Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
287 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 287 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 9]

marion

marion
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι,ναι προσπάθησε να ηρεμήσεις λίγο.Σκέψου το παιδάκι σου που θα περνάει καλά εκεί και ανέφερέ τους ότι ο τρόπος τους ήταν απαράδεκτος!
Εντάξει,οι δασκάλες σίγουρα δεν εμπλέκονται σ'αυτό...

MarialenaK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εχω τρομερο αγχος κοριτσια... Δεν μπορω να συγκεντρωθω στην δουλεια μου.. Σκεφτομαι πως θα αντιδρασει αυριο η μικρη! Λετε στο τελος να μας γραφει κανονικα εμας και να το καταευχαριστιεται??? Ξερετε αισθανομαι κ ασχημα... Εγω δουλεια την κρατουσε ο πατερας της, τωρα στον σταθμο... Μονο εγω δεν εχω κατσει με το παιδι μου.

marion

marion
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MarialenaK έγραψε:Εχω τρομερο αγχος κοριτσια... Δεν μπορω να συγκεντρωθω στην δουλεια μου.. Σκεφτομαι πως θα αντιδρασει αυριο η μικρη! Λετε στο τελος να μας γραφει κανονικα εμας και να το καταευχαριστιεται??? Ξερετε αισθανομαι κ ασχημα... Εγω δουλεια την κρατουσε ο πατερας της, τωρα στον σταθμο... Μονο εγω δεν εχω κατσει με το παιδι μου.

Όχι βρε MarialenaK μην το σκέφτεσαι έτσι!!!Σημασία έχει να περνάτε καλά τον χρόνο που περνάτε μαζί!Μακάρι να μας γράφουν κ να ευχαριστιούνται...
Κ εγώ έχω αγχωθεί!Αφού μόλις μου είπε στο τηλέφωνο ότι μπορούμε να ξεκινήσουμε της λέω "Ωχ!Από πότε?".Τα έχασα...χαχαχα
Άσε που φοβάμαι μη με πιάσουν τα κλάματα...χαχαχα είμαι κ ευσυγκίνητη!

MarialenaK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κ εγω τα ιδια, ειμαι κ καρκινος βλεπεις... Κανω κ αλλη δουλεια εκτος απο κλαμα?? χαχαχα!!!!
Βλεπω εκτος απο την τσαντα της αναστασιας να φτιαχνω και μια δικη μου για να κατασκηνωσω εξω απο κει... Κ δεν μπορω να παρω αδεια κιολας!

marion

marion
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MarialenaK έγραψε:Κ εγω τα ιδια, ειμαι κ καρκινος βλεπεις... Κανω κ αλλη δουλεια εκτος απο κλαμα?? χαχαχα!!!!
Βλεπω εκτος απο την τσαντα της αναστασιας να φτιαχνω και μια δικη μου για να κατασκηνωσω εξω απο κει... Κ δεν μπορω να παρω αδεια κιολας!

Χαχαχαχα ανυπομονώωω.Είναι πολύ μεγάλο βήμα για τα παιδάκια το σχολείο!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dionisis έγραψε:καλημέρες,

στον π.σ. που περάσε η μικρή μου μου ζητήσανε ληξειαρχική πράξη γέννησης. Αυτό που με μπερδεύει είναι ότι ζητήσαν το πρωτότυπο. Θα το ζητήσω από το ΚΕΠ ή από άλλη υπηρεσία..;

Απο τα ΚΕΠ θα παρεις πιστοποιητικο γενησης. Με σφραγιδα,ειναι πρωτοτυπο. Το ιδιο ειναι.Την ληξιαρχικη πρεπει να την βγαζεις απο το ληξιαρχειο που δηλωσατε την μικρη,εκει που γενηθηκε δλδ.


Στο Μαρουσι ηρθαν οι εντολες τοποθετησης. Αυριο ή απο Δευτερα μπορειβ να ξεκινησει η μικρη,(θα παρουν κ απον τον σταθμο του μικρου ,δεν μπορει....ιδιος δημος ειναι). Και ελπιζω να διορθωσουν το επωνυμο μου στην εεταα...για να μην εχουμε παρατραγουδα.

dionisis


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
litsakos έγραψε:
dionisis έγραψε:καλημέρες,

στον π.σ. που περάσε η μικρή μου μου ζητήσανε ληξειαρχική πράξη γέννησης. Αυτό που με μπερδεύει είναι ότι ζητήσαν το πρωτότυπο. Θα το ζητήσω από το ΚΕΠ ή από άλλη υπηρεσία..;

Απο τα ΚΕΠ θα παρεις πιστοποιητικο γενησης. Με σφραγιδα,ειναι πρωτοτυπο. Το ιδιο ειναι.Την ληξιαρχικη πρεπει να την βγαζεις απο το ληξιαρχειο που δηλωσατε την μικρη,εκει που γενηθηκε δλδ.

litsako ευχαριστώ για την απάντηση σου, ειμαστε δημοτες Πάρου, η μικρή γεννήθηκε Αθήνα στο μητέρα και δηλώθηκε στο Μαρούσι. Από το μαρούσι δηλαδή πρέπει να ζητήσω την ληξειαρχική πράξη γέννησης (πρωτότυπο);

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dionisis έγραψε:
litsakos έγραψε:
dionisis έγραψε:καλημέρες,

στον π.σ. που περάσε η μικρή μου μου ζητήσανε ληξειαρχική πράξη γέννησης. Αυτό που με μπερδεύει είναι ότι ζητήσαν το πρωτότυπο. Θα το ζητήσω από το ΚΕΠ ή από άλλη υπηρεσία..;

Απο τα ΚΕΠ θα παρεις πιστοποιητικο γενησης. Με σφραγιδα,ειναι πρωτοτυπο. Το ιδιο ειναι.Την ληξιαρχικη πρεπει να την βγαζεις απο το ληξιαρχειο που δηλωσατε την μικρη,εκει που γενηθηκε δλδ.

litsako ευχαριστώ για την απάντηση σου, ειμαστε δημοτες Πάρου, η μικρή γεννήθηκε Αθήνα στο μητέρα και δηλώθηκε στο Μαρούσι. Από το μαρούσι δηλαδή πρέπει να ζητήσω την ληξειαρχική πράξη γέννησης (πρωτότυπο);

Λοιπον θα πας τωρα ή θα παρεις τηλεφωνο- τα κεπ ειναι ανοιχτα μεχρι τις 8 αν δεν κανω λαθος- να σε ενημερωσουν.Λογικα εχει ερθει στην μεριδα σας στην Παρο (εκει μενετε ετσι?) η ληξιαρχικη πραξη,οποτε η θα την παρεις απο το δημοτολογιο (στο δημαρχειο,απο το πρωι μεχρι τις 2 ειναι ανοιχτα-θα σου πουν στο κεπ το ωραριο). Συνηθως ερχονται υπηρεσιακα αυτα τα εγγραφα. Αλλιως αν δεν εχει ερθει θα την ζητησεις μεσω του δημου σας,θα πας θα κανεις αιτηση να σταλει ενα πιστοποιητικο γενησεως της μικρης. Στον παιδικο θα δειξουν κατανοηση αν σας καθυστερησει το χαρτι,θα εξηγησεις κ εν αναγκη θα παρεις μια βεβαιωση απο τον δημο οτι το περιμενεις.


εντιτ: στα κεπ εκει που μενεις θα πας dionisis.

dionisis


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ευχαριστώ litsakos Smile

marion

marion
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamavivo τι έγινε τελικά???Σε πήρανε τηλέφωνο?

ina..

ina..
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
αχ βρε κοριτσια...εγω στους πινακες 4/08 ειμουν στης επιλαχουσες...στους πινακες που βγαλανε παρασκευη βρεθικα οφιλουμενη σε δημοτικο της περιοχης μου...την δευτερα ομως μολης αλαξανε τους πινακες ημουν οφιλουμενη και στον δημοτικο και στον ιδιοτικο...αφου πιγα στην εεταα μου ειπαν οτι μαλον θα παω στην πρωτη επιλογη μου τον ιδιοτικο...ματα απο μια ευδομαδα με πηραν τηλ απο το ιδιοτικο και ευτιχος ξεκινισαμε εκει...και ευτιχος πραγματικα γιατη στον διμοτικο δεν εχουν παρει κανενα παιδακι που περασε με εσπα..δικεολογια-περιμενουν της εντολες τοποθετισεις...αχ ολο αυτον τον μηνα εχουμε τρελαθει ολες μας και κουραστικαμε να μην ξερουν την δουλια τους και τα κανουν μανταρα..αχ ...πιστεψτε με στεναχοριεμαι με ολες της μανουλες που ακομη ταλεπορουνται.μεσα απο την καρδια μου να τελιοσουν τα βασανα και να πανε τα μωρακια σας στον παιδικο!

MarialenaK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamavivo, καλημερα!! Ειχα κ εγω την εννοια σου χτες.. Τι εγινε τελικα? Στον σταθμο που πηγα το πρωι την μικρη μου ειπε η διευθυντρια οτι οι εντολες ειναι στα γραφεια των παιδικων και οχι στους σταθμους κ οτι εκει πρεπει να συννενοηθω για να παω να την υπογραψω...

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalhmera

πηγατε?ξεκινησατε????
εμεις τιποταααααααααααααα


θα παρω παλι τηλ

πες τε μου τι σας ειπαν ρε κοριτσιαααααααα

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμενα παλι μου ειπαν να τον παω την δευτερα(25/9)
ειναι δημοσιος παιδικος σταθμος αλλα ρε κοριτσια εχω μια απορια την εντολη τοποθετησης ποτε θα την υπογραψω που ληγουν 21/9???

δεν με εχει παρει κανενας ακομη τηλ και σημερα που πηρα δεν το σηκωναν Rolling Eyes

MarialenaK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμενα η διευθυντρια μου ζητησε συγνωμη που δεν γινοταν να ξεκινησει νωριτερα, μου ζητησε χαρτια, μου ειπε να παω στα γραφεια για την εντολη τοποθετησης κ μετα εδωσα στις δασκαλες τηλεφωνα κ πληροφοριες για το παιδι...

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια απο το να καθομαι να αναρωτιεμαι λεω καλυτερα να πεταχτω απο εκει
ειναι κοντα στο σπιτι μου ο σταθμος


θα σας πω νεοτερα σε λιγο

MarialenaK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Θα περιμενουμε νεα σου Μπεμπουλη...
Καλη επιτυχια!!

marion

marion
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamavivo έγραψε:kalhmera

πηγατε?ξεκινησατε????
εμεις τιποταααααααααααααα


θα παρω παλι τηλ

πες τε μου τι σας ειπαν ρε κοριτσιαααααααα

Μας είπαν ότι θα μας ενημερώσουν για τις εντολές από τα γραφεία της διοίκησης για να πάμε να υπογράψουμε.Ήταν πολύ ευγενική η διευθύντρια.Μας είπε ξανά όλο το πρόγραμμα,τι ώρες τρώνε,ότι πλένουν χέρια πριν το πρωινό,πριν το φαγητό,πώς παίζουν τα παιδιά αυτής της ηλικίας κλπ μας τα εξήγησε όλα.
Μόνο μια αλλαξιά ρούχα πάμε.Δεν στέλνουμε πάνες γιατί έχουν εκεί.
Ωραία ήταν.Η δασκάλα της μου είπε ότι εφόσον είμαστε σε φάση κοψίματος πάνας μπορούμε να την στέλνουμε με βρακάκι και θα την πηγαίνει τουαλέτα εκείνη.Αυτά...Η μικρή μου όταν γυρίσαμε σπίτι κατά τις 10.30 ήταν πτώμα,έτοιμη για ύπνο!Χαχαχα

Εσένα τι ακριβώς σου είπαν ρε παιδί μου?Μήπως στον 8ο δεν έχουν στείλει δασκάλες??Τι να πω πια...

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
λοιπον πηγα....

εντολες τοποθετησης δεν τους εχουν ερθει ακομη αν ερθει μεσα στην βδομαδα θα με παρει τηλ
εμεις ξεκιναμε κανονικα την δευτερα και ας υπογραψουμε αργοτερα δεν πειραζει

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχιιιιιιιιιι μου ειπαν οτι ειναι παρα πολλα τα παιδια στον 8ο συγκεκριμενα και δεν εχουν που να βαλουν τα 6του ΕΕΤΑΑ .
γΙΑΤΙ ΓΙΑ 6 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΙΛΑΜΕ.
και γιατι κανατε τοσες εγγραφες τις λεω?γιατι δεν περιμενατε?Εμεις τι θα κανουμε δλδ?
Εχει λεει ραντεβου με τον ΚΑΡΑΤΖΑ να δουν τι θα κανουν.
Μου λεει εχουν και οι αλλοι σταθμοι προβλημα της λεω μπααααααα μιλησα ηδη και εχουν ξεκινησει ηδη.Δλδ της λεω τι θα κανετε?θα χτισετε καινουργια αιθουσα ?γιατι το προβλημα παραμενει .
και χτες ειπατε θα με παρατε και με γειωσατε.
θα σας παρω σημερα ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ μου λεει η μαλακισμενη
μου την δινει γιατι δεν ειναι ξεκαθαρη ρε πουστη μουυυυυυυυυυυυ

MarialenaK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:λοιπον πηγα....

εντολες τοποθετησης δεν τους εχουν ερθει ακομη αν ερθει μεσα στην βδομαδα θα με παρει τηλ
εμεις ξεκιναμε κανονικα την δευτερα και ας υπογραψουμε αργοτερα δεν πειραζει

Αντε με το καλο να ξεκινησετε...
Κ μενα παντως δεν μου ειπαν οτι εχει προθεσμια για την υπογραφη της εντολης τοποθετησης!!

marion

marion
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamavivo έγραψε:οχιιιιιιιιιι μου ειπαν οτι ειναι παρα πολλα τα παιδια στον 8ο συγκεκριμενα και δεν εχουν που να βαλουν τα 6του ΕΕΤΑΑ .
γΙΑΤΙ ΓΙΑ 6 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΙΛΑΜΕ.
και γιατι κανατε τοσες εγγραφες τις λεω?γιατι δεν περιμενατε?Εμεις τι θα κανουμε δλδ?
Εχει λεει ραντεβου με τον ΚΑΡΑΤΖΑ να δουν τι θα κανουν.
Μου λεει εχουν και οι αλλοι σταθμοι προβλημα της λεω μπααααααα μιλησα ηδη και εχουν ξεκινησει ηδη.Δλδ της λεω τι θα κανετε?θα χτισετε καινουργια αιθουσα ?γιατι το προβλημα παραμενει .
και χτες ειπατε θα με παρατε και με γειωσατε.
θα σας παρω σημερα ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ μου λεει η μαλακισμενη
μου την δινει γιατι δεν ειναι ξεκαθαρη ρε πουστη μουυυυυυυυυυυυ

Το ενδεχόμενο να σε στείλουν σε άλλο σταθμό που να έχει θέσεις δεν υπάρχει?Πες τους να έρθεις στον 9ο που είμαστε κ εμείς,να τα λέμε...
Ο Καρατζάς είναι ο πρόεδρος των παιδικών σταθμών του Δήμου Βύρωνα.Είναι πολύ καλός.Αν συνεχίσει να σου λέει μαλακίες αυτή πήγαινε να τον βρεις κατευθείαν κ μόνη σου.
Μα πώς σου λέει ότι έχουν κ οι άλλοι σταθμοί πρόβλημα???Χαζή είναι???Το ενδεχόμενο να μιλάς με κάποιον άνθρωπο από τους άλλους σταθμούς δεν υπάρχει???

MarialenaK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamavivo έγραψε:οχιιιιιιιιιι μου ειπαν οτι ειναι παρα πολλα τα παιδια στον 8ο συγκεκριμενα και δεν εχουν που να βαλουν τα 6του ΕΕΤΑΑ .
γΙΑΤΙ ΓΙΑ 6 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΙΛΑΜΕ.
και γιατι κανατε τοσες εγγραφες τις λεω?γιατι δεν περιμενατε?Εμεις τι θα κανουμε δλδ?
Εχει λεει ραντεβου με τον ΚΑΡΑΤΖΑ να δουν τι θα κανουν.
Μου λεει εχουν και οι αλλοι σταθμοι προβλημα της λεω μπααααααα μιλησα ηδη και εχουν ξεκινησει ηδη.Δλδ της λεω τι θα κανετε?θα χτισετε καινουργια αιθουσα ?γιατι το προβλημα παραμενει .
και χτες ειπατε θα με παρατε και με γειωσατε.
θα σας παρω σημερα ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ μου λεει η μαλακισμενη
μου την δινει γιατι δεν ειναι ξεκαθαρη ρε πουστη μουυυυυυυυυυυυ

Το εσπα τους εδωσε την δυνατοτητα να μειωσουν τις προσφερομενες θεσεις...
Να ξερεις παντως οτι εμενα μου ειπαν οτι οι εντολες τοποθετησης ειναι στην διοικητικη υπηρεσια και να παω να την υπογραψω...
Νομιζω οτι δεν φταιει ουτε η διευθυντρια, δεν ειναι στο χερι τους πιστευω αλλα στην διοικηση... Με εκεινους πρεπει να μιλησεις και να τους πιεσεις..

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MarialenaK έγραψε:
mamavivo έγραψε:οχιιιιιιιιιι μου ειπαν οτι ειναι παρα πολλα τα παιδια στον 8ο συγκεκριμενα και δεν εχουν που να βαλουν τα 6του ΕΕΤΑΑ .
γΙΑΤΙ ΓΙΑ 6 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΙΛΑΜΕ.
και γιατι κανατε τοσες εγγραφες τις λεω?γιατι δεν περιμενατε?Εμεις τι θα κανουμε δλδ?
Εχει λεει ραντεβου με τον ΚΑΡΑΤΖΑ να δουν τι θα κανουν.
Μου λεει εχουν και οι αλλοι σταθμοι προβλημα της λεω μπααααααα μιλησα ηδη και εχουν ξεκινησει ηδη.Δλδ της λεω τι θα κανετε?θα χτισετε καινουργια αιθουσα ?γιατι το προβλημα παραμενει .
και χτες ειπατε θα με παρατε και με γειωσατε.
θα σας παρω σημερα ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ μου λεει η μαλακισμενη
μου την δινει γιατι δεν ειναι ξεκαθαρη ρε πουστη μουυυυυυυυυυυυ

Το εσπα τους εδωσε την δυνατοτητα να μειωσουν τις προσφερομενες θεσεις...
Να ξερεις παντως οτι εμενα μου ειπαν οτι οι εντολες τοποθετησης ειναι στην διοικητικη υπηρεσια και να παω να την υπογραψω...
Νομιζω οτι δεν φταιει ουτε η διευθυντρια, δεν ειναι στο χερι τους πιστευω αλλα στην διοικηση... Με εκεινους πρεπει να μιλησεις και να τους πιεσεις..

δεν τις μειωσαν ομως
θα παρω τον καρατζα που τον ξερω κιολας.ειχα πει να μην παρω αλλα θα τον παρω

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marion έγραψε:
mamavivo έγραψε:οχιιιιιιιιιι μου ειπαν οτι ειναι παρα πολλα τα παιδια στον 8ο συγκεκριμενα και δεν εχουν που να βαλουν τα 6του ΕΕΤΑΑ .
γΙΑΤΙ ΓΙΑ 6 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΙΛΑΜΕ.
και γιατι κανατε τοσες εγγραφες τις λεω?γιατι δεν περιμενατε?Εμεις τι θα κανουμε δλδ?
Εχει λεει ραντεβου με τον ΚΑΡΑΤΖΑ να δουν τι θα κανουν.
Μου λεει εχουν και οι αλλοι σταθμοι προβλημα της λεω μπααααααα μιλησα ηδη και εχουν ξεκινησει ηδη.Δλδ της λεω τι θα κανετε?θα χτισετε καινουργια αιθουσα ?γιατι το προβλημα παραμενει .
και χτες ειπατε θα με παρατε και με γειωσατε.
θα σας παρω σημερα ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ μου λεει η μαλακισμενη
μου την δινει γιατι δεν ειναι ξεκαθαρη ρε πουστη μουυυυυυυυυυυυ

Το ενδεχόμενο να σε στείλουν σε άλλο σταθμό που να έχει θέσεις δεν υπάρχει?Πες τους να έρθεις στον 9ο που είμαστε κ εμείς,να τα λέμε...
Ο Καρατζάς είναι ο πρόεδρος των παιδικών σταθμών του Δήμου Βύρωνα.Είναι πολύ καλός.Αν συνεχίσει να σου λέει μαλακίες αυτή πήγαινε να τον βρεις κατευθείαν κ μόνη σου.
Μα πώς σου λέει ότι έχουν κ οι άλλοι σταθμοί πρόβλημα???Χαζή είναι???Το ενδεχόμενο να μιλάς με κάποιον άνθρωπο από τους άλλους σταθμούς δεν υπάρχει???

της το ειπα στα μουτρα οτι μιλαω και με τους αλλους σταθμους και της τονισα οτι τελικα μονο ο 8ος εχει θεμα???Ενημερωστε μας ξεκαθαρα της ειπα .

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις