Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
562 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 562 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ωραια! Θα το παραγγειλω να το χω. Το medela swing να παρω; Ποιο λετε; Το θελω για συχνη χρήση, ειδικα απο νοεμβρη που θα αρχισω δουλεια να αφηνω γευματα. Επισης υπαρχει περιπτωση να το παρω κ να μην εχω σταγονα γαλα; Η οχι;

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να μαι κ εγωωω..,.
σας ευχαριστω για τις ευχες σας κοριτσια μου!!
αποφασισα να παρω τους δρομους απο αυριο,γιατι καποιος σημερα μου ειπε οτι ειναι ψηλα ακομη η κοιλια μου..ε δεν θα το αντεξω αυτο.. Mad

πηνελοπακο,περαστικα κοπελα μου,μαλλον ηταν οι πολλες καριοκες που εφαγες χθες κ δεν μοιραστηκες μαζι μας.. Very Happy

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Iokasti27 έγραψε:Ωραια! Θα το παραγγειλω να το χω. Το medela swing να παρω; Ποιο λετε; Το θελω για συχνη χρήση, ειδικα απο νοεμβρη που θα αρχισω δουλεια να αφηνω γευματα. Επισης υπαρχει περιπτωση να το παρω κ να μην εχω σταγονα γαλα; Η οχι;

οχι βρε,γιατι να μην εχεις γαλα καλη μου?δεν υπαρχει περιπτωση..

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας!!!!
γυρισα απο τον γιατρο... τα νεα??


ΔΕΝ ΓΕΝΝΑΩ!!!!!!!!!!!!


ειναι πολυ ψηλα μου λεει ακομα το μωρο, δεν περπατας!!!!! αφου του λεω μου ειπες να μην περπαταω οσο εισαι στο Παρισι!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
αχ ναι μου λεει σε καθυστερησα!!!!!!!!!!! ε αν δεν γεννησεις μεχρι στις 26 θα μπουμε στις 27 με προκληση!!!!!!!!!! Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

πφφφφφφφ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

τωρα περπατημα και σεξ!!!!!!!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Elenako den kserw akrivws pws douleyei me to kseno gala sta nosokomeia otan exeis zhthsei apokleistiko thilasmo..tha se gelasw eimai edelws asxeth,iksera mono ayto gia to thilastro epeidh m to eipe i filh mas pou anefera pio panw.
Den einai oti den tha exeis gala,apla kapou thn 2h mera nomizw arxizei h roh h megalh k mplokarei to systhma k ayto fernei pono sto sththos kai petrwma kai ta ninakia apo mona tous den mporoun na ta ksemplokaroun mias k akoma k ayta ekpaideyontai ston thilasmo mazi me thn mama.

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αννα μου ελα ντε! Δε ξερω! Μαλλον βλακειες σκεφτομαι.. Medela swing η mini electric? το πρωτο το βρηκα 150 κ το δευτερο 84! Ποιο εχετε εσεις;

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Aννούλα χρόνια πολλα για τον αντρούλη σου!

Έλενα γιατί να μην έχεις γάλα? θα εχεις μια χαρα!

εγω ποτε δε χρησιμοποίησα θήλαστρο... ούτε αγόρασα ποτε... εβγαζα μόνη μου γάλα.. δε ξέρω αν θα με βόλευε αλλα όταν γέννησα δεν είχα και πολύ ενημέρωση και το άφησα έτσι... μια χαρα τα καταφέραμε

http://www.creativebeez.gr

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mwre Anna den efaga polles,kapou 3 max k ayto mexri tis 2-3 pou phga na koimhthw,tis upoloipes tis edwsa tou Mpamph na tis parei sto grafeio.

Emako einai k aytos ligo ston kosmo tou m fainetai..ekei sta parisia ksemyalisthke k ksexase ti sou eixe pei!!!
K egw elega tha sou pei eisai etoimh re gamwto!
Se kathysterhse ontws alla den peirazei,exoume diavasei toses kopeles pou tous legan den eisai etoimh thn mia mera kai thn allh gennousan..kane tis voltes sou esy me thn mama,fae ligo pikantika kai sokolatoules,kane k tis doulitses sou kai pou tha paei tha vgei!!!!
Mwre proklhsh xwris episk. den einai ligo varvaro na sou kanei??

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμη μου ειναι μ@κ@κας???τωρα στα λεει?εγω θα τον εβριζα αχαχαχχ

Ελενακι δυστηχως ακουω κ περιπτωσεις που δεν εχουν γαλα αλλα δεν ξερω τι και πως!!απ΄οτι καταλαβα δεν πρεπει να αγχωνεσαι για να εχεις!!
τωρα για το θηλαστρο μου εχουν πει οτι διαφορα αλλα πονανε πολυ ενω το medela swing καθολου(η κουμπαρα μου τουλαχιστον αυτο μου ειπε)αλλα εχει νομιζω γυρω στα 160ευρω

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pepelitsa έγραψε:Elenako den kserw akrivws pws douleyei me to kseno gala sta nosokomeia otan exeis zhthsei apokleistiko thilasmo..tha se gelasw eimai edelws asxeth,iksera mono ayto gia to thilastro epeidh m to eipe i filh mas pou anefera pio panw.
Den einai oti den tha exeis gala,apla kapou thn 2h mera nomizw arxizei h roh h megalh k mplokarei to systhma k ayto fernei pono sto sththos kai petrwma kai ta ninakia apo mona tous den mporoun na ta ksemplokaroun mias k akoma k ayta ekpaideyontai ston thilasmo mazi me thn mama.

Εμενα τη 2η μέρα ήρθε η μαία που είχα εγώ ιδιωτικά και μου είπε οτι πρεπει να πετάξω το γάλα που εχω γιατι ειναι πολυ και δε θα το φάει το μωρο και θα πετρωσει.. ετσι εκανα το εβγαλα και το πέταξα... πω πω το σκεφτομαι τωρα και γελάω! σαν αγελαδίτσα!

πηνελόπη περαστικά! τι έπαθες? μαλλον απο τις καριοκες!!!

http://www.creativebeez.gr

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Iokasti27 έγραψε:Αννα μου ελα ντε! Δε ξερω! Μαλλον βλακειες σκεφτομαι.. Medela swing η mini electric? το πρωτο το βρηκα 150 κ το δευτερο 84! Ποιο εχετε εσεις;

το swing νομιζω ειναι καλυτερο,δεν εχω παρει ακομα.εχω ενα χειροκινητο,το ειχα παρει οταν χρειαστηκε να κοψω το γαλα,για να αδειασει το στηθος,γιατι το καμαρι μου δεν ηθελε να θυλασει μετα απο 40 μερες..αν χρτειαστει,θα στειλω τον αντρα μου να μου παρει ενα..


εμη ο γιατρος σου ειναι στη κοσμαρα του πες του. Twisted Evil

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
emilou έγραψε:γεια σας!!!!
γυρισα απο τον γιατρο... τα νεα??


ΔΕΝ ΓΕΝΝΑΩ!!!!!!!!!!!!


ειναι πολυ ψηλα μου λεει ακομα το μωρο, δεν περπατας!!!!! αφου του λεω μου ειπες να μην περπαταω οσο εισαι στο Παρισι!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
αχ ναι μου λεει σε καθυστερησα!!!!!!!!!!! ε αν δεν γεννησεις μεχρι στις 26 θα μπουμε στις 27 με προκληση!!!!!!!!!! Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

πφφφφφφφ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

τωρα περπατημα και σεξ!!!!!!!!!

Εμη το ξερα οτι θα γίνει μ@λ@κι@ με αυτο... ελα μη συγχίζεσαι... ξεκίνα τα κόλπα και βλέπεις....

είναι στο δικό τους κόσμο και αυτοι!!!!

http://www.creativebeez.gr

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαριανθη ουτε εγω θα αγοραζα αλλα 1/11 ξεκιναω δουλεια κ λυπαμαι να στερηθει το μητρικο γαλα τοσο νωρις! Sad
Εμη περπατημα λοιπον να κατεβει το νινι! Σε 5-6 μερες θα σαι ετοιμη!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελενα ξεκινας πολυ νωρις δουλεια όντως! Sad καλα θα κάνεις να το βγαζεις και να το φυλας...

http://www.creativebeez.gr

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ εγω θελω να τελειωνωωωωω...σημερα μου λεει η πεθερα μου,να κανουμε τραπεζι στον σταυρο την κυριακη,κ της λεω οχι,μπορει να γενναω..χαχαχα
πολυ βιαζεσαι μου λεει..παντως εγω αυριο θα παρω τους δρομους,μηπως κατεβει ο τεμπελης.. Rolling Eyes

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου σας αφηνω παω μια βολτα στον αντρουλι μου στο μαγαζι!!φιλακια τα λεμε αργοτερα!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Vre koritsia den einai apo tis kariokes!!!Xara dysfimizoun tis kariokes!!!Den exoun vre oute vouthro oute ladi..mayrh sokolata kai kshrous karpous.
Eimai poly kalytera k skeftomai ayto to vrasto kotopoulo na to faw 2-3 meres mpas kai isiwsw genikotera! Razz
Koritsia gia thilasmo egw exoume den tha to kanw alla diavaza xtes kati kai hthela na sas rwthsw esas tis hdh manoules..thewreite fysiologiko ena paidi na thilazei mexri 20 mhwnn????????Mou fainetai apisteyto emena,afou exei kanonika dontia k trwei sterees poios o logos??Xwris parekshghsh koritsia etsi?Rwtaw aytes p hdh exoun paidakia k ta exoun thilasei.

Adio Xarouli mou kalh voltitsa :*



Έχει επεξεργασθεί από τον/την pepelitsa στις Παρ Σεπ 14, 2012 7:05 am, 1 φορά

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ουφ εφαγα κ ηρεμισα!!!

Τι να κανει κ αυτος ειχε φοβηθει με τις συσπασεις που ειχε δει την παρασκευη... ελπιζω να τα καταφερω νωριτερα και να μην παμε με προκληση!

τουλαχιστον θα χαρουμε λιγο σεξ Wink , το ξεκαθαρισα στον αντρα μου οτι θα ειναι καθημερινο θελει δεν θελει!!! Very Happy Very Happy

Α δεν σας ειπα οτι μου εκανε κ την εξεταση με το χερι!!! μου ειπε στο τελος η βοηθος του: πολυ ψυχραιμη σε ειδα, δεν ηταν κακο να βαλεις κ καμια φωνη!!!!

Αννουλα να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!!!!!!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστω εμακο!!!

πηνελοπη μου 20μηνων??? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
sorry αλλα δεν υπηρχε περιπτωση να το κανω ουτε με σφαιρες..δεν ξερω αν υπαρχουν εδω μανουλες που το εχουν κανει,αλλα στην κορη μου ειχα σκοπο να την θυλασω εως 6μηνων μαξιμουμ..κ το εκοψε απο μονη της λιγο μετα απο 40 μερες.κ τωρα θα θυλασω πρωτα ο θεος μεχρι τα χριστουγεννα,γιατι μετα ξεκιναει το συνεχες ωραριο κ δεν μπορω.

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
20 μηνες είναι πολυ.. εχω δει και μεχρι 3 χρονων!!! ενα κοριτσακι κάποιων μακρινών συγγενων....

http://www.creativebeez.gr

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πηνελοπη μια γνωστη μου θηλαζει το γιο της και εχει κλεισει τα 2!!!!!!
Δεν μπορω να το καταλαβω απο καμια αποψη... αλλα δεν εχω το εχω ζησει κιολας, εμενα προσωπικα ειδικα για αγορι μου φαινεται λιγο καταστροφικο!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έμη τα ytopar τα ειχες κόψει και στα ξαναρχισε ή δεν τα εχεις κοψει καθολου?

http://www.creativebeez.gr

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nai Anna k omws...den thelw na to krinw alla emeina etsi *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 22 606100 Re paidia oxi mono gia agori genika einai kapws..ma h fysh gi ayto tous dinei dontia..gia na mporoun na epeskergatsoun pleon thn trofh tous.

Emako den peirazei mwre,mazi sto 25 tha genname!!Katse k allo mazi mas mas aresei h pareoula sou k opws fainetai k o mikros sou akoma thn agapaei thn pisinoula tou sthn koilitsa ths mamas Razz

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Επειδη ειμαι ασχετη! Το γαλα που τραβαω με το θηλαστρο που το αποθηκευω; Πρεπει να παρω και δοχεια αποθηκευσης; Η μπορω να το βαζω απευθειας στο μπιμπερο και μετα στο ψυγειο;

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εχει γινει λιγο μοδα ο θηλασμος των νηπιων και μαλιστα εχουν βγει και κατι ερευνες που λενε οτι αυξανεο το iq των παιδιων, τα βοηθα να ειναι πιο ανεξαρτητα και τετοια!! παντως κ εγω με τιποτα δεν θα το εκανα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις