Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
86 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 86 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θέλετε να γελασετε; Όταν γέννησα την κόρη μου ήταν κλωνος του άντρα μου. Λέμε καρμπόν.. Κ φέρνει η πεθερά μου μια φωτο με τον σταύρο μωρό.. Ήταν ίδιοι. Την αφήνω πάνω σε συρταριερα, δίπλα μου.. Κάποια στιγμή πέρασαν μαιες κ την βλέπουν κ μου λένε: καλα ποτέ προλαβες την εβγαλες κ την τυπωσες κιόλας την φωτο;;;; Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Ήθελα να τις πνιξω όλες!! Μέτα απο τόση ταλαιπωρία..

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φωτεινη δεν ξερω κ εγω οντως αν ισχυει.. μπορει να μου το ειπε απλα για μην φοβαμαι, αλλα με βολευει σαν εκδοχη οποτε το κραταω!! Smile Smile

Κ εγω εφαγα ενα βαζακι την προηγουμενη εβδομαδα... και τωρα αυτο αυριο δεν το βλεπω να γλυτωνει!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμη αφού νιώθεις ότι ξελάφρωσες στο θώρακα σίγουρα κατέβηκε ο μπεμπάκος, κι εγώ το νιωθα τελευταία ανάπεα πιο ελευθερα...
Βρα ας του μοιάσει κι εκείνου κρίμα είναι Razz πάντως έχει όλες τις εκφράσεις μου και μας έχει τρελάνει, έχει και χαμάγελο Σάκη Ρουβά από τη μία πλευρα χαχαχαχα κάνουμε και το σουπερμαν με το χέρι, και έχουμε Λαρισαίϊκο κλάμα "Ειχά Ειχά...." (σούζα τ΄αλογάκι)χαχχαχαχαα

Ευχαριστώ ορίτσια για όλα, με εμψυχώσατε πολύ χτες, το πρωϊ μιλήσαμε με τον άντρα μου στο κρεβάτι του είπα όλα όσα έγιναν εκείνη τη μέρα τα συζητήσαμε τα εβγαλα απόμέσα μου έκλαψα με παρηγόρησε μου είπε τι σκέφτεται και να με νοιάζει μόνο τι πιστεύει εκείνος κ όχι οι άλλοι με βοήθησε πραγματικά πολύ.
Μου λέει "κοιτα ευθεία μπροστά σου, τι βλέπεις?" το πήρα μεταφορικά και προσπαθούσα να καταλάβω τι εννοεί, όταν όμως κοιταξα πραγματικά μπροστά μου είδα το μπεμπούλη... και μου λέει θέλεις να σε βλεπει να κλαις?

Οτι και να έχετε κορίτσια να το συζητάτε με τα αντράκια σας, να μην απομακρυνθείτε, είναι πολύ σημαντικο!
Ο καλούλης μου ξυπνάει μαζί μου το βράδυ με βοηθάει, εκεινος μας κάνει το γαλατάκι όταν θέλουμε συμπλήρωμα, είναι πολύ καλός...

Επειτα ησύχασα και πολύ με την επίσκεψη του παιδίατρου που μας είπε πως όλα είναι καλά, δε θα άντεχα να έχει κάτι το καημενούλικο με άνχωσε η παιδίατρος φευγοντας από το νοσοκομειο που μου τα είπε μαζεμένα δεν είχα και ιδέα και μου πεσαν βαρειά! Τώρα όλα καλά!!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λοιπον Αννουλα μου θα πας σε ενα μαγαζι με ειδη συσκευασιας εσυ π.χ που εχεις αγορακι θα παρεις μια γαλαζια ή μια καρο εκρου-γαλαζιο κορδελιτσα κ τωρα που εισαι ακομα στο μαγαζι θα κοψεις λωριδες απο χαρτονακι κ με ενα γαλαζιο μαρκαδορακι θα το γραψεις εσυ,θα κανεις μια τρυπουλα στο χαρτονακι κ θα περασεις την κορδελα οπως στα προσκλητηρια!!
τωρα στην καταψυξη θα ελεγα καλυτερα με πολυμπανγκ κ μετα θα παρεις ενα κουτι κ θα πεις τον αντρουλη σου οταν με το καλο γεννησεις να τα βγαλει κ να τα φερει στο μαιευτηριο(θα ειναι ομως ετοιμα συσκευασμενα κ μετα σε πολυμπαγκ)μεχρι να στα φερει θα εχουν ξεπαγωσει!!
εγω θα εφτιαχνα σιγουρα αλλα δεν εχω χωρο στην καταψυξη για τπτ Crying or Very sad Crying or Very sad

Εμη μου κ η αδερφη μου ελεγε οτι δεν θα κανει κ τελικα τελευταια στιγμη εκανε,δεν ξερεις βεβαια καθε γυναικα ποσο αντεχει τον πονο,εγω λεω θα προσπαθησω κ απο εκει κ περα αν δεν αντεχω θα την ζητησω

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Anna gamato???xaxxx Egw padws thelw na exei ta matia tou patera tou!

Re koritsia xwris parekshghsh k kathara epeidh thelw na mathw ton tropo skepshs mporeite na mou peite eseis p den thelete episkliridio gia pio logo?Mh me parekshghsete..thelw na katalavw to skeptiko apla

Giotaki,sou vghke apla olh h piesh ths egkymosynhs kai ths anamonhs..tis periergeias kai tou agnwstou,se oles mas tha vgei,oles tha eimaste kapws gia 2-3 meres allh gia to ena allh gia to allo..shmasia exei p exeis adrakles dipla sou kai se xreiazontai kai oi 2 xaroumenh kai eytyxismenh gia na einai kai ekeinoi kala.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την pepelitsa στις Δευ Σεπ 17, 2012 12:48 pm, 1 φορά

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xara64 έγραψε:
Εμη μου κ η αδερφη μου ελεγε οτι δεν θα κανει κ τελικα τελευταια στιγμη εκανε,δεν ξερεις βεβαια καθε γυναικα ποσο αντεχει τον πονο,εγω λεω θα προσπαθησω κ απο εκει κ περα αν δεν αντεχω θα την ζητησω

Κ εμενα Χαρα ο γιατρος μου δεν πιστευει οτι δεν θα κανω!! κ μου ειπε οτι δεν χρειαζεται να το περασεις ολο αυτο αφου εχεις την επιλογη της επισκληριδιου!! αλλα εγω λεω να το παλεψω!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω Πηνελοπη μου να σου πω την αληθεια την φοβαμαι την επισκληριδιο, παλια λεγανε μεχρι κ για παραλυση φυσικα τωρα ολοι λενε οτι δεν παθαινεις τπτ κ τετοια αλλα εμενα με τρομαζει λιγο γιατι εχω κ ενα θεματακι με τη μεση που δεν το εχω ψαξει κ πολυ κ αυτο ειναι ενα προβληματακι,αν εχεις καποιο προβλημα απαγορευεται να την κανεις

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε ευχαριστώ Χαρα μου!! Τα τα βάλω δηλαδή στα ναυλον τους κ μετα σε πολυμπαγκ..

Κορίτσια κ εγω μέχρι το 80 αντεχα( στο παλμογραφο) κ μετα δεν μπορουσα άλλο κ φώναξα αναισθησιολογο γιατί ήθελε κ κανά 20-30 λεπτό να πιάσει καλα η επισκληριδιος.. Σίγουρα δεν το μετανιωσα, αλλα όπως έχω ξαναπεί ήταν κ δύσκολη η γέννα μου. Αλλα κ ΤΏΡΑ δεν το ρισκαρω. Θα την κάνω εφόσον έχω την δυνατότητα..

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pepelitsa έγραψε:Anna gamato???xaxxx Egw padws thelw na exei ta matia tou patera tou!

Re koritsia xwris parekshghsh k kathara epeidh thelw na mathw ton tropo skepshs mporeite na mou peite eseis p den thelete episkliridio gia pio logo?Mh me parekshghsete..thelw na katalavw to skeptiko apla

Εγω Πηνελοπη ειχα παλια προβλημα με την μεση μου και δεν θελω να το διακινδυνευσω! Κ δεν ξερω καν αν ειχα καποια κοιλη, δεν το σκεφτηκα να το ψαξω πριν μεινω εγκυος!
Ο γιατρος μου ειπε οτι ακομα και σε σπονδυλο με προβλημα να πετυχει η ενεση απλα θα πονεσω παραπανω... αλλα εχω διαβασει διαφορα και την φοβαμαι...

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πηνελοπάκι μου επειδή εγώ θα γεννήσω στο Έλενα και επειδή έχω ακούσει ότι γενικά στα δημόσια υπάρχει ένα θέμα με την επισκληρίδιο, αν και γνωρίσω κοπέλες που έχουν κάνει και μάλιστα στο Έλενα, αλλά όπως και να ΄χει εγώ έχω προετοιμάσει τον εαυτό μου για παν ενδεχόμενο.. και απ' την άλλη βέβαια φοβάμαι τις παρενέργειες της.. που από οργανισμό σε οργανισμό αλλάζει! Βέβαια όλα αυτά δεν τα έχω συζητήσει με τον γιατρό μου, όταν έρθει η ώρα θα τον ρωτήσω φυσικά!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πηνελοπη μου το γαμωτο είναι ότι τοηξερα απο την β επιπέδου.. Το έβλεπα.. Πίσω έχει η αχλαδα την ουρά όμως.. ο Μπεμπης μοιάζει σε μένα αυτήν την φορά..χαχαχα!! Κάτι έκανα αυτήν την φορά.. Δεν με έπιασε στον ύπνο..

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιωτακι μου αυτη ειναι η ευτυχια... να κοιτας μπροστα να εισαι αγκαλια με τον αντρα σου και να βλεπεις το παιδακι σου!!!! μπραβο... αντε και στα δικα μας!!!!!!!!!!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι Αννα μου θα ειναι ετοιμα συσκευασμενα με τα καρτελακια τους κ μετα σε πολυμπαγκ!!πιστεω με 3-4 δοσεις θα εισαι οκ

οπως τα λες Εμη μου κ εγω δεν προλαβα να το ψαξω πριν την εγκυμοσηνη κ τωρα φοβαμαι να την κανω!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xara64 έγραψε:ναι Αννα μου θα ειναι ετοιμα συσκευασμενα με τα καρτελακια τους κ μετα σε πολυμπαγκ!!πιστεω με 3-4 δοσεις θα εισαι οκ

οπως τα λες Εμη μου κ εγω δεν προλαβα να το ψαξω πριν την εγκυμοσηνη κ τωρα φοβαμαι να την κανω!

Εγω Χαρα ειχα τον χρονο μου... αλλα ουτε που μου περασε απο το μυαλο!!! βλακεια εκανα και τωρα θα το αγχωνομαι!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μωρε κ εγω τον ειχα αλλα σκεφτηκα τα λεφτα που θα ηθελα για να κανω εξετασεις κ ολο το τρεναρα κ τελικα εμεινα εγκυος κ τωρα πιος ξερει τι γινεται Rolling Eyes

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια εγω δεν ηθελα να μην κανω απλα δεν προλαβαινε να με πιασει..ειχα παει στο ιασω στις 4 και στις 5 ειχα γεννησει. δεν ηταν επιλογη μου να μην κανω οχι ομως οτι υπεφερα κιολας τοοοοσοοο πολυ.στο τελος μονο ηταν το αγγουρι αλλα ευτυχως για λιγο γιατι με 3 εξωθησεις ο μικρος βγηκε.
παντως τωρα στην μπεμπα αν προλαβαινω και ποναω τοσο που να μην αντεχω φυσικα και θα την χτυπησω χαλαρααα.δεν υπαρχει λογος νομιζω να ταλαιπωριομαστε εκτος αν υπαρχει θεμα προβληματος στην μεση οπως λενε τα κοριτσια...

σας αφηνω να την πεσω γιατι θα ξυπνησω να παω τον μικρο σχολειο στις 7 και νυσταζω...φιλια σε ολες *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 10 417472 *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 10 417472 *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 10 850933

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η αληθεια ειναι οτι η μαγνητικη δεν κοστιζει και λιγα... και το ικα δεν την εγραφε ευκολα! τωρα ομως με οι γιατροι του εοπυυ στην γραφουν πιο ευκολα (αν δεν κανουν επισχεση εργασιας!) και κοστιζει κανα 10 ευρω!! αν συνεργαζονται με τον εοπυυ ακομα μετα που θα γεννησουμε, καποια στιγμη θα παω να το κοιταξω να μου φυγει και η απορια!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καληνυχτα Φωτεινη μου καλη ξεκουραση κοριτσακι μου!!

μονο 10 ευρω??θα το κοιταξω κ εγω μετα!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

Καληνυχτα Φωτεινουλα...

xara64 έγραψε:καληνυχτα Φωτεινη μου καλη ξεκουραση κοριτσακι μου!!

μονο 10 ευρω??θα το κοιταξω κ εγω μετα!

Εκανε ενας συναδερφος πριν φυγω απο την δουλεια και τοσο μου ειπε... εκανε στο γονατο δεν ξερρω αν εχει διαφορα, σε ιδιωτικο ακτινολογικο, αλλα και διαφορα να εχει ποσο παραπανω να κοστιζει?

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Koritsia yparxei h plhroforhsh kai h paraplhroforhsh se ola ta themata.
Rwthste tous giatrous sas gia ta provlhmata meshs p exete alla kai gia to an exei epiptwseis.
Ap oso gnwrizw h raxiaia narkwsh einai ayth p prokalei tetoiou eidous provlhmata,h episkl. xrhsimopoieitai akoma k se xeirourgia meshs alla kai se xeirourgia athlhtwn sta podia,
Den thelw na sas peisw gia kati pros Theou mhn to parete etsi,apla epeidh exw kanei opws exw pei 5 xeirourgia,ta 2 sovara kai epeidh k egw akouga pws h olikh mporei na se steilei se kwma na mhn ksypnhseis pote ksana k alla tosa,,eklega apo fovo gia thn anaisthisia kai oxi gia to xeirourgio prin mpw..einai asxhmo na fovasai ekeines tis wres..an sas tyxei na parete opoiodhpote eidos anaisthhsias mhn fovhtheite tpt den tha symvei.

Xara ta eides ta sxedia sto fb?



Έχει επεξεργασθεί από τον/την pepelitsa στις Δευ Σεπ 17, 2012 1:19 pm, 1 φορά

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσακια να ρώτησετε τον γιατρό σας. Ξ εγω είχα κ έχω πρόβλημα στη μέση. Ούτε εγω πολυεψαξα, αλλα πιθανών να είναι τα αποτελέσματα απο 2 τροχαία που είχα παλιά. Κ πάλι μου είπε να κάνω αν θέλω.

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω τον γιατρο τον ρωτησα Πηνελοπη και μου ειπε να μην φοβαμαι και οτι δεν υπαρχει προβλημα... εμενα μου εχει κολλησει η χαζοφοβια!!

Να ρωτησω κατι ασχετο... κατω απο καθε ποστ εχει ενα κουμπι που λεει merci! τι ειναι αυτο... λες μ αυτο καπου ευχαριστω? το πατησα σε ενα ποστ της Χαρας κιαι τωρα εχει απενεργοποιηθει παντου!!! Χαρα σου ηρθε κανα μηνυμα????

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αχ κ εγώ τα ίδια με την μέση.. και ειδικά τώρα στην εγκυμοσύνη υποφέρω!! Εγώ θα το συζητήσω με τον γιατρό μου σίγουρα, ευτυχώς είναι άνθρωπος που δεν σε αφήνει με απορίες στα εξηγεί όλα.
Κοριτσάκια κ εγώ θα πάω να προσπαθήσω μπας και κοιμηθώ λιγάκι σήμερα..
Φιλάκια σε όλες!!! *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 10 417472 *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 10 417472

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πηνελοπάκο κι εγώ έτσι σαν την Έμη ειχα διαβάσει διαφορα κι ετσι χωρις λογο δεν την ήθελα γι αυτο και ποτε δε ρώτησα το γιατρο κ δεν το ψαξα είπα απλά δε θα το κάνω.
Ποτε μη λες ποτέ ομως, την έκανα αναγκαστηκά και όλα πήγαν καλά, θελει προσοχή να μη κουνηθεις να είσαι χαλαρή και να κάνεις ότι σου λένε, εγώ στο τσίμπημα τινάχτηκα ελφρώς κ με πόνεσε λίγο ένα νευρο ανάμεσα στα ποδια σαν ηλ. ρευμα για δευτερόλεπτα, φοβήθηκα η αληθεια είναι, αλλά με καθησήχασαν ότι συμβαίνει σπανίως κ δεν υπάρχει πρόβλημα.

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συμφωνώ με την Πηνελοπη.. Κ εγω πριν γέννησω άκουγα διάφορα κ φοβόμουν. Ο τότε γιατρός μου είπε ότι δεν υπάρχει κατεγραμμενο στο ιατρικό ιστορικό να εχει μείνει κάποιος ανάπηρος απο επισκληριδιο. Φυσικά παίζει ρόλο κ ο αναισθησιολογος που θα σου κανει την ένεση, να έχει όπως λέμε ελαφρύ χέρι..εγω πονεσα λίγο στην ένεση αλλα ευτυχώς που την έκανα.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις