Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
484 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 484 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1Απόγνωση????? Empty Απόγνωση????? Τρι Σεπ 11, 2012 1:17 am

theodwra82


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα σε όλους...έχω κ εγω ενα θεμα σοβαρό νομίζω..η ιστορία ξεκινάει ως εξής...με το αγόρι μου ζήσαμε τον απόλυτο παράδεισο αλλα και την κόλαση...τον τελευταιο καιρό λόγω απιστίας έζησα δράμα...ήθελα πολύ να τον συγχωρέσω και να μην τον χάσω και αυτό προσπάθησα να κάνω αφού κ αυτόσ μου είχα ζήτήσει πολλες φόρες να τον συγχωρέσω και μου αποδείκνυε συνεχώς πως όντως με αγαπάει κ η απιστία που έκανε ηταν μια επιπολαιότητα...όμως καθώς ηρέμησαν τα νεύρα μου και ο εγωισμός μου και κυριάρχησε η λογική ήθελα να χωρίσουμε γιατί τελικά δεν μπορόυσα να ξεχάσω οτι είχε γίνει...όταν χωρίσαμε λοιπόν επειδή εγω το θέλησα...μετά απο 2 βδομέδες ανακαλύπτω οτι είμαι έγκυος...!!!!ειμαι σε απόγνωση δεν ξέρω τι να κάνω...ο φίλοσ μου θέλει να παντρευτούμε και να κάνουμε μια όμορφη οικογένεια όπως λέει..εγώ όμως δεν ξέρω με είχε πληγώσει πολυ...τώρα όμως δεν μπορώ να σκέφτομαι μόνο τον εαυτό μου...θα τρελλαθω...!

2Απόγνωση????? Empty Απ: Απόγνωση????? Τρι Σεπ 11, 2012 1:22 am

αννα-μαμα


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..Η ΑΠΙΣΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΚΑΙ ΟΣΟ ΚΙ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΤΥΡΑΝΝΑΕΙ ΣΑΝ ΙΔΕΑ.ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΣΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙΡΟ ΜΑΖΙ?ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΗ.Η ΑΠΙΣΤΙΑ ΗΤΑΝ ΤΗΣ ΜΙΑΣ ΣΤΙΓΜΗΣ Η ΗΤΑΝΕ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΤΡΑΒΟΥΣΕ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΣ?

3Απόγνωση????? Empty Απ: Απόγνωση????? Τρι Σεπ 11, 2012 1:32 am

theodwra82


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Είμασταν 6 χρόνια μαζί.τώρα είμαι 26 κ αυτός 30..απο την αρχή της σχέσης ήταν όλα τέλεια και ξέραμε καταβάθως και οι δύο οτι μαζί θα είμαστε για πάντα και θα κάναμε οικογένεια..ηταν μια σόβαρή σχέση υποτίθεται..είμασταν όλα τα χρόνια μαζί αλλα μέτα εγω επέλεξα να πάω να μέινω στην πόλη μου λόγω δικίας μου βλακείας και επιπολαιότητας και τοτε ο φίλος μου την έκανε αλλίως...δεν έμαθα ποτέ λεπτομέρειες ποσο καιρό κράτησε και τι ήταν αυτό που γινόταν γιατί ποτέ δεν παραδέχτηκε οτι ήταν κάτι παραπάνω απο ένα βράδυ και μια άτυχη στιγμή...αλλα μετά απο ψάξιμο εγω έμαθα οτι ήταν μια ιστορία 2-3 μηνών...δεν ξέρω πραγματίκα τι να κάνω.δεν τον έχω συγχωρέσει.δεν έχω ξεπεράσει τίποτα..δεν θέλω όμως ουτε εκτρωση να κάνω ούτε να μεγαλώσω μόνη μου ένα αθώο μωράκι που δεν φταίει σε τίποτα..

4Απόγνωση????? Empty Απ: Απόγνωση????? Τρι Σεπ 11, 2012 1:38 am

αννα-μαμα


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
theodwra82 έγραψε:Είμασταν 6 χρόνια μαζί.τώρα είμαι 26 κ αυτός 30..απο την αρχή της σχέσης ήταν όλα τέλεια και ξέραμε καταβάθως και οι δύο οτι μαζί θα είμαστε για πάντα και θα κάναμε οικογένεια..ηταν μια σόβαρή σχέση υποτίθεται..είμασταν όλα τα χρόνια μαζί αλλα μέτα εγω επέλεξα να πάω να μέινω στην πόλη μου λόγω δικίας μου βλακείας και επιπολαιότητας και τοτε ο φίλος μου την έκανε αλλίως...δεν έμαθα ποτέ λεπτομέρειες ποσο καιρό κράτησε και τι ήταν αυτό που γινόταν γιατί ποτέ δεν παραδέχτηκε οτι ήταν κάτι παραπάνω απο ένα βράδυ και μια άτυχη στιγμή...αλλα μετά απο ψάξιμο εγω έμαθα οτι ήταν μια ιστορία 2-3 μηνών...δεν ξέρω πραγματίκα τι να κάνω.δεν τον έχω συγχωρέσει.δεν έχω ξεπεράσει τίποτα..δεν θέλω όμως ουτε εκτρωση να κάνω ούτε να μεγαλώσω μόνη μου ένα αθώο μωράκι που δεν φταίει σε τίποτα..

ΜΗΠΩΣ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΤΑ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΑ?ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΠΡΟΧΩΡΟΥΣΑΤΕ ΚΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΚΑΠΟΥ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕ?ΕΦΥΓΕΣ ΚΙΟΛΑΣ..ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΟ.ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΤΕ ΑΝΟΙΧΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ.ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΞΕΡΕΙ?

5Απόγνωση????? Empty Απ: Απόγνωση????? Τρι Σεπ 11, 2012 1:47 am

theodwra82


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ναι κάπως έτσι έγιναν τα πράγματα μου είπε σαν δικαιολογία οτι στην ουσία με εκδικιόταν επειδή τον είχα πληγώσει κ εγώ όταν έφυγα ενώ είμασταν στην καλύτερη φάση τησ σχέσης μας..του ανακοίνωσα χθές οτι είμαι εγκυος και έχει τρελλαθεί απο την χαρά του..εγώ του είπα οτι δεν θέλω να το κρατήσω γιατι νομίζω οτι δεν θα κάνουμε μια ευτυχισμένη οικογένεια έτσι οπως είμαστε τώρα και οτι δεν έχω ξεπεράσει τίποτα απο όσα έγιναν...όμως δεν μπορώ να κάνω έκτρωση δεν φταίει σε τίποτα αυτή η ψιχούλα...

6Απόγνωση????? Empty Απ: Απόγνωση????? Τρι Σεπ 11, 2012 1:51 am

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kοπελα μου ειναι δυσκολη η κατασταση αυτη...Τι να σου πω? Θα πρέπει να σκεφτεις παρα πολυ καλα τα πράγματα. σου εχει τυχει οτι καλυτερο για μια γυναικα περιμενεις το παιδάκι σου και ταυτοχρονα εισαι μπερδεμενη σε οτι αφορα τον φιλο σου. καταλαβαινω πως ειναι δυσκολα να τον συγχωρέσεις και να προχωρήσετε σαν να μην συνεβη τιποτα . το εμαθες προσφατα για την απιστια? μηπως με τον καιρο περασει ο θυμος που εχεις μεσα σου και του δωσεις δευτερη ευκαιρια? πιστευω πως πρεπει να δινουμε δευτερη ευκαιρια στον άνθρωπό μας αλλά εδώ μιλάμε και για εγκυμοσύνη οποτε δυσκολευουν τα πραγματα. ελπιζω να βρεις μια λυση στο πρόβλημα.
6 χρονια περασατε μαζι αξίζει μια δεύτερη ευκαιρία; καλα ξεμπερδεματα κοριτσι μου σου ευχομαι οτι καλυτερο

7Απόγνωση????? Empty Απ: Απόγνωση????? Τρι Σεπ 11, 2012 1:56 am

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ είμαι της άποψης οτι πρέπει να του δώσεις μια ευκαιρία ειδικά τώρα που τα πράγματα ήρθαν έτσι.Πρέπει να συζητήσετε πολύ σοβαρά τι θέλετε ο ένας απο τον αλλον,να του μιλήσεις ανοιχτά για το τι αισθάνεσαι πως νοιώθεις μετά απο αυτό που έγινε και πως θα μπορέσετε να το ξεπεράσετε.
Στην τελική όπως λένε και οι γιαγιάδες μας, άντρας είναι,θα κάνει και την στραβή του, όχι οτι το εστερνίζομαι 100% αλλά πιστεύω πως αν ο αντρας μετανιώσει το εννοεί πραγματικά και τι στο καλο γυναίκες είμαστε μπορούμε να καταλάβουμε πότε ένας άντρας μας κοροϊδευει..
Σκέψου πολύ καλά πριν κάνεις κάτι που θα μετανιώσεις μετά,εδω στη Ρώμη καποτε μοίραζαν τα συγχωροχάρτια με το κιλό,σκέψου το.......

8Απόγνωση????? Empty Απ: Απόγνωση????? Τρι Σεπ 11, 2012 1:57 am

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θεοδωρα,με το καλο το παιδακι σου καταρχην!πιστευω οτι αξιζει μετα απο 6 χρονια υπεροχης οπως λετε σχεσης να δωσετε μια ευκαιρια ακομα κ στους δυο σας!κ ειδικα τωρα που θα γινετε 3!φανταζομαι οτι ειναι δυσκολη η απιστια,αλλα οπως ειπες το μωρακι δεν φταιει σε τιποτα..πιστευω οτι οντως εκανε οτι εκανε απο αντιδραση που εφυγες!κ εφοσον τωρα σου λεει οτι σ'αγαπαει κ σε θελει πισω,σκεψου καλα πριν κανεις οτιδηποτε!εξαλλου μολις ερθει το μπεμπε σας θα τα ξεχασετε ολα!!σου ευχομαι οτι καλυτερο!

9Απόγνωση????? Empty Απ: Απόγνωση????? Τρι Σεπ 11, 2012 2:02 am

αννα-μαμα


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοιτα η αληθεια ειναι οτι φταις κι εσυ και νομιζω οτι η εγκυμοσυνη ηρθε σαν σημαδι για να σας δειξει οτι δεν πρεπει να ειστε χωρια.απο κει και περα ειναι δικο σας θεμα πως θα το χειριστειτε.απλα απο τη στιγμη που λες οτι χαρηκε τοσο πολυ ειναι αδικο να τον ξαναπληγωσεις και σιγουρα δε θα σου το συγχωρησει και θα χωρισετε.κανε αυτο το βημα και νομιζω ολα θα ξεχαστουν με το μωρακι σας...

10Απόγνωση????? Empty Απ: Απόγνωση????? Τρι Σεπ 11, 2012 2:08 am

theodwra82


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Σας ευχαριστώ πολύ...αυτό που νοιώθω είναι φόβος..οτι θα έχουμε μια χάλια οικογένεια που θα είμαστε σαν συγκάτοικοι στο σπίτι και θα μας ενώνει μόνο αυτό το πλασματάκι..τα νοιώθω όλα αυτά γιατί λόγω όλων αυτών που έγιναν κυριάρχησε η λογική μου στο τέλος και ο νους μου δεν μπορεί να καταλάβει πως μπόρεσε και ήταν με άλλη γυναίκα..βέβαια αισθάνομαι ακόμα πράγματα.υπάρχει ακόμα αγάπη αλλα φοβάμαι...αυτό που θέλω είναι να εξαφανιστώ και να μην βλέπω κανέναν αλλα δεν γίνεται..θέλω να ξυπνήσω και να μην θυμάμαι τίποτα κ δεν γίνεται ουτε αυτο...κ έχω και τύψεισ γιατι ταλαιπωρώ ψυχολογικά το μωράκι μου..εμαι 5 εβδομάδων τώρα..

11Απόγνωση????? Empty Απ: Απόγνωση????? Τρι Σεπ 11, 2012 2:09 am

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω αν και ειναι απολυτο αυτο που λεω πιστευω πως once a cheater always a cheater....Ημουν σε σχεση σοβαρη με τετοιο τυπο και δεν χωρουσα να περασω απο την πορτα...Και αυτο το οτι ειναι αντρες το θεωρω απιστευτα λαθος και εμεις ανθρωποι ειμαστε και εχουμε αναγκες...Παντως η απιστια δινει κακο προτυπο και στα παιδια αυτο πιστευω...Δεν χρειαζεται να το ριξεις και φυσικα μπορει το μωρο να εχει αψογη σχεση και με τους δυο σας χωρις αυτο να σημαινει πως πρεπει να ειστε μαζι...Τεσπα εγω ειπα την αποψη μου αλλα μην με ακους και τοσο γιατι ειμαι υπερβολικα καμμενη με αυτο το θεμα... Twisted Evil Twisted Evil

12Απόγνωση????? Empty Απ: Απόγνωση????? Τρι Σεπ 11, 2012 2:15 am

αννα-μαμα


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΤΑ ΠΡΑΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΝ.ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΔΕ ΧΩΡΙΖΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΕΡΑΤΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΚΑΠΟΤΕ ΣΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΜΙΑΣ ΣΧΕΣΗΣ.ΔΕΝ ΤΟΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΩ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΝΟΙΧΤΟΜΥΑΛΗ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ..ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ Ο ΘΕΟΣ ΤΗΣ ΕΣΤΕΙΛΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ,ΑΣ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΝΕ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΝΕ...ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΕΙ..

13Απόγνωση????? Empty Απ: Απόγνωση????? Τρι Σεπ 11, 2012 2:38 am

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Η αποψή μου είναι ότι όταν έχεις μια μακροχρόνια σχέση από μικρή σχετικά ηλικία όπως εσείς ένας από τους δυο κάποια στιγμή θα την κάνει την απιστία.Όμως γύρισε ξανά σε σένα και μάλιστα χάρηκε πολύ για το μωρό.Θα του ήταν πολύ εύκολο να την κάνει με ελαφρά από τη στιγμή κιόλας που ήταν και δική σου απόφαση ο χωρισμός.Δώσε μια δεύτερη ευκαρία, άλλωστε από ότι καταλαβαίνω το παιδί το θέλεις είτε με πατέρα είτε χωρίς.Όποτε μια προσπάθεια μαζί με τον πατέρα δε βλάπτει

14Απόγνωση????? Empty Απ: Απόγνωση????? Τρι Σεπ 11, 2012 2:57 am

mamamia12

mamamia12
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ sunny ΘΑ ΠΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΜΟΝΟ Ο ΘΕΟΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΗ ΣΥΓΧΩΡΕΙ ΤΑ ΛΑΘΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ,ΣΥΜΦΩΝΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΜΗ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΗΝ ΑΠΙΣΤΙΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΣΚΕΨΟΥ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΡΑΣ ΚΑΙ ΗΣΑΣΤΑΝ ΜΑΚΡΥΑ ΓΙΑ ΚΑΙΡΟ..ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΝΕΔΩΣΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΩΜΑΤΙΚΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΕΡΩΤΕΥΘΗΚΕ,ΕΦΟΣΟΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΣΟΥ ΑΥΤΟ ΕΡΜΗΝΕΥΕΤΑΙ ΟΤΙ ΣΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΚΙ ΣΕ ΘΕΛΕΙ ΓΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΗΤΕΡΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΤΟΥ,ΑΝ ΚΙ ΕΣΥ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΑΓΑΠΗ ΓΙΑΥΤΟΝ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΝΕΑ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΣΒΗΣΕ ΤΑ ΠΑΛΙΑ... Wink ΕΙΝΑΙ ΕΥΛΟΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΤΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥΤΙΜΟ,ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ.... cheers

15Απόγνωση????? Empty Απ: Απόγνωση????? Τρι Σεπ 11, 2012 3:19 am

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσι μου αυτην την περιοδο φροντισε μονο να εισαι ηρεμη για να ειναι ηρεμο και το μωρακι σου δεν χρειαζεται να τον παντρευτεις εφοσον δεν εισαι ετοιμη και σε απατησε εχεια καιρο μπροστα σου να σκεφτεις τι θα κανεις με αυτον τον ανθρωπο μπορει να κανεις μια καινουργια αρχη μαζι του και οντως να ειναι ο καλυτερος και να μετανιωσε αυτο που εκανε ποτε δεν ξερεις αν δεν δοκιμασεις

16Απόγνωση????? Empty Απ: Απόγνωση????? Τρι Σεπ 11, 2012 3:33 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσι μου δεν ειναι ολα μαυρο ή ασπρο..μπορειτε να μεγαλωσετε ΜΑΖΙ το μωρακι σας εφοσον κι εκεινος εδειξε να χαρηκε πολυ με την εγκυμοσυνη αλλα να μην ειστε ζευγαρι απο την στιγμη που εχει ραγισει το γυαλι,απ΄οτι λες..εγω,προσωπικα δεν θα συγχωρουσα ποτε μια απιστια ειτε κρατησε 10 λεπτα ειτε 10 χρονια..για μενα δεν εχει σημασια καμια...απο την στιγμη που μπαινει στο μυαλο του να το κανει,σημαινει οτι εχει τελειωσει το θεμα...κι αυτα οτι αντρας ειναι μωρε,δεν πειραζει ειναι η μεγαλυτερη μπαρουφα και βλακεια που μπορει να πει καποιος για να δικαιολογησει..τι? και βεβαια να κρατησεις το δωρο που σου εστειλε ο θεος και με την βοηθεια του φιλου σου,να το μεγαλωσετε..ελπιζω να αποφασισεις οτι θα σε κανει πραγματικα ευτυχισμενη..

17Απόγνωση????? Empty Απ: Απόγνωση????? Τρι Σεπ 11, 2012 4:34 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να φροντισεις πρωτα απο ολα το μωρακη σου μν στεναχωριεσε ειναι κριμα για το πλασματακι οπως ειπαν κ τα κοριτσια μπωρεις να το κρατησεις κ να συμβαλη κ αυτος κ ισως με τον καιρο τον συγχωρεσεις...ευχομαι να παρεις την σωστη αποφαση

18Απόγνωση????? Empty Απ: Απόγνωση????? Τρι Σεπ 11, 2012 5:37 am

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Το σίγουρο είναι οτι είναι δύσκολη κατάσταση,εισαι μπερδεμένη και ήρθε και η εγκυμοσύνη τωρα.πρεπει να σκεφτείς καλα τι θα κανείς,το μωρο απο οτι κατάλαβα το θέλεις και καλα κανείς είναι οτι πιο ωραίο θα έχεις κάνει,ηρεμήσε πρώτα απο ολα γτ και η ψυχολογία σου πρέπει να είναι καλη για να είναι καλα και το μωρακι.εγω δεν μπορω να σου πω αν θα τον συγχωρεσεις η όχι γτ δεν έχω έρθει στν ίδια θέση για να μιλήσω με σιγουριά...έχεις κοντα σε όλο αυτο την οικογένεια σου να σε βοηθήσει και να σε στηρίξει?και να τον συγχωρεσεις σωστό μου φαίνεται και όχι πάλι δεν θα έχεις και άδικο.αν έχεις αποφασίσει να το κρατήσεις πάρε το χορό σου να το σκεφτείς καλα να το συζητήσεις μαζι του γτ είναι ο πατέρας και έχεις καιρο να δεις τι θα κανείς μην βιαστεις εγω εύχομαι να σπάνε ολα καλα..

19Απόγνωση????? Empty Απ: Απόγνωση????? Τρι Σεπ 11, 2012 4:55 pm

sofia 23/12/10

sofia 23/12/10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
an den tou doseis tin eykairia den tha matheis pote an eprepe i oxi,gia mena afou ola itan teleia mexri kai pou efiges tha prepei na tin doseis tora an den petixei stin xeiroteri na ksanavretheis stin thesi pou eisai tora alla xoris erotimatika!!an petixei omos????den tha einai krima na min ton doseis???

20Απόγνωση????? Empty Απ: Απόγνωση????? Τρι Σεπ 11, 2012 7:49 pm

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γνωμη μου ειναι να του δωσεις δευτερη ευκαιρια λογω της εγκυμοσυνης να μεινετε μαζι να δεις πως θα τα πατε και αν δεις πως δεν μπορεις να το ξεπερασεις τοτε τον χωριζεις.μπορειτε να το μεγαλωσετε με αγαπη το μωρακι σας ακομα και χωρια να ησαστε.εγω ευχομαι να παρεις την καλυτερη αποφαση και με το καλο το μωρακι σου.

21Απόγνωση????? Empty Απ: Απόγνωση????? Παρ Σεπ 14, 2012 4:51 am

vacky

vacky
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Βρε κορίτσι και γω σε τέτοια φάση έμεινα έγκυος. Είμασταν πολύ χάλια μεταξύ μας, ψυχολογικά ράκοι και δυο γιατί τους μήνες πριν είχαν συμβεί διάφορα πολύ άσχημα σκηνικά και κάπου εκεί ήρθαν και καυγάδες χοντροί και κερατώματα. Κ ενώ είχα αποφασίσει να χωρίσω γιατί γενικώς δεν ήμουν καλά τσουπ εμεινα έγκυος...Εγώ είχα φρικάρει και εκείνος είχε τρελαθεί από τη χαρά του. Κάναμε μια πολύ σοβαρή κουβέντα κ τώρα έχουμε ενα μπέμπη 9 μηνών και είμαστε σούπερ!! Είναι υπέροχος πατέρας κι αν καμιά φορά σκέφτομαι το κέρατο που φύτρωσε στο κεφαλάκι μου λέω δε γαμεί ρε κοπελιά πέρασε και δεν ακούμπησε... Οπότε ξανασκέψου το
Φιλιά!!

22Απόγνωση????? Empty Απ: Απόγνωση????? Παρ Σεπ 14, 2012 6:17 am

markaaa

markaaa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
sofia 23/12/10 έγραψε:an den tou doseis tin eykairia den tha matheis pote an eprepe i oxi,gia mena afou ola itan teleia mexri kai pou efiges tha prepei na tin doseis tora an den petixei stin xeiroteri na ksanavretheis stin thesi pou eisai tora alla xoris erotimatika!!an petixei omos????den tha einai krima na min ton doseis???

συμφωνω απολυτα!!! ειναι δυσκολο, αλλα αν δεν δωσεις μια ευκαιρια θα μεινεις με το ερωτιματικο... ειμαι της γνωμης να δωσεις την ευκαιρια και απο κει και περα να κανεις αυτο που θα σου δωσει ασφαλεια και ψυχικη ηρεμια.. πιστευω οτι οσο περνουν οι μηνες μπορει να σε κανει να νιωσεις ασφαλεια διπλα του, αν οχι φευγεις και και θα εισαι και πιο σιγουρη για την αποφαση σου... σου ευχομαι ολα να πανε καλα!!!!!

23Απόγνωση????? Empty Απ: Απόγνωση????? Δευ Σεπ 24, 2012 4:54 am

theodwra82


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Σας ευχαριστώ ολες σας μέσα απ την καρδιά μου...δεν εχω αποφασίσει τι θα κάνω ακόμα ειμαι πολύ ασχημα ψυχολογικά και στεναχωριέμαι που είμαι ετσι αλλα δεν μπορώ να τ αλλάξω...δυστυχώς κλαιω ολη μέρα...οταν βαζω τα πραγματα σε μια σειρα σκεφτομαι κ εγω οτι ηταν γραφτο να γινει αυτο γιατι να σκεφτειτε πως η συλληψη εγινε λιγες μερες πριν την αναμενομενη περιοδο,δηλαδη οχι σε γονιμες ημερες κλπ,και ηταν απο τις στιγμες που ουσιαστικα είχε ηδη τελειωσει η σχέση μας...σκεφτομαι πολυ να κανω μια προσπαθεια αλλα φοβαμαι πολυ οτι δεν θα μπορεσουμε να ειμαστε ποτε ξανα ευτυχισμενοι οπως ημασταν και δεν θα μπορεσω να τον ξανα αγαπησω οπως τον αγαπουσα...κ οσο για την οικογενεια οχι δεν υπαρχει στηριξη γιατι δεν εχω μιλησει ακομη σε κανεναν ουτε σε φιλες ουτε σε γονεις...κ οσο για χωρισμο το μονο που σκεφτομαι ειναι οτι δεν μου φταιει σε τιποτα αυτη η ψυχουλα να μεγαλωσει χωρις πατερα..προσπαθω πολυ να βαλω μια σειρα ελπιζω κ εγω να τα καταφερω

24Απόγνωση????? Empty Απ: Απόγνωση????? Δευ Σεπ 24, 2012 8:01 am

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΘΑ ΕΒΑΖΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΤΩ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΧΩ Κ ΜΙΑ ΨΥΧΟΥΛΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ ΔΙΚΗ ΤΟΥ Κ ΔΙΚΗ ΜΟΥ...Κ ΚΑΤΑΡΧΑΣ Ο ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΩΣ ΠΡΩΤΟΣ ΤΟΝ ΛΥΘΟ ΒΑΛΕΤΩ ΔΕΝ ΛΕΝΕ???ΜΙΛΗΣΤΕ ΟΚ ΕΓΙΝΕ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΧΕΤΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΑΖΙ...ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙΣ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΑΠΟ ΕΝΑ ΚΑΚΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΑΛΛΑ Κ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΜΑΖΙ..ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ ΚΑΠΩΣ Κ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!!!!ΔΩΣΕ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΕΠΑΝΟΡΘΩΣΗ Κ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΒΓΑΛΕΙ ΑΣΠΡΟΠΡΟΣΩΠΗ Very Happy Very Happy Very Happy

25Απόγνωση????? Empty Απ: Απόγνωση????? Κυρ Οκτ 14, 2012 1:55 am

theodwra82


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧ ΚΑΙ ΝΑΙ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΒΗΜΑ Κ ΗΡΘΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΙΑ ΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΣΤΑΝ...Κ ΑΝ ΜΑΣ ΒΛΕΠΑΤΕ ΜΑΖΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΙΣΩΣ ΜΑΣ ΖΗΛΕΥΑΤΕ...Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΟΣ ΤΡΥΦΕΡΟΤΗΤΑ Κ ΑΓΑΠΗ,ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΤΟΥ ΠΛΕΥΡΑ ΟΜΩΣ!!!ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΥΠΟΚΡΙΝΟΜΑΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΙΝΑΝΕ...ΟΤΑΝ ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΑΩ ΠΑΝΤΑ ΝΑΙ,ΑΠΛΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΑΔΙΑΘΕΤΗ ΛΟΓΩ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΟΜΩΣ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΒΑΖΩ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΒΓΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΔΙΕΞΟΔΟ.ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΜΙΛΑΩ ΑΝΟΙΧΤΑ ΜΙΑΣ Κ ΣΕ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ,ΣΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΕΧΩ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΑΠΛΑ ΟΤΙ Η ΣΧΕΣΗ ΠΕΡΑΣΕ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ.ΞΕΡΕΤΕ ΠΩΣ ΝΟΙΩΘΩ??ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΗ.ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΠΟΤΕ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΩ,ΟΤΙ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΕ ΑΔΙΕΞΟΔΟ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΧΩΡΙΣΩ ΑΦΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΒΗΜΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ.ΟΧΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΑΠ ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΤΥΨΕΙΣ,ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΑΣΧΗΜΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΚΛΑΙΩ ΚΑΙ ΖΗΤΑΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΛΑΙΩ Κ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ,ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΤΑΙΕΙ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ Η ΨΥΧΟΥΛΑ ΜΟΥ.ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΤΑΠΙΕΖΩ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ..ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΤΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ ΟΥΤΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΥΤΕ Η ΨΥΧΟΥΛΑ ΜΟΥ,ΕΓΩ Κ ΟΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΜΟΥ ΦΤΑΙΜΕ ΓΙ ΑΥΤΟ ΒΑΣΑΝΙΖΟΜΑΙ..ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΚΛΕΙΝΟΜΑΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις