Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
108 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 108 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 40]

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπορει να ηταν μυικο χαρα μου..
παντως εγω σημερα ξυπνησα 4 φορες που ξυπνησε η μικρη κ τις 4 φορες πηγα τουαλετα.ελεος πια..

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμενα που με πονουσε εκει δεν εδωσα και πολυ σημασια.εγω εχω θεμα με το γιωργο.εχω καουρες και λεει μη παιρνεις τπτ,δε παθαινεις τπτ.με ζοριζει το μωρο,λεει μη γκρινιαζεις.με ρωταει εμενα πως νιωθω;δε με κανουνε ρουχα,παπουτσια..τπτ!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ ευχαριστω κοριτσακια μου γιατι οταν με ποναει καπου αγχωνομαι κατευθειαν λεω μπας κ γενναω κ δεν το καταλαβω Embarassed Embarassed Embarassed

Ελενακι το μονο κακο αυτο ειναι οτι δεν μπορεις να βαλεις γλασσο αλλα κ παλι να ξερεις ειναι νοστιμοτατα εγω οσες φορες τα εχω φτιαξει δεν βαζω γιατι ειναι υπερβολη μετα κ σε θερμιδες Wink
ναι θα τα αφησεις να κρυωσουν καλα κ μετα θα τα βαλεις σε ζελατινα κ μετα σε πολυμπαγκ!!
καλη επιτυχια

σας αφηνω τωρα να ντυθω κ να βγω εξω γιατι θα σαλταρω!!!
φιλακια προς το παρον *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 14 417472 *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 14 417472

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:Εμενα που με πονουσε εκει δεν εδωσα και πολυ σημασια.εγω εχω θεμα με το γιωργο.εχω καουρες και λεει μη παιρνεις τπτ,δε παθαινεις τπτ.με ζοριζει το μωρο,λεει μη γκρινιαζεις.με ρωταει εμενα πως νιωθω;δε με κανουνε ρουχα,παπουτσια..τπτ!

α ρε σοφακι,εισαι στη σωστη ομαδα.. γκρινιαζε οσο θες..εμενα παλι ειναιτο αντιθετο..μου λεει αντε να γεννησεις,να ησυχασεις..μακαρι να γεννησεις νωριτερα κτλ..

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφάκο είπαμε τώρα στο τέλος όλα μας φαίνονται τεράστια....δυστιχώς...εμένα ακόμη και όταν κινείται διότι ειναι υπερκινητικός...πονάω...μιλάμε..πλεόν οι κινήσεις είναι χοντροκομένες!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλη βολτουλα χαρα μου!!

βικυ μου ειναι κ ολοκληρο παιδι πια!!να δεις οταν το παρεις στα χερια σου θα πεις,καλα που χωραγε?

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ωρες ωρες και εμενα οι κινησεις με πονανε.νιωθω λες και θα βγει εξω.αναρωτιεμαι πολλες φορες που χωραει το καημενο.

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άννα μου πλησιάζει η μέρα αν και πιάνω τον ευατό μου να φάσκει και να αντιφάσκει...του στύλ...άντε να γεννήσω και κάποιες άλλεσ φορές να λέω μην γεννήσω ακόμη...!!!Ορμόνες μάλλον!!!Σας αφήνω να ετοιμάσω κολατσιο στους εργαζόμενους και χρήσιμους στη κοινωνία!!!Τα λέμε αργότερα φιλάκια σε όλες!!!

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ,...ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΤΙΠΟΤΑ ΟΜΩΣ,ΞΑΝΑΠΑΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ,ΝΙΩΘΩ ΤΡΟΜΕΡΗ ΕΞΑΝΤΛΗΣΗ,ΣΑΝ ΑΡΡΩΣΤΗ,ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΩ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ,ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 14 585182

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κ απο μενα!!!!!!! *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 14 417472 *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 14 417472 *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 14 417472

Αν και δεν το περιμενα, κοιμηθηκα ολο το βραδυ μεχρι τωρα!!!
Εχω σηκωθει σαν ζομπι βεβαια!! Εχω βαρυ κεφαλι κ με ποναει κ ο λαιμος, ελπιζω να ειναι απο τον πολυ υπνο και να μην την αρπαξα!!!!!!!

Ινακι... αντε τελειωνει ο μαραθωνιος σιγα σιγα.. σε λιγο θα εχεις το παιδακι σου αγκαλια!!

Βλεπω των φωτο του γιου της Γιωτας και δεν μπορω ακομα να συνειδητοποιησω οτι μεσα στις κοιλιες μας πλεον εχουμε κανονικα μωρακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Παντως εμενα οι κινησεις του εχουν σταματησει να με πονανε... εχουν γινει πολυ απαλες! δεν ξερω αυτο αν ειναι καλο! σημερα εχουμε γιατρο στις 2,30, αντε να δουμε τι θα μας πει!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα,Εμη και καλα αποτελεσματα σημερα!!!εσενα ειναι διακριτικο το παιδακι σου μωρε.

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Εμη! λογικο δεν ειναι να εχουν ηρεμήσει οι κινήσεις του? δε χωράει και πολυ τωρα...
αντε ευχομαι να εχεις τα καλυτερα νέα απο το γιατρό! τι ωρα θα πάτε? περιμένουμε....

Ευη καλη ξεκούραση *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 14 417472

Παω λίγο στο μπαλκονάκι να φωτοσυνθέσω...

http://www.creativebeez.gr

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:Απο πανω μωρε βικακο τι να ειδε;σιγα μη τον ρωτησει η μπεμπα ποτε θα βγει.στα χθεσινα συμπτωματα προσθεσε και τις καουρες που με πεθαινουνε.ευτυχως παιρνω κανα σιμεκο και κοιμαμαι. Εχθες μεσα σε ολα μ'επιασε και η βλακεια μου...εγωιστικο μεν αλλα αναρωτιομουνα αν φοβαμαι πιο πολυ για μενα η' το μωρο.τελικα μονο εγω ακομα δε μπορω να πιστεψω οτι θα γινω μανουλιτσα;

Καλημερα Σοφακι... και εγω πιανω τον εαυτο μου καποιες φορες να σκεφτεται πιο πολυ αν θα παθω εγω κατι πανω στην γεννα παρα το μωρο!! κ λεω μα τι μανα θα γινω... τελικα οταν με τσιμησε το κουνουπι και υπηρχε περιπτωση να νοσησει το μωρο με την νοσο του Νειλου, καταλαβα οτι δεν σκεφτομαι οτι θα παθει κατι το μωρο γιατι ειναι πολυ πανω απο τις δυναμεις μου, οποτε θεωρω δεδομενο οτι θα ειναι καλα!!! το να μην ειμαι εγω καλα μπορω να το παλεψω, το να μην ειναι το μωρο δεν μπορω!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βρε Σοφακι το τικερακι σου λεει τελικη ημερομηνια 20/9... στις 21 δεν ειναι? ή κανω εγω λαθος?

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ξύπνησα κι εγώ μετά τις χθεσινές αυπνίες, ως τις 5 βρικολάκιαζα..

Από βδομάδα λογικά θα έχουμε αρκετές αφίξεις από μωράκια! οι επισκέψεις στους γιατρούς βλέπω πύκνωσαν, τα συμπτώματα άρχισαν, από διάθεση πώς είστε; νιώθετε προετοιμασμένες; γιατί εγώ μέχρι να μου συμβεί δεν θέλω καν να σκέφτομαι τί θα περάσω χωρίς επισκληρίδιο! θα πάω λοιπόν απροετοίμαστη, κι ότι έρθει, καλώς να έρθει..

Η Ίνα μας δεν ξέρω αν γέννησε, θα την πάρω αργότερα τηλ. κι ελπίζω αυτή τη φορά να το σηκώσει ο άντρας της και να μου πει ότι είναι στην αίθουσα τοκετού!

Καλημέρα σε όλες αγάπες μου, πάω μια βόλτα στη λαϊκή και τα λέμε το μεσημέρι!

Φιλάκια!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το ενα λεει 20 και το αλλο 21.οτι να'ναι.εμενα κανονικα 21 ειναι αλλα παρε και 5μερες δωρο απο το γιατρο γιατι ειναι largeeee!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα,τινη!!και εγω δε θελω να το σκεφτομαι χωρις επισκληριδιο αλλα τι να κανουμε μωρε!μερα ειναι και θα περασει.

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παντως δεν σας κρυβω οτι κ εγω φοβαμαι κ ας ειναι δευτερη γεννα..κ στην αποξεση που ειχα κανει ολικη,φοβομουν μηπως δεν ξυπνησω να ξαναδω την μπουμπου μου..

εμενα βοηθησε πολυ να μου λενε τι θα μου κανουν..επειδη ειμαι πολυ φοβιτσιαρα,ηθελα να ξερω το επομενο τους βημα..κ μου λεγαν,τωρα θα σου βαλουν ορο,για ενυδατωση,τωρα θα κοιταξουμε τον τραχιλο κτλ κτλ..κ ηξερα τι με περιμενει..

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΩΧ ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗ ΤΥΧΟΝ ΠΑΘΩ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΔΩ ΤΗ ΜΠΕΜΠΑ.ΑΦΗΣΑ ΚΑΙ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΤΟ ΓΙΩΡΓΟ ΑΛΛΑ ΤΣΑΝΤΙΖΕΤΑΙ.Ε ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalhmera kopeles!!!!

Inako eyxomai na mhn xreiastei na talaipwrhtyheis allo..me to kalo koritsaki mou!!!

Sofia ti na pw??Einai mia star h mpempa sou kai ths aresei na thn syzhtane kai na prokalei!!xexexex

Koritsia egw xtes vrady elega kati den paei kala,eniwtha to moro sxedon mesa sto ... kai kati ponous sthn koilia eixa k parakalousa na mhn ginei tpt mesa sthn nyxta na prolavw na koimhthw!!xexex

Emako ade na doume ti tha sou pei,makari na vgoume oles straves kai na sou pei pws exei katevei h koilitsa k eisai etoimh!!!

Se oles filakia polla :*********

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:ΩΧ ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗ ΤΥΧΟΝ ΠΑΘΩ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΔΩ ΤΗ ΜΠΕΜΠΑ.ΑΦΗΣΑ ΚΑΙ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΤΟ ΓΙΩΡΓΟ ΑΛΛΑ ΤΣΑΝΤΙΖΕΤΑΙ.Ε ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.

να μη σκεφτεσαι αρνητικα..ξερω ειναι δυσκολο,αλλα δεν θα βοηθησει την ψυχολογια σου..

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
A koritsia k egw me klamata eipa ston Mpamph an pathw tpt na ton prosexei kai na mhn ton afhsei pote!!
Kai palia pou den ekana ayth thn douleia opote taksideya me aeroplano nomiza pws tha pesei!
Kai genika nomizw einai sthn fysh mas kai ayto to symptwma!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα,Πηνελοπη!χαχα!και εγω το εχω παθει και σκεφτομουνα να μη βγει γιατι νυσταζα παρα πολυ.τραγικες!εχω την αισθηση οτι θα παω αυριο στο νοσοκομειο και θα με κρατησουνε μεσα. Τελικα,τα υγρα καλα κρατουνε.πηρα το γιατρο και μου ειπε δεν ειναι βρυση που σταζει.αν ειναι θα τρεξειειει!

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα και απο εμενα.....
αυτο που τραγουδαω απο το βραδυ ειναι το δυσκολη νυχτα...
αλλο ειναι να πας απροοπτα να γεννησεις και αλλο να εχεις ραντεβουδακι τελικα σε πιανει ενα ανχος....(σοφακι συμφωνω και εγω με αυτα που εγραφες) μια φοβια να πανε ολα καλα...αυτο δεν μπορεις να το σκεφτεις αμα δεν σου πει ο γιατρος να πας την τεταρτη μεσα και να γεννησεις την πεμπτη....και για την ακριβεια ειπα χτες τον γιαννη να καλοδεχτει το παιδακι μας και να μην το αφησει ποτε απο τα ματια του Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
τελος παντων ολα θα πανε καλα για ολες μας...
η ινα τελικα δεν γεννησε ακομα???????????

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσάκια μου καλημέρα! Εγώ δεν μπορώ να πω ότι κοιμήθηκα τέλεια.. αλλά σε σχέση με τις άλλες φορές καλύτερα!
Ινάκο μου εύχομαι να σε πιάσουν οι φυσιολογικοί πόνοι αλλά όπως και να 'χει το θέμα είναι να είναι καλά το μωράκι σου και εσυ!
Εμυ μου άντε μακάρι να ακούσεις αυτά που θες σήμερα από τον γιατρό!!
Εγώ από χθες που μου είπε ο γιατρός να έχω το νου μου να την ακούω συνέχεια έχω αγχωθεί αρκετά μπορώ να πω.. και έχω αγωνία για την Πέμπτη που θα ξανακάνω εξετάσεις να δω τι θα δείξουν!!
Κατά τα άλλα το καλό της ημέρας είναι ότι η πεθερά μου έκανε ΜΟΥΣΑΚΑ!!! Very Happy Very Happy χαχαχα!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις