εγώ

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Πηνελοπάκι μου χρόνια πολλά αγάπη μου!
Πάντα ευτυχισμένη να είσαι!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσαρες !!!

Πηνελοπη μου χρονια ευτυχισμενα να εχεις *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 24 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 24 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 24 417472 πολυ συγκηνητικο το story σου

Ελενα μου ευχομαι να εισαι καλυτερα και να πας σπιτακι σου σημερα

Λια μου υπομονη και εσυ αγαπη μου τα φιλια μου

Τινη μου - Στελλακι - Χαρα - Γιωτακι *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 24 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 24 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 24 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 24 417472

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φόρμουλα, μπάλα.... αυτά είναι... τι να τα κάνεις τα αντράκια μας έχουν κι αυτά τα δικά τους! Ίσως πάτε κάπου το απόγευμα..

Κι εμείς δεν ξέρω προς το παρόν μέσα ίσως αργότερα για κανα καφεδάκι, για μπάνιο ούτε λόγος, τώρα που δρόσισε ούτε που θα το σκεφτεί ο δικός μου...

Εγώ θα κάνω αρνάκι στο φούρνο, βέβαια εμένα δε μου αρέσει αλλά κάτι θα βρω να φάω.

Μπράβο ρε Στελλάκο είσαι σταθερή 2 μήνες μια χαρούλα, κι εγώ τα 17 έφτασα ελπίζω μη πάρω πολλά ακόμη, φτάνει ο καιρός.

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσακια!!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 24 215994

μπηκα να πω μια καλημερα, σε λιγο θα φυγουμε να παμε στα πεθερικα μου στην λουτσα, να κανει ο αντρας μου κ κανα μπανιο... που εχει αποκτησει στο σωμα του εκεινο το υπεροχο σχεδιο σαν οικοδομος απο το μπλουζακι Razz Razz

Βρε Πηνελοπη εισαι κ εσυ μια απο τις 40 παρθενες??? ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!! ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙς ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ... ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 24 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 24 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 24 417472 (και μου θυμησες οτι δεν πηρα για χρονια πολλα την φιλη μου την Αφροδιτη!!!)
Επισης μας συγκινησες πρωι πρωι!!!!


φιλακια σε ολες σας θα τα πουμε το απογευμα!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κ απο μένα!!! Τι σας έπιασε πρωι πρωι; Μελαγχολία;;; Είναι επειδή πλησιάζει ο καιρός.. Σήμερα ξύπνησα όχι κ πολυ καλα σαν να ζαλιζομαι λίγο σαν να έχω ατονια.. Πολυ κούραση βρε κορίτσια.. Λέμε να πάμε καμία βολτιτσα, να δούμε.. Ψιλοβαριεμαι κιόλας αλλα είναι Κυριακη κ είναι ημέρα της μικρής..
Σας στέλνω τα φιλία μου κ θα τα πούμε αργότερα!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα όμορφες κοριτσάρες!!!
Πηνελοπάκι Χρόνια πολλά οτι επιθυμείς με το καλό το μπεμπάκι!!!
Κωνσταντίνα να σου ζήσει με το καλό να το πάρετε σπίτι σας!!!
Έλενα περαστικά....πωπω...αλεργεία ε??κ εγώ τις έκανα τις ενέσεις στο 8ο και αλεργία δεν μου φέρανε είναι στο οργανισμό...όλα καλά θα πάνε!!!
Χθές είχαμε μουσαφιρέους τους κουμπάρους μας και γενική το πρωί με παντζούρια και τα συναφή...πήρα το σκάλπ στο Μάκη και στη μάνα μου!!!Το βράδυ και εγώ δεν κοιμήθηκα καλά...η αλήθεια είναι ξύπναγα συνέχεια...και άργησα να σηκωθώ...ο μπέμπης μια χαρά...δόξα το θεό και αναμένουμε!!!Δευτέρα έχουμε επιτέλους ραντεβού να τον δούμε και να μας πει τη λυπητερή για την αμοιβή της η γιατρός!!!Κάπου διάβασα για δώρα μετά τη γέννα...ΈΛενα και μένα ο άντρας μου σαν το δικό σου είναι...δεν διαλέγει τίποτις...μόνος του..οπόταν ...με βλέπω με χρήμα στο χέρι να παίρνω εγώ οτι θέλω....!!!Φαγητό σήμερα λέω σουφλέ μακαρόνια!!!!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσακια μου. Γυρισα σπιτι πριν λιγο ευτυχως! Δεν ειχα συσπασεις ουτε τη νυχτα ουτε σημερα το πρωι . Με επιασε το ytopar. Ολη νυχτα Ομως δε κοιμηθηκα. Η μια κοπελια απο διπλα ειχε κανει περιδεση 23 εβδομαδα κ ποναγε ολο το βραδυ κ φωναζε ωσπου στο τελος εσπασαν κ τα νερα κ πηγε να γεννησει. Εννοειται οτι το χασε το μωροSad....
Ο γιατρος Μου ειπε ξαπλα μεχρι τις 14/9 κ μετα μπορω να σηκωθω. Ελεγα οτι την ξαπλα τη γλιτωσα στην εγκυμοσυνη αλλα να που ηρθε στο τελος...

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Iokasti27 έγραψε:Καλημερα κοριτσακια μου. Γυρισα σπιτι πριν λιγο ευτυχως! Δεν ειχα συσπασεις ουτε τη νυχτα ουτε σημερα το πρωι . Με επιασε το ytopar. Ολη νυχτα Ομως δε κοιμηθηκα. Η μια κοπελια απο διπλα ειχε κανει περιδεση 23 εβδομαδα κ ποναγε ολο το βραδυ κ φωναζε ωσπου στο τελος εσπασαν κ τα νερα κ πηγε να γεννησει. Εννοειται οτι το χασε το μωροSad....
Ο γιατρος Μου ειπε ξαπλα μεχρι τις 14/9 κ μετα μπορω να σηκωθω. Ελεγα οτι την ξαπλα τη γλιτωσα στην εγκυμοσυνη αλλα να που ηρθε στο τελος...

Ωχ τι κρίμα την κοπέλα κ το Μωρακι...

Ευτυχώς που γυρισες Σπιτι. Τώρα προσοχή κ όλα θα πανε καλα...

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Iokasti27 έγραψε:Καλημερα κοριτσακια μου. Γυρισα σπιτι πριν λιγο ευτυχως! Δεν ειχα συσπασεις ουτε τη νυχτα ουτε σημερα το πρωι . Με επιασε το ytopar. Ολη νυχτα Ομως δε κοιμηθηκα. Η μια κοπελια απο διπλα ειχε κανει περιδεση 23 εβδομαδα κ ποναγε ολο το βραδυ κ φωναζε ωσπου στο τελος εσπασαν κ τα νερα κ πηγε να γεννησει. Εννοειται οτι το χασε το μωροSad....
Ο γιατρος Μου ειπε ξαπλα μεχρι τις 14/9 κ μετα μπορω να σηκωθω. Ελεγα οτι την ξαπλα τη γλιτωσα στην εγκυμοσυνη αλλα να που ηρθε στο τελος...

Καλή ανάρρωση Ελενάκι μου..ευτυχώς ένα βράδυ ήταν μόνο..τα κανονίσατε με τον ΕΟΠΥΥ τελικά στην κλινική;

Φεύγουμε κι εμείς για της πεθεράς μου, θα φάμε εκεί σήμερα..Καλή όρεξη κορίτσια, τα λέμε το απόγευμα..σας φιλώ!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευχαριστω κοριτσια! Δυστυχως λογω κυριακης ηταν κλειστο το λογιστηριο : αφησαμε μια προκαταβολη 100 ευρω κ αυριο το πρωι θα παρουμε να μας πουν το ποσο! Τι να πω .. Πιστευω να ακουσω ενα νορμαλ αριθμο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις