Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
470 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 470 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

51Koritsia SOS!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Koritsia SOS!!!!! Δευ Σεπ 17, 2012 6:32 am

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΦΗΣΤΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΤΕΙ!!!ΧΑΧΑΧΑ...


ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΧΑΖΟ ΚΑΙ ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΟ ΤΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΝΑ ΜΕΖΕΥΑ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΩΘΟΥΣΑ ΣΤΟΝ ΚΟΛΠΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ....

ΑΛΛΑ ΕΡΩΤΩ....ΣΕ ΕΠΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΣΟΥ ΞΑΝΑΜΠΕΙ Η ΙΔΕΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ....

ΑΝ!!!ΛΕΩ ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ....ΕΧΕΙΣ ΣΚΕΦΤΕΙ ΤΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΣΤΕΨΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥ 'ΑΦΟΥ Ο ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΠΟΤΕ ΜΕΣΑ ΣΟΥ??'" ΚΑΙ ΠΕΡΙΓΡΑΦΟΝΤΑΣ ΤΟΥ ΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΦΑΝΕΙ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ (ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ) ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΑΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΡΑΒΑ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ?????ΚΑΙ ΝΑ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΤΑ ΦΟΡΕΣΕΣ ΚΙ ΟΛΑΣ?????

52Koritsia SOS!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Koritsia SOS!!!!! Δευ Σεπ 17, 2012 6:34 am

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lida R έγραψε:ΑΦΗΣΤΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΤΕΙ!!!ΧΑΧΑΧΑ...


ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΧΑΖΟ ΚΑΙ ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΟ ΤΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΝΑ ΜΕΖΕΥΑ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΩΘΟΥΣΑ ΣΤΟΝ ΚΟΛΠΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ....

ΑΛΛΑ ΕΡΩΤΩ....ΣΕ ΕΠΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΣΟΥ ΞΑΝΑΜΠΕΙ Η ΙΔΕΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ....

ΑΝ!!!ΛΕΩ ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ....ΕΧΕΙΣ ΣΚΕΦΤΕΙ ΤΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΣΤΕΨΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥ 'ΑΦΟΥ Ο ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΠΟΤΕ ΜΕΣΑ ΣΟΥ??'" ΚΑΙ ΠΕΡΙΓΡΑΦΟΝΤΑΣ ΤΟΥ ΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΦΑΝΕΙ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ (ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ) ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΑΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΡΑΒΑ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ?????ΚΑΙ ΝΑ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΤΑ ΦΟΡΕΣΕΣ ΚΙ ΟΛΑΣ?????

σωστη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

53Koritsia SOS!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Koritsia SOS!!!!! Δευ Σεπ 17, 2012 6:36 am

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lida R έγραψε:ΑΦΗΣΤΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΤΕΙ!!!ΧΑΧΑΧΑ...


ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΧΑΖΟ ΚΑΙ ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΟ ΤΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΝΑ ΜΕΖΕΥΑ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΩΘΟΥΣΑ ΣΤΟΝ ΚΟΛΠΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ....

ΑΛΛΑ ΕΡΩΤΩ....ΣΕ ΕΠΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΣΟΥ ΞΑΝΑΜΠΕΙ Η ΙΔΕΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ....

ΑΝ!!!ΛΕΩ ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ....ΕΧΕΙΣ ΣΚΕΦΤΕΙ ΤΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΣΤΕΨΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥ 'ΑΦΟΥ Ο ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΠΟΤΕ ΜΕΣΑ ΣΟΥ??'" ΚΑΙ ΠΕΡΙΓΡΑΦΟΝΤΑΣ ΤΟΥ ΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΦΑΝΕΙ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ (ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ) ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΑΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΡΑΒΑ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ?????ΚΑΙ ΝΑ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΤΑ ΦΟΡΕΣΕΣ ΚΙ ΟΛΑΣ?????


ένα δίκιο το έχεις...

54Koritsia SOS!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Koritsia SOS!!!!! Δευ Σεπ 17, 2012 7:08 am

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΓΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΑΝΤΡΑΣ ΑΥΤΟ ΘΑ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΠΡΩΤΟ......ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΤΑ ΥΠΟΛΟΓΙΖΑ ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΤΗΣ ...

55Koritsia SOS!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Koritsia SOS!!!!! Δευ Σεπ 17, 2012 9:03 am

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το να θελει καποιος να κανει παιδι ειναι αναφαιρετο δικαιωμα του, οπως ακριβως ειναι και το να μην θελει. Και μαλιστα, εγω πιστευω πως για να μην θελει να αποκτησει παιδακι, σιγουρα θα εχει τους λογους του, περαν του οικονομικου βεβαια.

Γνωμη μου ειναι πως η διαφωνια ενος ζευγαριου, αρραβωνιασμενου μαλιστα, σε ενα τετοιο θεμα ειναι πολυ καθοριστικη για την σχεση. Απο την μια εσυ το θελεις τοοοοοσο πολυ, που μεχρι και σε "υπουλους" τροπους εχεις την προθεση να καταφυγεις για να το πετυχεις, απο την αλλη ο αρραβωνιαστικος σου κανει ο,τι μπορει για να το αποτρεψει.
Τα συμπερασματα πιστευω βγαινουν ευκολα.

Η αποκτηση του παιδιου που τοσο επιθυμεις ειναι μια ασημαντη διαφωνια στην σχεση σας, αλλα κατι καθοριστικο που θα επηρρεασει την ζωη σας, ειτε με την παρουσια του ή με την απουσια του.

Κι επισης θα συμφωνησω με οσες ειπαν οτι το θεμα ηταν απο μονο του περιεργο και τραβηγμενο και η διατυπωση παιδικη.
Εισαι 27 χρονων, αντι να προσπαθεις να τον παγιδευσεις, φυγε απο αυτον. Ετσι ισως και οι δυο να βρειτε αυτο που θελετε, εσυ καποιον να δημιουργησεις μια οικογενεια, κι αυτος μια σχεση χωρις μακροπροθεσμες δεσμευσεις...

Με καθε καλη διαθεση Very Happy

56Koritsia SOS!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Koritsia SOS!!!!! Δευ Σεπ 17, 2012 9:16 am

dechris


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Συμφωνώ απόλυτα με την κοπέλα που λέει οτι δεν θα πιστεύει οτι είναι δικό του αν πιάσει η μέθοδός σου....Θα αναγκαστείς να του παραδεχτείς οτί σκοπός σου ήταν να μείνεις έγκυος και ας μην συμφωνούσε.... Δεν συμφωνώ ότι είσαι μικρή και μήν αγχώνεσαι.... Αφού θέλεις τώρα ένα παιδί καλά θα κάνεις να το κάνεις τώρα. Αν κάτι δεν πάει καλά και χρειάζεσαι καμία θεραπεία, εξωσωματική κλπ, κλπ για πότε πας 35 και σου μειώνονται οι πιθανότητες ούτε που το καταλαβαίνεις... Αυτό είναι ένα καλό επιχείρημα για τον καλό σου... Ότι αν κάτι δεν πάει καλά τα χρόνια θα περάσουν πολύ γρήγορα και μετά δεν θα μπορείται..... Πάντως αν συνεχίσει να αρνείται καλύτερα να τον χωρίσεις.....

57Koritsia SOS!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Koritsia SOS!!!!! Δευ Σεπ 17, 2012 9:48 am

xristinaki28


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ρε κοριτσια για μισο λεπτο! Απευθυνομαι στις κοπελες που μιλησαν με αγενεια στην κοπελα που εγραψε το θεμα και οχι σε οσες μιλησαν ευγενικα.
Μου θυμιζετε τους γραμματεις και τους Φαρισαιους που τους ειπε ο Χριστος το " Ο αναμαρτητος πρωτος τον λιθον βαλλετω". Σημερα μπηκα στο forum και ηθελα να μοιραστω την αγωνια μου για το αν ειμαι εγκυος και δε μου απαντησε καμια και απο την αλλη βλεπω να εχετε πεσει πανω στην κοπελιτσα λες και σας εβρισε.

Δε λεω, αυτο που λεει δεν ειναι σωστο ουτε εγω συμφωνω αλλα δεν ειναι τροπος αυτος. Τι ειστε δικαστες? Η δικη μου ερωτηση ηταν πολυ βαρετη για να ασχοληθειτε αλλα βρηκατε εδω τον τροπο να αναδειχθειτε ολα τα ηθικα στοιχεια!

Μη μου πειτε οτι πρωτη φορα ακουτε για καποιο τετοιο κολπο γιατι θα ξερασω! Επαναλαμβανω, δε συμφωνω με την κοπάλα, αλλα ουτε και με τον δικο της που αλλα υποσχεται και αλλα κανει, αλλα τουλαχιστον αυτη ειχε τα αρχιδια να παραδεχτει αυτο που σκεφτεται...οχι σαν κατι αλλες που ξερω.
Επειτα διαβασα ολα τα μηνυματα...η κοπελα στην πορεια καταλαβαινει οτι η αποψη της ειναι λαθος και καποιες συνεχιζουν να της επιτιθενται....επιπλεον η κοπελα ζηταει τη ΣΥΜΒΟΥΛΗ μας που σημαινει οτι κατα βαθος ξερει οτι αυτο δεν ειναι σωστο, στο κατω κατω δεν πηγε να τυλιξει και τον αντρα σας!

58Koritsia SOS!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Koritsia SOS!!!!! Δευ Σεπ 17, 2012 10:56 am

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
xristinaki28 έγραψε:Ρε κοριτσια για μισο λεπτο! Απευθυνομαι στις κοπελες που μιλησαν με αγενεια στην κοπελα που εγραψε το θεμα και οχι σε οσες μιλησαν ευγενικα.
Μου θυμιζετε τους γραμματεις και τους Φαρισαιους που τους ειπε ο Χριστος το " Ο αναμαρτητος πρωτος τον λιθον βαλλετω". Σημερα μπηκα στο forum και ηθελα να μοιραστω την αγωνια μου για το αν ειμαι εγκυος και δε μου απαντησε καμια και απο την αλλη βλεπω να εχετε πεσει πανω στην κοπελιτσα λες και σας εβρισε.

Δε λεω, αυτο που λεει δεν ειναι σωστο ουτε εγω συμφωνω αλλα δεν ειναι τροπος αυτος. Τι ειστε δικαστες? Η δικη μου ερωτηση ηταν πολυ βαρετη για να ασχοληθειτε αλλα βρηκατε εδω τον τροπο να αναδειχθειτε ολα τα ηθικα στοιχεια!

Μη μου πειτε οτι πρωτη φορα ακουτε για καποιο τετοιο κολπο γιατι θα ξερασω! Επαναλαμβανω, δε συμφωνω με την κοπάλα, αλλα ουτε και με τον δικο της που αλλα υποσχεται και αλλα κανει, αλλα τουλαχιστον αυτη ειχε τα αρχιδια να παραδεχτει αυτο που σκεφτεται...οχι σαν κατι αλλες που ξερω.
Επειτα διαβασα ολα τα μηνυματα...η κοπελα στην πορεια καταλαβαινει οτι η αποψη της ειναι λαθος και καποιες συνεχιζουν να της επιτιθενται....επιπλεον η κοπελα ζηταει τη ΣΥΜΒΟΥΛΗ μας που σημαινει οτι κατα βαθος ξερει οτι αυτο δεν ειναι σωστο, στο κατω κατω δεν πηγε να τυλιξει και τον αντρα σας!

Πες τα χρυσόστομη!!!!!

59Koritsia SOS!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Koritsia SOS!!!!! Δευ Σεπ 17, 2012 11:22 am

stalitsa1980

stalitsa1980
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
evaki27 έγραψε:Γεια σας κορίτσια! Είμαι 27 χρονών και αρραβωνιασμένη. Εγώ δε δουλεύω αλλά δου λεύει ο αρραβωνιαστικός μου. Η δουλειά του είναι όσο σίγουρη είναι όλων των Ελλήνων. Εκείνος επικαλείται την οικονομική κρίση και δε θέλει ακόμη παιδί ωστόσο μου έχει δηλώσει ότι αν ερχόταν μια εγκυμοσύνη δεν θα προχωρούσαμε σε έκτρωση. Εγώ θέλοντας παιδιά εδώ και 2-3 χρονια, βλέποντας ότι δεν υπάρχει φως στο τούνελ όσον αφορά την οικονομική κρίση, ακούγοντας κάθε μέρα για περιπτώσεις υπογονιμότητας και προσβλέποντας στη σίγουρη οικονομική βοήθεια των γονιών μου, είμαι αποφασισμένη να κάνω τα πάντα......διαβάζοντας στο internet ότι το σπέρμα ζει 15-20 λεπτά έξω από το σώμα, κατά τη σεξουαλική επαφή καθώς θα αφήσει το σπέρμα του στο σώμα μου, την ώρα που θα πάει στο μπάνιο για χαρτί εγώ μετα δάχτυλά μου θα βάλω όση περισσότερη ποσότητα σπέρματος μπορώ μέσα στον κόλπο μου! Το ξέρω καποιοι και καποιες θα το χαρακτηρίσουν "κατινιά", αλλά υποστηρίξτε με κορίτσια!!!!! Μόνο εσείς μπορείτε να με καταλάβετε! Αν έχετε και κάποια ιδέα ή συμβουλή σας παρακαλώ να με βοηθήσετε!!!!
Pros Theou min kaneis kati tetoio.!!!Den prolaveno na diavaso ti sou grafoune,alla eine polloi oi logoi pou den prepei!!! Proton an ton thes dipla sou prepei na sinenesei kai as eipe oti an tihene tha to kratagate kai tetoia,den xereis ti lene merikoi gia na meinoun mazi sou alla den theloun me tipota pedi! Borei meta na to aneresei kai na sou pei na to rixeis,i na min pistevei oti eine diko tou! afto to skeftikes? kai na tripiseis dil profilaktiko ama eine bip pali tha to pei... ase pou borei na min kanei katholou gia babas,mi sou po gia shesi...opote an eine na min eiste mazi den to kaneis me allo tropo min eheis kai kanenan mesa sta podia sou? to xero eimai kafros pou allo les ki ego se horizo,alla xero go...den eine efkola afta ta pragmata...anorimos mou fenete,oloi stin idia oikonomiki krisi eimaste,i theloume i den theloume paidi,oloi tha zoristoume!!!!

60Koritsia SOS!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Koritsia SOS!!!!! Δευ Σεπ 17, 2012 11:32 am

Evita1988

Evita1988
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xristinaki28 έγραψε:Ρε κοριτσια για μισο λεπτο! Απευθυνομαι στις κοπελες που μιλησαν με αγενεια στην κοπελα που εγραψε το θεμα και οχι σε οσες μιλησαν ευγενικα.
Μου θυμιζετε τους γραμματεις και τους Φαρισαιους που τους ειπε ο Χριστος το " Ο αναμαρτητος πρωτος τον λιθον βαλλετω". Σημερα μπηκα στο forum και ηθελα να μοιραστω την αγωνια μου για το αν ειμαι εγκυος και δε μου απαντησε καμια και απο την αλλη βλεπω να εχετε πεσει πανω στην κοπελιτσα λες και σας εβρισε.

Δε λεω, αυτο που λεει δεν ειναι σωστο ουτε εγω συμφωνω αλλα δεν ειναι τροπος αυτος. Τι ειστε δικαστες? Η δικη μου ερωτηση ηταν πολυ βαρετη για να ασχοληθειτε αλλα βρηκατε εδω τον τροπο να αναδειχθειτε ολα τα ηθικα στοιχεια!

Μη μου πειτε οτι πρωτη φορα ακουτε για καποιο τετοιο κολπο γιατι θα ξερασω! Επαναλαμβανω, δε συμφωνω με την κοπάλα, αλλα ουτε και με τον δικο της που αλλα υποσχεται και αλλα κανει, αλλα τουλαχιστον αυτη ειχε τα αρχιδια να παραδεχτει αυτο που σκεφτεται...οχι σαν κατι αλλες που ξερω.
Επειτα διαβασα ολα τα μηνυματα...η κοπελα στην πορεια καταλαβαινει οτι η αποψη της ειναι λαθος και καποιες συνεχιζουν να της επιτιθενται....επιπλεον η κοπελα ζηταει τη ΣΥΜΒΟΥΛΗ μας που σημαινει οτι κατα βαθος ξερει οτι αυτο δεν ειναι σωστο, στο κατω κατω δεν πηγε να τυλιξει και τον αντρα σας!

πες τα βρε κοπελα μου !!!

61Koritsia SOS!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Koritsia SOS!!!!! Δευ Σεπ 17, 2012 11:57 am

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Evita1988 έγραψε:
xristinaki28 έγραψε:Ρε κοριτσια για μισο λεπτο! Απευθυνομαι στις κοπελες που μιλησαν με αγενεια στην κοπελα που εγραψε το θεμα και οχι σε οσες μιλησαν ευγενικα.
Μου θυμιζετε τους γραμματεις και τους Φαρισαιους που τους ειπε ο Χριστος το " Ο αναμαρτητος πρωτος τον λιθον βαλλετω". Σημερα μπηκα στο forum και ηθελα να μοιραστω την αγωνια μου για το αν ειμαι εγκυος και δε μου απαντησε καμια και απο την αλλη βλεπω να εχετε πεσει πανω στην κοπελιτσα λες και σας εβρισε.

Δε λεω, αυτο που λεει δεν ειναι σωστο ουτε εγω συμφωνω αλλα δεν ειναι τροπος αυτος. Τι ειστε δικαστες? Η δικη μου ερωτηση ηταν πολυ βαρετη για να ασχοληθειτε αλλα βρηκατε εδω τον τροπο να αναδειχθειτε ολα τα ηθικα στοιχεια!

Μη μου πειτε οτι πρωτη φορα ακουτε για καποιο τετοιο κολπο γιατι θα ξερασω! Επαναλαμβανω, δε συμφωνω με την κοπάλα, αλλα ουτε και με τον δικο της που αλλα υποσχεται και αλλα κανει, αλλα τουλαχιστον αυτη ειχε τα αρχιδια να παραδεχτει αυτο που σκεφτεται...οχι σαν κατι αλλες που ξερω.
Επειτα διαβασα ολα τα μηνυματα...η κοπελα στην πορεια καταλαβαινει οτι η αποψη της ειναι λαθος και καποιες συνεχιζουν να της επιτιθενται....επιπλεον η κοπελα ζηταει τη ΣΥΜΒΟΥΛΗ μας που σημαινει οτι κατα βαθος ξερει οτι αυτο δεν ειναι σωστο, στο κατω κατω δεν πηγε να τυλιξει και τον αντρα σας!

πες τα βρε κοπελα μου !!!




Respect Respect Respect Respect Respect

62Koritsia SOS!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Koritsia SOS!!!!! Δευ Σεπ 17, 2012 10:33 pm

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini31 έγραψε:
Evita1988 έγραψε:
xristinaki28 έγραψε:Ρε κοριτσια για μισο λεπτο! Απευθυνομαι στις κοπελες που μιλησαν με αγενεια στην κοπελα που εγραψε το θεμα και οχι σε οσες μιλησαν ευγενικα.
Μου θυμιζετε τους γραμματεις και τους Φαρισαιους που τους ειπε ο Χριστος το " Ο αναμαρτητος πρωτος τον λιθον βαλλετω". Σημερα μπηκα στο forum και ηθελα να μοιραστω την αγωνια μου για το αν ειμαι εγκυος και δε μου απαντησε καμια και απο την αλλη βλεπω να εχετε πεσει πανω στην κοπελιτσα λες και σας εβρισε.

Δε λεω, αυτο που λεει δεν ειναι σωστο ουτε εγω συμφωνω αλλα δεν ειναι τροπος αυτος. Τι ειστε δικαστες? Η δικη μου ερωτηση ηταν πολυ βαρετη για να ασχοληθειτε αλλα βρηκατε εδω τον τροπο να αναδειχθειτε ολα τα ηθικα στοιχεια!

Μη μου πειτε οτι πρωτη φορα ακουτε για καποιο τετοιο κολπο γιατι θα ξερασω! Επαναλαμβανω, δε συμφωνω με την κοπάλα, αλλα ουτε και με τον δικο της που αλλα υποσχεται και αλλα κανει, αλλα τουλαχιστον αυτη ειχε τα αρχιδια να παραδεχτει αυτο που σκεφτεται...οχι σαν κατι αλλες που ξερω.
Επειτα διαβασα ολα τα μηνυματα...η κοπελα στην πορεια καταλαβαινει οτι η αποψη της ειναι λαθος και καποιες συνεχιζουν να της επιτιθενται....επιπλεον η κοπελα ζηταει τη ΣΥΜΒΟΥΛΗ μας που σημαινει οτι κατα βαθος ξερει οτι αυτο δεν ειναι σωστο, στο κατω κατω δεν πηγε να τυλιξει και τον αντρα σας!

πες τα βρε κοπελα μου !!!




Respect Respect Respect Respect Respect

καλα εσυ που το παιζεις εξυπνη ως καινουρια και οι υπολοιπες που συμφωνειτε μαζι σας να σας ενημερωσω οτι στο φορουμ αυτο κατα καιρους μπαινουν πολυ ψευτικοι χρηστες τα λεγομενα τρολς και καθονται και γραφουν οτι βλακεια τους ερθει στο κεφαλι.οποτε μην βιαστειτε να υπερασπιστειτε το καθε τρολ που μπαινει εδω μεσα.

63Koritsia SOS!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Koritsia SOS!!!!! Δευ Σεπ 17, 2012 10:53 pm

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιπον καλημερα σας Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Κοριτσια μου μην συγχυζεστε. Very Happy Very Happy Very Happy Δεν χλευασα κανεναν ,με καθε ειλικρινεια ειπα λοιπον οτι το θεμα μου εφερε γελια.Κατα πρωτης. Very Happy Very Happy Very Happy
Κατα δευτερης Very Happy Very Happy μολις μου εγραψε οτι δεν ξερει απο σεξ(αλλα απο πονηριες στο σεξ μανουλα)επιβεβαιωθηκα οτι μας κανει πλακα Sad Sad
Λυπαμαι αλλα θελω να ενημερωσω οτι ειμαι πολυ καιρο στο φορουμ ,δεν εχω ερεθι σε αντιπαραθεση ποτε,δεν ειναι και του τυπου μου αλλωστε,αλλα μολις διαβασα το θεμα...ε ρε Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy κοριτσιααααα....προς θεου δλδ . Shocked Shocked Shocked

εχω διαβασει πολλες ιστοριες με κοπελες που προσπαθουν να κανουν παιδακι και ναι εκει συμπονεσα και εκλαψα μαζι τους .
Αλλα να μαζευει τα σπερματοζωαρια απο πανω της ... Shocked Shocked Shocked ε οχι ρε κοριτσια .Αυτο ειναι πολυ τρανταχτο Shocked ,οτι και να εγραψε μετα απλα το επιβεβαιωνει οτι ηθελε να κανει την πλακα της.

Καλη συνεχεια και λυπαμαι για το θεμα

64Koritsia SOS!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Koritsia SOS!!!!! Τρι Σεπ 18, 2012 12:32 am

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evaki27 έγραψε:Γεια σου markaa!!! Καταρχάς σ' ευχαριστώ που μου απάντησες! Νομίζεις δεν του το έχω πει/ Είναι ανένδοτος! Μου κάνει όλα τα χατήρια αλλά σ' αυτό το θέμα αμετακίνητος! Δυστυχώς οι άντρες δε μπορούν να καταλάβουν ότι για μας κάθε χρόνος που περνάει στενεύει όλο και περισσότερο τα περιθώρια!!! Βλέπω άλλες κοπέλες στην ηλικία μου και κάνουν το βήμα...και βλέπω ότι η κρίση λειτουργεί ανασταλτικά μόνο για μένα...Εφόσον δεν θα ήθελε κάποια έκτρωση σημαίνει ότι το θέλει απλά δεν το παίρνει απόφαση....βέβαια σέβομαι τη γνώμη σου και σ'ευχαριστώ, σίγουρα θα το ξανασκεφτώ απλά είχα την ανάγκη να το μοιραστώ μαζί σας!
ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΚΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΑΛΛΑ <<ΦΟΒΑΤΑΙ>> ΝΑΙ ΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΑΚΟΥΣ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΓΩΙΣΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΤΟΥΝ. ΤΙ ΦΟΒΑΤΑΙ? ΤΙΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ, ΟΤΙ ΘΑ ΧΑΣΕΤΕ ΑΡΚΕΤΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΕΣ, ΑΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΤΟ ΜΩΡΟ, ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ, ΑΝ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΟΙ ΓΟΝΕΙΣ, ΚΛΠ ΚΛΠ ΚΛΠ. ΕΧΟΥΝ ΚΙ ΕΚΕΙΝΟΙ ΠΑΤΡΙΚΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ. ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΠΑΘΕ ΚΡΙΣΗ ΠΑΝΙΚΟΥ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ? ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ? ΣΕ ΠΙΟ ΓΙΑΤΡΟ? ΝΑ ΠΕΡΝΕΙ ΤΗΛ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΝΑ ΡΩΤΑΕΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΤΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ? ΕΙΧΑ ΜΕΙΝΕΙ Koritsia SOS!!!!! - Σελίδα 3 606100 ΠΑΝΤΑ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΨΥΧΡΑΙΜΟΣ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ Κ ΕΙΧΑΜΕ ΑΛΛΑΞΕΙ ΡΟΛΟΥΣ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΧΑΖΟΜΠΑΜΠΑΣ ΑΛΛΑ Ο ΦΟΒΟΣ ΣΤΑΘΕΡΟΣ... ΜΗ ΤΡΕΞΕΙ ΜΗ ΠΕΣΕΙ ΜΗ ΤΟ ΕΝΑ ΜΗ ΤΟ ΑΛΛΟ... ΓΙΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ. ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΧΕΙΡΙΣΤΕΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕ ΤΟ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΟΜΟΡΦΑ ΓΛΥΚΑ ΔΩΣΕ ΤΟΥ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΑΠΡΙΤΣΙΟ ΟΤΙ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΠΟΛΥ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΣΟΥ ΑΥΤΕΣ ΒΓΑΛΤΕΣ ΑΜΕΣΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΝΩΡΙΜΟΤΗΤΑ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ. ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΣΜΑΤΑ Koritsia SOS!!!!! - Σελίδα 3 215994

65Koritsia SOS!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Koritsia SOS!!!!! Τρι Σεπ 18, 2012 1:42 am

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Προσωπικά, μόλις διάβασα την ιστορία της κοπέλας, μου ήρθε το παρακάτω στο μυαλό:

"Άλλη πολυσυζητημένη υπόθεση ήταν αυτή του Θανάση Καραχρήστου, πρώην συζύγου της ολυμπιονίκη Κατερίνας Θάνου. Ο ποδοσφαιριστής και προπονητής του Ολυμπιακού Λουτρακίου είχε σχέση με την τραγουδίστρια Λιούμπα Ζώρα, η οποία έμεινε έγκυος και ισχυριζόταν πως το παιδί είναι δικό του. Εκείνος, από την πλευρά του, υποστήριξε πως η τραγουδίστρια με δόλο τού έκλεψε το σπέρμα από το προφυλακτικό. Τελικά, η άκρη του νήματος βρέθηκε όταν ο Καραχρήστος υποβλήθηκε σε τεστ DNA. Το παιδί αποδείχθηκε πως ήταν δικό του και έτσι το αναγνώρισε."

66Koritsia SOS!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Koritsia SOS!!!!! Τρι Σεπ 18, 2012 1:44 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
panta έγραψε:Προσωπικά, μόλις διάβασα την ιστορία της κοπέλας, μου ήρθε το παρακάτω στο μυαλό:

"Άλλη πολυσυζητημένη υπόθεση ήταν αυτή του Θανάση Καραχρήστου, πρώην συζύγου της ολυμπιονίκη Κατερίνας Θάνου. Ο ποδοσφαιριστής και προπονητής του Ολυμπιακού Λουτρακίου είχε σχέση με την τραγουδίστρια Λιούμπα Ζώρα, η οποία έμεινε έγκυος και ισχυριζόταν πως το παιδί είναι δικό του. Εκείνος, από την πλευρά του, υποστήριξε πως η τραγουδίστρια με δόλο τού έκλεψε το σπέρμα από το προφυλακτικό. Τελικά, η άκρη του νήματος βρέθηκε όταν ο Καραχρήστος υποβλήθηκε σε τεστ DNA. Το παιδί αποδείχθηκε πως ήταν δικό του και έτσι το αναγνώρισε."

α γινονται και αλλα τετοια ετσι ε;

67Koritsia SOS!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Koritsia SOS!!!!! Τρι Σεπ 18, 2012 2:05 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
panta έγραψε:Προσωπικά, μόλις διάβασα την ιστορία της κοπέλας, μου ήρθε το παρακάτω στο μυαλό:

"Άλλη πολυσυζητημένη υπόθεση ήταν αυτή του Θανάση Καραχρήστου, πρώην συζύγου της ολυμπιονίκη Κατερίνας Θάνου. Ο ποδοσφαιριστής και προπονητής του Ολυμπιακού Λουτρακίου είχε σχέση με την τραγουδίστρια Λιούμπα Ζώρα, η οποία έμεινε έγκυος και ισχυριζόταν πως το παιδί είναι δικό του. Εκείνος, από την πλευρά του, υποστήριξε πως η τραγουδίστρια με δόλο τού έκλεψε το σπέρμα από το προφυλακτικό. Τελικά, η άκρη του νήματος βρέθηκε όταν ο Καραχρήστος υποβλήθηκε σε τεστ DNA. Το παιδί αποδείχθηκε πως ήταν δικό του και έτσι το αναγνώρισε."

α γινονται και αλλα τετοια ετσι ε;

να εσπασε το προφυλακτικο μου φαινετε πιο πιθανο.

68Koritsia SOS!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Koritsia SOS!!!!! Τρι Σεπ 18, 2012 2:47 am

Elenitsa_28


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
evaki27 έγραψε:Γεια σας κορίτσια! Είμαι 27 χρονών και αρραβωνιασμένη. Εγώ δε δουλεύω αλλά δου λεύει ο αρραβωνιαστικός μου. Η δουλειά του είναι όσο σίγουρη είναι όλων των Ελλήνων. Εκείνος επικαλείται την οικονομική κρίση και δε θέλει ακόμη παιδί ωστόσο μου έχει δηλώσει ότι αν ερχόταν μια εγκυμοσύνη δεν θα προχωρούσαμε σε έκτρωση. Εγώ θέλοντας παιδιά εδώ και 2-3 χρονια, βλέποντας ότι δεν υπάρχει φως στο τούνελ όσον αφορά την οικονομική κρίση, ακούγοντας κάθε μέρα για περιπτώσεις υπογονιμότητας και προσβλέποντας στη σίγουρη οικονομική βοήθεια των γονιών μου, είμαι αποφασισμένη να κάνω τα πάντα......διαβάζοντας στο internet ότι το σπέρμα ζει 15-20 λεπτά έξω από το σώμα, κατά τη σεξουαλική επαφή καθώς θα αφήσει το σπέρμα του στο σώμα μου, την ώρα που θα πάει στο μπάνιο για χαρτί εγώ μετα δάχτυλά μου θα βάλω όση περισσότερη ποσότητα σπέρματος μπορώ μέσα στον κόλπο μου! Το ξέρω καποιοι και καποιες θα το χαρακτηρίσουν "κατινιά", αλλά υποστηρίξτε με κορίτσια!!!!! Μόνο εσείς μπορείτε να με καταλάβετε! Αν έχετε και κάποια ιδέα ή συμβουλή σας παρακαλώ να με βοηθήσετε!!!!

EYAKI MOY KALHSPERA SOY!
TO MONO POY EXW NA SOY PW EINAI PWS SE NIWTHW APOLYTA!!!
EIMAI ME TON TWRA ARRABWNIASTIKO MOY 10XRONIA MAZI, TA 5 TELEYTAIA XRONIA THELW TOSO POLY NA KANW ENA PAIDI.
MEXRI PRIN 6 MHNES DOYLEYA KAI TOY ELEGA ELA NA KANOYME ENA PAIDI OSO EIMAI STH DOYLEIA (GIATI TA OFELH POLLA). TIPOTA AYTOS ANENDOTOS. DEN EIMAI ETOIMOS, ENA PAIDI EXEI POLLES EYTHYNES, EINAI H OIKNOMIMIKH KRISH KTL.
TWRA EIMAI ANERGH KAI ZOYME MONO ME TO MISTHO TOY (TA XRHMATA TOY TAMEIOY ANERGIAS POY PAIRNW PANE SE DANEIO)
O ARRABWNIASTIKOS MOY OMWS THELEI PAIDI, TWRA POY ZOYME ME 1 KAI OXI 2 MISTHOYS KAI KSEREIS GIATI? GIATI OSO DOYLEYA TOY ELEGAN OI GONEIS TOY NA PROSEXEI GIATI DEN EINAI ETOIMOI NA GINOYN PAPOYDES KAI NA KOITOYN ENA MWRO. LES KAI TOYS ZHTHSA POTE KATI TETOIO (AS EINAI KALA H MAMA MOY).
EGW FYSIKA KAI DEN GNWRIZA TPT. FANTAZESAI PWS ENIWSA MOLIS TO EMATHA?
SYMBOYLH MOY:PROSPATHISE NA ANAKALYPSEIS TON PRAGMATIKO LOGO POY O SYNTROFOS SOY DE THELEI....
TIP: KSEKINA NA KANEIS PAREA ME ZEYGARIA POY EXOYN MWRAKIA, ARGA H GRHGORA THA ANAKALYPSEI THN OMORFIA THS ZWHS ME ENA MWRO KAI THA ALLAKSEI GNWMH.

KALH TYXH MESA APO THN KARDIA MOY!!! Koritsia SOS!!!!! - Σελίδα 3 417472

69Koritsia SOS!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Koritsia SOS!!!!! Τρι Σεπ 18, 2012 2:29 pm

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elenitsa_28 έγραψε:


TWRA EIMAI ANERGH KAI ZOYME MONO ME TO MISTHO TOY (TA XRHMATA TOY TAMEIOY ANERGIAS POY PAIRNW PANE SE DANEIO)
O ARRABWNIASTIKOS MOY OMWS THELEI PAIDI, TWRA POY ZOYME ME 1 KAI OXI 2 MISTHOYS KAI KSEREIS GIATI? GIATI OSO DOYLEYA TOY ELEGAN OI GONEIS TOY NA PROSEXEI GIATI DEN EINAI ETOIMOI NA GINOYN PAPOYDES KAI NA KOITOYN ENA MWRO. LES KAI TOYS ZHTHSA POTE KATI TETOIO (AS EINAI KALA H MAMA MOY).
EGW FYSIKA KAI DEN GNWRIZA TPT. FANTAZESAI PWS ENIWSA MOLIS TO EMATHA?

Και μετά από αυτό που έμαθες συνεχίζεις και είσαι μαζί του;Είσαι με έναν άνθρωπο που το πότε θα κάνει παιδί το καθορίζουν οι δικοί του τι να πω...

70Koritsia SOS!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Koritsia SOS!!!!! Πεμ Σεπ 20, 2012 11:33 am

Elenitsa_28


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kafedaki? έγραψε:
Elenitsa_28 έγραψε:


TWRA EIMAI ANERGH KAI ZOYME MONO ME TO MISTHO TOY (TA XRHMATA TOY TAMEIOY ANERGIAS POY PAIRNW PANE SE DANEIO)
O ARRABWNIASTIKOS MOY OMWS THELEI PAIDI, TWRA POY ZOYME ME 1 KAI OXI 2 MISTHOYS KAI KSEREIS GIATI? GIATI OSO DOYLEYA TOY ELEGAN OI GONEIS TOY NA PROSEXEI GIATI DEN EINAI ETOIMOI NA GINOYN PAPOYDES KAI NA KOITOYN ENA MWRO. LES KAI TOYS ZHTHSA POTE KATI TETOIO (AS EINAI KALA H MAMA MOY).
EGW FYSIKA KAI DEN GNWRIZA TPT. FANTAZESAI PWS ENIWSA MOLIS TO EMATHA?

Και μετά από αυτό που έμαθες συνεχίζεις και είσαι μαζί του;Είσαι με έναν άνθρωπο που το πότε θα κάνει παιδί το καθορίζουν οι δικοί του τι να πω...

KAI TI NA KANW? NA TON AFHSW?
TON AGAPAW PARA POLY, EIMAI 10 XRONIA MAZI TOY K EIMAI POLY EYTYXISMENH. ESY DHLADH THA TON AFHNES?

71Koritsia SOS!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Koritsia SOS!!!!! Πεμ Σεπ 20, 2012 12:09 pm

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΤΙ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ?! ΔΗΛ ΜΕ ΚΑΘΕ ΔΥΣΚΟΛΙΑ Η' ΚΑΘΕ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΤΟΥ ΣΥΝΤΡΟΦΟΥ ΜΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ!? ΑΠΛΩΣ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΙΟ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΕΣ ΑΡΧΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΕΙ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΙΣΩΣ ΘΕΩΡΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΩΡΙΜΟΙ ΣΕ ΤΟΣΟ ΣΟΒΑΡΑ ΘΕΜΑΤΑ! ΙΣΩΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΛΙΓΗ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΡΜΑΛ! Ε ΚΑΙ? ΟΛΟΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΝΤΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ Η' ΠΟΛΥ ΜΑΜΑΚΗΔΕΣ! ΓΝΩΣΤΟ! ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΟΥΜΕ ΜΕ ΩΡΙΜΟΤΗΤΑ! ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΕΓΩΙΣΜΟΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΩΡΟΥΝ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΖΕΥΓΑΡΙ!

72Koritsia SOS!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Koritsia SOS!!!!! Σαβ Σεπ 22, 2012 5:33 am

Elenitsa_28


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αφρουλα έγραψε:ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΤΙ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ?! ΔΗΛ ΜΕ ΚΑΘΕ ΔΥΣΚΟΛΙΑ Η' ΚΑΘΕ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΤΟΥ ΣΥΝΤΡΟΦΟΥ ΜΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ!? ΑΠΛΩΣ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΙΟ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΕΣ ΑΡΧΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΕΙ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΙΣΩΣ ΘΕΩΡΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΩΡΙΜΟΙ ΣΕ ΤΟΣΟ ΣΟΒΑΡΑ ΘΕΜΑΤΑ! ΙΣΩΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΛΙΓΗ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΡΜΑΛ! Ε ΚΑΙ? ΟΛΟΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΝΤΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ Η' ΠΟΛΥ ΜΑΜΑΚΗΔΕΣ! ΓΝΩΣΤΟ! ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΟΥΜΕ ΜΕ ΩΡΙΜΟΤΗΤΑ! ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΕΓΩΙΣΜΟΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΩΡΟΥΝ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΖΕΥΓΑΡΙ!

PROS THEOY AFROYLA MOY DEN EIPA KATI TETOIO OYTE KAN TO SKEFTHKA!!!!
AYTO POY DIABASES HTAN MALLON H APANTHSH POY EDWSA STO KAFEDAKI POY ME RWTHSE TO PARAKATW:
Και μετά από αυτό που έμαθες συνεχίζεις και είσαι μαζί του;Είσαι με έναν άνθρωπο που το πότε θα κάνει παιδί το καθορίζουν οι δικοί του τι να πω...

APLA KAI MONO GIA NA DW PWS SKEFTETAI AYTH KAI TI THA EKANE.....

73Koritsia SOS!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Koritsia SOS!!!!! Σαβ Σεπ 22, 2012 8:09 am

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elenitsa_28 έγραψε:
PROS THEOY AFROYLA MOY DEN EIPA KATI TETOIO OYTE KAN TO SKEFTHKA!!!!
AYTO POY DIABASES HTAN MALLON H APANTHSH POY EDWSA STO KAFEDAKI POY ME RWTHSE TO PARAKATW:
Και μετά από αυτό που έμαθες συνεχίζεις και είσαι μαζί του;Είσαι με έναν άνθρωπο που το πότε θα κάνει παιδί το καθορίζουν οι δικοί του τι να πω...

APLA KAI MONO GIA NA DW PWS SKEFTETAI AYTH KAI TI THA EKANE.....

Η αλήθεια είναι Ελενίτσα μου ότι άμα είσαι έξω από το χορό πολλά τραγούδια λες...Εγω τι έχω κάνει σε σχέση βέβαια που είδα ότι οι γονείς καθόριζαν κάποια πράγματα α)Χτύπησα μια φορά το καμπανάκι και μετά που επαναλήφθηκαν την έκανα, αλλά ξαναλέω ήμουν σε σχέση...
Δε λέω και ο άντρας μου μαμακίζει κάπως αλλά όχι σε τόσο σοβαρά θέματα..
Σόρρυ αν το είπα κάπως απότομα, αλλά μου ήρθε κάπως...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις