Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
76 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 76 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 41]

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:
trilly έγραψε:καλημερα κοριτσια και καλη βδομαδα!

Καλημέραααααααααα!!!!!!!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 13 438696
Καλή εβδομάδα σε όλες!
Καλημέρα βασιλική. Τί κάνετε????


καλημερα ματινακι! καλα ειμαστε! ετοιμαζομαστε να παμε για καφε εξω! τα μπεμπιδια σου τι κανουν?

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
trilly έγραψε:
mamamatina έγραψε:
trilly έγραψε:καλημερα κοριτσια και καλη βδομαδα!

Καλημέραααααααααα!!!!!!!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 13 438696
Καλή εβδομάδα σε όλες!
Καλημέρα βασιλική. Τί κάνετε????


καλημερα ματινακι! καλα ειμαστε! ετοιμαζομαστε να παμε για καφε εξω! τα μπεμπιδια σου τι κανουν?

Καλά. Μεγαλώνουν και ζωιρεύουν. Προς το παρόν δεν έχουμε κολλήσει τίποτα. Είδαμε και πάθαμε το καλοκαίρι. Μέχρι τον Ιούλιο με ιώσεις είμασταν. Ας ηρεμίσουμε λιγάκι...
Καλό καφέ!

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα!!!εκατσα λιγο,μεχρι να ξυπνησει γτ μετα ξεκιναει 2ος γυρος... Shocked
Mamamatina 4 παιδακια εχεις??!!να σου ζησουν!!! Very Happy αχχχχ θελω κιεγω κι αλλα παιδακια!!!

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια μου!!!!!!
Καλή εβδομάδα να έχουμε χωρίς ιώσεις!!!!!!
Ανθή μου άντε τότε μην το καθυστερείς....χαχαχα!!!Πάντα χαιρόμαστε να ακούμε για γεννητούρια εδώ και για πολλά παιδάκια.Μακαρι να μπορούσαμε όλες να είχαμε περισσότερα παιδιά.......... Smile Smile Smile Smile

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nikoletta10 έγραψε:Καλημέρα κορίτσια μου!!!!!!
Καλή εβδομάδα να έχουμε χωρίς ιώσεις!!!!!!
Ανθή μου άντε τότε μην το καθυστερείς....χαχαχα!!!Πάντα χαιρόμαστε να ακούμε για γεννητούρια εδώ και για πολλά παιδάκια.Μακαρι να μπορούσαμε όλες να είχαμε περισσότερα παιδιά.......... Smile Smile Smile Smile

Μωρε αμα δεν μου εκανε ο συζηξ τσιριτσαντσουλες θα ημουν ηδη εγκυος....αλλα ειμαι στο...πεισιμο!! Wink

Naselen

Naselen
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσάκια μου χαράς το κουράγιο σας!!! Λατρεύω όλα τα παιδάκια πόσο μάλλον την κοράκλα μου!! Θέλουμε ενα δεύτερο παιδάκι γιατί πιστεύουμε ότι ένα ισον κανένα, αλλά και μόνο που το σκεφτομαι με πιάνει κρύος ιδρώτας, ολα απο την αρχή?? Ο άντρας μου θέλει πολλά παιδιά, μιας και είναι απο πολυμελοί οικογένεια (5 αδέρφια) αλλα συμβιβάστηκε στα δυο Smile Smile Smile

Δεν ξέρω ίσως η δικιά μου ήταν και είναι αντάρτης!!! Πρώτα ο θεός εύχομαι το δεύτερο να είναι πιο ήρεμο γιατί δεν θα την παλέψω...  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 13 328109  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 13 328109

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Naselen έγραψε:Κοριτσάκια μου χαράς το κουράγιο σας!!! Λατρεύω όλα τα παιδάκια πόσο μάλλον την κοράκλα μου!! Θέλουμε ενα δεύτερο παιδάκι γιατί πιστεύουμε ότι ένα ισον κανένα, αλλά και μόνο που το σκεφτομαι με πιάνει κρύος ιδρώτας, ολα απο την αρχή?? Ο άντρας μου θέλει πολλά παιδιά, μιας και είναι απο πολυμελοί οικογένεια (5 αδέρφια) αλλα συμβιβάστηκε στα δυο Smile Smile Smile

Δεν ξέρω ίσως η δικιά μου ήταν και είναι αντάρτης!!! Πρώτα ο θεός εύχομαι το δεύτερο να είναι πιο ήρεμο γιατί δεν θα την παλέψω...  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 13 328109  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 13 328109

...εγω να δεις που αρχισα απο την αρχη μετα απο 8 χρονια!!...βασικα τα παιδια καμια φορα ερχονται οποτε θελουν αυτα κι οχι οποτε βρουμε την ευκαιρια εμεις... Wink

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Θα βρείς τον τρόπο να τον πείσεις Ανθή αν το θέλεις πολύ είμαι σίγουρη....ξέρεις εσύ...χαχαχχα!!!!
Naselen δεν είναι τίποτα, εγώ τα ζω όλα πάλι απο την αρχή μετα απο 11 χρόνια σχεδόν,είναι η απόλυτη ευτυχία θα δεις εξάλλου τα δεύτερα είναι κατα κανόνα πιο ήσυχα...
Το όνομα σου πιο είναι;

Naselen

Naselen
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ανθή μου σίγουρα αυτό το έχω νιώσει, πρώτα ο θεός να είμαστε καλα.

Πώ πώ βρε κορίτσια μετά από τόσα χρόνια?? Μπράβο σας!!!

Νικολέτα μου Ελισάβετ, εύχομαι να είναι πιο ήσυχο, όπως λέει και η μάνα μου "έβγαλες το κορίτσι αντάρτη και το επόμενο θα δεις, θα είναι κανένα αγόρι ήσυχο σαν κορίτσι..." Laughing Laughing Laughing

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Naselen έγραψε:Ανθή μου σίγουρα αυτό το έχω νιώσει, πρώτα ο θεός να είμαστε καλα.

Πώ πώ βρε κορίτσια μετά από τόσα χρόνια?? Μπράβο σας!!!

Νικολέτα μου Ελισάβετ, εύχομαι να είναι πιο ήσυχο, όπως λέει και η μάνα μου "έβγαλες το κορίτσι αντάρτη και το επόμενο θα δεις, θα είναι κανένα αγόρι ήσυχο σαν κορίτσι..." Laughing Laughing Laughing


Καλά για το φύλο δεν ξέρω, αλλά όντως είναι πιο ησυχα εχει δικιο η μαμα σου ,εγω έχω 2 κορίτσια.

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anthaki έγραψε:Καλημερα!!!εκατσα λιγο,μεχρι να ξυπνησει γτ μετα ξεκιναει 2ος γυρος... Shocked
Mamamatina 4 παιδακια εχεις??!!να σου ζησουν!!! Very Happy αχχχχ θελω κιεγω κι αλλα παιδακια!!!


Ναι 4! σου ευχομαι να αποκτήσεις όσα παιδάκια θέλεις.  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 13 215994

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια-σας-κοριτσια!!!σκεφτομαι-πως-ειμαι-απο-τις-τυχερες-μαμαδες-που-διαβαζουν-τα-παιδακια-τους-γρηγορα!!!ευτυχως-δηλ-γιατι-ακουω-κατι-2ωρα-3ωρα-κλπ!!!

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κουρτσούδια!!!!!!

Εγώ όπως πάντα (μέχρι να τελειώσει αυτό το τρελό ωράριο ο άντρας μου) πτώμα στην κούραση!!!!!! Ακόμα κ σήμερα που πήρε ρεπό έπρεπε να πάω για εξωτερικές δουλειές και γύρισα πριν λίγο......έφτιαξα κ μαμ για αύριο, τώρα θέλω απλώς να ξαπλώσω κ να κοιτάω τα ταβάνια!!!!!!!!!!!! Ααααααα κ να τρώω γαριδάκια (όσο πιο αλμυρά τόσο πιο καλά, δεν ξέρω ζαλίζομαι σήμερα Shocked )

Αχ κι εγώ θέλω τρίτο παιδάκι αλλά δεν με "παίρνει" λόγω ηλικίας....δηλαδή μέχρι να ξεπεταχτεί λίγο η δεύτερη κόρη μου θα έχω φτάσει τα 40 Crying or Very sad (τώρα είμαι 37)

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλησπέρα κορίτσια απ' οτι βλέπω είστε όλες καλά!!!!!!
Βαρβάρα και η δικιά μου διαβάζει πολυ γρήγορα, είμαστε τυχερες ...

Νασια μου γλυκιά υπομονήηηηηηηή,άντε βρέ που είμαστε μεγάλες, μάζι θα το κάνουμε το τρίτο στα 40.......Τα ζουζούνια σου είναι καλά τώρα;;;;

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nikoletta10 έγραψε:Kαλησπέρα κορίτσια απ' οτι βλέπω είστε όλες καλά!!!!!!
Βαρβάρα και η δικιά μου διαβάζει πολυ γρήγορα, είμαστε τυχερες ...

Νασια μου γλυκιά υπομονήηηηηηηή,άντε βρέ που είμαστε μεγάλες, μάζι θα το κάνουμε το τρίτο στα 40.......Τα ζουζούνια σου είναι καλά τώρα;;;;
TI EΓΙΝΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΣΚΕΨΕΙΣ ΒΛΕΠΩ ΓΙΑ 3 ΠΑΙΔΑΚΙ? ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΦΑΣΗ !!ΠΑΝΤΩΣ Ν ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΑ ! Wink Wink Wink Wink Wink

Efita

Efita
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
nikoletta10 έγραψε:
Νασια μου γλυκιά υπομονήηηηηηηή,άντε βρέ που είμαστε μεγάλες, μάζι θα το κάνουμε το τρίτο στα 40.......Τα ζουζούνια σου είναι καλά τώρα;;;;

Ναι κορίτσια και εγώ μάλλον στα 40 θα κάνω και το τρίτο τελικά! Μαζί σας! Είμαι 38 τώρα και η μικρή μου 1,5. Είπα δεν μπορώ και τρίτο, τώρα που ξεπετάχτηκε και αυτή να ξεφύγω και εγώ λίγο, να μην είμαι αποκλειστικά μαμά αλλά στο βάαααααθος του μυαλού μου υπάρχει ένα μωράκι ακόμη. Ίδωμεν! Smile Cool Cool Όσο για την ηλικία.... και 41 και 42 μια χαρά είμαστε κορίτσια, τι λέτε;

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα!!!!τι κάνετε????

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΦΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ....ΕΙΜΑΣΤΕ ΛΟΙΠΟΝ 3 ΑΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙ ΚΑΙ Η ΝΑΣΙΑ....ΧΑΧΑΧΑΧ!!!!
ΠΕΡΙΜΕΝΟ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ, ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΝΑ ΟΡΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΙΔΙΚΟ ΠΟΣΤ ΓΙΑ ΜΑΡΙΛΟΥ......ΘΑ ΣΟΥ ΤΗ ΣΦΗΝΩΣΩ ΕΓΩ ΤΗΝ ΙΔΕΑ....ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΞΑΝΑΝΤΑΝΤΕΎΟΥΜΕ ΜΩΡΑ ΣΕ 3-4 ΧΡΟΝΆΚΙΑ.....
ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΧΑΤΊΡΙ ΣΟΥ ΒΓΑΖΩ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΙΡΑΛ....
ΛΕΓΕΕΕΕΕΕ..........

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nikoletta10 έγραψε:ΕΙΔΙΚΟ ΠΟΣΤ ΓΙΑ ΜΑΡΙΛΟΥ......ΘΑ ΣΟΥ ΤΗ ΣΦΗΝΩΣΩ ΕΓΩ ΤΗΝ ΙΔΕΑ....ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΞΑΝΑΝΤΑΝΤΕΎΟΥΜΕ ΜΩΡΑ ΣΕ 3-4 ΧΡΟΝΆΚΙΑ.....
ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΧΑΤΊΡΙ ΣΟΥ ΒΓΑΖΩ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΙΡΑΛ....
ΛΕΓΕΕΕΕΕΕ..........
ΑΧ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ !!ΕΓΩ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΡΑΤΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΛΑΝΟΥΝ ΣΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΓΙΑΤΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 35 ΞΕΣΚΟΝΙΣΜΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟ !!!

Efita

Efita
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
nikoletta10 έγραψε:ΕΦΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ....ΕΙΜΑΣΤΕ ΛΟΙΠΟΝ 3 ΑΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙ ΚΑΙ Η ΝΑΣΙΑ....ΧΑΧΑΧΑΧ!!!!
ΠΕΡΙΜΕΝΟ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ, ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΝΑ ΟΡΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!

Χαχαχα!!! Ελάτε να κάνουμε club να σπρώξουμε η μία την άλλη να πάρουμε την απόφαση και μετά να λέμε τα βάσανά μας μεταξύ μας που θα ξανακλειστούμε στο σπίτι! Smile

mariloy έγραψε:ΑΧ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ !!ΕΓΩ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΡΑΤΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΛΑΝΟΥΝ ΣΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΓΙΑΤΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 35 ΞΕΣΚΟΝΙΣΜΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟ !!!

Δε βαριέσαι! Θα φάμε λίγα τσιμπηματάκια παραπάνω. Το λέω εγώ που δεν μπορώ καθόλου τις βελόνες. Wink

Efita

Efita
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αχ κορίτσια δεν μπορώ να σταματήσω να μασουλάω! Πότε επιτέλους θα γίνω κορμάρα, sexymama; Εεεεε;;; Smile

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Efita έγραψε:Αχ κορίτσια δεν μπορώ να σταματήσω να μασουλάω! Πότε επιτέλους θα γίνω κορμάρα, sexymama; Εεεεε;;; Smile

Laughing Laughing Laughing Καλέ τί κορμάρες....εδώ λέμε να βάλουμε μπρός και για τρίτο μπεμπέ!!!!!!!!!!!! Πωπωωωωωω κι εγώ φουσκώνω απίστευτα πολύ!!!!!!!

Κορίτσια πλάκα πλάκα κι εγώ θέλω να μπώ στο club των επίδοξων τριτομαμάδων......τον άντρα μου δεν ξέρω πώς θα τον πείσω γιατί σαλτάρει κ μόνο στην ιδέα!!!!! Ήδη οι δύο κόρες μας "πιάνουν" για 10 αγόρια....δεν υπάρχουν ελπίδες να κάνω ήσυχο μωρό εγώ!!!!!

Πάντως αν θέλω να στοχεύσω συγκεκριμένη εποχή μάλλον ο Ιανουάριος κ ο Φεβρουάριος μου πάνε.....και τις τρείς φορές αυτούς τους μήνες έπιασα σποράκι!!!!!!!!

Efita

Efita
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Efita έγραψε:Αχ κορίτσια δεν μπορώ να σταματήσω να μασουλάω! Πότε επιτέλους θα γίνω κορμάρα, sexymama; Εεεεε;;; Smile

Νάσια* έγραψε: Laughing Laughing Laughing Καλέ τί κορμάρες....εδώ λέμε να βάλουμε μπρός και για τρίτο μπεμπέ!!!!!!!!!!!! Πωπωωωωωω κι εγώ φουσκώνω απίστευτα πολύ!!!!!!!


Efita έγραψε:Ναι καλή μου αλλά για να κάνω το τρίτο μπεμπέ θέλω να χάσω τα κιλάκια από το δεύτερο για να τα ξαναπάρω! Wink


Νάσια* έγραψε:Κορίτσια πλάκα πλάκα κι εγώ θέλω να μπώ στο club των επίδοξων τριτομαμάδων......τον άντρα μου δεν ξέρω πώς θα τον πείσω γιατί σαλτάρει κ μόνο στην ιδέα!!!!! Ήδη οι δύο κόρες μας "πιάνουν" για 10 αγόρια....δεν υπάρχουν ελπίδες να κάνω ήσυχο μωρό εγώ!!!!!


Efita έγραψε:Άντε καλώς μας ήρθες και εσύ! Smile Smile

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Efita έγραψε:
Efita έγραψε:Αχ κορίτσια δεν μπορώ να σταματήσω να μασουλάω! Πότε επιτέλους θα γίνω κορμάρα, sexymama; Εεεεε;;; Smile

Νάσια* έγραψε: Laughing Laughing Laughing Καλέ τί κορμάρες....εδώ λέμε να βάλουμε μπρός και για τρίτο μπεμπέ!!!!!!!!!!!! Πωπωωωωωω κι εγώ φουσκώνω απίστευτα πολύ!!!!!!!


Efita έγραψε:Ναι καλή μου αλλά για να κάνω το τρίτο μπεμπέ θέλω να χάσω τα κιλάκια από το δεύτερο για να τα ξαναπάρω! Wink


Νάσια* έγραψε:Κορίτσια πλάκα πλάκα κι εγώ θέλω να μπώ στο club των επίδοξων τριτομαμάδων......τον άντρα μου δεν ξέρω πώς θα τον πείσω γιατί σαλτάρει κ μόνο στην ιδέα!!!!! Ήδη οι δύο κόρες μας "πιάνουν" για 10 αγόρια....δεν υπάρχουν ελπίδες να κάνω ήσυχο μωρό εγώ!!!!!


Efita έγραψε:Άντε καλώς μας ήρθες και εσύ! Smile Smile

Κι εγώ έχω καβάντζα από την πρώτη κόρη......της δεύτερης τα κιλά τα έχασα και μάλιστα πολύ γρήγορα αλλά μου έχουν μείνει κάμποσα από την μεγάλη μου κόρη Sad (είχα βάλει 22 το γουρούνι!!!! και να σκεφτείς ότι μέχρι τον 6ο με αναγούλιαζε ακόμα και το νερό)!!!!!

Σήμερα πέτυχα στο σούπερ μάρκετ μία κυρία που είχε στην αγκαλιά ένα λεχούδι και το κοιτούσα σαν χαζή!!!!! Της λέω αχ μεγάλωσαν οι δικές μου (η μικρή δεν χρόνισε ακόμα χαχαχα τόσο μεγάλες πια), θέλω κι άλλο!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις