Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
9 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 9 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 17 ... 33  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 33]

????????


Επισκέπτης
καλημερα κουκλες
τριτη μερα και ειδα το πρωι τη δασκαλα μας
μου ειπε οτι ειναι ο πιο υπακουος και συνεργασιμος και ο μονος που ηδη απ τη δευτερη μερα ακολουθει το προγραμμα! τυπος και υπογραμμος!
τα παιδακια μολις τον ειδαν αρχισαν να φωναζουν το ονομα του---εγω φουσκωνα και φουσκωνα απο περηφανια
ολα καλα!!!!
θα μας δωσουν μεγαλη λιστα λεει με γραφικη υλη και ειμαστε και με εσπα υποτιθεται
τεσπα τα παιδακια να περνανε καλα .... σας φιλω ολες!

arkoudaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμένα τρίτη μέρα και κόλλησε ίωση γ@μώ το κέρατό μου!!!Και δεν είναι και η πρώτη της χρονιά.Την έστειλα αναγκαστικά γιατί δεν μπορώ να λείψω και το μεσημέρι γιατρός. Ουφ!!!Ευτυχώς ο πυρετός έπεσε πολύ εύκολα. Άντε να δούμε!!!

????????


Επισκέπτης
arkoudaki έγραψε:Εμένα τρίτη μέρα και κόλλησε ίωση γ@μώ το κέρατό μου!!!Και δεν είναι και η πρώτη της χρονιά.Την έστειλα αναγκαστικά γιατί δεν μπορώ να λείψω και το μεσημέρι γιατρός. Ουφ!!!Ευτυχώς ο πυρετός έπεσε πολύ εύκολα. Άντε να δούμε!!!

περαστικα σας!!!!!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πρώτη μέρα κ για εμάς.
Μάλλον 2η αφου πήγαμε κ χθες αν κ δεν τον άφησα μόνο του.
Μόλις τον πήρε η δασκάλα άρχισε το κλάμα, κλείσανε τηνν πόρτα της τάξης κ σταμάτησε.
Μίλησα με τον διευθυντή και μου είπε οτι δεν έκλαιγε αλλά μια ψιλοστενοχώρια την είχε.
Στις 2 ώρες πήγαμε να τον πάρουμε.
Φαγητό δεν έφαγε, μόνο καρπούζι και είχε πάει στο γραφείο του διευθυντή και ζωγράφιζε γιατι αυτός λέει είναι ο φίλος του.
Για να δούμε αύριο...

ak.fassa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας και από εμένα.
Ο δικός μου θα αρχίσει σε λίγες μέρες και έχω ήδη αγχωθεί και συγκινηθεί... Είναι 11 μηνών ακόμα αλλά θέλω να πιστεύω θα έχει εύκολη προσαρμογή. Και τώρα κλαίει τα πρωινά που φεύγω από το σπίτι οπότε το έχω λίγο συνηθίσει αυτό... Καλό κουράγιο σε όλες τις μανούλες και όλα να μας πάνε καλά!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arkoudaki έγραψε:Εμένα τρίτη μέρα και κόλλησε ίωση γ@μώ το κέρατό μου!!!Και δεν είναι και η πρώτη της χρονιά.Την έστειλα αναγκαστικά γιατί δεν μπορώ να λείψω και το μεσημέρι γιατρός. Ουφ!!!Ευτυχώς ο πυρετός έπεσε πολύ εύκολα. Άντε να δούμε!!!

περαστικα arkoudaki!
Καλα μας πηγε κ σημερα η 2η μερα, βεβαια το πρωι μου ελεγε οτι δεν θελει να παει σχολειο, αλλα πηγαμε χωρις γκρινιες,ειναι μεχρι να βγουμε απο το σπιτι. Εκει ηταν καλα, τον εχει απο κοντα η δασκαλα του , ημουν κ εγω απ εξω σε περιπτωση που εκλαιγε να με εβλεπε. Αλλα πηγε μια χαρα.Στο 2ωρο αρχισε να ειναι ανησυχος και με ζητησε (ηθελε τσισα το πουλακι μου κ κρατιοταν, αλλα τον καταλαβε η δασκαλα του κ τελικα πηγανε τουαλετα εκει). Μετα εφαγε λιγο φρουτο. Χτιζουν την σχεση τους σιγα σιγα.
Απο Δευτερα λεω να τον αφησω 3ωρο, θα δουμε δλδ θα μιλησω και με τις δασκαλες εκει να μου πουν κι αυτες αν το "σηκωνει" το 3ωρο.
Ξεκινησαν και την 1η εργασια τους,εφτιαξε μια δαχτυλοκουκλιτσα Very Happy

Αλλα δεν μου λεει μετα που τον ρωταω τπτ Rolling Eyes
Ειναι 2 παιδακια που τον εχουν προσεγγισει και του μιλανε κτλ αλλα οταν τον ρωταω αν γνωρισε καποιο παιδακι μου λεει "οχι μαμα,κανενα". Λετε να μου κραταει μουτρα γι αυτο δεν μου λεει ?

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στελλα αυτα τα καλυπτει το ΕΣΠΑ,γιατι τα ζητανε? Τους ειπες κατι?

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεύτερη μέρα και εμείς σήμερα.
Σηκώθηκε από τις 7.30 και με το που ξύπνησε είπε θέλω να πάω σχολείο.
Από τους πρώτους πήγαμε δεν κρατιόταν λέμε
Όταν πήγα να τον πάρω τα είχαν όλα τα παιδάκια και παίζανε έξω στην αυλή.
Μόλις τον φωνάξανε ήρθε μια χαρά και φύγαμε.
Αύριο θα πάω πάλι σχολείο μου είπε .Όταν τον ρώτησα με πια παιδάκια έπαιξε μου είπε με όλα αλλά ιδιαίτερα με τον Σωτήρη.
Μακάρι να συνεχίσουμε έτσι .

????????


Επισκέπτης
λιτσακος τιποτα δεν ειπα ξερει οτι το κατεχω το θεμα καλα αλλα δε θελω για 100 ευρω να κανω νυξη γιατι με εξυπηρετει σε πολλα θεματα λογω του προβληματος μου οποτε ας τα παρω εγω τα της γραφικης υλης
οσο για το παιδι σου τι μουτρα καλε τρελλαθηκες? χαζομαμα εσυ!!!!!
μικι 2009 καλα που εισαι κι εσυ αλλιως θα παθαινα παρακρουση....ειπα κι εγω μονο το δικο μου παιδι παει τρεχοντας και καθεται κανονικα (σημερα 3η μερα εκατσε ως τις 2.30) και παιζει και τρωει και ποτε δε με ζηταει?? θα παθαινα σοκ σε λιγο......χιχιχι εμενα μου ειπε οτι εχει κι ενα φιλο το "χιστοφολο" αλλα απο κοριτσια τιποτα, ολα ενα ονομα εχουν "λε μαμα, κολιτσια θου ειπα"

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
το χιστόφολο λέει ψυχή μου να τα χαίρεστε!!!!

????????


Επισκέπτης
ευχαριστω, ειναι λιγο τσιβδουληθ τι να κανουμε!!!!!!!!

ntalia!!

ntalia!!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κ για μας κοριτσια η 3μερα μια χαρα πηγε απλα την πρωτη μερα εκλαιγε ενα αλλο κοριτσακι κ τον πηρε τον παραπονο και αυτον. σημερα εκλαψε λιγο οταν εφυγα εγω αλλα ολα καλα.ειναι λιγο ντροπαλος κ παραπονιαρης το πουλακι μου!!!!μεχρι να μπουν σε σειρα θα εχουμε τετοια!τουλαχιστον θελει να ξαναπαει!πηραμε κ τα σχολικα μας!!!αντε να δουμε και καλη σχολικη χρονια σε ολα τα παιδακια.

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
arco iris έγραψε:λιτσακος τιποτα δεν ειπα ξερει οτι το κατεχω το θεμα καλα αλλα δε θελω για 100 ευρω να κανω νυξη γιατι με εξυπηρετει σε πολλα θεματα λογω του προβληματος μου οποτε ας τα παρω εγω τα της γραφικης υλης
οσο για το παιδι σου τι μουτρα καλε τρελλαθηκες? χαζομαμα εσυ!!!!!
μικι 2009 καλα που εισαι κι εσυ αλλιως θα παθαινα παρακρουση....ειπα κι εγω μονο το δικο μου παιδι παει τρεχοντας και καθεται κανονικα (σημερα 3η μερα εκατσε ως τις 2.30) και παιζει και τρωει και ποτε δε με ζηταει?? θα παθαινα σοκ σε λιγο......χιχιχι εμενα μου ειπε οτι εχει κι ενα φιλο το "χιστοφολο" αλλα απο κοριτσια τιποτα, ολα ενα ονομα εχουν "λε μαμα, κολιτσια θου ειπα"


Καλέ έχω πάθει πλάκα.. Χθες σηκώθηκε πάλι από τον απογευματινό ύπνο όπως και την πρώτη μέρα και ήθελε να πάει σχολείο. Για αυτό σήμερα πριν κοιμηθεί για το απόγευμα του είπα ότι όταν σηκωθεί δεν θα πάει σχολείο αλλά στις κούνιες για να μην έχω τα χθεσινά.
Ευτυχώς πριν από λίγο που ξύπνησε δεν είπε τίποτα για σχολείο.
Έχω και μια γνωστή που με αποθάρηνε λέγοντας ότι πολλά πάνε με ενθουσιασμό τις πρώτες μέρες και ότι θα κλάψει την δεύτερη εβδομάδα.
Ξέρω και εγώ .Δεν νομίζω να κλάψει γιατί ο καημένος διψούσε για παιδάκια .Θα δούμε.

????????


Επισκέπτης
Βλακειες κι εμενα ετσι μου λεγανε για τον μεγαλο οτι θα κλαψει το δευτερο μηνα
το παιδι φαινεται απ την αρχη λεω εγω

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυριο θα τον παμε στον παιδικο με την αδερφη του.Ειχε ερθει το πεθερικο τις 2 προηγουμενες μερες για να κρατησεις την μικρη,σκεφτηκα τωρα που ειναι στην προσαρμογη να ειμαι μονη αν κλαψει ο μικρος. Αλλα τελικα οπως παααντα καταληγω στο εξης :αν δεν εχεις μαθει να εχεις βοηθεια και σου ερθει στο ξαφνικο μπλεκεις τα μπουτια σου.
Οποτε τους ειπα σημερα τελευταια μερα,απο αυριο στο προγραμμα μας. Και τωρα μου φυγε κ μενα το αγχος Razz

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:λιτσακος τιποτα δεν ειπα ξερει οτι το κατεχω το θεμα καλα αλλα δε θελω για 100 ευρω να κανω νυξη γιατι με εξυπηρετει σε πολλα θεματα λογω του προβληματος μου οποτε ας τα παρω εγω τα της γραφικης υλης
οσο για το παιδι σου τι μουτρα καλε τρελλαθηκες? χαζομαμα εσυ!!!!!
μικι 2009 καλα που εισαι κι εσυ αλλιως θα παθαινα παρακρουση....ειπα κι εγω μονο το δικο μου παιδι παει τρεχοντας και καθεται κανονικα (σημερα 3η μερα εκατσε ως τις 2.30) και παιζει και τρωει και ποτε δε με ζηταει?? θα παθαινα σοκ σε λιγο......χιχιχι εμενα μου ειπε οτι εχει κι ενα φιλο το "χιστοφολο" αλλα απο κοριτσια τιποτα, ολα ενα ονομα εχουν "λε μαμα, κολιτσια θου ειπα"

Να σου πω...κ εγω νομιζω το ιδιο θα εκανα,αν με βολευε μπορει κ να το αφηνα στο ντουκου.
Χλιστοφολος? ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ- ΕΔΩ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΟΛΑ!!!!!!! - Σελίδα 2 804467 ελα ρεεεεε!

Πωπω!Θα κανουν φιλιες καλε! Θα εχουν κ ερωτες λετε?Η ειναι νωρις?

(στον μπαμπα του Στελλα το απογευμα λεει τι εκανε,σε εμενα...μοκο!).

Παρατηρησα κ κατι αλλο, σημερα πεταγε στο ασχετο φρασεις που ακουγε απο τις δασκαλες εκει. "Μεγαλιστικες", οποτε λεω...δεν μου τα λεει αλλα θα καταλαβαινω απο αυτα που πεταει τι κανει (psycho η μανα ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ- ΕΔΩ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΟΛΑ!!!!!!! - Σελίδα 2 920316 )

????????


Επισκέπτης
καλα ολες τα ιδια τρελλα κανουμε !!!
εμενα σιγοτραγουδουσε ολη μερα το χαρωπα τα δυο μου χερια τα χτυπω...και εφαγε κι ενα μπολ ρεβυθια λεει (πρωτη φορα σπιτι δεν τα τρωει) αχ τα καμαρια μας!!! ερωτηση...μπορουμε καπως να αποθηκευσουμε αυτα τα μηνυματα να τα εχουμε για παντα??? εννοω ολο το τοπικ....

dora74

dora74
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κι εμένα τρίτη μέρα σήμερα στον παιδικό. Στην αρχή που τον πήγε η μητέρα μου άρχισε τα δεν θέλω αλλά μόλις είδε την δασκάλα του την "έφτυσε" την γιαγιά. Έφαγε και δύο πιάτα φαγητό.Στο σπίτι με το ζόρι τρώει το ένα και εκεί το ατιμούτσικο τα τσάκισε! Shocked Πάντως αυτό με τον ενθουσιασμό μου το είπαν κι εμένα. Σε λίγο καιρό που θα μπει στο πρόγραμμά του και θα συνηθίσει θα σας πω αν όντως ήταν έτσι.

????????


Επισκέπτης
αχ ειδες βρε παιδι μου πως τρωνε εκει........εμεις σημερα εχουμε και το αγαπημενο μας πατατες στο φουρνο με κεφτεδες.......

dora74

dora74
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
arco iris έγραψε:αχ ειδες βρε παιδι μου πως τρωνε εκει........εμεις σημερα εχουμε και το αγαπημενο μας πατατες στο φουρνο με κεφτεδες.......

Κι εμένα η μητέρα μου του έκανε ψαρόσουπα που την λατρεύει αλλά με δυο πιάτα γιουβέτσι η κοιλίτσα μας δεν χωράει κάτι άλλο! χαχαχα

????????


Επισκέπτης
dora74 έγραψε:
arco iris έγραψε:αχ ειδες βρε παιδι μου πως τρωνε εκει........εμεις σημερα εχουμε και το αγαπημενο μας πατατες στο φουρνο με κεφτεδες.......

Κι εμένα η μητέρα μου του έκανε ψαρόσουπα που την λατρεύει αλλά με δυο πιάτα γιουβέτσι η κοιλίτσα μας δεν χωράει κάτι άλλο! χαχαχα

xaxa οχι εννοω στον παιδικο εχουν το αγαπημενο μας!!!!!!!

dora74

dora74
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
arco iris έγραψε:
dora74 έγραψε:
arco iris έγραψε:αχ ειδες βρε παιδι μου πως τρωνε εκει........εμεις σημερα εχουμε και το αγαπημενο μας πατατες στο φουρνο με κεφτεδες.......

Κι εμένα η μητέρα μου του έκανε ψαρόσουπα που την λατρεύει αλλά με δυο πιάτα γιουβέτσι η κοιλίτσα μας δεν χωράει κάτι άλλο! χαχαχα

xaxa οχι εννοω στον παιδικο εχουν το αγαπημενο μας!!!!!!!

αααα οκ... Very Happy

vasval


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα,
η κόρη μου που είναι 28 μηνών θα πάει πρώτη φορά στον παιδικό, την επόμενη εβδομάδα. Στη Ν.Σμύρνη δεν έχουν ξεκινήσει ακόμη οι σταθμοί. Της πήρε ο νονός της τσάντα και συνέχεια την φοράει και λέει ότι θα τρώει όλο το φαγητό της για να μεγαλώσει και να πάει σχολείο!!! Για να δούμε...Θα σας ενημερώσω!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το προνηπιοπουλο ακομα προσαρμοζεται (λογικο,3 φορες πηγε). Ειναι διστακτικος με τα αλλα παιδια μου ειπε η δασκαλα, τον προσεγγιζουν -ευτυχως- αλλα παιδακια κ αντιδραει θετικα,αλλα ειναι ακομα συγκρατημενος.Σημερα ομως εφαγε καλυτερα το φρουτο του. Η θελε ο κακομοιρος τουαλετα κ δεν το ελεγε,οποτε τον επιασε το παραπονο κ ελεγε οτι δεν με θελει (φδεν θελω την μαμα μου,οχι θελω την μαμα μου) αλλα τον ειχε απο κοντα παλι η δασκαλα οποτε πηγανε μαζι.
Σημερα ειπε οτι ηθελε να ειμαι κ εγω μεσα μαζι τους. Rolling Eyes Αυριο λεω να μεινω μεσα αν μου το ξαναζητησει.Η δασκαλα μου ειπε να μην τον αφησω ακομα παραπανω απο 2ωρο,θελει τον χρονο του,ισως απο βδομαδα. Οταν με βλεπει μετα τον πιανει το παραπονο Sad

αλλα μεσα τον ακουω που συμμετεχει,που χαιρεται. Θελει να ειναι κοντα στην δασκαλα του. Και μου ειπαν οτι συμμετεχει,κανουν μαζι την εργασια τους,δεν τους απορριπτει.

Θα προσαρμοστουμε κ εμεις...που θα μας παει!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasval έγραψε:Καλησπέρα,
η κόρη μου που είναι 28 μηνών θα πάει πρώτη φορά στον παιδικό, την επόμενη εβδομάδα. Στη Ν.Σμύρνη δεν έχουν ξεκινήσει ακόμη οι σταθμοί. Της πήρε ο νονός της τσάντα και συνέχεια την φοράει και λέει ότι θα τρώει όλο το φαγητό της για να μεγαλώσει και να πάει σχολείο!!! Για να δούμε...Θα σας ενημερώσω!

Καλη αρχη Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 33]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 17 ... 33  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις