Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
49 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 49 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 41]

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
mamamatina έγραψε:
florentiab έγραψε:Καλημέρα και καλό μήνα σε όλες!

Είστε όλες καλά;
Ματινάκι που είσαι;
Βιβή τρελλιάρα τακτοποιήθηκες;

Εγώ είμαι σπίτι και βαριέμαι. Περιμένω να παέι η ώρα 2 να παραλάβω τη μικρή από το σταθμό. Αν δε βρω δουλειά σύντομα θα μου στρίψει (περισσότερο εννοώ Smile )

Καλά. Η μικρή λίγο γκρίνια σήμερα. Έκανε δύο εμβόλια εχθές. Και η Μαρία πολλή γκρίνια αδερφάκι μου. Έκανε κι αυτή δύο εμβόλια και βγάζει 4 δόντια! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Φλωρούκο!!!!!!!!!
Που είσαι????
Εγώ δεν προλαβαίνω να βαρεθώ!!! Η Βιβή έχει μέρες να μπει. Μας έλειψε. Κι εσύ μας έλειψες!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 27 417472  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 27 417472  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 27 417472


και εσύ μου έλειψες φιλενάδα!
βλέπω τα τέσσερα χρωματιστά τικεράκια σου και χαίρομαι Smile

όλα τα παιδιά καλά; το μπεμπέ;

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:Τα νεύρα μου!!!Η μικρή στα πρόθυρα παράκρουσης και εγώ έτοιμη για σουίτα με θέα στο Δαφνι!!!

Αααααα εμείς έχουμε πτέρυγα δικιά μας στο Δαφνί. Να μας προτιμήσεις.

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:
athina24 έγραψε:Τα νεύρα μου!!!Η μικρή στα πρόθυρα παράκρουσης και εγώ έτοιμη για σουίτα με θέα στο Δαφνι!!!

Αααααα εμείς έχουμε πτέρυγα δικιά μας στο Δαφνί. Να μας προτιμήσεις.


αχ ωραία! να είμαστε παρέα Smile

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
mamamatina έγραψε:
athina24 έγραψε:Τα νεύρα μου!!!Η μικρή στα πρόθυρα παράκρουσης και εγώ έτοιμη για σουίτα με θέα στο Δαφνι!!!

Αααααα εμείς έχουμε πτέρυγα δικιά μας στο Δαφνί. Να μας προτιμήσεις.


αχ ωραία! να είμαστε παρέα Smile

Πολύ ωραία!!!τουλάχιστον θα έχω και παρέα!!!

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 27 587529
Πάω να απλώσω κάνα ρούχο.  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 27 93981

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσια! πως ειστε? εμεις καλα ειμαστε. η μικρη καλυτερα αλλα το συναχι συνεχιζει ακομα λιγο. κι εγω εχω πονολαιμο, γκρρρρρρρρρρρρρρ!!!

νασια κι εγω ρεβυθια σημερα. ρεβυθαδα σιφνου για την ακριβεια. εσυ πως τα κανεις και δεν σου βγαινουν καλε?

τα φιλια μου σε ολες σας μια, μια!!!

 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 27 417472  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 27 417472  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 27 417472

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
trilly έγραψε:καλησπερα κοριτσια! πως ειστε? εμεις καλα ειμαστε. η μικρη καλυτερα αλλα το συναχι συνεχιζει ακομα λιγο. κι εγω εχω πονολαιμο, γκρρρρρρρρρρρρρρ!!!

νασια κι εγω ρεβυθια σημερα. ρεβυθαδα σιφνου για την ακριβεια. εσυ πως τα κανεις και δεν σου βγαινουν καλε?

τα φιλια μου σε ολες σας μια, μια!!!

 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 27 417472  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 27 417472  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 27 417472

Laughing Laughing Laughing Δεν ξέρω πώς το καταφέρνω.....μια γίνονται λαπάς, χυλώνουν πολύ, μια γίνονται σκάγια (για σκότωμα), μια γίνονται ανάλατα, μια γίνονται λύσσα....τί να σου πώ, γκαντεμιάρικο φαγητό (πρέπει να αρχίσω να σταυρώνω την κατσαρόλο με το που ξεκινάω Laughing )
Τελικά σήμερα τα πέτυχα....έφαγε ακόμα κ η κόρη μου!!!!!!!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 27 654316

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΟΛΕΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΑΣ ΑΚΟΥΩ ΜΕ ΛΙΓΑ ΝΕΥΡΑ ΠΑΡΑΠΑΝΟ Mad ΝΑΣΙΑ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΧΩ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΞΕΧΑΣΕΙ ΔΟΥΛΕΥΟ ΣΕ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ !!!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 27 315810  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 27 315810  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 27 315810  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 27 315810  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 27 334590

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας κοριτσια..
η μικρη ειναι χαλια Sad Sad εχει πολυ μυξουλα κ κανει ολη την ημερα δεκατα..ευτυχως δεν ανεβηκε πανω απο 37,6 αλλα δεν μπορει να κοιμηθει ειναι πολυ κουρασμενη και γκρινιαζει ολη μερα...
εν τω μεταξυ τα ιδια ακριβως συμπτωματα εχω κ εγω εκτος απο τα δεκατα...
εχω τρεις μερες να κοιμηθω..τις 2 προηγουμενες απο υπερενταση κ χθες απο το κρυωμα του παιδιου...θελω να κοιμηθω τωρα ετσι λιγο στον καναπε του μαγαζιου ουτως η αλλως κοσμος δεν μπαινει οποτε δεν θα με ενοχλησει κανεις...

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ισμηνη έγραψε:γεια σας κοριτσια..
η μικρη ειναι χαλια Sad Sad εχει πολυ μυξουλα κ κανει ολη την ημερα δεκατα..ευτυχως δεν ανεβηκε πανω απο 37,6 αλλα δεν μπορει να κοιμηθει ειναι πολυ κουρασμενη και γκρινιαζει ολη μερα...
εν τω μεταξυ τα ιδια ακριβως συμπτωματα εχω κ εγω εκτος απο τα δεκατα...
εχω τρεις μερες να κοιμηθω..τις 2 προηγουμενες απο υπερενταση κ χθες απο το κρυωμα του παιδιου...θελω να κοιμηθω τωρα ετσι λιγο στον καναπε του μαγαζιου ουτως η αλλως κοσμος δεν μπαινει οποτε δεν θα με ενοχλησει κανεις...


περαστικά της.
πολλούς ορούς να της βάζεις.
βοηθάει επίσης να τη βάλεις στο μπάνιο αφού έχεις ανοίξει τη βρύση και τρέχει καυτό νερό. οι υδρατμοί θα "ανοίξουν" τη μυτουλα και θα τρέξουν οι μυξούλες

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ισμηνη έγραψε:γεια σας κοριτσια..
η μικρη ειναι χαλια Sad Sad εχει πολυ μυξουλα κ κανει ολη την ημερα δεκατα..ευτυχως δεν ανεβηκε πανω απο 37,6 αλλα δεν μπορει να κοιμηθει ειναι πολυ κουρασμενη και γκρινιαζει ολη μερα...
εν τω μεταξυ τα ιδια ακριβως συμπτωματα εχω κ εγω εκτος απο τα δεκατα...
εχω τρεις μερες να κοιμηθω..τις 2 προηγουμενες απο υπερενταση κ χθες απο το κρυωμα του παιδιου...θελω να κοιμηθω τωρα ετσι λιγο στον καναπε του μαγαζιου ουτως η αλλως κοσμος δεν μπαινει οποτε δεν θα με ενοχλησει κανεις...


περαστικά της.
πολλούς ορούς να της βάζεις.
βοηθάει επίσης να τη βάλεις στο μπάνιο αφού έχεις ανοίξει τη βρύση και τρέχει καυτό νερό. οι υδρατμοί θα "ανοίξουν" τη μυτουλα και θα τρέξουν οι μυξούλες

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariloy έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΟΛΕΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΑΣ ΑΚΟΥΩ ΜΕ ΛΙΓΑ ΝΕΥΡΑ ΠΑΡΑΠΑΝΟ Mad ΝΑΣΙΑ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΧΩ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΞΕΧΑΣΕΙ ΔΟΥΛΕΥΟ ΣΕ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ !!!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 27 315810  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 27 315810  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 27 315810  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 27 315810  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 27 334590

Μαριλού μου έχεις δίκιο μου το έχεις ξαναπεί....κ η αλήθεια είναι ότι το θυμήθηκα μετά που πόσταρα.....Ένα μυαλό νύχτα μέρα καλό μου τί να σου κάνει????  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 27 911307  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 27 585182

Ισμήνη μου περαστικά στην μικρούλα!!!!! Μπόλικο φυσιολογικό ορό όπως είπαν κ τα κορίτσια.....κ στον ύπνο ανασήκωσε λίγο το κεφαλάκι της για να αναπνέει καλύτερα.....Εγώ έτσι κάνω στις δικές μου όταν είναι μπουκωμένες, αλλιώς δεν μπορούν με τίποτα να κοιμηθούν!



ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
florentiab έγραψε:
ισμηνη έγραψε:γεια σας κοριτσια..
η μικρη ειναι χαλια Sad Sad εχει πολυ μυξουλα κ κανει ολη την ημερα δεκατα..ευτυχως δεν ανεβηκε πανω απο 37,6 αλλα δεν μπορει να κοιμηθει ειναι πολυ κουρασμενη και γκρινιαζει ολη μερα...
εν τω μεταξυ τα ιδια ακριβως συμπτωματα εχω κ εγω εκτος απο τα δεκατα...
εχω τρεις μερες να κοιμηθω..τις 2 προηγουμενες απο υπερενταση κ χθες απο το κρυωμα του παιδιου...θελω να κοιμηθω τωρα ετσι λιγο στον καναπε του μαγαζιου ουτως η αλλως κοσμος δεν μπαινει οποτε δεν θα με ενοχλησει κανεις...


περαστικά της.
πολλούς ορούς να της βάζεις.
βοηθάει επίσης να τη βάλεις στο μπάνιο αφού έχεις ανοίξει τη βρύση και τρέχει καυτό νερό. οι υδρατμοί θα "ανοίξουν" τη μυτουλα και θα τρέξουν οι μυξούλες
σωστο αυτο με τους υδρατμους δεν το ειχα σκεφτει...
ευχαριστω παντως

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
νασια αυτο κανουμε ολη την ημερα ορους κ ανασηκωμενο κρεβατι...
ευτυχως σημερα κοιμηθηκε καλα κ ξυπνησε καλυτερα,φυσικα το μπουκωμα παραμενει αλλα δεν μου ανεβασε πυρετο οτι εκανε ηταν τα δεκατα εχθες Very Happy Very Happy ..

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΩΡΑ ΠΡΟΛΑΒΑ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ?? ΙΣΜΗΝΗ ΜΟΥ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ? ΝΑΣΙΑ & ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ? ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ? ΧΑΜΕΝΗ ΣΤΟ ΠΕΛΑΓΟΣ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ Shocked ΠΑΝΤΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΩΡΑΙΑ ΠΗΓΑΜΕ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ ΘΕΑΤΡΟ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΟΥ ΣΚΙΑΧΤΡΟΥ ΤΟΥ ΤΡΙΒΙΖΑ !!ΜΑΜΑΔΕΣ ΜΟΥ ΑΠΛΑ ΥΠΕΡΟΧΟ !!!ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΛΛΕΣ 4 ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΑΣ ΣΥΝΟΔΟΙ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ !!ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΘΕΛΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα σας!!!Τι κάνετε?
Περαστικά στα αρρωστούλια!!
Έχω τη μικρή απο εχθές με βήχα και γκρίνια.

http://changedyourlife.blogspot.com/

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κ απο μενα!περαστικα στα αρρωστα παιδακια σας .παντως ως τωρα δεν παιζει κ πολλη ιωση...αυτο μου ελεγε κ χθες η παιδιατρος που πηγαμε για εμβολιο

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Περαστικα σας!!!!!!!!
Τι να πω βρε Ισμήνη μου ακόμα παιδεύεστε;;;
Και αλλα αρρωστούλια στην παρέα περαστικα περαστικα περαστικα....

Χάθηκα η γαϊδουρα ...χαχαχαχ!!!!!Εχεις δίκιο Μαριλού αλλα δεν σας ξέχασα και τρέχω και ασχολούμε με το fb λίγο περισσότερο...Μια μέρα έλειψα μόνο...χαχαχχα!!!
Καλά σας βρίσκω κοριτσάρες...και ναι οποτε βρίσκω ευκαιρία τα τσούζω λιγάκι...χαχχααχχα!!!!!
Ορέστης Μακρής θα καταντήσω στο τέλος.

Νάσια δεν φταίει το μαγείρεμα αλλα ο τυπος του ρεβυθιου,η παραγωγη μερικες φορες ειναι βραστερα πολυ και μερικες δεν βραζουν με τιποτα,δεν κάνεις κατι λάθος εσυ,πιστεψέ με μαγαζί είχα και ξέρω...

Καλωσορίζω και τα καινούργια κορίτσια στην παρέα....χίλιοι καλοί χωράνε....

Κατερινα μακάρι να τελειώσουμε με αυτές τις παλιοιώσεις...

 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 27 315810  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 27 315810  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 27 315810 Σε ολες σας ανεξαιρετως αλλα επιτρέψτε μου να έχω και τις αδυναμίες μου..χαχαχχα!!!!! ΦΙΛΙΑ κορίτσια μου ονειρά γλυκα...

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Περαστικά στα αρρωστούλια!!!!!!!!

Νεύρα.....πολλά νεύρα σήμερα.....τα κορίτσια μου με ξετίναξαν με την γκρίνια κ τις αταξίες τους!!!!

Νικολέττα μου άντε καλέ που θα γίνεις Ορέστης (χικ χικ) Μακρής με λίγα ούζα.....πόσο τα έχω πεθυμήσει.....Αν ήταν έτσι εγώ τώρα θα έπρεπε να ήμουν ήδη στους ΑΑ(Ανώνυμους Αλκοολικούς), ένα φεγγάρι με την τότε παρέα είχαμε οργώσει όλα τα ουζερί της Θεσ/νίκης!!!!! Ωραίες εποχές......


Μαριλού παιδικό θέατρο....τί καλά...Δεν έχω διαβάσει τίποτα του Τριβιζά (ξέρω απαράδεκτη! Embarassed ), δεν έτυχε, αλλά έχω ακούσει τα καλυτερότερα!! Σε παιδικό θέατρο φαντάζομαι θα ήταν ακόμα καλύτερα!!!!!

Ισμήνη μου πώς είναι η μικρούλα σήμερα??????? Κ οι δικές μου με μύξα είναι από χθές...ελπίζω να μην χειροτερέψει η κατάσταση....

Σε λίγη ώρα ξεκινάμε τα μπανιαρίσματα......της τρελής θα γίνει πάλι......το μπάνιο τους αρέσει αλλά μετά δεν κάθονται με τίποτα για να τις ντύσω.........

Θέλω παγωτό....scandal με καραμέλα κ καρύδια  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 27 912791 (υπάρχει emoticon σάλια????????)  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 27 875502

Φιλάκια σε όλες  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 27 417472  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 27 417472  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 27 417472  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 27 417472

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !ΝΑΣΙΑ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΕΙΚΟΝΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΜΠΕΣ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΝΕΟΘΕΑΤΡΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΕΙΚΟΝΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΡΓΟΥ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΡΙΒΙΖΑ ΑΠ 'ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ Η ΜΕΓΑΛΗ ΣΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΨΕΙ !!

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κορίτσια μου όμορφα!!!!!!
Πως ήταν το Σ/Κ σας;;;Εμένα το ΠΣΚ ήτανγεμάτο,βολτίτσα και μάζοξη σε φιλικα σπίτια και την Κυριακή στο δικό μου,χωρίς ούζα αυτη τη φορά...χαχαχαχ!!!μου φαίνεται οτι πήρα 1 κιλο...κλάψ... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Νάσια μου εύχομαι να μείνετε στις μυξούλες.......

Μαριλού Ισμήνη και σε όλα μα όλα τα κορίτσια φιλιά πολλαααααα!!!!!!!

 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 27 315810  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 27 315810  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 27 315810  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 27 315810

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΣΙΝΕΜΑ Η ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΧΟΡΟΥ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΟΠΩΣ Η ΜΑΜΑΚΑ ΤΟΥ ! ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΒΕΒΑΙΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΟΓΟ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΟΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΧΑΛΑΡΑ Α...ΚΑΙ ΕΧΤΕΣ ΜΕ ΠΗΓΕ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΟΥΖΑΚΙ ΣΕ ΟΥΖΕΡΙ ΑΝΤΕ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΟΠΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ !! ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ! Smile Cool Smile Cool Smile

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερούδια κοριτσάρες!!!!!!!!

Ανεβασμένες σας βρίσκω.......βόλτες, μαζώξεις, ουζάκια........μπράβο ρε κορίτσια πραγματικά σας χαίρομαι!!!!!!!!! Ούτε θυμάμαι από πότε έχω να τα κάνω αυτά........

Μου ήρθε περίοδος κ στο καπάκι πιάστηκε κ ένα νεύρο στον λαιμό μου κ πάω μονόπατη!!!!!! Κατά τα άλλα όλα cool....  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 27 4872

Νικολέττα μου μύξες κ βήχα προς το παρόν......αυτά φαντάζομαι θα μας πάνε σετ όλο τον χειμώνα!!!!!!

Μαριλού ωραία περάσατε με τον σύζυγο ε??????? Κάποτε τα κάναμε κι εμείς αυτά...τώρα κάνουμε αίτηση για να τον δούμε στο σπίτι!

Τί καιρό έχετε???????? Εμείς ήλιο....

Φιλάκια σε όλες  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 27 417472  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 27 417472

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ !! ΝΑΣΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΝΕΥΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΣΠΑΣΤΙΚΟ ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΗΛΙΟ sunny ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΜΕ ΠΙΠΕΡΙΕΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΕ ΝΤΟΜΑΤΕΣ Η ΜΕ ΚΡΕΜΑ ΓΑΛΑΚΤΟΣ ??

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια!

περαστικά στα αρρωστούλια, κουράγιο στις μαμάδες.

κάπου πήρε το μάτι μου για ουζάκια; θέλω κι εγώ λέμε drunken


ωραία μέρα έχει σήμερα. το μεσημέρι που θα πάρω τη μικρή από το σταθμό θα την πάω βόλτα στο άλσος πάλι. είναι καταπληκτικές αυτές οι μέρες.
σήμερα κάνω γιουβαρλάκια μπας και φάει λίγο η μικρή. είναι άφαγη από το Σάββατο και ελπίζω σήμερα να φάει κάτι. τι μαρτύριο κι αυτό!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις