Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
548 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 548 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ινα μου!!!!!!τι ωραια νεα ειναι αυτα!!!δηλαδη θα εχουμε κ γεννητουρια παλι!χαχαχα κ θα προλαβεις την εμη κ την σοφια!!!χαχααχ πολυ γελιο!!
αντε τωρα με το καλο!!πολυ πολυ χαρηκα!!

βρε κοριτσια μηπως με ειδε κ εμενα καμια στον υπνο της?

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μα σας παρακαλω,ας με δει κ καμια..pleaseeeeeeeeee!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
περιμενετε και μενα !!!!!!!!!!!ποιον να βρω να κανω σεξ για να γεννησω!κανεις ευκαιρος????????????????? *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 11 536304

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:περιμενετε και μενα !!!!!!!!!!!ποιον να βρω να κανω σεξ για να γεννησω!κανεις ευκαιρος????????????????? *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 11 536304

xaxaxa,σοφακι αν βρεις κανεναν ευκαιρο πες μου κ εμενα γιατι ο δικος μου κανει τον κινεζο *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 11 679259

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Annako pali kala p aneferes ton adra sou k m enhmerwsate meta gia thn giorth dioti giortazei k h pethera kai h anhpsia mou!!
Tha sou pw ayrio omws eyxes!

Egw akoma zalizomai,prwth fora niwthw zalada oso eimai egkuos,apo thn sokolata den einai sigoura dioti akoma den exei statheropoihthei h kouvertoura,mallon ayrio tha einai etoimes.

Sofaki ase to sex afou den sou kathetai kai piase sfougkaristra,trypse mpanio..kane kouratshkes ergasies,den mporei...Ma k ayto to mwro sou exei voleytei ekeimesa mou fainetai!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αννα μου ....χαχααχαχαχχαχαχχααχαχχα πες να σε δουνε μπας και γεννησεις .... καλε να πανε για τζοκερ

Πηνελοπη μου ειναι οπως το ειπες σαν να ειμαι πρωτη φορα εγκυος και σαν να περιμενω πρωτη φορα να γεννησω ... αλλη φαση εντελως τοτε αλλη τωρα !!!! αφου εχω διαστολη 2 προς 3 και ανοιχτο τραχηλο λογικα μεχρι ΣΚ θα εχω γεννησει ΕΙΠΕ... αν οχι να παω Κυριακη να με ξαναεξετασει να δουμε τι γινετε

Σοφακι μου ερχετε η ωρα σου ... ειναι σιγουρο !!!!


σας ευχαριστω ολες πραγματικα !!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μονο τον κινεζο???????????εδω καθε τρις και λιγο εχει υπηρεσια για να γλιτωσει!ααααααααα,μπεμπα,ξεκουνησου!!!!!!!!!!!!!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 11 328109

εχθες καθαρισα το μπανιο,απλωσα,μαζεψα,σκουπισα,σφουγγαρισα,μαγειρεψα,εκανα το μπαλκονι...ε τι αλλο πια?χαζουλα ειναι να βγει?εκει τρωει τα παντα.αν βγει μονο γαλατακι θα πινει!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ εγω θελωωωωωωωωωωω.......κ το θελω τωρα!!!!!!!!!!!!!!!!!

θα αρχισω κ εγω τριψιμο το μπανιο μηπως κανω τιποτα..χαχααχ..

πηνελοπη μου,απο ελλειψη σοκολατας εννοω.. την βλεπεις εκει κ δεν μπορεις να φας..

ινα μου εννοειται οτι καθε πρωι θελουμε το παρων..

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπα αννα οι δουλειες δε κανουνε τπτ!σκεφτομαι μηπως να μαλωσω με καποιον?????να νευριασω???????κανεις ευκαιρος???????????

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παντως εγω δεν εχω κουραγιο να κανω καμια δουλεια στο σπιτι,μαλλον δεν εχω αυτο με την φωλια που ειπε η πηνελοπη..κ για να πιασω σφουγγαριστρα θελω προσπαθεια.. ουφ...ισως ειναι κ τα κιλα,γιατι στο συνολο εχω φτασει οσο δεν ειχα φτασει ποτε στη ζωη μου,ισως η δυσπνοια..δεν ξερω,αλλα δεν την παλευω με τιποτα..

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Pw-pw egrafa k svhsthke!

Ina den thymamai esy gennas se dhmosio h se klinikh?Episklhridio tha kaneis??
Re sy s evlepa xalarh k oute kan eixa sto myalo mouoti tha gennhseis syntoma,twra to phra xampari!!!!!!!

Anna eimai tosoo xalia pou oute mexri thn trapeza dn thelw na paw na dw an mphkan ta lefta t Ika kai oute thn mana m den phra gia na tsakwthw p hthela Smile

Sofaki einai Xalaraaa kai h mpempa sou!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η μπεμπα κολλησε πο τον γιατρο!!!!!!!!!!! sunny

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:μπα αννα οι δουλειες δε κανουνε τπτ!σκεφτομαι μηπως να μαλωσω με καποιον?????να νευριασω???????κανεις ευκαιρος???????????

ειχα δει ενα βιντεακι παλια στο youtube που μπηκε μια εγκυος σπιτι κ την τρομαξαν κατι χαζα κ σπασαν τα νερα της επιτοπου κ γεννησε. αν βρω το link θα στειλω.

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
που φτασαμε βρε αννα!!!!χιχι!!!προς το παρων παω να φαω τπτ και να κατσω πιο αναπαυτηκα γιατι η μπεμπα ζουληχτηκε!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πηνελοπη μου στο θεμα γεννας ειμαι χαλαρη ...δεν νομιζω να περασω χειροτερα απο οσα περασα οταν γεννησα το πρωτο ... δεν παιζει !!!!δημοσιο με φυσιολογικο χωρις επισκληριδιο και ο θεος μαζι μας !!!

κοριτσακια μου παω να ετοιμασω τραπεζι να φαμε και αν μπορεσω θα μπω και πιο αργα ...φιλια και παλι ευχαριστω για τις ευχες σας!!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
https://youtu.be/xSreZ-rmy7g

δες αυτο σοφακι..

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μονη μου με αφησατε?

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Filakia kai kalh oreksh na exete Inako..k an deis oti hrthe h wra mpes na mas to peis Razz

Mhpws na shkwthw na kanw egw kamia douleia mpas k exei panw mou telika apotelesma? xaxax

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΊΝΑ ΜΟΥ!!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 11 417472

Το σ/κ ο Μάνος πάει Χανιά για ένα τουρνουά μπόουλινγκ, κανόνισε να γεννήσεις εσύ γιατί δεν θέλω να γεννήσω εγώ τώρα που θα λείπει!! Θα κάνουμε δυναμική είσοδο στο νοσοκομείο για να σε δούμε με το άλλο τρελοκόριτσο τη Στελλίτσα!!!!

Κορίτσια, όλο το απόγευμα έκανα δουλειές σφουγγαρίσμα, σκούπισμα, ξεσκόνισμα, να κουραστώ μπας και κατέβει λίγο η κοιλιά μου, σόρρυ αν σας πρήζω αλλά ρώτησα και δεν μου απάντησε καμιά, υπάρχει κανένας τρόπος να κατέβει η κοιλίτσα; μπας και πάρω καμιά ανάσα και έχω λιγότερες καούρες από το στομάχι; το περπάτημα δεν με βοήθησε ως τώρα..αύριο πάω γιατρό, θα τον ρωτήσω και αυτόν..από την περασμένη Παρασκευή το καθιερώνουμε κάθε εβδομάδα το ραντεβού στο νοσοκομείο..

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pepelitsa έγραψε:Filakia kai kalh oreksh na exete Inako..k an deis oti hrthe h wra mpes na mas to peis Razz

Mhpws na shkwthw na kanw egw kamia douleia mpas k exei panw mou telika apotelesma? xaxax

παντως κ εγω εχω δουλειες,μαλλον για σκ κοβω..κ σημερα ΑΝ θυμηθω,θα ανεβασουμε το πορτ μπεμπε,γιατι εχει γινει σιριαλ

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pepelitsa έγραψε:

Mhpws na shkwthw na kanw egw kamia douleia mpas k exei panw mou telika apotelesma? xaxax

Άστα Πηνελοπάκι μου, κι εγώ τα καθαρά ξανακαθαρίζω για να μην κάθομαι..τί άλλο να κάνω, να πλύνω χαλιά;;

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tini13 έγραψε:ΊΝΑ ΜΟΥ!!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 11 417472

Το σ/κ ο Μάνος πάει Χανιά για ένα τουρνουά μπόουλινγκ, κανόνισε να γεννήσεις εσύ γιατί δεν θέλω να γεννήσω εγώ τώρα που θα λείπει!! Θα κάνουμε δυναμική είσοδο στο νοσοκομείο για να σε δούμε με το άλλο τρελοκόριτσο τη Στελλίτσα!!!!

Κορίτσια, όλο το απόγευμα έκανα δουλειές σφουγγαρίσμα, σκούπισμα, ξεσκόνισμα, να κουραστώ μπας και κατέβει λίγο η κοιλιά μου, σόρρυ αν σας πρήζω αλλά ρώτησα και δεν μου απάντησε καμιά, υπάρχει κανένας τρόπος να κατέβει η κοιλίτσα; μπας και πάρω καμιά ανάσα και έχω λιγότερες καούρες από το στομάχι; το περπάτημα δεν με βοήθησε ως τώρα..αύριο πάω γιατρό, θα τον ρωτήσω και αυτόν..από την περασμένη Παρασκευή το καθιερώνουμε κάθε εβδομάδα το ραντεβού στο νοσοκομείο..

τινη μου οταν ημουν εγκυος στην κορη μου,δεν κατεβαινε ουτε αυτη,κ το τι περπατημα εριξα δεν λεγεται..κ τελικα στο μαιευτηριο μου ειπαν οτι ειναι πολυ ψηλα..μου την κατεβασε η μαια μου τελικα..αρα δεν ξερω καλη μου,τι βοηθαει..

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Re Anna thn kakomoira ti epathe!!!xaxaxax san na katourhthike fainetai!!!

Koritsia twra xwris plaka..egw thn piezw thn koilia mou apo xtes dioti tha eskaga..den katevhke se fash na gennaw fysika alla h enoxlhsh p eixa efyge.

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πωπω κοριτσια,που την βρισκετε την ορεξη? αισθανομαι ασχημα..μηπως ειμαι τελικα τεμπελα? scratch

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω ξερω αν με ποναει καπου με τα ποδαρακια του,ξυνω σε εκεινο το σημειο κ φευγει..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις