Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
381 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 381 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσακια μου!! ευχαριστω πολυ!!

Σοφακι και για μενα ειστε η καλυτερη παρεα! Μου αρεσει πολυ που το βιωνω όλο αυτο μαζί σας!!

Νικολ καλημέρα! και εσυ χάλια ύπνο? ρίξε κανα υπνακο το μεσημέρι αν μπορεις!

Αννουλα και εσυ χαλια? Υπερένταση λες να ειναι που δε σε πιάνει ο υπνος? Εγω σου ευχομαι να γεννησεις 23 που θέλεις!

http://www.creativebeez.gr

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αννα μου *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 4 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 4 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 4 417472 εγω ευχομαι να γεννησεις στις 23 οπως θες !!! εγω θα προβλεψω για μενα συμφωνα με οσα μου πει ο γιατρος και οχι ποτε θελω *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 4 966307 !!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυριο με βολευει εμενα και απο δευτερα!!!!ας αποφασισει ομως για να ξερω και οχι να παμε μεχρι τις 26 που ειπε ο γιατρος!το βραδυ δε κοιμηθηκα ουτε εγω γιατι η μικρη ειχε πολλα κεφια και δε σταματουσε με τπτ! Shocked

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πάω για πεντικιουρ και επιστρεφω!

φιλακια!!

http://www.creativebeez.gr

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ίνα μου καλά αποτελέσματα να έχεις Very Happy
Έτσι όπως έχουν πρηστει τα δάχτυλα μου δεν με βολεύει καθόλου το κινητό!! Τελικά στις 1 θα έρθει το ρεύμα..!
Βρε κορίτσια να σας πω.. Εγώ μπαίνω 27/09 στον μήνα μου.. Θα ήθελα παααρα πολύ να γεννήσω στις 10/10 και να έχω γενέθλια μαζί με την κόρη μου..!! Τι πιθανότητες έχω????

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα!!Smileινα εχεις γιατρουλη σημερα; Περιμενουμε νεα!!
Αχ το γιωτακι τωρα θα ειναι αγκαλια με το μπεμπη! Τι ωραια στιγμη!!δεν το εχω συνειδητοποιησει για τα καλα οτι σε λιγες μερες θα γινω κ γω μανουλα!!Smile

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μα εμενα χθες κοιμοταν ο μπεμπης,κ δεν ενοχλησε καθολου..αλλα εγω δεν μπορουσα να κοιμηθω..γμτ..
μαριανθη,καλα beaute!
ινακο μου,κ εγω θελω doc σημερα... σε λιγο θα πεταχτω να παρω τα αποτελ.των εξετασεων..γιατι ξεχασα χθες..
πωπω,απο νυστα δεν βλεπω τιποτα μπροστα μου.. Shocked

αντε γιωτακι,μπες να μας πεις τα νεα για τον μπεμπη!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχααχχαχαααχχααχχαχααχαχχαα

ΚΑΛΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΤΙΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ ... ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΧΕΔΙΑ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΓΕΛΑΕΙ !!!

τι γελιο θεε μου !!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nikol10 έγραψε:Ίνα μου καλά αποτελέσματα να έχεις Very Happy
Έτσι όπως έχουν πρηστει τα δάχτυλα μου δεν με βολεύει καθόλου το κινητό!! Τελικά στις 1 θα έρθει το ρεύμα..!
Βρε κορίτσια να σας πω.. Εγώ μπαίνω 27/09 στον μήνα μου.. Θα ήθελα παααρα πολύ να γεννήσω στις 10/10 και να έχω γενέθλια μαζί με την κόρη μου..!! Τι πιθανότητες έχω????

καλημερα νικολ μου!!τις ιδιες πιθανοτητες που εχω να γεννησω εγω στις 23 γιατι ετσι γουσταρω η στις 3οκτ,που ειναι τα γενεθλια της κορης μου! Very Happy

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
inakriti έγραψε:χαχααχχαχαααχχααχχαχααχαχχαα

ΚΑΛΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΤΙΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ ... ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΧΕΔΙΑ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΓΕΛΑΕΙ !!!

τι γελιο θεε μου !!!

αχαχαχα!! Αυτο ξανά πες το!!! Ρε τι είμαστε εμεις!! Καλημερα Αννούλα.. Κατάλαβα.. Καλύτερα να πάω να παίξω ένα τζόκερ *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 4 328109
Καλημέρα Έλενα!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nikol10 έγραψε:
inakriti έγραψε:χαχααχχαχαααχχααχχαχααχαχχαα

ΚΑΛΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΤΙΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ ... ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΧΕΔΙΑ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΓΕΛΑΕΙ !!!

τι γελιο θεε μου !!!

αχαχαχα!! Αυτο ξανά πες το!!! Ρε τι είμαστε εμεις!! Καλημερα Αννούλα.. Κατάλαβα.. Καλύτερα να πάω να παίξω ένα τζόκερ *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 4 328109
Καλημέρα Έλενα!!


Razz Razz Razz Razz Razz

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Bρε μέχρι να πάρω χαμπάρι οτι ανοίξατε άλλο θέμα έχετε φτάσει ήδη τις 5 σελίδες???
Καλορίζικο το 21!
Ρε κορίτσια τι με έχει πιάσει και νιώθω κομμάτια απο την ώρα που ξυπνάω μέχρι την ώρα που πάω για ύπνο?? Rolling Eyes

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aurora έγραψε:Bρε μέχρι να πάρω χαμπάρι οτι ανοίξατε άλλο θέμα έχετε φτάσει ήδη τις 5 σελίδες???
Καλορίζικο το 21!
Ρε κορίτσια τι με έχει πιάσει και νιώθω κομμάτια απο την ώρα που ξυπνάω μέχρι την ώρα που πάω για ύπνο?? Rolling Eyes

στελλιτσα καλημερα!!αν βρεις τι ειναι αυτο,να μου πεις κ εμενα!!! Very Happy

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Αννάκι μου γλυκό. φοβάμαι οτι είναι αναιμία..
Δεν πίνω καθόλου σίδηρο εδώ και 3 μήνες, γιατι μου κάνει δυσκοιλιότητα και ανακατωσούρες.
Εσύ παίρνεις?

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΑΑΑ ξέχασα... έπαθα και ψύξη στο σβέρκο και πονάω...
Όπως βλέπετε έχω φοβερή διάθεση σήμερα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα! καλε δε σας προλαβαινω με τιποτα ομως! ποσα γραψατε παλι νυκτοβιες μου εγγυουλες;;!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 4 215994

Δε σας διαβασα ακομα, εμεινα στη μεση στο προηγουμενο θεματακι! ευχομαι να ειστε ολες καλα και να εχετε μια πανεμορφη μερα!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημέρα σε όλες!

2 μααλόξ πήρα σε διάστημα 2 ωρών, τίποτα, έτσι ξημερώθηκα..βλέπω όλες σφύζουμε από ενεργητικότητα και καλή διάθεσή! Τόσες ζέστες έφαγα, αλλά δεν έχω νιώσει χειρότερα απ'ότι εδώ και ένα μήνα τώρα..είναι μετά να μην παρακαλάμε να βγουν νωρίτερα τα μωράκια;

Αννούλα μου πώς θα την παλέψεις σήμερα μέχρι να κλείσετε; τουλάχιστον εύχομαι μετά το μεσημεριανό να μπορέσεις να κοιμηθείς λίγο γιατί η αυπνία δεν παλεύεται..

Στελλάκι μου όλα μαζί σε πιάσαν και σένα; Σίδηρος που λες έχει σε διάφορες μορφές, αν σε πειράζει πχ η αμπούλα, δοκίμασε το χάπι, από το να μην τον παίρνεις καθόλου..δεν είναι λύση κι αυτή, πέφτει που πέφτει ο αιματοκρίτης, αν είσαι και χωρίς σίδηρο απορώ πώς στέκεσαι στα πόδια σου και παλεύεις τον ταρζανάκο, τα μαθήματα, το σπίτι..

Ίνα μου το απόγευμα περιμένω νέα σου! σε έβλεπα στον ύπνο μου το βράδυ, ήσασταν πάνω σε μια πίστα με τον Γ και χορεύατε αγκαλιασμένοι όπως τον πρώτο χορό στο γάμο! δεν ξέρω τί σημαίνει, αλλά δεν μου άφησε αρνητικό συναίσθημα..

Μαριανθάκο καλά νυχάκια! τις τελευταίες μέρες οι απεγνωσμένες εγκυούλες το ρίξαμε στα νυχάκια βλέπω, τουλάχιστον φτιάχνει λίγο η διάθεσή μας!

Χαρούλα μου γλυκιά άντε από αύριο συμμαζέματα, καθάρισμα και τελειώσατε! πέρασε σχεδόν η δύσκολη εβδομάδα που την σκεφτόσουν τόσο. Αν ήμουν Αθήνα που λες στάνταρ θα είχες βρει τον μπελά σου, κάθε μέρα σε σένα θα ήμουν να μαγειρεύουμε και να τρώμα παρέα! χαχαχα

Σοφάκι τέλεια νέα μας έφερες από τη Γιώτα! άντε να μπει να μοιραστεί την εμπειρία της και με μας! αφού δεν θέλεις να γεννήσεις σήμερα, ας γεννήσω εγώ! κάθε μέρα το εύχομαι, τίποτα δεν γίνεται..

Βικάκο μου καλημέρα! κανένα παυσιπονάκι δεν σε πιάνει βρε αγάπη μου να ανακουφιστείς λίγο;

Νικόλ μου και Έλενά μου καλημέρα και σε σας!

Χριστινάκι μου γλυκό *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 4 417472

Έμη μου καλώς να δεχτείς τη μανούλα γιατί σαν αυτή δεν έχει!! καλή όρεξη από τώρα!!!

Ελπίζω να μην ξέχασα καμιά εγκυούλα..Θα πάμε τώρα οικογενειακώς για καφεδάκι και μετά μακαρόνια με κιμά στης πεθερούλας..

Τα λέμε πιο μετά, φιλάκια!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γυρισααα.. εκανα τα ποδαρακια μου γιναν τελεια... αχ τι ωραιο το πεντικιουρ! τα χερισ δεν τα κανω γιατι μια φορα που τα εκανα και τα 2 τα χερια μου πρήστηκαν... ενοοω τα δάκτυλα... σας εχει συμβει και εσας?

Σημερα είμαι πολυ καλυτερα απο πετρωματα... ο γιατρος μου ειχε πει να παιρνω ανα 6ωρο το ytopar και εγω το επαιρνα ανα 8ωρο... μετα το χθεσινο το έκανα 6ωρο... δε θελω ακομα να γεννησω... θελω να παρει ακομα κανα γραμμαριο...

Νικολ και εσυ ζυγός??? εγω εχω 19/10 γενεθλια

http://www.creativebeez.gr

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τινακο καλες οικογενειακες βόλτες! Μακαρονια με κιμα! απαιχτο!

http://www.creativebeez.gr

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Iokasti27 έγραψε:Καλημερα!!Smileινα εχεις γιατρουλη σημερα; Περιμενουμε νεα!!
Αχ το γιωτακι τωρα θα ειναι αγκαλια με το μπεμπη! Τι ωραια στιγμη!!δεν το εχω συνειδητοποιησει για τα καλα οτι σε λιγες μερες θα γινω κ γω μανουλα!!Smile

Ελενακι τα σταματησες τα ytopar? Oλα καλα?? Θελει χρόνο να το συνειδητοποιήσεις!! Ακομα και όταν γεννηθεί θα λες αυτο τωρα ειναι δικό μου?!?!?!!!

http://www.creativebeez.gr

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κι απο μένα!!!!
Έριξα μια γρήγορη ματιά και διαβασα για αυπνίες, πόνους στα χέρια, καούρες, ατονίες....να μη θυμηθώ και το πόδι μου.....μια χαρά μας βρίσκω λοιπόν!!!
Υπομονή βρε κορίτσια τι να πω...αυτο λέω σε μένα κάθε μέρα (όχι ότι πιάνει) λίγο πολύ όλες κοντεύουμε!!!
Στελλίτσα το σίδηρο να το παίρνεις μην το αμελείς θα μας χρειαστεί και μετά τη γέννα......

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Όλα με πειράζουν Τινάκο μου, τώρα περιμένω τα αποτελέσματα των εξετάσεων και μάλλον θα τα αρχίσω γιατι δεν τη παλεύω άλλο..
Δεν καλοτρώω κιόλας απο τις καούρες...
Καλή βολτίτσα!


Μαριάνθη μου δεν φτιάχνω νύχια και δεν ξέρω.

ΙΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑ καλά αποτελέσματα!
Ονειρεύτηκα οτι θα γεννήσεις αυτο το Σ/Κ!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Στελλα με γεια η φωτό! Τι ωραια κοιλίτσα!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Καλα εγω εχω αιματοκρίτη στο πατωμα... αν δεν έπαιρνα και σίδηρο θα ήμουν κομματια... μπορει και να φτιαει καπως για την ατονία... ευτυχως τη δυσκοιλιότητα τη ρυθμίζω κάπως με φρούτα κλπ...

Καλως τη Δεσποινα!

http://www.creativebeez.gr

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marianthi_m έγραψε:Στελλα με γεια η φωτό! Τι ωραια κοιλίτσα!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Καλα εγω εχω αιματοκρίτη στο πατωμα... αν δεν έπαιρνα και σίδηρο θα ήμουν κομματια... μπορει και να φτιαει καπως για την ατονία... ευτυχως τη δυσκοιλιότητα τη ρυθμίζω κάπως με φρούτα κλπ...

Καλως τη Δεσποινα!

Εγω απο φρούτα μόνο σταφύλι τρώω τα άλλα μου κάνουν καούρες,
πφφ λοιπόν πάω να πιώ κανένα χάπι τώρα, για χάρη σας Very Happy

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Στελλιτσα μου ... παρε σιδηρο απο σημερα ... μην περιμενεις τα αποτελεσματα οπως και να εχει θα σε τονωσουν εστω και λιγο !!!


ΚΑΛΕ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΟΛΕΣ ΜΕ ΟΝΕΙΡΕΥΤΗΚΑΤΕ ?

ΛΕΤΕ ΝΑ ΠΑΘΩ ΤΙΠΟΤΕΣ? scratch

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις