Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
172 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 172 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ζωούλα μια χαρά είναι το Ολύμπιον. Κι εγώ εκεί θα πήγαινα, αλλά δε συνεργάζεται η γιατρός μου. Απλά θα τους πεις αν θέλεις να θηλάσεις από την αρχή. Όλα καλά! Θα δείς, καλά θα περάσεις! Και έχουν και καλούς αναισθησιολόγους. Έμπειρους! Ελένη να τον χαίρεσαι τον αντρούλη σου! Κορίτσια, φιλάκια!

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κουκλες!Τι κανετε;Εγω πηγα δουλεια και γυρισα πιο νωρις.Πολυ μουντος ο καιρος κατα δω.Συννεφα,βροχες,βροντες χαλιααα,θελω πισω το καλοκαιρι....Εχετε βγαλει εσεις τα χειμωνιατικα η οχι ακομα;;Εγω τα εγβαλα ολα απ'την αρχη τα επλυνα,σιδερο και μπηκαν στην θεση τους.Μπορει για καποιες να ειναι νωρις αλλα εδω σε μας ερχετε γρηγορα ο χειμωνας Razz .Για το μωρο τα εχουμε ολα ετοιμα εκτος απο τον ρουχισμο.Εχουμε παρει εσωρουχα και μερικα φορμακια.Θα μας δωσει η αδερφη μου και θα μασουμε και απο δωρα.Ουφφφ λιγος καιρος ακομα,το μονο που με παρηγορει....

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εσείς ευη έχετε κακοκαιρία εκει κ εμείς εδω καύσωνα... Για χειμωνιάτικα ρούχα ουτε λόγος ακόμα να βγουν απο την αποθήκη, σήμερα έχουμε 30 βαθμούς θερμοκρασία κ έχουμε σκάσει απο τη ζέστη...

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα και πάλι κορίτσια Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 21 328109 Ελπίζω να είσαστε όλες καλά Very Happy Διαβάζοντας στα γρήγορα έιδα πως τα πάτε,τις ανησυχίες απορίες κτλ..Καλώς σε βρήκα demmy Smile Όσον αφορά την Π.Η.Τ. , αυτή βγάινει σύμφωνα με τις μετρήσεις του γιατρού,κ το βάρος αντιστοιχεί στην ηλικία του μωρού.Γινα μην σε κουράζω με λεπτομέρειες,αν ένα μωράκι γκαζώνει απο θέμα βάρους και στρουμπουλεύει γρήγορα,φαίνεται και μεγαλύτερο σε εβδομάδες,άρα και νωρίτερα η Π.Η.Τ.Η απόκλιση του υπέρηχου στο βάρος ειναι απο 10 εως 20%.Σε διαφώτισα λίγο ? Εγώ πάλι ψώνιζα σιγα σιγά από τότε που έμαθα το φύλο του μωρού,ειδικά γιατί στο 2ο τρίμηνο ήμουν πιο ευκίνητη από ότι είμαι τωρα Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 21 536304 Μαζί με πράγματα από φίλες κτλ. μπορώ να πώ πως είμαι σχεδόν πανέτοιμη για την άφιξη της μικρής μου.Πάντως θέλει ψάξιμο μπόλικο στο ιντερνετ για το baby shopping ,ειδικά αυτή την εποχή..γιατί η εκμετάλλευση της χαράς της μάνας που θέλει να δώσει οτι μπορεί στο μωρό της ειναι μεγάλη.. Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 21 417472

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
crazymommy έγραψε:
eirini2 έγραψε:
crazymommy έγραψε:
eirini2 έγραψε:
crazymommy έγραψε:Βέβαια, να την πω την αλήθεια, εμείς κοιτάμε για κρεβάτι για τη μεγάλη. Γιατί πρέπει να τη βγάλουμε νωρίς από την κούνια, ώστε να μη νιώσει ότι της κλέβει το κρεβάτι το μωρό! Πιο πολύ αγωνία έχω γι' αυτό εγώ! Laughing
κι εμεις ψαχνουμε για κρεβατι για τον μεγαλο.εχεις υποψη σου καποιο μαγαζι?

Αχ, όχι, αυτό ψάχνουμε κι εμείς τώρα. Κοιτάμε καταρχήν μέσω ίντερνετ. Βέβαια, εμείς ίσως καταλήξουμε και σε κουκέτα (μια και καλή), οπότε πάμε σε άλλη κατηγορία... Αλλά αν βρεις κάτι πες μου, θα σου πω κι εγώ γιατί θα πρέπει να καταλήξουμε σχετικά σύντομα!
εμεις εχουμε παει modeco και neoset.κι εμεις μαλλον για κουκετα το βλεπουμε.δεν ξερω που μενεις.βρηκαμε κουκετα με βακελιτη 380 ευρω χωρις τα στρωματα.εχει και στο αιγαλεω και στους αγ.αναργυρους μαγαζι.θελουμε να παμε και σε μια εκθεση για επιπλα μηπως βρουμε κι εκει κατι αλλιως θα καταληξουμε σ`αυτον που σου λεω.στη νεοσετ δεν μειναμε ευχαριστημενοι γιατι τα βγαζουν σε στανταρ διαστασεις τα κρεβατια κι επειδη το δωματιο ειναι μικρο θελουμε συγκεκριμενες διαστασεις.στη modeco ειναι ολα απο μελαμινη και μας φανηκαν ψευτικα.αν θελεις περισσοτερες πληροφοριες πες μου.αν βρεις κι εσυ κατι καλο ενημερωσε.

Από modeco περάσαμε κι εμείς... Αλλά θέλω να δω κι άλλα και πράγματι με ενδιαφέρει να είναι καλής ποιότητας, ακόμα και αν μας στοιχίσει λίγο παραπάνω. Ειδικά στην κουκέτα θέλεις να είναι γερή κατασκευή, να μη χαλαρώσει και τρίζει με τον καιρό (πολύ ενοχλητικό για αυτούς που κοιμούνται) και να αντέξει για πολλά χρόνια. Ιδανικά, αν μπορεί να "σπάσει" και σε 2 κρεβάτια χωριστά, γιατί ποιος ξέρει, μπορεί αργότερα να θελήσουν να κοιμούνται χωριστά... Με όλα αυτά, θέλει ψάξιμο το πράγμα! Στη νεοσέτ δεν πήγαμε, αλλά είχα ρίξει μια ματιά στον κατάλογό της. Ίσως περάσουμε κι από εκεί να δούμε τι παίζει. Ωραία κρεβατάκια έχει και το Laro (το βρήκαμε μέσω ίντερνετ) και είναι στη Μεταμόρφωση. Και μας καλύπτουν σε όλα τα παραπάνω, αλλά οι τιμές... τσούζουν λιγάκι κι έτσι θα καταλήξουμε εκεί μόνο αν δε βρούμε κάτι οικονομικότερο... Rolling Eyes
στο laro τσουζουν πολυ οχι λιγο.πηγαμε απο κει και τα ειδαμε αλλα πανακριβα.σχεδον ολες οι κουκετες ξεχωριζουν αλλα κι εμεις κοιταξαμε ποιοτητα.αν ειναι ομως να μου βγει 1000 ευρω η κουκετα χωρις το στρωμα αστο καλυτερα.στο λαρο ειναι τοσο ακριβα.για τον βακελιτη μου ειπαν κι αλλοι οτι ειναι γερο και δεν παθαινει τιποτα απο τα χτυπηματα και μονο 380 ευρω η κουκετα.και με τα στρωματα δεν ξεφευγεις πολυ.εμεις θελουμε να δουμε αν μπορουμε να παρουμε πρωτα το ενα και μετα απο 2-3 χρονια να παρουμε και το αλλο να γινουν κουκετα.

stellaef

stellaef
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μαμακα μου έγραψε:καλημερα κοιλιτσες!
στελα εχεις παρει μονο 600γρ????το καταλαβα καλα? τι τρως? θεικο το νουμερο ρε συ.....
τι μετρησεις εχεις στο σακχαρο? εγω 2ωρες μετα το μεσημεριανο ειμαι απο 100 εως 120 το ανωτερο. εχθες ο γιατρος που μου εκανε υπερηχο μου ειπε οτι μετα την 28η αναβαινει το σακχαρο.ειναι ετσι?
εσυ ψωνιζεις ροζ και εμεις μπλε....εχθες εκανα ενα ντου σε κατι φορμακια που κρατησα ουδετερα και ειναι λιγα...περιμενω να βαλουν τα χειμωνιατικα να παρω 2 3 φορμακια.τα αλλα μετα, ναδω και τι δωρα θα εχουμε.στην ιωαννα ειχα πολλα αφορετα, γαιτι δεν ειχα υπολογισει τα δωρακια.
Very Happy Very Happy

Ναι εχω παρει μονο 700γρ στο συνολο αλλα τι να το κανεις αφου τα΄χω τα κιλακια μου!Απ΄ολα τρωω!!Τουλαχιστον με λυπατε ο Θεος και δεν βαζω κιλα γιατι δεν με εκοβα καλα!εχω βαρυνει παρα πολυ και ζοριζομαι στο περπατημα!
Πριν μεινω εγκυος τα εβαζα για πλακα τα κιλα!

Το ζαχαρο μου γενικα ειναι καλο μετα απο φαγητο αλλα εφαγα 3 τουλουμπακια και μετα τις 2 ωρες ειχα 174.Ογιατρος μου ειπε πως αφου εφαγα γλυκο και ειχα ζαχαρο και την γλυκοζη να πιω και να κανω την καμπυλη, θα εχω παλι.Σημερα με την διαιτα εχω τελειες μετρησεις.αυτο σημαινει πως δεν χρειαζομαι ινσουλινη.εγω ειμαι στη 31 εβδομαδα και ανεβασα τωρα.Αλλα απο την πρωτη εγκυμοσυνη θυμαμαι πως μου ειχε πει οτι καμπυλη κανουμε μετα την 28 εβδομαδα.Εκτος αν ειχες προβλημα απο πριν.

Απο ρουχαλακια απογοητευτηκα μολις εβγαλα τα ρουχακια του Δημητρη( ο γιος μου) ειναι ολα μπλε και γαλαζι εκτος απο δυο φορμακια, ενα πορτοκαλι και ενα λαχανι που τα λες ουδετερα.Ευτυχως στις εκπτωσεις βρηκα φορμακια σε πολυ καλες τιμες και εφοδιαστηκα.Επειδη λογω εμπειριας γιατι απο οτι εχω ξαναπει τον γιο μου τον γεννησα κι αυτο Νοεμβριο πηρα μονο 0-3 μηνων και τα δωρακια που θα μου φερουνε θα τα αλλαξω και θα παρω 3-6.ΓΙάυτη την ηλικια χρειαζομαστε 2 νουμερα σε μια σεζον.

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τυχερή είσαι εσυ με μόνο 700 γραμ. μονο .Εγω έχω φτάσει ήδη τα 10 κιλά ...

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω εχω παρει 7 κιλα και ειμαι στην 34η παρα μια μερα αλλα παραλληλα δεν εχω αλλαξει νουμερο στα παντελονια μου μονο νουμερο στηθοδεσμου αλλα συμφωνα με τα λεγομενα του αντρα μου ειμαι λεει και ψιλη και δε μου φαινετε.καλα ριχνει μια βροχη εδω καταραχτωδης!!! Razz Razz Razz

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βλέπω 700 γραμ,η μια κοπέλα,7 κιλά η ¨ευχουλα¨"Μπράβο βρε κορίτσια,εγώ ,ε τα 15 επιπλέον δεν τρελαίνομαι,αλλα λίγες τυψεις νιώθω..Ευχούλα όντως μας μπουμπούνισε σύντομα αλλα πολύ δυνατά..Δεν ξέρω σε ποιό σημείο της πόλης μένεις,αλά εδώ έριξε κ βαρβάτους κεραυνούς. Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 21 215994

a href="http://www.glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php" target=_blank>[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Fotini77 στις Πεμ Σεπ 20, 2012 9:15 am, 1 φορά

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κι απο μενα!!! εδω βρεχει ασταματητα ωρες τωρα και ειμαι μονη και βαριεμαι και μου ρχεται να κλαψω!!!! ετσι απο μοναξια!!!!!
βλεπω πανω απο 30η εβδομαδα και ζηλευωωωωωωωωωωωω!!! αυτααααααααα

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ο καθενας οσα κιλα και να περνει ειναι το τιμημα για το θαυμα της ζωης που κρυβουμε μεσα μας οπως και να χει αν το θελουμε πραγματικα πεισμονουμε λιγακι και τα χανουμε εξαλλου ειναι στη φυση καθε γυναικας οτι βαζει στοχο να το πετυχαινει στο κατω κατω τιποτα δεν ειναι ακατορθωτο!!!!Εγω ειμαι εξω απ τη Θεσσαλονικη προς χαλκιδικη σε ενα χωριο ειχαμε και διακοπες ρευματος πολλους κεραυνους και πολυ αερα τωρα ειναι πιο ηρεμα τα πραγματα απλα εχει ψυχρα Razz Razz Razz

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπου έγραψε:γεια σας κι απο μενα!!! εδω βρεχει ασταματητα ωρες τωρα και ειμαι μονη και βαριεμαι και μου ρχεται να κλαψω!!!! ετσι απο μοναξια!!!!!
βλεπω πανω απο 30η εβδομαδα και ζηλευωωωωωωωωωωωω!!! αυτααααααααα
Καλησπερα και γω ετσι ζηλευα οταν ημουν στις βδομαδες σου τωρα ομως ζηλευω αυτες που εχουν μπει στο μηνα τους!!!!αντε εφαγα το γαιδαρο στην ουρα θα κολλησω;;!!!! Razz Razz

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Euxoula έγραψε:
Μπου έγραψε:γεια σας κι απο μενα!!! εδω βρεχει ασταματητα ωρες τωρα και ειμαι μονη και βαριεμαι και μου ρχεται να κλαψω!!!! ετσι απο μοναξια!!!!!
βλεπω πανω απο 30η εβδομαδα και ζηλευωωωωωωωωωωωω!!! αυτααααααααα
Καλησπερα και γω ετσι ζηλευα οταν ημουν στις βδομαδες σου τωρα ομως ζηλευω αυτες που εχουν μπει στο μηνα τους!!!!αντε εφαγα το γαιδαρο στην ουρα θα κολλησω;;!!!! Razz Razz
Ελα ρε συ σε 3 εβδομαδες ξεφευγεις απ το κινδυνο του προωρου! εγω ολο αυτο σκεφτομαι και αγχωνομαι!!!!! Shocked Shocked

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εδώ να δεις τι έριξε Μπού,κοτρώνες μην σου πώ!Κ εμένα μου φέρνει μια δόση μελαγχολίας η βροχή..σκέψου όμως το πιο ευχάριστο από όλα,το νινί σου που έρχεται!Πίστεψε με,ούτε που θα καταλάβεις πότε θα φτάσεις στις 30+ εβδομάδες,μην σου πω κ για να γεννήσεις! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 21 536304
Ευχούλα εγώ μένω δυτική Θεσσαλονίκη,έβγαλε κ μια στάλα ήλιου πριν νυχτώσει,πάλι καλά..Δεν σκάω και τόσο για τα κιλά,όταν πλάκωνα τα γλυκά και τα παγωτά το καλοκαίρι ασ πρόσεχα! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 21 328109

a href="http://www.glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php" target=_blank>[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλωσηρθατε παρεπιπτοντως στο θεματακι μας! ειμαι η Αναστασια,μενω στη Δραμα,και περιμενω κοριτσακι!!!!!! αυτααααααααααα

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπου έγραψε:
Euxoula έγραψε:
Μπου έγραψε:γεια σας κι απο μενα!!! εδω βρεχει ασταματητα ωρες τωρα και ειμαι μονη και βαριεμαι και μου ρχεται να κλαψω!!!! ετσι απο μοναξια!!!!!
βλεπω πανω απο 30η εβδομαδα και ζηλευωωωωωωωωωωωω!!! αυτααααααααα
Καλησπερα και γω ετσι ζηλευα οταν ημουν στις βδομαδες σου τωρα ομως ζηλευω αυτες που εχουν μπει στο μηνα τους!!!!αντε εφαγα το γαιδαρο στην ουρα θα κολλησω;;!!!! Razz Razz
Ελα ρε συ σε 3 εβδομαδες ξεφευγεις απ το κινδυνο του προωρου! εγω ολο αυτο σκεφτομαι και αγχωνομαι!!!!! Shocked Shocked
Μπου προς θεου προσπαθησε να μην σκεφτεσε κατι τετοιο ειχα παθει και εγω μια φρικη και ανχονομουν πολυ αλλα με μαλωσε ο γιατρος και μου ειπε πως απο τη στιγμη που ειναι ολα καλα δεν υπαρχει λογος να τα σκεφτομε και εκτος απο αυτο πλεον στις μερες μας κατι τετοιο μπορει να αποφεχθει πολυ ευκολα και να συνεχισει μια σωστη τελειομηνη κυηση!τι περιμενεις αγορακι η κοριτσακι; Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 21 567772 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 21 49454

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τα μεγαλα πνευματα συνατοντε μ αρεσει που μολις εγραψα τι περιμενεις!!!Εγω ειμαι η Βιβιαν μενω εξω απ τη θεσσαλονικη κοντα χαλκιδικη σε ενα χωριο και περιμενω κοριτσακι!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 21 567772

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν ειχα και πολυ ευκολη εγκυμοσυνη μεχρι τωρα! βεβαια ολα ειναι πια μια χαρα αλλα ωρες ωρες τρελαινομαι!!! περιμενω μια μπουμπου με την οποια ειμαι ηδη σφοδρα ερωτευμενη!!!!!!!!!!! χιχιχιχι! μαλλον θα γινω τρομερη χαζομαμα!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 21 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 21 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 21 328109

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χαχαχαχαχαχαχαχαχα ασε απο ερωτα με το μωρο αλλο τιποτα εγω εχω καλομαθει τα πρωινα που μολις ανοιγω τα ματια μου με κλωτσαει και της λεω καλημερα αν καμια φορα αργησει να μου ριξει καμια αρχιζω τα παραπονα αλλα μετα κανει τα δικα της καρατε μαζι με μποξ και ειμαι ευχαριστημενη!!!καλα εδω παιδια εχει μια ησυχια αυτη τη στιγμη δε κουνιετε φιλο βεβαια ειναι ολο πυκνα συννεφα προβλεπω τρελο μπουρινι σε λιγο ξανα!!!

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπου έγραψε:
Euxoula έγραψε:
Μπου έγραψε:γεια σας κι απο μενα!!! εδω βρεχει ασταματητα ωρες τωρα και ειμαι μονη και βαριεμαι και μου ρχεται να κλαψω!!!! ετσι απο μοναξια!!!!!
βλεπω πανω απο 30η εβδομαδα και ζηλευωωωωωωωωωωωω!!! αυτααααααααα
Καλησπερα και γω ετσι ζηλευα οταν ημουν στις βδομαδες σου τωρα ομως ζηλευω αυτες που εχουν μπει στο μηνα τους!!!!αντε εφαγα το γαιδαρο στην ουρα θα κολλησω;;!!!! Razz Razz
Ελα ρε συ σε 3 εβδομαδες ξεφευγεις απ το κινδυνο του προωρου! εγω ολο αυτο σκεφτομαι και αγχωνομαι!!!!! Shocked Shocked

Γιατί βρε να το σκέφτεσαι,αφού ειναι μια χαρα κ το μωράκι κ εσύ?Οι περισσότερες γυναίκες έχουμε άγχος,αλλά αν είναι να γίνει κάτι στραβό,τα σημάδια είναι εμφανέστατα!Λίγη αισιοδόξια,κ στο λέω κ εγώ που είμαι σουπερ αγχώδης και ψάχουλεύω τα πάντα!Απόλαυσε την περιόδο αυτη που ζείς! Very Happy Smile Wink

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια σας καληνυχτω παω να αραξω να χαζεψω λιγο τηλεοραση και να τσιμπησω και λιγακι πιαστηκε η πλατη μου στο γραφειο τοση ωρα στη καρεκλα αλλα αξιζε το κοπο παντου σε ολα τα θεματακια ειχα ευχαριστη παρεα ειδικα σημερα που ειμαι μονη μου και το αντρακι μου ειναι υπηρεσια!Καληνυχτες και φιλια σε ολες τις φουσκωμενες κοιλιτσες και μη!!!καλο βραδυ!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 21 564595 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 21 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 21 850933 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 21 417472

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αναστασια παιρνω τα σκουποξυλα μου και ερχομαι..... τι ρομαντικο να βρεχει και ας εισαι μονη σου.βρε χαζουλα σε λιγο καιρο θα αναζητας την μοναξια. αλλα δεν θα την βρισκεις.απολαυσε το τωρα που μπορεις.
ο μπεμπης σημερα με εχει τσακισει κυριολεκτικα. ολο κλωτσιες τρωω και μαλιστα πολυ χαμηλα. τι χαιδευω μηπως και ανεβει προς τα πανω,αυτος τα δικα του σημερα. η αληθεια τιναι οτι κουραστηκα λιγο σημερα, αλλα μεχρι το μεσημερι.
αναστασια μεχρι ποσες συσπασεις σου ειπε την ημερα οτι ειναι οκ. δεν κανει αλλη δουλεια απο το μεσημερι και μετα ρε γαμωτο. αυριο θα παω στην ντοκ να δουμε γιατι πηρε την κατιουσα ο ατιμος....

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χχααχαχα! καλα ειμαι μην ανησυχεις!! απλώς η βροχη κι η μοναξια μαζι δεν πανε!!! σα να παιζω σε σειρα ειναι !το μονο που μενει ειναι να κατσω μπροστα στο βρεγμενο παραθυρο που σταζει και να σχηματιζεται η εικονα του καλου μου με soundrack το it must have been love!!!χχαχααχα! μου ειπε μεχρι 10 την ημερα στη φαση που ειμαστε αλλα οχι τακτικες! δηλδη να μην ειναι π.χ. πανω απο 3 την ωρα η ανα 10λεπτο κλπ. εχεις;

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αθανασια μου κι εγω καποιες φορες τη νιωθω αρκετα χαμηλα τη μπεμπα! ποιος ξερει πως καθονται ! μην ειναι το κεφαλι τους που κουνιεται η κανενα ποδι η χερι που σπρωχνει!!! Very Happy Wink

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γειά σας κορίτσια! Εγώ είμαι η Δήμητρα και έχω κοριτσάκι! Τι κάνεις Αναστασία μου;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις