Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
300 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 300 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
http://www.to-gamato.com/2012/09/blog-post_9473.html

Διαγωνισμός ομορφιάς για εγκύους!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα ομορφιές.....!!!Βλέπω έιχαμε λαχτάρες με κουνούπια και πεσίματα και ταχυκαρδίες....περαστικά στις λαβωμένες και μη!!!Εμείς πήγαμε γιατρό στις 22:00 τελικά καιξεμπερδέψαμε στις 24:00...στο τέλος μας μίλαγε και αληθωρίζαμε!!
Ο μπέμπης είναι ψηλά ακόμη δεν λέει να κατέβει..τράχηλος κλειστός αλλά μαλακός και κιλά μπέμπη 3200 kg....μου περιέγραψε πως θα είναι οι πόνοι πώς θα με πιάσουν και όλη τη διαδικασία του τοκετού και τα 3 στάδια και οτι θα είναι δίπλα μου από την αρχή μέχρι το τέλος(κλασικά εγώ της είπα οτι φοβάμαι οτι δεν θα καταλάβω τους πόνους και μου λεει θα τους καταλάβεις η θα καταλάβεις..των σπάσιμο των νερών...ο θεός βοηθός)για την αμοιβή της μου είπε οτι θα τα βρούμε και οτι να της δώσω εγώ οτι θέλω...και αφού επέμεινα το ζώοον μου είπε κανονικά οτι παίρνει 1800 απο εκεί και πέρα οτι θέλω εγ.ω λόγω γνωριμίας..ακόμη δεν έχω αποφασισεί!!!Κοινώς με βλέπω να παίρνω και τις 40 εβδομάδες...δεν είδε κάτι το ανησυχητικό....περπάτημα μου είπε ....και δεν μπόρεσε να μου ξεκαθαρίσει αν πάμε φυσιολογικά η για καισαρική...διότι δεν έχει κάποιο ιδιαίτερο δείγμα ακόμη!!Πάντως μας τα ανέλυσε όλα αναλυτικότατα η αλήθεια είναι!!!Ραντεβού την επόμενη Δευτέρα ξανά!!!!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα!!! Συγχαρητηρια για τα ωραια νεα σας!! Εμη, νικη κ βικη!! Καλα βικη εσυ εισαι κατι παραπανω απο ετοιμη!! 3200 ο μπεμπαρος!!Smile
Εγω ξαπλα, σηκωνομαι μονο για τουαλετα και κανω υπομονη μεχρι τις 24/9 ... Ελπιζω να εχει παρει βαρος η μπεμπα γιατι ειναι μινιονSad

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα ρε Ελενάκο μου!!!Κουράγιο...θα πάρει μην σε νοιάζει...κοίτα να οριζοντιωθείς στη ξάπλα και όλα καλά θα πάνε!!!Δεν είναι πολύς ο καιρός....πλησιάζεις!!!!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ANNAST έγραψε:
emilou έγραψε:ναι αυτο που λεγεται instant heart rate

Α οκ, το ίδιο κατεβασα κ εγω.. Μου έδειξε 81 ενω το πρωι ειχα 110, στισ 2 ειχα 85 κ στο μαιευτήριο είχα 75.ότι να ναι δηλαδή..

Αννα μου τΟ παθαινουν πολλες αυτο! Το ειχα ψαξει πριν 2-3 μηνες γιατι για κανα δυο μερουλες ειχα κ εγω ταχυκαρδια αλλα οταν διαβασα οτι παρατηρειται σε πολλες εγκυους ησυχασα. Θα σου περασει..

Βικυ μακαρι.Ο γιατρος θελει να πιασει τα 2500 , μετα ειμαστε οκ.. Οντως λιγο εμεινε. Τωρα βαριεμαι απο την ξεκουραση κ μετα δε θα χουμε χρονο να ξεκουραστουμε με τα μωραSmile

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι η ξάπλα είναι εκνευριστική...."σε κουράζει" περισότερο θαρρώ!!!Πόσο ήταν τη τελευταία φορά σε κιλά???Θα τα πάρει μην αγχώνεσαι όσο μπορείς....και θα δείς όλα καλά θα πάνε!!Εντωμετάξί η κουλαμάρα με το κουνούπι τίγρης ...παίζει να με έχει τσιμπήσει και να μην έχω πάρει γραμμή τίποτα...(έχουμε πολλά κουνούπια λόγω του γκαζόν)σίγουρα έχω σκοτώσει ένα το είχα δεί αλλά δεν ήξερα οτι ήταν τόσο σοβαρό το θέμα...ευτυχώς τις κορτιζόνες τις έχω κάνει ....αλλά δεν έχω νιώσει και κάτι περιέργο...ώστε να νόσησα με πυρετό!!!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Το ξερω. Κ εγω φοβαμαι με τα παλιοκουνουπα...Sad
Την παρασκευη ηταν 2100 περιπου αλλα για 35 εβδομαδα που βρισκομαι λεει στο ιντερνετ οτι θα πρεπε να ναι 2500. Και λεω: μπας κ δε τρεφεται καλα; 3 φορες ρωτησα για doppler και μου ειπε Οχι!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελα ρε αφού σου είπε όλα οκ μην ανησυχείς θα τα πάρει νεράκι τα 400γρ μην ανησυχείς!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κ απο μενα!!!

τωρα ξυπνησα!! ναρκωθηκα ολη νυχτα... μια φορα σηκωθηκα για τουλετα!!! μαλλον απο την κορτιζονη δεν εξηγειται!!

Ελενα υπομονη... προσπαθησε με καποιο τροπο να απολαυσεις αυτες τις μερες ξεκουρασης!! Smile , ξερω δεν ειναι ευκολο και εγω οταν ημουν στο κρεβατι τα ιδια μου ελεγαν και ξερω οτι ειναι πολυ κουραστικο. Προσπαθησε να ασχοληθεις με κατι που δεν θα μπορεις μετα πχ να τακτοποιησεις τις φωτογραφιες στον υπολογιστη σου... ή κατι τετοιο, να διαβασεις κανα βιβλιο κτλ

Βικακι καλημερα!! δεν πειραζει καλυτερα για το μωρακι να παει μεχρι 40, θα ειναι πιο ολοκληρωμενο... δυσφορουμε βεβαια εμεις τωρα, αλλα θα ειναι για το καλο του!!
Το θεμα με το κουνουπι ειναι σοβαρο μεν, αλλα η πιθανοτητα νοσησης ειναι μικρη και μενα μπορει να με εχουν ξανατσιμπησει κ να μην τα πηρα χαμπαρι!! αυτο ηταν για να φαω κ εγω τις ενεσουλες και για να εχω και ενα επιπλεον αγχος για τις υπολοιπες 2 εβδομαδες (λες και ειχα λιγα!!!)

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερουδια!!!!!
τι εγινε ακομα κοιμαστε?ελενα,υπομονη,να παρει το βαρος το μωρακι κ ολα θα πανε καλα!
βικακο,ετοιμος για εξοδο ο μικρος!αντε με το καλο!τωρα πλακωσου στο περπατημα να μην ταλαιπωρηθεις στην γεννα,να κατεβει το παιδι!
στις υπολοιπες την καλημερα μου!
εγω κοιμηθηκα σαν πουλακι σημερα!ολα οκ! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 34 215994

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 34 215994

Πω πω χθες διαβάζω πεσίματα, κουνούπια, ταχυπαλμίες... τι έγινε?

Μαρακι περαστικα στη κορούλα σου! Για μάτι μου φαίνεται! τοσα πολλα που επαθε το παιδι σε λιγες ώρες...

Βικακοοοοο μια χαρα καλε ο παιδαρος! εγω τοσο εκανα το πρωτο! ειστε ετοιμοι!

Ελενα καλημέρα! Κ εγω το ιδιο αγχος! να φτασει τα 2500 που λεει η Βικυ κ μετα δε με νοιαζει!

Αντε καλη μερα να εχουμε!! Να δουμε θα εχουμε καμια εκπληξη σήμερα?

http://www.creativebeez.gr

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαριανθάκο Άννα και Έμυ καλημέρα...!!!Περπάτημα δεν γίνεται αλλιώς με το τεμπελάκο μου!!!Εντωμεταξί μου εξήγησε για τους πόνους και τα νερά και εκεί αγχώθηκα τρελά...νομίζω οτι θα αργήσω να πάρω χαμπάρι τι μου γίνεται...και έχω αγχωθεί!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σημερα ειναι οι red hot chili peppers... ΠΟΣΟ ΖΗΛΕΥΩ!!!!!
κατα διαστηματα εχω προσπαθησει να ψησω τον αντρα μου να παμε αλλα φοβατε.. ακομα κ χτες γιατι υπαρχουν εισητηρια!!!!!!!!!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Άννα! Όλα καλα σήμερα! είδες?

Βικυ γιατί δε θα το καταλάβεις? θα το καταλαβεις.. μην αγχωνεσαι

http://www.creativebeez.gr

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
emilou έγραψε:Σημερα ειναι οι red hot chili peppers... ΠΟΣΟ ΖΗΛΕΥΩ!!!!!
κατα διαστηματα εχω προσπαθησει να ψησω τον αντρα μου να παμε αλλα φοβατε.. ακομα κ χτες γιατι υπαρχουν εισητηρια!!!!!!!!!!

Εγω Εμη τα Χριστουγεννα ειχα παρει εισητηριο μπροστα στη σκηνη! Κατω στην αρενα! Ε φυσικα το πουλησα σε εναν φίλο και θα παει ο αντρας μου με 2 φιλους του σήμερα... αααααααααααα.... και εγω ζηλευωωωωωωωω
αλλα πως να πας μες το χαμο ρε συ...

http://www.creativebeez.gr

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια τωρα που ειπε η μαριανθη για εκπληξεις... Η αθηνα γεννησε; Επισης εχετε νεα απο Ναταλια καθόλου;

Και εγω αναρωτιεμαι αν καταλαβω ποτε γενναω. Προχθες στο μαιευτηριο που εκανα συσπασεις, η μαια ( που ηταν μια αντιπαθητικη γλωσσου) μου ειπε οτι σε ενταση ειναι 40αρες κ οτι επρεπε σιγουρα να τις καταλαβαινω! Εγω .. Χαμπαρι! Αλλα του τοκετου ευελπιστω να τις καταλαβω τι να πω..

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έμυ ασε με τουσ περίμενα πως και πως και ...ούτε εμένα με πάει σαφώς...!!!
Μριάνθη κάτι μου έγε για πετρώματα και πόνους περιόδου ανα 4-5 λεπτά και το θέμα είναι οτι τα έχω αυτά τώρα....ακανόνιστα βέβαια...αλλά δεν τουσ δίνω σημασία και λέω όταν θα έρθει η ώρα θα το καταλάβω ή θα νομίζω οτι δεν είναι κάτι!!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marianthi_m έγραψε:
Εγω Εμη τα Χριστουγεννα ειχα παρει εισητηριο μπροστα στη σκηνη! Κατω στην αρενα! Ε φυσικα το πουλησα σε εναν φίλο και θα παει ο αντρας μου με 2 φιλους του σήμερα... αααααααααααα.... και εγω ζηλευωωωωωωωω
αλλα πως να πας μες το χαμο ρε συ...

Α ακομα χειροτερα εσυ.. τοχες στο χερι σου κ το εδωσες!!
η αληθεια ειναι οτι δεν γινετε να παμε... εγω του ελεγα για κερκιδα και να περιμενουμε να φυγουν ολοι για να φυγουμε κ εμεις!! αλλα δεν θελει!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλάω με τη κουμπάρα μου στο msn και μου λέει οτι θα πάει και οτι θα με πάρει τηλέφωνο να ακούω...η καλή μου!!!!Ζήλιααααααααααα καταραμένη...΄!!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βικυ ακανονιστα ειναι προπαρασκευαστικες συσπασεις... πρεπει να ειναι ανα σταθερα χρονικα διαστηματα... στην τελικη θα μετρησεις.. αν ειναι ανα 10 λεπτα και μετα αρχισουν ανα 5 τοτε πρεπει να πας... αλλα και να πας και να ειναι ψευτικες οι συσπασεις δε πειράζει... θα σε διωξουν... δεν εγινε και τιποτα...
το σπασιμο των νερων παντως θα το καταλαβεις!

http://www.creativebeez.gr

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
παντως κ εμενα ο γιατρος τους περιγραφει τους πονους οτι δεν υπαρχει περιπτωση να μην τους καταλαβω!! ελπιζω να εχει δικιο... παντως την κυριακη το βραδυ απο τις 1 μεχρι στις 3 τουλαχιστον με πιαναν πετρωματα ανα 10 λεπτα με πολυ ελαφρυ πονο!! οταν τοπα στον γιατρο χτες γουρλωσε τα ματια... παντως τα περπατηματα (και το σεξ) μου τα κοψε παλι!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαριάνθη και με αυτο(νερά) μπερδεύτηκα....μου λέει η θα σπάσουν τα νερά και θα το καταλάβεις ή μπορεί να τρυπήσει ο σάκος και να τρέχει λίγο λίγο ....ε άντε βγάλε άκρη αλλά και αυτή αυτό μου είπε...δεν πειράζει...οτι και να γίνει η θα με πάρεις τηλέφωνο και θα σε στείλω κατευθείαν Μητέρα ή θα τη βρούμε οι 2 μας την άκρη!!!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αφηστε τωρα τη συζητηση με τους Peppers γιατι ποναει!!! Ας πουμε κατι άλλο.. τρα λα λα...

Καλα όντως η Αθηνα κ η Ναταλία τι κανουν? άγνωστο... ελπιζω να ειναι ολα καλα και συντομα να εχουμε καλα νεα! Κ η Δεσποινα...

http://www.creativebeez.gr

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έμυ εμείς ξέρει οτι με το σεξ είμαστε τσακωμένοι...με το περπάτημα...μου είπε να συνεχίσω....!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βικυ μου,οταν γεννησα την κορη μου,πηγα με ραντεβου την παρασκευη το βραδυ.40 εβδομαδων ακριβως,την πεμπτη λοιπον με πιασαν κατι πονοι περιεργοι,κ να λεω δεν θελω να γεννησω σημερα,δεν ειμαι ετοιμη κ τετοια.. μετα σταματησανε,κ κοιμηθηκα κανονικοτατα.ουτε τον γιατρο δεν πηρα τηλ.την παρασκευη πηγα κ στη δουλεια μεχρι τις 9 το βραδυ,κλεισαμε το μαγαζι,πηγα εκανα μπανιο στο σπιτι κ πηγα να γεννησω Razz
κ εμενα ηταν ψηλα το μωρο,κ το περπατημα δεν βοηθουσε..κ με βοηθησε η μαια,που μου το κατεβασε.να μην καταλαβεις,δεν υπαρχει περιπτωση.. Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις