Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
556 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 556 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πραγματικα αντε να τελειωσει αυτο το αγχος με τις σαλατες!!
Πριν λιγες μερες ειχε μπει μια κοπελα με ΠΗΤ 29/9 και ανοιξε ενα θεματακι, δεν ξερω αν το ειδατε, που κολλησε τοξοπλασμα τωρα στον 9ο Shocked Shocked Shocked

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωχχχχχ η καημενη η κοπελα.. σε τετοια περιπτωση τι γινεται Εμη μου;

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν ξερω Χριστινα μου, φανταζομαι θεραπεια στο μωρο οταν γεννηθει... θα ειναι ταλαιπωρια για το μωρακι

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σας εδωσα τη σειρα μου σημερα και ακομα δε γεννησε καμια???????????????
το γιωτακι,ακομα δε μπηκε.μαλλον ταιζει τον μικρουλικο της! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 7 136747

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kopeleeees!!! Na mai k egw,fusika koimhthika elaxista me to gnwsto pleon senario..gyrnaw pleyro ponaw--ksanagyrnaw pianomai..paw na koimhthw thelw pipi..neyriazw k kanw tsigaro!
Telospadwn!!!
Diavasa sta petaxta ta nea sas,perimenoume thn Giota na mas pei ta megala nea!!
Ina k esy na mas peis ..oso gia ton gio pou fwnazeipeinaw k dipsaw..ayto pragmatika prepei na einai h xara tou paidiou!!
Stellitsa pare ta xapakia sou mwreeeeeee!!
K emena o aimatokriths sto 33..egw amelw twra teleytaia to asvestio.
Tinh makaronia me kima..asxoliasto!!!
Nikh TABERNA!!!
Sas eipa pou zygisthka???+12,5 pfff,ta gnwsta apo Deytera diaita!
An sprwxnw thnkoilia mou pros ta katw lete nakatalavei na katevei pio grhgora???

Se ola ta koritsakia filiaaaaaaaaaaaaaaa


H Tapeinh MarouNGA!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω ανετα θα επερνα τη θεση σου Σοφακι μ καλο αλλα η μικρη μου δε λεει να βγει!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα κοπελια! οσο αφορα το σπρωξιμο δοκιμασε αλλα η δικια μου ειναι μουλαρα και δε συγκινειται!! δε ξερω το μωρο σου!! Very Happy Very Happy

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφακι εγω ευχαριστως... το προσπαθω! κανω δουλειτσες... μετα μαλλον θα παμε ικεα, μετα να παρουμε την μαμα μου απο τα κτελ... μετα θα παω για περπατημα!!! Θα επρεπε κ λιγο σεξ... αλλα με την μαμα εδω δεν ξερω ποσο ευκολο θα ειναι... (θα το δω κ αυτο ομως μηπως γινει!)

Καλημερα στην Μαρουγκιτσα...

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια ξανα γεια σας! Δυστυχως και εγω μπαινοβγαινω στο φορουμ γιατι παντα κατι τυχαινει..αννα μου καλες οι εξετασεις!Smile και εγω περιμενω τηλ απο το γιατρο να δω αν τις εγραψε να παω να της κανω αυριο. Τελευταια φορα ειχα αιματοκριτη 40 αλλα εκτος απο το σιδηρο τρωω πολυ μοσχαρι γενικα...

Το θεματακι της κοπελας με το τοξοπλασμα με αγχωσε.. Ολο αρνητικο μου βγαινει αλλα το τελευταιο μηνα ετρωγα full σαλατες απεξω και σε μερικες επισκεψεις σε σπιτια φιλων εφαγα και μαρουλι. Πιστευω οτι πρεπει να εισαι και λιγο γκαντεμο για να το κολλησεις στην εγκυμοσύνη!!

Εμη Και μαριανθη Η επιδραση των ytopar ποτε περναει; Εγω τα κοβω αυριο κ οπως ειπατε κ εγω ειχα μειωσει τη δοση απο μονη μου. Μου ελεγε ανα τετραωρο κ το κανα πενταωρο!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελα ντε Ελενα... μια φιλη μου που επερνε κ αυτη απο τον 6ο μεχρι και ολη την πρωτη εβδομαδα του 9ου, οταν τα εκοψε γεννησε σε 3 μερες... μετα απο πολυ περπατημα.
Εγω τωρα οταν τα ειχα κοψει ειχαν περασει περιπου 10 μερες μεχρι να κανω εντονες συσπασεις... ελπιζω να μην θελω παλι 10 μερες γιατι θα φτασω την ΠΗΤ...

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ελπιζω πως οχι εμη για να μην παρεις ολο το μηνα... Βασικα εσυ η σοφια κ η βικη ειστε ανα πασα στιγμη ετοιμες. Εγω για να μαι ειλικρινης θα θελα αλλη μια βδομαδουλα , να μπω στην 38 να μαι πιο ησυχη

Anna_gt

Anna_gt
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Γεια σας κοριτσια!! 21 θεματακια ! Απιστευτο! Φυσικα δε τα διαβασα ολα αλλα αποτι καταλαβα γεννησαν η αθηνα και γιωτα!!
Κοριτσακια να τα χαιρεστε τα μικρα σας και να ειναι παντα ΓΕΡΑ!!
Τα δικα μου νεα: αυριο μπαινω αισιως στην 36 και το μονο που θελω ειναι να φτασω στην 37. Ειμαι και εγω με ytopar ελενα, εμη κ μαριανθη λογω συσπασεων. Τα σταματαω την αλλη βδομαδα οποτε θεωρητικα ειμαι ετοιμη για γεννα. Ελπιζω να μην παρω ολο το μηνα και να γεννησω Σεπτεμβρη. Μαριανθη και Ελενα μην ανησυχειτε για το τοξοπλασμα. Στον μηνα μας δε γινεται τιποτα κακο! Εγω τρωω ο τι να ναι παντως και εχω να κανω εξεταση απο ιουλιο...

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αννα μου γεια σου! Αμαν αυτες οι συσπασεις! Ηθελα να ξερα παλια οι μαμαδες μας τι καναν που δεν εκαναν τοσο συχνα υπερηχους κ τετοια; Σιγουρα θα ειχαν αλλα μια χαρα στην ωρα τους γεννουσαν....
Πιστευω οταν κοψω τα χαπακια να μην με πιασουν αμεσως παλι οι συσπασεις για να φτασω στην 38... Δε θελω να γεννησω νωριτερα για να εχει και το σωστο βαρος το μωρο

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
K emena o dikos mou o giatros ayto m eipe,mexri ton 7 eksetaseis,meta den exei shmasia,den kserw kata poso ephreazei to toksoplasma se megalous mhnes.

Emako tha to riksete eksw shmera...ade-ade giati einai kai Pempthn shmera opws eipame!!!

Xristinaki eimai peismatara tha ton sprwxnw kai pou tha paei tha fygei apo kei p kathetai..edw lene me ta xeria kapoioi katafernoun n allaksoun thesh sta mwra pou einaianapoda..fadazesai?

Vre Elenaki mhn anhsyxeis gia to mikrouli sou,opote kai na vgei apo dw kai pera ygeiestato tha einai.

Emeis molis fagame,ryzi me laxanika kai kotopoulaki melomoustardo! xaxax
Twra paizetai gia to an tha pame s/m h an tha paei o Souleiman na ksaplwsei
;0

Perito na sas pw oti akoma gelaw kai me ta 2!

Anna_gt

Anna_gt
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Iokasti27 έγραψε:Αννα μου γεια σου! Αμαν αυτες οι συσπασεις! Ηθελα να ξερα παλια οι μαμαδες μας τι καναν που δεν εκαναν τοσο συχνα υπερηχους κ τετοια; Σιγουρα θα ειχαν αλλα μια χαρα στην ωρα τους γεννουσαν....
Πιστευω οταν κοψω τα χαπακια να μην με πιασουν αμεσως παλι οι συσπασεις για να φτασω στην 38... Δε θελω να γεννησω νωριτερα για να εχει και το σωστο βαρος το μωρο

Για να γεννησεις αμεσως μετα τη διακοπη πρεπει να εχεις μεγαλης εντασης συσπασεις! Εγω ειχα μεχρι 40αρες οποτε και οταν τα κοψω θα κρατησω μια βδομαδα...

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα ξανά μανά σε όλες!!
Επιτέλους ήρθε το ρεύμα και έβαλα στη χύτρα αρακά και φτιάχνω..
Βρε κορίτσια με τα χάπια τα έχω κάνει μαντάρα κ εγώ.. από τότε που νοσηλεύτηκα 1 εβδομάδα στο νοσοκομείο και μετά που βγήκα και έπαιρνα αντιβίωση και yutopar για άλλη μια εβδομάδα δεν έχω πάρει καθόλου μαγνήσιο-σίδηρο-ασβέστιο!! Κάθε μέρα λέω θα πάρω και όλο τα ξεχνάω!!! Mad Ελπίζω να μην έχει επηρεάσει το μωράκι μου!!
Εχθές και σήμερα το πρωί είχα κ εγώ πετρώματα αλλά δεν παίρνω yutopar γιατί δεν το αντέχω με τίποτα! Άλλωστε δεν είναι και συχνές για να με ανησυχήσουν!
Μαριάνθη ζυγός κ εγώ!! χαχα! Very Happy

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Αννούλα! Κοντά είμαστε ε? και εγω απο την αλλη εβδομαδα και μετα θέλω να γεννησω!! Πολλες ειμαστε με ytopar.. εγω τη πρωτη φορα που τα αρχισα τρελαθηκα με τα συμπτωματα αλλα τωρα τα συνήθισα...

Πηνελοπομαρουνγίτσα τι κάνεις??? ασε τις διαιτες! μια χαρα εισαι! πολυ ωραιο το φαι σας!!! εγω μοσχαρακι λεμονατο της μαμας αλλα πιο αργα... τωρα εφαγα κατι περισσευματα απο χθες.

http://www.creativebeez.gr

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Razz αχ εγω γενναω τον Οκτωβριο και ειμαι πολυ ανχομενη εχω ξεμεινει απο γιατρο δυστυχως και ψαχνω να βρω καποιον στη βιοκλινικη εχω ακουσει καλα λογια ειναι οικονομικη και επειδη δυστυχως ειμαι ανασφαλιστη δε διαφερει και πολυ η τιμη της απο τα δημοσια νοσοκομεια θεσσαλονικης. Rolling Eyes καμια για βιοκλινικη ειναι κοριτσια για να εχω παρειτσα;;;;

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ουφ τελειωσα με τα μπανια!!!
παντως οταν πρωτοξεκινησα τις συσπασεις και τις περιεγραψα στην μανα μου, μου ειπε οτι τελικα ειχε κ αυτη αλλα δεν ειχε καταλαβει τι ηταν νομιζε οτι ηταν το μωρο!!!!!! κ γεννησε μια χαρα στην ωρα της!
Ειναι λιγο υπερβολικοι οι γιατροι πολλες φορες... αλλα προτιμουν να δωσουν παραπανω χαπια παρα να γεννηθει καποιο μωρακι προωρο.

Αννα με το καλο, αντε κοντευεις κ εσυ...

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Anna_gt έγραψε:
Iokasti27 έγραψε:Αννα μου γεια σου! Αμαν αυτες οι συσπασεις! Ηθελα να ξερα παλια οι μαμαδες μας τι καναν που δεν εκαναν τοσο συχνα υπερηχους κ τετοια; Σιγουρα θα ειχαν αλλα μια χαρα στην ωρα τους γεννουσαν....
Πιστευω οταν κοψω τα χαπακια να μην με πιασουν αμεσως παλι οι συσπασεις για να φτασω στην 38... Δε θελω να γεννησω νωριτερα για να εχει και το σωστο βαρος το μωρο

Για να γεννησεις αμεσως μετα τη διακοπη πρεπει να εχεις μεγαλης εντασης συσπασεις! Εγω ειχα μεχρι 40αρες οποτε και οταν τα κοψω θα κρατησω μια βδομαδα...

Μια βδομαδα με 40αρες ε? εμενα την παρασκευη ηταν παραπανω ο μεσος ορος και εκανα κ 3 κοντα στο 90, πηρα λιγες μερες γιουτοπαρ γιατι ο γιατρος θα πηγαινε στο συνεδριο στο Παρισι... κ το τελευταιο ηταν χτες το πρωι 1/4 του χαπιου!!! πως με βλεπεις??????

Anna_gt

Anna_gt
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μαριανθη ειμαστε πολυ κοντα! Μια μερα διαφορα !!! Ευχουλα πως εγινε και ξεμεινες απο γιατρο τελευταια στιγμη;;;
Εμη 90 εχεις δυνατες συσπασεις!!!!! Εσυ λογικα μεχρι Δευτερα θα χεις γεννησει!!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αννα εχω και γω πολλα λευκα 13.7 και αιματοκρίτη 30 με δυο σιδερά την μερα. εμενα ο γιατρος μου ειχε δωσει μαγνήσιο να πίνω επειδή ειχα μικρές συσπάσεις και μπουσκοπαν κανει κακο το μαγνησιο εμη και λες ευτυχώς που δεν το πειρες?

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια,ΓΙώτα να σου ζήσει ο μπεμπούκος σου.Σοφία,¨Εμη,Βίκυ νομίζω είστε οι επόμενες..άντε να παίρνουμε κι εμείς την σειρούλα μας σιγά σιγά,μπήκαμε στην 36η σήμερα....

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι Αννα μου ηταν δυνατες... γιαυτο κ πανικοβληθηκε ο γιατρος που θα εφευγε... ελπιζω να μου επανερθουν και να εχω γεννησει οντως μεχρι δευτερα!!!


Ευχουλα καλωσηρθες με το καλο το μωρακι σου!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηρθα κ εγω παλι απο το πρωι τωρα εκατσα κ ειμαι να πεσω κατω απο την κουραση!!καθαρισα ολη την κουζινα,ντουλαπια μεσα εξω ,φουρνο,σαλονι και ολα τα επιπλα!!τα χερακια μου δεν τα νιωθω με το ζορι γραφω!!
μετα εφτιαξα κ μια μακαροναδα με κιμα,φαγαμε κ μπηκα!!

*Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 7 667478 αλλα δεν θυμαμαι κ πολλα απο αυτα που διαβασα!

Ινακι περιμενουμε νεακια απο ντοκτορ!!αααα κ θεος ο γιος σου ετσι!!!αχαχαχ

Χριστινακι εγω εχω το τηλ της Ναταλιας μια φορα που την ειχα παρει το σηκωσε ο γιος της κ απο τοτε ολο το θυμαμαι αργα κ δεν μπορω να την παρω!!

Τινακο μακκαρι να ειμασταν κοντα κ να ειμασταν καθε μερα μαζι!!

Εμη μου κ εγω θα παω ικεα το απογευμα κατα τις 7:30 στον κιφισσο λες να βρεθουμε??

Μαρουνγκα ωραιο φαγητακι ειχες σημερα!!αντε δεν ερχεστε κ εσεις το απογευμα ικεα??εμεις παμε να τα παρουμε ολα το δωματιο της μπεμπας ειναι σχεδον ετοιμο μονο να καθαρισω λιγο την ντουλαπα κ να βαλω την ταπετσαρια που θα ερθει απο βδομαδα!!

αυριο εχω γυναικα απο τις 8 το πρωι ελπιζω να τελειωσουμε!!το σπιτι ειναι σαν να επεσε βομβα

Στελλιτσα,Δεσποινακι,Μαριανθακο,Αννα,Σοφακι,Αννα,Νικολ *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 7 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 7 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 7 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 7 417472 ξεχασα καμια???? *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 7 679259 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 7 679259

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις