Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
53 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 53 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 41]

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mhtsaina έγραψε:Έτσι μπράβο κορίτσι μου! Και να ξέρεις, έχει πολλά τέτοια βιντεάκια ακόμη, καινούριο συκώτι φτιάχνω κάθε φορά!! Αγάπη μου, να σου πω κάτι, με κάθε σεβασμό; Εγώ από αυτά που γράφεις, βλέπω δυο ανθρώπους που χάθηκαν στη διαδρομή, αλλά αγαπιούνται πραγματικά... Χαλάρωσε λίγο, γιατί έχετε κι οι δυο δίκιο. Θα βρεθεί κάποια στιγμή να συζητήσετε αυτά που πραγματικά θέλετε να πείτε ο ένας στον άλλο. Ξεκίνα να του πεις σήμερα στα ξαφνικά ένα "Σ' αγαπώ" όταν θα γυρίσει, αγκάλιασέ τον και κόψε αντιδράσεις. Το έκανα εγώ την περασμένη εβδομάδα κι αληθινά ανέτρεψε όλα τα άσχημα δεδομένα. Μέσα στο ζευγάρι είμαστε άνθρωποι που καμιά φορά χάνουμε το δρόμο, αλλά ποτέ εχθροί. Δοκίμασέ το και θα δεις

Συγνώμη που έφυγα ξαφνικά αλλά ξύπνησαν τα ζουζούνια μου κ πρέπει να τους φτιάξω να φάνε, να παίξουμε.....τί να κάνουν κι αυτά τα καημένα!!!!!

Έχουν γίνει πολλά κορίτσι μου....κάποια στιγμή θα σας τα πω....μακάρι να βρεθεί τρόπος να βγούμε από αυτό το τούνελ γιατί παντρευτήκαμε από έρωτα κ στην πορεία το χάσαμε λίγο!

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΕΙΤΕ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΑΚΟΜΑ ΑΡΧΙΚΑ Κ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ!!!ΤΟ ΧΡΩΣΤΑΤΕ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ ΣΑΣ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ Κ ΣΕ ΕΣΑΣ!!!ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 16 417472  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 16 417472  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 16 417472  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 16 417472

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eirinaki έγραψε:ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΕΙΤΕ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΑΚΟΜΑ ΑΡΧΙΚΑ Κ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ!!!ΤΟ ΧΡΩΣΤΑΤΕ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ ΣΑΣ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ Κ ΣΕ ΕΣΑΣ!!!ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 16 417472  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 16 417472  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 16 417472  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 16 417472

Σ'ευχαριστώ κουκλίτσα μου!!!!!!!!

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λίγο έλειψα και αρχίσαμε την γκρίνια;;;;;,,χαχαχα!!!!

Νάσια μου γλυκιά,ούτε εγω οδηγώ και έτσι δεν μπορώ να πάρω το αυτοκίνητο και να εξαφανιστώ όταν έχω τις μαύρες μου ένες περίπατος βοηθάει,ευτυχώς είμαι κοντά στη Φωκίωνος που είναι γεμάτη καφετέριες και κόσμο.Τώρα που χαλάει ο καιρός όμως θα κλειστώ κι εγώ.
Κρίση περνάνε όλα τα ζευγάρια και μάλιστα κρισάρες αλλά αν υπάρχει αγάπη όλα ξεπερνιούνται και σου τα λέει αυτά κάποια που μέχρι και βαλίτσες είχε ετοιμάσει για να φύγει.
Το έιδα αλλιώς όμως και αφού ο Ηλίας έπεσε στα πατώματα να παρακαλάει είπα δεν γμτε ας βάλω κι εγώ λίγο νερό στο κρασί μου και απο δω και πέρα μπενάκης βγαινάκης(αλήθεια ποιοί είναι αυτοί;;Wink.

Η αλήθεια βέβαια είναι οτι ήθελα σαν τρελή να πάω λίγες μέρες στην μαμά μου αλλά τελικά δεν το έκανα είδα την απόγνωση και την αγάπη στα μάτια του,μιλάμε όμως πως είχε γίνει μεγάλο τζέρτζελο.
Ακόμα και τώρα υπάρχουν φορές που θέλω να φύγω να εξαφανιστώ αλλά μόλις βλέπω τις μουρίτσες των κοριτσιών μου τα ξεχνάω όλα...Μερικές φορές τρελαίνομαι πως να σας το πω,είχα ξεχάσει και εγώ πως είμαι γυναίκα αλλά τον τελευταίο καιρό πάντα βρίσκω χρόνο για μένα,,αφού ο Ηλίας πιστεύει πως κάτι συμβαίνει,να σου πω την αλήθεια δεν με χαλάει καθόλου ας πιστεύει οτι θέλει...χαχαχαχ!!!!

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα κοριτσαρες!!!!!!

Ειρήνη ,Μαριλού,Ελισάβετ,Μήτσαινα(καλέ εσένα πως σε λένεWinkΝάσια......ΦΙΛΑΚΙΑ

 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 16 315810  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 16 315810  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 16 315810  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 16 315810

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nikoletta10 έγραψε:καλησπερα κοριτσαρες!!!!!!

Ειρήνη ,Μαριλού,Ελισάβετ,Μήτσαινα(καλέ εσένα πως σε λένεWinkΝάσια......ΦΙΛΑΚΙΑ

 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 16 315810  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 16 315810  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 16 315810  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 16 315810

ΑΓΑΠΗ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 16 417472  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 16 417472  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 16 417472  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 16 417472  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 16 35468  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 16 35468  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 16 35468  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 16 35468  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 16 35468  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 16 35468  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 16 35468

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nikoletta10 έγραψε:Λίγο έλειψα και αρχίσαμε την γκρίνια;;;;;,,χαχαχα!!!!

Νάσια μου γλυκιά,ούτε εγω οδηγώ και έτσι δεν μπορώ να πάρω το αυτοκίνητο και να εξαφανιστώ όταν έχω τις μαύρες μου ένες περίπατος βοηθάει,ευτυχώς είμαι κοντά στη Φωκίωνος που είναι γεμάτη καφετέριες και κόσμο.Τώρα που χαλάει ο καιρός όμως θα κλειστώ κι εγώ.
Κρίση περνάνε όλα τα ζευγάρια και μάλιστα κρισάρες αλλά αν υπάρχει αγάπη όλα ξεπερνιούνται και σου τα λέει αυτά κάποια που μέχρι και βαλίτσες είχε ετοιμάσει για να φύγει.
Το έιδα αλλιώς όμως και αφού ο Ηλίας έπεσε στα πατώματα να παρακαλάει είπα δεν γμτε ας βάλω κι εγώ λίγο νερό στο κρασί μου και απο δω και πέρα μπενάκης βγαινάκης(αλήθεια ποιοί είναι αυτοί;;Wink.

Η αλήθεια βέβαια είναι οτι ήθελα σαν τρελή να πάω λίγες μέρες στην μαμά μου αλλά τελικά δεν το έκανα είδα την απόγνωση και την αγάπη στα μάτια του,μιλάμε όμως πως είχε γίνει μεγάλο τζέρτζελο.
Ακόμα και τώρα υπάρχουν φορές που θέλω να φύγω να εξαφανιστώ αλλά μόλις βλέπω τις μουρίτσες των κοριτσιών μου τα ξεχνάω όλα...Μερικές φορές τρελαίνομαι πως να σας το πω,είχα ξεχάσει και εγώ πως είμαι γυναίκα αλλά τον τελευταίο καιρό πάντα βρίσκω χρόνο για μένα,,αφού ο Ηλίας πιστεύει πως κάτι συμβαίνει,να σου πω την αλήθεια δεν με χαλάει καθόλου ας πιστεύει οτι θέλει...χαχαχαχ!!!!


Εγώ έχω κ τα πεθερόνια να του πιπιλίζουν το μυαλό ότι αν με πλακώσει στις μπάτσες θα στρώσω χαρακτήρα!!!!!!!!!!! Κ το χειρότερο?????????? Άρχισε κι αυτός να το πιστεύει..........

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νάσια* έγραψε:
nikoletta10 έγραψε:Λίγο έλειψα και αρχίσαμε την γκρίνια;;;;;,,χαχαχα!!!!

Νάσια μου γλυκιά,ούτε εγω οδηγώ και έτσι δεν μπορώ να πάρω το αυτοκίνητο και να εξαφανιστώ όταν έχω τις μαύρες μου ένες περίπατος βοηθάει,ευτυχώς είμαι κοντά στη Φωκίωνος που είναι γεμάτη καφετέριες και κόσμο.Τώρα που χαλάει ο καιρός όμως θα κλειστώ κι εγώ.
Κρίση περνάνε όλα τα ζευγάρια και μάλιστα κρισάρες αλλά αν υπάρχει αγάπη όλα ξεπερνιούνται και σου τα λέει αυτά κάποια που μέχρι και βαλίτσες είχε ετοιμάσει για να φύγει.
Το έιδα αλλιώς όμως και αφού ο Ηλίας έπεσε στα πατώματα να παρακαλάει είπα δεν γμτε ας βάλω κι εγώ λίγο νερό στο κρασί μου και απο δω και πέρα μπενάκης βγαινάκης(αλήθεια ποιοί είναι αυτοί;;Wink.

Η αλήθεια βέβαια είναι οτι ήθελα σαν τρελή να πάω λίγες μέρες στην μαμά μου αλλά τελικά δεν το έκανα είδα την απόγνωση και την αγάπη στα μάτια του,μιλάμε όμως πως είχε γίνει μεγάλο τζέρτζελο.
Ακόμα και τώρα υπάρχουν φορές που θέλω να φύγω να εξαφανιστώ αλλά μόλις βλέπω τις μουρίτσες των κοριτσιών μου τα ξεχνάω όλα...Μερικές φορές τρελαίνομαι πως να σας το πω,είχα ξεχάσει και εγώ πως είμαι γυναίκα αλλά τον τελευταίο καιρό πάντα βρίσκω χρόνο για μένα,,αφού ο Ηλίας πιστεύει πως κάτι συμβαίνει,να σου πω την αλήθεια δεν με χαλάει καθόλου ας πιστεύει οτι θέλει...χαχαχαχ!!!!


Εγώ έχω κ τα πεθερόνια να του πιπιλίζουν το μυαλό ότι αν με πλακώσει στις μπάτσες θα στρώσω χαρακτήρα!!!!!!!!!!! Κ το χειρότερο?????????? Άρχισε κι αυτός να το πιστεύει..........

ΕΛΑ ΜΟΥΥ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΒΡΕ????ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΤΟ ΞΥΛΟ ΣΤΡΩΝΕΙ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ??????????????ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ???Κ ΑΥΤΟΣ ΤΟΥΣ ΑΚΟΥΕΙ??????????

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eirinaki έγραψε:
Νάσια* έγραψε:
nikoletta10 έγραψε:Λίγο έλειψα και αρχίσαμε την γκρίνια;;;;;,,χαχαχα!!!!

Νάσια μου γλυκιά,ούτε εγω οδηγώ και έτσι δεν μπορώ να πάρω το αυτοκίνητο και να εξαφανιστώ όταν έχω τις μαύρες μου ένες περίπατος βοηθάει,ευτυχώς είμαι κοντά στη Φωκίωνος που είναι γεμάτη καφετέριες και κόσμο.Τώρα που χαλάει ο καιρός όμως θα κλειστώ κι εγώ.
Κρίση περνάνε όλα τα ζευγάρια και μάλιστα κρισάρες αλλά αν υπάρχει αγάπη όλα ξεπερνιούνται και σου τα λέει αυτά κάποια που μέχρι και βαλίτσες είχε ετοιμάσει για να φύγει.
Το έιδα αλλιώς όμως και αφού ο Ηλίας έπεσε στα πατώματα να παρακαλάει είπα δεν γμτε ας βάλω κι εγώ λίγο νερό στο κρασί μου και απο δω και πέρα μπενάκης βγαινάκης(αλήθεια ποιοί είναι αυτοί;;Wink.

Η αλήθεια βέβαια είναι οτι ήθελα σαν τρελή να πάω λίγες μέρες στην μαμά μου αλλά τελικά δεν το έκανα είδα την απόγνωση και την αγάπη στα μάτια του,μιλάμε όμως πως είχε γίνει μεγάλο τζέρτζελο.
Ακόμα και τώρα υπάρχουν φορές που θέλω να φύγω να εξαφανιστώ αλλά μόλις βλέπω τις μουρίτσες των κοριτσιών μου τα ξεχνάω όλα...Μερικές φορές τρελαίνομαι πως να σας το πω,είχα ξεχάσει και εγώ πως είμαι γυναίκα αλλά τον τελευταίο καιρό πάντα βρίσκω χρόνο για μένα,,αφού ο Ηλίας πιστεύει πως κάτι συμβαίνει,να σου πω την αλήθεια δεν με χαλάει καθόλου ας πιστεύει οτι θέλει...χαχαχαχ!!!!


Εγώ έχω κ τα πεθερόνια να του πιπιλίζουν το μυαλό ότι αν με πλακώσει στις μπάτσες θα στρώσω χαρακτήρα!!!!!!!!!!! Κ το χειρότερο?????????? Άρχισε κι αυτός να το πιστεύει..........

ΕΛΑ ΜΟΥΥ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΒΡΕ????ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΤΟ ΞΥΛΟ ΣΤΡΩΝΕΙ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ??????????????ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ???Κ ΑΥΤΟΣ ΤΟΥΣ ΑΚΟΥΕΙ??????????

Όχι απλά άρχισε να πιστεύει ότι θα 'πρεπε να είμαι ευγνώμων που δεν το έχει εφαρμόσει......

Νικολέττα μου κι εγώ τα μάζεψα κάποια στιγμή κι έπεσε να πεθάνει....τί να το κάνεις όμως? Τα ίδια Παντελάκη μου, τα ίδια Παντελή μου (αυτός πάλι ποιός είναι?)

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Συγγενής του μπενάκη βγαινάκη...χαχαχα!!!

Εννοείτε οτι αν απλώσει χέρι πάνω σου τα μαζεύεις και φεύγεις....
Το ξέρω οτι μετα απο λίγο κάνουν τα ίδια αλλά θύμισε του οτι δεν σε βρήκε στον δρόμο και οτι αν θέλεις μπορείς να πάρεις τα παιδιά και να εξαφανιστείς.
Αν δεν αντέχεις αυτή τη φορα πραγματοποίησε την απειλή σου και φύγε για 3-4 μέρες......
Εμένα μια φορά τόλμησε να με σπρώξει και το μετάνιωσε πικρα...

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nikoletta10 έγραψε:Συγγενής του μπενάκη βγαινάκη...χαχαχα!!!

Εννοείτε οτι αν απλώσει χέρι πάνω σου τα μαζεύεις και φεύγεις....
Το ξέρω οτι μετα απο λίγο κάνουν τα ίδια αλλά θύμισε του οτι δεν σε βρήκε στον δρόμο και οτι αν θέλεις μπορείς να πάρεις τα παιδιά και να εξαφανιστείς.
Αν δεν αντέχεις αυτή τη φορα πραγματοποίησε την απειλή σου και φύγε για 3-4 μέρες......
Εμένα μια φορά τόλμησε να με σπρώξει και το μετάνιωσε πικρα...

Ααααα καλά από σπρωξίδια......μια φορά το έκανε κ μετά μου κουνούσε το δάχτυλο στη μούρη (ο μπέμπης νόμιζε ότι θα φοβηθώ) κι εγώ του το δάγκωσα!!!!!!!!!!!

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νάσια* έγραψε:
nikoletta10 έγραψε:Συγγενής του μπενάκη βγαινάκη...χαχαχα!!!

Εννοείτε οτι αν απλώσει χέρι πάνω σου τα μαζεύεις και φεύγεις....
Το ξέρω οτι μετα απο λίγο κάνουν τα ίδια αλλά θύμισε του οτι δεν σε βρήκε στον δρόμο και οτι αν θέλεις μπορείς να πάρεις τα παιδιά και να εξαφανιστείς.
Αν δεν αντέχεις αυτή τη φορα πραγματοποίησε την απειλή σου και φύγε για 3-4 μέρες......
Εμένα μια φορά τόλμησε να με σπρώξει και το μετάνιωσε πικρα...

Ααααα καλά από σπρωξίδια......μια φορά το έκανε κ μετά μου κουνούσε το δάχτυλο στη μούρη (ο μπέμπης νόμιζε ότι θα φοβηθώ) κι εγώ του το δάγκωσα!!!!!!!!!!!

Ο ΧΡΙΣΤΟΣ Κ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ???? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Naselen

Naselen
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Νάσια* έγραψε:
nikoletta10 έγραψε:Συγγενής του μπενάκη βγαινάκη...χαχαχα!!!

Εννοείτε οτι αν απλώσει χέρι πάνω σου τα μαζεύεις και φεύγεις....
Το ξέρω οτι μετα απο λίγο κάνουν τα ίδια αλλά θύμισε του οτι δεν σε βρήκε στον δρόμο και οτι αν θέλεις μπορείς να πάρεις τα παιδιά και να εξαφανιστείς.
Αν δεν αντέχεις αυτή τη φορα πραγματοποίησε την απειλή σου και φύγε για 3-4 μέρες......
Εμένα μια φορά τόλμησε να με σπρώξει και το μετάνιωσε πικρα...

Ααααα καλά από σπρωξίδια......μια φορά το έκανε κ μετά μου κουνούσε το δάχτυλο στη μούρη (ο μπέμπης νόμιζε ότι θα φοβηθώ) κι εγώ του το δάγκωσα!!!!!!!!!!!


αααααα!!! δεν θέλω τέτοια Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Αμα σου ξανακάνει τίποτα φώναξέ μας!!! Ειμαστε μάχιμες μαμαδες, να δεί πόσα απίδια βάνει ο σάκος..

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eirinaki έγραψε:
Νάσια* έγραψε:
nikoletta10 έγραψε:Συγγενής του μπενάκη βγαινάκη...χαχαχα!!!

Εννοείτε οτι αν απλώσει χέρι πάνω σου τα μαζεύεις και φεύγεις....
Το ξέρω οτι μετα απο λίγο κάνουν τα ίδια αλλά θύμισε του οτι δεν σε βρήκε στον δρόμο και οτι αν θέλεις μπορείς να πάρεις τα παιδιά και να εξαφανιστείς.
Αν δεν αντέχεις αυτή τη φορα πραγματοποίησε την απειλή σου και φύγε για 3-4 μέρες......
Εμένα μια φορά τόλμησε να με σπρώξει και το μετάνιωσε πικρα...

Ααααα καλά από σπρωξίδια......μια φορά το έκανε κ μετά μου κουνούσε το δάχτυλο στη μούρη (ο μπέμπης νόμιζε ότι θα φοβηθώ) κι εγώ του το δάγκωσα!!!!!!!!!!!

Ο ΧΡΙΣΤΟΣ Κ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ???? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Γι'αυτό σου έλεγα πριν Ειρηνούλα μου ότι έχουν μαζευτεί πολλά.....

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!!!!!ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ Κ ΕΣΥ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΤΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΛΛΑ Κ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΣΕ ΣΕΒΕΤΕ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΥΤΑ...

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλά του έκανες και χειρότερα έπρεπε,,πρέπει να καταλάβουν οτι δεν είμαστε ανυπερεσπιστές,οτι κραταμε την ζωή στα χέρια μας και δεν τους φοβόμαστε.Άρχισε να φτιάχνεσαι λίγο περισσότερο και πήγαινε τις βόλτες σου και θα δεί...

Ειρηνάκι μου σου φαίνονται εξωγήινα όλα αυτά αλλά μπορεί να συμβούν ανάμεσα σε ένα ζευγάρι που είναι πολλά χρόνια μαζί και υπάρχουν και παιδια,δυστυχώς....
Συμβαίνουν και στις καλύτερες οικογένειες που λένε....

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Naselen έγραψε:
Νάσια* έγραψε:
nikoletta10 έγραψε:Συγγενής του μπενάκη βγαινάκη...χαχαχα!!!

Εννοείτε οτι αν απλώσει χέρι πάνω σου τα μαζεύεις και φεύγεις....
Το ξέρω οτι μετα απο λίγο κάνουν τα ίδια αλλά θύμισε του οτι δεν σε βρήκε στον δρόμο και οτι αν θέλεις μπορείς να πάρεις τα παιδιά και να εξαφανιστείς.
Αν δεν αντέχεις αυτή τη φορα πραγματοποίησε την απειλή σου και φύγε για 3-4 μέρες......
Εμένα μια φορά τόλμησε να με σπρώξει και το μετάνιωσε πικρα...

Ααααα καλά από σπρωξίδια......μια φορά το έκανε κ μετά μου κουνούσε το δάχτυλο στη μούρη (ο μπέμπης νόμιζε ότι θα φοβηθώ) κι εγώ του το δάγκωσα!!!!!!!!!!!


αααααα!!! δεν θέλω τέτοια Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Αμα σου ξανακάνει τίποτα φώναξέ μας!!! Ειμαστε μάχιμες μαμαδες, να δεί πόσα απίδια βάνει ο σάκος..

 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 16 654316  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 16 654316  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 16 654316 χαχαχα όλο το eimaimama στο πόδι!!!!!!!!! Τρέμε Θανάσηηηηηηηηηηηηηη

Καλά δεν τον φοβάμαι έτσι κι αλλιώς......το έχει πεί και ο ίδιος, ότι δεν είμαι σαν τα κοριτσάκια που ήξερε!!!!!!!!!!

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΝΩΜΕΝΕΣ ΠΟΤΕ ΝΙΚΗΜΕΝΕΣ...

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nikoletta10 έγραψε:Καλά του έκανες και χειρότερα έπρεπε,,πρέπει να καταλάβουν οτι δεν είμαστε ανυπερεσπιστές,οτι κραταμε την ζωή στα χέρια μας και δεν τους φοβόμαστε.Άρχισε να φτιάχνεσαι λίγο περισσότερο και πήγαινε τις βόλτες σου και θα δεί...

Ειρηνάκι μου σου φαίνονται εξωγήινα όλα αυτά αλλά μπορεί να συμβούν ανάμεσα σε ένα ζευγάρι που είναι πολλά χρόνια μαζί και υπάρχουν και παιδια,δυστυχώς....
Συμβαίνουν και στις καλύτερες οικογένειες που λένε....

ΟΧΙ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΞΩΓΗΙΝΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ...ΤΑ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ Κ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΜΕ ΑΝΑ ΚΑΘΑΡΜΑ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ Κ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΖΩΗ ΚΟΛΑΣΗ...ΤΑ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΡΩΤΟ ΧΕΡΙ..ΑΠΛΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ??ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΕΧΟΜΟΥΝ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΣΚΟΥΝΤΙΓΜΑ ΟΧΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ????

Naselen

Naselen
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
nikoletta10 έγραψε:ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΝΩΜΕΝΕΣ ΠΟΤΕ ΝΙΚΗΜΕΝΕΣ...
Respect Respect Respect


Naselen

Naselen
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Και εγώ βρε κορίτσια στον προηγούμενο γάμο είχα περάσει τέρατα καταστάσεων, δεν χωράει το μυαλό σας.. Δεν ξέρω Νάσια μου τι να σου πώ μόνο εσύ ξέρεις τι περνάς, όταν χάνεται ο σεβασμός δύσκολα ξαναβρίσκεται

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Το θέμα είναι να μην τον αφήσουμε να χαθεί Ελισάβετ ούτε ο ένας ούτε ο άλλος,γιατί το χάσαμε το παιχνίδι.....

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Naselen έγραψε:Και εγώ βρε κορίτσια στον προηγούμενο γάμο είχα περάσει τέρατα καταστάσεων, δεν χωράει το μυαλό σας.. Δεν ξέρω Νάσια μου τι να σου πώ μόνο εσύ ξέρεις τι περνάς, όταν χάνεται ο σεβασμός δύσκολα ξαναβρίσκεται

Κ ΕΣΥ ΠΑΘΟΥΣΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ???ΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ??ΠΩΣ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝΕ ΔΕΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ''ΑΝΤΡΕΣ''????ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΖΟΥΜΕ ΣΕ ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΚΑ ΧΡΟΝΙΑ????ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ..ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΔΕΝ ΑΝΕΧΟΜΑΙ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΦΩΝΗ ΝΑ ΜΟΥ ΙΨΩΣΕΙ Κ ΤΟΥ ΚΟΒΩ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΑ...ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΔΗΛΑΔΗ???

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nikoletta10 έγραψε:Καλά του έκανες και χειρότερα έπρεπε,,πρέπει να καταλάβουν οτι δεν είμαστε ανυπερεσπιστές,οτι κραταμε την ζωή στα χέρια μας και δεν τους φοβόμαστε.Άρχισε να φτιάχνεσαι λίγο περισσότερο και πήγαινε τις βόλτες σου και θα δεί...

Ειρηνάκι μου σου φαίνονται εξωγήινα όλα αυτά αλλά μπορεί να συμβούν ανάμεσα σε ένα ζευγάρι που είναι πολλά χρόνια μαζί και υπάρχουν και παιδια,δυστυχώς....
Συμβαίνουν και στις καλύτερες οικογένειες που λένε....

Που να πάω βόλτα εδώ στο κατσικοχώρι που με έφερε και με χαντάκωσε????????
Όπου κ να πάω μόνο συγγενείς του θα δώ!!!!!!!!! Να μου λείπει......Τις μοναδικές που φοβάται είναι μια φίλη μου που χώρισε πρόσφατα (φοβάται μήπως μου φουσκώσει τα μυαλά λες κ είμαι κανένα άβγαλτο κουρτσούδι) και την νονά της μικρής μου επειδή την θεωρεί "ελαφριά" (είναι πολύ φίλη μου κ την αγαπώ πολύ κ δεν την θεωρώ καθόλου ελαφριά)

Καλέ σας είπα ότι το μικρό μου περπάτησε?????????

Naselen

Naselen
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
nikoletta10 έγραψε:Το θέμα είναι να μην τον αφήσουμε να χαθεί Ελισάβετ ούτε ο ένας ούτε ο άλλος,γιατί το χάσαμε το παιχνίδι.....

έχεις δίκιο Νικολέττα μου αλλά δυστυχώς είναι μερικοί άνθρωποι που σε εξωθούν στα άκρα, πίστεψέ με. Χάνεις τον έλεγχο με το ψέμα, την υποκρισία και άλλα πολλά... Το θέμα είναι να μην φτάνεις ποτε σε αυτο το σημειο. ΣΕΒΑΣΜΟΣ-ΑΓΑΠΗ-ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις