Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
85 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 85 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nikoletta10 έγραψε:Αυτό περιμένω Νάσια μου, μήπως μου έρθει σε 2-3 μέρες και μετά θα δώ.
Θα πάρω και τον γιατρό μου να μου πει και αυτός τη γνώμη του.
Αχ ελπίζω να πάνε καλά τα πράγματα...

Μια χαρά θα είσαι.....μην στεναχωριέσαι!!! Το πολύ πολύ να είναι καμιά ορμονική διαταραχή, αν συνέβαινε κάτι θα είχες αιμορραγία όχι καθυστέρηση!!!!!!!!! Κανόνισε μόνο να είναι κανένα νινί κ να μας έφαγες όλες τις επίδοξες για τρίτο μπεμπέ λάχανο!!!!!!!!!!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 21 215994  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 21 215994

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΟΥ ΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ???ΒΡΕ ΛΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕΣ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΡΕΣ ΧΑΜΠΑΡΙ ? ΑΧ ! ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΥΡΙΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΩΜΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ !!!

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Νάσια* έγραψε:Καλημέρα!!!!!

Πώς είναι τα κέφια σήμερα????

Καλά Μήτσαινα εσένα δεν σε ρωτάω καθόλου!!!!! Φαντάζομαι  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 21 654316

Θέλω κι εγώ να πάω σινεμάααααααααα......ούτε θυμάμαι πότε πήγα τελευταία φορά!!!! Κάποτε πηγαίναμε κάθε Κυριακή!!!!!!!! Εγώ πάντως θα ήθελα πολύ να το δώ το "ο Θεός αγαπάει το χαβιάρι", μου αρέσει ο τρόπος που "τα λέει" ο Σμαραγδής.....και το "ελ γκρέκο" μου είχε αρέσει πολύ!!!!

Τί μαγειρεύετε σήμερα?????
αν σου αρεσει τοσο πολυ ο σμαραγδης να πας!! εγω παντως που ειδα και τα 2 ο ελ γκρεκο ειναι πολυ ωραιοτερο εργο ισως κ να ηταν η ζωη του πιο ενδιαφερουσα ομως απο του βαρβακη παντως αυτο που μου αρεσε παρα πολυ ηταν η μουσικη του εργου κ δεν προσεξα ποιος εχει γραψει την μουσικη???
οπως κ να χει ηταν ενα ευχαριστω διαλειμα!!!

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Νάσια* έγραψε:
nikoletta10 έγραψε:Αυτό περιμένω Νάσια μου, μήπως μου έρθει σε 2-3 μέρες και μετά θα δώ.
Θα πάρω και τον γιατρό μου να μου πει και αυτός τη γνώμη του.
Αχ ελπίζω να πάνε καλά τα πράγματα...

Μια χαρά θα είσαι.....μην στεναχωριέσαι!!! Το πολύ πολύ να είναι καμιά ορμονική διαταραχή, αν συνέβαινε κάτι θα είχες αιμορραγία όχι καθυστέρηση!!!!!!!!! Κανόνισε μόνο να είναι κανένα νινί κ να μας έφαγες όλες τις επίδοξες για τρίτο μπεμπέ λάχανο!!!!!!!!!!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 21 215994  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 21 215994
μμμμμμμμμμ μπεμπακια στον οριζοντα  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 21 215994  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 21 215994
εγω ειμαι νωρις ακομα στον κυκλο μου τελευταια περιοδος 10/10 στα γεννεθλια της μικρης μου,αλλα ο αντρας μου εχθες ειχε την φαεινη ιδεα να κανουμε ελευθερα αφου του ειπα μετα "καλα τι εκανες??" και μου απαντα ελα μωρε δεν εισαι στις γονιμες δεν θα εισαι εγκυος αλλα και να'σαι ωραια θα'ναι να εχουμε 2 μωρακια............!!!!!!!!!!
η αληθεια ειναι οτι ειναι λιγο δυσκολο να μεινω στην 8η μερα του κυκλου αλλα να σας πω την αληθεια δεν θα με χαλασει κ πολυ...αν δεν τυχει καπως ετσι μαλλον δεν θα τυχει ποτε Wink

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ισμηνη έγραψε:
Νάσια* έγραψε:Καλημέρα!!!!!

Πώς είναι τα κέφια σήμερα????

Καλά Μήτσαινα εσένα δεν σε ρωτάω καθόλου!!!!! Φαντάζομαι  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 21 654316

Θέλω κι εγώ να πάω σινεμάααααααααα......ούτε θυμάμαι πότε πήγα τελευταία φορά!!!! Κάποτε πηγαίναμε κάθε Κυριακή!!!!!!!! Εγώ πάντως θα ήθελα πολύ να το δώ το "ο Θεός αγαπάει το χαβιάρι", μου αρέσει ο τρόπος που "τα λέει" ο Σμαραγδής.....και το "ελ γκρέκο" μου είχε αρέσει πολύ!!!!

Τί μαγειρεύετε σήμερα?????
αν σου αρεσει τοσο πολυ ο σμαραγδης να πας!! εγω παντως που ειδα και τα 2 ο ελ γκρεκο ειναι πολυ ωραιοτερο εργο ισως κ να ηταν η ζωη του πιο ενδιαφερουσα ομως απο του βαρβακη παντως αυτο που μου αρεσε παρα πολυ ηταν η μουσικη του εργου κ δεν προσεξα ποιος εχει γραψει την μουσικη???
οπως κ να χει ηταν ενα ευχαριστω διαλειμα!!!

Αχ τί καλά που θα ήταν να μπορούσα να πάω.........όχι μόνο για το συγκεκριμένο έργο, γενικά να πάω σινεμά να θυμηθώ τα νιάτα μου Laughing Ο "Ελ Γκρέκο" μου είχε φανεί κάπως σκοτεινός...πώς να στο εξηγήσω, λιγάκι βαρύ το τοπίο αλλά παρόλαυτά μου αρέσουν οι ταινίες που βασίζονται σε πραγματικά γεγονότα......ειδικά οι βιογραφίες μεγάλων προσωπικοτήτων!!!!!

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ισμηνη έγραψε:
Νάσια* έγραψε:
nikoletta10 έγραψε:Αυτό περιμένω Νάσια μου, μήπως μου έρθει σε 2-3 μέρες και μετά θα δώ.
Θα πάρω και τον γιατρό μου να μου πει και αυτός τη γνώμη του.
Αχ ελπίζω να πάνε καλά τα πράγματα...

Μια χαρά θα είσαι.....μην στεναχωριέσαι!!! Το πολύ πολύ να είναι καμιά ορμονική διαταραχή, αν συνέβαινε κάτι θα είχες αιμορραγία όχι καθυστέρηση!!!!!!!!! Κανόνισε μόνο να είναι κανένα νινί κ να μας έφαγες όλες τις επίδοξες για τρίτο μπεμπέ λάχανο!!!!!!!!!!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 21 215994  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 21 215994
μμμμμμμμμμ μπεμπακια στον οριζοντα  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 21 215994  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 21 215994
εγω ειμαι νωρις ακομα στον κυκλο μου τελευταια περιοδος 10/10 στα γεννεθλια της μικρης μου,αλλα ο αντρας μου εχθες ειχε την φαεινη ιδεα να κανουμε ελευθερα αφου του ειπα μετα "καλα τι εκανες??" και μου απαντα ελα μωρε δεν εισαι στις γονιμες δεν θα εισαι εγκυος αλλα και να'σαι ωραια θα'ναι να εχουμε 2 μωρακια............!!!!!!!!!!
η αληθεια ειναι οτι ειναι λιγο δυσκολο να μεινω στην 8η μερα του κυκλου αλλα να σας πω την αληθεια δεν θα με χαλασει κ πολυ...αν δεν τυχει καπως ετσι μαλλον δεν θα τυχει ποτε Wink

Καθόλου δύσκολο δεν είναι να μείνεις έγκυος την 8η μέρα του κύκλου......εγώ έτσι έμεινα έγκυος 2 από τις 3 φορές!!!!!!!!!! Ειδικά στην μικρή μου μόλις είχα καθαρίσει από περίοδο (υποτίθεται είναι εντελώς άγονες αυτές οι μέρες) και προσέχαμε κιόλας........χαχαχα το κοριτσάκι μου χρονίζει την άλλη εβδομάδα!!!!!! Άντε μακάρι!!!!!!!!!

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Νάσια* έγραψε:
ισμηνη έγραψε:
Νάσια* έγραψε:
nikoletta10 έγραψε:Αυτό περιμένω Νάσια μου, μήπως μου έρθει σε 2-3 μέρες και μετά θα δώ.
Θα πάρω και τον γιατρό μου να μου πει και αυτός τη γνώμη του.
Αχ ελπίζω να πάνε καλά τα πράγματα...

Μια χαρά θα είσαι.....μην στεναχωριέσαι!!! Το πολύ πολύ να είναι καμιά ορμονική διαταραχή, αν συνέβαινε κάτι θα είχες αιμορραγία όχι καθυστέρηση!!!!!!!!! Κανόνισε μόνο να είναι κανένα νινί κ να μας έφαγες όλες τις επίδοξες για τρίτο μπεμπέ λάχανο!!!!!!!!!!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 21 215994  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 21 215994
μμμμμμμμμμ μπεμπακια στον οριζοντα  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 21 215994  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 21 215994
εγω ειμαι νωρις ακομα στον κυκλο μου τελευταια περιοδος 10/10 στα γεννεθλια της μικρης μου,αλλα ο αντρας μου εχθες ειχε την φαεινη ιδεα να κανουμε ελευθερα αφου του ειπα μετα "καλα τι εκανες??" και μου απαντα ελα μωρε δεν εισαι στις γονιμες δεν θα εισαι εγκυος αλλα και να'σαι ωραια θα'ναι να εχουμε 2 μωρακια............!!!!!!!!!!
η αληθεια ειναι οτι ειναι λιγο δυσκολο να μεινω στην 8η μερα του κυκλου αλλα να σας πω την αληθεια δεν θα με χαλασει κ πολυ...αν δεν τυχει καπως ετσι μαλλον δεν θα τυχει ποτε Wink

Καθόλου δύσκολο δεν είναι να μείνεις έγκυος την 8η μέρα του κύκλου......εγώ έτσι έμεινα έγκυος 2 από τις 3 φορές!!!!!!!!!! Ειδικά στην μικρή μου μόλις είχα καθαρίσει από περίοδο (υποτίθεται είναι εντελώς άγονες αυτές οι μέρες) και προσέχαμε κιόλας........χαχαχα το κοριτσάκι μου χρονίζει την άλλη εβδομάδα!!!!!! Άντε μακάρι!!!!!!!!!
Λες ε να μου σκασει ενα καλοκαιρινο μπουμπουκακι Very Happy θα δουμε κατα τις 7 το πολυ 8 νοεμβρη Wink Wink

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ισμηνη έγραψε:
Νάσια* έγραψε:
ισμηνη έγραψε:
Νάσια* έγραψε:
nikoletta10 έγραψε:Αυτό περιμένω Νάσια μου, μήπως μου έρθει σε 2-3 μέρες και μετά θα δώ.
Θα πάρω και τον γιατρό μου να μου πει και αυτός τη γνώμη του.
Αχ ελπίζω να πάνε καλά τα πράγματα...

Μια χαρά θα είσαι.....μην στεναχωριέσαι!!! Το πολύ πολύ να είναι καμιά ορμονική διαταραχή, αν συνέβαινε κάτι θα είχες αιμορραγία όχι καθυστέρηση!!!!!!!!! Κανόνισε μόνο να είναι κανένα νινί κ να μας έφαγες όλες τις επίδοξες για τρίτο μπεμπέ λάχανο!!!!!!!!!!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 21 215994  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 21 215994
μμμμμμμμμμ μπεμπακια στον οριζοντα  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 21 215994  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 21 215994
εγω ειμαι νωρις ακομα στον κυκλο μου τελευταια περιοδος 10/10 στα γεννεθλια της μικρης μου,αλλα ο αντρας μου εχθες ειχε την φαεινη ιδεα να κανουμε ελευθερα αφου του ειπα μετα "καλα τι εκανες??" και μου απαντα ελα μωρε δεν εισαι στις γονιμες δεν θα εισαι εγκυος αλλα και να'σαι ωραια θα'ναι να εχουμε 2 μωρακια............!!!!!!!!!!
η αληθεια ειναι οτι ειναι λιγο δυσκολο να μεινω στην 8η μερα του κυκλου αλλα να σας πω την αληθεια δεν θα με χαλασει κ πολυ...αν δεν τυχει καπως ετσι μαλλον δεν θα τυχει ποτε Wink

Καθόλου δύσκολο δεν είναι να μείνεις έγκυος την 8η μέρα του κύκλου......εγώ έτσι έμεινα έγκυος 2 από τις 3 φορές!!!!!!!!!! Ειδικά στην μικρή μου μόλις είχα καθαρίσει από περίοδο (υποτίθεται είναι εντελώς άγονες αυτές οι μέρες) και προσέχαμε κιόλας........χαχαχα το κοριτσάκι μου χρονίζει την άλλη εβδομάδα!!!!!! Άντε μακάρι!!!!!!!!!
Λες ε να μου σκασει ενα καλοκαιρινο μπουμπουκακι Very Happy θα δουμε κατα τις 7 το πολυ 8 νοεμβρη Wink Wink

Μακάρι κορίτσι μου!!! Αφού το θέλετε ο άντρας σου κι εσύ γιατί όχι???????? Κι εγώ ψήνομαι για τρίτο αλλά ο σύζυγος με την καμία......τα οικονομικά χάλια κι εγώ έχω ήδη κλειστεί τελείως με δύο μικρά παιδιά (η μεγάλη 3 χρονών κ η μικρή χρονίζει την Τετάρτη) χωρίς πολύ βοήθεια, μόνο από την μαμά μου η οποία μένει σε άλλο χωριό κ δεν μπορεί να κάνει κ πολλά γιατί είναι κ μεγαλούτσικη (65). Το αστείο είναι ότι "πιάνω" μωρό με τον αέρα οπότε ο άντρας μου προσέχει ακόμα περισσότερο πλέον......γιατί μου λέει και πέρυσι προσέχαμε κ μας έσκασε μύτη η δεύτερη μπουμπού (και πολύ καλά έκανε το αστέρι μου!!!!!!)

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ισμήνη μια απο τα ίδια κι εγώ με την Νάσια(αλλο ένα κοινό)οι 2 απο τις 3 εγκυμοσύνες προέκυψαν την 8 και 9 μέρα του κύκλου αντίστοιχα.Οπότα απ' οτι βλέπεις αυξάνονται οι πιθανότητες...χαχαχαχ!!Αντε με το καλό!!!!

Πήρα τον γιατρό μου και με καθησύχασε λίγο μου είπε βέβαια οτι θα πρέπει να κάνω ένα τεστ για καλό και για κακό,πιθανότατα είναι κάποια καθηστέρηση μέσα στα φυσιολογικά πλαίσια βάση καταστάσεων.Βασικά μου είπε να χαλαρώσω γιατι και η ψυχολογία παίζει σημαντικό ρόλο.

Τι να σας πω κορίτσια δεν ξέρω δεν τολμάω ακόμα να κάνω τεστ,θα περιμένω μερικές μέρες ακόμα.

Πάντως Μαριλού φαντάζεσαι και το μελέταγα για 3ο πρίν μερικές μέρες...χαχαχχα!!!!

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nikoletta10 έγραψε:Ισμήνη μια απο τα ίδια κι εγώ με την Νάσια(αλλο ένα κοινό)οι 2 απο τις 3 εγκυμοσύνες προέκυψαν την 8 και 9 μέρα του κύκλου αντίστοιχα.Οπότα απ' οτι βλέπεις αυξάνονται οι πιθανότητες...χαχαχαχ!!Αντε με το καλό!!!!

Πήρα τον γιατρό μου και με καθησύχασε λίγο μου είπε βέβαια οτι θα πρέπει να κάνω ένα τεστ για καλό και για κακό,πιθανότατα είναι κάποια καθηστέρηση μέσα στα φυσιολογικά πλαίσια βάση καταστάσεων.Βασικά μου είπε να χαλαρώσω γιατι και η ψυχολογία παίζει σημαντικό ρόλο.

Τι να σας πω κορίτσια δεν ξέρω δεν τολμάω ακόμα να κάνω τεστ,θα περιμένω μερικές μέρες ακόμα.

Πάντως Μαριλού φαντάζεσαι και το μελέταγα για 3ο πρίν μερικές μέρες...χαχαχχα!!!!
κοιταξε εμενα μια γνωστη μου ειχε μεινει εγκυος με σπιραλ αλλα η κορη της τωρα ειναι 17 χρονων οποτε αλλη τεχνολογια τοτε αλλη τωρα (φανταζομαι)..εχει ξανασυμβει δλδ αλλα ειναι παρα πολυ δυσκολο Cool

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κορίτσια! Καλά είστε?
Για μένα έκλεισε άλλος ένας κύκλος σήμερα, τελείωσα την πρακτική μου! Very Happy
Στεναχωρέθηκα πολύ που άφησα όλα τα άτομα που αγάπησα εκεί μέσα αλλά ξέρω ότι τώρα έρχονται τα καλύτερα!

Τώρα που θα έχω περισσότερο ελεύθερο χρόνο θα σας διαβάζω ξανά. Wink

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΗΛΙΑΣ


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Lilliput έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια! Καλά είστε?
Για μένα έκλεισε άλλος ένας κύκλος σήμερα, τελείωσα την πρακτική μου! Very Happy
Στεναχωρέθηκα πολύ που άφησα όλα τα άτομα που αγάπησα εκεί μέσα αλλά ξέρω ότι τώρα έρχονται τα καλύτερα!

Τώρα που θα έχω περισσότερο ελεύθερο χρόνο θα σας διαβάζω ξανά. Wink
καλησπερα ωρα για ξεκουραση,τα καλυτερα ερχοντε

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΗΛΙΑΣ έγραψε:καλησπερα ωρα για ξεκουραση,τα καλυτερα ερχοντε

flower Ναι! flower

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα Lilliput καλησπέρα πατρίδα!!!!!

Ισμήνη απο την στιγμή που έβαλα το σπιράλ η πρώτη κουβέντα όλων ήταν το ξέρεις οτι η τάδε έμεινε έγκυος με σπιράλ;Πρέπει να έχω ακούσει ισα με 20 εγκυμοσύνες με σπιράλ τον τελευταίο μήνα..χαχχαχα!!!Ελπίζω να μην είμαι κι εγώ μέσα σ' αυτές τις τυχερές...οχι οτι θα με χάλαγε αλλά δεν το είχα στο πρόγραμμα αν με καταλαβαίνεις...χαχαχχα!!!

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalimera manoules!!!!!!!!



epitelous sabbatokuriako !!!!!
 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 21 215994  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 21 215994  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 21 654316  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 21 654316

skeftomai na perasw olo mou ton elef8ero xrono mou sto kwstaki mou I love you

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΓΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΕΛΑΣΗ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ !!! Very Happy Very Happy ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΗ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ !!! sunny sunny sunny sunny

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα σε ολες!!!!!

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα κοριτσια!!!
ρε σεις πριν απο κανενα μισαωρο εφαγα ενα γιαουρτι που ειχε ληξει απο τις 15 οκτ Rolling Eyes Rolling Eyes
δεν το προσεξα γιατι το ετρωγα παραλληλα με το ατελειωτο  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 21 517142..
που πεφτει εδω κ ωρα ..
νιωθω καποιες ενοχλησεις στην κοιλια λετε να παθω τπτ??

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ισμηνη έγραψε:καλησπερα κοριτσια!!!
ρε σεις πριν απο κανενα μισαωρο εφαγα ενα γιαουρτι που ειχε ληξει απο τις 15 οκτ Rolling Eyes Rolling Eyes
δεν το προσεξα γιατι το ετρωγα παραλληλα με το ατελειωτο  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 21 517142..
που πεφτει εδω κ ωρα ..
νιωθω καποιες ενοχλησεις στην κοιλια λετε να παθω τπτ??

Πώς την πάτησες έτσι βρε κορίτσι μου??????? Αν και πέρασαν αρκετές μέρες από την λήξη του πιστεύω αν ήταν να σε πειράξει θα σε "έκοβε" αμέσως. Δεν ξέρω κιόλας.....μπορεί να λέω κ βλακεία.....Παρακολούθησέ το λίγη ώρα ακόμα κ αν δεν....τότε φθηνά τη γλίτωσες!!!!!!! Εγώ πάλι τα πετάω τουλάχιστον μία μέρα πριν λήξουν......

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλα δεν τα αγαπαωκ πολυ τα γιαουρτια γι αυτο κ δεν τους δινω ιδιαιτερη σημασια...την πατησα ομως
παντως απο συμπτωματα τπτ ιδιαιτερο μονο πονακια στην κοιλια...θα δειξει η συνεχεια

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ισμηνη έγραψε:καλα δεν τα αγαπαωκ πολυ τα γιαουρτια γι αυτο κ δεν τους δινω ιδιαιτερη σημασια...την πατησα ομως
παντως απο συμπτωματα τπτ ιδιαιτερο μονο πονακια στην κοιλια...θα δειξει η συνεχεια

Ίσως επειδή το έχεις βάλει τώρα στο μυαλό σου κ νομίζεις ότι κάτι θα πάθεις γι'αυτό μπορεί να έχεις αυτά τα πονάκια......πωπω ούτε κι εγώ τα χωνεύω τα γιαούρτια, στο ψυγείο έχω μόνο τα παιδικά για τις κόρες μου γι'αυτό κ τα τσεκάρω συνέχεια μην τυχόν κ λήξουν....

Αχ μην στεναχωριέσαι καλό μου....εύχομαι να μην συμβεί τίποτα!!!!!!!!

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλα μωρε τι ειναι τοχειροτερο που μπορει να παθω...??παντως απο γευση ηταν μια χαρα Very Happy
οσο για του παιδιου τα γοαουρτια παντα τα κοιταω αν και δεν προλαβαινουν οχι να ληξουν ουτε να μπουν στο συρταρι του ψυγειου τρελενεται!!!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΒΡΕ ? ΣΑΣ ΕΧΑΣΑ! ΙΣΜΗΝΗ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΓΙΑΟΥΡΤΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΙ ΠΕΡΝΑΝΕ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΠΑΣΤΕΡΙΩΣΗ !! Wink

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερούδια!!!!!

Καλή Κυριακή!!!!! Τί καιρό έχετε?????? Εμείς εδώ ήλιο αλλά έχει κρύο.....

Ισμήνη πώς είσαι σήμερα?????????

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΉΜΕΡΑ ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ !! ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΗ ! ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ ? ΕΜΕΙΣ ΣΠΙΤΗ ΚΑΝΕΙ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ Η ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΖΩΓΡΑΦΙΕΣ ΕΧΤΕΣ ΕΚΑΝΕ ΠΑΡΕΛΑΣΗ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΛΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΤΟΥ Η ΨΥΧΡΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΗ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ?? Wink Wink Wink Wink

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις