Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
470 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 470 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 40]

mariel1985

mariel1985
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΠΩΠΩ ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΜΕ ΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΕΚΑΝΑ ΑΜΑΝ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΤΙΣ ΔΙΑΒΑΣΩ study
ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΛΥ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΣΥΝΤΑΡΑΚΤΙΚΟ!!!
ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΑΜΑ
ΒΡΗΚΑ ΑΥΤΟ
http://www.eimaimama.gr/2012/08/sokolatenio-cake-gia-ton-toketo.html
ΨΗΝΟΜΑΙ ΧΑΛΑΡΑ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΩ
ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΑΜΑ ΤΡΩΩ ΓΛΥΚΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΜΑΙ ΜΕ ΤΑΡΑΖΕΙ ΣΤΟ ΚΛΩΤΣΙΔΙ!
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ???Η ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΖΟΧΑ ΧΑΧΑΧΑ!!!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσαρες θα σας καληνυχτισω γιατι κλεινουν τα ματακια μου!καλη ξεκουραση σε ολες χωρις προβληματα καουρας,τουαλετας,δυσφοριας,πονων κτλ...φιλια σε ολες!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πηνελοπη μου ειπαν οτι απσντανε σε ολες τις αποριες κ για ολα τα θεματα κ ειναι κ μια κοπελα που λεει τι χρειαζετε το μωρο για το μπανιο κ τετοια!!

Φωτεινουλα καληνυχτα!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
emilou έγραψε:α μου βαλατε ιδεες... το περπατημα της δευτερας λεω να γινει στο μολ!!!!!!!

Εμη αν βρέξει κ εμείς στο mall θα καταλήξουμε..

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalh ksekourash Foteinoula:*

Mariel kalhspera Smile wraio ayto to keik!!Kai na mhn piasei sigoura tha to exoume eyxarisththei!!
An k oles mas edw tis exoume tsakisei tis sokolates telytaia kai prokoph den eidame!!

Tha parw ena thl. na rwthsw akrivws ti syzhtane gt an lene kana 2 wro gia thilasmo,tha varethw!Tha s enhmerwsw ayrio loipon,an den einai mono gi ayto tha erthw sigoura!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οκ κυρια Μαρουνγκα πες μου αν ειναι να βρεθουμε εκει!!

mariel1985

mariel1985
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
xara64 έγραψε:Πηνελοπη μου ειπαν οτι απσντανε σε ολες τις αποριες κ για ολα τα θεματα κ ειναι κ μια κοπελα που λεει τι χρειαζετε το μωρο για το μπανιο κ τετοια!!

Φωτεινουλα καληνυχτα!!

ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΚΑΤΣΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΗΓΑ!ΑΠ ΟΣΟ ΞΕΡΩ ΟΜΩΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΓΙΑ ΛΕΧΩΝΕΣ!
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟΥ ΘΕΟΥ Τ'ΑΥΤΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΒΡΑΔΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ... Sleep

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλα θα ήταν...

Τινη μου, μπαρμπεκιου ε;;; Κ εμείς τίποτα;;;; Τέλος πάντων.. Να πεις του Μανου να μην αγχωνεται να παει άνετα, αφου έχεις κ τους δικούς σου στο Σπιτι, δεν σε αφήνει Μονη..

Καληνύχτα Φωτεινη!!!

Χαρα περιμένουμε πως κ πως φωτο απο το δωματιο της μπουμπους!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τώρα που το είπε η μαριελ το θυμήθηκα κ εγω.. Όταν γεννησα είχε απο κάτω σεμινάρια για λεχωνες, κ σου ελυναν όλες τις απορίες.. Πως να θυλαζεις, πως να το κανείς μπάνιο κτλ.. Κανά δίωρο μπορει κ παραπάνω..Είχα παει εγω..

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλα δεν παλευεστε με την νεα λιστα ...πολυ γελασα ...δεν θελω να σας πικρανω αλλα θα την σχολιασω τουλαχιστον για μενα που με εχετε πρωτη: μεχρι διαστολη 3-4 μπορει να κρατησει απο 1 με 2 μερες εως και 20 Very Happy απο την διαστολη 5 ξεκιναει ο τοκετος και εντος 12ωρου παει στο 10 και γεννας ...ΑΡΑ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΑΠΟΛΥΤΟ ΟΤΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ την Κυριακούλα απλα θα με ξαναδει τοτεVery Happy !!!

ειδατε η Γιωτα σχεδον μια βδομαδα ειχε διαστολη 1 ...

ΜΗΝ ΜΕ ΚΥΝΗΓΑΤΕ ΑΝ ΔΕΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ...

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαριελ ξερω οτι σου κανουν σεμιναριο πως να το κανεις μπανιο στο μαιευτηριο εκει ομως θα εχει κ θηλασμο!ξερω κ εγω μακαρι να ειναι καλο!!

Αννουλα θα ανεβασω σιγουρα αλλα λειπουν ακομα το χαλι,το φωτιστικο,η ταπετσαρια κ η κουρτινα γ΄αυτο δεν ανεβασα καμια

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαριελ στον ωρωπο μένεις μόνιμα;; Όλο το καλοκαίρι πηγαίνουμε εκει.. Για καφε, για μπάνιο κ στις κουνιες που είναι δίπλα στο παλιό palazzo..

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αννα μου να χαιρεσαι τον αντρουλη σου ... με το καλο το μωρακι σας ...να του δωσεις τις ευχες μας και απο μενα και απο τον Γιωργο για την γιορτουλα του !!! Παντα υγεια και ευτυχια !!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αρε Ινακο ακομα εδω εισαι κ εσυ????σιριαλ θα γινει κ η δικια σου η γεννα σαν της Γιωτας χαχαχαχαα

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
inakriti έγραψε:καλα δεν παλευεστε με την νεα λιστα ...πολυ γελασα ...δεν θελω να σας πικρανω αλλα θα την σχολιασω τουλαχιστον για μενα που με εχετε πρωτη: μεχρι διαστολη 3-4 μπορει να κρατησει απο 1 με 2 μερες εως και 20 Very Happy απο την διαστολη 5 ξεκιναει ο τοκετος και εντος 12ωρου παει στο 10 και γεννας ...ΑΡΑ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΑΠΟΛΥΤΟ ΟΤΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ την Κυριακούλα απλα θα με ξαναδει τοτεVery Happy !!!

ειδατε η Γιωτα σχεδον μια βδομαδα ειχε διαστολη 1 ...

ΜΗΝ ΜΕ ΚΥΝΗΓΑΤΕ ΑΝ ΔΕΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ...



Ααααα... Μην μας τα αλλάζεις τώρα.. Δεν είσαι εντάξει.. Σου δώσαμε κ την θέση της Σοφίας κ τώρα δεν θες;;;; Κανόνισε, απο σένα ξεκινάει η λίστα, άρα αν χαλασεις την σειρα, την πατησαμε όλες.. Κ είπαμε εγω θέλω 23του μήνα..δεν δέχομαι αναβολές..

Πως είσαι καλο μου;; Πονακια έχεις;;;

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
inakriti έγραψε:Αννα μου να χαιρεσαι τον αντρουλη σου ... με το καλο το μωρακι σας ...να του δωσεις τις ευχες μας και απο μενα και απο τον Γιωργο για την γιορτουλα του !!! Παντα υγεια και ευτυχια !!!

Σας ευχαριστούμε πολυ!!! Κ εσείς ότι επιθυμείτε!!! Κ με κανέναν πόνο!!!!! Wink

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εχω πολλες συσπασεις .. καφε υγρα αραια και που και πονακια χαμηλα αλλα οχι τακτικα !!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
απαπα Ινακι η λιστα ειναι οριστικη και αμετακλητη!
κανονισε να γεννησεις Κυριακη κοριτσι μου διαφορετικα διαλεξε μια μερα απο εκεινες που εχουν μεινει, οι υπολοιπες εχουν καταληφθει.
αλλα κοριτσια παρακαλω συμπληρωστε τα ονοματα σας γιατι ειπατε πολλες ημερομηνιες και καπου σας εχασα χαχαχααα *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 25 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 25 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 25 215994

Πηνελοπη μου, Αννουλα , Μαριελ και σε ολα τα κοριτσακια τα φιλια μ στις κοιλιτσες σας!

Εμεις μολις γυρισαμε απο μολλ . εφαγα μεξικανικα η γουρουνα και τωρα μονο το καπελο μου λειπει εχω πρηστει σα μεξικανικο γουρουνι χαχα. και μετα στανταρτ η εγγυος ηθελε παγωτο. αχ αχ αχ!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
inakriti έγραψε:εχω πολλες συσπασεις .. καφε υγρα αραια και που και πονακια χαμηλα αλλα οχι τακτικα !!!

Τα καφε μήπως είναι απο την εξέταση;;;
Πάντως εμένα ο δικός μου είναι ταχυδακτυλουργος μάλλον,ενω την προηγούμενη φορα με εξέτασε δεν είχα καθόλου ούτε πόνο ούτε αίμα..

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ινακι μου σου ειπε να ξεκουραζεσαι φανταζομαι περισσοτερο ο γιατρος ετσι;

Να εισαι ηρεμη και να βαζεις μουσικουλα στο μωρακι στη κοιλια σου να χαλαρωνετε μαζι Very Happy

Κοριτσακια μου εχει απο χθες εχω πονους περιοδου αρκετους και πονακια κατω χαμηλα. εχετε και εσεις; ξεχασα να ρωτησω πριν

mariel1985

mariel1985
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ANNAST έγραψε:Μαριελ στον ωρωπο μένεις μόνιμα;; Όλο το καλοκαίρι πηγαίνουμε εκει.. Για καφε, για μπάνιο κ στις κουνιες που είναι δίπλα στο παλιό palazzo..

ΝΑΙ ΜΕΝΩ ΜΟΝΙΜΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ!!ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΧΕΙ ΚΟΣΜΟ!ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΛΛΑΖΩ!ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΓΕΝΝΗΜΑ ΘΡΕΜΑ ΑΘΗΝΑΙΑ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΦΥΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΑΘΗΝΑ ΠΑΩ ΣΠΑΝΙΑ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ!

ΑΧ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΖΗΛΕΥΩ ΕΝΑ ΠΙΤΟΓΥΡΟ ΑΠΟ ΤΟ MALLΘΑ ΤΟ ΧΤΥΠΑΓΑ ΚΑΙ ΕΓΩ Η ΓΟΥΡΟΥΝΑ!ΧΑΧΑΧΑ!!ΤΙ ΛΙΓΟΥΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΟ 9ο?ΤΟΝ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΟ ΕΧΩ ΘΑ ΜΕ ΒΡΙΣΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λες Αννα να βρεχει την δευτερα και να τα πουμε στο μολ???
παω να ξαπλωσω και θα κοιταξω να συνδεθω με το κινητο, απο χτες ομως μου κολλαει πολυ το φορουμ στο κινητο δεν ξερω γιατι...
δεν σας καληνυχτω ακομα...

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χααχαχαχαχ Χριστινιω μου εγω ΑΝ ΔΕΝ ΓΕΝΝΗΣΩ να με συμπαθατε αλλα δεν θελω να συμμετασχω σε αυτη την λιστα ... γιατι οταν εγω κανω σχεδια ο ΘΕΟΣ ΠΑΝΤΑ ΓΕΛΑΕΙ ..... παντα!!!
γερο να ειναι και οποτε θελει ας ερθει !!!

καποια κοπελα ρωτησε για τα πρηξιματα και τις καλτσες ...

ΦΟΡΑΩ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ ΠΟΔΙΑ ΑΠΟ ΤΕΛΗ ΙΟΥΛΗ *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 25 911307 ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΚΑΛΥΒΟΥΝ ΟΛΟ ΤΟ ΠΟΔΙ *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 25 679259 ΕΚΤΟΣ ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ

ΓΙΑ ΦΛΕΒΙΚΗ ΑΝΕΠΑΡΚΕΙΑ : http://www.euroclinic.gr/arthro.aspx?lang_id=1&article_id=186

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χριστινακι μου καλη χωνεψη κοριτσακι μου!!

για βαλε τη λιστα να συμπηρωσουμε τις ημερομηνιες

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
inakriti έγραψε:χααχαχαχαχ Χριστινιω μου εγω ΑΝ ΔΕΝ ΓΕΝΝΗΣΩ να με συμπαθατε αλλα δεν θελω να συμμετασχω σε αυτη την λιστα ... γιατι οταν εγω κανω σχεδια ο ΘΕΟΣ ΠΑΝΤΑ ΓΕΛΑΕΙ ..... παντα!!!
γερο να ειναι και οποτε θελει ας ερθει !!!

καποια κοπελα ρωτησε για τα πρηξιματα και τις καλτσες ...

ΦΟΡΑΩ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ ΠΟΔΙΑ ΑΠΟ ΤΕΛΗ ΙΟΥΛΗ *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 25 911307 ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΚΑΛΥΒΟΥΝ ΟΛΟ ΤΟ ΠΟΔΙ *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 25 679259 ΕΚΤΟΣ ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ

ΓΙΑ ΦΛΕΒΙΚΗ ΑΝΕΠΑΡΚΕΙΑ : http://www.euroclinic.gr/arthro.aspx?lang_id=1&article_id=186

Iνακι μου γλυκο γερο να ειναι το μωρακι σου και οποτε θελει ας γεννηθει οπως ειπες!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις