Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
63 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 63 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 41]

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
η κορη μου με τον αντρα μου κανουν συναυλια στο σαλονι μας με κατσαρολες και κουταλες........... Very Happy Very Happy
βαλτε με τον νου σας τι σπιτι θα βρω το βραδυ...
αααα ειστε ολες καλεσμενες δωρεαν εισοδος
οποια παει ας μου μαζεψει κιολας Very Happy

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ισμηνη έγραψε:η κορη μου με τον αντρα μου κανουν συναυλια στο σαλονι μας με κατσαρολες και κουταλες........... Very Happy Very Happy
βαλτε με τον νου σας τι σπιτι θα βρω το βραδυ...
αααα ειστε ολες καλεσμενες δωρεαν εισοδος
οποια παει ας μου μαζεψει κιολας Very Happy

Να στείλω κ την δική μου κομπανία?????????  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 29 654316  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 29 654316 Γιατί είχαμε κι εμείς συναυλία στο σπίτι, μου έφτιαξαν ένα κεφάλι καζάνι κ στο τέλος τις πήρε ο μπαμπάς τους βόλτα.....

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
athina24 έγραψε:αχ πόσο βαριέμαι!!!


να κάνεις κάτι για να μην βαριέσαι.
τι λες να μου στείλεις τη συνταγή για τα μπισκότα; μόνο η Μϊνα δηλαδή; εγώ στην απέξω;
στείλτη γιατί θα σου μουρμουράω παντού Very Happy Very Happy

Όχι ρε κοπελιά και σε συναντάω παντού!!!!!
Να στη στείλω και σένα!!!!Περίμενε πμ πιο αργά να ξυπνήσει το στεφάνι μου!!!

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κΑΛΗΣΠΈΡΑ ΚΟΡΊΤΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!

Εγω πάλι δεν εχω παει ποτε Τρίκαλα...Φρατζολάκι τσίπουρο ακούω.......Ερχομαι!!!!! να επισκεφτω και τα Τρίκαλα οχι τιποτα αλλο....
Φλώρα ελα να κανουμε παρεα τοτε αφου σου αρεσουν ουζακια και μεζεδακια.

Ισμήνη χαχαχχαχα!!!!!!!!!!

Ντιμη υπομονή...

Βιβη να σου ευχηθω και απο δω καλη διαμονη και προσαρμογη...αντα να δω εγω ποτε θα βγάλω δίπλωμα....


Μαριλού Νασια μου φιλια!!!!!!!
Να μην έχετε fb ρε γαμώτο θα τα λέγαμε και απο τις μανούλες μια κλειστη ομαδα σούπερ.Η Ειρήνη εκει ξημεροβραδιάζεται γι αυτο δεν την βλέπετε εδω..........

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
νασια μου παραζουουνεψε η μικρη μου μεσα σε λιγες μερες..φτου φτου μην την ματιασω σταματιμο δεν εχει αλλα ειναι μια γλυκα.........θελω να το φαω..
νικολετα σε εχασα εσενα καμποσες μερες,σχολουσα νωρις και δεν σε πετυχαινα...
αλλα βλεπω στα ουζακια παντα μεσα ετσι...ειναι αμαρτια παντως μου εχουν λειψει οι εκδρομες στην θεσσαλια που γυρνας πισω μετα απο καμια βδομαδα ορεστης μακρης..
φιλια πολλα σε ολες  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 29 215994

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="florentiab"]
fratzolaki έγραψε:Πεταχτηκαμε μεχρι το χωριο για ανεφοδιασμο σε ζαρζαβατικα!Κοριτσαρες ειστε ολεεες καλεσμενες μου στα Τρικαλα!Παντως αν κανονισετε εκδρομη,αξιζει κοντα στα Χριστουγενα.Υπαρχει ο μυλος των Ξωτικων που ξεκινησε περισυ και θα γινει και φετος.γινεται σε ενα διατηρητεο παλιο μυλο,εχει καρουζελ,εργαστηρι των ξωτικων,το ταχυδρομειο του αη βασιλη,παγοδρομιο και πολλα πολλα αλλα.πηγα περισυ την μικγ και τρελαθηκε.και το ποταμι μας στολισμενο ειναι ονειρο!εγω που δεν ειμαι φαν των Χριστουγένων και εκει τρελαινομαι!
Σας περιμενω ολες!εχω και δικο μου τσιπουρο!χιχιχι!


αυτό το κρατάω Smile
δε ΜΕ λες, με γλυκάνισο ή άνευ; αν είναι άνευ σου φορτώθηκα να το ξέρεις Very Happy


Με γλυκανισο ειναι αυτο που βγαζουμε,με αρωματικα,πολυ περιποιημενο.σημερα δοκιμασα και το καινουριο,φανταστικο!ελα εσυ ομως και θα σου βρω εγω και χωρις γλυκανισο,σπεσιαλ!τωρα περιμενω να βγει και το κρασακι μας μεχρι τα Χριστουγενα το πολυ θα ειναι ετοιμο κι αυτο!να ερθεις να σε φιλεψω!Ειμαστε πολυ φιλοξενοι στα Τρικαλα και γενικοτερα στη Θεσσαλια.να ερθεις να φας κοψιδια,μμμμμμ!μουρλια!

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="nikoletta10"]κΑΛΗΣΠΈΡΑ ΚΟΡΊΤΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!

Εγω πάλι δεν εχω παει ποτε Τρίκαλα...Φρατζολάκι τσίπουρο ακούω.......Ερχομαι!!!!! να επισκεφτω και τα Τρίκαλα οχι τιποτα αλλο....
Να ερθεις,να ερθεις!!!
παρεπιπτοντως,με λενε Κατερινα κοριτσια.φρατζολακι φωναζω την κορη μου,απο εκει βγηκε.

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:
florentiab έγραψε:
athina24 έγραψε:αχ πόσο βαριέμαι!!!


να κάνεις κάτι για να μην βαριέσαι.
τι λες να μου στείλεις τη συνταγή για τα μπισκότα; μόνο η Μϊνα δηλαδή; εγώ στην απέξω;
στείλτη γιατί θα σου μουρμουράω παντού Very Happy Very Happy

Όχι ρε κοπελιά και σε συναντάω παντού!!!!!
Να στη στείλω και σένα!!!!Περίμενε πμ πιο αργά να ξυπνήσει το στεφάνι μου!!!


μη με ξεχάσεις γιατί θα το μετανιώσεις μουαχαχαχαχαχαχαχα



nikoletta10 έγραψε:κΑΛΗΣΠΈΡΑ ΚΟΡΊΤΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!

Εγω πάλι δεν εχω παει ποτε Τρίκαλα...Φρατζολάκι τσίπουρο ακούω.......Ερχομαι!!!!! να επισκεφτω και τα Τρίκαλα οχι τιποτα αλλο....
Φλώρα ελα να κανουμε παρεα τοτε αφου σου αρεσουν ουζακια και μεζεδακια.


 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 29 654316  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 29 654316
όποτε θέλετε!


fratzolaki έγραψε:


Με γλυκανισο ειναι αυτο που βγαζουμε,με αρωματικα,πολυ περιποιημενο.σημερα δοκιμασα και το καινουριο,φανταστικο!ελα εσυ ομως και θα σου βρω εγω και χωρις γλυκανισο,σπεσιαλ!τωρα περιμενω να βγει και το κρασακι μας μεχρι τα Χριστουγενα το πολυ θα ειναι ετοιμο κι αυτο!να ερθεις να σε φιλεψω!Ειμαστε πολυ φιλοξενοι στα Τρικαλα και γενικοτερα στη Θεσσαλια.να ερθεις να φας κοψιδια,μμμμμμ!μουρλια!


το προτιμώ άνευ γλυκανισου αλλα επειδή δεν είμαι δύσκολος άνθρωπος πίνω και από το άλλο Very Happy

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μολις εκοιμηθει η μπουμπου μου,οποτε παω για σιδερο γιατι η στοιβα που εχω μαζεμενη με κοιταει αγρια.κι εχω και πλυντηριο να πλενει αλλη φουρνια.δουλευει και οσυζυγος βραδινος αποψε,θα το καψω!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 29 517142  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 29 93981

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
μη με ξεχάσεις γιατί θα το μετανιώσεις μουαχαχαχαχαχαχαχα


σε θυμήθηκα!!!!τώρα περιμένω να τα δοκιμάσω!!!!

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ισμήνη σου έστειλα pm.......

Κατερίνα μιλάς με μια Βολιώτισα οποτε ξερω απο τσιπουράκια και μεζεδάκια....χαχαχχα!!!!Και απο Θεσσαλικη φιλοξενία επίσης......

Φλώρα αν καταφέρω να έρθω στην συνάντηση τελικά εμεις θα πιουμε ουζάκι και ασε τις άλλες να πιούν καφέ...χαχχαχα!!!!!

Νάσια μακάρι να έμενες Αθήνα να ερχόσουν κι εσυ που εχεις παράπονο οτι δεν βγαίνεις πια...θα σε κάνω ξεφρτέρι....χαχαχχα!!!! ή Ορέστη Μακρή.........Θα δείξει.

Φτιάξε fb καλέ και εσυ Μαριλού.......

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΩ ΠΩ !! ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΗΓΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΝΕΤΕ ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΟΥΖΟ ΠΑΡΕΟΥΛΕΣ !ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΦΟΒΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΣ ΣΤΑ ΚΕΦΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΕΛΙΔΑ ΓΙΑ ΟΥΖΟ ΜΕΖΕΔΕΣ Ε... ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΤΥΧΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΠΟΤΕ ΜΕ FD ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ ΘΑ ΜΑΘΩ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΟΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ Ο.Κ. ΚΟΡΙΤΣΙ ?

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nikoletta10 έγραψε:Ισμήνη σου έστειλα pm.......

Κατερίνα μιλάς με μια Βολιώτισα οποτε ξερω απο τσιπουράκια και μεζεδάκια....χαχαχχα!!!!Και απο Θεσσαλικη φιλοξενία επίσης......

Φλώρα αν καταφέρω να έρθω στην συνάντηση τελικά εμεις θα πιουμε ουζάκι και ασε τις άλλες να πιούν καφέ...χαχχαχα!!!!!

Νάσια μακάρι να έμενες Αθήνα να ερχόσουν κι εσυ που εχεις παράπονο οτι δεν βγαίνεις πια...θα σε κάνω ξεφρτέρι....χαχαχχα!!!! ή Ορέστη Μακρή.........Θα δείξει.

Φτιάξε fb καλέ και εσυ Μαριλού.......

Πάντως όποτε κατέβω Αθήνα θα κανονίσουμε συνάντηση.....μετά μουσικής κ φυσικά θα πλακωθούμε στα ούζα (αντέχω, ντοντ γουόρυ, έχω κάνει σκληρή προπόνηση Laughing )........Θα φτιάξω fb καλέ, λυσσάξατε όλες οι φιλενάδες μου! Θα σου πώ όταν το ετοιμάσω....ο άντρας μου δηλαδή γιατί εγώ έχω μαύρα μεσάνυχτα....

Μαριλού κάνε κι εσύ να μην είμαι μόνο εγώ άσχετη.......

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ουφ!τωρα ξεμπεδεψα.σιδερωσα,απλωσα πλυντηριο,εβαλα κι αλλο,εκανα μπανιο,εφτιαξα σαλατα να φαω,ψοφησα.
Νικολετα,τον λατρευω τον Βολο!εκει γεννηθηκα και εζησα μεχρι 3 χρονων,αλλα πηγαιναμε πολυ συχνα και μετα λογω συγγενων.τι τελειος που ειναι!αυτοι οι μεζεδες!παναγια μου!αν επρεπε να ξαναφυγω απο Τρικαλα και να διαλεξω μια πολη θα ηταν σιγουρα ο Βολος.
Καληνυχτα κοριτσια,αν και σιγουρα ολες κοιμαστε ηδη!να την πεσω κι εγω να προλαβω να κοιμηθω λιγο πριν ξυπνησει η μπουμπου για μεμεδακι!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα!
σκέφτομαι πότε επιτέλους θα ψοφήσουν τα κουνούπια;;;;;; Mad Mad
μας έχουν καταφάει Twisted Evil Twisted Evil



athina24 έγραψε:
florentiab έγραψε:
μη με ξεχάσεις γιατί θα το μετανιώσεις μουαχαχαχαχαχαχαχα


σε θυμήθηκα!!!!τώρα περιμένω να τα δοκιμάσω!!!!

αναμείνατε στο ακουστικό σας Very Happy


nikoletta10 έγραψε:Ισμήνη σου έστειλα pm.......

Κατερίνα μιλάς με μια Βολιώτισα οποτε ξερω απο τσιπουράκια και μεζεδάκια....χαχαχχα!!!!Και απο Θεσσαλικη φιλοξενία επίσης......

Φλώρα αν καταφέρω να έρθω στην συνάντηση τελικά εμεις θα πιουμε ουζάκι και ασε τις άλλες να πιούν καφέ...χαχχαχα!!!!!

Νάσια μακάρι να έμενες Αθήνα να ερχόσουν κι εσυ που εχεις παράπονο οτι δεν βγαίνεις πια...θα σε κάνω ξεφρτέρι....χαχαχχα!!!! ή Ορέστη Μακρή.........Θα δείξει.

Φτιάξε fb καλέ και εσυ Μαριλού.......


Νικολέτα μακάρι να τα καταφέρεις και να γνωριστούμε από κοντά Smile

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σιχαμένες, μιλάτε για ουζάκι κι εμένα στην απέξω. Θα φέρω ένα βαρβαγιάννη να το τσούξουμε!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:Σιχαμένες, μιλάτε για ουζάκι κι εμένα στην απέξω. Θα φέρω ένα βαρβαγιάννη να το τσούξουμε!


χαχαχαχα Ματινάκι κι εσύ;;;;;
έλα εσύ και στο κερνάω εγώ Smile

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τρελλένομαι!!!!!!!!!

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα!!!!!!!!

Ουζάκια διαβάζω πάλι......θέλω κι εγώ....Το Βαρβαγιάννη Μυτιληνιό δεν είναι???????? Νομίζω όταν είχα πάει Λέσβο εκτός από σαρδέλες Καλλονής κ λαδοτύρι είχαμε φέρει κ Βαρβαγιάννη (λες κ δεν έχει στα σούπερ μάρκετ).....αν θυμάμαι καλά!

Εμείς εδώ πάνω έχουμε πιο πολύ το τσίπουρο...είναι πιο βαρύ, κ θυμάμαι στις εγκυμοσύνες είχα λυσσάξει να πιώ τσίπουρο!!!! Η έντονη μυρωδιά του με ανακούφιζε από τις αναγούλες....εννοείται ότι δεν ήπια αλλά άνοιγα το μπουκάλι κ το μύριζα!

Νικολέττα κάτι έλεγες για τον Ορέστη Μακρή? Χαχαχα..........

florentiab και οι μύγες.....τί κακό φέτος.......

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπαααα εμείς ευτυχώς δεν έχουμε μύγες. κουνούπια όμως..... χαρίζουμε κιόλας Very Happy


Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
florentiab έγραψε:μπαααα εμείς ευτυχώς δεν έχουμε μύγες. κουνούπια όμως..... χαρίζουμε κιόλας Very Happy



Απαπααααα τα κουνούπια μας έλειπαν....φτάνει που οι μύγες είναι μιλιούνια φέτος!!!!!!! Μα καλά...τόσο κρύωσε πια ο καιρός, αυτές τον απέθαντο????????? Πρέπει να βρώ αυτές τις ηλεκτρικές σκοτώστρες που έλεγε σε άλλο θεματάκι μία κοπέλα....τζζζζζζζζζ κ μπαμ κ κάτω.....

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα!!!
πολυ μυγα οντως αλλα μαζευονται μεσα γιατι εξω κανει κρυο κ μεσα ζεστη γι αυτο κ παραμονευουν σε πορτες κ παραθυρα...αστα ταλαιπωρια..
εγω εχθεςτο βραδυ περασα σοκ Shocked
γυρισα απο την δουλεια το βραδυ κ ειχα ξεχασει στο μπαλκονι τα ρουχα απλωμενα οπως τραβηξα την απλωστρα να τα βαλω μεσα ειδα κατι να κουνιεται σε μια μπλουζα της δουλειας του αντρα μου..ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΚΑΤΣΑΡΙΔΑ!!!!!!!!!ελεος τετοιον καιρο?????
απο την ζεστη τα εχουν παιξει ακομα κ τα βρωμοζωηφια...
φυσικα κ φωναξα τον αντρα μου να την σκοτωσει κ αφου τσεκαρε ενα ενα προσεκτικα τα υπολοιπα ρουχα τα ξαναεβαλε στο πλυντηριο και φτου κ απ την αρχη...

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νάσια* έγραψε:
florentiab έγραψε:μπαααα εμείς ευτυχώς δεν έχουμε μύγες. κουνούπια όμως..... χαρίζουμε κιόλας Very Happy



Απαπααααα τα κουνούπια μας έλειπαν....φτάνει που οι μύγες είναι μιλιούνια φέτος!!!!!!! Μα καλά...τόσο κρύωσε πια ο καιρός, αυτές τον απέθαντο????????? Πρέπει να βρώ αυτές τις ηλεκτρικές σκοτώστρες που έλεγε σε άλλο θεματάκι μία κοπέλα....τζζζζζζζζζ κ μπαμ κ κάτω.....


ααααα εμείς έχουμε! την αγοράσα από έναν πάκι πέρσυ στην παραλία και η κολώνα του σπιτιού τριγυρίζει με αυτή στο χέρι όλη μέρα.
ο εξολοθρευτής χαχαχχχαχαχαχαχ
ακούμε που και που τη μικρή να φωνάζει "μπαμπάααααααααα κουνούπι, έλα να το σκοτώσεις"

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ισμήνη πραγματικά τα έντομα κ τα ζωύφια φέτος κάτι έχουν πάθει.....οι ορδές των βαρβάρων λέμεεεεε.....

florentiab μια χαρούλα το στεφάνι σου.....ο δικός μου βαριέται πάρα πολύ όταν του λέω να εξολοθρεύσει ζωύφια!

Αλλά αυτή η ηλεκτρική σκοτώστρα θα μου χρειαστεί γιατί σκέφτομαι να εξολοθρεύσω κι άλλα ενοχλητικά "έντομα" γύρω μου..... Twisted Evil

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ !! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΤΡΕΛΛΑ ΜΕ ΤΗΣ ΚΑΤΣΑΡΙΔΕΣ !! ΜΥΓΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΥΤΕ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ!! Shocked Shocked

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις