Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
106 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 106 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γιωτακι τι γλυκι μουτρακι ειναι αυτο;;;; Φτου φτου!!!
Χαρα μου ναι οποτε μπορεις στειλτη!!
Ελευθερια γιατι δε παιρνεις τηλ το γιατρο σου για τους πόνους;; Αν σε ενοχλουν πρεπει να επικοινωνησεις μαζι του...

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλά οι φωτος σας δε το συζητώ τα σπάνε!!!!
Που πήγατε όλες σήμερα???
Βικάκο περιμένω νέα από τη γιατρέσα!!!!

και συνεχίζω την εξιστόρηση..
Με βλέπει ο γιατρός μου, κάνω καρδ/φημα αλλά συσπάσεις τπτ πολύ λίγες και διαστολή κοντά στο 2, ας περιμένουμε λέει μια μέρα μηπως με πιάσουν οι δικοι μου πόνοι αλλιώς 8 το πρωί θα βάλουμε τεχνητούς, πήγα δωματιάκι έπιασα θέση παράθυρο με θέα Very Happy και άραξα, βέβαια δε κοιμήθηκα γιατί η διπλανή είχε ανοιχτά φώτα και όλο μιλούσε στο τηλ και γκρίνιαζε οτι την πονούσαν τα ράμματα είχε και 5 μέρες από όταν γέννησε, εμένα δε με πόνεσαν ποτέ.
Γλιτώνω το ξυρισματάκι γιατι το χα κάνει μόνη μου αλλά το κλισματάκι δε το γλίτωσα Razz
Βάζω σαν καλή κυρία ξυπνητήρι στις 7 να κάνω μπανάκι να είμαι έτοιμη αλλά με πρόλαβαν στον ύπνο 5.30 μείνε όπως είσαι μου λέει μια νοσοκόμα και φστ! μου το φόρεσε!

Εννοείτε όλο το βράδυ πέρασε χωρίσς συσπάσεις χωρίς πόνους χωρίς τπτ, έκανα τομπανάκι μου εβαλα τις κρεμούλες μου, βαζω νυχτικάκι και 7.30 μέστη χαρά φυγαμε για μαιευτική! (..)

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Loipon emena m exei faei h agwnia..alla tha ta pw mazemena tso telos..grafeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσακια τι να πω για το μουτρακι του γιου της γιωτας;;; Είναι πολύ φατσας κ μοιάζει πολυ στη Γιώτα μας!!

Τινη μου τι τέλεια φωτό!!! Φτου σου καλή μου!!

Ελευθερία είσαι κούκλα!!

Εγω το πήρα απόφαση. .. Δεν γενναω κ δεν θα σκάσω κιόλας..τι να κάνω;; Εξάλλου 13 μέρες έχουν μείνει.. Θα κλείσω τα ματιά, θα πάρω μια βαθιά ανάσα κ θα κάνω υπομονή! Έτσι τα παιδάκια μου θα έχουν κ πολυ κοντά τα γενέθλια τους, μπορεί κ την ίδια μέρα, ποιος ξέρει.. Κ σίγουρα θα βγει ζυγος..

Εμείς τελικά ήρθαμε στο golden hall.. Η νεκρα.. Εμείς κ
εμείς.. Αλλα ήθελα να περπατησω λίγο κ να περάσει λίγο
κ η ώρα.. Σε λιγάκι θα πάμε Σπιτι..

Η ίνα μας τι κανει;; Τινακο έχεις κανά νέο;;

Τα φιλία μου!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελενά μου σε ευχαριστώ! Τι κάνεις κοπέλα μου πως είσαι? Εφτασε ο καιρός αντε δεν έχεις λόγο να ανχώνεσαι πια! Very Happy

(..)Πάμε, 7.45 μου βάζουν τον ορό με τους πόνους και σιγά σιγά αυξάνουν τη δόση, αλλά ο μπέμπης δεν συγκινείται!
Με ελέγχουν και το παιδί ήταν ακόμη πολύ ψηλά, ο τράχηλος ακόμη στα ίδια διαστολή κολλημμένη στο 2, και συσπάσει τπτ πολύ λίγες.
Μου σπάσανε το σάκο γιατί κρατούσε λίγο ακόμη, περνούσανε πολύ γρήγορα οι ώρες και σχεδόν βαρετα δεν είχα τι να κάνω, τραγουδούσα και σκεφτόμουν να είχα τα μανό να κάνω ενα γαλλικό που δε πρόλαβα, κανα βιβλιο να διαβάσω... αλλά περιορίστηκα στο να τραγουδάω καρρά και να σκέφτομαι ότι πίνω καφε Σαλόνικα με συνοδεια τσουρέκι κάστανο! ΑΧΧΧΧΧΧ και μάλιστα απέναντι από την Αγία Σοφία (είχα σχηματίσει και εικόνα)χαχαχαχα

Αρχισα σιγα σιγά να πονάω αρχικά υποφερτά όπως περιόδου και μετά δυνάμωναν και άρχισα να χαίρομαι που επιτέλους κάτι γίνεται, με ελέγχανε όμως συνέχεια και διαστολή κολλημένη κ μπέμπης αραχτός ψηλά!
Έφτασε 12.30 περίπου και με πόνους κοντά στο 80% από όταν γεννάς αλλά όλα στάσιμα κι εκεί είναι που κάναμε τη συζήτηση με το γιατρό μου για την καισαρική γιατί από εκεί κ επειτα κινδύνευε ο μπεμπούλης..

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιωταααααααααακιιιι ΤΙ ΚΟΥΚΛΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΟΣ!!!!!!!!!!
τοση ωρα διαβαζω δεν σχολιαζω περιμενω την συνεχεια της ιστοριας!!!

εβαλα κ καινουρια φωτο μπας και μου πειτε οτι κατεβηκε λιγο η κοιλια να χαρω!!!!! εχω λιωσει στο περπατημα!!!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ωχ ηρθε η αδερφη του Πανου... θα σας διαβασω μετα!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sorry (Πηνελοπη ειδικά σε σενα χαχαχα Razz ) παω λιγο να το ταϊσω και ξαναρχομαι...

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Wraia paw k egw na servirw thn soupa trwme k erxomai..Aytous tous 80% ponous gia pes mou ligo pws htan..san krampes? san sfaksimo? san ti??????

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κοριτσακια μου!μολις τελειωσα το *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 8 517142 και κατι αλλες δουλιτσες και σας διαβαζα

τινη μου τι ομορφη κοιλουμπιτσα που ειχεις στην νεα φωτο!!
και της ελευθεριας η φωτο σουπερ με το ροζ φορεμα !!

καλα για το μουτρακι της γιωτας δεν εχω λογια !!!*** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 8 379767

απο οτι διαβασα δεν ειχαμε κανενα νεο απο την ινα ετσι??εκτος και αν μου ξεφυγε κατι

χαρουλα,δεσποινουλα,πηνελοπακι φιλια κοριτσαρες μου !ελπιζω να μην ξεχασα καμια ..αν ναι sorry

πηρα μια τρομαρα το απογευμα ρε κοριτσια ..αστα !σιδερωνα και ενιωθα την κοιλια μου πετρωμενη συνεχεια και καποια στιγμη καταλαβα οτι δεν ακουγα αρκετη ωρα την μικρη...καλα τα εκανα πανω μου δεν σας λεω τιποτα..
τα παρατησα οπως ηταν ολα και ξαπλωσα στον καναπε και περιμενα να δω αν θα γινει κατι ..ευτυχως μετα απο κανα 10λεπτο κουνηθηκε και ησυχασα η γυναικα..πωπωπω ουτε στον χειροτερο εχθρο μου τετοιο πραγμα..σκεφτηκα ρε γαμωτο τωρα στο τελος λες να γινει καμια στραβη...ευτυχως ομως Very Happy

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λοιπον και εμενα ο γιατρος με εκραξε που του ειπα οτι δε θεωρειτε πλαον πρόωρο το μωρο και μου ειπε οτι δεν υπαρχει περιπτωση να το βγαλουμε τωρα! παμε για 2 οκτ.! εκτος απροοπτου... εχω κανει ήδη μια καισαρική οποτε θα κανω πάλι...
συνεχίζω ytopar και ξεκούραση... το αντιθετο εγω για να μη προκαλέσω τοκετο...

αυτα εν συντομια...

Γιωτα κουκλος ο γιος σου!!!

Πολυ ωραιες οι καινουριες φωτο!!!

Παω να ξαπλώσωωωω

φιλακιααααα

http://www.creativebeez.gr

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαριανθακο υπομονη κι εσυ κουκλα μου,που θελετε ολες να μας παρετε την σειρα...και η ινα 15 μερες περιπου νωριτερα δεν ειναι??βρε κοριτσια μισο να παρουμε σειρα εμεις που εχουμε πητ πιο νωρις...pleaseee!!!!! Crying or Very sad
αφου ειστε μια χαρα και οι δυο σας ,αυτο μετραει καλη ξεκουραση κουκλα

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πω πωωω Γιωτακι μου τι ωραια κ χαλαρα που μας τα λες κ εσυ σαν την Ινα ψυχραιμη μακαρι να παρουμε λιγο απο εσας!!περιτο να πω πως ο φατσουλης γιοκας σου (φτου φτου)ειναι πιστη αντιγραφη σου!! Razz

Τινακο σουπερ κοιλιτσα κ τελειο το κολαν εχω ιδιο φυσικα αχαχαχαχ Wink

Εμη μου μεγαλωσε λιγο η κοιλιτσα μια χαρα εισαι ομως!!

Πηνελοπη περιπου τετοιο ηθελα να κανω τωρα,θα στο δειξω οταν το κανω!!εγω συνηθως εκανα ολο το νυχι πουα 'ή λοξο!!

Ελενακι μου επειτελους ξεκολησε..ειναι πολυ καλη συνταγη εγω τα εκανα χθες!τρελαινοντε ολοι

http://www.sintagespareas.gr/sintages/eykola-paidika-sokalatenia-muffins.html

Φωτεινουλα,Αννουλα,Ελευθερια,Ευη *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 8 334590 *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 8 334590

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρααααααααααααααα!!!!Θα πώ τα νέα πολύ γρήγορα και σύντομα διότι με έχει συναρπάσει η Γιώτα και μας άφησε στο καλύτερο!!!
Λοιπόν έχει κατέβει ο γιός μου...είμαστε καλά πάμε για φυσιολογικό...αλλά μας λέιπουνε οι πόνοι...οπότε εκτός απροόπτου Τρίτη 25/09 μπαίνω...με τεχνητούς!!!Πέμπτη πάμε για καρδιογράφημα....στο Μητέρα...για να σιγουρευτούμε οτι είναι καλά το παιδάκι μου διότι πλέον παίρνουμε όλο το μήνα μας!!!
Κιλά δεν μπορούσε να το μετρήσει ακριβώς κουνιότανε αλλά μου τον έβγαλε περίπου 3600!!!
Γιώτα λέγεεεεεεεεεεεεεεεε!!!

lizaG

lizaG
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα κορίτσια απο ότι διαβάζω όλες είστε μια χαρα. Εγω πήγα σήμερα στο γιατρο και όλα μου είπε μια χαρα αλλα δεν με βλέπω να γενναω αυτη την εβδομάδα πάμε για την άλλη λοιπόν. Εύχομαι σε όλες μας καλη συνέχεια. Και φυσικά όλες μας να έχουμε πανευκολες γεννες

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Vikako teleia..h Trith den einai makrya,3600 einai etoimos gia to nhpio agorase tou skolika,exexxexe plaka kanw!!!

Kala Xara ksereis ti grinai p tha exoume se ligo p tha exoun oles gennhsei k emeis akoma tha plathoume koulourakia k th aftiaxnoume nyxia!xaxaxax Tha sou steilw twra pm.

Giotaaaaaaaaaaaakiiiiiii legeeeee

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαρά, Φωτεινή, Μαριανθάκο *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 8 417472 μου λείψατε!!!

Πηνελόπη εγώ τους πόνους τους ένιωθα σαν περιόδου, στη συνέχεια έσφυγγε η κοιλιά και δυνάμωνε σιγά σιγά ο πόνος και ήταν πιο έντονος και σαν να εσφυγκε σιγά σιγά πιο πολύ η κοιλιά, υποφερτός αρχικά προς το τέλος η αλήθεια είναι εσφυγγα λίγο τα δόντια αλλά δε μιλούσα άντεχα, ας πούμε στο μηχάνημα που μετρούσε δίπλα μου είπαν ότι φτάνει μέχρι 127-130 περίπου (φαντάζομαι κάπου εκεί γεννάς) εμένα ως τότε που εμεινα έδειξε γύρω στο 95-98.
Πονούσε και λίγο η μέση πολύ χαμηλά στο τέλος της σπονδ. στήλης.
Αλλά σου λέω αν σκέφτεσε ότι σε λίγο θα κρατάς το παιδάκι σου αντέχεται.

Ζήτησα από το γιατρό μου να περιμένουμε όσο γίνεται για φυσιολογικά ότι δεν έχω πρόβλημα με τον πόνο, αντέχω, ενώ μία διπλανή σε άλλο δωμάτιο είχε ήδη ζητήσει επισκληρήδιο!
Αλλά δε γινόταν έπρεπε αν πάρουμε την ευθύνη για το μικρό γιατί είχαν περάσει πολλές ώρες από όταν εσπασαν τα νερά και υπήρχε κίνδυνος, συν του ότι δεν έδειχνε να υπάρχει κάποια μεταβολή παρά τους πόνους η διαστολή ήταν κολλημένη στο 2 (μου τη μέτρησαν 40 φορές και πονούσε πολύ γαμώτο, λέω καπως έτσι θα είναι όταν γεννάς και βγαινει, δεν έμαθα και ποτέ..)
Και από την άλλη και να φτάναμε ως τέλους δεν ήταν σίγουρο ότι θα έβγαινε, η μήτρα δεν έδειχνε να συνεργάζεται. Οπότε με κρύα καρδια την πήρα την απόφαση και συμφώνησα, υπέγραψα και ξεκινήσαμε..

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας!!!!!!!!!!! εμυ ωραια φωτο η κοιλια δεν τι βλεπω να κατεβαινει
τινι καλα λεει η πηνελοπη τελειο το κολαν. βυκη αντε κοντευεις και συ.
σημερα δεν νιωθω καθολου το μωρο μονο μια δυο φορες και εχω αγχωθει. τωρα με πειρε η κουμπαρα μου τηλ ειναι 11 εβδομαδων και μου ειπε δεν εχει περασει τοξοπλασμα και το μεγαλοκυταροιο και πρεπει να της κανει ενα εμβολιο για να μην περασει στο εμβρυο τι ειναι ο μεγαλοκυταροιος

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιωτάκο με συγκίνησες μωρέ μπράβο όλα πήγαν κατευχήν!!!Τι κουκλί είναι ο γιός σου μωρέ!!!Θα σας αφήσω πάω να φτιάξω κρέπες...να φάμε !!!Φιλάκια κορτσούδια μου!!!Καληνύχτα!!!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια, επικοινώνησα με την Ίνα.
Καμιά αλλαγή ακόμη.
Ούτε πόνοι, ούτε διαστολή..

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευχαριστω χαρα μου για τη συνταγη!!!!Αυριο μεσημερι θα τα φτιαξω!!
Βικυ μου ωραια τα νεα!! Την αλλη τριτη δλδ γεννας!
Μαριανθη μου υπομονη μεχρι τις 2/10!!! Θα περασουν οι μερες ... Και εγω εκει κοντα θα γεννήσω μαλλον!!Smile
Γιωτα μου χρησιμες οι πληροφοριες ... Να ξερουμε τι μας περιμενει...!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ ξεχασα γιωτακι κουκλος το καμαρακι σου τι φατσουλα τι ματακια τελεια φτου φτου σκορδα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maraki anemovlogia einai sthn ousia.
Ontws Emh k egw dne thelw na se stenaxwrhsw alla den to vlepw na exei katevei.
Xara sou esteila sto fb edw den kataferna.

Giotaki legeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.....ola ta pada..pote synhlthes pote ton eides,pws eniwthes,htheles na skotwseis olous k na meinete monoi sthn gh esy o adras sou k to mwro????Htheles na shkwtheis na fygeis ap to nosokomeio me thn pytzama??xaxaxaxa egw kati tetoia skeftomai mhn me piasoun! xaxaxax



Έχει επεξεργασθεί από τον/την pepelitsa στις Δευ Σεπ 17, 2012 11:15 am, 1 φορά

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βικουλα μια χαρα τα νεα σας !και ο γιος μου ειχε γεννηθει 3650!θα πιασεις αμεσως παιδι ρε παιδι μου οχι γατακι που λεω εγω τα μικροτερα....ευχομαι να γεννησεις πριν την τριτη που σου ειπε χωρις τεχνητους..

γιωτακι μου ολα μια ιδεα ειναι κουκλα μου ...κι εγω με φυσιολογικο που γεννησα τον πρωτο και μαλλον ετσι και την μπεμπα,αν μου ελεγαν οτι μπορει να κινδυνευσει το μωρο η να ταλαιπωριεται μετα απο τοσες ωρες δεν θα ειχα αλλη επιλογη καισαρικη θα εκανα...τουλαχιστον εχεις ενα υγιες μωρακι στην αγκαλιτσα σου τωρα και εισαι κι εσυ μια χαρα...αυτο μετραει πανω απο ολα!!!!!!

καλησπερα και στα υπολοιπα κοριτσακια !!! *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 8 417472

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ ελενα το να τα ακους δεν εχει καμια σχεσει με την πραγματικοτητα Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις