Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
91 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 91 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 41]

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσιααααααααααααααααααα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy φιλια απο την Ζακυνθοοοοοοο

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:γεια σας κοριτσιααααααααααααααααααα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy φιλια απο την Ζακυνθοοοοοοο



ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
ΚΑΛΗΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑ
τι κάνεις Βιβίκο μου; τακτοποιηθήκατε; μου έλειψες βρε Smile

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαριλού ψηφίζω κρέμα γάλακτος....εντάξει δεν είναι πολύ υγιεινή αλλά τρελαίνομαι για φαγητά που έχουν κρέμα γάλακτος!!!!!!!!!!!

Ζάκυνθος!!!!!!!!!! Πόσο θέλω να πάω...........

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
mamavivo έγραψε:γεια σας κοριτσιααααααααααααααααααα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy φιλια απο την Ζακυνθοοοοοοο



ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
ΚΑΛΗΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑ
τι κάνεις Βιβίκο μου; τακτοποιηθήκατε; μου έλειψες βρε Smile

κοριτσακι μου ναι ολα καλα.ειναι τελεια λεμε...so far ....αλλα πολυ ησυχια ωρες ωρες τρομακτικη αχχαχαχχαχα.
εχω βγει γυρα στο χωριο να γνωρισω κοσμο...τους παω και κεικ ....housewifes και τα μυαλα στα καγκελαααααα..
ξεκινησα μαθηματα οδηγησης χοχοχοοχοχοχοοχοχοοχ...αυτο και αν ειναι τρομακτικο.
εσυ πες μου νεα.Δουλεια??

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
florentiab έγραψε:
mamavivo έγραψε:γεια σας κοριτσιααααααααααααααααααα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy φιλια απο την Ζακυνθοοοοοοο



ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
ΚΑΛΗΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑ
τι κάνεις Βιβίκο μου; τακτοποιηθήκατε; μου έλειψες βρε Smile

κοριτσακι μου ναι ολα καλα.ειναι τελεια λεμε...so far ....αλλα πολυ ησυχια ωρες ωρες τρομακτικη αχχαχαχχαχα.
εχω βγει γυρα στο χωριο να γνωρισω κοσμο...τους παω και κεικ ....housewifes και τα μυαλα στα καγκελαααααα..
ξεκινησα μαθηματα οδηγησης χοχοχοοχοχοχοοχοχοοχ...αυτο και αν ειναι τρομακτικο.
εσυ πες μου νεα.Δουλεια??


από δουλειά τίποτα. απορώ γιατί δεν βρίσκω..... Very Happy
να το παρεις το δίπλωμα. ειδικά εκεί θα σου είναι πολύ χρήσιμο. να μπορεις να πας μια βόλτα να ξεσκάσεις

του Διονύση πως του φαίνεται;

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
mamavivo έγραψε:
florentiab έγραψε:
mamavivo έγραψε:γεια σας κοριτσιααααααααααααααααααα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy φιλια απο την Ζακυνθοοοοοοο



ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
ΚΑΛΗΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑ
τι κάνεις Βιβίκο μου; τακτοποιηθήκατε; μου έλειψες βρε Smile

κοριτσακι μου ναι ολα καλα.ειναι τελεια λεμε...so far ....αλλα πολυ ησυχια ωρες ωρες τρομακτικη αχχαχαχχαχα.
εχω βγει γυρα στο χωριο να γνωρισω κοσμο...τους παω και κεικ ....housewifes και τα μυαλα στα καγκελαααααα..
ξεκινησα μαθηματα οδηγησης χοχοχοοχοχοχοοχοχοοχ...αυτο και αν ειναι τρομακτικο.
εσυ πες μου νεα.Δουλεια??


από δουλειά τίποτα. απορώ γιατί δεν βρίσκω..... Very Happy
να το παρεις το δίπλωμα. ειδικά εκεί θα σου είναι πολύ χρήσιμο. να μπορεις να πας μια βόλτα να ξεσκάσεις

του Διονύση πως του φαίνεται;

Ο Διονυσακης ειναι στο στοιχειο του,κυνηγαει οτι κινειε ,ολο βολτες ειναι ...Καλοπερναει μεχρι στιγμης ,εχει και καλο καιρο εδω και ειναι ακομα εξω στα χωραφιαααααααααααααααααα

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια κι απο εμενα!
Σορρυ που πεταγομαι σαν την π....η στην κουβεντα σας,κι εμεις επιστρεψαμε πριν 3 μηνες στα πατρια εδαφη,αθανατη επαρχια και η μικρη μας κι εμας εχει ξετρελαθει!ολο βολτα και σουρτουκι!μπορει σε μας να φανηκε καπως,αλλα χαλαλι της!περναει τοσο καλα η μπουμπου που αυτο μας φτανει και μας περισσευει!
Καλη προσαρμογη σας ευχομαι!

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια κι απο εμενα!
Σορρυ που πεταγομαι σαν την π....η στην κουβεντα σας,κι εμεις επιστρεψαμε πριν 3 μηνες στα πατρια εδαφη,αθανατη επαρχια και η μικρη μας κι εμας εχει ξετρελαθει!ολο βολτα και σουρτουκι!μπορει σε μας να φανηκε καπως,αλλα χαλαλι της!περναει τοσο καλα η μπουμπου που αυτο μας φτανει και μας περισσευει!
Καλη προσαρμογη σας ευχομαι!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fratzolaki έγραψε:Καλημερα κοριτσια κι απο εμενα!
Σορρυ που πεταγομαι σαν την π....η στην κουβεντα σας,κι εμεις επιστρεψαμε πριν 3 μηνες στα πατρια εδαφη,αθανατη επαρχια και η μικρη μας κι εμας εχει ξετρελαθει!ολο βολτα και σουρτουκι!μπορει σε μας να φανηκε καπως,αλλα χαλαλι της!περναει τοσο καλα η μπουμπου που αυτο μας φτανει και μας περισσευει!
Καλη προσαρμογη σας ευχομαι!

σου ευχομαι να περασεις τελεια στην νεα σας αρχη!!Για τα παιδια ειναι παραδεισος δεν το συζητωωωωωωωωωωωω

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
florentiab έγραψε:
mamavivo έγραψε:
florentiab έγραψε:
mamavivo έγραψε:γεια σας κοριτσιααααααααααααααααααα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy φιλια απο την Ζακυνθοοοοοοο



ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
ΚΑΛΗΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑ
τι κάνεις Βιβίκο μου; τακτοποιηθήκατε; μου έλειψες βρε Smile

κοριτσακι μου ναι ολα καλα.ειναι τελεια λεμε...so far ....αλλα πολυ ησυχια ωρες ωρες τρομακτικη αχχαχαχχαχα.
εχω βγει γυρα στο χωριο να γνωρισω κοσμο...τους παω και κεικ ....housewifes και τα μυαλα στα καγκελαααααα..
ξεκινησα μαθηματα οδηγησης χοχοχοοχοχοχοοχοχοοχ...αυτο και αν ειναι τρομακτικο.
εσυ πες μου νεα.Δουλεια??


από δουλειά τίποτα. απορώ γιατί δεν βρίσκω..... Very Happy
να το παρεις το δίπλωμα. ειδικά εκεί θα σου είναι πολύ χρήσιμο. να μπορεις να πας μια βόλτα να ξεσκάσεις

του Διονύση πως του φαίνεται;

Ο Διονυσακης ειναι στο στοιχειο του,κυνηγαει οτι κινειε ,ολο βολτες ειναι ...Καλοπερναει μεχρι στιγμης ,εχει και καλο καιρο εδω και ειναι ακομα εξω στα χωραφιαααααααααααααααααα


αυτό είναι το καλύτερο με την επαρχία. σας ζηλεύω λιγάκι!

η μοσχαροκεφαλή ο πρώην αφεντικός σε ξόφλησε;


fratzolaki έγραψε:Καλημερα κοριτσια κι απο εμενα!
Σορρυ που πεταγομαι σαν την π....η στην κουβεντα σας,κι εμεις επιστρεψαμε πριν 3 μηνες στα πατρια εδαφη,αθανατη επαρχια και η μικρη μας κι εμας εχει ξετρελαθει!ολο βολτα και σουρτουκι!μπορει σε μας να φανηκε καπως,αλλα χαλαλι της!περναει τοσο καλα η μπουμπου που αυτο μας φτανει και μας περισσευει!
Καλη προσαρμογη σας ευχομαι!


μπράβο σας!
εσείς που είστε;

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμεις επιστρεψαμε Τρρρρρικαλα απο Θεσσαλονικη.Αχ το κλαμα που εριξα οταν φυγαμε,αλλα τωρα μια χαρα ολα!Ηρεμισαμε!Πολυ πιο ανθρωπινα και φυσικα ολα εγιναν για την μπουμπου μας.εκει ημασταν ολομοναχοι,χωρις καμια βοηθεια,ενα μισθο. και ενοικιο.τωρα εδω ηρθαμε σε δικο μας σπιτι,οι δικοι μας κοντα και λιγοτερα εξοδα.αν βρω κι εγω καμια δουλιτσα(λεμε τωρα,τρελα ονειρα) θα ειναι ακομα καλυτερα.

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fratzolaki έγραψε:Εμεις επιστρεψαμε Τρρρρρικαλα απο Θεσσαλονικη.Αχ το κλαμα που εριξα οταν φυγαμε,αλλα τωρα μια χαρα ολα!Ηρεμισαμε!Πολυ πιο ανθρωπινα και φυσικα ολα εγιναν για την μπουμπου μας.εκει ημασταν ολομοναχοι,χωρις καμια βοηθεια,ενα μισθο. και ενοικιο.τωρα εδω ηρθαμε σε δικο μας σπιτι,οι δικοι μας κοντα και λιγοτερα εξοδα.αν βρω κι εγω καμια δουλιτσα(λεμε τωρα,τρελα ονειρα) θα ειναι ακομα καλυτερα.



αχ πήγατε και σε ωραία πόλη. ανθρώπινη. αυτό το ποτάμι σας μεσα στην πόλη είναι μαγεία.
την πρώτη φορά που πήγαμε Τρίκαλα με το στεφάνι μου δεν θέλαμε να φύγουμε. άσε που σε 20 λεπτά πάτε Καρδίτσα, Μετέωρα, Λ.Πλαστήρα, Ελάτη. αχ Ελάτη, τσιπουράκια
αχ τι μου έκανες πρωινιάτικα. ονειρεύομαι εκδρομή

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
mamavivo έγραψε:
florentiab έγραψε:
mamavivo έγραψε:
florentiab έγραψε:
mamavivo έγραψε:γεια σας κοριτσιααααααααααααααααααα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy φιλια απο την Ζακυνθοοοοοοο



ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
ΚΑΛΗΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑ
τι κάνεις Βιβίκο μου; τακτοποιηθήκατε; μου έλειψες βρε Smile

κοριτσακι μου ναι ολα καλα.ειναι τελεια λεμε...so far ....αλλα πολυ ησυχια ωρες ωρες τρομακτικη αχχαχαχχαχα.
εχω βγει γυρα στο χωριο να γνωρισω κοσμο...τους παω και κεικ ....housewifes και τα μυαλα στα καγκελαααααα..
ξεκινησα μαθηματα οδηγησης χοχοχοοχοχοχοοχοχοοχ...αυτο και αν ειναι τρομακτικο.
εσυ πες μου νεα.Δουλεια??


από δουλειά τίποτα. απορώ γιατί δεν βρίσκω..... Very Happy
να το παρεις το δίπλωμα. ειδικά εκεί θα σου είναι πολύ χρήσιμο. να μπορεις να πας μια βόλτα να ξεσκάσεις

του Διονύση πως του φαίνεται;

Ο Διονυσακης ειναι στο στοιχειο του,κυνηγαει οτι κινειε ,ολο βολτες ειναι ...Καλοπερναει μεχρι στιγμης ,εχει και καλο καιρο εδω και ειναι ακομα εξω στα χωραφιαααααααααααααααααα


αυτό είναι το καλύτερο με την επαρχία. σας ζηλεύω λιγάκι!

η μοσχαροκεφαλή ο πρώην αφεντικός σε ξόφλησε;

ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑ

fratzolaki έγραψε:Καλημερα κοριτσια κι απο εμενα!
Σορρυ που πεταγομαι σαν την π....η στην κουβεντα σας,κι εμεις επιστρεψαμε πριν 3 μηνες στα πατρια εδαφη,αθανατη επαρχια και η μικρη μας κι εμας εχει ξετρελαθει!ολο βολτα και σουρτουκι!μπορει σε μας να φανηκε καπως,αλλα χαλαλι της!περναει τοσο καλα η μπουμπου που αυτο μας φτανει και μας περισσευει!
Καλη προσαρμογη σας ευχομαι!


μπράβο σας!
εσείς που είστε;

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fratzolaki ΠΟΛΛΗ ΚΑΛΑ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΙ ΠΗΓΑΤΕ ΤΡΙΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΗΣ ΩΡΑΙΟΤΕΡΕΣ ΠΟΛΕΙΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΔΕΝ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΙΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ Ο.Κ. ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟΝ ΚΟΥΝΙΑΔΟ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΚΑΤΟΙΚΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ !! Wink Wink

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπράβο Βιβή. Ελπίζω να τα πάρεις όλα ρε κορίτσι

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
πω πω τρικαλα και ελατη!!!!!!!!!!
απο τους αγαπημενους μου προορισμους εχω περασει απιθανα εκει!!!
οταν ημουν φοιτητρια η κολλητη μου εχει ενοικιαζομενα δωματια στην ελατη και πηγαιναμε συχνα!!!!!!!!!!
πω πω αναμνησεις τσιπουρακι του παππου της φαγητο στα καναβια (δεν ξερω αν υπαρχει ακομα)ξυλα στο τζακι και κους κους ως το πρωι...
ποσο θα ηθελα να ξαναπαω εχω χρονια να παω......

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ισμηνη έγραψε:πω πω τρικαλα και ελατη!!!!!!!!!!
απο τους αγαπημενους μου προορισμους εχω περασει απιθανα εκει!!!
οταν ημουν φοιτητρια η κολλητη μου εχει ενοικιαζομενα δωματια στην ελατη και πηγαιναμε συχνα!!!!!!!!!!
πω πω αναμνησεις τσιπουρακι του παππου της φαγητο στα καναβια (δεν ξερω αν υπαρχει ακομα)ξυλα στο τζακι και κους κους ως το πρωι...
ποσο θα ηθελα να ξαναπαω εχω χρονια να παω......



πάρε με κι εμένα μαζί σου. θα είμαι ήσυχη και θα σου κουβαλήσω τις βαλίτσες  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 28 328109

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
florentiab έγραψε:
ισμηνη έγραψε:πω πω τρικαλα και ελατη!!!!!!!!!!
απο τους αγαπημενους μου προορισμους εχω περασει απιθανα εκει!!!
οταν ημουν φοιτητρια η κολλητη μου εχει ενοικιαζομενα δωματια στην ελατη και πηγαιναμε συχνα!!!!!!!!!!
πω πω αναμνησεις τσιπουρακι του παππου της φαγητο στα καναβια (δεν ξερω αν υπαρχει ακομα)ξυλα στο τζακι και κους κους ως το πρωι...
ποσο θα ηθελα να ξαναπαω εχω χρονια να παω......



πάρε με κι εμένα μαζί σου. θα είμαι ήσυχη και θα σου κουβαλήσω τις βαλίτσες  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 28 328109
χαχαχα τις κουβαλαω κ μονη μου αν ειναι να παω εκδρομη αλλα ολο κατι γινετε και εχω να παω απο το 2005.......
αν παω παντως θα σε καλεσω σιγουρα η Κα Εφη ειναι πολυ φιλοξενη γυναικα οπως και οι περισσοτεροι τρικαλινοι που γνωρισα...
αναζητησε στο google τα πετρινα της ελατης να δεις ποσο ομορφα ειναι......

????????


Επισκέπτης
Σχέδιο εξόντωσης του άνδρα μου, διότι με ξύπνησε στις 05:15 π.μ. για να παίξουμε !!!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 28 679259
Καμία ιδέα ????  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 28 186566  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 28 186566  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 28 186566

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πεταχτηκαμε μεχρι το χωριο για ανεφοδιασμο σε ζαρζαβατικα!Κοριτσαρες ειστε ολεεες καλεσμενες μου στα Τρικαλα!Παντως αν κανονισετε εκδρομη,αξιζει κοντα στα Χριστουγενα.Υπαρχει ο μυλος των Ξωτικων που ξεκινησε περισυ και θα γινει και φετος.γινεται σε ενα διατηρητεο παλιο μυλο,εχει καρουζελ,εργαστηρι των ξωτικων,το ταχυδρομειο του αη βασιλη,παγοδρομιο και πολλα πολλα αλλα.πηγα περισυ την μικγ και τρελαθηκε.και το ποταμι μας στολισμενο ειναι ονειρο!εγω που δεν ειμαι φαν των Χριστουγένων και εκει τρελαινομαι!
Σας περιμενω ολες!εχω και δικο μου τσιπουρο!χιχιχι!

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τωρα το ειδα βιβη πηγες ζακυνθο;;; Sad Sad Sad Sad :(alter ego μου, δευτερε εαυτε μου δε βρεθηκαμε ποτε τελικα;; βρε λες να ειμαι διχασμενη προσωπικοτητα τελικα και να χω δυο λογαριαμσους;; με την μετακομιση τελειωσα ολα οκ;; στο διονυση πως φανηκε η αλλαγη;;

http://stardustwork.blogspot.com

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γιατι ολα τα πουλακια τα πιανει κοψιμο οταν εχεις πλυνει το αμαξι κ εχεις μια χαρα...... και τοτε σπου το γεμιζουν κουτσουλιες???
οεο???
2 μηνες ειχα να πλυνω απ'εξω το αμαξι κ τωρα που αξιωθηκα απ'την μερια του οδηγου εχει τρεις τεραστιες κουτσουλιες Twisted Evil Twisted Evil  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 28 679259

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fratzolaki έγραψε:Πεταχτηκαμε μεχρι το χωριο για ανεφοδιασμο σε ζαρζαβατικα!Κοριτσαρες ειστε ολεεες καλεσμενες μου στα Τρικαλα!Παντως αν κανονισετε εκδρομη,αξιζει κοντα στα Χριστουγενα.Υπαρχει ο μυλος των Ξωτικων που ξεκινησε περισυ και θα γινει και φετος.γινεται σε ενα διατηρητεο παλιο μυλο,εχει καρουζελ,εργαστηρι των ξωτικων,το ταχυδρομειο του αη βασιλη,παγοδρομιο και πολλα πολλα αλλα.πηγα περισυ την μικγ και τρελαθηκε.και το ποταμι μας στολισμενο ειναι ονειρο!εγω που δεν ειμαι φαν των Χριστουγένων και εκει τρελαινομαι!
Σας περιμενω ολες!εχω και δικο μου τσιπουρο!χιχιχι!


αυτό το κρατάω Smile
δε ΜΕ λες, με γλυκάνισο ή άνευ; αν είναι άνευ σου φορτώθηκα να το ξέρεις Very Happy


ισμηνη έγραψε:γιατι ολα τα πουλακια τα πιανει κοψιμο οταν εχεις πλυνει το αμαξι κ εχεις μια χαρα...... και τοτε σπου το γεμιζουν κουτσουλιες???
οεο???
2 μηνες ειχα να πλυνω απ'εξω το αμαξι κ τωρα που αξιωθηκα απ'την μερια του οδηγου εχει τρεις τεραστιες κουτσουλιες Twisted Evil Twisted Evil  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 28 679259


εγώ τελευταία φορά που το έπλυνα (πολλούς μήνες πριν) την επομένη άνοιξαν οι ουρανοί και έγινε..... μη σου πω πως έγινε Twisted Evil

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ πόσο βαριέμαι!!!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:αχ πόσο βαριέμαι!!!


να κάνεις κάτι για να μην βαριέσαι.
τι λες να μου στείλεις τη συνταγή για τα μπισκότα; μόνο η Μϊνα δηλαδή; εγώ στην απέξω;
στείλτη γιατί θα σου μουρμουράω παντού Very Happy Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις