Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
236 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 236 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λοιπον την γραφω εδω σε περιπτωση που θελει κ καποια αλλη να την κανει ειναι τελεια!!

*Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 27 503471 ΜΗΛΟΠΙΤΑ *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 27 503471

250 γρ βουτυρο(εγω βαζω lurpac)
1 κ 3/4 φλιτζ. τσαγιου ζαχαρη
1 κουτ.σουπας κανελα
2 αυγα
1 κ 1/2 φλιτζ.τσαγιου φαρινα
χυμο απο ενα πορτοκαλι
2 βανιλιες
3 μετρια μηλα

εκτελεση

λιωνουμε το μισο βουτυρο(125 γρ)και το 1 φλιτζανι ζαχαρη και την κανελα σε ενα κατσαρολακι ανακατευοντας μεχρι να λιωσει λιγο(οχι πολυ ωρα γιατι καραμελωνει)και αποσυρουμε απο τη φωτια.Κοβουμε τα μηλα σε φετες ή σε ροδελες κ τα στρωνουμε στον πατο απο ενα βουτυρομενο ταψακι στρογγυλο και τα περιχυνουμε με το μειγμα ζαχαρης,κανελας,βουτυρου.
στο μιξερ χτυπαμε την υπολοιπη ζαχαρη(1/2 φλιτζ.)και το υπολοιπο βουτυρο(125γρ)για 10 λεπτα και προσθετουμε ενα ενα τα αυγα μετα τις βανιλιες,το χυμο κ σιγα-σιγα το αλευρι χτυπωντας συνεχως.Αδειαζουμε τη ζυμη πανω απο τα μηλα κ ψηνουμε σε προθερμασμενο φουρνο 180οC για 60 λεπτα.μολις την βγαλουμε απο το φουρνο περιμενουμε 5 λεπτα κ την αναποδογυριζουμε σε πιατελα


καλη επιτυχια!!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 27 9664

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Δεσποινακι!!!

Αννουλα μου μη φας πεπονι τετοια ωρα ειναι βαρυ για βραδυ εγω ειχα φαει μια φορα κ δεν μπορουσα να ηρεμησω σαν να ειχα φαει γουρουνοπουλο ηταν!!
κ εγω καηκα τωρα ευτυχως στα χερια πηγα να βγαλω το ψωμακι που εφτιαξα κ τσουρουφλιστικα!! Mad Mad

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Exw kolhsei me ton Batman! Kalhspera Deb.
Anna m fainetai o antras sou exei trelathei me ton gio..tha einai o mikros tou filos!
Prosexe k esy afou vlepeis ponas katse ligo hsyxh!Elpizw ayth thn vdomada na paw k egw giatro!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xara64 έγραψε:γεια σου Δεσποινακι!!!

Αννουλα μου μη φας πεπονι τετοια ωρα ειναι βαρυ για βραδυ εγω ειχα φαει μια φορα κ δεν μπορουσα να ηρεμησω σαν να ειχα φαει γουρουνοπουλο ηταν!!
κ εγω καηκα τωρα ευτυχως στα χερια πηγα να βγαλω το ψωμακι που εφτιαξα κ τσουρουφλιστικα!! Mad Mad
Χαχαχα τώρα που μου είπες ειναι αργά.το έχω τσακισει ήδη...
Άντε πηνελόπη μου να μαζεύεται κ ο γιατρός σου σιγά σιγά.. Το έχει παρακάνει..
Τώρα πριν κοιμηθεί η μικρη αγκαλιαζοντουσαν κ φιλιοντουσαν κ έλεγε δεν υπάρχει καλύτερο.. Του είπα κ εγω ότι μην περιμένει απο τον γιο τέτοιες ζουζουνιες.. Ότι κάνει η κόρη...

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πηνελόπη μου χρόνια πολλά.δεν μπήκα καθόλου σήμερα είχαμε παει σε κάτι φίλους απο το μεσημέρι τωρα γυρίσαμε. παράγγειλα σουβλάκι δεν κρατήθηκα να μην φάω. αυριο στις 11 εχω ντοπλερ και εχω ενα άγχος γιατι θα παω μονη ο αντρας μου θα κρατήσει την μικρή δεν εχω ποιος να την κρατήσει η πεθερα μου ειναι ακομη διακοπες. αννα κάηκες πολυ? περαστικά.

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σας καληνυχτω!!!

Παω να χαζεψω λιγο τηλεοραση...

φιλια σε ολες *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 27 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 27 417472

Α κ οταν γυρισετε αυριο απο τα prenatal πειτε αν ειδατε τιποτα καλο... εμεις δεν εχουμε παρει παρκοκρεβατο, ρηλαξ κ τετοια... αν πεσει το ματι σας σε καμια τιμουλα πειτε μου!!!


ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Aurora έγραψε:Χαρουλίτα μου γλυκειά εγώ σε ευχαριστώ πολύ!

Να το το σλίνγκ της φιλενάδας μας κορίτσια:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Φούξια με μαύρη τσέπη και φούξια λουλουδάκια.
Δεν είναι πολύ όμορφος συνδυασμός???
ΚΑΛΟΦΟΡΕΤΟ ΑΠΟ ΤΗ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!!!!!!

ειναι τελειο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! θελω να παρω και γω αλλα αναχώνομαι οτι δεν ξερω πως να το φοράω και οτι θα με ποναει η πλατη μου γιατι εχω προβλημα αυχενικο. το μαρσιπο δεν με βολεψε καθολου μια φορα το εβαλα μονο.

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
emilou έγραψε:Αυτα τα χαρτια εννοω Πηνελοπη!! τα ειχαμε αμελισει και τωρα αγχωθηκα... ειχαμε κ θεμα με την οικογενειακη μεριδα που επρεπε να την μεταφερουμε και αργησαμε πολυ να παμε να κανουμε την αιτηση...
θα κανει αυριο τελικα κοπανα ο αντρας μου απο την δουλεια, να παμε να κανονισουμε οτι τετοια μπορουμε!! και ποσο τα βαριεμαι!!!!!

Καλησπερα Δεσποινα!!! καλοφορετο το σλινγκ... παρα πολυ ομορφο ειναι!!!

εμι και γω κανω τα χαρτια της μεταδημότευσης πολυ χαρτουρα θελει δημοτική αστυνομία ληξιαρχείο και μετα δημο δεν πρόλαβα την παρασκευή και θα παω αυριο να τα τελειώσω.

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Anna mou h korh eiani ayth pou tah tou ta faei ola!xexexxe me thn kalh ennoia!
O gios tha einai to filaraki tou mwre.
O dikos mou twra gyrise apo to ghpedo kai mou leei..eixe pollous me ta paidia tous..matakia mou tou lew phges ghpedo kai parathrouses ta paidakia pws k etsi? E ade dwston mou pia mou leei,ti ton exeis ekeimesa toso kairo! xaxax

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ ελενα θα το ξέχναγα περαστικά. ξαπλα ε? και τωρα στο τελος δεν αντέχεται. απο οτι καταλαβα ειμαι μονη μου μεσα παω να πεξω στο dod τιποτα.

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Emh mou kalhxyta na exeis!
Maraki s eyxaristw! Mhn anxwnesai ola kala tha pane sto doppler sas.

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pepelitsa έγραψε:Anna mou h korh eiani ayth pou tah tou ta faei ola!xexexxe me thn kalh ennoia!
O gios tha einai to filaraki tou mwre.
O dikos mou twra gyrise apo to ghpedo kai mou leei..eixe pollous me ta paidia tous..matakia mou tou lew phges ghpedo kai parathrouses ta paidakia pws k etsi? E ade dwston mou pia mou leei,ti ton exeis ekeimesa toso kairo! xaxax

Αυτο ξαναπες το.. Χατήρι δεν της χαλάει σε τίποτα.. Να τον δεις να κάνει το πονι απο κρεβατοκάμαρα μέχρι το σαλόνι στα 4. Αν κάποιος του το έλεγε μερικά χρόνια πριν ότι θα το κάνει, δεν θα το πίστευε..
Κ ο δικός σου βλέπω δεν παει πίσω.
Δεν μου λες μια ωραια ταβέρνα που είναι στο χαϊδάρι (ξεχναω τώρα πως λέγεται) μια γωνιακη σου λέει κάτι;;;

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρακι γιατί δε την παίρνετε μαζι σας;; Εμείς την είχαμε πάρει μαζί.

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το κάτι άλλο.. Το θυμήθηκα.. Παλιά πήγαινα πολυ συχνά..

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ βρε Αννουλα ελπιζω να μην σε πειραξει!!

Εμη μου τωρα το παρατηρησα ειχατε επετειο με τον αντρουλη σου πριν 3 μερες εε???να ζησετε κ με το καλο κ ο μπεμπης σας!!
εννοειται αν παμε πρεναταλ θα ενημερωσουμε!!

Μαρακι ουτε εγω ξερω πως να το φοραω αλλα ειδα βιντεακια στο youtube κ ειναι πανευκολο!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ax Anna den exw idea,genika apo edw exei wraies tavernes kai faghta..twra pou akrivws les den kserw..ekei pou einai sthn seira ola ta magazia cafe k.l.p?
Eimaste toso ligo kairo edw pou pistepse me an xathw..tha me deis sto Silver Alert!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
A! nai to kserw ayto,den m exei paei,alla to exw dei polles fores,kentro deksiwsewn nomiza pws einai! Trwne padws oi Xaidariwtes kala exei tosa polla pou les kati ginetai!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλέ τί κόλλημα έχω φάει με την πάρτη σας!!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 27 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 27 417472 Πήγαμε και φάγαμε στης πεθερούλας, μετά βόλτα για καφέ ως αργά, μετά πάλι σουβλάκια απ'έξω και η παρέα ήθελε και μπίρες..εε φτάνει τους λέω, καλά μας ήταν, έχω και τα κορίτσια να διαβάσω και να τους γράψω, όσο εμείς είμαστε έξω αυτές γεμίζουν σελίδες! Smile
Έτσι γυρίσαμε, σκασμένη από το φαγητό, να δω πως θα κοιμηθώ πάλι..

Σήμερα ήταν η μέρα με τα καψίματα, περαστικά κορίτσια! τις κοιλίτσες και τα μάτια σας!

Άντε αύριο θα γνωριστείτε κι από κοντά Πηνελόπη και Χαρά μου..να δω πότε θα σας γνωρίσω κι εγώ! ας γεννήσουμε με το καλό και στάνταρ από του χρόνου εγώ θα σκάσω μύτη μια Αθήνα, να ξεσκάσω λίγο..

Διάβασα και για τη σολολατόπιτα της Στελλίτσας, κορίτσια είναι κολασμένη, σας το υπογράφω! Και η συνταγή της Χαράς θα πιάσει τόπο μεσοβδόμαδα, κάντην Πηνελόπη μου να μου πεις αν είναι εύκολη..Επίσης τα σλινγκς της Στέλλας live είναι απίθανα, όταν ήταν εδώ η Άννα μας έκανε επίδειξη με την κούκλα της κόρης της Άννας και μετά χώρεσε και ολόκληρη η κόρη της!!! Καλλιτέχνις παιδί μου!

Έμη μου, Μαράκι, Χριστινάκι, Αννούλα, Δέσποινα καλησπέρα κορίτσια μου!

Πάω να μαζέψω τη μπουγαδούλα μας και λογικά θα επιστρέψω σε λίγο..



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tini13 στις Κυρ Σεπ 02, 2012 1:40 pm, 1 φορά

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να μαι πάλι!!!! Νύσταζω αλλα δεν θέλω να ξαπλώσω ακόμα γιατί θα ξυπνήσω χαράματα!!!
Πηνελόπη εεε 'οχι και silver alert λες το amber alert να μην μας πιάνει!!!!χαχαχαχαχα

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αννα στην πρωτη εγκυμοσύνη ειχα παει στο προγεννεσις και επιτρέπονταν. τωρα άλλαξα γιατρο και μου ειπε να παω στο ρεα να την κανω και δεν επιτρέπονται παιδια κατω των 12 ετων.
χαρα ειναι τελειο αλλα επειδη στην πρωτη γεννα πείρα πολλα πράγματα που δεν με βόλεψαν φοβαμαι. θα το σκεφτω ώμος γιατι μου αρεσει πολυ.

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνύχτα εμακο!!!
Μαρακι δεν κάηκα πολυ, αλλα πέταξα ήδη φουσκαλες...
Κ επειδή δεν ήταν ημέρα μου σήμερα είπα να Τσακίσω κ τον αγκώνα μου, έτσι για να δεσει.. Τα νεύρα μου..

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σου τινι!!!!!!!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maroulo έγραψε:αννα στην πρωτη εγκυμοσύνη ειχα παει στο προγεννεσις και επιτρέπονταν. τωρα άλλαξα γιατρο και μου ειπε να παω στο ρεα να την κανω και δεν επιτρέπονται παιδια κατω των 12 ετων.
χαρα ειναι τελειο αλλα επειδη στην πρωτη γεννα πείρα πολλα πράγματα που δεν με βόλεψαν φοβαμαι. θα το σκεφτω ώμος γιατι μου αρεσει πολυ.

Ααα δεν το ήξερα... Οκ τότε.. Όσο για το σλινγκ είναι όντως τέλειο.. Κ εγω έχω αυχενικο κ ο μαρσηπος δεν με βόλεψε παρα μόνο 5-6 φορές. Αλλα το σλινγκ είναι το κάτι άλλο.. Έβαλα κ την μικρη μέσα που είναι 15 κιλά κ δεν αισθάνθηκα το βάρος της..

Τινακο γεμάτη μέρα ε;;; Μια Χαρα σε βρίσκω...

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tinako kalhspera!Etsi k egw proxtes olh mera eksw k sas skeftomoun omws!Perasate kala kai kseskasate,teleia!!

Despoina nai amber dikio exeis!!!!!!!!!!!!!

Thn mhlopita tha thn kanw sigoura,ote gkastrwmenhna hmoun!!xaxaxax !!!
Xara pou to pshneis esy?egw eimai tou aera alla gia pes mou ti protineis.

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σας λατρεύω όλες λέμε!!! ήρθατε την κατάλληλη στιγμή που είχα απογοητευτεί τελείως! αγάπες μου! σήμερα είμαι στις καλές μου, πάω να την πέσω στον παίδαρο δίμετρο μπαμπά μας τώρα!! ευκαιρία να πιάσω την μπέμπα στον ύπνο!

σας φιλώ!

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΑΚΙ!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις