Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
595 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 595 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 40]

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Χριστινάκι!

Φωτεινούλα μη μου λες τετοιαααα.. εδω εχει αλλο Θεό!

http://www.creativebeez.gr

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marianthi_m έγραψε:Καλημέρα Χριστινάκι!

Φωτεινούλα μη μου λες τετοιαααα.. εδω εχει αλλο Θεό!

αχ κουκλα μου το ξερω οτι εκει ειναι αλλος θεος...εμενα γλυφαδα πριν χρονια,αλλα εδω πανω ειναι βορειαααα...κλειστο παπουτσακι και μπουφανακι γιατι εχει ψυχρα

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσαρες *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 37 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 37 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 37 215994

Γιωτακι μου να σου ζησει καλη προσαρμογη να εχετε !!!

ΚΑΙ ΝΑΙ ΣΠΑΣΑΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΠΡΙΝ ΜΙΣΗ ΩΡΑ *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 37 604962 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 37 604962 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 37 604962 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 37 604962 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 37 604962 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 37 604962

ΦΤΙΑΞΑΜΕ ΜΑΛΛΑΚΙΑ ...ΤΩΡΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΝΥΧΑΚΙ ΠΟΥ ΧΑΛΑΣΕ ... Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΡΙΚΑΡΙΣΜΕΝΟΣ ... ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ !!!!

ΣΕ ΛΙΓΑΚΙ ΘΑ ΠΑΩ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ !!!

ΣΤΕΛΛΑ ΚΑΙ ΤΙΝΑΚΟ ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ ΜΗΝΥΜΑ ΜΕ ΟΤΙ ΝΕΟΤΕΡΟ ΕΧΩ !!!!ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΕΝ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΣΟΓΙΑ ΚΤΛ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΗΣΥΧΙΑ


ΤΙΣ ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Eδώ έχουμε 31 βαθμούς!!!!!!!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ινακο μου μπραβο με το καλοοοοοο!αντε καλη γεννα να εχεις καλο μου και με εναν πονο!!!!!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 37 654316

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βικυ ναι! Αισθανομαι μια χαρα! Αλλα ξεκουραζομαι ακομα γιατι εκοψα το φαρμακο και θελω να φτασω την 38!! Μετα δε θα με νοιαζει!! Smile κ εγω φοβαμαι μηπως δεν καταλαβω οτι γενναω. Μακαρι να μου σπασουν τα νερα! Γιατι αν περιμενω απο τα πονακια να το καταλαβω σωθηκα!
Καλημερα χριστινακι!!
Ινακι με το καλο!!!!!!!!! Με ενα πόνο!!!!!! Αχ τι ωραια!!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ινακι με ενα πονο γλυκεια μου!!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λιγο ελειψα κ εγινε χαμος!!!!!!!!!!

Καλημερα σ ολες!!!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 37 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 37 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 37 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 37 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 37 417472

Γιωτακι μαμα κ γιος κουκλοι... κλεβει βεβαια την παρασταση πλεον ο γιος!!!!!!!!!!! να σου ζησει!

Ινακι... μ ενα πονο!!!!!!!!!! με το καλο!!


Ποτε θα ερθει και η δικια μας σειρα?????????????????? εχω λιωσει στο περπατημα... και πετρωματα δεν εχω καθολου!!!!!!!!!!!!!! ουτε πονους ουτε τιποτα!!! (τουλαχιστον εχω 2 μερες που κοιμαμαι!)

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα και απο μενα!!!!!!!!!
Γιωτακι,ειναι τοοοοοοοοοοσοοοο τελειος!!!!!!!να σου ζησει και παλι!!!!!περιμενε να ερθει και η νυφη!!!
Ινα,με ενα πονο!!!!!!!!!

εχθες το βραδυ σηκωθηκα να παω στο μπανιο και στην επιστροφη,πετρωσε η κοιλια,πονος πανω κατω....να μη μπορω να περπατησω!λεω παει γενναω.δεν ειχα αντοχη να φτασω στο δωματιο να σηκωσω το Γιωργο.βρισκω ενα κρεββατι,ξαπλωνω και περιμενα να δω τι θ'ακολουθησει.δε παλευοτανε η κατασταση με τπτ.αφου ελεγα αν παω στο νοσοκομειο ας με δωσουνε ναρκωτικα ν'αντεξω!παρολαυτα αποκοιμηθηκα!τι ητανε αυτο!!!!!!????? Sad Sad Sad

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ,ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΡΕΧΕΙ,ΧΘΕΣ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΣΠΙΤΙ,ΦΥΓΑΜΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ,ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΠΟΛΥΞΕΦΥΓΕ..ΚΟΛΛΗΜΕΝΟ ΣΤΟ ΑΜΝΙΑΚΟ...ΓΥΡΙΣΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΑ, ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ,
ΙΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ,ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΚΟΜΗ ΕΤΣΙ ΧΑΛΑΡΗ,ΜΠΡΑΒΟ,ΓΙΩΤΑ ΤΕΛΕΙΟΣ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΑΛΗ ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗ ΕΥΧΟΜΑΙ,ΣΟΦΑΚΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ,ΧΑΡΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΡΩΤΗ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ,ΣΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΩΡΑΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΑΖΙ,ΒΙΚΥ ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΕ ΤΙΣ ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΕΔΑΦΟΥΣ,ΤΕΛΙΩΣΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΧΡΥΣΟ,ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ ΑΥΡΙΟ,ΟΤΑΝ ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ,ΤΙ ΑΛΛΟ?ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ,ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ,ΕΜΗ,ΣΤΕΛΛΑ,ΙΟΚΑΣΤΗ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΙΑ

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Bebamou έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ,ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΡΕΧΕΙ,ΧΘΕΣ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΣΠΙΤΙ,ΦΥΓΑΜΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ,ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΠΟΛΥΞΕΦΥΓΕ..ΚΟΛΛΗΜΕΝΟ ΣΤΟ ΑΜΝΙΑΚΟ...ΓΥΡΙΣΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΑ, ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ,
ΙΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ,ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΚΟΜΗ ΕΤΣΙ ΧΑΛΑΡΗ,ΜΠΡΑΒΟ,ΓΙΩΤΑ ΤΕΛΕΙΟΣ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΑΛΗ ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗ ΕΥΧΟΜΑΙ,ΣΟΦΑΚΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ,ΧΑΡΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΡΩΤΗ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ,ΣΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΩΡΑΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΑΖΙ,ΒΙΚΥ ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΕ ΤΙΣ ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΕΔΑΦΟΥΣ,ΤΕΛΙΩΣΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΧΡΥΣΟ,ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ ΑΥΡΙΟ,ΟΤΑΝ ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ,ΤΙ ΑΛΛΟ?ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ,ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ,ΕΜΗ,ΣΤΕΛΛΑ,ΙΟΚΑΣΤΗ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΙΑ
ΤΙΝΗ,ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ...

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ινακο μου με εναν πονο κοριτσαρα μου,χαρα στο κουραγιο σου κ στην ψυχραιμια σου μακαρι οταν ερθει η δικια μου ωρα να ειμαι ετσι χαλαρη!!περιμενουμε νεα εννοειται!!φιλακια κ θα σε σκεφτομαστε!!

Φωτεινη μου να το εχω αυτο σε καποια συρταρια στην κουζινα κ εχεις δικιο κ εσυ κ η Βικυ οτι θα με βολεψει περισσοτερο επειδη δεν κολλαει!!

Μαριανθακο καλα να περασεις στη βαφτιση!!

Στελλακι μου ωραια φαγητα θα κανεις παλι σημερα εμεις Κυριακη τρωμε στην πεθερα κοκκινιστο με ρυζακι!!

Χριστινακι κ Τινακο βοηθεια σας!!

Ευη μην ανησυχεις ολα καλα θα πανε κ μπορει να ειμαστε κ μαζι που ξερεις!!

εμεις σημερα ακυρω το βαψημο στο μπαλκονι με την βροχη κ Δευτερα Τριτη ο Γιαννης εχει δουλειες μακρια οποτε το καθαρισμα του σπιτιου παει πολυ πισω γμτ Mad Mad Mad Mad
αυτη την εβδομαδα πρεπει να φτιαξω κ εγω την βαλιτσουλα μου γιατι πολυ παραξενο μου φαινεται που ειμαι ετσι με την κοιλια!

ουπς ξεχασα Σοφακι κ Εμη αντε μετα την Ινα η σειρα σας!!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χαρα μου ουτε εγω εφτιαξα βαλιτσουλα κ θα την πατησω τελευταια στιγμη μου φαινεται! Πρεπει να οργανωθουμε!
Παντως βλεπω τα outsiders εχουν βγει μπροστα! Την ινα δε τη περιμενα τοσο νωρις !!! Σοφακι υπομονη! Εφτασες! Βεβαια το οτι σε εχει προγραμματισει για τις 26 ειναι λιγο κουλο... Βικυ και εμη μες τη βδομαδα δε μπορει ρε κοριτσια! Θα γεννησετε!! Τι στο καλο!!
Ινακι περιμενουμε νεααααακια!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τελικα οι τελευταιες μερες ειναι βασανο.μετα το χθεσινο ξερω τι με περιμενει αλλα θελω να παω και να τελειωνω.να βγει η μικρη και να παμε σπιτακι μας.αναμενω τωρα να δω αν θα νιωσω τπτ αλλο για να παω στο νοσοκομειο.εκανα μπανιο,χτενιστηκα και αναμενω.

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΥΓΩ ΠΑΛΙ ΝΑ ΠΑΩ ΒΟΛΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕΣΑ.ΕΛΕΝΑ ΠΩΣΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗ;ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιατι τοση ταση φυγης βρε Ευη;

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου παμε για φαγητο στα πεθερικα,καλη ορεξη σε ολες κ τα λεμε το μεσημερακι!!

φιλακιαααα *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 37 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 37 417472

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΩΡΕ ΣΟΦΟΥΛΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣΠΟΥ ΜΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝΕ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΟΛΙΓΑΜΝΙΟ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕΣΑ,ΤΙΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 7 ΠΟΥ ΣΧΟΛΑΕΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΒΑΡΙΕΜΑΙ,ΕΧΩ ΤΕΛΙΩΣΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσουλια......
τη κανετε???????????????????
ινακι μου γεννας? ηρ8ε η ωρα τη καλα!!!!!!!!!!!! με ενα πονο κουκλα μου....
γιωτα σκορδα ειστε μια χαρουλα καλη λοχεια τωρα...
θα τα πουμε λογικα αυριο το απογευμα τωρα παμε πεθερα για μαμ και αυριο εχουμε γιατρο το πρωη λογικα θα τα πουμε το απογευμα *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 37 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 37 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 37 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 37 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 37 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 37 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 37 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 37 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 37 417472 φιλακια σε ολες

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μη στεναχωριεσαι που αλλαξανε τα σχεδια.να σκεφτεσαι μοναχα να ειναι καλα το μωρακι σου.και μενα ωρες ωρες δε με χωραει το σπιτι και γι'αυτο ηρθα στη μητερα μου και μενουμε εδω.για να εχω παρεα.ειδαλλως θα ημουνα παλι μονη σημερα ολη μερα μεχρι αυριο στις 4 γιατι εχει υπηρεσια ο γιωργος.σε καταλαβαινω απολυτα.με τετοιο καιρο εγω δε μπορω να παω πουθενα.

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Koritsakia mou kalhspera!!Einai poly omorfh Kuriakh shmera..thymizei fthinopwro!

Ina mou m enan pono!!

Giotaki eiste kai oi 2 kouklia!!Ax,na sou zhsei k pali!!

Xara mou katse ligo ksapla na hremisei kai to paidaki,tha ta kanete ola alla katse 2 meroules na isiwseis.

Se ola ta koritsakia stelnw polla filakia,paw na katsw agkalia me ton Mpampino sthn Tv.
:* *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 37 40746 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 37 315810 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 37 40746

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φαγαμε κ ηρθαμε κ εμεις απο την πεθερα!!

Πηνελοπη μου εχεις δικιο κοριτσακι μου πρεπει να αραξω κανα 2 μερες βεβαια κ να θελω δεν μπορω να κανω κ πολλα!το απογευμα μπορει να παρω την μαια να ρωτησω αν ειναι φυσιολογικο να ειναι τοσο χαμηλα κ να μην μπορω να περπατησω ή να κατσω!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φτου.. Έγραφα τόση ώρα κ με πέταξε κ τα έχασα...

Ινακοοοοοοοο!!!! Με έναν πόνο καλή μου!!! Πόσο χάρηκα δεν λέγεται!!! Κ πιο πολύ επειδή πέτυχα την ημέρα!!! Αυτό σημαίνει ότι θα γέννησω την άλλη Κυριακη κ εγώ!!! Περιμένουμε τα νέα σου!!!!

Γιωτακι κουκλος ο γιος!!!να σας ζήσει κ πάλι!!!!

Πηνελόπη μου, να τους το φέρεις στο κεφάλι το καναπέ!!!

Βικακο, θα στον γνωρίσω, αλλά ήταν μαπα το Καρπούζι... Δεν γέννησα.. Ακόμα τουλάχιστον...

Εγώ έχω πεθάνει από το πρωί.. Κάναμε τελικά τις μετακινήσεις στα δωμάτια που θέλαμε κ έχω πεθάνει σπο την κούραση.. Θα πάω να κοιμηθώ λιγάκι κ θα τα πούμε αργότερα!!

Φιλία σε όλες!!!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Με το καλό Ινάκι μου...
αχχχ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ήρθε η ώρα...

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΠΡΩΤΑΡΧΙΣΩ!!!

ΊΝΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!! Πάλι σε έβλεπα στον ύπνο μου κοριτσάρα μου! Αλλά μας ξανακόπηκε το ρεύμα όλο το πρωί και δεν μπορούσα να μπω να στο γράψω! Ανεβαίναμε οδικώς στη Θεσσαλονίκη και κάναμε στάση στους καταράκτες της Έδεσσας και είχες γίνει μούσκεμα καθώς περνούσες από το γεφυράκι!! Απίστευτο έτσι; μου έχει σηκωθεί η τρίχα! ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ!!!! Θα έρθω να σε δω από τις πρώτες, δεν θα γλιτώσεις από μένα!!!!!

ΓΙΩΤΑΚΟ ΜΟΥ!! Ρε κορίτσι τον κλώνο σου γέννησες! Τί μπέμπαρος είναι αυτός ίδιος η μανούλα του; Φτου φτου! Έχεις μια απίστευτη ηρεμία στο προσωπάκι σου! Εννοείται θέλουμε λεπτομέρειες! Μας έλειψες!!! Εμένα πολύ!!

Χριστινάκι μου, εγώ πήγα στις 9:30 στην εκκλησία, 10 παρά ξεκίνησε η κοινωνία, με έβαλαν μπροστά μπροστά και 10 η ώρα ήμασταν σπίτι..Δεν θα άντεχα πάνω από μισάωρο να στέκομαι..Κι εδώ κάνει πολύ ζέστη, ούτε σταγόνα δεν έχει ρίξει ακόμη Κρήτη..Και η Νίκη θα πήγαινε σήμερα να κοινωνήσει, άντε να είμαστε άξιες να γεννήσουμε γερά μωράκια, πήραμε την ευλογία..

Στελλάκι μου εμείς μιλάμε να δούμε πότε θα βολέψει να πάμε να δούμε την Ίνα..τελικά τον τελευταίο καφέ δεν προλάβαμε να τον πιούμε οι τρεις εγκυούλες μαζί, χαλάλι, γερά να'ναι τα μωρά μας κι έχουμε μέλλον! Εσύ σήμερα πώς είσαι;

Χαρά μου, Φωτεινούλα, Αννούλα, Πηνελόπη, Σοφάκι, Μαριάνθη, Ευάκι, Έμη μου, Έλενα, Νικολέτα, Δεσποινάκι πολλά φιλιά κούκλες μου!

Κι εγώ μόλις γύρισα από φαγάκι στης πεθεράς με τους γονείς και τώρα περιμένω να γυρίσει ο Μάνος από τα Χανιά. Η κοιλιά μου είναι τέρμα τσίτα και η μπέμπα δεν έχει ηρεμήσει λεπτό, μια με πιέζει στο στέρνο, μια την πιάνει λόξυγγας, μια πάει δεξιά το κωλαράκι της, μια αριστερά, δεν με έχει αφήσει σε ησυχία σήμερα!

Τα λέμε το απογευματάκι, ελπίζοντας να μην μας την κάνει πάλι η ΔΕΗ..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις