Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
471 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 471 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 40]

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marianthi_m έγραψε:Έμη τα ytopar τα ειχες κόψει και στα ξαναρχισε ή δεν τα εχεις κοψει καθολου?

Τα ειχα κομμενα απ οταν μπηκα στον μηνα μου και τα ξαναρχισα!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
emilou έγραψε:
marianthi_m έγραψε:Έμη τα ytopar τα ειχες κόψει και στα ξαναρχισε ή δεν τα εχεις κοψει καθολου?

Τα ειχα κομμενα απ οταν μπηκα στον μηνα μου και τα ξαναρχισα!!

Ξερεις γιατί σε ρωτάω? γιατι εγώ τα παίρνω τώρα από τέλη Ιουλίου.. μπήκα στο μήνα μου και τη Δευτερα εχω ραντεβού... μου έχουν μείνει μόνο για Σάββατο και λέω τώρα.. να αγοράσω καινουριο πακέτο ή θα μου πει τη δευτερα να τα κόψω και θα πάει στράφι? βλακειες μωρε.. απλα θελω και εγω να τα κόψω.. τα βαρεθηκα, τα σιχάθηκα, δε θέλω να τα βλέπω μπροστα μου!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

http://www.creativebeez.gr

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια no way.. εγω περιμενω πως κ πως να γεννησω,να το θυλασω οσο μπορεσω κ μετα να γυρισω στην ζωη μου κ ανεξαρτησια μου..δεν μπορω να τρεχω 10 χρονια με το βυζι στο χερι..

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pepelitsa έγραψε:Nai Anna k omws...den thelw na to krinw alla emeina etsi *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 23 606100 Re paidia oxi mono gia agori genika einai kapws..ma h fysh gi ayto tous dinei dontia..gia na mporoun na epeskergatsoun pleon thn trofh tous.

Emako den peirazei mwre,mazi sto 25 tha genname!!Katse k allo mazi mas mas aresei h pareoula sou k opws fainetai k o mikros sou akoma thn agapaei thn pisinoula tou sthn koilitsa ths mamas Razz

Ναι ουτε κ για κοριτσι δεν ειναι ωραιο, απλα θεωρω οτι μπορει να κανει λιγοτερη ζημια απ οτι στα αγορια γιατι ειναι απο την φυση τους πιο ανεξαρτητες!! απαραδεκτο και στις δυο περιπτωσεις!!

Παντως οντως κ εμενα μ αρεσει η παρεουλα σας οποτε μ αφηνει το παιδακι μου να σας χαρω κ περισσοτερο...

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marianthi_m έγραψε:
Ξερεις γιατί σε ρωτάω? γιατι εγώ τα παίρνω τώρα από τέλη Ιουλίου.. μπήκα στο μήνα μου και τη Δευτερα εχω ραντεβού... μου έχουν μείνει μόνο για Σάββατο και λέω τώρα.. να αγοράσω καινουριο πακέτο ή θα μου πει τη δευτερα να τα κόψω και θα πάει στράφι? βλακειες μωρε.. απλα θελω και εγω να τα κόψω.. τα βαρεθηκα, τα σιχάθηκα, δε θέλω να τα βλέπω μπροστα μου!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Οχι μην παρεις αλλα, συνηθως με το που μπαινεις στον μηνα σου τα κοβουν! οπως και το μαγνησιο. εχω εγω εδω παρακαταθηκη απο γιουτοπαρ αν μεναμε κοντα θα σου εφερνα!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
emilou έγραψε:
marianthi_m έγραψε:
Ξερεις γιατί σε ρωτάω? γιατι εγώ τα παίρνω τώρα από τέλη Ιουλίου.. μπήκα στο μήνα μου και τη Δευτερα εχω ραντεβού... μου έχουν μείνει μόνο για Σάββατο και λέω τώρα.. να αγοράσω καινουριο πακέτο ή θα μου πει τη δευτερα να τα κόψω και θα πάει στράφι? βλακειες μωρε.. απλα θελω και εγω να τα κόψω.. τα βαρεθηκα, τα σιχάθηκα, δε θέλω να τα βλέπω μπροστα μου!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Οχι μην παρεις αλλα, συνηθως με το που μπαινεις στον μηνα σου τα κοβουν! οπως και το μαγνησιο. εχω εγω εδω παρακαταθηκη απο γιουτοπαρ αν μεναμε κοντα θα σου εφερνα!!

ευχαριστω!!! και εγώ αυτο σκέφτηκα... γιατι να πετάξω 8 ευρω? δεν τα κάνω καλύτερα καφεδες! Very Happy Very Happy Very Happy
Ναι ωραια θα ήταν να βρισκόμασταν ανεξαρτήτως ytopar!

http://www.creativebeez.gr

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ασχετο!! το μονο καλο ειναι οτι δεν εγαλα ουτε γραμμαριο εδω και 20 μερες περιπου!!!!!!
Αλλα κ ο μπεμπης δεν πηρε πολυ, πηρε μονο 350γρ! μου εκανε εντυπωση αλλα ο γιατρος ειπε οτι δεν πειραζει.

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marianthi_m έγραψε:
Ναι ωραια θα ήταν να βρισκόμασταν ανεξαρτήτως ytopar!

Ναι εχεις δικιο σ αυτο... αλλα τωρα που ηρθε κ η μαμα μου ειναι λιγο πιο δυσκολο, που να την αφηνω μονη της!!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ελενα αν θες να θηλάσεις δεν πρέπει να δίνεις συμπλήρωμα οσο γαλα τρώει το μωρο τοσο κατεβαίνει αν δίνεις ξενο σιγα σιγα κόβεται το δικό σου ετσι την ειχα πατήσει εγω και θήλασα μονο 40 μερες. ξερω οτι το αποθηκεύεις στην κατάψυξη για ενα μηνα και στο ψυγειο 24 ωρες αν θυμαμαι καλα.
εμη εγω τη σου ειπα χτες!!!!!!!!!!!!!!!!! θα τον πάρεις το μηνά σου.

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσακια γεια σας και παλι!για τον θηλασμο που λετε,εγω θηλασα τον γιο μου τρεις μηνες και μετα το εκοψε μονος του γιατι δεν του εφτανε το δικο μου και αναγκαστηκα του εδωσα και συμπληρωμα σκονη...ε αυτο ηταν σε μια εβδομαδα σταματησε να θηλαζει τελειως...παντως δεν υπηρχε περιπτωση να τον θηλασω πανω απο 6 μηνες κι εγω και να ειχα γαλα..εχω κι εγω φιλη που θηλαζε τον γιο της μεχρι τα 2 και δεν νομιζω οτι του προσφερει κατι παραπανω..οσο για το θηλαστρο δεν ξερω να σας πω γιατι δεν χρησιμοποιησα ποτε.παντως ξερω οτι σε ιδιωτικα μαιευτηρια νοικιαζουν θηλαστρα για 2 μηνες.

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Φωτεινη οπως λες μετα απο καποιο χρονικο διαστημα δε προσφερει και τοοοσα πολλα!
Maroulo thnx για τις πληροφοριες! Να δω πως θα τα συνηθισω ολα αυτα!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
α ναι προσφατα, τυχαια περασα εξω απο την αντιπροσωπεια της medela και ειδα οτι κ αυτοι νοικιαζουν. http://klinikum.gr/ , δεν ξερω αν το γραφουν στο σαιτ τους αλλα εξω απο τα γραφεια τους του εγραφαν

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
παω για περπατητα, τα λεμε μετα *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 23 417472

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
παμε σε ενα παιδάκι Σταυρο ... φιλακια τα λεμε μετα *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 23 417472

http://www.creativebeez.gr

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μονη μου εμεινα?
helloooooooo?????

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
οχι αννουλα ειμαι κι εγω εδω μονο που ετοιμαζω να φαμε...γιορταζει ο αντρουλης σου??χρονια του πολλα

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
foteini35 έγραψε:οχι αννουλα ειμαι κι εγω εδω μονο που ετοιμαζω να φαμε...γιορταζει ο αντρουλης σου??χρονια του πολλα

σ'ευχαριστω πολυ φωτεινη μου.. εγω ειμαι στη δουλεια κ βαριεμαι...ουφ..

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τι δουλεια κανεις και εισαι ακομα εκει???ποτε σκοπευεις να σταματησεις??

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
foteini35 έγραψε:τι δουλεια κανεις και εισαι ακομα εκει???ποτε σκοπευεις να σταματησεις??

φωτεινη μου,μαγαζι εχουμε κ μαλλον θα γεννησω εδω Razz ...

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρες!!

Έμη μου ακολούθησε το παράδειγμά μου και δεν θα χάσεις! όχι αυτό με το περπάτημα, το άλλο!! ακούς εκεί να σου τα κόψει όλα και τώρα να τρέχεις για να προλάβεις!! Smile

Εγώ όλη μέρα σήμερα έφαγα μόνο ένα ροδάκινο και ένα αχλαδάκι γιατί φοβάμαι τις καούρες..αλλά μόλις ήρθαν τα πεθερικά και ετοιμάζουμε μπάρμπεκιου μσζί με τους γονείς, να δω πώς θα την παλέψω το βράδυ πάλι.

Εντωμεταξύ, αύριο ο Μάνος μου πάει Χανιά για σ/κ για ένα τουρνουά μπόουλινγκ που παίζει και θα φύγει μέσα στο άγχος μην τυχόν και γεννήσω τώρα που δεν θα είναι εδώ και τρέχει να γυρίσει! αν και δεν το βλέπω, ο γιατρός το πρωί ήταν πολύ κουλ.

Εσείς κορίτσια μου τί κάνετε;;

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
K emeis twra gyrisame phgame mia voltoula.Agorasa kai vafes gia ta mallia mou,tha ta vapsw monh mou apofasisa k tha paw komwthrio apo vdomada na valw kanena extention na parw ogko na tairiazei to kefali me to swma! xaxax
..ekana to lathos n akoitaksw thn party mou se mia vitrina k sokaristhka!!Thelw na ksefouskwsw twra!

Tinako prosexe twra giati ta kreata eiani dyskolo-xwneyta,alal k ama myrizei ti na kaneis?
Les na vgei i mpoumpou otan leipei o mpampas?Tha tou kanete ekplhksh Razz

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αννουλα ξεχασα βρε να τον χαιρεσαι τον αντρα σου. τινι μην αγχώνεσαι ειναι νωρις ακομη νομίζω να γεννήσεις ειναι και πρώτη εγκυμοσύνη.
πηνελοπη σε αφηνει να τα βαφεις ο γιατρος ε? εμενα μονο ανταυγειες και να μην ακουμπαει ριζα οποτε τα εβαψα μονο μια φορα δεν επιασε και εχει κατεβει στο λεμο η ριζα.

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
παω να δω καμια ταινια με το γιωργο. θα μπω πιο μετα αν εχει μεινει καμια *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 23 417472

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Επεστρεψα απο το περπατημα!!!!
1-1,5 ωρα ειπε ο γιατρος... 2 περπατησα!!!! (την ξεκανα την μανα!!!)... μωρε θα αναπληρωσω τον χαμενο χρονο που θα παει... και ο συζυξ εχει δουλεια το βραδυ!!!!!!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nai Maraki me afhnei apla m eixe pei oxi to 1 3mhno. Kalh tainia :**

Re Emh gia rwta ton ama kaneis step posh wra tha sou eleges na kaneis?xaxaxax O dikos mou mou fwnazei gia to step kai den tolmaw na ton ksanarwthsw!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την pepelitsa στις Παρ Σεπ 14, 2012 10:38 am, 1 φορά

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις