Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
385 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 385 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 40]

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πηνελοπακι κουκλα εισαι τελεια κ η κοιλιτσα σου!!

Νικη μου κ εμενα μου ειπε η μαμα μου οτι δεν ειναι αναγκη να νηστεψω για να παω αλλα θα κανω κ εγω οπως λεει η Τινη μια μερα πριν δεν θα φαω κρεας κ γαλακτοκομικα!!
καλες δουλιτσες κ εσεις!!

ηρθε ο αντρουλης πεινασμενος παω να σερβιρω την σουπιτσα κ τα λεμε σε λιγακι!!

καλη ορεξη σε οσες θα φανε τωρα!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πηνελοπη μου ωραια φωτο!!εισαι μια κουκλα!!!!φτου σου!!!

νικη μου εγω κοινωνησα 15αυγουστο.πιανει?δεν ξερω αν θα ξαναπαω γιατι δεν την παλευω την πολυκοσμια..μετα μαλλον..

τελειωσαν απο διπλα αλλα τωρα το μυαλο μου δεν λειτουργει κ πολυ καλα ακομα..

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κουκλες.
ουτε γω κοιμηθηκα και νιωθω ζομπι. εχω πονουσ περιοδου δε περνανε με τιποτα ουφ.. και το χερι εννοειται..

Ιωαννα μου να σου ζησει !! να το χαιρεστε το μωρακι σας να ειναι γερο και δυνατο και καλη λοχεια σε σενα.

Πηνελοπη μου πολυ ωραια η φωτο σου Very Happy

Σε ολα τα αλλα κοριτσακια στελλω τα φιλια μου.
Ινα Τινη Αννα Μαριανθη Σοφακι Ευη Χαρα Εμη Νικη Φωτεινη Νικολετα *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 32 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 32 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 32 417472



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Kristinaki στις Σαβ Σεπ 15, 2012 3:41 am, 1 φορά

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλως το χριστινακι!!γιατι εχεις πονακια?ποτε εχεις γιατρο?

βρε σεις τωρα ξυπνησατε ολες?τωρα που θα σχολασω εγω? κανονηστε μεχρι το βραδυ να αλλαξετε θεμα κ να σας ψαχνω..

μαζεψε πολλα συννεφα,λετε να βρεξει?φοραω κ ωραιοτατη σαγιοναρα...μουρλια θα γινουν τα ποδαρακια μου..

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αννουλα μ δεν εχω ιδεα. Δευτερα και θα τον ρωτησω...
θα βρεξει και εισαι με τη σαγιοναρα; οχι να αρρωστησεις ετσι εποχη τωρα, πηγαινε σπιτακι γρηγορα να αλλαξεις!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ax kokonitses eyxaristw poly,peite mou oti exei katevei h koilia mou na sas kerasw oti ligoureyeste Razz xixixiix

Sofaki esy akoma edw???ade...etoimasou prepei na pernoun seira k oi alles!!

Xristinaki to thema ypnos exei katanthsei ahdia pia..ade na teleiwnoume!

Nikako k Tinh bravo p skefthkate na koinwnhsete..egw exw para polla xronia na to kanw,alla skeftomai na paw thn prwth fora p tha koinwnhsei k to nini..pote einai ayto kseroume???

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πηνελοπη ξερω οτι τα παιδακια κοινωνανε πρωτη φορα την πρωτη κυριακη μετα τα βαφτισια τους!!!Ετσι καναμε και με το βαφτηστηρι.Σαββατο τον βαφτισαμε και την κυριακη τον πηγαμε να κοινωνησει.Και τις επομενες δυο κυριακες!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pepelitsa έγραψε:Ax kokonitses eyxaristw poly,peite mou oti exei katevei h koilia mou na sas kerasw oti ligoureyeste Razz xixixiix

Sofaki esy akoma edw???ade...etoimasou prepei na pernoun seira k oi alles!!

Xristinaki to thema ypnos exei katanthsei ahdia pia..ade na teleiwnoume!

Nikako k Tinh bravo p skefthkate na koinwnhsete..egw exw para polla xronia na to kanw,alla skeftomai na paw thn prwth fora p tha koinwnhsei k to nini..pote einai ayto kseroume???

mmm..νομιζω μετα την βαφτιση. διορθωστε με αν κανω λαθος. εμεις ειχαμε κανει κατι σαν ταμα στον αγ εφραιμ,να πανε ολα καλα κ οταν ηταν η μικρη 2-3 μηνων πηγαμε εκει κ ηθελα να προσκινησουμε στον αγιο.κ δεν μας αφησαν να μπουμε γιατι ηταν αβαπτιστο λεει.τσαντιστηκα παρα πολυ.εβρεχε κιολας κ καθομασταν με το παιδι εξω..
κ ειχαμε παει στον αγ.ιωαννη στην ευβοια κ μας ειπαν εννοειται οτι μπορειτε να προσκινησετε με αβαπτιστο μωρο,υπαρχει λεει κατι πιο αγνο?κ μου το πηραν το μωρο κ το ξαπλωσαν πανω στον αγιο.
αρα τι να πω?ισως εξαρταται κ απο εκκλησια..

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Panik11 έγραψε:Πηνελοπη ξερω οτι τα παιδακια κοινωνανε πρωτη φορα την πρωτη κυριακη μετα τα βαφτισια τους!!!Ετσι καναμε και με το βαφτηστηρι.Σαββατο τον βαφτισαμε και την κυριακη τον πηγαμε να κοινωνησει.Και τις επομενες δυο κυριακες!!!

ωραια,αρα καλα τα λεω. μετα την βαπτιση.

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mia xara tote,meta thn vafthsh dystyxws den tha mporesw dioti tha fygw gia Karaivikh(e katalavenete twra!) alla mikro to kako..tha pw thn mana mou na to paei!
Egw tha koinwnhsw h otan epistrepsw h prin ton gamo-vaftish.
Paw na servirw ton yperoxo vrasto solwmo..xaxaxaxxa
Anna..sagionara ennoeite ti allo etsi p einai ta podia mas!!Platsa-platsa ta daxtylakia!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσακια μου!! Ειπαν οτι θα βρεξει αλλα βροχη δε βλεπω!!! Ιωαννα μου να σου ζησει ο μπεμπης!!!
Πηνελοπη η φωτο σου τελεια!!Smile εγω αν και ο γιατρος μου ειπε να σηκωθω , νιωθω μια ανασφαλεια επειδη εκοψα τα ytopar και θα κανω ακομα 5-6 μερες υπομονη ξαπλα!! Εν τω μεταξυ εδω και 3-4 εχω πολλα υγρα ρε κοριτσια διαφανη! Αλλαζω εσωρουχο καθε 2-3 ωρες! Σας συμβαινει; Τη διαρροη αμνιακου πως την καταλαβαινουμε;

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γυρισα κι εγώ πήγα να αγοράσω υφάσματα για τις κουρτίνες του παιδικού δωματίου.
Έκανα αυγουλάκια του μικρού μου εγώ έφαγα σαλάτα και χορτόπιτα φούρνου.
Τ'ωρα θα τον βάλω για ύπνο να ηρεμήσω λιγάκι μέχρι να πάω στο μάθημα.

Η δική μου γέννα Σοφούλι ήταν πανεύκολη.
Παρόλο που ήταν με πρόκληση και όλοι έλεγαν οτι θα ταλαιπωρηθώ, ήταν μια μοναδική εμπειρία.

9 το πρωί μου έσπασαν τα νερά , κατα τις 10 μου έβαλαν τεχνητούς πόνους.
12μιση είχα πλήρη διαστολή και 12 και 50 τον κρατούσα αγκαλιά Very Happy

Μάλιστα τώα μου είπε ο γιατρός με τους πρώτους πόνους να τρέξω να μη γεννήσω στο αυτοκίνητο Laughing

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πηνελόπη τέλεια φωτό!

Ιωάννα να σου ζήσει το παιδάκι σου!

Ελενάκι , δεν τη καταλαβαίνεις.
Μόνο ο γιατρός μπορεί να το καταλάβει.
Πάρτον τηλέφωνο

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Elenako egw exw apo thn arxh arketa ygra opote deneimai eidikh na sou apadhsw..sthn arxh eixa anxwthei otitrexei o sakos kai meta nomiza oti katouriemai xwris n ato katalavw..xaxax

Stellitsa megeia ta yfasmatakia sou k ti kala kaneis p mas anevazeis me thn istoria sou,dioti ksereis einai o fovos olwn mas!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ας το θεωρησω φυσιολογικο.... Την παρασκευη θα παω να με δει και θα τον ρωτησω.. Εν τω μεταξυ doppler που εχετε κανει σχεδον ολεσ ακομα να κανω κ δε ξερω αν κανω! Sad

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πηνελοπάκι μου γι'αυτο την έγραψα για να δείτε οτι υπάρχει και εύκολος τοκετός, και είμαι σίγουρη οτι έτσι θα είναι και για εσάς!

Ντόπλερ ούτε έγω έκανα.
Την Τρίτη παίρνω τα αποτελέσματα απο τις εξετάσεις αίματος και ούρων και Τετάρτη πάω στον γιατρό μας

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΗΝΕΛΟΠΗΗΗΗΗ!!!!!

Μάλλον τρως μαρουνγκίτσα μου..το στόρι από τα μεσάνυχτα με το Μπάμπη θέλω!!! το ξέχασες;;;;

ΣΤΕΛΛΑΚΙ!!!

ερωτεύτηκε τον παιδικό ο Γιωργάκης σου και θέλει και το σ/κ;; περιμένω πώς και πώς να γεννήσει η φίλη από το Καβ..οχώρι να πάμε να τη δούμε, ναι;



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tini13 στις Σαβ Σεπ 15, 2012 4:44 am, 1 φορά

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νίκη, λυπάμαι που θα το μάθεις από μένα αλλά δεν πρόκειται ποτέ μα ποτέ ξανά να κοιμηθείς συνεχόμενα 12ωρα Very Happy . Πάντως αν θέλεις να πας να κοινωνήσεις χωρίς να έχεις νυστέψει να πας. Είχαμε ένα θεολόγο στο λύκειο φοβερό, που μας έλεγε αυτό ακριβώς. Ότι αν κάποια στιγμή αισθανθείς την ανάγκη για κοινωνία ακόμα κι αν δεν έχεις νυστέψει να το κάνεις. Αυτός είναι και ο λόγος της κοινωνίας. Πόσο μάλλον σε μια γυναίκα που εκτελεί την πιο ιερή πράξη: κυοφορεί. Να σκεφτείς ότι τις έγκυες γυναίκες οι παπάδες δεν τις εξομολογούν διότι θεωρούνται ότι είναι αγνές την περίοδο της κύησης.

Πηνελόπη, τέλεια η φωτό. Νομίζω ότι δεν υπερβάλλω και ότι θα συμφωνήσουν όλες μαζί μου αν πω ότι είσαι μία κούκλα. Παρεπιπτόντως τα μωράκια τα κοινωνούν 3 φορές μετά τα βαφτίσια και όχι απαραίτητα την αμέσως επόμενη Κυριακή άρα αν θέλεις να το πας εσύ στην εκκλησία μπορείς να το κάνεις όταν επιστρέψεις από Καραϊβική.

Έλενα, να ξέρεις ότι προς το τέλος τις εγκυμοσύνης αυξάνονται κι άλλο τα κολπικά μας υγρά. Τα υγρά από το αμνιακό υγρό αν έχεις διαρροή θα τα καταλάβεις αν σου φεύγουν σαν ακράτεια. Στα δυο μου τα παιδιά έτσι σπάσανε τα νερά μου. Για να καταλάβεις, είναι όπως όταν έχουμε περίοδο τις πρώτες μέρες και αισθάνεσαι την αιμορραγία. Για το ντόπλερ είσαι σίγουρη ότι δεν σου έχει κάνει ο γιατρός σου; Το έχω ξαναπεί και παλιότερα, κι εγώ νόμιζα ότι δεν μου είχε κάνει η γιατρός μου κι όταν την ρώτησα μου είπε ότι με κάνει σε κάθε υπέρηχο. Μήπως σου κάνει και σένα;

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φαγαμε κ εμεις αχ τελεια η ψαροσουπα βεβαια την ετρωγα κ εσταζα στον ιδρωτα αλλα τι να κανω με τοση λιγουρα που την ειχα!!κερασα κ τον Τζονυ λιγο γλυκο του κουταλιου σταφυλι που ειχα φτιαξει περισυ,εφαγα κ εγω ενα κομματακι κορμο η pig κ εκατσα να χαλαρωσω λιγακι!!

αυτο με τα υγρα ρε κοριτσια το εχω κ εγω νομιζω σαν να μου ηρθε περιοδος αλλα ειναι υγρα λετε να εχω θεμα με το αμνιακο???να παρω τηλ την μαια ή να περιμενω μεχρι την Πεμπτη που εχω ραντεβου??

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
A re Despoina h empeiria twn 3 alla kai h diathesh sou na mas apadas..xara sto kouragio sou pragmatika pou ta prolavaineis ola!!

Tini twra tha katsw na thn grapsw alla oxi me polles leptomereies(pou kanoun thn diafora) gt oi syzhthseis edw eiani dhmosies Smile

Doppler k egw nomiza pws deneixa kanei Elena alla telika otan t to eipa mou eipe kathe fora kanoume,k kathe fora sto deixnw..k ontws o antrwpos apla egw den iksera pws ayto htan to doppler.

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ,ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΡΕΑ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ.ΜΠΑΙΝΩ ΣΕ ΣΤΕΝΗ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΟΛΙΓΑΜΝΙΟ ΚΑΙ ΓΗΡΑΣΜΕΝΟ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑ.Η ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΑΜΝΙΑΚΟΥ ΥΓΡΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΙΩΘΕΙ ΣΕ 3 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΣΤΟ ΜΙΣΟ ΚΑΙ Ο ΠΛΑΚΟΥΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΚΛΙΜΑΚΑ ΤΟΥ 4 ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ 3.Η ΜΠΕΜΠΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΒΑΡΟΣ ΑΠΟ 1750 ΠΗΓΕ. 2300 ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΑΡΗΓΟΡΟ.ΚΑΤΑ 99%ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ,ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΥΠΕΡΗΧΟ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΗ ΜΕΙΩΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟ ΒΑΡΟΣ ,ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ,ΑΛΛΙΩΣ ΕΚΤΑΤΟ,ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΟ ΠΟΛΥ,...ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΠΩΣ ΝΙΩΘΩ,"!!ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΧΟΛΙΑΖΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την pepelitsa στις Σαβ Σεπ 15, 2012 3:46 pm, 1 φορά

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Eyako afou tha se parakolouthei kai afou eiste kala k esy kai to nini mhn stenaxwriesai..to poly se 2 vdomades tha to kratas agkalitsa!!!

Xarouli mou afou se anhsyxei pare ena thl. gia na hremiseis,an k egw pisteyw einai epeidh kourazesai teleytaia k isws idrwneis parapanw,piezete k h ourhthra mas poly twra sto telos k isws feygei k tpt xwris na to katalavoume.Pare ena thl esy gia na eisai sigourh.

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΩ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΜΟΥ ΕΙΠΕ,ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ,ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΑΡΗ,ΞΕΚΙΝΑΩ ΠΑΛΙ ΣΑΛΟΣΠΙΡ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΙΜΑΤΩΣΗ ,ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΝΑ ΠΩ,ΒΙΑΖΕΤΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙ. ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Bre kane esy oti sou eipe o giatros sou kai afou eiste kala mhn anhsyxeis,tha anhsyxei k ayto..na thn taizeis na thn potizeis,na thn xaideyeis k na ths milas k na etoimazesai gia thn gnwrimia sas!!! Egw alhtheia twra,tha anhsyxousa sthn arxh alla meta tha hmoun enthousiasmenh pou tha erthei pio grhgora.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις