Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
361 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 361 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tini13 έγραψε:Κορίτσια μου θα δώσω φιλιά από όλες μας στην Ίνα αύριο! αν και είμαι σίγουρη ότι με το που θα γυρίσει σπίτι θα μπει να μας πει τα νέα της!

Μόλις φρίκαρα !!!!!!!!!!

+15 κιλά!!!!!!!!!!!! (έφτασα τα 68,5) θα ζυγιστώ και το πρωί γιατί έχω κατεβάσει και λίτρα νερού..εσείς πόσα έχετε πάρει ρε αγάπες; μεζούρα δεν τολμάω να βγάλω!

ΚΟΥΚΛΑΑΑΑΑ μη μιλαςςςς δεν ειναι απαραιτητο!!! τι λες ομορφη τωρα; 15 και στεναχωριεσαι; εγω πρεπει να ειμαι στα συν 25. και ειχα αρχισει με 55. θα τα χασουμε μωρε μετα, ειδικα εσυ που εισαι λεπτουλα μη μου στεναχωριεσαι.

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kristinaki έγραψε:οχι και ετσι Μαριανθη μου γλυκεια, αχωνευτες!!
εμενα με αγαπουσανε τα μωρα μου, αλλα βεβαια εγω ειμαι αλλο πραμα χαχαχαχα *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 20 215994 *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 20 215994

Στα πρωτακια δε φωναζεις ποτε. αυστηροτητα χρειαζεται ομως αρκετη ωσπου να εμπεδωσουν τους κανονες γιατι ειναι δυσκολο μαθημα η γυμναστικη για τα μικρα. Δεν ειναι η ωρα του παιδιου - οπως νομιζουν αρχικα- αλλα ενα μαθημα μεσα απο το οποιο θα καλλιεργηθουν ψυχοπνευματικα εκτος απο τον κινητικο τομεα.
Αλλα ειναι σημαντικο να τα κερδισεις παραλληλα, και για αυτο χρειαζεται πολλη αγαπη και στοργη!!


Χριστινάκι μου εσύ είσαι η χαρά της ζωής μάτια μου..και σίγουρα έχεις τον τρόπο να είσαι προσιτή και αξιαγάπητη..εδώ εμάς κέρδισες από απόσταση, πόσο μάλλον όταν σε γνωρίζει κάποιος Smile

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tini13 έγραψε:

Έλενά μου, εμείς που έχουμε την ίδια ΠΗΤ, πώς μας κόβεις; θα κάνουμε τίποτα νωρίτερα ή καλό Οκτώβριο να περιμένουμε;


Ινα μου να σου ζησει ο μπεμπης!!!!!!! Γερος και καλοτυχος!!!!!Smile

Τινη μου οσο και αν λεω για οκτωβρη μεσα μου διαισθανομαι οτι Σεπτεμβρη θα γεννησω!!! Smile Smile

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kristinaki έγραψε:
Tini13 έγραψε:Κορίτσια μου θα δώσω φιλιά από όλες μας στην Ίνα αύριο! αν και είμαι σίγουρη ότι με το που θα γυρίσει σπίτι θα μπει να μας πει τα νέα της!

Μόλις φρίκαρα !!!!!!!!!!

+15 κιλά!!!!!!!!!!!! (έφτασα τα 68,5) θα ζυγιστώ και το πρωί γιατί έχω κατεβάσει και λίτρα νερού..εσείς πόσα έχετε πάρει ρε αγάπες; μεζούρα δεν τολμάω να βγάλω!

ΚΟΥΚΛΑΑΑΑΑ μη μιλαςςςς δεν ειναι απαραιτητο!!! τι λες ομορφη τωρα; 15 και στεναχωριεσαι; εγω πρεπει να ειμαι στα συν 25. και ειχα αρχισει με 55. θα τα χασουμε μωρε μετα, ειδικα εσυ που εισαι λεπτουλα μη μου στεναχωριεσαι.

Χριστινάκι μου, στο ξαναείπα, ξέρεις τί φοβάμαι για μετά;; ότι πάλι θα πέσω στις γνωστές αγαπημένες παλιές συνήθειες..με μαθηματική ακρίβεια..είμαι κολλημένο άτομο με αυτό το θέμα Sad

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τινη μου γλυκεια σε ευχαριστω πολυ ματια μου. Παρομοιως εντωμεταξυ και στο ξαναπα!! *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 20 379767 *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 20 379767 *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 20 379767
Θα κανονισουμε να βρεθουμε και απο κοντα, δεν ειναι μακρια τα νησια μας αλλα και με τις αλλες κοπελες θα ηταν τελεια και ελπιζω καποτε να το μπορεσουμε!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχα Χριστινακι μου!! δεν έλεγα για σένα!!!

η αλήθεια ειναι ότι την είδα τη φάτσα της... ειναι λιγο αχώνευτη! βασικά ο Ηλίας επειδή παει μπάσκετ ξέρει τους κανόνες στο μάθημα της γυμναστικής και απο τα άλλα αθλήματα που εχει κάνει κατα καιρούς.. κολύμβηση.. ενόργανη.. και ξέρω ότι ειναι πειθαρχημένος.. βεβαια μπορει τα άλλα παιδάκια να μην ειναι το ιδιο και γι αυτο να τους φωνάζει... αλλα μου λεει μας φωνάζει "κουνηθείτε" "αντε δεν εχουμε όλη μερα" .. "παρτε τα πόδια σας" "γρηγορα" και τετοια... αν ειναι δυνατον! και μολις άρχισε η χρονια!

http://www.creativebeez.gr

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Iokasti27 έγραψε:
Tini13 έγραψε:

Έλενά μου, εμείς που έχουμε την ίδια ΠΗΤ, πώς μας κόβεις; θα κάνουμε τίποτα νωρίτερα ή καλό Οκτώβριο να περιμένουμε;


Ινα μου να σου ζησει ο μπεμπης!!!!!!! Γερος και καλοτυχος!!!!!Smile

Τινη μου οσο και αν λεω για οκτωβρη μεσα μου διαισθανομαι οτι Σεπτεμβρη θα γεννησω!!! Smile Smile

Eλενάκι μου μακάρι!! κι εγώ όλο λέω πώς θα αντέξω μέχρι την ΠΗΤ? μετά βλέπω την Έμη και το Σοφάκι που είναι πρωτότοκες μέλλουσες μανούλες και έφτασαν σχεδόν στο τέλος και λέω να δεις που θα φτάσω τις 40 εβδ. κι εγώ ... Sad

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τίνη να δώσεις και τα δικά μου φιλιά στην Ίνα και τις ευχές μου κι ενα φιλάκι στον παίδαρο!!!!

Νικολέτα μου καλή τύχη σου εύχομαι όλα να πάνε κατέυχήν κι όποτε μπορέσεις μας ενημερώνεις... Με το καλό να ερθει το μπεμπάκι σου!!!

Τα φιλιά μου και την καληνύχτα μου στις υπόλοιπες.. *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 20 417472
Καλό ξημέρωμα να έχετε και θυμιθήτε αυριο θα είσαστε μια μέρα πιο κοντά στα μπεμπάκια σας...
Θα τα πουμε το πρωι...

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giotaki2 έγραψε:Τίνη να δώσεις και τα δικά μου φιλιά στην Ίνα και τις ευχές μου κι ενα φιλάκι στον παίδαρο!!!!

Νικολέτα μου καλή τύχη σου εύχομαι όλα να πάνε κατέυχήν κι όποτε μπορέσεις μας ενημερώνεις... Με το καλό να ερθει το μπεμπάκι σου!!!

Τα φιλιά μου και την καληνύχτα μου στις υπόλοιπες.. *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 20 417472
Καλό ξημέρωμα να έχετε και θυμιθήτε αυριο θα είσαστε μια μέρα πιο κοντά στα μπεμπάκια σας...
Θα τα πουμε το πρωι...

ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΓΙΩΤΑΚΟ ΜΑΣ!!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!!! ΘΑ ΤΑ ΜΕΤΑΦΕΡΩ ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΙΝΑ! *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 20 417472

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι και εγω το σκεφτομαι αυτο Τινη μου.. αλλα προς το παρον δεν πρεπει να μας απασχολει γιατι δεν ειναι καλη ιδεα..
Κοιταξε, τον πρωτο καιρο τουλαχιστο θα μας παρει λιγο χρονο να τα χασουμε. Αλλα πιστευω και ειμαι σχεδον βεβαιη οτι με τοσοοο τρεξιμο που θα κανουμε και τοσες γλυκες εννοιες, δε θα εχουμε καν την ορεξη και την ωρα να επιστρεψουμε σε ανοητες συνηθειες μας!
Πιστευω οτι η εγκυμοσυνη εκτος των αλλων μας βοηθησε και σε προσωπικο τομεα.. εμενα με βοηθησε πολυ να κοψω καποια χαπια που επερνα και επισης δε σκεφτομαι εγωκεντρικα πλεον..
Η αγαπη μας και ελπιδα μας θα ειναι μονο τα νινακια μας και αληθινα το νιωθω αυτο..

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kristinaki έγραψε:ναι και εγω το σκεφτομαι αυτο Τινη μου.. αλλα προς το παρον δεν πρεπει να μας απασχολει γιατι δεν ειναι καλη ιδεα..
Κοιταξε, τον πρωτο καιρο τουλαχιστο θα μας παρει λιγο χρονο να τα χασουμε. Αλλα πιστευω και ειμαι σχεδον βεβαιη οτι με τοσοοο τρεξιμο που θα κανουμε και τοσες γλυκες εννοιες, δε θα εχουμε καν την ορεξη και την ωρα να επιστρεψουμε σε ανοητες συνηθειες μας!
Πιστευω οτι η εγκυμοσυνη εκτος των αλλων μας βοηθησε και σε προσωπικο τομεα.. εμενα με βοηθησε πολυ να κοψω καποια χαπια που επερνα και επισης δε σκεφτομαι εγωκεντρικα πλεον..
Η αγαπη μας και ελπιδα μας θα ειναι μονο τα νινακια μας και αληθινα το νιωθω αυτο..

Τα μπεμπάκια ας είναι η δύναμή μας..σοφό μου Χριστινάκι!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marianthi_m έγραψε:χαχα Χριστινακι μου!! δεν έλεγα για σένα!!!

η αλήθεια ειναι ότι την είδα τη φάτσα της... ειναι λιγο αχώνευτη! βασικά ο Ηλίας επειδή παει μπάσκετ ξέρει τους κανόνες στο μάθημα της γυμναστικής και απο τα άλλα αθλήματα που εχει κάνει κατα καιρούς.. κολύμβηση.. ενόργανη.. και ξέρω ότι ειναι πειθαρχημένος.. βεβαια μπορει τα άλλα παιδάκια να μην ειναι το ιδιο και γι αυτο να τους φωνάζει... αλλα μου λεει μας φωνάζει "κουνηθείτε" "αντε δεν εχουμε όλη μερα" .. "παρτε τα πόδια σας" "γρηγορα" και τετοια... αν ειναι δυνατον! και μολις άρχισε η χρονια!

αχαχαχα σοβαρα μιλας;;; αμαν ελεος! εγω ποτε δε μιλησα αποτομα παντως στα μωρα μου, ειναι κριμα ρε συ. μια δυο φορες με ειχαν εκνευρισει και τους ειχα φωναξει και δεν κοιμομουν το βραδυ.. αλλα οπως σου ειπα χρειαζεται αυστηροτητα..
αυτο το παρτε τα ποδια σας δεν εχουμε ολη μερα ειναι τραγικοαστειο αχαχαχα!!! φανταζομαι τη σκηνη με μικρα μωρα ελεος!
μπραβο στο αγορινο σου πολυ θα ηθελα να τον ειχα μαθητη! μαρεσουν τα παιδακια που ασχολουνται και αγαπουν τη γυμναστικη

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tini13 έγραψε:
Kristinaki έγραψε:ναι και εγω το σκεφτομαι αυτο Τινη μου.. αλλα προς το παρον δεν πρεπει να μας απασχολει γιατι δεν ειναι καλη ιδεα..
Κοιταξε, τον πρωτο καιρο τουλαχιστο θα μας παρει λιγο χρονο να τα χασουμε. Αλλα πιστευω και ειμαι σχεδον βεβαιη οτι με τοσοοο τρεξιμο που θα κανουμε και τοσες γλυκες εννοιες, δε θα εχουμε καν την ορεξη και την ωρα να επιστρεψουμε σε ανοητες συνηθειες μας!
Πιστευω οτι η εγκυμοσυνη εκτος των αλλων μας βοηθησε και σε προσωπικο τομεα.. εμενα με βοηθησε πολυ να κοψω καποια χαπια που επερνα και επισης δε σκεφτομαι εγωκεντρικα πλεον..
Η αγαπη μας και ελπιδα μας θα ειναι μονο τα νινακια μας και αληθινα το νιωθω αυτο..

Τα μπεμπάκια ας είναι η δύναμή μας..σοφό μου Χριστινάκι!

και γλυκεια μου και θα δεις ποσο θα αλλαξει η ζωουλα σου!!!!
ποτε με ποτεεεε ξανα δε θαμαστε μονες!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βρε τινάκο μου στην κατηγορια φτερού ήσουν πριν???χαχαχαχ Razz

κι εσύ βρε χριστινάκι ζυγίστηκες και λες ότι είσαι στο +25???

κορίτσια χωρίς να θέλω να σας στεναχωρήσω σε αυτη την εγκυμοσύνη έχω πάρει 5 κιλά....please μην με βρίσετε...και στην προηγούμενη είχα πάρει 4 ....πάλι μην με βρίσετε...αλλάζει ο μεταβολισμός μου και δεν ξέρω πως γίνεται και δεν παίρνω κιλά

μην σκάτε όμως μόλις γεννήσετε θα χάσετε 5-6 κιλά αμέσως και μετά τα υπόλοιπα...δεν πειράζει κοριτσάκια μου μωράκια γεννάμε δεν πάμε για καλλιστεία...και δεν το λέω επειδή δεν πήρα εγώ κιλά..θα προτιμούσα να μπορώ να φάω όπως πριν και να έπαιρνα κιλά

καληνύχτα γιωτάκι καλή ξεκούραση φιλιά!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ πολυ ωραια τα λες Χριστινάκι!

http://www.creativebeez.gr

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
foteini35 έγραψε:βρε τινάκο μου στην κατηγορια φτερού ήσουν πριν???χαχαχαχ Razz

κι εσύ βρε χριστινάκι ζυγίστηκες και λες ότι είσαι στο +25???

κορίτσια χωρίς να θέλω να σας στεναχωρήσω σε αυτη την εγκυμοσύνη έχω πάρει 5 κιλά....please μην με βρίσετε...και στην προηγούμενη είχα πάρει 4 ....πάλι μην με βρίσετε...αλλάζει ο μεταβολισμός μου και δεν ξέρω πως γίνεται και δεν παίρνω κιλά

μην σκάτε όμως μόλις γεννήσετε θα χάσετε 5-6 κιλά αμέσως και μετά τα υπόλοιπα...δεν πειράζει κοριτσάκια μου μωράκια γεννάμε δεν πάμε για καλλιστεία...και δεν το λέω επειδή δεν πήρα εγώ κιλά..θα προτιμούσα να μπορώ να φάω όπως πριν και να έπαιρνα κιλά

καληνύχτα γιωτάκι καλή ξεκούραση φιλιά!

Φωτεινη μουυυυυυ να φυγεις να πας αλλου και να παρεις και τα 4 κιλα μαζι!!
σε πειραζω κουκλα μου. μια χαρα μοντελο εισαι. ναι εβαλα αρκετα εγω δε ξερω πως και γιατι, επειδη γενικως δεν τρωω σα γουρουνι και εχω θεμα με εμετους ακομα και τωρα.. οποταν παρηγοριεμαι και λεω ισως καποια απο αυτα ναν καμια κατακρατηση..αλλα για μοναδικη και το τονιζω αυτο, φορα στη ζωη μ, δε με απασχολουν τα κιλα..

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φωτεινή 5??? εγω 12.. και στις 2...
ασχετο αλλα γιατι δε βάζεις τικεράκια??

http://www.creativebeez.gr

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χριστινάκι μου κι εγώ μέχρι και την μέση του 8ου έκανα εμετούς αυτή την φορά και είχα θέμα με το στομάχι μου και ενώ έτρωγα ένα τοστ ένιωθα ότι είχα φάει ένα βόδι..κι έτσι δεν μπορούσα να φάω
όπως καταλαβαίνεις στερήθηκα το φαγητό πάααρα πολύ και περιμένω να γεννήσω για να ισιώσει το στομάχι μου και να μπορώ να φάω.φαντάσου ότι σήμερα ήταν η πρώτη μέρα που έφαγα μεσημέρι και βράδυ χωρίς να κάνω εμετό

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φωτεινη μου σε καταλαβαινω απολυτα.. ουτε εγω τα εβγαλα σημερα.. μονο τοστακια μπορω να φαω χωρις να νιωσω αναγουλα ολα τα αλλα με πειραζουν.. αυριο θα ζυγιστω να σας πω σιγουρα ποσα εβαλα, μακαρι να γινει κανενα θαυμα και να ειμαι λιγοτερα Shocked
ειναι λιγο αδικο για μας που δε γουρουνιασαμε αλλα οπως ειπες θα φαμε αργοτερα ανετα!

Αγαπες μου εγω σας αφηνω προς το παρον να παω να κανω μπανακι..τα *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 20 417472 μου!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ινααακιιιιιιιιιι να σου ζησει ο παιδαρος!!!!!!!!!! *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 20 50580 *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 20 50580 *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 20 50580 *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 20 50580 *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 20 50580 περιμενουμε νεα, με ολες τις ευχαριστες λεπτομερεις Wink Wink Wink Wink

Νικολετα με το καλο!! με ενα πονο ευχομαι!!

εγω σημερα πηγα για περπατημα στα μολ... αλλα ολο το απογευμα εχω πονακια!!!!!!!!!!! εδω και κανα 2 ωρο με πιανουν ανα 5λεπτο! πηρα τον γιατρο τηλ μαλλον δεν ειναι πονοι γεννας, αλλα μου ειπε να κανω ενα ντουζακι και να τα ξαναπουμε σε καμια ωριτσα!!!! Λετε να πεσουμε μεσα στα προγνωστικα και να γεννησω στις 19?

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ax!!Ayto to pote ma pote den tha eimaste mones kapws me anatrixiase Smile

Kila 12 ws twra k elpizw etsi na meinoun.

Gyrisa!! edaksei vrhka kanapedes tous ekana k oti xrwma hthela,leyko-gkri me mwv diakosmhtika,tha tous feroun leei mexri thn allh pempth..san ta gyftakia tha eimaste sta patwmata koinws!!
Phga koitaksa kai xalia tha katalhksw syntoma,pali pros to mwv-leyko paw omws.

CAKE MANIA sas exei piasei..edaksei koritsia egw ta kanw aneta gia na ta faw,na ta stolisw sto spitaki mou alla sto nosokomeio den skopeyw na parw apolytws tpt.
Ma kati m exei piasei k nomizw molis gennhsw tha thelw mish mera ksekourash kai meta na fygw trexontas me tis pytzames kai to mwro!xaxaxxaax

Kala Marianthi h daskala noumero mou akougetai..Smile

Gia thn Ina sas eipa e???Na ths dwsete polles eyxes,pollh agaph kai polla filia!

Nikoleta me to kalo!

Gioto-mama eisai asteri,ola ta kaneis..thilazeis,adynatizeis,mpaineis mas empsyxwneis,den gkriniazeis ftou-ftou mhn se matiaksw!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φωτεινούλα μου το μη χείρον βέλτιστον τελικά..δεν ξέρω αν είναι προτιμότερο να πάρεις λίγα κιλά με εμετούς ή περισσότερα χωρίς..όπως και να χει εσύ δεν θα έχεις την έννοια τους μετά, μια χαρούλα!

Φιλάκι Χριστινάκι! κι εγώ θα σας αφήσω να χουχουλιάσω λίγο με το αγόρι μου..

Καλό ξημέρωμα κορίτσια μου!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Emako esy apo to poly perpathma tha repseis! xixixixi
Makari na einai shmera h ayrio h mera k eyxomai ta ponakia sou na ginoun ponoi!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τίνη καλο χουχουλιασμα! Εμενα λειπει ειναι στο καραισκάκη Sad

Χριστινακι φιλακια!

Εμη μακαρι να γεννας!!! λες?

Πηνελόπη καλορίζικοι οι καναπέδες! Θα τους κάνει ο μικρός τραμπολίνο σε λίγα χρόνια!!!

http://www.creativebeez.gr

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τη λίστα ποιος θα την ανανεώσει???

http://www.creativebeez.gr

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις