Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
305 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 305 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω κοριτσακι μου στα περισσοτερα κεικ πανω κατω αντιστασεις βαζω!μονο οπου λεει η συνταγη για αερα τοτε το βαζω!

για πεστε μου τι να φτιαξω εκτος απο κεικ που εχω ηδη για να κερναω τα μαστορια που θα εχω απο την Τεταρτη??
σκεφτηκα να κανω τυροπιτακια ή λουκανοπιτακια,κανενα κορμο (μωσαικο)κ τι αλλο λετε???

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Eisai apisteyth Tinh..me tigka stomaxi..me thn koiloumpa..ston 9o mhna kai omws akoma theleis!!Diladi pragmatika Bravo!Ftou-ftou!
Kalo vrady na exete :**

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καληνύχτα Τίνι!!!
Βρε κορίτσια μόνο εγώ δεν το έχω με μαγειρική-ζαχαροπλαστική??? Τι θα τρώει το παιδί μου απορώ!!!!
Χαρά μου φτάνουν αυτά...θα μπουκώσουν οι άνθρωποι και δεν θα έχουν όρεξη να δουλέψουν!!!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καληνυχτα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!1

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καληνυχτα Τινακο μου,μια απο τα ιδια αισθανομαι κ εγω για ολες σας!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 28 654316 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 28 654316

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tha ta kaneis ola ayta? diladi k keik k tyropitakia kai mwsaiko? Bravo vre Xara ayto deixnei poso filoksenh eisai!
Vevaia ama fane toso poso tha doulepsoun den kserw!! E tpt allo mwre nomizw ayta einai arketa.

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Thn tetarth e? Na tous kaneis Xara mou k ntomatokeftedes me feta kai kolokythokeftedes kai ena ograten spanaki k den peirazei p einai Tetarth vale k ligo mpeikon kai tha kanonisw egw thn tetarth na eimai free na ertw kai na mou dineis emena tis piateles na tous ta phgainw! xaxaxaxa

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τινακο, Καραλή καληνύχτα!!!

Χαρα να μην τους φτιάξεις τίποτα γιατί δεν θα δουλεύουν.. Ετσι κερασα κ εγω τον μάστορα που μας έβαλε ac κ τα συνδεε απο τις 5 το απογ μέχρι τις 11. Για 2 ac..σοκ. Ήθελα να τον βρισω..

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα αυτα δεν ειναι τπτ ανετα εφτιαχνα αλλα τοσα απλα δεν θελω να καθομαι κ πολυ ορθια!!καλα μαστορια μη φανταστητε πολλα ατομα 3-4 το πολυ μαζι με τον Γιαννη κ τον πεθερο μου!
χαχαχα Πηνελοπη ελα εσυ επισκεψη κ δεχομαι κ παραγγελιες!!αχαχαχαχαχ

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Edaksei ama einai mazi o antras sou kai o petheros tote na ftiakseis!
Despoinaki den peirazei pou den to exeis,mexri to mwro na arxisei na trwei faghto tha to para-exeis!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπα Πηνελόπη αυτό ή το έχεις ή δεν το έχεις..η Χαρά ας πούμε στεναχωρέθηκε που δεν μπορεσε να κάνει σάλτσες φέτος.....εσύ έκανες φαγητό από σήμερα για αύριο.....εγώ 8 χρόνια με τον άντρα μου τον έχω ταράξει στην καρμπονάρα (την κάνω τέλεια βέβαια!!!)
και σκέψου ότι μένω μόνη από τα 18 και δεν ζήτησα ποτέ από τη μαμά μου να μου στέλνει φαγητό...αλλά δεν μαγείρευα κιόλας!!! Τώρα ας ελπίσουμε να αλλάξω για το μπεμπέ τι να πω!!!

giorgiap

giorgiap
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπερα εγκυουλες!
Ελπιζω να σας βρισκω ολες καλα.
Σήμερα είμαι πολύ χαρούμενη, το Μαράκι εφτασε αισίως τα 1450 γραμ( μετα τη φυσιολογική απώλεια βαρους είχε φτάσει τα 1300 , αν και γεννήθηκε 1470 και καναμε αμαν και πως να αρχισει να παίρνει βάρος)
Το σπίτι δε με χωράει,μου λείπει το αστεράκι μου κι οι ορμόνες μου είναι τρελαμένες τελείως..Περνάω αρκετές ώρες κάθε μέρα στη μονάδα,το να μαι κοντά της ειναι το μόνο που με γεμίζει.Το Μαράκι έχει θέμα με τους κολικούς αλλά δείχνει να ηρεμεί όταν τη χαιδευω ή όταν την παίρνω αγκαλια.Νιωθω πως δένεται κι αυτή μαζι μου μέρα με τη μέρα..Ευτυχώς δηλαδή γιατί το χα φόβο πως δε θα με συνήθιζε.Τώρα πια όταν κοιμάται στην αγκαλιά μου μου σκάει χαμογελάκι και με κάνει να πετάω κάθε φορά..
Σήμερα , Δευτέρα η ζουζούνα μου γίνεται 2 εβδομάδων , δε βλέπω την ώρα να τη φέρουμε σπίτι..

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
giorgiap έγραψε:Καλησπερα εγκυουλες!
Ελπιζω να σας βρισκω ολες καλα.
Σήμερα είμαι πολύ χαρούμενη, το Μαράκι εφτασε αισίως τα 1450 γραμ( μετα τη φυσιολογική απώλεια βαρους είχε φτάσει τα 1300 , αν και γεννήθηκε 1470 και καναμε αμαν και πως να αρχισει να παίρνει βάρος)
Το σπίτι δε με χωράει,μου λείπει το αστεράκι μου κι οι ορμόνες μου είναι τρελαμένες τελείως..Περνάω αρκετές ώρες κάθε μέρα στη μονάδα,το να μαι κοντά της ειναι το μόνο που με γεμίζει.Το Μαράκι έχει θέμα με τους κολικούς αλλά δείχνει να ηρεμεί όταν τη χαιδευω ή όταν την παίρνω αγκαλια.Νιωθω πως δένεται κι αυτή μαζι μου μέρα με τη μέρα..Ευτυχώς δηλαδή γιατί το χα φόβο πως δε θα με συνήθιζε.Τώρα πια όταν κοιμάται στην αγκαλιά μου μου σκάει χαμογελάκι και με κάνει να πετάω κάθε φορά..
Σήμερα , Δευτέρα η ζουζούνα μου γίνεται 2 εβδομάδων , δε βλέπω την ώρα να τη φέρουμε σπίτι..
Γιωργία χαίρομαι που όλα εξελίσσονται καλά!!!! Τα περιγράφεις τόσο όμορφα και τόσο γλυκά!!! Είμαι σίγουρη ότι της δίνεις δύναμη και σου δίνει...και όσο για το αν θα σε συνηθίσει...είσαι η μόνη που γνωρίζει....δεν χρειάζεται να σε συνηθίσει...σε ξέρει ήδη!!! Εύχομαι να την πάρετε σύντομα σπίτι!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι θα ειναι κ ολη μερα για να τελειωνουν γρηγορα πρεπει να γινει ενα δωματιο την ημερα δηλαδη μεχρι την παρασκευη να τελειωσουν γι αυτο πρεπει να εχω κατι για πρωινο μετα φαγητο κανονικα το μεσημερι κ απογευματινο κατι σε γλυκο ελεγα πχ τον κορμο!θα δω

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ax geogria ti omorfa pou ta grafeis,panw apo xairomai pou einai kala to Maraki sou kai pou etoimazeste siga-siga gia to spiti sas.Ypomonh xreiazetai twra,logiko na mhn se xwraei to spiti alla einai ekei gia to kalo ths.Pw-pw me sygkinhses toso poly.Eyxomai grhgora na thn pareis spitaki sou kai na sou xamogelaei kathe stigmh!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ Γεωργια μου με συγκινησες παλι!!μια χαρα ειναι το Μαρακι κ ευχομαι να την παρεις γρηγορα στο σπιτι!!

Δεσποινακο εγω εχω τρελλα με την κουζινα κ δεν βαριεμαι ποτε,τωρα αν μου πεις οτι θελεις κατι στο φτιαχνω ευχαριστως κ το καλυτερο απ΄ολα ειναι οτι το πολυ πολυ να δοκιμασω δεν τα καταβροχθιζω αχαχαχ!!φυσικα τωρα στην εγκυμοσυνη αποφρυγω να κανω κ πολλα πολλα γιατι δεν θα μου γλιτωναν Wink Wink

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Re koritsia asxeto teleiws alla akouste..ayrio eixa radeyou gia nyxia sto spiti,mou stelnei twra sms sto kinhto na mou pei oti pethane o pateras ths kai den tha erthei alla mporei apo Tetarth...edwmetaksy kanonika radeyou eixame thn paraskeyh to prwi kai ekeinh thn mera mou eipe oti mporei telika apogeyma giati to prwi tha phgaine sthn khdeia theias ths! Egw twra ti na kanw? na thn pistepsw h na psaksw kamia allh?

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Άσε Χαρά πρέπει να αρχίσω και γω να πειραματίζομαι με την κουζίνα μην τις κάνω τις δοκιμές στο παιδί μου δε λέει.....
Συγκινήθηκα τώρα με την Γεωργία.....άραγε η Αθηνούλα γέννησε?
Θα αρχίσουν σιγά σιγά τα γεννητούρια τυο Σεπτεμβρίου...από δω και πέρα όποια λείπει για καιρό θα σκεφτόμαστε μήπως γέννησε!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pepelitsa έγραψε:Re koritsia asxeto teleiws alla akouste..ayrio eixa radeyou gia nyxia sto spiti,mou stelnei twra sms sto kinhto na mou pei oti pethane o pateras ths kai den tha erthei alla mporei apo Tetarth...edwmetaksy kanonika radeyou eixame thn paraskeyh to prwi kai ekeinh thn mera mou eipe oti mporei telika apogeyma giati to prwi tha phgaine sthn khdeia theias ths! Egw twra ti na kanw? na thn pistepsw h na psaksw kamia allh?

ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΗ


ΕΙΤΕ ΛΕΕΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΤΕ ΣΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΑΛΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣΣΣ

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ... ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΝΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΟΛΑ ΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΛΩΣ ,,, ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΚΙΛΑΚΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΠΙΤΙ !!!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
pepelitsa έγραψε:Re koritsia asxeto teleiws alla akouste..ayrio eixa radeyou gia nyxia sto spiti,mou stelnei twra sms sto kinhto na mou pei oti pethane o pateras ths kai den tha erthei alla mporei apo Tetarth...edwmetaksy kanonika radeyou eixame thn paraskeyh to prwi kai ekeinh thn mera mou eipe oti mporei telika apogeyma giati to prwi tha phgaine sthn khdeia theias ths! Egw twra ti na kanw? na thn pistepsw h na psaksw kamia allh?
*Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 28 606100 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 28 606100 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 28 606100
Εγώ δεν θα την πίστευα....εεε όσο και ανάγκη να έχεις τα χρήματα δεν κηδεύεις τον πατέρα και την άλλη μέρα πας να κάνεις νύχια!!! και είναι και αυτό με τη θεια!!! Την ήξερες από πριν την κοπέλα?

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεσποινακι εγω πιστευω οτι αν θελεις κατι πολυ το κανεις κ το κανεις κ καλα αν δεν θελεις κ το κανεις με το ζορι ειναι φυσικο να μην βγει καλο!!θελει αγαπη η μαγειρικη!αν καποια φορα βιαζομαι κ κανω γρηγορα ενα φαγητο απλα για να εχουμε κατι να φαμε κατι δεν θα γινει καλο!!οποτε κ μονο που θα εχεις σαν κινητρο το μωρο μια χαρα θα τα καταφερεις ολα κ εκτος απο αυτο φτιαχνεις μια φανταστικη καρμποναρα αρα το εχεις κοριτσακι μου!!
ναι ειναι μηνας που περιμενουμε πολλα γεννητουρια!!

Πηνελοπη μας δουλευει η κοπελια πεθανε ο μπαμπας της κ κλεινει αμεσως ραντεβου για αλλη μερα??? confused confused λιγο υποπτο μου φαινετε!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΓΩ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΒΡΑΔΥ ΑΠΟ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΘΑ ΤΗΣ ΕΣΤΕΛΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ... ΟΤΙ ΑΚΥΡΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΚΗΔΕΥΩ ΤΟΝ ΤΑΔΕ ... !!! ΘΑ ΕΠΕΡΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΜΗΝ ΣΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΧΑΖΗ ...

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεωργία πόσο χαίρομαι για την μπουμπου σας!!με το καλο να την πάρετε στο Σπιτι κ σύντομα..

Εγω έκανα μπανακι κ αποτριχωσα τα υπέροχα κ χοντρά ποδαρακια μου...
Πηνελόπη λες να είναι τόσο γαιδουρα κ να λέει τέτοια ψέμματα;;; Τι να πω.. Δεν ξέρω..

Σας καληνυχτιζω νυχτοπουλια!!! Θα τα πούμε αύριο.. Φιλακια πολλα!!!
Α δείτε στο πρεναταλ αν έχει σεντονακια κ τέτοια πράγματα γιατί μόνο αυτα μου λείπουν.. *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 28 417472

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ινακο με το καλο κοπελα μου μπηκες κ εσυ στο μηνα σου!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 28 328109 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 28 328109 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 28 328109

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις