Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
84 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 84 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 41]

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρε ματινα μου ηρωας εισαι... χαρας το κουραγιο σου! φιλια!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!ΤΙ ΕΓΙΝΕ ? Ο ΚΑΙΡΟΣ ΑΛΛΑΞΕ ΑΡΚΕΤΑ ΕΜΕΙΣ ΒΡΟΧΗ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΨΥΧΡΑ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΣΥΝΝΕΦΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΚΡΑΤΑ ΓΕΡΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ! ΝΙΚΟΛ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΗΣ 28 ΕΣΑΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ??  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 4872  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 4872

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!!!!!

Μαριλού η δικιά μου δεν ήθελε να κάνει πέρσι και δεν πήραμε την στολή του σχολείου,φέτος η τάξη της θα κάνει μόνο την 28η και για μια φορά της είπα οτι δεν αξίζει τον κόπο να δώσουμε χρήματα για την στολή.Ας κάνει όρεξη για το γυμνάσιο χαχαχαχ!!!Ασε που η ταλαιπορία εδω είναι απίστευτη και γίνεται και ένα μπάχαλο στις παρελάσεις με τα σημερινά δεδομένα.

Ισμήνη βλέπω οτι περνάς όλες τις νορμάλ φάσεις μιας τέτοιας κατάστασης...χαχαχαχαχαχχα!!!!!!
Σε 2 βδομάδες θα ξέρεις.χαχαχαχ!!!!
Ματίνα είσαι ηρωας εγώ με 2, απο τα οποια το ένα 11χρονών μεγαλούτσικο θα έλεγα,και τα "παίζω" αρκετές φορές.  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 328109  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 328109  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 328109  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 536304  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 536304

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΗΣ 25 ΜΑΡΤΙΟΥ ? ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΤΡΕΙΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΣΤΗ ΕΚΤΗ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΣΤΟΥΣ ΒΑΘΜΟΥΣ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΦΕΤΟΣ ΜΠΕΝΟΥΝ ΣΕ ΚΛΗΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΗΜΑΙΑ .ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΧΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΕΜΕΝΑ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΕΝ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΑΛΛΙΩΣ ! Wink

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα κοριτσια!!
απο εχθες το πρωι δεν εχει σταματησει καθολου να βρεχει στηνχαλκιδα...ουφ βαρεθηκα θα μουχλιασουμε σε λιγο...
μαριλου βλεπω απο παρελασεις αλλο τιποτα τα γιαννιτσα!!!ωραια ηταν ομως απ'οτι θυμαμαι τα δικα μας παιδικα χρονια κ παρελασεις!
νικολεττα αδιαθετησες βλεπω κ χαλαρωσες πουλακι μου εεε???χαχαχα!!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="ισμηνη"]καλημερα κοριτσια!!
απο εχθες το πρωι δεν εχει σταματησει καθολου να βρεχει στηνχαλκιδα...ουφ βαρεθηκα θα μουχλιασουμε σε λιγο...
μαριλου βλεπω απο παρελασεις αλλο τιποτα τα γιαννιτσα!!!ωραια ηταν ομως απ'οτι θυμαμαι τα δικα μας παιδικα χρονια κ παρελασεις!
νικολεττα αδιαθετησες βλεπω κ χαλαρωσες πουλακι μου εεε???χαχαχα!!
[/quote ΙΣΗΜΝΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΕ ΕΜΑΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ 3 ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΕΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΡΕΛΑΣΗ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ? ΧΑΛΚΙΔΑ ΤΡΕΛΛΗ ΒΡΟΧΗ Ε ... ΕΧΟΥΜΕ ΦΙΛΟΥΣ ΧΑΛΚΙΔΑ !!

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="mariloy"]
ισμηνη έγραψε:καλημερα κοριτσια!!
απο εχθες το πρωι δεν εχει σταματησει καθολου να βρεχει στηνχαλκιδα...ουφ βαρεθηκα θα μουχλιασουμε σε λιγο...
μαριλου βλεπω απο παρελασεις αλλο τιποτα τα γιαννιτσα!!!ωραια ηταν ομως απ'οτι θυμαμαι τα δικα μας παιδικα χρονια κ παρελασεις!
νικολεττα αδιαθετησες βλεπω κ χαλαρωσες πουλακι μου εεε???χαχαχα!!
[/quote ΙΣΗΜΝΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΕ ΕΜΑΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ 3 ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΕΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΡΕΛΑΣΗ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ? ΧΑΛΚΙΔΑ ΤΡΕΛΛΗ ΒΡΟΧΗ Ε ... ΕΧΟΥΜΕ ΦΙΛΟΥΣ ΧΑΛΚΙΔΑ !!
28η και 25η κλασικα δεν εχουμε τπτ αλλο απλα θυμαμαι ηταν ωραια το διασκεδαζαμε αρκερα!!
απο βροχη αστα λες κ ανοιξαν οι ουρανοι...βαρεθηκα ηδη

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ Η ΒΡΟΧΗ ΕΜΕΙΣ ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΗΛΙΟ ΜΕ 23 ΒΑΘΜΟΥΣ .ΚΑΝΩ ΦΑΓΗΤΟ ΓΙΑ ΦΑΜΕ ΣΕ ΛΙΓΟ ΠΑΤΑΤΕΣ ΜΕ ΜΠΙΦΤΕΚΙΑ ΣΤΟΝ ΦΟΥΡΝΟ ΕΣΕΙΣ ΚΑΝΑΤΕ ΦΑΓΑΚΙ ???

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα!!!!!!

Τί κάνετε???????? Εγώ μόλις τώρα έκατσα μετά το ατελείωτο πιατομάνι που είχα στον νεροχύτη.........

Τα χέρια μου έχουν σκάσει κ πονάνε....βάζω κρέμα αλλά όλο κ κάτι έχω να πλύνω όλη την ώρα οπότε δεν βελτιώνεται η κατάσταση!


Αχ έχω κ μπόλικο σίδερο κ πάρα πολύ σκυλοβαριέμαι.....

Αύριο έχει γενεθλιάκια το μικρό μου ζιζανιοκτόνο (Σκορπίνα βεβαίως βεβαίως) !!!!!! Γίνεται ενός!!!!!! Θυμάμαι που πέρυσι τέτοιες μέρες με ρώταγαν όλοι "μα τί έγινε ακόμα με την κοιλιά τούμπανο είσαι εσύ???? Ξέχασες να γεννήσεις καλέ???" Τελικά γέννησα στις 39+3! Έχουμε κ το πάρτυ στον παιδότοπο.....η μεγάλη νομίζει ότι είναι τα δικά της γενέθλια κ ετοιμάζεται.....

Κι εμείς εδώ παρέλαση 28η Οκτωβρίου κ 25η Μαρτίου κλασσικές αξίες....Εγώ στο σχολείο καθόλου δεν τις χώνευα τις παρελάσεις γιατί λόγω ύψους (που δεν έχω) ήμουν πάντα στην τελευταία - προτελευταία σειρά! Κ η αδερφή μου επίσης (ο πατέρας μου είναι ψηλός αλλά εμείς κ οι δύο μοιάσαμε στην μαμά Laughing )....κι ο μπαμπάς μου μας έλεγε, άμα γυρίσετε ανάποδα θα είστε πρώτες....κι εμείς οι χαζές περιμέναμε πότε θα γίνει αυτό!!!!!!!!! Όταν πια πήρα χαμπάρι ότι αυτό δεν θα γίνει ποτέ σταμάτησα να παίρνω μέρος στην παρέλαση...

Εχθές είδα τον πρώην μου στην τράπεζα (σας έχω πεί για τα 9 χρόνια που πήγαν χαμένα ε?) κ πάρα πολύ συγχίστηκα...Πίεση στα 800 ανεβάζω όταν τον βλέπω...κι αυτός όλο στον δρόμο μου βρίσκεται Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ! ΙΣΗΜΝΗ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑ ΣΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 130627  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 130627  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 130627  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 12978  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 12978 ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΓΩ ΠΡΟΣ ΤΕΛΟΣ!!!!

????????


Επισκέπτης
Σκέφτομαι τα παιδάκι μου που είναι στο σπίτι, αν έφαγε τίποτα το μεγάλο μου που είναι 2,5 και κακόφαγο και να είναι καλά ο μικρούλης μου που δεν είναι ούτε ενός ακόμα και είναι μαμάκιας ακόμα.

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariloy έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ! ΙΣΗΜΝΗ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑ ΣΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 130627  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 130627  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 130627  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 12978  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 12978 ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΓΩ ΠΡΟΣ ΤΕΛΟΣ!!!!
σ'ευχαροστω πολυ για τις ευχες σου αλλα ειναι ζυγος γεννηθηκε 10/10!!!!!!!!δεν ξερω γιατι λεει ακομη happy birthday μαλλον θα το λεει για ολον τον μηνα...???
καλημερες κ απο εμενα

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα μικρα και ομορφα κοριτσάκια μου!!!!!!!!!

Απο κέφια καλά πάμε...χαχαχαχ!!!!

Φετος μονο Μαριλου το έκαναν έτσι με την παρέλαση,να παρελάσουν μονο την μια φορά,δεν ξέρω γιατι..
Και εγω πάντως σε κάθε παρέλαση ολες τις χρονιές ήμουν μέσα..χαχαχα!!!!Μια φορά στο γυμνάσιο ήμουν και παραστάτισα και βέβαια ντυνόμουν πάντα Αμαλιά και τα συναφη....Τοτε έμενα Τριπολη και οπως καταλαβαίνετε τα πράγματα ήταν πιο απλά.Μέτα περαδοσιακοί χοροί στην πλατεια,ημουν πρωτη στο χορό ακόμα είμαι ...χαχαχαχα!!!!Μου έχει μοιάσει και η μικρή μην ακούσει μουσική αμέσως να κουνήσει τον κώλο της...χαχαχαχα!!!!!

Ναι Ισμήνη ανακουφίστηκα δεν λές τίποτα....

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νασια μου να χαίρεσαι την κόρούλα σου και απο 'δω.
Πολύχρονη και να την δεις οπως επιθυμείς!!!!!
 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 130627  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 130627  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 130627  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 130627  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 130627  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 130627

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ισμηνη έγραψε:
mariloy έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ! ΙΣΗΜΝΗ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑ ΣΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 130627  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 130627  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 130627  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 12978  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 12978 ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΓΩ ΠΡΟΣ ΤΕΛΟΣ!!!!
σ'ευχαροστω πολυ για τις ευχες σου αλλα ειναι ζυγος γεννηθηκε 10/10!!!!!!!!δεν ξερω γιατι λεει ακομη happy birthday μαλλον θα το λεει για ολον τον μηνα...???
καλημερες κ απο εμενα
ΙΣΜΗΝΗ ΜΠΕΡΔΕΨΑ ΤΗ ΚΟΡΗ ΣΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΗΣ ΝΑΣΙΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΣΑΛΑΤΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΑΝΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΙΛΩ ΠΑΛΙ ΑΛΛΟΥ ΕΥΧΕΣ !!! 24/10/2012  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 783141  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 783141  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 783141  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 130627  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 130627

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσάκια μου γλυκά σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας για το ζουζούνι μου!!!!!!!

Μας έβγαλε ασπροπρόσωπους η Χρυσουλίτσα σήμερα! Καταρχήν, χαμογελούσε σε όλες τις φωτος.....πήγαινε αγκαλιά σε όλο το σόι......δεν έκλαψε όταν ήρθε η τούρτα με το κεράκι (η μεγάλη μου είχε πλαντάξει) κ γενικά ήταν ένα πολύ καλό παιδάκι!!!!!!!!!

Οι περισσότεροι έφεραν λεφτά (καλύτερα θα τα βάλω στο βιβλιάριό τους)....

Μου την έδωσε η κουμπάρα του άντρα μου γιατί ήρθε σε κάποια φάση κ μου είπε ότι συνήθως στέλνει τα παιδιά της μόνα τους γιατί αυτή βαριέται πάρα πολύ Shocked Της λέω κορίτσι μου σε παιδικό πάρτυ ήρθες, τί περίμενες???? Απορώ με την βλακεία ορισμένων ανθρώπων.....

Καλά τα πεθερικά.......αφού ευχήθηκαν στον γιο τους για την κόρη και χαιρέτησαν όοοοοολους τους καλεσμένους, μετά από ώρα θυμήθηκαν ότι η μικρή έχει κ μαμά......Με τον κουνιάδο δε....ούτε ματιά δεν ανταλλάξαμε!!!!!!!!!

Δεν βαριέσαι.......το κοριτσάκι μου να είναι καλά!!!!!!!!

Πάω να ξεραθώ γιατί είμαι πτώμα και αύριο έχουμε την γιορτή στον παιδικό! Η Μαρία μου θα πεί ποίημα!!!!

Καλό βράδυ σε όλες!!!!

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eirini31 έγραψε:
Asabache έγραψε:
eirini31 έγραψε:
Asabache έγραψε:kai egw kafe 8a poiw twra  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 438696
euxaristw polu anipomonw...


pw!!!!!! twra pou to 8imi8ika aurio me tis kotes 8a ksipnisw  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 38160
gia na frontisw tous agapimenous mou as8enis  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 578578

epiases doulia kopela mou?

oxi egw den epiasa douleia akoma giati kanw tin praktiki mou auto enoousa

bravo koritsi mou! pos itan simera i astenis sou affraid  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 578578  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 578578


kala einai doksa to 8eo stous perissoterous baibea dosame eksetirio

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κοριτσια!!!!!!!!

Σήμερα είμαι πτώμα κι εγω,ψώνια και δουλειες για το αυριανό μας πάρτι.

Νάσια μου καλά πέρασες βλέπω!,μια χαρά είναι τα λεφτά παίρνεις οτι θέλεις και δεν είσαι αναγκασμένη να τρέχεις για αλλαγές..Χαχαχαα!!
Δηλ. εγώ πρέπει να είμαι ευχαριστημένη που δεν θα έρθουν τα πεθερικά..χαχαχαχ!!!
Πώς δεν βγάλατε τα μαχαίρια με τον κουνιάδο;Ελπίζω τουλάχιστον να έβαλε μυαλό και να μην το ξανακάνει.

Μαριλού στο λέω απο σήμερα ΑΥΡΙΟ ΕΧΕΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ 26/10 MHN ME ΜΠΕΡΔΕΨΕΙΣ KAI EMENA....XAXAXAXAAX!!!!

Μανάρι γίνονται αυτά,μην ανησυχεις,εγώ δεν ξέρω πόσα ορθογραφικά και συντακτικά λάθη εχω κάνει...Η βιασύνη βλέπεις ή τα γεράματα......χαχαχαχαχα!!!!
Σήμερα εχω όρεξη να σας πειράξω λιγο...  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 40746  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 40746  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 40746  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 40746  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 40746  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 40746

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕΣ ΤΑ ΚΕΦΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙΣ ΤΡΕΛΛΑ !! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΑΣ ΑΥΡΙΟ ΔΙΑΛΕΞΕΣ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΧΕΙ !!!

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Νάσια* έγραψε:Κοριτσάκια μου γλυκά σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας για το ζουζούνι μου!!!!!!!

Μας έβγαλε ασπροπρόσωπους η Χρυσουλίτσα σήμερα! Καταρχήν, χαμογελούσε σε όλες τις φωτος.....πήγαινε αγκαλιά σε όλο το σόι......δεν έκλαψε όταν ήρθε η τούρτα με το κεράκι (η μεγάλη μου είχε πλαντάξει) κ γενικά ήταν ένα πολύ καλό παιδάκι!!!!!!!!!

Οι περισσότεροι έφεραν λεφτά (καλύτερα θα τα βάλω στο βιβλιάριό τους)....

Μου την έδωσε η κουμπάρα του άντρα μου γιατί ήρθε σε κάποια φάση κ μου είπε ότι συνήθως στέλνει τα παιδιά της μόνα τους γιατί αυτή βαριέται πάρα πολύ Shocked Της λέω κορίτσι μου σε παιδικό πάρτυ ήρθες, τί περίμενες???? Απορώ με την βλακεία ορισμένων ανθρώπων.....

Καλά τα πεθερικά.......αφού ευχήθηκαν στον γιο τους για την κόρη και χαιρέτησαν όοοοοολους τους καλεσμένους, μετά από ώρα θυμήθηκαν ότι η μικρή έχει κ μαμά......Με τον κουνιάδο δε....ούτε ματιά δεν ανταλλάξαμε!!!!!!!!!

Δεν βαριέσαι.......το κοριτσάκι μου να είναι καλά!!!!!!!!

Πάω να ξεραθώ γιατί είμαι πτώμα και αύριο έχουμε την γιορτή στον παιδικό! Η Μαρία μου θα πεί ποίημα!!!!

Καλό βράδυ σε όλες!!!!
νασια πολυχρονο το ζουζουνακι σου !!!να σου ζησει κ να την καμαρωνεις μια ζωη!!!
(λιγο ετεροχρονισμενα αλλα καλιο αργα παρα ποτε)

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
έχω μια λιγουρά για παγωτοοοοο!!!!!

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σας ευχαριστώ πολύ κ πάλι για τις ευχές σας! Κι εσείς να χαίρεστε τα παιδάκια σας!

Νικολέττα μου θα σου ευχηθώ κι εδώ για την κοράκλα σου!!!!!! ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 130627  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 130627  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 130627  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 12978 Να είναι γερή κ να την χαίρεστε!!!!

Μαριλού μου μην ακούς την Νικολέττα που σε πειράζει.....εγώ το κατάλαβα ότι είχες μπερδευτεί με τα γενέθλια.....

Ισμήνη μου σ'ευχαριστώ πολύ....

Σήμερα πήγαμε Θεσ/νίκη βόλτα με τα παιδιά στα jumbo για shopping therapy (χρειαζόμουν κ κάτι πραγματάκια για την μεγάλη.....φανελάκια, πιτζάμες κ καλτσόν)......ξεπαραδιαστήκαμε....αλλά τα κορίτσια μου το ευχαριστήθηκαν!

Πάω για νάνι! Καλό βράδυ σε όλες!



ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
νικολεττα να χαιρεσαι την κορακλα σου!!!!!!!!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 130627  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 12978

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΝΙΚΟΛ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΠΑΝΤΑ !!!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 783141  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 783141  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 23 783141 ΕΠΙΣΙΣ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΔΗΜΗΤΡΗ ΚΑΙ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΕΓΑΛΗ ΓΙΟΡΤΗ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ !!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις