Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
512 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 512 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

1Koritsia SOS!!!!! Empty Koritsia SOS!!!!! Κυρ Σεπ 16, 2012 2:30 pm

evaki27


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας κορίτσια! Είμαι 27 χρονών και αρραβωνιασμένη. Εγώ δε δουλεύω αλλά δου λεύει ο αρραβωνιαστικός μου. Η δουλειά του είναι όσο σίγουρη είναι όλων των Ελλήνων. Εκείνος επικαλείται την οικονομική κρίση και δε θέλει ακόμη παιδί ωστόσο μου έχει δηλώσει ότι αν ερχόταν μια εγκυμοσύνη δεν θα προχωρούσαμε σε έκτρωση. Εγώ θέλοντας παιδιά εδώ και 2-3 χρονια, βλέποντας ότι δεν υπάρχει φως στο τούνελ όσον αφορά την οικονομική κρίση, ακούγοντας κάθε μέρα για περιπτώσεις υπογονιμότητας και προσβλέποντας στη σίγουρη οικονομική βοήθεια των γονιών μου, είμαι αποφασισμένη να κάνω τα πάντα......διαβάζοντας στο internet ότι το σπέρμα ζει 15-20 λεπτά έξω από το σώμα, κατά τη σεξουαλική επαφή καθώς θα αφήσει το σπέρμα του στο σώμα μου, την ώρα που θα πάει στο μπάνιο για χαρτί εγώ μετα δάχτυλά μου θα βάλω όση περισσότερη ποσότητα σπέρματος μπορώ μέσα στον κόλπο μου! Το ξέρω καποιοι και καποιες θα το χαρακτηρίσουν "κατινιά", αλλά υποστηρίξτε με κορίτσια!!!!! Μόνο εσείς μπορείτε να με καταλάβετε! Αν έχετε και κάποια ιδέα ή συμβουλή σας παρακαλώ να με βοηθήσετε!!!!

2Koritsia SOS!!!!! Empty Απ: Koritsia SOS!!!!! Κυρ Σεπ 16, 2012 2:42 pm

markaaa

markaaa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπερα ευακι..αν καθησεις και του μιλησεις ειλικρινα για το ποσο θελεις ενα μωρακι πιστευεις θα σου αρνηθει? αυτο που σκεφτεσαι να κανεις δεν ξερω εαν γινετε, το εχεις ψαξει? εγω ειμαι λιγο αρνητικη.. καλυτερα να το συζητησετε..

3Koritsia SOS!!!!! Empty Απ: Koritsia SOS!!!!! Κυρ Σεπ 16, 2012 5:10 pm

evaki27


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σου markaa!!! Καταρχάς σ' ευχαριστώ που μου απάντησες! Νομίζεις δεν του το έχω πει/ Είναι ανένδοτος! Μου κάνει όλα τα χατήρια αλλά σ' αυτό το θέμα αμετακίνητος! Δυστυχώς οι άντρες δε μπορούν να καταλάβουν ότι για μας κάθε χρόνος που περνάει στενεύει όλο και περισσότερο τα περιθώρια!!! Βλέπω άλλες κοπέλες στην ηλικία μου και κάνουν το βήμα...και βλέπω ότι η κρίση λειτουργεί ανασταλτικά μόνο για μένα...Εφόσον δεν θα ήθελε κάποια έκτρωση σημαίνει ότι το θέλει απλά δεν το παίρνει απόφαση....βέβαια σέβομαι τη γνώμη σου και σ'ευχαριστώ, σίγουρα θα το ξανασκεφτώ απλά είχα την ανάγκη να το μοιραστώ μαζί σας!

4Koritsia SOS!!!!! Empty Απ: Koritsia SOS!!!!! Κυρ Σεπ 16, 2012 11:02 pm

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλύτερα να το συζητήσετε και να γίνει συνηδητά γιατί μπορει να σε αφήσει να το κρατήσεις αλλά να χαλάσει η σχέση σας αν δεν το θέλει πραγματικα το παιδί.Είναι μεγάλη αλλαγή στη ζωή ενός ζευγαριού...Μίλα του ειλικρινά και αν δεν θέλει τοτε βρες έναν που να θέλει παιδιά...σόρρυ αν έγινα σκληρή αλλά το λέω για το καλό σου,αυτά τα ξεκαθαρίζεις από την αρχή...

5Koritsia SOS!!!!! Empty . Κυρ Σεπ 16, 2012 11:49 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
συγνωμη αλλα δεν θα ηθελες το μωρακι σας να ειναι καρπος βαθιας επιθυμιας και των δυο σας?δεν υπαρχει πιο ωραιο πραγμα απο αυτο!επειτα λες για την ηλικια..εισαι μικρη,μια χαρα περιθωρια εχεις ωστε να το συζητησεις ξανα και ξανα με τον συντροφο σου.εγω δεν θα χαρακτηριζα κατινια αυτο που θελεις να κανεις αλλα υπουλο.αν το κανεις και μεινεις εγκυος τελικα<δεν ξερω κατα ποσο με αυτην την μεθοδο θα το πετυχεις> και του το ανακοινωσεις,πιθανον δεν θα εχεις την αντιδραση που περιμενεις,δηλαδη να πεταξει απο την χαρα του και να λαμψουν τα ματια του απο ευτυχια.εκτος αν δεν σε νοιαζει αυτο το συναισθηματικο κομματι.ασε που πιστευω οτι παντα θα εχεις στο μυαλο σου τον τροπο που "πετυχες" την εγκυμοσυνη.

6Koritsia SOS!!!!! Empty Απ: Koritsia SOS!!!!! Δευ Σεπ 17, 2012 12:13 am

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
συμφωνω απολυτα με οτι εχουν πει τα κοριτσια! πρεπει να το συζητήσετε και αν δεν θελει με το ζορι δεν γινεται. ενα μωρο φερνει μεγαλες αλλαγες στην ζωη ενος ζευγαριου ,ειναι απολυτη η ευτυχια αλλα στα ζευγάρια που υπαρχει προβλημα το διογκωνει.υπαρχουν ανθρωποι που δεν θελουν δεσμευσεις και δεν νιωθουν ετοιμοι για τετοιο βημα.για αυτο και πρέπει να σεβαστης τα θελω του αλλου. μπορει να νιωθει ανασφαλεια λογω της κρισεις , και να φοβαται πως δεν θα μπορεί να σας προσφέρει αυτα που θα χρειαστει το μωρο και εσυ. μιληστε ειλικρινά για να καταλαβεις. εισαι μικρη ακομα μπορεις να κανεις λιγο υπομονη

7Koritsia SOS!!!!! Empty Απ: Koritsia SOS!!!!! Δευ Σεπ 17, 2012 12:30 am

evaki27


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
amazona έγραψε:Καλύτερα να το συζητήσετε και να γίνει συνηδητά γιατί μπορει να σε αφήσει να το κρατήσεις αλλά να χαλάσει η σχέση σας αν δεν το θέλει πραγματικα το παιδί.Είναι μεγάλη αλλαγή στη ζωή ενός ζευγαριού...Μίλα του ειλικρινά και αν δεν θέλει τοτε βρες έναν που να θέλει παιδιά...σόρρυ αν έγινα σκληρή αλλά το λέω για το καλό σου,αυτά τα ξεκαθαρίζεις από την αρχή...

KRISTI 1 έγραψε:συγνωμη αλλα δεν θα ηθελες το μωρακι σας να ειναι καρπος βαθιας επιθυμιας και των δυο σας?δεν υπαρχει πιο ωραιο πραγμα απο αυτο!επειτα λες για την ηλικια..εισαι μικρη,μια χαρα περιθωρια εχεις ωστε να το συζητησεις ξανα και ξανα με τον συντροφο σου.εγω δεν θα χαρακτηριζα κατινια αυτο που θελεις να κανεις αλλα υπουλο.αν το κανεις και μεινεις εγκυος τελικα<δεν ξερω κατα ποσο με αυτην την μεθοδο θα το πετυχεις> και του το ανακοινωσεις,πιθανον δεν θα εχεις την αντιδραση που περιμενεις,δηλαδη να πεταξει απο την χαρα του και να λαμψουν τα ματια του απο ευτυχια.εκτος αν δεν σε νοιαζει αυτο το συναισθηματικο κομματι.ασε που πιστευω οτι παντα θα εχεις στο μυαλο σου τον τροπο που "πετυχες" την εγκυμοσυνη.

[quote="eirini31"]συμφωνω απολυτα με οτι εχουν πει τα κοριτσια! πρεπει να το συζητήσετε και αν δεν θελει με το ζορι δεν γινεται. ενα μωρο φερνει μεγαλες αλλαγες στην ζωη ενος ζευγαριου ,ειναι απολυτη η ευτυχια αλλα στα ζευγάρια που υπαρχει προβλημα το διογκωνει.υπαρχουν ανθρωποι που δεν θελουν δεσμευσεις και δεν νιωθουν ετοιμοι για τετοιο βημα.για αυτο και πρέπει να σεβαστης τα θελω του αλλου. μπορει να νιωθει ανασφαλεια λογω της κρισεις , και να φοβαται πως δεν θα μπορεί να σας προσφέρει αυτα που θα χρειαστει το μωρο και εσυ. μιληστε ειλικρινά για να καταλαβεις. εισαι μικρη ακομα μπορεις να κανεις λιγο υπομονη [/quo

Kalimera koritsia!!! Sas eyxaristw gia tis symvoules. To thema einai oti to exw pei apo tin arxi oti thelw paidia kai imoun arketa ksekathari. Ayto pou mou ti dinei omws einai oti an pote anaferw oti an den proxwrisoume den yparxei logos na yfistatai ayti i sxesi efoson vevea ki egw imoun ksekathari, aytomatws xarakthrizomai vs 'axaristi" klp klp! H alitheia einai oti kata ta alla einai teleios kai me agapaei alla.....ki an krisi fygei se 20 xronia?.....Den katalavainw giati tha xarakthristw egw h "bitch" efoson eipa apo tin arxi ti thelw kai h mitrotita einai anafaireto dikaiwma mou!

8Koritsia SOS!!!!! Empty . Δευ Σεπ 17, 2012 12:54 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτο που του λες,οτι δηλαδη αν δεν προχωρησετε δεν υπαρχει λογος να ειστε μαζι δεν ειναι και τοσο σωστο γιατι ειναι σαν να του λες οτι εισαι μαζι του μονο και μονο επειδη θελεις να γινεις μανα!αν τον αγαπας πραγματικα θα κανεις υπομονη μεχρι να νιωσει ετοιμος.γιατι με αυτα που του λες ισως νιωθει οτι πιεζεται και μονο αντιδραδη φερνει η πιεση.

9Koritsia SOS!!!!! Empty Απ: Koritsia SOS!!!!! Δευ Σεπ 17, 2012 12:57 am

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλα αναφαιρετο δικαωμα σου ειναι οπως μπορεις να λες αλλα μπορεις να το αποκτησεις με αλλον αντρα αν αυτος δεν θελει..ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΥΠΟΥΛΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ. γιατι να τον αναγκασεις να γινει πατερας τωρα που ειναιανασφαλης δεν θελει.περιμενε κ εσυ λιγακι δεν εισαι καθολου μεγαλη εχεις αρκετα χρονια..
για να μην λεω πολλα δεν ειναι ωραιο αυτο που σκεφτηκες καταλαβαινω ομως για να θες να το κανεις ομως οτι το θες πολυ...συζυτησε το του καθε μερα με καθε ευκαιρια καθε φορα που θελει να κανετε σεξ πρηξε του τα..... κ ισως συντομα πει το ναι.......
δεν μπορω να σκεφτω αλλον τροπο με το ζορι ομως δεν γινεται

10Koritsia SOS!!!!! Empty Απ: Koritsia SOS!!!!! Δευ Σεπ 17, 2012 1:36 am

evaki27


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
KRISTI 1 έγραψε:αυτο που του λες,οτι δηλαδη αν δεν προχωρησετε δεν υπαρχει λογος να ειστε μαζι δεν ειναι και τοσο σωστο γιατι ειναι σαν να του λες οτι εισαι μαζι του μονο και μονο επειδη θελεις να γινεις μανα!αν τον αγαπας πραγματικα θα κανεις υπομονη μεχρι να νιωσει ετοιμος.γιατι με αυτα που του λες ισως νιωθει οτι πιεζεται και μονο αντιδραδη φερνει η πιεση.

[quote="ισμηνη"]καλα αναφαιρετο δικαωμα σου ειναι οπως μπορεις να λες αλλα μπορεις να το αποκτησεις με αλλον αντρα αν αυτος δεν θελει..ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΥΠΟΥΛΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ. γιατι να τον αναγκασεις να γινει πατερας τωρα που ειναιανασφαλης δεν θελει.περιμενε κ εσυ λιγακι δεν εισαι καθολου μεγαλη εχεις αρκετα χρονια..
για να μην λεω πολλα δεν ειναι ωραιο αυτο που σκεφτηκες καταλαβαινω ομως για να θες να το κανεις ομως οτι το θες πολυ...συζυτησε το του καθε μερα με καθε ευκαιρια καθε φορα που θελει να κανετε σεξ πρηξε του τα..... κ ισως συντομα πει το ναι.......
δεν μπορω να σκεφτω αλλον τροπο με το ζορι ομως δεν γινετ

Εχετε δικιο ειναι υπουλο αυτο που σκεφτηκα αλλα υπουλο ειναι επισης μια κοπελα να σου ξεκαθαριζει απο την αρχη τι θελει (η κριση ειχε ηδη ξεκινησει δεν ηρθε ουρανοκατεβατη!) εσυ να λες "ναι ναι!!" και μετα να σφυριζεις αδιαφορα, επειδη απλα ηθελες την κοπελα! Τοτε μηπως πρεπει κι απο μονος σου να σκεφτεις οτι της στερεις το δικαιωμα να γινει μανα και να μην κοιτας τον εαυτο σου και να την αποκαλεις αχαριστη αν φυγει? και μαλιστα για κατι που σου ξεκαθαρισε απο την αρχη!!!!!Ισως να ειμαι υπεβολικη στο θεμα του χρονου αλλα βλεπω γυρω μου συνομηλικες να μενουν εγκυες και ζηλευω! Ισως να του δωσω ακομα ενα χρονικο διαστημα και βλεπουμε....γιατι του το εχω συζητησει ενα εκατομμυριο φορες του εχω μιλησει ειλικρινα, ειχα τα χαρτια μου ανοιχτα απο την αρχη!

11Koritsia SOS!!!!! Empty Απ: Koritsia SOS!!!!! Δευ Σεπ 17, 2012 1:41 am

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Στην ίδια θέση μ' εσένα είχα βρεθεί πριν λίγα χρόνια αλλά λέγε λέγε τον έπεισα τελικά,βάλε και λίγη τσαχπινιά.. ξέρεις εσύ......
Ο τρόπος που λες πάντως δεν νομίζω οτι πιάνει...(σύλληψης εννοώ).

12Koritsia SOS!!!!! Empty Απ: Koritsia SOS!!!!! Δευ Σεπ 17, 2012 1:41 am

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσακι μου με ολο το σεβασμο αυτο που σκεφτεσαι να κανεις ειναι λαλακια!!!!
και σιγουρα δεν θα εχει κανενα αποτελεσμα οσο βαθια και να χωσεις το χερι σου..δεν μπορω να στο εξηγησω επιστημονικα αλλιως θα τεκμηριωνα την αποψη μου!δεν ειναι ετσι απλα τα πραγματα...συζητησε το με τον συντροφο σου και εμεις ειμασταν πολυυυ δυσκολα οικονομικα αλλα με τα σωστα επιχειρηματα καναμε το βημα και οι δυο απο κοινου!
τωρα εχουμε εναν μπομπιρα 9 μηνων!

13Koritsia SOS!!!!! Empty Απ: Koritsia SOS!!!!! Δευ Σεπ 17, 2012 1:49 am

evaki27


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
nikoletta10 έγραψε:Στην ίδια θέση μ' εσένα είχα βρεθεί πριν λίγα χρόνια αλλά λέγε λέγε τον έπεισα τελικά,βάλε και λίγη τσαχπινιά.. ξέρεις εσύ......
Ο τρόπος που λες πάντως δεν νομίζω οτι πιάνει...(σύλληψης εννοώ).

crazymama27 έγραψε:κοριτσακι μου με ολο το σεβασμο αυτο που σκεφτεσαι να κανεις ειναι λαλακια!!!!
και σιγουρα δεν θα εχει κανενα αποτελεσμα οσο βαθια και να χωσεις το χερι σου..δεν μπορω να στο εξηγησω επιστημονικα αλλιως θα τεκμηριωνα την αποψη μου!δεν ειναι ετσι απλα τα πραγματα...συζητησε το με τον συντροφο σου και εμεις ειμασταν πολυυυ δυσκολα οικονομικα αλλα με τα σωστα επιχειρηματα καναμε το βημα και οι δυο απο κοινου!
τωρα εχουμε εναν μπομπιρα 9 μηνων!
Ευχαριστω για τις συμβουλες αν και εχω χρησιμοποιησει και γκρινια και τσαχπινια τα παντα! Οσον αφορα το οικονομικο ειναι πολυ υπολογιστης! Το μονο που μπορω να κανω ειναι να περιμενω λιγο ακομα και μετα αν δω οτι δε με υπολογιζει να τον αφησω...ισως ακουγεται σκληρο, αλλα σκληρο ειναι και να υποσχεσαι και να μην κρατας τις υποσχεσεις σου!

14Koritsia SOS!!!!! Empty Απ: Koritsia SOS!!!!! Δευ Σεπ 17, 2012 1:56 am

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ουτε γκρινα ουτε τσαχπινια!ειμαι αυτης τις αποψης εγω βρηκα ακρη με επιχειρηματα!
ποτε δεν θα ειμαστε καλα και σιγουρα οικονομικα !!!!!!χειροτερα ισως..
βαζεις στην ακρη λιγο τις προσωπικες σου ανεσεις ...εστω και αν ειναι αυτο οι καφεδες και οι εξοδοι..
ενα μωρακι ειναι ευτυχια και ολοκληρωση τα χρονια περνουν και θελεις να ζησεις την μητροτητα και να τον κανεις μπαμπα!!!!
ετσι παλευεις οτι δυσκολο και αν ερθει..
ολα τα ζευγαρια που αποφασιζουν να γινουν γονεις δεν ειναι νομιζω οικονομικα ευκαταστατοι!!!!!αν περιμενει αυτο ποτε δεν θα κανετε ενα μωρο..
εξαλλου δεν μεινεις και αμεσως εγκυος...μπορει να μεινεις τον επομενο μηνα μπορει και μετα απο εναν χρονο...και 2 και 3 ...
ζηστε ελευθερα τον ερωτα σας και την απολαυση αυτης της συνευρεσης και αν ερθει ηρθε..αυτο να του πεις...προσπαθησε και πες μας αποτελεσματα!!!!ευχομαι τα καλυτερα!!!!και γρηγορα να γινει η επιθυμια σου πραγματικοτητα..
και οχι πλαγιους τροπους!

15Koritsia SOS!!!!! Empty Απ: Koritsia SOS!!!!! Δευ Σεπ 17, 2012 2:00 am

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πρώτον δε σε πήρανε και τα χρόνια καλό μου κορίτσι.
Δεύτερον είπες ότι είσαι αρραβωνιασμένη, για γάμο πότε λέτε;
Και τρίτον θα μιλήσω από τη δικιά μου την πλευρα.Εγώ είμαι 32 και ο άντρας μου 39 μαζί συνολικά σχέση κ αρραβώνα ήμασταν 1,5 χρόνο, αλλά γνωριζόμαστε άλλα 5 χρόνια πριν.Η δουλειά του άντρα μου είναι σίγουρη (στενός δημόσιος τομέας) και γενικά οικονομικό πρόβλημα δεν έχουμε.Εγώ επίσης δε δουλεύω, ψάχνω αλλά τίποτα.
Μετά λοιπόν που αρραβωνιαστήκαμε κ αφού είχαμε κανονίσει κ ημερομηνία γάμου μου είπε να βάλουμε μπροστά για μωρό ,μιας κ οι ηλικίες μας είναι μέσης προς μεγάλης για παιδιά, εγώ λοιπόν δεν ήθελα.Μάλιστα όταν το συζητήσαμε είπα ότι δεν θέλω πριν το γάμο παιδιά γιατί θέλω να χαρώ το γάμο μου κ δεν ξέρω τι εγκυμοσύνη θα έχω κ αν θα μπορώ να χαρώ το γάμο μας.Ο γάμος έγινε πριν περίπου από 15 μέρες κ ενώ σύμφωνα με τα λεγόμενα μου αμέσως μετά το γάμο θα βάζαμε μπροστά σε πληροφορώ ότι μου το συζήτησε κ με ρώτησε αν θέλω κ αν είμαι έτοιμη....
Γιατί τα λέω όλα αυτά , γιατί αυτή τη στιγμή είμαι από τη μεριά του άντρα σου, κατά κάποιο τρόπο.Θα ένοιωθα ότι ο άνθρωπός μου δε σέβεται τις απόφάσεις μου και τα θέλω μου αν το έριχνε σε ατύχημα και τελείωνε μέσα, που για τον άντρα μου θα ήταν πολύ πιο εύκολο να πεί ούπς δεν πρόλαβα...
Σόρρυ για το μεγάλο πόστ αλλά δεν πρέπει να σκέφτεσαι μόνο το τι θέλεις εσύ...Σέβομαι το γεγονός ότι θέλεις να γίνεις μάνα αλλά θα πρέπει να σεβεσαι κ τον ανθρωπό σου.Άλλωστε εσύ μπορείς να στηρίζεσαι στην οικονομική ενίσχυση των γονιών σου τον άντρα σου τον ρωτάς αν την θέλει;Οικογένεια θα κάνεις πλέον εσυ κ ο άντρα σου όχι εσυ ο άντρα σου κ οι γονείς σου...
Όλα τα παραπάνω πάντα με όλη τη φιλική διάθεση....



Έχει επεξεργασθεί από τον/την kafedaki? στις Δευ Σεπ 17, 2012 2:01 am, 1 φορά

16Koritsia SOS!!!!! Empty Απ: Koritsia SOS!!!!! Δευ Σεπ 17, 2012 2:00 am

Evita1988

Evita1988
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοπελα μου γεια σου.θα συμφωνησω κ γω με τα κοριτσια συζητησε το .πιστεψε με σε καταλαβαινω καθως κ γω το περασα αυτο πριν 2 χρονια. με τον αντρα μ ειμαστε τωρα 6 χρονια μαζι , παντρευτηκα γιατι ηθελα πολυ να γινω μανουλα,(εχουμε διαφορα 13 χρ.) του το ελεγα κ μ ελεγε για κριση κ οτι δεν θα τα καταφερουμε κ αλλα.. εγω την ζωη μ προσωπικα δεν την φανταζομουν χωρις παιδι κ καναμε ενα καυγα αφου τ ειπα οτι αν δεν βαλουμε μπρος μεχρι το καλοκαιρι(ηταν χριστουγεννα) εφυγα!!! παντρευτηκα τοσο μικρη επειδη θελω οικογενεια !!! σε πληροφορω οτι τον μαιο αρχισαμε τις προσπαθεις κ τελος μαιου ηδη ημουν εγκυος , τωρα ειναι τρελος κ παλαβος με τον γιο του.

17Koritsia SOS!!!!! Empty Απ: Koritsia SOS!!!!! Δευ Σεπ 17, 2012 2:00 am

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν νομίζω ότι είναι μόνο θέμα οικον. κρίσης..Μπορεί να μην θέλει να αλλάξει τη ζωή του και να ζορίστεί οικονομικά και στην καθημερινότητα.Ξεκαθάρισε το όσο είναι καιρός και μην χάνεις χρόνο.Αν διαφωνείτε σε κάτι τόσο βασικό δεν θα είστε ποτέ πραγματικά ευτυχισμένοι!Δεν είσαι αχάριστη αλλά ειλικρινής!Μην το ξανακάνεις το κολπάκι,αν δεν το θέλει τώρα δεν θα το θέλει πραγματικά και μετά,δεν είναι όλοι για να γίνουν γονείς!

18Koritsia SOS!!!!! Empty Απ: Koritsia SOS!!!!! Δευ Σεπ 17, 2012 2:04 am

evaki27


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
crazymama27 έγραψε:ουτε γκρινα ουτε τσαχπινια!ειμαι αυτης τις αποψης εγω βρηκα ακρη με επιχειρηματα!
ποτε δεν θα ειμαστε καλα και σιγουρα οικονομικα !!!!!!χειροτερα ισως..
βαζεις στην ακρη λιγο τις προσωπικες σου ανεσεις ...εστω και αν ειναι αυτο οι καφεδες και οι εξοδοι..
ενα μωρακι ειναι ευτυχια και ολοκληρωση τα χρονια περνουν και θελεις να ζησεις την μητροτητα και να τον κανεις μπαμπα!!!!
ετσι παλευεις οτι δυσκολο και αν ερθει..
ολα τα ζευγαρια που αποφασιζουν να γινουν γονεις δεν ειναι νομιζω οικονομικα ευκαταστατοι!!!!!αν περιμενει αυτο ποτε δεν θα κανετε ενα μωρο..
εξαλλου δεν μεινεις και αμεσως εγκυος...μπορει να μεινεις τον επομενο μηνα μπορει και μετα απο εναν χρονο...και 2 και 3 ...
ζηστε ελευθερα τον ερωτα σας και την απολαυση αυτης της συνευρεσης και αν ερθει ηρθε..αυτο να του πεις...προσπαθησε και πες μας αποτελεσματα!!!!ευχομαι τα καλυτερα!!!!και γρηγορα να γινει η επιθυμια σου πραγματικοτητα..
και οχι πλαγιους τροπους!

Ολα αυτα τα επιχειρηματα τα εχω χρησιμοποιησει...αν δεν ηταν τοσο δυσκολο δεν θα εφτανα σε σημειο να σκεφτομαι να τον αφησω...ισως η δικη μου περιπτωση ειναι η πιο δυσκολη...δυστυχως ισως πρεπει να περιμενω λιγο και αν δεν....να τον αφησω!

19Koritsia SOS!!!!! Empty Απ: Koritsia SOS!!!!! Δευ Σεπ 17, 2012 2:05 am

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
evaki27 έγραψε:
nikoletta10 έγραψε:Στην ίδια θέση μ' εσένα είχα βρεθεί πριν λίγα χρόνια αλλά λέγε λέγε τον έπεισα τελικά,βάλε και λίγη τσαχπινιά.. ξέρεις εσύ......
Ο τρόπος που λες πάντως δεν νομίζω οτι πιάνει...(σύλληψης εννοώ).

crazymama27 έγραψε:κοριτσακι μου με ολο το σεβασμο αυτο που σκεφτεσαι να κανεις ειναι λαλακια!!!!
και σιγουρα δεν θα εχει κανενα αποτελεσμα οσο βαθια και να χωσεις το χερι σου..δεν μπορω να στο εξηγησω επιστημονικα αλλιως θα τεκμηριωνα την αποψη μου!δεν ειναι ετσι απλα τα πραγματα...συζητησε το με τον συντροφο σου και εμεις ειμασταν πολυυυ δυσκολα οικονομικα αλλα με τα σωστα επιχειρηματα καναμε το βημα και οι δυο απο κοινου!
τωρα εχουμε εναν μπομπιρα 9 μηνων!
Ευχαριστω για τις συμβουλες αν και εχω χρησιμοποιησει και γκρινια και τσαχπινια τα παντα! Οσον αφορα το οικονομικο ειναι πολυ υπολογιστης! Το μονο που μπορω να κανω ειναι να περιμενω λιγο ακομα και μετα αν δω οτι δε με υπολογιζει να τον αφησω...ισως ακουγεται σκληρο, αλλα σκληρο ειναι και να υποσχεσαι και να μην κρατας τις υποσχεσεις σου!

Κάνε αυτό που σου λέει η καρδιά σου!!!!!
Το θέμα είναι να τον πείσεις και να το θέλετε και οι δύο χωρίς τεχνάσματα,γιατι αν θες μπορώ να σου πω άλλο ένα κόλπο...Να του πείς ότι 2-3 μέρες μετά την περίοδο δεν πιάνει και οτι μπορείτε να κάνετε ελεύθερα σύμφωνα και με τους γιατρούς, και αν το χάψει το 'χαψε.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Αλλά αυτή δεν είναι λύση στο ξαναλέω....



Έχει επεξεργασθεί από τον/την nikoletta10 στις Δευ Σεπ 17, 2012 2:12 am, 1 φορά

20Koritsia SOS!!!!! Empty Απ: Koritsia SOS!!!!! Δευ Σεπ 17, 2012 2:07 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοιτα κουκλα μου κ εμεις τα ιδια ειχαμε λιγο καιρο πριν για το 2ο βεβαια,αλλα κ στον γιο μου οταν εμεινα εγκυος ειμασταν ακομα στα πεθερικα κ κυριολεκτικα δν ειχαμε τπτ απολυτως.τωρα στο 2ο εγω απλα εβαλα μπροστα την γυναικια μου πονηρια εφοσων δν καταλαβαινε οτι ηθελα ενα ακομα παιδακι.απλα δν το ξανα αναφερα κ ειχαμε επαφες ολο κ πιο κοντα σε γονιμες μερες χωρις να λεω οτι ξερεις κατι μην τελειωσεις μεσα σιγα σιγα φτασαμε 13η μερα κ βουαλα.ειμαι ηδη 18 εβδομαδων εγκυος

21Koritsia SOS!!!!! Empty Απ: Koritsia SOS!!!!! Δευ Σεπ 17, 2012 2:09 am

evaki27


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kafedaki? έγραψε:Πρώτον δε σε πήρανε και τα χρόνια καλό μου κορίτσι.
Δεύτερον είπες ότι είσαι αρραβωνιασμένη, για γάμο πότε λέτε;
Και τρίτον θα μιλήσω από τη δικιά μου την πλευρα.Εγώ είμαι 32 και ο άντρας μου 39 μαζί συνολικά σχέση κ αρραβώνα ήμασταν 1,5 χρόνο, αλλά γνωριζόμαστε άλλα 5 χρόνια πριν.Η δουλειά του άντρα μου είναι σίγουρη (στενός δημόσιος τομέας) και γενικά οικονομικό πρόβλημα δεν έχουμε.Εγώ επίσης δε δουλεύω, ψάχνω αλλά τίποτα.
Μετά λοιπόν που αρραβωνιαστήκαμε κ αφού είχαμε κανονίσει κ ημερομηνία γάμου μου είπε να βάλουμε μπροστά για μωρό ,μιας κ οι ηλικίες μας είναι μέσης προς μεγάλης για παιδιά, εγώ λοιπόν δεν ήθελα.Μάλιστα όταν το συζητήσαμε είπα ότι δεν θέλω πριν το γάμο παιδιά γιατί θέλω να χαρώ το γάμο μου κ δεν ξέρω τι εγκυμοσύνη θα έχω κ αν θα μπορώ να χαρώ το γάμο μας.Ο γάμος έγινε πριν περίπου από 15 μέρες κ ενώ σύμφωνα με τα λεγόμενα μου αμέσως μετά το γάμο θα βάζαμε μπροστά σε πληροφορώ ότι μου το συζήτησε κ με ρώτησε αν θέλω κ αν είμαι έτοιμη....
Γιατί τα λέω όλα αυτά , γιατί αυτή τη στιγμή είμαι από τη μεριά του άντρα σου, κατά κάποιο τρόπο.Θα ένοιωθα ότι ο άνθρωπός μου δε σέβεται τις απόφάσεις μου και τα θέλω μου αν το έριχνε σε ατύχημα και τελείωνε μέσα, που για τον άντρα μου θα ήταν πολύ πιο εύκολο να πεί ούπς δεν πρόλαβα...
Σόρρυ για το μεγάλο πόστ αλλά δεν πρέπει να σκέφτεσαι μόνο το τι θέλεις εσύ...Σέβομαι το γεγονός ότι θέλεις να γίνεις μάνα αλλά θα πρέπει να σεβεσαι κ τον ανθρωπό σου.Άλλωστε εσύ μπορείς να στηρίζεσαι στην οικονομική ενίσχυση των γονιών σου τον άντρα σου τον ρωτάς αν την θέλει;Οικογένεια θα κάνεις πλέον εσυ κ ο άντρα σου όχι εσυ ο άντρα σου κ οι γονείς σου...
Όλα τα παραπάνω πάντα με όλη τη φιλική διάθεση....

Evita1988 έγραψε:κοπελα μου γεια σου.θα συμφωνησω κ γω με τα κοριτσια συζητησε το .πιστεψε με σε καταλαβαινω καθως κ γω το περασα αυτο πριν 2 χρονια. με τον αντρα μ ειμαστε τωρα 6 χρονια μαζι , παντρευτηκα γιατι ηθελα πολυ να γινω μανουλα,(εχουμε διαφορα 13 χρ.) του το ελεγα κ μ ελεγε για κριση κ οτι δεν θα τα καταφερουμε κ αλλα.. εγω την ζωη μ προσωπικα δεν την φανταζομουν χωρις παιδι κ καναμε ενα καυγα αφου τ ειπα οτι αν δεν βαλουμε μπρος μεχρι το καλοκαιρι(ηταν χριστουγεννα) εφυγα!!! παντρευτηκα τοσο μικρη επειδη θελω οικογενεια !!! σε πληροφορω οτι τον μαιο αρχισαμε τις προσπαθεις κ τελος μαιου ηδη ημουν εγκυος , τωρα ειναι τρελος κ παλαβος με τον γιο του.

amazona έγραψε:Δεν νομίζω ότι είναι μόνο θέμα οικον. κρίσης..Μπορεί να μην θέλει να αλλάξει τη ζωή του και να ζορίστεί οικονομικά και στην καθημερινότητα.Ξεκαθάρισε το όσο είναι καιρός και μην χάνεις χρόνο.Αν διαφωνείτε σε κάτι τόσο βασικό δεν θα είστε ποτέ πραγματικά ευτυχισμένοι!Δεν είσαι αχάριστη αλλά ειλικρινής!Μην το ξανακάνεις το κολπάκι,αν δεν το θέλει τώρα δεν θα το θέλει πραγματικά και μετά,δεν είναι όλοι για να γίνουν γονείς!
Σας ευχαριστω κοριτσια για τις συμβουλες σας! Εχετε δικιο! Εκεινος υποσχεθηκε και δεν τηρησε την υποσχεση του, θα του δωσω λιγο χρονο και αν δεν....εφυγα! Ετσι, ουτε ψεματα θα πω και θα κοιταξω και λιγο τον εαυτο μου και πολυ το αργησα! Τον αγαπαω αλλα...ηξερε απο την αρχη τι θελω...δεν επρεπε να παρει αυτη την ευθυνη!

22Koritsia SOS!!!!! Empty Απ: Koritsia SOS!!!!! Δευ Σεπ 17, 2012 2:09 am

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κουκλα μου λογικο να θελεις παιδακια κ λογικο ειναι να κανεις διαφορες σκεψεις αλλα αυτο που σκεφτεσε να κανεις δεν ειναι σωστο κ δεν θα εχει 99% επιτυχια...το καλο ειναι οταν ειναι να κανει ενα παιδι ενα ζευγαρι να γινετε με την θεληση κ των 2...εγω σκεφτηκα κατι αλλο να κανεις..βρες μια φιλη σου που ειναι εγγυος κ βαλτην να κανει ενα τεστ κ φυσικα θα βγει θετικο..παρτο κ παντο στον αρραβωνιστηκο σου κ πες του εκανα τεστ κ ειναι θετικο...κ απο κει κ μετα περιμενε την αντιδραση του..αμα δεις οτι χαιρετε κ τα λοιπα πες του οτι το τεστ δεν ειναι ψευτικο αλλα οτι ηθελες να τεσταρεις την αντιδραση του...κ πες του οτι ειδες πως αιστανθηκες με την σκεψη κ μονο οτι θα γινουμε γονεις????ηθελα να δεις κ μονος σου ποση χαρα σου εδωσε αυτο το νεο κ ποσο χαρουμενο σε εκανε κ θελω να γινει πραγματικοτητα...ισως με αυτον τον τροπο να ''ξυπνησει΄΄ κ να ζυγισει τα πραγματα κ να αλλαξει γνωμη...ξερω ειναι ριψοκινδυνο κ απλα δινω μια ιδεα..αλλα σκεψου οτι μπορει να βγει και θετικο απο αυτο...

23Koritsia SOS!!!!! Empty Απ: Koritsia SOS!!!!! Δευ Σεπ 17, 2012 2:11 am

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nikoletta10 έγραψε:
Κάνε αυτό που σου λέει η καρδιά σου!!!!!
Το θέμα είναι να τον πείσεις και να το θέλετε και οι δύο χωρίς τεχνάσματα,γιατι αν θες μπορώ να σου πω άλλο ένα κόλπο...Να του πείς ότι 2-3 μέρες μετά την περίοδο δεν πιάνει και οτι μπορείτε να κάνετε ελεύθερα σύμφωνα και με τους γιατρούς, και αν το χάψει το 'χαψε.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Χα χα χα!!Εσύ μου θύμισες τώρα αυτό που έπαθε ένας συνάδελφος του άντρα μου...Που πάει στη δουλεία και λέει πω πω πάλι έγκυος η γυναίκα μου.ΤΟ πρώτο παιδί 2,5 μηνών περίπου.Τον ρωτάνε οι άλλοι καλά ρε μα δεν προσέχατε;Ε λέει να μας είχε πει ο κάποιος ότι όταν η γυναίκα θηλάζει δε μένει έγκυος οπότε λέει και μεις το απολαμβαναμε!!!!Μέσα σε ένα χρόνο 2 πιτσιρίκια!! Smile

24Koritsia SOS!!!!! Empty Απ: Koritsia SOS!!!!! Δευ Σεπ 17, 2012 2:12 am

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kafedaki? έγραψε:
nikoletta10 έγραψε:
Κάνε αυτό που σου λέει η καρδιά σου!!!!!
Το θέμα είναι να τον πείσεις και να το θέλετε και οι δύο χωρίς τεχνάσματα,γιατι αν θες μπορώ να σου πω άλλο ένα κόλπο...Να του πείς ότι 2-3 μέρες μετά την περίοδο δεν πιάνει και οτι μπορείτε να κάνετε ελεύθερα σύμφωνα και με τους γιατρούς, και αν το χάψει το 'χαψε.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Χα χα χα!!Εσύ μου θύμισες τώρα αυτό που έπαθε ένας συνάδελφος του άντρα μου...Που πάει στη δουλεία και λέει πω πω πάλι έγκυος η γυναίκα μου.ΤΟ πρώτο παιδί 2,5 μηνών περίπου.Τον ρωτάνε οι άλλοι καλά ρε μα δεν προσέχατε;Ε λέει να μας είχε πει κάποιος ότι όταν η γυναίκα θηλάζει δε μένει έγκυος οπότε λέει και μεις το απολαμβαναμε!!!!Μέσα σε ένα χρόνο 2 πιτσιρίκια!! Smile

25Koritsia SOS!!!!! Empty Απ: Koritsia SOS!!!!! Δευ Σεπ 17, 2012 2:12 am

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nikoletta10 έγραψε:
Κάνε αυτό που σου λέει η καρδιά σου!!!!!
Το θέμα είναι να τον πείσεις και να το θέλετε και οι δύο χωρίς τεχνάσματα,γιατι αν θες μπορώ να σου πω άλλο ένα κόλπο...Να του πείς ότι 2-3 μέρες μετά την περίοδο δεν πιάνει και οτι μπορείτε να κάνετε ελεύθερα σύμφωνα και με τους γιατρούς, και αν το χάψει το 'χαψε.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Χα χα χα!!Εσύ μου θύμισες τώρα αυτό που έπαθε ένας συνάδελφος του άντρα μου...Που πάει στη δουλεία και λέει πω πω πάλι έγκυος η γυναίκα μου.ΤΟ πρώτο παιδί 2,5 μηνών περίπου.Τον ρωτάνε οι άλλοι καλά ρε μα δεν προσέχατε;Ε λέει να μας είχε πει κάποιος ότι όταν η γυναίκα θηλάζει δε μένει έγκυος οπότε λέει και μεις το απολαμβαναμε!!!!Μέσα σε ένα χρόνο 2 πιτσιρίκια!! Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις