Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
290 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 290 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 9]

MarialenaK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εκανα αιτηση μονο μεσω εσπα και πηγα με τους συμπληρωματικους πινακες... Ποια αν ισχυουν ρωτας??? Ειναι κ σενα στα βρεφη?? Για την εντολη τοποθετησης σου τονιζω οτι δεν ρωτησα κοριτσακι μου...

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MarialenaK έγραψε:Εκανα αιτηση μονο μεσω εσπα και πηγα με τους συμπληρωματικους πινακες... Ποια αν ισχυουν ρωτας??? Ειναι κ σενα στα βρεφη?? Για την εντολη τοποθετησης σου τονιζω οτι δεν ρωτησα κοριτσακι μου...

δεν ξερω καν ποια ειναι η εντολη τοποθετησης

Γιατι επιμενουν οτι ειδοποιουν μονο 1η φουρνια
η 2η ειναι κατηγορηματικη οτι δεν ....ακομα

Γιαυτο δεν εχω καταλαβει τι γινετε.

marion

marion
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λοιπόν,εμένα η μικρή θα πάει στα βρέφη.

Είχα κάνει και αίτηση στον δήμο εκτός εσπα αλλά είχα απορριφθεί.

Μέσω εσπα μας πήραν με την δεύτερη φουρνιά.

Η ενημέρωση που είχαμε από τον σταθμό μέχρι την παρασκευή ήταν ότι δεν έχουν προσωπικό κ ότι την δευτέρα θα τους έστελναν προσωπικό,οπότε κ θα ξαναμιλούσαμε σήμερα.

Σήμερα που μιλήσαμε με τον 9ο μας είπαν ότι μπορούμε να ξεκινήσουμε από αύριο.Προφανώς λύθηκαν όλα τους τα προβλήματα.

Βέβαια στην γενική κ αόριστη ερώτηση που έκανα στη διευθύντρια του 6ου για το αν ήρθαν οι εντολές μου είπε πως έχουν έρθει κ με ρώτησε το όνομα του παιδιού κ μου είπε ότι δεν το βρίσκει.
Άρα έχουν έρθει ρε παιδιά οι εντολές!!!

MarialenaK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μηπως αφορα μονο τα βρεφη η λυση του προβληματος?? Δηλαδη προσελαβαν βρεφοκομους και για αυτο ξεκιναμε εμεις??

marion

marion
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MarialenaK έγραψε:Μηπως αφορα μονο τα βρεφη η λυση του προβληματος?? Δηλαδη προσελαβαν βρεφοκομους και για αυτο ξεκιναμε εμεις??

ναι,ναι πολύ πιθανό!Αλλά επιμένω ότι στο λάθος τηλ.που έκανα στον 6ο (που νομίζω ΔΕΝ έχει βρέφη)μου είπαν ότι ήρθαν οι εντολές.Τι να πω ρε παιδιά...
Mamavivo πάρε στον 6ο ή στον 9ο κ ρώτα γενικά και αόριστα

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και μενα στα βρεφη ειναι ειναι 2 χρονων
και ναι λοιπον και ο 7ος λεει οτι ηρθαν οι εντολες

μονο ο 8ος το αρνητε που ανηκω και τα κεντρικα


δεν καταλαβαινω γιατι ομως.

MarialenaK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι εχεις δικιο στον 6ο δεν εχει βρεφη... Mamavivo αν ημουν στην θεση σου και επικρατουσε αυτη η συγχυση θα πηγαινα στην Φλεμινγκ, κατι που ουτως ή αλλως θα εκανα αυριο αν δεν ξεκινουσαμε τελικα για να δω τι γινεται...

MarialenaK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ουτε κ εγω το καταλαβαινω αυτο... Γιατι σου λενε ετσι ρε γαμωτο???

MarialenaK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Marion, ρωτησα την Κα Μαριαννα τι πρεπει να εχω μαζι και μου ειπε τσαντα με το ονομα του παιδιου, μια ή δυο αλλαξιες, μωρομαντηλα που μπορει και να μην χρειαστουν και πανες μονο αν εχει θεμα δερματικο γιατι εκει εχουν λεει... Εσενα τι σου ειπαν??

marion

marion
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πάντως επειδή τις στέλνουν ταχυδρομικά τις εντολές ίσως κ να μην έχουν πάει στον 8ο(Εντάξει,παρατραβηγμένο...μη βαράτε!)
Εγώ που είχα κάνει αίτηση στον 8ο μέσω δήμου κ στην επαφή που είχα μαζί τους όταν με είχανε βάλει εκεί στα πρώτα αποτελέσματα της 2ης φουρνιάς είχα παρατηρήσει μια άρνηση για νέα παιδιά.

Τη μία μου έλεγαν ότι είναι υπεράριθμοι,την άλλη"καλή επιτυχία" με...νόημα!Δεν ξέρω!
Μπορεί να είμαι κ προκατειλημμένη με αυτά που λέμε τώρα κ να λέω βλακείες.
Δεν ξέρω τι να πω.Ξαναπάρε στα κεντρικά κ πες τους ρε παιδιά ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ να πήγαν εντολές παντού ΕΚΤΟΣ από τον 8ο???Τι συμβαίνει με τον 8ο???

marion

marion
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MarialenaK έγραψε:Marion, ρωτησα την Κα Μαριαννα τι πρεπει να εχω μαζι και μου ειπε τσαντα με το ονομα του παιδιου, μια ή δυο αλλαξιες, μωρομαντηλα που μπορει και να μην χρειαστουν και πανες μονο αν εχει θεμα δερματικο γιατι εκει εχουν λεει... Εσενα τι σου ειπαν??

Ναι κ εμένα μου είπε τσάντα με όνομα,μια αλλαξιά ρούχα,πάνες κ πιπίλα αν χρησιμοποιεί...
Την ρώτησα αν χρειάζεται να βάλω κάτι από φαγητό (φρούτο δηλαδή) κ μου είπε όχι.Απλά ενημερώνουμε αν τα τρώει αλεσμένα ή όχι.

Για δερματικό δε μου ανέφερε κάτι.
Κ η πλάκα είναι ότι το Σάββατο της έβαλα πάνες libero για πρώτη φορά κ εμφάνισε κάτι σπυράκια.Ελπίζω να ήταν σύμπτωση!!!

Αυτά...
Αχχχ
Πώς το βλέπεις?Θα κάτσει η δικιά σου?Έχω μεγάλη αγωνίαααααααααα Very Happy

MarialenaK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κ εγω εχω πολυ αγωνια... Δεν ειμαι σιγουρη οτι θα κατσει κ φοβαμαι πολυ.. Αυριο θα την παω με την μανα μου για να την εξουσιοδοτησω να παιρνει το παιρνει το παιδι ειδικα τις πρωτες μερες που θα πηγαινει δυωρα... Τσαντα με το ονομα δηλαδη?? Θα βαλουμε ετικετα?? Εχω τοσο αγχος που δεν κοβω ουτε με βαλε αυτη τη στιγμη...

marion

marion
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MarialenaK έγραψε:Κ εγω εχω πολυ αγωνια... Δεν ειμαι σιγουρη οτι θα κατσει κ φοβαμαι πολυ.. Αυριο θα την παω με την μανα μου για να την εξουσιοδοτησω να παιρνει το παιρνει το παιδι ειδικα τις πρωτες μερες που θα πηγαινει δυωρα... Τσαντα με το ονομα δηλαδη?? Θα βαλουμε ετικετα?? Εχω τοσο αγχος που δεν κοβω ουτε με βαλε αυτη τη στιγμη...

χαχαχαχα και εγώ έχω ΠΟΛΥ άγχος,λες κ θα πάω εγώ σχολείο!Χαχαχα
Εμάς μας έχει δώσει μια τσαντούλα η ξαδέλφη της όπου απ'ότι είδα είχε γράψει με μαρκαδόρο το όνομά της επάνω.Θα γράψουμε κ εμείς πάνω στην τσάντα...

Αααα κ μπιμπερό για νερό μου είπε,εκτός αν πίνει από ποτήρι!

Εγώ αύριο θα πάω με τον μπαμπά της κ άλλη μέρα με την γιαγιά που θα την παίρνει!Αχχχ ωραία!

MarialenaK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σχολικη τσαντα περιπου δηλαδη?? Γιατι λεω να παω να της παρω σημερα και δεν ξερω τι ειδους τσαντα... Εμενα εχει παγουρακι που πινει νερο αλλα οχι μονη της βεβαια.. Πανες θα της βαλω για να ειμαι σιγουρη!!
Αυτο που με αγχωνει πιο πολυ ειναι οτι η αναστασια εκτος απο γκαγκα και διαφορα αλλα δικα της δεν μιλαει και πως θα καταλαβαινουν τι ειναι αυτο που θελει??

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιπον ξαναπηρα στον 8ο ,και τους την ειπα ευγενικα αλλα το πιασανε το νοημα και ναι εκ θαυματος ειχαν την λιστα και ναι εκ θαυματος θα με παρουν σημερα το μεσημερι για λεπτομερειες.

καλα θα τους σπασω τα νευρα και δεν θα τον παω κιολας.

marion

marion
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MarialenaK έγραψε:Σχολικη τσαντα περιπου δηλαδη?? Γιατι λεω να παω να της παρω σημερα και δεν ξερω τι ειδους τσαντα... Εμενα εχει παγουρακι που πινει νερο αλλα οχι μονη της βεβαια.. Πανες θα της βαλω για να ειμαι σιγουρη!!
Αυτο που με αγχωνει πιο πολυ ειναι οτι η αναστασια εκτος απο γκαγκα και διαφορα αλλα δικα της δεν μιλαει και πως θα καταλαβαινουν τι ειναι αυτο που θελει??

Δεν διευκρίνισα αν την αλλαξιά την αφήνεις στο σχολείο ή την πηγαινοφέρνεις.Τσάντα νηπίου λογικά.Δεν ξέρω κ εγώ!
Κοίτα θεωρώ ότι με τον καιρό θα μάθουν να καταλαβαίνουν το παιδάκι κ μην ξεχνάς ότι έχουν μεγάλη εμπειρία,δεν είναι κάποιος άσχετος που βλέπει πρώτη φορά παιδί.
Ακόμα κ μωρό-μωρό να ήταν πιστεύω ότι με τον καιρό θα την καταλάβαιναν.Θα βρει τρόπους η μικρή σου να επικοινωνεί και με τη δασκάλα της...μην ανησυχείς!

marion

marion
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamavivo έγραψε:Λοιπον ξαναπηρα στον 8ο ,και τους την ειπα ευγενικα αλλα το πιασανε το νοημα και ναι εκ θαυματος ειχαν την λιστα και ναι εκ θαυματος θα με παρουν σημερα το μεσημερι για λεπτομερειες.

καλα θα τους σπασω τα νευρα και δεν θα τον παω κιολας.


Μα καλά,δεν καταλαβαίνω...γιατί σου είπαν ψέματα???Είναι δυνατόν?
Τι σου είπαν δηλαδή?Είχαν ξεπέσει οι λίστες?Μας δουλεύουν?Τι σου είπαν???
Και επίσης είναι υπεύθυνη στάση αυτή?Να λένε ψέματα???Έτσι θα κάνουν κ με τα παιδιά?Τι να πω ρε παιδί μου...

Γιατί να μην τον πας???

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marion έγραψε:
mamavivo έγραψε:Λοιπον ξαναπηρα στον 8ο ,και τους την ειπα ευγενικα αλλα το πιασανε το νοημα και ναι εκ θαυματος ειχαν την λιστα και ναι εκ θαυματος θα με παρουν σημερα το μεσημερι για λεπτομερειες.

καλα θα τους σπασω τα νευρα και δεν θα τον παω κιολας.


Μα καλά,δεν καταλαβαίνω...γιατί σου είπαν ψέματα???Είναι δυνατόν?
Τι σου είπαν δηλαδή?Είχαν ξεπέσει οι λίστες?Μας δουλεύουν?Τι σου είπαν???
Και επίσης είναι υπεύθυνη στάση αυτή?Να λένε ψέματα???Έτσι θα κάνουν κ με τα παιδιά?Τι να πω ρε παιδί μου...

Γιατί να μην τον πας???
γιατι δεν γουσταρω αυτην την συμπεριφορα και θα παω να τους τα πω και στα μουτρα
θα γινουμε κωλος λεμε.
ΔΛΔ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΤΕΣ ΡΕ ΦΙΛΕ ΗΜΑΡΤΟΝ
ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΛΕΜΕ

MarialenaK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamavivo, εχεις καθε δικιο που εχεις νευριασει, εκανες τοσα τηλ. και σε δουλευαν αλλα αν εχεις αναγκη να πας το παιδακι σου στον σταθμο γιατι να μην το κανεις? Η διευθυντρια δεν εχει να κανει με τους βρεφοκομους, ηρεμησε και σκεψου τον αγωνα που καναμε για να μπουμε...

marion

marion
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamavivo έγραψε:
marion έγραψε:
mamavivo έγραψε:Λοιπον ξαναπηρα στον 8ο ,και τους την ειπα ευγενικα αλλα το πιασανε το νοημα και ναι εκ θαυματος ειχαν την λιστα και ναι εκ θαυματος θα με παρουν σημερα το μεσημερι για λεπτομερειες.

καλα θα τους σπασω τα νευρα και δεν θα τον παω κιολας.


Μα καλά,δεν καταλαβαίνω...γιατί σου είπαν ψέματα???Είναι δυνατόν?
Τι σου είπαν δηλαδή?Είχαν ξεπέσει οι λίστες?Μας δουλεύουν?Τι σου είπαν???
Και επίσης είναι υπεύθυνη στάση αυτή?Να λένε ψέματα???Έτσι θα κάνουν κ με τα παιδιά?Τι να πω ρε παιδί μου...

Γιατί να μην τον πας???
γιατι δεν γουσταρω αυτην την συμπεριφορα και θα παω να τους τα πω και στα μουτρα
θα γινουμε κωλος λεμε.
ΔΛΔ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΤΕΣ ΡΕ ΦΙΛΕ ΗΜΑΡΤΟΝ
ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΛΕΜΕ

Ναι,δεν έχεις άδικο!Είναι εξωφρενικό να σε δουλεύουν κατάμουτρα αλλά μην πάρεις βιαστική απόφαση!Πήγαινε ξέχεσέ τους μεν κ πες τους κιόλας πώς να εμπιστευτώ σε εσάς τώρα το παιδί μου,αλλά μην απορρίψεις τη θέση.
Μετά που θα ηρεμήσεις μπορεί να το μετανιώσεις.Κ μπορεί οι δασκάλες να είναι καλές ρε παιδί μου κ αυτό να ήταν μια ανεύθυνη στάση της διευθύντριας...τι να πω???
Υπέγραψε μην χάσεις τη θέση κ αν τελικά όντως δε γουστάρεις σταμάτα τον.
Έχεις δίκαιο...κ εγώ έτσι ακριβώς θα ένιωθα!ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ στάση.
Rolling Eyes

MarialenaK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
marion λογικα την πηγαινοφερνεις την αλλαξια, αυτο καταλαβα εγω... Δεν τα τρωει αλεσμενα η δικια μου εμενα αλλα τα φρουτα ναι... Σου ζητησαν πιστοποιητικο υγειας και εμβολιων κτλ?? Εμενα επειδη δεν ειχα κανει αιτηση μεσω δημου μου ειπαν να τα προσκομισω...

marion

marion
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MarialenaK έγραψε:marion λογικα την πηγαινοφερνεις την αλλαξια, αυτο καταλαβα εγω... Δεν τα τρωει αλεσμενα η δικια μου εμενα αλλα τα φρουτα ναι... Σου ζητησαν πιστοποιητικο υγειας και εμβολιων κτλ?? Εμενα επειδη δεν ειχα κανει αιτηση μεσω δημου μου ειπαν να τα προσκομισω...

Όχι,δε μου είπε τίποτα για χαρτιά.Μπορεί απλά να τα ξέχασε γιατί δε νομίζω να τσέκαραν ότι είχα κάνει κ αίτηση στον δήμο γιατί όντως τα είχα στείλει με την άλλη αίτηση...
Θα δούμε αύριο...χοχοχο

MarialenaK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamavivo, πως εισαι?? Ηρεμησες λιγακι??

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MarialenaK έγραψε:mamavivo, πως εισαι?? Ηρεμησες λιγακι??

ΟΧΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΦΟΥΝΤΩΜΕΝΗ ,ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ .
ΑΣΕ ΠΟΥ ΠΝΙΓΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

MarialenaK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ελπιζω να ηρεμησεις και να πανε ολα καλα... Υπομονη με την δουλεια!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις