Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
290 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 290 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 9]

MarialenaK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Στην διοικητικη υπηρεσια μου ειπαν οτι σημερα τις περιμενουν και Δευτερα ξεκινανε οποτε το συντομοτερο λεει θα σας ειδοποιησουμε, μπορει και την Δευτερα ακομα!!

marion

marion
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MarialenaK έγραψε:Στην διοικητικη υπηρεσια μου ειπαν οτι σημερα τις περιμενουν και Δευτερα ξεκινανε οποτε το συντομοτερο λεει θα σας ειδοποιησουμε, μπορει και την Δευτερα ακομα!!

Εεε είμαστε σε καλό δρόμο πάντως!Θα γνωριστούμε και από κοντά! Smile

MarialenaK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι κ βεβαια θα γνωριστουμε απο κοντα!!!! Καλο σαββατοκυριακο και τα λεμε απο Δευτέρα με καλά νέα ελπίζω!!!! Φιλια!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στον παιδικο που περασε η μικρη πηγαν οι εντολες τοποθετησεις,απο Δευτερα μου ειπαν να παρω να κανονισουμε.Στου γιου μου ακομα δεν ειχαν λαβει κατι.Φανταζομαι αφου "εχει μπει το νερο στο αυλακι¨" απο βδομαδα θα τις εχουν ολοι οι σταθμοι.

dionisis


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπέρα,

μόλις επέστρεψα από τον παιδικό σταθμό που περάσαμε. Εκτός από τα 440€ για την μετακίνηση (μου ήταν γνωστό) ζητάνε και 300€ για τροφεία. Σύνολο 740€ το πολύ σε δύο δόσεις.Μου έδωσαν και μία λίστα με την γραφική ύλη που θα αγοράσουμε. Εσας τι σας έχουν ζητήσει και με τι διακανονισμό;

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dionisis έγραψε:καλησπέρα,

μόλις επέστρεψα από τον παιδικό σταθμό που περάσαμε. Εκτός από τα 440€ για την μετακίνηση (μου ήταν γνωστό) ζητάνε και 300€ για τροφεία. Σύνολο 740€ το πολύ σε δύο δόσεις.Μου έδωσαν και μία λίστα με την γραφική ύλη που θα αγοράσουμε. Εσας τι σας έχουν ζητήσει και με τι διακανονισμό;

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΑΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΡΟΦΕΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΓΡΑΦΙΚΗ ΥΛΗ ΤΟΤΕ ΤΟ ΕΣΠΑ ΤΙ ΚΑΛΥΠΤΕΙ?????????????????????????ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΤΑΑ ΟΤΙ ΤΗΝ ΓΡΑΦΙΚΗ ΥΛΗ ΤΗΝ ΚΑΛΥΠΤΟΥΝ ..ΚΑΙ ΤΙ ΕΝΝΟΟΥΝ ΟΤΑΝ ΛΕΝΕ ΤΡΟΦΕΙΑ>??????????

ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟΤΕ ΤΙ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΟ ΕΣΠΑ?????

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν ξερω για τα ιδιωτικα αλλα εμας στον παιδικο(δημοσιο)και μεσω εσπα μας ειπαν 10-15ευρω τον μηνα γραφικη υλη και η σιτηση καλυμενη

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lida R έγραψε:
dionisis έγραψε:καλησπέρα,

μόλις επέστρεψα από τον παιδικό σταθμό που περάσαμε. Εκτός από τα 440€ για την μετακίνηση (μου ήταν γνωστό) ζητάνε και 300€ για τροφεία. Σύνολο 740€ το πολύ σε δύο δόσεις.Μου έδωσαν και μία λίστα με την γραφική ύλη που θα αγοράσουμε. Εσας τι σας έχουν ζητήσει και με τι διακανονισμό;

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΑΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΡΟΦΕΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΓΡΑΦΙΚΗ ΥΛΗ ΤΟΤΕ ΤΟ ΕΣΠΑ ΤΙ ΚΑΛΥΠΤΕΙ?????????????????????????ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΤΑΑ ΟΤΙ ΤΗΝ ΓΡΑΦΙΚΗ ΥΛΗ ΤΗΝ ΚΑΛΥΠΤΟΥΝ ..ΚΑΙ ΤΙ ΕΝΝΟΟΥΝ ΟΤΑΝ ΛΕΝΕ ΤΡΟΦΕΙΑ>??????????

ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟΤΕ ΤΙ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΟ ΕΣΠΑ?????

dionisis τυχερος εισαι...με αυτα που ακουω απο αλλους δλδ τουλαχιστον σου ζητησαν το προβλεπομενο απο την εεταα. Καλη αρχη!

Lida R εχουν αποφασισει να δινεται το ποσο που γραφει ο dionisis απο πανω για σιτιση ,και αυτο γιατι εβαλαν 18.000 παιδια με τον δευτερο γυρο (δεν ξερω αν εβαλαν κ τοσα τελικα). Αδικα για αυτους που μπηκαν γιατι δεν ηταν ετσι απο την αρχη,απο την αλλη..βγαινει 30 (κ κατι) τον μηνα για σιτιση και ετσι θα μπουν και τα 18.000 παιδια. Δεν ξερω...αδικο,δικαιο...αλλα λεφτα ΔΕΝ υπηρχαν για τα υπολοιπα παιδια.

dionisis


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
απλά ρε παιδια το πρόβλημα είναι ότι τα ζητούν εφάπαξ ή μέχρι και δύο δόσεις και αυτήν τη στιγμή με τα χαράτσια, με τις δόσεις στην εφορία πρέπει να στριμωχτούμε ακόμα περισσότερο.

????????


Επισκέπτης
παιδια κι εμεις τα ιδια, το πουλμαν το πληρωνουμε, τροφεια επισης, και η υλη μου βγηκε 150...........

marion

marion
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρααα! Smile
Είχαμε κανένα νέο Marialena K και mamavivo???Λέω να πάρω τηλ.αργότερα,μην τους πρήζω πρωί πρωί Rolling Eyes

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marion έγραψε:Καλημέρααα! Smile
Είχαμε κανένα νέο Marialena K και mamavivo???Λέω να πάρω τηλ.αργότερα,μην τους πρήζω πρωί πρωί Rolling Eyes

Καλημερα τιποτα ακομααααααααα Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Μιας φιλης μου στον Υμμητο της ειπαν οτι ξεκιναει αρχες Οκτωμβριου τελικα. Shocked Shocked Shocked Shocked

marion

marion
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamavivo έγραψε:
marion έγραψε:Καλημέρααα! Smile
Είχαμε κανένα νέο Marialena K και mamavivo???Λέω να πάρω τηλ.αργότερα,μην τους πρήζω πρωί πρωί Rolling Eyes

Καλημερα τιποτα ακομααααααααα Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Μιας φιλης μου στον Υμμητο της ειπαν οτι ξεκιναει αρχες Οκτωμβριου τελικα. Shocked Shocked Shocked Shocked

η φίλη σου είναι στον δήμο Υμηττού?Εμάς τι μας είπαν να πάρουμε Δευτέρα τηλ.γιατί θα έχουν πάει καινούριες κοπέλες?Μίλησες με τον σταθμό σας(στον 8ο ε?)? Shocked

MARIA1977


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Η κατάσταση ειναι μπάχαλο!
Εμας μας είχαν πει να πάμε σήμερα πρωι κανονικά, (στην Παλλήνη), και τελικά μας έδιωξαν γιατι δεν είχαν την λίστα! Περίπου 20 μανάδες με τα μωρά στα χέρια πήραμε τον δρόμο της επιστροφής. Και φυσικά, αν δεν έχεις τι να το κάνεις, φάτο το παιδί σου. Έφυγα σαν την τρελή να το πάω στο Χαιδάρι στους γονείς μου.
Ελλάς το μεγαλείο σου!!!

MarialenaK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια καλημερα!!!
Εμενα την Παρασκευη μου ειπαν οτι θα με ειδοποιησουν απο Δευτερα, ισως και την Δευτερα... Βεβαια εγω ειπα στην Κα Μαριαννα οτι ειναι πολυ πιθανο να την ενοχλησω και παλι με τηλ!!

marion

marion
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ δεν καταλαβαίνω ένα πράγμα.Μέχρι τις 21(δηλ.4 ημέρες ακόμα)θα πρέπει να έχουμε υπογράψει τις εντολές τοποθέτησης της εεταα αλλιώς θα θεωρηθεί ότι αρνούμαστε τη θέση!Εάν εμάς μας λένε τηλεφωνικώς ότι δεν έχουν δασκάλες κλπ θα χάσουμε την ημερομηνία???Η' εσάς στην παλλήνη που σας έδιωξαν...υπογράψατε,άρα πληρώνονται κ θα πάτε 1 μήνα μετά???????

marion

marion
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MarialenaK έγραψε:Κοριτσια καλημερα!!!
Εμενα την Παρασκευη μου ειπαν οτι θα με ειδοποιησουν απο Δευτερα, ισως και την Δευτερα... Βεβαια εγω ειπα στην Κα Μαριαννα οτι ειναι πολυ πιθανο να την ενοχλησω και παλι με τηλ!!

Εμένα μου είπε ότι επειδή έχει πολλά στο κεφάλι της να μην της αφήσω τηλέφωνο για να με ειδοποιήσει αλλά να την πάρω εγώ!

MarialenaK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μεχρι τις 21 πρεπει να υπογραψουμε? Που το ξερεις αυτο?? Δεν ειχα ιδεααααααα!!!!!!!

MARIA1977


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Τίποτα δεν υπογράψαμε. Όταν τους είχα ρωτήσει για αυτο, μου είχαν πει οτι με την παρουσία σας πρωτη μέρα θα γίνει και η εγγράφη. Όλα στον αέρα. Και τώρα έστειλα τον άντρα μου στον Δήμο και του είπαν οτι η λίστα του ΕΣΠΑ δεν τους έχει πάει κάν.

MarialenaK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κ εγω που ρωτησα την Δευτερα στην διοικητικη υπηρεσια των σταθμων αυτο μου ειπαν, οτι οι εντολες απο την ΕΕΤΑΑ δεν εχουν ερθει καν...

marion

marion
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μα ναι βέβαια,είναι μέχρι τις 21 του μηνός για εμάς.για τα παιδάκια της πρώτης φουρνιάς ήταν μέχρι τις 13 του μηνός.Το διάβασα στην σελίδα του φέισμπουκ το λέγανε μαμάδες κ μπαμπάδες που μίλησαν με εεταα.Πάρε τηλ.να στο επιβεβαιώσουν.Κ αν δεν υπογράψουμε μέχρι τότε θεωρείται άρνηση θέσης κ πάνε οι επιλαχόντες.Εάν δεν σου δώσουν να υπογράψεις πας εεταα κ κάνεις καταγγελία έγγραφη,δεν ξέρω πώς κ τι ακριβώς αλλά προβλέπεται αυτή η διαδικασία από εεταα.

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ρε τι μπαχαλο ειναι αυτο???

θα παρω τηλ να μαθω .επρεπε να υπογραψουμε?
και τωρα?

MarialenaK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κανεις καταγγελια εγγραφη και μετα εχουν στο ματι το παιδι... Α παπα!!
Θα αφησω λιγη ωρα και μετα θα παρω τηλ!! Αν εντωμεταξυ μιλησετε με τον σταθμο Μarion & mamavivo πειτε μου κ μενα!!

MarialenaK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κ εχω και την εξης απορια: Η ΕΕΤΑΑ θα πληρωσει κανονικα για εμας τον μηνα Σεπτεμβριο που οπως φαινεται τα παιδια μας δεν θα εχουν παει ακομα?? Ρωτησα για ποσο συμμετοχης την προηγουμενη βδομαδα και μου ειπαν οτι εμεις μεσω ΕΣΠΑ δεν θα πληρωνουμε τιποτα...

marion

marion
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamavivo έγραψε:ρε τι μπαχαλο ειναι αυτο???

θα παρω τηλ να μαθω .επρεπε να υπογραψουμε?
και τωρα?

Μέχρι 21 του μηνός είναι να υπογράψουμε εμείς,δηλαδή μέχρι την παρασκευή.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις