Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
234 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 234 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 41]

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariloy έγραψε:ΚΑΛΉΜΕΡΑ ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ !! ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΗ ! ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ ? ΕΜΕΙΣ ΣΠΙΤΗ ΚΑΝΕΙ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ Η ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΖΩΓΡΑΦΙΕΣ ΕΧΤΕΣ ΕΚΑΝΕ ΠΑΡΕΛΑΣΗ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΛΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΤΟΥ Η ΨΥΧΡΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΗ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ?? Wink Wink Wink Wink

Καλημέρα κοριτσάκι μου!!!!!

Εγώ είμαι μόνη στο σπίτι....τα κορίτσια μου είναι στην γιαγιά.....όχι στην βλαμμένη (ποτέ ξανά εκεί), στην μαμά μου.....θα έρθουν το απόγευμα, κ βρήκα ευκαιρία να κάνω καμιά δουλίτσα! Φτιάχνω το φαγητό της μικρής - ακόμα αλεσμένα τρώμε - θα βάλω και καναδυό πλυντηριάκια, και αν δεν σκυλοβαρεθώ θα σιδερώσω κιόλας!!!!!

Δεν μου αρέσει να κάνω δουλειές Κυριακάτικα αλλά είναι η μόνη ευκαιρία που έχω......

Σαν να μου φαίνεται ότι έβγαλε αέρα εδώ....

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα κοριτσια!!
νασια τελικα ολα καλα δεν με επηρεασε καθολου...μα καλα τι στομαχι ειναι αυτο που εχω(ο καλος ο μυλος ολα τα αλεθει χχιχιχι)!!
εδω ο καιρος ειναι ακρως φθινοπωρινος,ψυχρα μαυρα συννεφα αλλα φαινεται οτι δεν θα βρεξει..
τι καλο θα φατε σημερα??εγω εφτιαξα μοσχαροσουπα για την μικρη η οποια τρωει ξεχωριστα,κ αν ξυπνησει, πριν πεθανω της πεινας,ο αντρας μου λεμε να παμε για κανενα ουζακι ετσι να ζεσταθουμε Very Happy

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ισμηνη έγραψε:καλησπερα κοριτσια!!
νασια τελικα ολα καλα δεν με επηρεασε καθολου...μα καλα τι στομαχι ειναι αυτο που εχω(ο καλος ο μυλος ολα τα αλεθει χχιχιχι)!!
εδω ο καιρος ειναι ακρως φθινοπωρινος,ψυχρα μαυρα συννεφα αλλα φαινεται οτι δεν θα βρεξει..
τι καλο θα φατε σημερα??εγω εφτιαξα μοσχαροσουπα για την μικρη η οποια τρωει ξεχωριστα,κ αν ξυπνησει, πριν πεθανω της πεινας,ο αντρας μου λεμε να παμε για κανενα ουζακι ετσι να ζεσταθουμε Very Happy

Κι εμένα η μικρή μου ξεχωριστά τρώει ακόμα.....αλατάκι της βάζεις???? Εγώ εδώ και λίγες μέρες ξεκίνησα να της βάζω καναδυό πρέζες αλάτι, φτιάχνω κάμποσο για 2-3 μέρες αλλιώς θα έβαζα λιγότερο!

Άσχετο, σαν να μου φάνηκε ότι έκανε σεισμό πρίν λίγο......εκεί που καθόμουν ακούστηκε ένα βουητό κ σαν να βροντούσε το πάτωμα!!!!!! Κοίταξα από το παράθυρο μήπως περνάει κανένα φορτηγό και κάνει αυτό το νταβαντούρι αλλά πάλι από ένα φορτηγό τόσος σαματάς??????? Ρώτησα κ την μαμά μου αλλά δεν πήραν χαμπάρι τίποτα......

Μαριλού ήθελα να σε ρωτήσω πριν κ το ξέχασα.....γιατί έκανε παρέλαση η κόρη σου????? Έχετε καμιά επέτειο στην πόλη σας???? Γιατί είναι νωρίς για την 28η Οκτωβρίου.....

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalispera kopelies!!!!!!!! ti kanete ??
ta mwrakia sas? epitelous exoume mia elpida  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 22 215994
kai an pane ola kala pame gia 8riskeutiko kai meta gia deutero paidaki
o 8eos na balei to xeri tou





 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 22 215994  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 22 215994

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Asabache έγραψε:kalispera kopelies!!!!!!!! ti kanete ??
ta mwrakia sas? epitelous exoume mia elpida  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 22 215994
kai an pane ola kala pame gia 8riskeutiko kai meta gia deutero paidaki
o 8eos na balei to xeri tou





 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 22 215994  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 22 215994

kalispera kopela mou! kala eimaste. pino kafedaki  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 22 438696  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 22 438696 edo mazy sas kai se ligo tha kanoume epananlipsi ta mathimata me ton gio mou.
ante me to kalo kopela mou na kanete ton thriskeutiko kai meta  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 22 215994  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 22 215994  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 22 215994 na erthei grigora kai to deutero moraki sas  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 22 328109  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 22 328109  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 22 328109

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kai egw kafe 8a poiw twra  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 22 438696
euxaristw polu anipomonw...


pw!!!!!! twra pou to 8imi8ika aurio me tis kotes 8a ksipnisw  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 22 38160
gia na frontisw tous agapimenous mou as8enis  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 22 578578

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Asabache έγραψε:kai egw kafe 8a poiw twra  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 22 438696
euxaristw polu anipomonw...


pw!!!!!! twra pou to 8imi8ika aurio me tis kotes 8a ksipnisw  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 22 38160
gia na frontisw tous agapimenous mou as8enis  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 22 578578

epiases doulia kopela mou?

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γειά σας κορίτσια!!!!Κάμία δεν είναι μέσα;
Ισμήνη κι εμείς για ουζάκια πήγαμε σήμερα, η μέρα ήταν αρκετα καλή με ελάχιστη ψύχρα.
Ωραία Νάσια ξεκουράστηκες λίγο σήμερα,τουλάχιστον δεν είχες να κυνηγάς τις μικρές(εγώ που τέτοια τύχη)ευτυχώς η μικρή κάθησε ήσυχη σήμερα για να απολαύσω το ουζάκι μου, μην φανταστείς οτι καθήσαμε πολύ ώρα.
Μαριλού το ίδιο θα σε ρωτούσα κι εγώ για την παρέλαση.

Δεν σας είπα το βασικότερο ΑΔΙΑΘΈΤΗΣΑ,ευτυχώς. Βέβαια ο γιατρός μου το είχε πει, πρέπει να μιλούσαμε 1 ώρα αλλά το ξερό μου κεφάλι έβαζε διάφορα.Δεν μπορείτε να φανταστείτε τι πέρασα αυτές τις μέρες.Ξαλάφρωσα πάντως κορίτσια,θα κοιμηθώ ήσυχα σήμερα.

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΣΙΑ ΚΑΙ ΝΟΚΕΛΕΤΑ ΜΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΠΑΡΕΛΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΤΗΝ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ ΤΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΔΗΛ. ΤΙΣ ΠΟΛΗΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΟΣ 100 ΧΡΟΝΙΑ .ΣΤΗΣ 28 ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΟΠΩΣ ΣΕ ΕΜΑΣ Η ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΑΠΩ ΟΣΟ ΞΕΡΩ ΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ 26 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 22 315810  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 22 315810

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
νασια αλατι δεν της βαζω ακομα,δεν θελω κδεν μου ιεπε κ η παιδιατρος,σημερα που πηγαμε για το μαντου(στο οποιο βαλαξε απο το κλαμα 1 φορα μεσα στον χρονο)πηραμε κ μισο κιλο κ 1 ακομα ποντο!!!ευτυχως γιατι με τα κιλα αγχωνομουνλιγακι..!!
νικολετα την γλυτωσες...!!!! γι αυτο τον μηνα τουλαχιστον...(χι χι χι)
φιλια πολλα κοριτσαρες απο την χαλκιδα που πνιγηκε στην βροχη σημερα...  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 22 215994

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eirini31 έγραψε:
Asabache έγραψε:kai egw kafe 8a poiw twra  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 22 438696
euxaristw polu anipomonw...


pw!!!!!! twra pou to 8imi8ika aurio me tis kotes 8a ksipnisw  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 22 38160
gia na frontisw tous agapimenous mou as8enis  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 22 578578

epiases doulia kopela mou?

oxi egw den epiasa douleia akoma giati kanw tin praktiki mou auto enoousa

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Asabache έγραψε:
eirini31 έγραψε:
Asabache έγραψε:kai egw kafe 8a poiw twra  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 22 438696
euxaristw polu anipomonw...


pw!!!!!! twra pou to 8imi8ika aurio me tis kotes 8a ksipnisw  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 22 38160
gia na frontisw tous agapimenous mou as8enis  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 22 578578

epiases doulia kopela mou?

oxi egw den epiasa douleia akoma giati kanw tin praktiki mou auto enoousa

bravo koritsi mou! pos itan simera i astenis sou affraid  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 22 578578  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 22 578578

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΙΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ??? Smile Smile

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα φιλενάδες!!!!!!!

Χειμωνιάζει σιγά σιγά ε????? Εδώ συννεφιά, λίγο κρύο (ευτυχώς παλεύεται ακόμα να γλιτώσουμε πετρέλαιο), έπεσε κ καμιά στάλα....λίγα πράγματα!

Μαριλού μου καλά το κατάλαβα ότι κάποια επέτειο θα είχατε στην πόλη σας.....Τί κάνουν τα παιδάκια σου????

Νικολέττα μου σου ήρθε τελικά ε????? Άντε τον άλλο μήνα.....μαζί...... Wink Wink Wink Εμείς είπαμε να πιούμε ουζάκια με τους νονούς της μικρής την ερχόμενη Κυριακή.....αν κ θα βρεθούμε κ την Τετάρτη στο πάρτυ της Χρυσουλίτσας μου!!!!!

Ισμήνη μου εμένα η παιδίατρος στο χαρτί με τις διατροφικές οδηγίες που μου είχε δώσει έγραφε 1-2 πρέζες αλάτι από τον 6ο μήνα που ξεκινήσαμε τα φαγητάκια αλλά εγώ δεν ήθελα και ξεκίνησα τώρα να της βάζω λίγο όμως.....Έριξε πολύ βροχή στην Χαλκίδα ε???? Κι εδώ έλεγε ότι θα ρίξει πολύ πράμα αλλά προς το παρόν κάτι ψιχάλες είδαμε!!!

Ααααα δεν σας είπα....η νονά της Χρυσούλας της έφερε το δώρο λίγο νωρίτερα για να της το φορέσω στο πάρτυ μεθαύριο. Μια γατούλα σε λευκόχρυσο με γαλάζιες πετρίτσες στα μάτια (κάτι σαν ματάκι δηλαδή!) Πάρα πολύ ωραίο.....

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ Η ΜΙΚΡΗ ΤΩΡΑ ΠΗΓΕ ΑΓΓΛΙΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΠΑΥΣΙΠΟΝΑ ΦΙΛΙΑ !!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 22 315810

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariloy έγραψε:ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ Η ΜΙΚΡΗ ΤΩΡΑ ΠΗΓΕ ΑΓΓΛΙΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΠΑΥΣΙΠΟΝΑ ΦΙΛΙΑ !!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 22 315810

Ωχ φαντάζομαι......καλό κουράγιο με την περίοδο κ με την δουλειά!!!!!!! Πωπω είμαι τυχερή, συνήθως δεν παίρνω καν χαμπάρι ότι μου έρχεται....σπάνια πονάω στην περίοδο!

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κορίτσια!!!!!!

Ψιλοχειμώνιασε κι εδω και μ' αρέσει!!!Το θέμα είναι οτι η μικρή δεν έχει καθόλου ρούχα πρέπει να της πάρω απο φανελάκια μέχρι εξώρουχα.Θα πάω ζάρα και H&M έχουν πολύ ωραία και φθηνά ρούχα.

Πολύ ωραιο το δώρο της νονάς σας Νάσια μου εμάς θα μας πάρει παπούτσια,μας είχε φέρει κάτι αθλητικά πριν 1 μήνα και τώρα θα μας πάρει τα καλά.Τα γενέθλια τελικά θα γίνουν πολύ κλειστά οπότε δεν θα μαζέψουμε πολλά δώρα.

Μαριλού ντροπή να μην το γνωρίζω,πως τα πήγατε;Θα ξανακάνετε την 28η η κουραστήκατε;..χαχαχχα!!!

Ισμήνη λές τον αλλο μήνα να μου κάτσει;..χαχαχαχ!!!Δεν την ξαναπατάω τώρα ξέρω οτι είναι πολύ δύσκολο να μείνεις έγκυος με σπιράλ μου το εξήγησε και ο καλός μου γιατρούλης..χαχαχαχ!Του έχω απόλυτη και τυφλή εμπιστοσύνη.......Απο σένα περιμένουμε τώρα Wink Wink Wink Wink Wink

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα κοριτσια!!!μολις κοιμησα το ζουζουνακι μου και μπηκα λιγο να χαλαρωσω Cool
νασια φανταζομαι θα ειναι πολυ ωραιο το βραχιολακι πολυ καλη ιδεα!!
εμας η νονα μας πηρε παπουτσια τα οποια κ γδαραμε λιγο ηδη,αλλα κ εμεις σε κλειστο κυκλο ειχαμε γεννεθλια κ ετσι εχω αγορασει τα περισσοτερα ρουχα του παιδιου....
νικολετα λες να ειναι τοσο καρπερος ο σπορος του αντρα μου για να ζησει αρκετες μερες  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 22 215994 ..τι να πω αν ειμαστε τοσο τυχεροι με το καλο να ερθει αλλα δεν νομιζω εξαλλου εχω παντα 28 μερες κυκλο αρα την 14-15 μερα ειμαι στα φορτε μου...θα δουμε σε 2 εβδομαδες περιπου...χιχιχι

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ισμηνη έγραψε:καλησπερα κοριτσια!!!μολις κοιμησα το ζουζουνακι μου και μπηκα λιγο να χαλαρωσω Cool
νασια φανταζομαι θα ειναι πολυ ωραιο το βραχιολακι πολυ καλη ιδεα!!
εμας η νονα μας πηρε παπουτσια τα οποια κ γδαραμε λιγο ηδη,αλλα κ εμεις σε κλειστο κυκλο ειχαμε γεννεθλια κ ετσι εχω αγορασει τα περισσοτερα ρουχα του παιδιου....
νικολετα λες να ειναι τοσο καρπερος ο σπορος του αντρα μου για να ζησει αρκετες μερες  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 22 215994 ..τι να πω αν ειμαστε τοσο τυχεροι με το καλο να ερθει αλλα δεν νομιζω εξαλλου εχω παντα 28 μερες κυκλο αρα την 14-15 μερα ειμαι στα φορτε μου...θα δουμε σε 2 εβδομαδες περιπου...χιχιχι


Εγώ είχα οχι 1 αλλά 2 συλλήψεις την 8 και 9 μέρα 'οπως και η Νάσια,άρα όλα είναι πιθανά ..χαχαχαχ!!!!

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
πρεπει να βγαλω τα χειμωνιατικα...πρεπει να βρω χρονο να το κανω κ καπου να αφησω το παιδι γιατισημερα που μαζεψα τα πολυ καλοκαιρινα εγω διπλωνα σορτσακια κ μαγιο κ αυτη τα σκορπουσε στο δωματιο...φανταστειτε ποση ωρα κρατησε η διαδικασια και με ελαχιστα ρουχα οφειλωνα ομολογησω...
 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 22 215994  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 22 215994
καπως ετσι ηταν η κρεβατοκαμαρα μου....

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nikoletta10 έγραψε:
ισμηνη έγραψε:καλησπερα κοριτσια!!!μολις κοιμησα το ζουζουνακι μου και μπηκα λιγο να χαλαρωσω Cool
νασια φανταζομαι θα ειναι πολυ ωραιο το βραχιολακι πολυ καλη ιδεα!!
εμας η νονα μας πηρε παπουτσια τα οποια κ γδαραμε λιγο ηδη,αλλα κ εμεις σε κλειστο κυκλο ειχαμε γεννεθλια κ ετσι εχω αγορασει τα περισσοτερα ρουχα του παιδιου....
νικολετα λες να ειναι τοσο καρπερος ο σπορος του αντρα μου για να ζησει αρκετες μερες  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 22 215994 ..τι να πω αν ειμαστε τοσο τυχεροι με το καλο να ερθει αλλα δεν νομιζω εξαλλου εχω παντα 28 μερες κυκλο αρα την 14-15 μερα ειμαι στα φορτε μου...θα δουμε σε 2 εβδομαδες περιπου...χιχιχι


Εγώ είχα οχι 1 αλλά 2 συλλήψεις την 8 και 9 μέρα 'οπως και η Νάσια,άρα όλα είναι πιθανά ..χαχαχαχ!!!!
πω πω μη μου λες τετοια κ δεν θα περνανε οι μερες ως τις 7 νοεμβρη...
στην ιδεα κ μονο μια ειμαι καπως ετσι  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 22 534787  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 22 534787
και αμεσως μετα γινομαι Very Happy και  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 22 215994 και μετα παλι Rolling Eyes και τελικα μεβλεπω ετσι  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 22 990599

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα σας!

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πολύ καλημέρα σας! Τί κάνετε? Very Happy

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου ματινακι μου! τα να κανουμε? τα ιδια μες στις ακρες... σημερα μου φαινεται οτι επεσε λιγο η θερμοκρασια και πολυ γουσταρω, αν και εχει ηλιο. παντως απο βροχη τιποτα ακομα.
η μικρη κοιμαται, ηπιε γαλα στις 6.30 και ξανακοιμηθηκε. εγω πινω ωραια ησυχα το καφεδακι μου, φαγητο εχω απο εχτες, οποτε μια χαρααααααααααααααααααααα!!!

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μια χαρα δε λες τίποτα!!! Εγώ χαλαρώνω για να αρχίσω σε λίγο αγώνα δρόμου. Άφησα τον Γιάννη σχολικό, πήγα νηπιαρωγείο την Παρή , το μωρό το είχα θηλάσει 6,15 και τώρα περιμένω το βαρύ πυροβολικό!!!!Την Μαρία που βγάζει δόντια. Φαί έχω κι εγώ. Το έκανα χθες βράδυ.  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 22 417472  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 22 417472  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 22 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις