Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
308 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 308 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αννούλα μου εγώ άκουσα ότι πονάει αν στο κατεβάσει η μαία!!! δεν είσαι τεμπέλα βρε, απλά είσαι πιο υπομονετική και δεν βιάζεσαι να γεννήσεις όπως εμείς Razz

Πηνελόπη τί εννοείς;πιέζεις προς τα κάτω την κοιλιά και βοηθάει;

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tini13 έγραψε:Αννούλα μου εγώ άκουσα ότι πονάει αν στο κατεβάσει η μαία!!! δεν είσαι τεμπέλα βρε, απλά είσαι πιο υπομονετική και δεν βιάζεσαι να γεννήσεις όπως εμείς Razz

Πηνελόπη τί εννοείς;πιέζεις προς τα κάτω την κοιλιά και βοηθάει;

Χα.. Σίγουρα.. Εγω κ σήμερα πάω αν είναι...

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να μαι πάλι....το μεσημέρι ούτε που κατάλαβα πως κοιμήθηκα!!!
Η αθόρυβη Ινα...από αλλού το περιμέναμε!!!! Τι ωραία νέα είναι αυτά..με το καλό κοπέλα μου και με κανέναν πόνο!
με τόσα γλυκά που ακούω.. σημερα είπα και γω να κάνω έναν κορμό....θα την πληρώσω ακριβά μαλλον όμως την ορθοστασία.....

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεσποινάκι! να κοιμάσαι με κάθε ευκαιρία! όλοι αυτό λένε, κοιμηθείτε τώρα που μπορείτε! καλή επιτυχία στο γλυκό, κόλαση ο κορμός απλά πρέπει να παγώσει για να τον ευχαριστηθείς κι εγώ συνήθως δεν περιμένω! Smile

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tinako nai emena me vohthaei opote aisthanomai ayton ton pono ekei sto diafragma..roufiemai ligo kai piezw pros ta katw,exw dei k ena video xeiropraktikhs k kserw pws kako den kanei,oxi omws oti gennas kamia sxesh,apla gia na meiwseis thn dysforia.

mariel1985

mariel1985
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΛΙΓΟ!
INA ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΣΕΙΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ Ε?
ANNAST EMENA ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΜΩΡΑΚΙ ME ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΟΛΥ ΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΘΕΛΕΙ ΜΕ ΑΡΓΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ Η ΜΑΙΑ, ΣΑΝ ΤΗΝ ΠΑΠΙΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΑΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΧΕΙΣ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.
ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΝΑ ΠΙΝΩ ΤΙΛΙΟ ΜΕ ΡΙΓΑΝΗ ΠΡΩΙ ΒΡΑΔΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΑΝ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Η ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΛΑΚΩΣΕΙ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ Rolling Eyes
ΠΑΝΤΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΡΙΞΑ ΠΟΛΥ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΝΑΚΙΑ!!!!ΕΛΠΙΖΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ!!!

mariel1985

mariel1985
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΟΥΜΠΑ!!!!
ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ??? Laughing Laughing Laughing

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pepelitsa έγραψε:Tinako nai emena me vohthaei opote aisthanomai ayton ton pono ekei sto diafragma..roufiemai ligo kai piezw pros ta katw,exw dei k ena video xeiropraktikhs k kserw pws kako den kanei,oxi omws oti gennas kamia sxesh,apla gia na meiwseis thn dysforia.

Θα το δοκιμάσω εννοείται! τώρα ψάχνω γιατροσόφια ονλαιν για τις καούρες που ίσως να μην ξέρω γιατί δεν με πιάνει τίποτα..οι καριόκες τί κάνουν οι χρυσές μου;;;; Smile

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariel1985 έγραψε:ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΟΥΜΠΑ!!!!
ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ??? Laughing Laughing Laughing

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ MARIEL!!! ΚΑΛΕ ΠΟΙΑ ΚΟΙΛΟΥΜΠΑ!!! ΠΟΣΟ ΠΡΟΣΦΑΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΟ ΣΟΥ; ΜΙΑ ΣΤΑΛΙΤΣΑ ΕΙΣΑΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ! ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ! ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΎΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ, ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΠΡΩΤΟΜΠΗΚΕΣ ΟΛΕΣ ΣΥΣΤΗΘΗΚΑΜΕ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΝΩΡΙΤΕΡΑ!! Smile



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tini13 στις Πεμ Σεπ 13, 2012 10:14 am, 1 φορά

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τίνι τον έκανα το απόγευμα και έχει ήδη παγώσει.....χεχεχε
Μαριελ δεν θυμαμαι αν συστηθήκαμε αν όχι είμαι η Δέσποινα με ΠΗΤ 29/09
εμένα πάλι η κοιλιά μου ήταν ψηλά μόνο στον 8ο έχει πολύ καιρό που έχει κατέβει από μόνη της!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tinh to vrhka!! Exei diafora vevaia..dioti o kurios allazei olh thn thesh,enw egw apla to sprwxnw na fygei apo ekei..aytos mporei na exei k ptyxeio..enw egw apla enstikto Smile Isws k kalo sto myaloudaki mou!!

https://www.youtube.com/watch?v=6AM6wDwTjmc&feature=player_embedded

mariel1985

mariel1985
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Tini13 έγραψε:
mariel1985 έγραψε:ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΟΥΜΠΑ!!!!
ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ??? Laughing Laughing Laughing

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ MARIEL!!! ΚΑΛΕ ΠΟΙΑ ΚΟΙΛΟΥΜΠΑ!!! ΠΟΣΟ ΠΡΟΣΦΑΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΟ ΣΟΥ; ΜΙΑ ΣΤΑΛΙΤΣΑ ΕΙΣΑΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ! ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ! ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΎΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ, ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΠΡΩΤΟΜΠΗΚΕΣ ΟΛΕΣ ΣΥΣΤΗΘΗΚΑΜΕ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΝΩΡΙΤΕΡΑ!! Smile

ΑΜΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΙΝΗ Η ΦΩΤΟ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ???ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΓΕΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ!ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΣΚΕΤΗ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ!!!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΑΙΡΩ ΠΟΛΥ ΕΓΩ ΜΕ ΑΓΟΡΑΚΙ ΚΑΙ ΠΗΤ 7/10
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ!!! Very Happy

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΙΛΟΥΜΠΟΝΙΑ!!!!ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ????ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΕΙΣΤΕ ΜΕΣΑ!!!!

ΕΧΩ ΝΕΑ!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ(ΠΑΩ ΚΑΘΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΠΛΕΟΝ),ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ,ΦΤΑΣΑΜΕ ΤΑ 2200kg,ΤΗΝ ΕΙΔΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑΜΕ!!!!ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ....17 ΟΚΤΩΜΒΡΙΟΥ!ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ...????ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΘΑ ΚΡΑΤΑΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙ ΜΟΥ!!!!!
*Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 12 654316 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 12 654316 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 12 654316 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 12 654316

ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ?ΕΙΧΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΕΝΝΗΤΟΥΡΙΑ????

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mariel tosh da einai h koilitsa sou!!!Ftou-ftou!!

Tinako oi kariokes akoma prospathoun na stegnwsoun..h syntagh leei den theloun psygeio..opote pame arga-arga!!!

Skeftomai twra na shkwthw na kanw tis douleeis pou meletousame kai na mageirwpsw taytoxrona etsi wste an telika shmera me parei o ypnos ayrio na xreiastei na shkwthw thn wra p tha erthei o Mpamphs k oxi nwritera.

Eleytheria kalhspera Smile Stis 17 exw k egw pht alla eipame den ftanw ws ekei..kaisarikh tha kaneis e? Ade loipon enas mhnas kai 4 hmeres Smile

Thelw na mageirepsw makaronia karmponara me topping pizzas special..kai synodeytiko ryzoto sokolatas me epikalypsh karamelas! xaxaxaxaxxaxaxax xaxaxaxaxxaxax

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Mariel τι ωραία κοιλίτσα είναι αυτή!!!
Ελευθερία γιατί με καισαρικη μας έχεις ξαναπέι ? δεν θυμάμαι...
Πηνελόπη μαρτυριο αυτες οι καριόκες να τις βλέπεις και να μην μπορείς να τις φας!!!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
pepelitsa έγραψε:Mariel tosh da einai h koilitsa sou!!!Ftou-ftou!!

Tinako oi kariokes akoma prospathoun na stegnwsoun..h syntagh leei den theloun psygeio..opote pame arga-arga!!!

Skeftomai twra na shkwthw na kanw tis douleeis pou meletousame kai na mageirwpsw taytoxrona etsi wste an telika shmera me parei o ypnos ayrio na xreiastei na shkwthw thn wra p tha erthei o Mpamphs k oxi nwritera.

Eleytheria kalhspera Smile Stis 17 exw k egw pht alla eipame den ftanw ws ekei..kaisarikh tha kaneis e? Ade loipon enas mhnas kai 4 hmeres Smile

Thelw na mageirepsw makaronia karmponara me topping pizzas special..kai synodeytiko ryzoto sokolatas me epikalypsh karamelas! xaxaxaxaxxaxaxax xaxaxaxaxxaxax


ΓΕΙΑ ΕΜΑΚΗ ΜΟΥ!!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ....ΜΟΥ ΑΝΟΙΞΕΣ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ ΜΕ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ ΣΟΥ!!!!ΜΠΡΑΒΟ ΕΜΑΚΗ ΜΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΑΡΚΕΤΑ ΦΑΓΗΤΑ,ΕΝΩ ΕΓΩ ΛΙΓΑ!!!ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΟΜΩΣ!!!!ΘΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙ ΚΑΡΜΠΟΝΑΡΑ?????ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κοιλουμπάκια!!!Ϊνα με το καλό κοπέλα μου και με ένα πόνο!!!!Μπήκα για λίγο....διότι για καλή μου τύχη ανέβηκα στη ζυγαριά και μεέδειξε οτι έχασα 2 κιλά και τρώω σαν γουρούνα...οπόταν παρήγγειλα μια κρέπα μπισκότο από μια φανταστική κρεπερί να το γιορτάσω....!!(ε ρε και να έχει χαλάσει η ζυγαριά)
Σοφάκι οι τελευταίοι των Μοικάνών θα μείνουμε μας βλέπω να κονταροχτυπιόμαστε!!!
Αννούλι ρόζ υγρά δεν ξαναείδες φαντάζομαι οπότε χαλάρωσεα κιόλας!!!
Πνηελοπάρααααααα τι φτιάνεις όλα καλα???Τρελανέ με με τις καριόκες πεθαίνωωωωωωωωωωωωωω!!!!
Τινάκο και εμένα η κοιλιά είναι ψηλά αλλά το περπάτημα δεν πιάνει έχω ξεσκιστεί και ο μπέμπης είναι ακούνητος!!!
Koytsoynaki τέλεια νέα..με τη μπεμπίτα σου ...άντε με το καλό και εσύ!!!!Στα υπόλοιπα κοριτσάκια τα φιλιά μου σας αφήνω να γουρουνιάσω με τη κρέπα μου!!!!Φιλάκια και Καληνύχταααααααααααααααααααα!!!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Despoina83 έγραψε:Mariel τι ωραία κοιλίτσα είναι αυτή!!!
Ελευθερία γιατί με καισαρικη μας έχεις ξαναπέι ? δεν θυμάμαι...
Πηνελόπη μαρτυριο αυτες οι καριόκες να τις βλέπεις και να μην μπορείς να τις φας!!!

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΗ ΜΟΥ!!!!ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΠΡΙΝ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΙΕΣΤΕΙ ΑΠ΄ΤΟ ΣΦΙΞΙΜΟ Η ΜΗΤΡΑ!!!!ΨΙΛΟΦΟΒΑΜΑΙ ΑΛΛΑ ΟΚ!!!!!ΤΟ ΠΑΛΕΥΩ!!!! pale

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vgog65 έγραψε:Καλησπέρα κοιλουμπάκια!!!Ϊνα με το καλό κοπέλα μου και με ένα πόνο!!!!Μπήκα για λίγο....διότι για καλή μου τύχη ανέβηκα στη ζυγαριά και μεέδειξε οτι έχασα 2 κιλά και τρώω σαν γουρούνα...οπόταν παρήγγειλα μια κρέπα μπισκότο από μια φανταστική κρεπερί να το γιορτάσω....!!(ε ρε και να έχει χαλάσει η ζυγαριά)
Σοφάκι οι τελευταίοι των Μοικάνών θα μείνουμε μας βλέπω να κονταροχτυπιόμαστε!!!
Αννούλι ρόζ υγρά δεν ξαναείδες φαντάζομαι οπότε χαλάρωσεα κιόλας!!!
Πνηελοπάρααααααα τι φτιάνεις όλα καλα???Τρελανέ με με τις καριόκες πεθαίνωωωωωωωωωωωωωω!!!!
Τινάκο και εμένα η κοιλιά είναι ψηλά αλλά το περπάτημα δεν πιάνει έχω ξεσκιστεί και ο μπέμπης είναι ακούνητος!!!
Koytsoynaki τέλεια νέα..με τη μπεμπίτα σου ...άντε με το καλό και εσύ!!!!Στα υπόλοιπα κοριτσάκια τα φιλιά μου σας αφήνω να γουρουνιάσω με τη κρέπα μου!!!!Φιλάκια και Καληνύχταααααααααααααααααααα!!!

ΑΧ!ΓΩΓΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΣΈΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!ΜΕ ΞΕΜΙΑΛΙΖΕΤΕ ΜΕ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΣΑΣ!!!!
ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!!ΚΑΛΗ ΑΠΟΛΑΥΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΕΠΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βικάκι καλή όρεξη με την κρεπούλα....με το περπάτημα μπορεί να μην κατεβαίνει ο μπέμπης αλλα 2 κιλάκια τα έχασες!!!
Ελευθερία σημασία έχει να είστε καλά εσύ και το μωρό..όλα καλα θα πα΄νε και να μην φοβάσαι καθόλου!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Eleytherako..eimai h phneloph,den peirazei p mperdeyesai dioti twra mas mathaineis!

Vikakoooooo tis kariokas tha ginei!! Syntagh Xaras egine mesa se 5 lepta..apla pagwnei 635217463287 wres!!

Koritsia ta faghta p egrapsa ennoeitai pws einai ths fadasias mou Razz Exw marounGiastei apo xtes!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
pepelitsa έγραψε:Eleytherako..eimai h phneloph,den peirazei p mperdeyesai dioti twra mas mathaineis!

Vikakoooooo tis kariokas tha ginei!! Syntagh Xaras egine mesa se 5 lepta..apla pagwnei 635217463287 wres!!

Koritsia ta faghta p egrapsa ennoeitai pws einai ths fadasias mou Razz Exw marounGiastei apo xtes!


ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΗΝΕΛΟΠΙΤΣΑ ΜΟΥ,ΑΚΟΜΑ ΜΠΕΡΔΕΥΟΜΑΙ!!!ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΚΕΡΑΣΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΧΝΑΩ!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΩΡΑΙΑ ΚΑΡΜΠΟΝΑΡΙΤΣΑ!!!!!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Despoina83 έγραψε:Βικάκι καλή όρεξη με την κρεπούλα....με το περπάτημα μπορεί να μην κατεβαίνει ο μπέμπης αλλα 2 κιλάκια τα έχασες!!!
Ελευθερία σημασία έχει να είστε καλά εσύ και το μωρό..όλα καλα θα πα΄νε και να μην φοβάσαι καθόλου!!


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΗ ΜΟΥ!ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας...
καλε ποσα γραψατε?

Ινακι τι τελεια νεα ειναι αυτα!!!!!! κ εγω εχω αυριο γιατρο ελπιζω να μου πει τα ιδια!!!

Θα ξαναμπω πιο μετα!!!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 12 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 12 417472

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ βικακι μου, δεν θα γουρουνιασεις μόνο ΕΣΥ... Εγω πέρασα απο ζαχαροπλαστείο να πάρω κάτι γλυκά για το Μαγαζι κ με κοιτούσε απο βιτρίνα ένα προφιτερολ.. Ε μην παρεξηγηθεί.. Το πήρα.. Θα κάνω δουλειές τώρα κ μίλια ξαψω καμία θερμιδα, αν δεν γέννησω, θα το φάω..

Ελευθερία 17 οκτ;;; Τέλεια!! Μπηκες κ ΕΣΥ σε μια σειρά!!!

Πάω να κάνω δουλειές κ επιστρέφω αφού κοιμισω την ζουζουνα μου..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις