Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
95 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 95 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 28 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 41]

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nikoletta10 έγραψε:
mariloy έγραψε:
nikoletta10 έγραψε:Φανταστείτε σήμερα να γεννάει καμια χριστιανη και να πρέπει να περάσει απο 'κει.....Δράμα,θα γεννήσει στο αυτοκίνητο και θα γλυτώσει και τα έξοδα.....χαχαχχα!!!!!
ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΩ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΓΕΝΝΟΥΣΕ ΘΑ ΤΗΣ ΕΣΤΕΛΝΑ ΤΟ ΤΣΕΚ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΠΑΚΕΤΟ ΚΑΙ ΑΝ ΗΘΕΛΕ ΑΣ ΕΛΕΓΕ ΟΧΙ !

Και αν δεν εγκρίνει τα έξοδα η αυτού μεγαλειότης τι θα γίνει; θα μείνει με την χαρά...

Σας αφήνω τώρα κοριτσάρες πρέπει να μαγειρέψω η ακαμάτρα..... Smile Smile Smile

ΟΚ ΑΓΑΠΗ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 15 215994  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 15 215994  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 15 215994  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 15 215994

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ειρηνάκι μου θα τα λέμε σίγουρα!!!!

Νικολέττα μου τώρα μπήκα γιατί κοιμήθηκε το μικρό αλλά σε λίγο θα ξυπνήσει κ θα τρέχω για ταϊσματα, αλλάγματα κτλ κτλ....Πωπω είναι μόνο 1 το μεσημέρι κι εγώ ήδη είμαι πτώμα!!!!!!!!

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:Καλησπέρα!!!!τι κάνετε????

Αθηνάαααααα!!!!!! Ουου! Χαθήκαμε...

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:
athina24 έγραψε:Καλησπέρα!!!!τι κάνετε????

Αθηνάαααααα!!!!!! Ουου! Χαθήκαμε...

ναι ρε γμτ!!!!
τι κάνει η φαμίλια?

Naselen

Naselen
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα!!!!!!

Τι ωραίο βροχερό πρωινό!!!!


Πάω να φτιάξω  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 15 438696  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 15 438696
 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 15 417472  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 15 417472  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 15 417472  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 15 417472



mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Naselen έγραψε:Καλημέρα!!!!!!

Τι ωραίο βροχερό πρωινό!!!!


Πάω να φτιάξω  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 15 438696  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 15 438696
 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 15 417472  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 15 417472  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 15 417472  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 15 417472 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΚΑΙ ΒΡΕΧΕΙ ?? ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΝΕΦΑ !  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 15 215994



eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ Κ ΚΑΘΟΜΑΙ Κ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ....ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ???ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 15 215994  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 15 215994  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 15 215994  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 15 215994  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 15 215994  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 15 215994

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κι απο μενα!

εμεις εδω εχουμε πολυ ηλιο! με πεσμενη λιγο την θερμοκρασια, εδω κανουν ακομα μπανιο!

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα!!!!!


Εμείς εδώ έχουμε συννεφιά κ κρύο.....μ' έχει φάει η κλεισούρα αυτές τις μέρες!!!! Γενικά η ψυχολογία μου στα τάρταρα.........

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νάσια* έγραψε:Καλησπέρα!!!!!


Εμείς εδώ έχουμε συννεφιά κ κρύο.....μ' έχει φάει η κλεισούρα αυτές τις μέρες!!!! Γενικά η ψυχολογία μου στα τάρταρα.........

ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΠΑΘΕ??

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eirinaki έγραψε:
Νάσια* έγραψε:Καλησπέρα!!!!!


Εμείς εδώ έχουμε συννεφιά κ κρύο.....μ' έχει φάει η κλεισούρα αυτές τις μέρες!!!! Γενικά η ψυχολογία μου στα τάρταρα.........

ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΠΑΘΕ??

Γεια σου Ειρηνάκι μου!!!!!!!

Αχ τί να σου πώ καλό μου.....ο άντρας μου λείπει όλη μέρα, φεύγει στις 9μιση το πρωί κ γυρνάει μετά τις 12 την νύχτα (εποχιακή δουλειά γι'αυτό κ το τρελό ωράριο) εμείς έχουμε κοιμηθεί προ πολλού δηλαδή όταν επιστρέφει κ κανονικά δεν θα με ένοιαζε κ τόσο γιατί κι όταν είναι εδώ όλο μαλώνουμε τελευταία αλλά έχω κλειστεί τελείως μέσα στο σπίτι με δύο μωρά θηρία (στην κυριολεξία όμως), δεν οδηγώ (κακώς αλλά πάντα το φοβόμουν το αυτοκίνητο) κ οι φίλες μου (που είναι μετρημένες) είτε μένουν πολύ μακριά ή έχουν κι αυτές τα δικά τους κ δεν μπορούμε να βρισκόμαστε συχνά......

Όλη μέρα κάνω δουλειές, η tv παίζει κινούμενα σχέδια κ το cd παιδικά τραγούδια......τα λατρεύω τα παιδιά μου, δεν μπορώ χωρίς αυτά αλλά κοντεύω να ξεχάσω ότι εκτός από μαμά είμαι και γυναίκα....

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νάσια* έγραψε:
eirinaki έγραψε:
Νάσια* έγραψε:Καλησπέρα!!!!!


Εμείς εδώ έχουμε συννεφιά κ κρύο.....μ' έχει φάει η κλεισούρα αυτές τις μέρες!!!! Γενικά η ψυχολογία μου στα τάρταρα.........

ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΠΑΘΕ??

Γεια σου Ειρηνάκι μου!!!!!!!

Αχ τί να σου πώ καλό μου.....ο άντρας μου λείπει όλη μέρα, φεύγει στις 9μιση το πρωί κ γυρνάει μετά τις 12 την νύχτα (εποχιακή δουλειά γι'αυτό κ το τρελό ωράριο) εμείς έχουμε κοιμηθεί προ πολλού δηλαδή όταν επιστρέφει κ κανονικά δεν θα με ένοιαζε κ τόσο γιατί κι όταν είναι εδώ όλο μαλώνουμε τελευταία αλλά έχω κλειστεί τελείως μέσα στο σπίτι με δύο μωρά θηρία (στην κυριολεξία όμως), δεν οδηγώ (κακώς αλλά πάντα το φοβόμουν το αυτοκίνητο) κ οι φίλες μου (που είναι μετρημένες) είτε μένουν πολύ μακριά ή έχουν κι αυτές τα δικά τους κ δεν μπορούμε να βρισκόμαστε συχνά......

Όλη μέρα κάνω δουλειές, η tv παίζει κινούμενα σχέδια κ το cd παιδικά τραγούδια......τα λατρεύω τα παιδιά μου, δεν μπορώ χωρίς αυτά αλλά κοντεύω να ξεχάσω ότι εκτός από μαμά είμαι και γυναίκα....
Αχ αχ αχ πες τα μου να μην στα πω! Ο αρραβωνιαστικός μου δουλεύει δύο δουλειές, οπότε έχουμε καταντήσει να βλεπόμαστε δύο φορές την εβδομάδα μάξιμουμ, όταν βλεπόμαστε σχεδόν πάααααντα θα υπάρχει και μια πρόσκληση για καφέ/ποτό από έναν φίλο του ή τον αδελφό του και την αρραβωνιαστικιά του ή.. ή .. ή και ουσιαστικά χρονος για να βρεθούμε μόνοι να συζητήσουμε λίγο μένει ελάχιστος και μου λείπει τρελά ...Βέβαια, δεν έχω τα παιδιά (υπερβολική, μην τα λες θηρία!), ούτε τα cd και την παιδική τηλεόραση, αλλά έτσι όπως το πάμε, και με τις δικές μου ώρες δουλειάς, έχω ξεχάσει κι εγώ ότι είμαι και γυναίκα... Η ρίζα οσονούπω φθάνει γόνατο! Mad

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νάσια* έγραψε:
eirinaki έγραψε:
Νάσια* έγραψε:Καλησπέρα!!!!!


Εμείς εδώ έχουμε συννεφιά κ κρύο.....μ' έχει φάει η κλεισούρα αυτές τις μέρες!!!! Γενικά η ψυχολογία μου στα τάρταρα.........

ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΠΑΘΕ??

Γεια σου Ειρηνάκι μου!!!!!!!

Αχ τί να σου πώ καλό μου.....ο άντρας μου λείπει όλη μέρα, φεύγει στις 9μιση το πρωί κ γυρνάει μετά τις 12 την νύχτα (εποχιακή δουλειά γι'αυτό κ το τρελό ωράριο) εμείς έχουμε κοιμηθεί προ πολλού δηλαδή όταν επιστρέφει κ κανονικά δεν θα με ένοιαζε κ τόσο γιατί κι όταν είναι εδώ όλο μαλώνουμε τελευταία αλλά έχω κλειστεί τελείως μέσα στο σπίτι με δύο μωρά θηρία (στην κυριολεξία όμως), δεν οδηγώ (κακώς αλλά πάντα το φοβόμουν το αυτοκίνητο) κ οι φίλες μου (που είναι μετρημένες) είτε μένουν πολύ μακριά ή έχουν κι αυτές τα δικά τους κ δεν μπορούμε να βρισκόμαστε συχνά......

Όλη μέρα κάνω δουλειές, η tv παίζει κινούμενα σχέδια κ το cd παιδικά τραγούδια......τα λατρεύω τα παιδιά μου, δεν μπορώ χωρίς αυτά αλλά κοντεύω να ξεχάσω ότι εκτός από μαμά είμαι και γυναίκα....

ΠΩΠΩ ΒΡΕ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ..ΛΟΥΚΙ..ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΖΕΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΚΑΠΟΥ ΓΙΑ ΚΑΝΑ 2ΩΡΟ????

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mhtsaina έγραψε:
Νάσια* έγραψε:
eirinaki έγραψε:
Νάσια* έγραψε:Καλησπέρα!!!!!


Εμείς εδώ έχουμε συννεφιά κ κρύο.....μ' έχει φάει η κλεισούρα αυτές τις μέρες!!!! Γενικά η ψυχολογία μου στα τάρταρα.........

ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΠΑΘΕ??

Γεια σου Ειρηνάκι μου!!!!!!!

Αχ τί να σου πώ καλό μου.....ο άντρας μου λείπει όλη μέρα, φεύγει στις 9μιση το πρωί κ γυρνάει μετά τις 12 την νύχτα (εποχιακή δουλειά γι'αυτό κ το τρελό ωράριο) εμείς έχουμε κοιμηθεί προ πολλού δηλαδή όταν επιστρέφει κ κανονικά δεν θα με ένοιαζε κ τόσο γιατί κι όταν είναι εδώ όλο μαλώνουμε τελευταία αλλά έχω κλειστεί τελείως μέσα στο σπίτι με δύο μωρά θηρία (στην κυριολεξία όμως), δεν οδηγώ (κακώς αλλά πάντα το φοβόμουν το αυτοκίνητο) κ οι φίλες μου (που είναι μετρημένες) είτε μένουν πολύ μακριά ή έχουν κι αυτές τα δικά τους κ δεν μπορούμε να βρισκόμαστε συχνά......

Όλη μέρα κάνω δουλειές, η tv παίζει κινούμενα σχέδια κ το cd παιδικά τραγούδια......τα λατρεύω τα παιδιά μου, δεν μπορώ χωρίς αυτά αλλά κοντεύω να ξεχάσω ότι εκτός από μαμά είμαι και γυναίκα....
Αχ αχ αχ πες τα μου να μην στα πω! Ο αρραβωνιαστικός μου δουλεύει δύο δουλειές, οπότε έχουμε καταντήσει να βλεπόμαστε δύο φορές την εβδομάδα μάξιμουμ, όταν βλεπόμαστε σχεδόν πάααααντα θα υπάρχει και μια πρόσκληση για καφέ/ποτό από έναν φίλο του ή τον αδελφό του και την αρραβωνιαστικιά του ή.. ή .. ή και ουσιαστικά χρονος για να βρεθούμε μόνοι να συζητήσουμε λίγο μένει ελάχιστος και μου λείπει τρελά ...Βέβαια, δεν έχω τα παιδιά (υπερβολική, μην τα λες θηρία!), ούτε τα cd και την παιδική τηλεόραση, αλλά έτσι όπως το πάμε, και με τις δικές μου ώρες δουλειάς, έχω ξεχάσει κι εγώ ότι είμαι και γυναίκα... Η ρίζα οσονούπω φθάνει γόνατο! Mad

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΝ...ΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ..Κ ΟΧΙ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΖΟΥΜΕ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ???ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ????ΧΑΛΙΑ ΜΑΥΡΑ..ΕΥΤΗΧΩΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ..ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΥΩ...ΕΚΕΙΝΟΣ ΝΑΙ..ΣΕ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ..8ΩΡΟ....ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ ΩΡΕΣ...ΕΡΧΕΤΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΕΡΙΠΟΥ 8 Η 7.30 Η 10 Η 11 Η 11.30 ΟΠΟΤΕ ΟΛΗ Η ΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΦΥΓΕΙ...ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΔΕΝ ΕΧΩ..ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ ΛΕΜΕ

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mhtsaina έγραψε:
Νάσια* έγραψε:
eirinaki έγραψε:
Νάσια* έγραψε:Καλησπέρα!!!!!


Εμείς εδώ έχουμε συννεφιά κ κρύο.....μ' έχει φάει η κλεισούρα αυτές τις μέρες!!!! Γενικά η ψυχολογία μου στα τάρταρα.........

ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΠΑΘΕ??

Γεια σου Ειρηνάκι μου!!!!!!!

Αχ τί να σου πώ καλό μου.....ο άντρας μου λείπει όλη μέρα, φεύγει στις 9μιση το πρωί κ γυρνάει μετά τις 12 την νύχτα (εποχιακή δουλειά γι'αυτό κ το τρελό ωράριο) εμείς έχουμε κοιμηθεί προ πολλού δηλαδή όταν επιστρέφει κ κανονικά δεν θα με ένοιαζε κ τόσο γιατί κι όταν είναι εδώ όλο μαλώνουμε τελευταία αλλά έχω κλειστεί τελείως μέσα στο σπίτι με δύο μωρά θηρία (στην κυριολεξία όμως), δεν οδηγώ (κακώς αλλά πάντα το φοβόμουν το αυτοκίνητο) κ οι φίλες μου (που είναι μετρημένες) είτε μένουν πολύ μακριά ή έχουν κι αυτές τα δικά τους κ δεν μπορούμε να βρισκόμαστε συχνά......

Όλη μέρα κάνω δουλειές, η tv παίζει κινούμενα σχέδια κ το cd παιδικά τραγούδια......τα λατρεύω τα παιδιά μου, δεν μπορώ χωρίς αυτά αλλά κοντεύω να ξεχάσω ότι εκτός από μαμά είμαι και γυναίκα....
Αχ αχ αχ πες τα μου να μην στα πω! Ο αρραβωνιαστικός μου δουλεύει δύο δουλειές, οπότε έχουμε καταντήσει να βλεπόμαστε δύο φορές την εβδομάδα μάξιμουμ, όταν βλεπόμαστε σχεδόν πάααααντα θα υπάρχει και μια πρόσκληση για καφέ/ποτό από έναν φίλο του ή τον αδελφό του και την αρραβωνιαστικιά του ή.. ή .. ή και ουσιαστικά χρονος για να βρεθούμε μόνοι να συζητήσουμε λίγο μένει ελάχιστος και μου λείπει τρελά ...Βέβαια, δεν έχω τα παιδιά (υπερβολική, μην τα λες θηρία!), ούτε τα cd και την παιδική τηλεόραση, αλλά έτσι όπως το πάμε, και με τις δικές μου ώρες δουλειάς, έχω ξεχάσει κι εγώ ότι είμαι και γυναίκα... Η ρίζα οσονούπω φθάνει γόνατο! Mad

Κι όμως είναι θηριάκια......η μεγάλη είναι 3 κ καταλαβαίνεις. σ'συτή την ηλικία δοκιμάζει τα πάντα, μαζί κ τα όρια της υπομονής μου.....η μικρή ακόμα είναι απόλυτα εξαρτημένη από μένα αφού μόλις ξεκίνησε να περπατάει.....καλά για τον άντρα μου, άσε άλλο κεφάλαιο, δεν τα πάμε καλά εδώ κ πολύυυυυυυυ καιρό αλλά εκείνος επιμένει ότι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα! Ε φυσικά, που να το δεί το πρόβλημα???????? Είναι ποτέ στο σπίτι???????

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΩΠΩ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ..ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ???ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΛΛΑ ΜΙΛΗΣΤΕ..ΡΕΠΟ ΔΕΝ ΠΕΡΝΕΙ????ΠΑΝΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΦΗΣΕΤΑ ΓΙΑ ΚΑΝΑ 2ΩΡΟ ΣΕ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΙΚΟ ΑΤΟΜΟ Κ ΚΑΘΙΣΤΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΤΕ..ΜΗΝ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΑΣ ΟΛΗ ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΟΤΝ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ....ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΔΗΛΑΔΗ ΕΙΣΤΕ ΕΤΣΙ???

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eirinaki έγραψε:
Νάσια* έγραψε:
eirinaki έγραψε:
Νάσια* έγραψε:Καλησπέρα!!!!!


Εμείς εδώ έχουμε συννεφιά κ κρύο.....μ' έχει φάει η κλεισούρα αυτές τις μέρες!!!! Γενικά η ψυχολογία μου στα τάρταρα.........

ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΠΑΘΕ??

Γεια σου Ειρηνάκι μου!!!!!!!

Αχ τί να σου πώ καλό μου.....ο άντρας μου λείπει όλη μέρα, φεύγει στις 9μιση το πρωί κ γυρνάει μετά τις 12 την νύχτα (εποχιακή δουλειά γι'αυτό κ το τρελό ωράριο) εμείς έχουμε κοιμηθεί προ πολλού δηλαδή όταν επιστρέφει κ κανονικά δεν θα με ένοιαζε κ τόσο γιατί κι όταν είναι εδώ όλο μαλώνουμε τελευταία αλλά έχω κλειστεί τελείως μέσα στο σπίτι με δύο μωρά θηρία (στην κυριολεξία όμως), δεν οδηγώ (κακώς αλλά πάντα το φοβόμουν το αυτοκίνητο) κ οι φίλες μου (που είναι μετρημένες) είτε μένουν πολύ μακριά ή έχουν κι αυτές τα δικά τους κ δεν μπορούμε να βρισκόμαστε συχνά......

Όλη μέρα κάνω δουλειές, η tv παίζει κινούμενα σχέδια κ το cd παιδικά τραγούδια......τα λατρεύω τα παιδιά μου, δεν μπορώ χωρίς αυτά αλλά κοντεύω να ξεχάσω ότι εκτός από μαμά είμαι και γυναίκα....

ΠΩΠΩ ΒΡΕ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ..ΛΟΥΚΙ..ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΖΕΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΚΑΠΟΥ ΓΙΑ ΚΑΝΑ 2ΩΡΟ????

Ειρηνάκι μου έχω τόση κούραση πλέον που ένα δίωρο δεν μου φτάνει.....η πεθερά μένει απέναντι αλλά δεν βοηθάει, προσφέρεται να κρατήσει πάντα μόνο την μία (κ τις δύο δεν μπορεί λέει κι ας είναι άλλοι δύο άνθρωποι - ο πεθερός κ ο κουνιάδος εκεί - που μπορούν να βοηθήσουν επίσης.....δεν της έχω κ εμπιστοσύνη από διάφορα που έχει κάνει στο παρελθόν σε σχέση με τα παιδιά μου!!!! Οι γονείς μου μένουν σε άλλο χωριό (για να πάνε κ να έρθουν είναι 40 χλμ.) κ αυτόν τον καιρό μαζεύουν ελιές κ δεν είναι ποτέ στο σπίτι.....είναι κ μεγάλοι άνθρωποι (71 0 μπαμπάς μου κ 65 η μαμά μου) παρόλαυτά βοηθάνε με τα παιδιά και τα κρατάνε κ σαβ/κα απλά έπεσα στην περίπτωση, τώρα που ο άντρας μου δουλεύει όλη μέρα κ είμαι ολομόναχη δεν μπορούν ούτε οι γονείς μου να βοηθήσουν.....

Είμαστε πολύ καιρό χάλια.....του έχω πεί ότι αν είχα δουλειά θα τον είχα αφήσει ήδη.....ζοριζόμαστε οικονομικά με την κρίση κτλ αλλά αυτός στην προσπάθειά του να πιαστεί οικονομικά ξέχασε ότι έχει οικογένεια....Έχουμε μιλήσει πολλές φορές αλλά δεν καταλαβαίνει, λέει ότι θέλει να μας εξασφαλίσει αλλά ξεχνάει ότι τα παιδιά (κυρίως) έχουν ανάγκη πρώτα απ'όλα τον μπαμπά τους!!!!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΣΙΑ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΑΝ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΟΣΟ ΘΑ ΣΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΛΕΣ ΑΣΧΗΜΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΟΥ. ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΦΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΥΤΗ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ ΝΑ ΠΑΤΕ ΚΑΠΟΥ ΜΟΝΟΙ ΝΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΣΥΒΕΝΕΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΑΣ .ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΛΛΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΠΛΑ ΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΓΑΠΑΜΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΛΥΣΕΙΣ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΝ !

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νάσια μου, σου στέλνω ένα link που με κάνει να γελάω όταν έχω τις μαύρες μου. Δες το και πες μου
https://www.youtube.com/watch?v=qJfi0a6Dhas

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariloy έγραψε:ΝΑΣΙΑ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΑΝ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΟΣΟ ΘΑ ΣΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΛΕΣ ΑΣΧΗΜΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΟΥ. ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΦΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΥΤΗ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΠΑΤΕ ΚΑΠΟΥ ΜΟΝΟΙ ΝΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΣΥΒΕΝΕΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΑΣ .ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΛΛΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΠΛΑ ΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΓΑΠΑΜΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΛΥΣΕΙΣ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΝ !

Έχεις δίκιο κορίτσι μου αλλά εγώ ακόμα πασχίζω να τον πείσω ότι υπάρχει πρόβλημα......αρνείται να δεί ότι δεν πάμε καλά, μου λέει ότι μάλλον βρήκα άλλον, ότι είμαι χέστης κ δεν θέλω τα δύσκολα κ άλλες τέτοιες βλακείες!!!!!!! Κ πίστεψέ με στο παρελθόν είχα να αντιμετωπίσω χειρότερες δυσκολίες κ δεν φοβήθηκα τίποτα.....

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΩΠΩ ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ....ΔΗΛΑΔΗ ΕΣΥ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΧΩΡΙΣΕΤΕ??Η ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ ΜΙΑ ΛΥΣΗ??

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mhtsaina έγραψε:Νάσια μου, σου στέλνω ένα link που με κάνει να γελάω όταν έχω τις μαύρες μου. Δες το και πες μου
https://www.youtube.com/watch?v=qJfi0a6Dhas

Να ΄σαι καλά κορίτσι μου.....μ'έκανες κ γέλασα!!!!!!!! Μόλις ξύπνησαν κ τα ταλιμπανάκια μου κ το είδαμε μαζί!!!!

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eirinaki έγραψε:ΠΩΠΩ ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ....ΔΗΛΑΔΗ ΕΣΥ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΧΩΡΙΣΕΤΕ??Η ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ ΜΙΑ ΛΥΣΗ??

Θα ήθελα να μην χρειάζεται να επιλέξω....απλά έπαψα να ασχολούμαι.....για χατήρι των παιδιών περισσότερο, αλλά η κλεισούρα άρχισε να χτυπάει το νευρικό μου σύστημα!!! Κ να σκεφτείς ότι μέχρι τα 33 μου αλώνιζα.....

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έτσι μπράβο κορίτσι μου! Και να ξέρεις, έχει πολλά τέτοια βιντεάκια ακόμη, καινούριο συκώτι φτιάχνω κάθε φορά!! Αγάπη μου, να σου πω κάτι, με κάθε σεβασμό; Εγώ από αυτά που γράφεις, βλέπω δυο ανθρώπους που χάθηκαν στη διαδρομή, αλλά αγαπιούνται πραγματικά... Χαλάρωσε λίγο, γιατί έχετε κι οι δυο δίκιο. Θα βρεθεί κάποια στιγμή να συζητήσετε αυτά που πραγματικά θέλετε να πείτε ο ένας στον άλλο. Ξεκίνα να του πεις σήμερα στα ξαφνικά ένα "Σ' αγαπώ" όταν θα γυρίσει, αγκάλιασέ τον και κόψε αντιδράσεις. Το έκανα εγώ την περασμένη εβδομάδα κι αληθινά ανέτρεψε όλα τα άσχημα δεδομένα. Μέσα στο ζευγάρι είμαστε άνθρωποι που καμιά φορά χάνουμε το δρόμο, αλλά ποτέ εχθροί. Δοκίμασέ το και θα δεις

Naselen

Naselen
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mhtsaina έγραψε:Έτσι μπράβο κορίτσι μου! Και να ξέρεις, έχει πολλά τέτοια βιντεάκια ακόμη, καινούριο συκώτι φτιάχνω κάθε φορά!! Αγάπη μου, να σου πω κάτι, με κάθε σεβασμό; Εγώ από αυτά που γράφεις, βλέπω δυο ανθρώπους που χάθηκαν στη διαδρομή, αλλά αγαπιούνται πραγματικά... Χαλάρωσε λίγο, γιατί έχετε κι οι δυο δίκιο. Θα βρεθεί κάποια στιγμή να συζητήσετε αυτά που πραγματικά θέλετε να πείτε ο ένας στον άλλο. Ξεκίνα να του πεις σήμερα στα ξαφνικά ένα "Σ' αγαπώ" όταν θα γυρίσει, αγκάλιασέ τον και κόψε αντιδράσεις. Το έκανα εγώ την περασμένη εβδομάδα κι αληθινά ανέτρεψε όλα τα άσχημα δεδομένα. Μέσα στο ζευγάρι είμαστε άνθρωποι που καμιά φορά χάνουμε το δρόμο, αλλά ποτέ εχθροί. Δοκίμασέ το και θα δεις

Μπράβο σου!!!! Πραγματικά υπέροχες οι συμβουλές σου, τα λές πολύ πολύ όμορφα!!!

Θα συμφωνήσω και εγώ!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 28 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις